Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) alpihun válasza Predatorkill (#17400) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja, gg, durva meccs volt,Ám ugye tudod, obesity tegnap d.u. top 1 volt?Tehát mondhatod, hogy elverted a top 1et xd.

Na akkó bg dekk: embalmer, decomposer, furnace
eqilibrium, maelstorm,soulshatter,regrowth, fagyi, second change,nasty, lifew
nox, forsaken,phoenix,ashbone, grigori, lss red and green.

Ez okés?

UI.Mivel van üres hely teszt jelleggel sogot kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17402) Predatorkill válasza alpihun (#17401) üzenetére


Predatorkill
tag

Én tudom :D és obesity még mindig top1 :P

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17403) Darkzbane válasza Predatorkill (#17394) üzenetére


Darkzbane
tag

Elég szép volt :DD

(#17404) Murder3 válasza Cr4Zy (#17395) üzenetére


Murder3
addikt

nem érted...nem t-t4-ig kell hanem mikor már csak spellezek.
t4 ig mind mivel mégy azzal is meglehet csinálni t4-re meg folyamatos.

így is lesz bőven 1000 powered egy-egy hasznáaltkor.

(#17405) Murder3 válasza Volgafan (#17398) üzenetére


Murder3
addikt

én is néztem stremen ezt tegnap mikor nézegettem a viedót , szép volt.
Obesity ott bukra mikor benthagyta a home soilos csapatnál az övéit az elég hülyeség volt mert túlerő volt ellene amin szintén volt home soil...

(#17406) Predatorkill válasza Darkzbane (#17403) üzenetére


Predatorkill
tag

Köszi! :))

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17407) Deathson válasza Predatorkill (#17406) üzenetére


Deathson
csendes tag

tökmindegy preddy engem még akkor se tudsz elverni:D :D :D

[ Szerkesztve ]

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#17408) Predatorkill válasza Deathson (#17407) üzenetére


Predatorkill
tag

nagy mákom volt tudom, de rögtön utána vagy 3x elvertek nomad rushal.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17409) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok.

Osszeált az uj deck, plusz a regivel is Skillesedtem ugy erzem.
Ha van kedvetek elemeznetek a kov ket repet :)

Random Arcokkal jatszottam. ellen oldalon egy arany es 4 bronz pöttyös srác, velem pedig egy arany rangu.

probáltam támadni, wellt gyüjteni es még védekezni.
kiváncsi vagyok van e érdemem a gyözelmekben!

repek csomagolva

Deathson:
Veled játszottam tegnap? LFGGaga a nickem.
Te adtad a tanácsokat a deckhez ugye?

[ Szerkesztve ]

(#17410) Predatorkill válasza Cr4Zy (#17396) üzenetére


Predatorkill
tag

Megnéztem újra az ő élő videóját, és tettem rá glaciert. De volt neki vagy 6-7 db home soilos egysége szal hamar leütötte.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17411) fantom922 válasza Predatorkill (#17408) üzenetére


fantom922
aktív tag

Grat! Nagyon szép meccs volt :)

Ja és ez nem volt mák! Ne butáskodj mákkal nem lehet ilyen jó meccset játszani. Hibázott az ellen, és te nem. A stratégiai játékok erről szólnak :)

Például nagyon szép volt mikor az épülő monumented mellé leraktad azt a két barriert :) Ugye frost mage-nek terület sebzése van. Minél több épület v egység van a hatótávján belül annál kisebb az egységenkénti sebzése. Gondolom ezért tetted le őket. Jó húzás volt :) Szerintem nekem nem jutott volna eszembe. Így kitartott addig míg lerakod az aurát.

Ui.: azt nem tudom, hogy Obesity accal is ezzel a deckkel megy a gyerek?

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17412) Deathson válasza G4ga (#17409) üzenetére


Deathson
csendes tag

nem tudom most jelen pillanatban öcsém gyűjti nekem a tokent:D

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#17413) Murder3 válasza fantom922 (#17411) üzenetére


Murder3
addikt

nem azzal nem gondolom ezért van ez külön accon.
de láttam streamen h ment pure shadowal is igaz sparringba meg az nem volt fullos deck:D

fire/naturéval sokkal jobb obesity.

(#17414) Predatorkill válasza fantom922 (#17411) üzenetére


Predatorkill
tag

Kösz szépen :) amugy az épülő monumentemnél ugye, én azért tettem barriert, mert néztem hogy 1et letett, és már szivattak meg azzal hogy körberak mig épül, utána semmit nem tudok letenni oda...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17415) Deathson válasza Predatorkill (#17414) üzenetére


Deathson
csendes tag

jaja én is elég aktívan használom azt a taktikát nagyobb pályákon még szívatósabb:D

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#17416) alpihun


alpihun
senior tag

Azért ez a voidstorm érdekes lap, jó szívatós.Bladeheroval 2v2-ztünk, én meg hüjülésből össz 3 juggját meg vagy 10 dancerét öltem ki.Tiszta ideg volt.De úgyis nyertünk... :DD :DD

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17417) Predatorkill válasza alpihun (#17416) üzenetére


Predatorkill
tag

Hazaáruló... :P

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17418) alpihun válasza OnSeT (#17375) üzenetére


alpihun
senior tag

"t3on grigori ( rev aktivál, besétál t4hez, shatter+nasty, rev mellett welleket felvesz)"

Gyors, az tuti, viszont 400 pw +rev, amit nemtom, hogy menyibe fáj grigorinál.És semmid se marad.

Én az újon vett grigorimmal, sokkal jobban kijövök a grgigori+lifew felállással, 270 power+marad egy grigorim, amit vagy beleölök decomposerbe,vagy pedig felhasználom lss mellé ground unitnak.

Persze nekem a t4es bázis így 15 mp, neked 2 xd.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17419) OnSeT válasza alpihun (#17418) üzenetére


OnSeT
őstag

powerrel én nem szoktam foglalkozni, mire megindul grigori, t3nál már áll az embalmer + a furnace, azzal meg gyorsan vissza lehet pörgetni voidot. de ha mázli van és vki felépít egy sow-ot akkor a t4es camp berobbantása át is nyomja az összes voidot, s nem kell a furnacevel szórakozni :D

ground untinak overlord sztem jobb, szinte halhatatlan, mivel a hullákkal gyógyítja magát.
overlord + blood healinget próbálta már vki?
ha nincs nature orb jól jöhet, bár a képessége is ugyanazt tudja ^^

(#17420) OnSeT válasza G4ga (#17409) üzenetére


OnSeT
őstag

én is úgy látom, egyre jobban tolod :)

egy hiba azér akadt :D
középre nem figyeltek eléggé, s könnyen átengeditek az ellennek. pedig poweretek lett volna védeni ha oldalt nem kettesével szeditek a welelket ^^
a sok well fontos, de mindig csak annyit építsetek amennyit meg is tudtok védeni. kb. 3 perc mire visszahozza az árát, addig - ba vagy, ha többet szedsz mint az ellenfél.

soulhunter ismét befigyelt, remélem 2 hét múlva már én is azzal rohangálok ;]

(#17394) Predatorkill

szépen beverted ;)
bár a dazed guardian erős volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#17421) Predatorkill válasza OnSeT (#17420) üzenetére


Predatorkill
tag

Köszi! :D amugy énsem tudom mi értelme volt annak.. :D

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17422) alpihun válasza OnSeT (#17419) üzenetére


alpihun
senior tag

Hát ja, overlordot szerintem is jó.Sőt,bármikor kicserélném overlordra grigorit.Viszont grigori 160, overlord 500+ bfp.Max megpróbálok kicsit zsidóskodni, eladom régi bg dekkből grimvinet, shamant ebből gergelyt , megtoldom pár bfp vel, lehet, hogy összejön.Amúgyis tegnap este járt le duplázó, most pár napig kereskedek.
Jó nekem a László Gergely.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17423) alpihun


alpihun
senior tag

Megfogalmazódott bennem pár pve -vel kapcsolatos kérdés.

Melyik expert 4 player mapot lehet legegyszerűbben megcsinálni és hogy?Soloban,ami monu, enli, wheel stb nélkül.Vic et szeretnék farmolni, és mondták, hogy a 2 elemenntel egy 4 player expert solo átlagban 80 vicet ad ami azért gyorsabb mint a bg.

Hogy lehet xp-t farmolni leghatékonyabban?Vlmilyen expert mappal, esetleg bg val.A bg 1200 xp ad egy game után ami kb 20 perc, van ennél gyorsabb megoldás?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17424) Volgafan válasza alpihun (#17423) üzenetére


Volgafan
senior tag

Szia.Rég toltam ,de Emlékeim szerint Insane God(2 személyes)100 tokent ad és 20 perc alatt megcsinálható!!Ha Xp-t akarsz farmolni:ptd,empire,ravens!!ez a 3.Ha rm hallgatsz Ravnes:egyedül lehozható.gyors nem kell várni,mire összegyűlik a nép,és biztos a siker...1mark kérdése,utána megy minden magától...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17425) Predatorkill válasza Volgafan (#17424) üzenetére


Predatorkill
tag

Ez igy van, az insane kb. 100-120 vic tokent, és kb 220db battle tokent ad, valamelyik régi hszemben le is irtam pontosan az egészet.(16000 körül, akit érdekel keresheti :DD )

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17426) OnSeT


OnSeT
őstag

0 ELO, ezért érdemes volt küzdeni :DDD

(#17427) G4ga válasza Predatorkill (#17425) üzenetére


G4ga
őstag

már nem, visszavettek az elementekbol. legalább is én ugy tudom.

(#17428) G4ga


G4ga
őstag

jatszottam egy sraccal epp most az elobb egy unrankedet.
LS deckje volt. En Pure Frosttal mentem.
Valamit beirt h neki nem jo mi, valami iwtg es elnezest ker majd gg es kilepet.
Mindezt azok utan hogy 3 tremorral beutottem a 3. orbjat es vissza vertem a tamadast a mar nem letezo well-em ellen.

Iszonyat idegesito es abszulut bena dolognak talalom ezt a voidstormot ugy ahogy ez a srac hasznalta. Nem mas mint ido huzas céljábol.
Nem tudom, ez igy nagyon nem jo :) Hasznalja akkor amikor mondjuk tud is utana mit kezdeni, de ne akkor amikor pusztan annyi h megvedje az orbjat es utana nem csinal semmit, majd megtamadom es megint leoli az egysegeket! :)

Elemeznetek a repet, hogy erjen egy kis kritika is hogy mit hogy lehet volna jobban!

Hangfal ezt neked ajánlom leginkabb :)

rep

Elore is koszi az elemzesert :)

OnSeT:
Köszönöm. Sokat gondolkodtam ezen a well dolgon en is :) Kezdem kapisgálni hogy mit tanácsolsz. Nem szabad mindent rögtön. :)
Be sajnos. egyre idegesitobb amikor lehozzak ellenem(nunk) asszem veszek majd belole egyet. remeljuk nem 2k lesz az ara. szamitasaim szerint miven nem gyakori igy 500-1000 kozott remelem lehet majd kapni.
Kikerult ahra a masik aff is. jobb a tulajdonsaga. 30K BFP asszem topherlop arulja :)

[ Szerkesztve ]

(#17429) G4ga válasza G4ga (#17428) üzenetére


G4ga
őstag

- kicsusztam a szerkbol

Szerintem nekem ilyen kell majd :)

Szerk : kicsit,most azert banom hogy nem vettem anno 500as decket, de a fene se tudta hogy valaha is hasznalok majd firet pvp. 4 deckem volt, de fire egyikbe se volt. meg csak a gondolatat is elvetettem.

Szerk 2: jatszottunk Ricsivel egy ranked 2v2t. sajnos kikaptunk, de ami jobban bant, hogy elveszet a gyozelem... azaz mindent a 0rol kezdet el szamolni. Ez miert van? Ha nem jatszunk par napig rankedot elveszi a gyozelmunket? pedig 3-2 volt az arany, most meg 0-1... :(

[ Szerkesztve ]

(#17430) Murder3 válasza G4ga (#17429) üzenetére


Murder3
addikt

ez a shadow affos mikor került be a játékba? :Y

(#17431) Volgafan válasza G4ga (#17429) üzenetére


Volgafan
senior tag

Megjelent az amii?vagy honnan a lila soulhunter?De jó okos,aki árulja....30000bf?mikor 1 kézben egyszerre max 20 lehet :D

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17432) Murder3 válasza Volgafan (#17431) üzenetére


Murder3
addikt

igazából hogy lehet neki lila...az jó kérdés és akkor a bfp limit se vonatkozik rá.

(#17433) G4ga válasza Murder3 (#17432) üzenetére


G4ga
őstag

Tegnap hajnalban hivta fel a figyelmem egy játékos.
nem jelet meg az amii. csak ez van fent.
Azt mondta a srác h az EA acc.
Mondta hogy volt fent már Brannoc is ennyiert.!

(#17434) LostKnight


LostKnight
csendes tag

LOL :D

(#17435) Zotya21 válasza G4ga (#17433) üzenetére


Zotya21
senior tag

tehát tesztelik az uj lapokat hála isten :D
már nagyon kéne a lila soulhunter :D
a kék mellé :D

meg egy csomó lap az amiiból :D

https://500px.com/slayer_art

(#17436) Volgafan


Volgafan
senior tag

Van 1 jó hírem Onsetnek,meg Csirkének!!:D mennek youtubra :P

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17437) BladeHero


BladeHero
tag

Valaki nem tudja, hogy a soulhunter lila mivel másabb, mint a kék?

RPCJ

(#17438) Murder3 válasza BladeHero (#17437) üzenetére


Murder3
addikt

50 pontot sebze az ellenségegységeknek 5mp-ig ahol spawnolod.

(#17439) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Az egyik staff (akinél egy órája volt a lila soulhunter) annyit mondott az amii verzióról, hogy nemsokára jönnek még hírek róla, de azt a kijelentést, miszerint szeptemberben jönne az amii egyszerűen kiröhögte... :(
Szóval egy pozitívum van ebben az egészben, mégpedig annyi, hogy megtudtuk, vannak még olyanok, akik dolgoznak rajta, de mit csináltak akkor az elmúlt egy évben, vakarták azt a dolgot a 2 lábuk között?? :F

Ettől függetlenül hálát adok az égnek, hogy az "inkább későn, mint soha" szólást ismerik és eszerint járnak el, minthogy ne csinálnának semmit! :R

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17440) Darkzbane válasza Cr4Zy (#17439) üzenetére


Darkzbane
tag

Na végre kiderítettem a mizériát.

Az a csávó nem hogy EA munkás vagy hasonló de egy sima emberke mint mi. Törölték valahogy az accountját amin volt egy soulhunter. Írt a supportnak és a kék helyett lila affinityt kapott bakiból. Ennyi az egész

(#17441) Murder3 válasza Darkzbane (#17440) üzenetére


Murder3
addikt

na ja mért is lenne ea staff:D
mért rakná ki a lilát olyan áron amin senki se tudja megvenni:D

(#17442) ricshard444


ricshard444
veterán

G4ga-val nagyon kemény meccseink voltak ma, a voidstorm a király :C

Vannak dolgok...

(#17443) Predatorkill válasza ricshard444 (#17442) üzenetére


Predatorkill
tag

A voidstorm elbassza az egész 2v2-t. Mindenkinél ottvan, ezáltal nem lehet támadni...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17444) fantom922 válasza alpihun (#17418) üzenetére


fantom922
aktív tag

Picit javítanék rajta :) A lost-os újraéledő egységeket nerfelték már régen. Újjáéledt egység mellett enm lehet wellt húzni.

Predatorkill: Voidstormmal tényleg csinálni kéne valamit. Én sem használom, mert ennél lámább lap még nem volt. Ez odaveri a churchöt, a vigilt, a juggert, a dancert, a DO-t, a reavert, a silverwindet meg mindet. (ez rímel :D )

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17445) Murder3 válasza fantom922 (#17444) üzenetére


Murder3
addikt

legnagyobb probléma az vele hogy nem pure amúgy meg ha marad az eredeti értéke akkor is kb megölne már t3-on mindent nem igazán az számít mennyi %-al pusztítt.

de mint tudjuk az egész játékba a lámaságra jut a főszerep.

(#17446) Cr4Zy válasza Murder3 (#17445) üzenetére


Cr4Zy
tag

Azok ellen, akik használnak voidvisszanyerő módszert (SoM, SoG, SoW, vagy a korábban említett embalmer + fof + slicer) közel sem mindegy! Mert a 200-as és a 900-as void között hatalmas a különbség leadott sebzés terén, és ott már nem mindegy, hogy 10-szereset, vagy 20-szorosat sebez!

Egyébként meg most, ahogy írom ezt a hsz-t, eszembe jutott, hogy a SoW + voidstorm olyan szinten jó hatást érhetnek el 2v2-ben, hogy azonnal lehet spawn-olni akár 2-3 soulhuntert is, hiszen annyi void visszajön egy pillanat alatt, és még a csapattársad is hatalmas voidot kap vissza! - természetesen ehhez az is kell, hogy eljuss t3-ra és legyen időd kivárni a SoW cooldown idejét...

IGN: TBPeti

(#17447) G4ga válasza Cr4Zy (#17446) üzenetére


G4ga
őstag

nem kell ahhoz várni csak épitsd fel. u3 instatnt a hatás.
egyszer elövöd az ellen már küzd annyira hogy lehozzon még egy drága egységet.
Tegnap többször megkaptam egy sráctól hogy noob vagyok. pedig ez elsö meccsen ö használta állandóan! :)

Van egy videóm hogy kell naturre t1 beverni t1 nature t2 firet :) ha Ricsi beleegyezik felteszem majd :)

(#17448) Murder3 válasza Cr4Zy (#17446) üzenetére


Murder3
addikt

t3-on már hatalmas a void ha van sog,som ha nincs.
tök mindegy h 1000% vagy 2000% úgyis megöl mindent.
főleg 2v2-be.

(#17449) ricshard444 válasza G4ga (#17447) üzenetére


ricshard444
veterán

Tőlem mehet,te leszel a hero:D

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17450) OnSeT válasza Volgafan (#17436) üzenetére


OnSeT
őstag

miért érzem azt hogy nem Csirkétől kaptad a repet? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.