Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) OnSeT válasza Evildep (#18698) üzenetére


OnSeT
őstag

Darkzbaen továbbjutott :Y [link]

(#18702) Predatorkill válasza gergomester (#18700) üzenetére


Predatorkill
tag

Kb. október óta nem toltam a fire-nature el.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18703) Evildep


Evildep
tag

darkzbane az elödöntöbe hirooo ellen... :R :R

battleforge id: evildep

(#18704) Murder3 válasza gergomester (#18668) üzenetére


Murder3
addikt

nc,darkelf ez a 2 egység kell ahhoz, h t2-n kb mindne ellen sikeresen fellépj a spalsh meg már csak egy atom plussz.
t1-en shadwoból meg főleg nem kell sok lap.

(#18705) Evildep


Evildep
tag

a tournament helyezése

1.RadicalX
2.Hirooo
3.Obesity
4.Darkzbane

battleforge id: evildep

(#18706) Volgafan válasza Murder3 (#18704) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igazad van tényleg nem....dread,nox,forsaken,nasty,life(nightguard,embalmer,soul)

nature:amazon-sw(vagy-vagy),dryad,shaman,ww,ens,hurrican,heal(7)
fire:scav,firesw,err,(sundy),sunstirders,(mortar,mine,scorched,wrecker)
frost:mage,lightblade,quardian,barrier,home,(fagyi)master archers,(imperials)

zárójelben a sztem nem kötelező,anélkül is hozható t1-ek

most kinek mi a sok-kevés,sztem a firehez kell a legkevesebb..ha valamit kifelejtettem sorry

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18707) LoLHunCsirke válasza Volgafan (#18706) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

frost t1 re csak betenném a glaciert :D

TinkeringAboutYou!

(#18708) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Szeretnék 2 dologban segítséget kérni , egyik ha valaki be tudná linkelni ide az az rpve-ért járó tokenek hivatalos listáját ( hányas nehézség , mennyi token ) , a másik szeretnék egy kis PvP tréninget , kártyáim megvannak , de nem nagyon megy .

Ingame név : Samalime

(#18709) Zotya21 válasza ÖregGondar (#18708) üzenetére


Zotya21
senior tag

én is igyvagyok sokmindenem megvan de használni meg figyelni azmár másdolog :D

https://500px.com/slayer_art

(#18710) Volgafan válasza LoLHunCsirke (#18707) üzenetére


Volgafan
senior tag

jah,így van...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18711) Evildep válasza ÖregGondar (#18708) üzenetére


Evildep
tag

írjál rám a játékban...1-2 pvp-t mehetünk akár 1v1 et akár 2v2 öt...nevem a leirásban

battleforge id: evildep

(#18712) Evildep


Evildep
tag

samalimenek:

1.
2.

kicsomagolod a replaybe és woálá :)

battleforge id: evildep

(#18713) gergomester válasza Murder3 (#18704) üzenetére


gergomester
tag

Frost T1-em van :D
Köszi a tippet :) már hallottam a tuti taktikát, csak még nm próbáltam, m azóta nm naon kaptam erős twilightost :D :K

(#18714) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Olcsó kártyák akció megint sunderer, corsair , fire worm és még pár scavanger maradt !

Ingame név : Samalime

(#18715) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Régen lehetett kapni tome pakkot 1250 BFP -ért. Azzal mi lett?
Meg az a 2 hetes idő limit a tome, és a tome -os lapokra.
Jól értem, ha lejár akkor a lapoknak és a tome -nek harangoztak?
Nem kerülnek át a lapok normál használatra?

Bocs a hülye fogalmazásért, de nem tudom hogyan is kellene ragozni ezeket.. :D

[ Szerkesztve ]

(#18716) Cr4Zy válasza Airedhyal (#18715) üzenetére


Cr4Zy
tag

Igen, teljesen jól érted, a tome pakli 2 hétig a tied úgy, hogy u2-őn van minden. Ezután viszont elveszi tőled ezeket a gép, így a teljes tome rész meghalt a játékban egy jó ideje... Magyarul maradt a pár fajta booster, az ah vagy a kereskedés, ha új kártyákat akarsz szerezni. És csak hogy belekössek, én 900 bfp-re emlékszem és 4 boosternyi kártyát tartalmazott. :p

IGN: TBPeti

(#18717) pachito válasza Cr4Zy (#18716) üzenetére


pachito
őstag

Csak kesobb lett 900 bfp, eleinte 1250 volt.

(#18718) Volgafan válasza Airedhyal (#18715) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ha jól tudom, a legutóbbi patch óta 2 hét,4 hétre változott...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18719) Evildep válasza Volgafan (#18718) üzenetére


Evildep
tag

de visszaálitoták...

battleforge id: evildep

(#18720) zoli.22 válasza ÖregGondar (#18708) üzenetére


zoli.22
tag

Én is tudok segíteni PvP gyakorlásban. Hét közben sokat vagyok fent, HZoli a játékban a nevem.

(#18721) fantom922


fantom922
aktív tag

Grat Darkzbane-nak! Szép teljesítmény, ilyen ellenfelek mellett :) Bár igazán hozhatta volna nekünk ezt a tournamentet :D

Ui.: OnSeT freemkával nincs semmi bajom, nagyon jó játékos és néha mindenki felhúzhatja magát... de én is játszottam ellene 2v2-t és egy haverommal majdnem megvertük. Mikor már nyeregben volt elkezdett írogatni, hogy noob.. azóta nem kedvelem.

A véleményem, hogy veszíteni is tudni kell és nyerni is tudni kell :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18722) Evildep


Evildep
tag

lenne 1 kérdésem: Phanzetomoxtol vennék bfp-t és azt szeretném kikérdezni töletek hogy megbizható-e a srác?

battleforge id: evildep

(#18723) Volgafan válasza Evildep (#18722) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én nem ismerem....de Miklóska megbízható,Őt tudom ajánlani...cmike@freemail.hu

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18724) Gyuri27 válasza Evildep (#18722) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyugodt lehetsz. Régi bf-s arc, a ph-n se két napja van. Keresd bátran. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18725) Evildep válasza Gyuri27 (#18724) üzenetére


Evildep
tag

akk nyugott szivel fogok venni töle...köszi :)

battleforge id: evildep

(#18726) Darkzbane válasza Evildep (#18722) üzenetére


Darkzbane
tag

Mennyiért árulja amúgy?

Köszi utólag is, nem is tudtam hogy ilyen aktivitás ment a fórumon a meccsek alatt

(#18727) Evildep válasza Darkzbane (#18726) üzenetére


Evildep
tag

1 bfp 0,8 ft...

battleforge id: evildep

(#18728) Evildep


Evildep
tag

kezd felhuzni a játék,ma a 2. lost connection

battleforge id: evildep

(#18729) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

A versenyből sajnos nem lett semmi, mert shooter és predator bojkottálnak mindent, ami velem kapcsolatos és emellett összesen 1 nevezési díj jutott el hozzám, ez pedig a Gergő és az én csapatomé volt...

A korábbi vitákhoz annyit hozzátennék, hogy ez a lámulás (bevallom, hogy az), amit csinálok 1v1-ben, elég könnyedén verhető, csak tudni kell a forszát. De azt azért hozzá kell tennem, hogy a rangom nem véletlenül lett ilyen magas, szimplán annyit gyakoroltam az elmúlt pár hónapban a pvp-t, hogy mostanra enélkül is könnyedén tudnám tartani a Ruler rangot. Magasabbat nem mondok, mert igazából fogalmam sincs, pontosan milyen skilljeim vannak, de unrankedban ma 4-ből 3x megvertem enélkül egy jelenleg Hero rangú stonekin játékost (DuqueAlbe-t) és tegnap 3-ból 3x egy Ruler rangú pure fire srácot (YenGFarM-ot) úgy, hogy a ranked paklijukkal jöttek. Jelenleg csak egy paklitípus van, ami miatt nem biztos, hogy tudnám tartani a rangomat, s sajnos ezzel játszik a legtöbb játékos... Természetesen a lostra gondolok itt.

IGN: TBPeti

(#18730) Darkzbane válasza Cr4Zy (#18729) üzenetére


Darkzbane
tag

Shadow nature paklival toltam elég sokáig, sztem pure fire volt a legnehezebb ellenfél mindig is ennek a színnek,nem a lost. :K

S egységgel érdemes támadni, a lostos általában Darkelfeket hív rá és jöhet a hurrrikán. Frenzys crawlereket oinkolhatod,rootolhatod. Nightguard(ha nem lenne ilyen bugos) bármikor jó reaver vagy mounty ellen. T3 mon akadhatnak galibák ha később mész fel, de egy cultist master+evocators woe kombóval nem tud mi kezdeni vagy egy szétbuffolt egységgel se nagyon. Aoc+root pedig kb minden típusú egységet be tud szedni t3 mon csak ne hagyd hogy az orbodhoz közel történjen a móka az esetleges nasty,shatterek miatt.

(#18731) Volgafan válasza Darkzbane (#18730) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nc-ket legijobb amazonnal elvenni és kinyírni :P

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18732) Darkzbane válasza Volgafan (#18731) üzenetére


Darkzbane
tag

Shadow kezdéssel elég költséges amazont lehívni ,de amúgy tényleg fun trükk :D

(#18733) Cr4Zy válasza Darkzbane (#18730) üzenetére


Cr4Zy
tag

shadow-nature-nature a paklim, fathom lord, drones és soulshatter van bent t3-ra, nasty-vel az is nagyon csúnyán tud bontani. A cultistokat túl könnyű megakadályozni a támadástól, szimplán egy erupt megakadályozza azt, hogy lehívja a nightcrawlereket...

Pure fire ellen nagyon egyszerű a helyzet, t1-en berusholom, úgy meg nem igazán van esélye a legtöbb játékosnak, mivel kevés fire t1 tud engem megfogni. Legalábbis a legtöbb danceres pályán más esélyem nincs ellene. De amúgy a nightcrawler + lifeweaving csodákra képes az enforcerek ellen :)

IGN: TBPeti

(#18734) Predatorkill válasza Cr4Zy (#18733) üzenetére


Predatorkill
tag

Sajnálom hogy TBPetit ''még hátrébb kényszerítettem a hero rangról bő 800 Eloval''

Idézet:''hátrébb kényszerítettem Shooterasd-ot és Predátorkill-t (az előbbi enyhén szólva ideges volt ezután) egy bő 800 Élővel...'' Ennyit a taktikádról...És a replay itt.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18735) Volgafan válasza Predatorkill (#18734) üzenetére


Volgafan
senior tag

az a well,kicsit,mintha fail lett volna...gg

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18736) LoLHunCsirke válasza Predatorkill (#18734) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Azt hittem már lezártátok a témát :D

TinkeringAboutYou!

(#18737) Evildep


Evildep
tag

teszt deckel

battleforge id: evildep

(#18738) Cr4Zy válasza LoLHunCsirke (#18736) üzenetére


Cr4Zy
tag

Én is ezt hittem, de úgy tűnik, hogy még mindig nem heverte ki szegény megtört gyerek. Sajnálom, hogy ilyen traumát okoztam egy játékkal...

Gyuribá, igazad van, az a well enyhén szólva fail volt, a mellette lévő egységem képességét akartam elnyomni a gyorsgombbal (y a well felvétele is és a képesség is, ha valaki nem lenne ezzel tisztában). De ezt leszámítva is béna voltam, ahogy kb. az összes mai és tegnapi meccsemen... A pure fire ma legalább 5x szívatott meg engem kisebb-nagyobb hibák miatt...

IGN: TBPeti

(#18739) Predatorkill válasza Cr4Zy (#18738) üzenetére


Predatorkill
tag

Ezek után boldogabb vagyok mint bármikor ;)

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#18740) gergomester válasza Predatorkill (#18734) üzenetére


gergomester
tag

Mondjuk ez szép volt :K

(#18741) Volgafan válasza Cr4Zy (#18738) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igazándiból nem vágom,milyen plsz képességre gondolsz,mivel dreadod volt,ott,az meg max beszívja a forsakent....ergo sehogy nem értelek...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18742) Cr4Zy válasza Predatorkill (#18739) üzenetére


Cr4Zy
tag

Ennek örülök. :)
Annak meg végképp, hogy mostmár szóba állsz velem. :)

Egyébként még egyszer bocs, nem akartalak megsérteni korábban sem, hiszen azt hittem te is úgy gondolsz erre, mint egy szimpla játékra, aminek semmi következménye, jelentősége nincs. Csak tudod engem is idegesít már valamelyest az, hogy egyszerűen ez a játék csak a lámulásról szól, mert minden színnek megvan a maga lámasága, némelyiknek több is akad, csak ezt sajnos pár ember nem képes beismerni és úgy becsmérli a másikat, hogy közben a saját oldaláról teljesen megfeledkezik. Tegnap pl. megkaptam jópár sor anyázást, de még a családomat is halállal fenyegették egy ranked alatt, az még nálam is kiverte a biztosítékot, pedig nem vagyok egy idegeskedő típus...

Lényeg a lényeg, a rangom nem csak azért ilyen, mert ezzel lámulok, hiszen t1-en a velem egyrangúak fele inkább instant t2-zik, mintsem hogy t1-en megpróbálja felvenni velem a harcot, mert tudják, hogy abban buknának. Van olyan is, aki kisebb t1-harc után instant t3-azik, amint meglátja az épületeimet, hogy minél nagyobb erőt hozhasson le és így a voidstorm ne működjön rajta. Igaz, hogy benne van ez is a rangomban, de ha a t1-rushokat nem tudnám fogni azonos szinten, akkor nem jutottam volna fel idáig. Pl. fire-rel akár t1-en vagy instant t2-vel szerintem max. 2 kezemen meg tudom számolni, hányan tudnak elverni mikor jó formában vagyok.

Gyuriba, akkor meg szimplán néztem, fel tudom-e venni a wellt és elnyomtam, megesik az ilyen az emberrel, mikor fáradt... Szándékosan így nem vennék wellt soha miközben én is veszem a t2-met, mert akkor nincs powerem védeni azt...

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18743) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#18742) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lássuk be a fire/shadow t1 túl sok mikrót nem igényel. Shadownál elég ha az ember noxokat hív+ motivate. Olykor egy dreadot berobbant. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#18744) Volgafan válasza Gyuri27 (#18743) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ki az az állat aki frenzys forsekeneket lerushol?max frost,nature..és lássuk be,azokból kevesebb van...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18745) OnSeT


OnSeT
őstag

Pure Frost t2 vs Fire/Nature t3 [link]

A burrower spam és a slayer spam sem jött be neki. :D

(#18746) Cr4Zy válasza Volgafan (#18744) üzenetére


Cr4Zy
tag

Valami drakonz nevű gyerek megcsinálta wreckerekkel és sundererekkel, s meccs után megjegyezte, hogy azért csinálta ezt, mert félt a t2-őmtől! ;]
Hogyha már ilyen állatokat keresel, akkor nézz be a top 20-ba, és fogsz találni párat. :)
Nah, de komolyra fordítva a szót, a nature és a frost is könnyedén beüti a shadow t1-et, ha valaki ügyesen kezeli a masterarcherst és a windweavert glyph of frosttal és ensnaringgel. Egyetlen dolog van, ami megfoghatja őket, ez pedig a torony shadow részről (soul splicer, vagy phase). A noxok sz@rt se érnek a master archerek ellen, s a motivate-nek a frost megfelelője, azaz a home soil ott is megtalálható. A dreadchargerek meg könnyedén levadászhatóak a fentebb említett 2 megállító varázslattal, ha jól tudja az ember használni őket. Mert igen, a swift egységek is megfoghatók a glyph-el, csak úgy kell elhelyezni, hogy pont az elé a hely elé rakd le, ahova támadnak. Mikor próbálgatom a frostot, akkor a t1-en nincs semmi bajom, csak a nature ellen, mert azért a swiftclaw csak erősebb az ice guardiannál bekapcsolt tüskékkel, s ha még jön az ensnaring is, akkor meg már egyenesen esélytelen megfogni akár 2 swiftclawt is frosttal...
Jah és Gyuri, ne a 2v2-őt nézd, ott tényleg nincs sok frost vagy nature játékos. De 1v1-ben a shadow után szerintem a frost t1-ből van a legtöbb. És még annyit hozzátennék ehhez az egészhez, hogy a fire-rel igenis nagyon kell tudni mikrózni t1-en, különben bármelyik másik szín be tudja rusholni... Ha akarjátok küldök olyan replayt, ahol a fire t1-el úgy mikrózik Obesity, hogy azt öröm nézni.

IGN: TBPeti

(#18747) fantom922 válasza Cr4Zy (#18746) üzenetére


fantom922
aktív tag

Jaja, én is mikróztam már így, mint Obesity... álmomban :D

Egyébként igaz, a sadó T1-nél erősebb a natur és a frost is, de ha hibázol bármelyikkel akár egyet is jönnek az olcsó egységek míg a szem ellát :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18748) Volgafan válasza Cr4Zy (#18746) üzenetére


Volgafan
senior tag

nem 2v2-t nézem......de ha nem nézed mit csinál a másik....úgy persze,hogy lerusholnak,ha kicsi a map,te veszel wellt,Ő nem..ha Ő is vesz bármelyik színt megfomom...ha nem vesz wellt,én se veszek,sztem ez alap...master archers dreadot nem kedvelin annyira..ha bitet tol rá,az már power megint,nekem jöhet a frenzys íjjász,vagy a kövi dread,attól függ,mit tesz le...csak nox,dread,forsaken variálva..wrecker se szereti a noxot..nyílván wrecker ellen nem forsakent teszek le..nincs is annál jobb,mikor a nature ellen a dreadra rányomja az enset,mert jöhetnek a forsakenek...ami itt is alap:azonnal dryadot kell ütni!!!

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#18749) Ohyner


Ohyner
csendes tag

Srácok!

HA valakinek van 2011. 06. 09. megjelent PC-Guru magazinból fel nem használt WOT kódja, és megválna tőle, adnék érte BF pontot, vagy R és UR lapokat. Akit érdekel az érdeklődhet az: ohyner(kukac)freemail(pont)hu címen.

(#18750) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Ajjaj..
Behalt a magyar kártyaleírásos oldal.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.