Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) pachito válasza phanzetomox (#18543) üzenetére


pachito
őstag

1800 sok erte, 1500 korul mar szoktak lenni. Udv ujra egyebkent :DD

(#18552) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Bár még bfp nem jött senkitől, az eddig a versenyre jelentkezett párok ingame nevei:

Loskinght-Darkzbane
gergomester-TBPeti

esetleg részt vesznek:

Shooterasd-Predatorkill (Shooter sokallja a nevezési díjat, de az előző versenyben történtek kiküszöbölése érdekében szükség van rá)
LolHUNCsirke-LightKex (Ha a 3. helyezett is kap a nyereményből - azaz legalább 6 nevező pár van -, akkor jönnek ők is)

Több emberrel beszélgettem még, de egyelőre nekik nincs meg, hogy kikkel fognak indulni, pedig szeretnének részt venni a tornán. Ha kihagytam volna bárkit is, aki már jelezte az indulási szándékát, bocsássatok meg, de addig nem fogok feljegyezni az indulók névsorába senkit, amíg nem kaptam meg a nevezési díjat.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18553) pachito válasza Cr4Zy (#18552) üzenetére


pachito
őstag

Nevezesi dij pontosan? Bocs, nincs kedvem visszaolvasni :R

(#18554) Murder3 válasza Cr4Zy (#18550) üzenetére


Murder3
addikt

a játék a lámaságot honorálja.
sajnos ez van.
mindig is ez volt lehetne sorolni(kivéve rb az nem volt láma csak szarok a mapok)

(#18555) Cr4Zy válasza pachito (#18553) üzenetére


Cr4Zy
tag

100 bfp csapatonként. Nem hiszem, hogy ez bárkinek is mélyen a zsebébe nyúlna, főleg úgy, hogy a teljes összeg visszaosztásra kerül az első két-három helyezett között. De a versenykiírást úgyis újra ki kell tennem, mert az egyiket 8x, a másikat 7x töltötték le, s 10 letöltés után törlődik a data.hu-ról.

Szóval újra itt van a két link a versenykiíráshoz (nem változott, mindkettő ugyanazt tartalmazza, csak a kiterjesztésben különböznek):
.doc kiterjesztésű (word 2003, vagy korábbi)
.docx kiterjesztésű (word 2007, vagy későbbi)

Egy dolgot szeretnék pontosítani: a díjazásról: 4 nevező csapat alatt nem rendezem meg, mert fölösleges erőlködni; 4-5 nevező csapat esetén 66,67%-33,33% arányban részesül a nyereményből az első 2 helyezett, 6, vagy e fölötti csapatlétszám esetén 50-30-20% arányban kerül szétosztásra a díjalap az első három helyen végzett pár között.

(#18554) Murder3: Mit értesz rb alatt? Mert ezt így nem igazán értem...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18556) Zotya21 válasza Cr4Zy (#18555) üzenetére


Zotya21
senior tag

de nemértem miért használtok data.hu -t pl ott van akármelyik ingynenes webtárhely az sose törlődik ha van kezdőlap rajt és ftp feltölthetsz bármit megmarad :D

https://500px.com/slayer_art

(#18557) Fisherhun


Fisherhun
tag

Sziasztok én még új vagyok :D
De nagyba tolom a játékot
Esetleg ha valaki adna jó kártyákat meghálálnám arannyal ;) :DD

játéknevem: Fisherhun

[ Szerkesztve ]

(#18558) Murder3 válasza Cr4Zy (#18555) üzenetére


Murder3
addikt

Resource Booster.

UA-t is nerfelték még régen amennyire felesleges simán buffolhatnák esetleg...

(#18559) Armaill


Armaill
csendes tag

Heló mindenki én is új vagyok és néhány hasznos Frost kártyának örülnék meg is hálálnám arannyal :R

(#18560) G4ga válasza Cr4Zy (#18555) üzenetére


G4ga
őstag

ha Zoli hajlandó velem indulni benevezek. Persze ehhez kell ö is.
Mivel nagyon mas pár nem marad :)

ha kell tárhely szolj feldobom neked :)

(#18561) HangFalx


HangFalx
csendes tag

A versenyre én is szívesen jelentkeznék, igaz hogy mostanában inaktív vagyok, de egy versenyt azért nem hagynék ki:D Ha valaki lenne a társam, kérem jelentkezzen:D Persze csak akkor nevezek ha akad valaki:D

IGN: HangFal

(#18562) Volgafan


Volgafan
senior tag

Onsettel toltuk kicsit

nem a helyezés a lényeg... a stat :D:D

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18563) Volgafan


Volgafan
senior tag

[link]

képként nem tudtam betenni,sorry azóta 21-0 és már 66.!!!

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18564) LostKnight


LostKnight
csendes tag

Azé ha megnézitek jobban a rank 9 et akkor megláttok a képen :D grat a stathoz Gyuriéknak, ha befizetem a nev. dijat és nem indul el a verseny gondolom visszakapom :D (ja és Peti a neveben a K nagy al van irva legközelebb kösz :D ) Ja és bocs HangFal nem voltál sehol, dárkal már lebeszéltem az indulást, ha lesz ellenfeled találkozunk a csatamezőn :D

IGN: LostKinght

[ Szerkesztve ]

(#18565) Cr4Zy válasza LostKnight (#18564) üzenetére


Cr4Zy
tag

Bocs LostKnight, fejből írtam a neveket, inkább örülj neki, hogy emlékeztem arra, hogy ingame fel van cserélve az i és az n betű. Jah és csak hogy mentegetőzzek: ingame nem számít semmit a keresésnél sem, hogy kicsi vagy nagy betűkkel írod! :P

Ha már helyezésről van szó, akkor megemlíteném, hogy tegnap Matos-t vertem (amit Darkzbane is linkelt), illetve ma játszottam egyet Aaaaaabama ellen, ami pedig az über-lámulás meccse volt. Vajon melyik győzött, a church-ök orrba-szájba + mind2 nether warp + kobold trick + shield building + voidstorm + silverwind + grigori + nasty + shrine of greed, vagy a void-visszapörgetés + cc-hegyek + egység-spammelés + voidstorm?
Igazából nem bírtunk egymással. Kb. 45-60 perc után legyűrt volna, ha nincs időlimit, hiszen nincs semmiféle dd a paklimban. Egyébként én t4-en voltam, ő kb. t5-ön, vagy t6-on a meccs végére. 4-5 perccel a vége előtt elkezdtünk orrba-szájba monumenteket cserélni, hogy több pontunk legyen a másiknál. Végül 2 perc volt hátra és meguntam, mert rájöttem, hogy gyorsabban váltogatja az orbjait nálam. Ekkor jött egy nagy ötlet: nekem van 2000 powerem és mivel nem volt t1-harc, a t1-es egységeimből még van charge. Nah akkor elkezdtem spammelni, de már a térképre és a pontokra se volt időm nézni, annyira magam alatt voltam, hiszen addig ő állt előttem 2-500 ponttal. Miután viszont elkezdtem spammelni az egységeket egyszer csak elértem a unit-limitet, amivel megint csak elpazaroltam egy-két másodpercet, majd miután megöltem őket újra folytattam a spammelést. A nagy igyekezetben pedig arra lettem figyelmes, hogy az idő lejárt és azt írta ki, hogy "Congratulations! You are victorious!" Nem tudom, hogyan nyertem meg végül, de emiatt újabb fuxot szereztem, amiről itt is lenne a kép:

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18566) ronika2


ronika2
csendes tag

Hali.

Új vagyok itt, szóval nem tudom itt, hogy működik ez a dolog, de egy Battleforgés accountot, paklit vagy esetleg BF pontot vennék a következő alapon:

Van egy League of Legends (LoL) accountom, kimaxolva, szinte minden megvan rajta... blábláblá...

szóval arra gondoltam, hogy cserélném egy BF-es accountra vagy paklira, esetleg még abba is benne lennék, hogy a LoL-os accountom értékével megegyező BF pontot kifizeti a játékban, mert igazából van BF-es accountom... csak eddig még nem jutottam komolyabb BF pontokra... :DDD

Aki esetleg nem tudja mi az a LoL, nézzen körül youtubon :)

Szóval akit érdekelne, esetleg ajánlatot tudna tenni az kérem jelezze az alábbi e-mail címre:

horvatharon22@citromail.hu

...vagy írjon ide választ.

Trollkodást hanyagoljuk. Köszönöm.

(#18567) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Ismertek valakit (aki nem áll accról hirdet) aki óriási shaman készlettel rendelkezik ? :)

(#18568) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Sziasztok ! Szerintem nem nagyon ismertek engem , de akkor szeretnék bemutatkozni . Samalime vagyok , elég rég óta űzöm a játékot Pure nature-val kezdtem mára már Pure shadow vagyok . Szeretnék segítséget kérni . PvE-ben jó vagyok , de PvP-t nem értem , pedig szinte összes shadow kártyám meg van . Nem találni PvP-ben már kezdőket , akik meg vannak mégis megijednek , hogy milyen nagy a rangom . És csak PvE rangom van . No , akkor szeretnék egy kis útbaigazítást a játékban , lehet még nem vagyok veszve , ha meg igen át kell térnem más színre , de nagyon nem szeretnék . Kérlek válaszoljatok !

Ingame név : Samalime

(#18569) Volgafan válasza ÖregGondar (#18568) üzenetére


Volgafan
senior tag

Pure shadow sajna a leggyengébb az összes közül(saját vélemény!!!!)
De itt jegyezném meg,lehetne javasolni fórumon fof nerfelését!!legyen 2 shadow orb,mindjárt megerősödnea pure shadow!!!!!és akkor a láma teaktika is visszább esik egyel....Most beszélek kicsit magam ellen is:Gyuri:neked van a legtöbb bajod lost Opságával,nost sztem,ott is ha a coldsmapot betennék 2 frost orbra,jelentősen visszaesne az LS decket használok száma...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18570) phanzetomox válasza Volgafan (#18569) üzenetére


phanzetomox
őstag

nem hiszem hogy a coldsnap sokat számitana (régen még mikor játszottam) nem tulajdonitottam nagy jelentőséget neki, néha jól jött, de máshogy is meg lehetett oldani a dolgokat. Szerintem, bulid protectek a legnagyobb húzóerő a frost t2-re

(#18571) alpihun


alpihun
senior tag

Na sziasztok!

Játszik még valaki BattleForge-on?Amii kijött-e?

Én már rég abbahagytam, most jut eszembe , hogy van egy kis megtakarított bf-em (kb 7000 ,de fele még kártyában ).Ha valakit érdekel újra felteszem bf-t és eladom a lapokat.nem pénzért adnám (bankkártyám nincs, Erdélyben lakok), hanem cserélném valamilyen finomságra.Valamilyen game accountra.Esetleg értékes team fortress 2 cuccokra.De azért a legnagyobb boldogság akkor volna,hogyha INNEN kapnék valamit.

Várom az érdeklődők PÜ-jét!

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#18572) Murder3 válasza Volgafan (#18569) üzenetére


Murder3
addikt

fof-ot nem oldaná meg a purévé tétel.
purénak meg semmit+-t ne jelenten az h egy láma kombót t2-re puréig építenek.
ot a sog nem kell puréba más void pörgető cucc kész..
purének nincs elég egysége t2-re,t3-ra

shadow részről is sok mindent kéne igen komolyan nerfelni.
forsaken,darkelf,nc,ashbone
buffolni kéne Corpse-t,UA-t,befallent,wrathgazert,rippert
voidot meg át kéne alakítani, mert hiába nerfelik ez vagy felesleges vgay op lesz.

pure azért a leggyngébbb, mert se bp,se cc,se heal,se dd igazán.
amid van az meg minden splash kombónak ott van ott meg erősebb mellék lapokkal.
ergó nincs előnyöd csak hátrányod.

mije van a pure shadownak.....

van befallen ami többséégbe túl drága h megérje, bizonyos esetekbe jó, de önmagába drága ezért ezen esetek is feleződnek.
undead army, gyakorlatialg pure fire és shadowon kívül használhatatalan, de azokkal se olyan nehéz kivédeni ha 1X sikerül onnan már megint felelseges idézgetni.
és shadow nagyon ritka pure fire se oly gyakori.
Corpse Exploison megint ahol van frost már nagyon szúkül az értelme ahol nincs ott még be is vállhat
SOG:ez még jó is, bár masszívan fogsz 100 voidot veszteni.
Harvi:drága és sok spalhs könnyne kivédi viszont ez legalább ad egy irányzékot
Mage:na itt van egy olyan amit lehet masszívan alkalmazni is, viszont nem egy általános támadó egység, de az eggytlen igazán masszív sebzést okozó pure egység
van az RB ami már csak hátrányt jelent,,,
nether legalább jó, de az nem egy yoaln lap amire épít az ember.
kb ennyi.

mageken kívül nincs is használható taktika.
van még a harvi de az se egy általános taktika.és annyira nem éri meg mitn amennyibe kerül
lenne a hulla út, de ahhoz a ce önmagába gyenge.
az ua gyenge mindenféleképpen.

(#18573) Cr4Zy válasza alpihun (#18571) üzenetére


Cr4Zy
tag

Hello!
Olvass vissza ezen az oldalon, és rájössz, hogy játszunk még páran. :)
Amii nem hivatalos források szerint januárban tuti nem jön (először lesz egy bootstrapper patch január végén, és majd csak ezután fog jönni az amii, azaz lehetséges, hogy csak Húsvétra jön)...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18574) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért az ritka jó dolog, hogy minden selejt, játszani nem tudó voidstormmal viszi valamire. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18575) Darkzbane válasza Gyuri27 (#18574) üzenetére


Darkzbane
tag

A játékban mindig lesznek igazságtalanul erősebb lapok és mivel ezek nerfelése baromi sok időbe telik a készítőknek én már rég hozzászoktam. Amit tudsz csinálni vagy nem játszol randkedet vagy próbálsz ellenszert találni.

Ja én régen azzal nyugtattam magam ha egy úgymond láma taktika ellen vesztettem hogy biztos eljön az a nap amikor elveszik tőle a "joker" lapját és mivel ilyen taktikát használt monoton játszani sohasem fog megtanulni, ami inkább veszteség hosszútávon mint nyereség )

(#18576) Gyuri27 válasza Darkzbane (#18575) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valóban. Nem kéne játszani. Ez a megoldás.
Amúgy ez a lap buffolva lett. A hülye idiótáknak ki kellett volna próbálni.
Lássuk be 135 powerért minden unitot legyilkolni nem valami drága.
Kivédeni akkor tudod, ha relative olcsón van egy xl-s unitod. Grigori, jugger.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18577) Volgafan válasza Murder3 (#18572) üzenetére


Volgafan
senior tag

Azért,hidd el,sokat lendítene..és ezzel nem csak,hogy shadow lenne erős,de LS nem tudna ilyen "buta"kombót használni.és nem csak az LS,lásd más a shadow,naturet is erre építi...amúgy is van elég OP az LSben..SOG azért 1v1be nem annyira ütős,mint a fofos technika(még 2v2re se)

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18578) Murder3 válasza Volgafan (#18577) üzenetére


Murder3
addikt

attól még egy láma szar marad és totál feleslegesen emrt erre a célra ott a Shrine of Greed.
az nem véeltlenül pure.
akkor inkább töröljék ki ajátékból vagy gyengítség földi úgy h használhatatlan legyen, de ne csináljanak belőle értelmetlenül pure lapot.
RB-t pl pont ezért sírtak, mert ráhuztak 4 wellt meg fof+embalmer és jöttek a harvi hegyek.
vagy akkor tegyék purévá a főnixet és vegyék el tőle a 6seces cd-t.

egyszerű lenne azt kelen csinálni, h a void mechanikát átirni picit, ha kiürül akkor utánna 2 percig nem növekszik és máris nem érné meg annyira kiürítésre.
másik meg voidstorm ne az ellenfél voidját vegye figyelembe hanem egységesen az idéző voidját ossza ki.

[ Szerkesztve ]

(#18579) Volgafan válasza Murder3 (#18578) üzenetére


Volgafan
senior tag

Mind1,abban egyetértünk,hogy láma taktika...de neked is az a lényege,hogy LS picit gyengítve legyen,sztem cold,fof nerfelése megtenné a hatását....egyből váltanék én is...ráadásul ha coldsot 2 frostra ne tennék PVE is hehezebb lenne,sztem azért is nem csinálják meg...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18580) Murder3 válasza Volgafan (#18579) üzenetére


Murder3
addikt

pure shadow erősítésről vagy fof nerfelésről beszélünk az 2 külön dolog.
eggyáltalán nem mind1.
lostnál a shadwo splashek illetve a frost bp,cc-k amik oppá teszik.
shadow t2 túl splashelető ezen kéne illetve shadow t1-en kéne jó sokat nerfelni+frost bp-ket is jól le kéne húzni, na úgy lenne kibalancolva rendesen.

(#18581) Zotya21 válasza Gyuri27 (#18576) üzenetére


Zotya21
senior tag

azóta mégjobban megutáltam a pv p-t jaja lehozom a láma soulhunteremet mert csak azzal szoktam bondogulni XD

erre leöli 135 powerből és ugy mivel elég drága mostmár nem de azvolt ugye nincs belőle 4 és kinlódhatok ashbone meg ez az de akinek olcsó t3 mas cucca van az meg szórja a nyakamba

azátn megint sikerül lehozni akor megint leöli és annyi volt szánalmas

https://500px.com/slayer_art

(#18582) Darkzbane


Darkzbane
tag

New record :DD

(#18583) HangFalx válasza Darkzbane (#18582) üzenetére


HangFalx
csendes tag

gratula nektek :) :))

IGN: HangFal

(#18584) Zotya21 válasza Darkzbane (#18582) üzenetére


Zotya21
senior tag

hmm nemértem de gratula

mármint hogy hogy lehet idáig eljunti

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18585) Cr4Zy válasza Darkzbane (#18582) üzenetére


Cr4Zy
tag

Gratula nektek, most is, játékon kívül!
Én meg lassan feltörök a csúcsra, ha úgy haladok ahogy az elmúlt 3 napban; hiszen már a 21. helyen vagyok 1v1-ben, stabilan a Warchief rang közepén.
Emellett Matos miután kikáromkodta magát rájött, hogy nem is vagyok én olyan rossz ember, vagy akár játékos, mint amilyennek többen hisznek, s azóta már be is jelölt facebook-on! :DDD

IGN: TBPeti

(#18586) Predatorkill válasza Zotya21 (#18584) üzenetére


Predatorkill
tag

Gondolom semmi nagykutya ellen nem dobja be őket. Tegnap shooterrel bedobott radicalx meg greenplum ellen, na radicalx csal. ugyan annyi wellből 2 harvester, 3-4 life, 1-2 unholy, és ahogy megöltük, 5-6 nightcrawler.... néztük replayt, és jóval gyorsabban jött neki a kezdettöl a pont.. na mindegy. Utána matos és streetkinget dobta be, na verj meg a láma fof nélkül egy emperort meg egy sovergint... persze mind a 2 új páros volt szal 1xre 1900 elo minusz. Ezek előtt még darkzbane meg lostknight ellen is toltuk, megnyertük volna, de "I love voidstorm", kifagyott. 500- egy nap alatt kb 2500 elo minusz, mi is 11edikek voltunk, most vagy 20...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18587) Volgafan válasza Murder3 (#18578) üzenetére


Volgafan
senior tag

Szted azzan nem erősödne,ha a fofot,csak Ő tudná használni?
Mi jó jártunk Onsettel:kiléptek(még töltésnél)statunk oda...győztes meccs után -720 elo....

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18588) ronika2


ronika2
csendes tag

Nem tudjátok lehet e már pontokat venni sms-el... vagy ezt a funkciót sosem teszik be ?!

(#18589) Murder3 válasza Volgafan (#18587) üzenetére


Murder3
addikt

jó akkor dobjunk pure sahdowba sol-t,glaciert,koboldot,coldsnapot és akkor máris sokkal erősebb lesz....
ami op az ott is op marad lásd do esete nem a lap opságát oldották meg.

nekem ahhoz, h nincs gyomrom h op kombókkal játszak csak azért mert azzal pikkpakk ide-oda kerülhetek 1v1-et 2v2-t is ezért untam és hagytam abba.
ha egyedi énáltalam kedvelt lapokkal akarok játszani értelmetlen mert eleve hátrányból induunk aztán ha berakom az op lapokat azzal meg már nicsn értelme az egésznek.

csinálajank egy op buffot az ua-nak,corpsénak és akkor ugyan ott tartunk...

(#18590) Gyuri27 válasza Murder3 (#18589) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert a phase nem op?
Hagyjuk már a do-t.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18591) G4ga válasza Gyuri27 (#18590) üzenetére


G4ga
őstag

miert ojan jo a phase tower?
azon kivul hogy mozgathato jo meg vmire?

(#18592) phanzetomox válasza G4ga (#18591) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát nemtom, én mikor anno játszottam vele.. hááát elég durván lehet vele szopatni, még t3-on is meglepheted az ellenfeled 3-4 phase-l :D
Bár egyértelműen akkor hasznos ha van build protected neked vagy a társadnak, amúgy hamar leszedik.

(#18593) Murder3 válasza Gyuri27 (#18590) üzenetére


Murder3
addikt

frostal az.
magába amúgy nem op.

különben is attól még ha mondasz is egy más op lapot mondjuk glaciert a do opságán ez mit sem változtat.

(#18594) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Szeretném megkérdezni , kinek van 1 darab windhunter-ja , meg még valami tűz kártya ami , belefér 21 bfp -be ( egy skyifire drake meg 2 bfp ) kérlek írjatok nekem vissza

Ingame név : Samalime

(#18595) ricshard444 válasza ÖregGondar (#18594) üzenetére


ricshard444
veterán

Estefele fentleszek akkor küldök neked. Olyan 8-9 fele.

Vannak dolgok...

(#18596) ricshard444 válasza ricshard444 (#18595) üzenetére


ricshard444
veterán

Ird le az ingame neved

Vannak dolgok...

(#18597) Gyuri27 válasza Murder3 (#18593) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL

T1-n egyedül fire tudja fogni. Nem op. LOL Nézzük már meg a statjait.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18598) phanzetomox válasza pachito (#18551) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát akkor szerezz nekem 1500-ért mert az istenért se kapok 1800 alatt (és az is ritka :( )

(#18599) Murder3 válasza Gyuri27 (#18597) üzenetére


Murder3
addikt

igazad van aki olyan hülye h látja h építkezik az ellenfél 1 rakás phase-t és csak nézi az ne csodálkozzon.

amúgy is ez akkor se változtat a do op tényén akármennyire is erősködsz.
de hurricane,frost mage ezektől opabb lapot t1-en ne is keres mert nem találsz.

az a bajod túlságosan elfogult vagy a naturéval szembe ami pl t1-en a legerősebb felálítással büszkélkedhet és t2 pure is.
splahsből meg abszolút a legerősebb.

(#18600) Gyuri27 válasza Murder3 (#18599) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hurrikán és mage mit árt a shadownak? Charger, nox és semmit nem számit egyik se.
Én vagyok elfogult? LOL Phaséból elég ha egy a pályán van. Már halálra szivat vele.
Amúgy értem amit mondasz csak fals. Ha annyira faja lenne a nature t1 akkor azzal találkozna az ember állandóan. De sajna shadow t1 minden második t1. A maradék a másik 3 szín. Frost, fire, nature sorban.
Ennek a játéknak nem az a lényege hogy úgymond melyik szín a legerősebb. Hanem hol vannak univerzális counterek, melyik szín az amiből sok unitot le tudsz híni. Mivel naturéban dd sincs simán lehet spammelni a dazzed noxokat.
Az meg a másik dolog, hogy siratod állandóan a pure shadow t2-t. Ami nem kicsit erős.Tudom szerinted gyenge, a tetejébe meg a do op.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.