Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) zoli.22 válasza Zotya21 (#18296) üzenetére


zoli.22
tag

Zotya, én is sokat mérgelődtem a lost t3 miatt, de végül megoldottam a dolgot. Én is lost t3-al megyek, így most nincs gondom. ;]
Amúgy nem értem miért stresszeled agon magad ezen a játékon, de ha tényleg így van, akkor add el a az acc-ot, vagy ajándékozd el és meg van oldva a problem.

(#18302) OnSeT válasza LoLHunCsirke (#18298) üzenetére


OnSeT
őstag

mivel TBO sem ismeri a válasz gombot így csak következtetni lehet hogy mely hsz-re vonatkozik az amit irt. a lényeg annyi hogy érkezett egy user javaslat az EA nevében irt scammer levelek szűrésére, amit megvalósítottak és hozzácsapták a köv. patch tartalmához.

santa claus pl. a Cr4Zy féle deckben mutatna jól, főleg ha a 3. orb fire.

a void visszapörgetésnek köszönhetően egy agyonbuffolt Mikulás bácsival lehetne ölni a promo Mokat, juggereket, grigorit vagy lebontani egy campet ... :D

shadow buffok, cc, heal, disenchant. ^^

igaz drága megoldás, de mivel van rá power mégis csak szebb mint egy shatterrel támogatott grigori bomba. ennyi supportal már santa claus se gyenge ;]

(#18303) Gyuri27 válasza OnSeT (#18302) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha voiddal kinyirunk egy aby-t akkor jön a két kisebb l-s unit?

Amd - Radeon - Ryzen

(#18304) OnSeT válasza Gyuri27 (#18303) üzenetére


OnSeT
őstag

igen

(#18305) pachito


pachito
őstag

Haliho nepek! Visszatertem! :)) Mi ujsag itthon?

(#18306) Zotya21 válasza zoli.22 (#18301) üzenetére


Zotya21
senior tag

de majd amit én összevakartam odaadom valakinek :D:D

az a drága időmből egy nagyrész :D

az örökre az enyém marad akor essz másé ha ellopják :D

előbb törlik a szervert minthogy eladjam az accot :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#18307) pachito


pachito
őstag

Nem is emlekeztem, hogy a scammerek ilyen lelemenyesek ebben a jatekban...

scam attempt xd

Eleg elszomorito...

(#18308) Cr4Zy válasza OnSeT (#18302) üzenetére


Cr4Zy
tag

Azért mindent még ezzel a taktikával sem lehet megoldani, mert a 3 orbból 2 gyakorlatilag kötött a voidstorm miatt, így heal vagy disenchant nem férne bele a pakliba. De 2v2-ben el tudnám képzelni, hogy valaki ezzel játszik mellettem ;]

Jah és csak hogy azok számára, akik eddig nem hitték el, hogy működik (mert hogy igenis működik) 1v1-ben is ez a void-visszapörgetés, itt lenne a bizonyíték rá, hiszen nem csak szintet léptem, de még a top 100-ba is bekerültem vele:

Mivel a képet a fórum maga nem méretezi át, kivágtam és átméreteztem, de a gyors paint-ben végzett munka miatt valószínűleg nem tökéletes. Így az eredeti képet a beillesztett képre kattintva fogjátok elérni:

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18309) Cr4Zy válasza OnSeT (#18302) üzenetére


Cr4Zy
tag

véletlenül 2x küldtem el, lehet törölni

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18310) fantom922 válasza Cr4Zy (#18308) üzenetére


fantom922
aktív tag

Grat! Szép teljesítmény :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18311) OnSeT válasza pachito (#18305) üzenetére


OnSeT
őstag

Welcome back! Jelenleg a playerek fele vegetál s várja a kövi updatet. :D

(#18312) OnSeT válasza Cr4Zy (#18308) üzenetére


OnSeT
őstag

voidstorm? minek az? ;]
patch után pure lap lesz úgyis :D

Grat az eredményhez, majd becsapódok melléd 2v2re aztán leteszteljük a felbuffolt Mikulás bácsit. :))

(#18313) Cr4Zy válasza OnSeT (#18311) üzenetére


Cr4Zy
tag

Egyre kevesebben vegetálnak, hiszen Murdeer is újrarakta a bf-et tegnapelőtt este! :)

Állok elébe a tesztelésnek, csak szólj, hogy mikor leszel online! :)

Jah és ha pure lap lesz, akkor váltok pure shadow-ra akár mage-ek és harvi nélkül is! Sőt, ez a taktika a pure shadow-nál a legjobb igazából, hiszen gyorsan lehet hozni a harvikat! ;]

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18314) zoli.22 válasza OnSeT (#18312) üzenetére


zoli.22
tag

Egyik szemem sír, a másik üveg...izé; nevet. :DDD
Mert ha pure shadow lesz a voidstorm, akkor tuti megszaporodik a shadow-osok tábora kicsit. Viszont mivel én is shadow vagyok(nem biztos, hogy véglegesen), és még elvileg a hibája is ki lesz javítva talán lesz értelme a shadow t3-nak. Veszélyes lap, de azért ütős is.
Egy biztos, hogy addig nem fogom használni amíg nem javítják a bugjait.

(#18315) fantom922 válasza zoli.22 (#18314) üzenetére


fantom922
aktív tag

Pont ezt akartam írni, szerintem nem fair addig használni amíg 5 juggert 1 spellel egy kattintással leölsz. Úgy nem nevezném stratégiának a dolgot.

Ja ez nem Petinek szólt, ő T2-ig woid nélkül jut el a prok ellen az épületes taktikájával :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18316) Murder3


Murder3
addikt

Naponta megpróbálok fix 3 pvp-t menni így talán kitart a lelkesedésem :D
statégiai szinten amúgy rászoktam most a Medieval 2 Total War-ra :)

(#18317) Murder3 válasza OnSeT (#18312) üzenetére


Murder3
addikt

lehet még kap alaposabb nerfet is.
pl kint a fórumon népszerűbb volt korábban a sog void visszatérítési blokkolás+lehet a statját is leszedik origire.
az kéne neki 1000 %-os sebzés potenciál.

ha stratégiailag akarjuk balancolni akkor meg sztem 3-5 perc cd kellene neki.
vagy power increase.

(#18318) G4ga válasza fantom922 (#18315) üzenetére


G4ga
őstag

hát ja... nem is az hogy stratégiai dolog. de az hogy utána akár bármivel könnyedén besétálnak és szétvernek az már nevetséges. 3 orbon ugyanis void mellet szinte semmit nem kell csinálni mint minden esetben amikor lehoznak valami ütös egységet akár többet void azt csokolom. Egy idö után pusztán annyival kicsinálnak hogy elfogy a Charge és nem tudsz mivel támadni :)

Fire-rel ugy kell játszani hogy azon a vonalom ahol támadni akarsz elöre felépitesz jó pár Glory of Bannert ( asszem ez a lap aminke a közelében meghalt egységeid powerje visszapörög valamennyit ) és igy letojod h voidoznak.

Firenek van valami void mokolos okossága?

Ha 1. jön az uj pöccs, biztos játszok majd párat. Kiakarom probálni a mikulásomat :) Tavaj kari után szereztem be Miki bácsit! :)

(#18319) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Amúgy a life,unholy power,unholy hero,revenge,ward of the north véd a voidstorm ellen?

TinkeringAboutYou!

(#18320) zoli.22 válasza LoLHunCsirke (#18319) üzenetére


zoli.22
tag

NEM :(

(#18321) Cr4Zy válasza zoli.22 (#18320) üzenetére


Cr4Zy
tag

De, a lifeweaving és az unholy power miatt 50-50%-kal kevesebbet sebződnek az egységek, ami a voidstorm alatt is működik, azaz gyakorlatilag ha egy Mo-ra ráteszed egyszerre mindkettőt, akkor az 20 mp-ig gyakorlatilag 20k sebzést tud felfogni, ami 1000-es void alatt nem öli be.

IGN: TBPeti

(#18322) zoli.22


zoli.22
tag

Akkor én félre voltam informálva. :DD

Más.: Láttam tegnap egy pure shadow paklit, ahol nem volt t3, és remekül működött a pakli még úgy is. Vajon 1v1-ben ez működhet hatékonyan? Már csak azért is lenne érdekes, mert akkor simán beférne a 3 épületes void-visszapörgetős taktika a pakliba, mert az jóval hatásosabb mint a sog egymagában.

(#18323) Murder3 válasza zoli.22 (#18322) üzenetére


Murder3
addikt

nem működne, 90%-át a meccseknek elvesztenéd t3 hiánya miatt.

(#18324) OnSeT válasza G4ga (#18318) üzenetére


OnSeT
őstag

shrine of war t3-on void pörgetésre.
meg a blacklash támadásra, ami olyasmi mint voidstrom, csak behatárolt területen, drágábban, 10-ed annyit sebez...

Mikulást ne is említsd, tavaly nem kevés bfp-t buktam vele. :DDD

(#18325) OnSeT válasza Cr4Zy (#18313) üzenetére


OnSeT
őstag

A mikort még nem tudom, de majd mindenképp írok. :)

(#18315) fantom922 az utolsó mondatot nem értem, t2-ig woid nélkül? :DDD

(#18326) G4ga válasza OnSeT (#18324) üzenetére


G4ga
őstag

jó-jó, de ahhoz kell a T3 :)

Mindenkinél t2 vannak ijenek. Tehát abszulut hátrányt élvez.

én nagyon jól vettem 50 bfp volt asszem.
Egy szerver leálás elöt licitáltam rá, és 50 ért el is vittem :)

Arra értette szerintem hogy onnantol hogy allnak az épületek szinte 0 voidja van! mivel mindent visszapörget!

[ Szerkesztve ]

(#18327) fantom922 válasza OnSeT (#18325) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hát elég hülyén fogalmaztam :D Azt akartam mondani, hogy T2-ig nincs woidstorm, tehát Peti eredményeiből mit sem von le, hogy használja. Valljuk be prok ellen még T1-n is nehéz életben maradni, nemhogy épületekkel teli T2-vel, de Petinek ez az épületesdi fekszik úgy néz ki.

Szóval Petinek akartam nyalizni :DDD

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18328) pachito


pachito
őstag

Onset egyebkent nem tervezel valami deck builder mokat az oldaladra? A Bfcards mire elkeszul az unokaim fognak deckeket osszeallitani...mas ilyen jellegu oldalt pedig nem ismerek.

(#18329) OnSeT válasza pachito (#18328) üzenetére


OnSeT
őstag

Nincs tervben, se ötletem, se időm rá.

Van még az allbfcards.com, ezen lehet keresni is a lapokra, valamint jelzi hogy az upgradeket melyik map dobja.

(#18327) fantom922 Már mindent értek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18330) OnSeT válasza G4ga (#18326) üzenetére


OnSeT
őstag

Akkor mit mondjanak szegyén frostosok? :DDD
Nekik még t3on sincs, vagyis van, de az nem voidot pörget, hanem pajzsot tápol.

én meg nagyon xarul xD

150-180 ért leállás után. jött az ihlet hogy felvásárlom azt a 4-5 lapot, aztán majd eladom jó áron, gondolván hogy képesség aktiválás után csak többet ér.
s mi történt? fél órával később már 90bfp között mozgott az átlagár. :DDD

(#18331) pachito válasza OnSeT (#18329) üzenetére


pachito
őstag

Koszi, ez is megteszi. :R

(#18332) G4ga válasza OnSeT (#18330) üzenetére


G4ga
őstag

ez igaz.
jatszok pure frosttal ott valahogy nem erzem a void vissza porg hianyat.
talan azert mert a frost eleg defensive igy jo lehet vele vedekezni.

amugy tegnap probalgattuk Petivel shadow nature paklit void visszaporgetessel es megkell hagyni egesz eletkeoesnek tunt meg ugy is h naturrel kezdek es van par ojan lap ami letszugseg lenne de nincs. utso meccsunk meg Peti velemenye szerint is izgi volt. :)
kis gyakorlassal latom benne fantaziat.
teny hogy nagyon nehez kezelni, de hatasos.

(#18333) Murder3 válasza OnSeT (#18330) üzenetére


Murder3
addikt

az a baj a voidr jelenleg nem rendelekzik több mechanikávval.
pedig én szivesebben trükköznék vele, de ez a void visszapörgetés soha nem fogott meg, sog ugye nem visszapörgeti.
de én inkább trükköznék vele másra

(#18334) Cr4Zy válasza Murder3 (#18333) üzenetére


Cr4Zy
tag

A SoG u3-on ha jól emlékszem, akkor 50% voidot ad vissza. Azonnali bontással a SoG elindításához képest 50% + 90 lesz a voidod. Szóval igenis visszapörgeti a voidot, méghozzá elég erősen. 2v2-ben meg ez még hatásosabb, hiszen a csapattársadnak is csökkenti 50%-kal a voidját úgy, hogy közben ő nem bukik semmi powert. Az viszont már más kérdés, hogy 4-500-as void alatt használhatatlan, de egy fals támadás után bőven több is szokott lenni ennél pure shadow-ban!

Abban igazad van, hogy a voidrendszer nem rendelkezik sok mechanikával, sőt, kifejezetten egyszerűen oldották meg, mégis csak nagyon kevesen használják ki, és épp ez az, ami miatt ütős ez az embalmer-splicer-furnace kombó; főleg a voidstormmal megagyalva. És ez (mármint, hogy ilyen kevesen használják) annak tudható be, ami fantom922 (#18327) hozzászólásában található: a jobbak ellen el sem jutok t2-ig, vagy simán megfognak ott, hiszen 165 powert nem könnyű kispórolni!

Ettől függetlenül tisztában vagyok azzal, hogy milyen lenne a rangom a void felhasználása nélkül: t1-en shadow-val olyan rangú vagyok, amilyen most, de más színű t1-el, illetve t2-őn már csak a Bane rang körül mozog a tudásom saját belátásom szerint. És sajnos van jópár pálya, ahol a t1-harc teljesen elmarad, s éppen emiatt van az, hogy ezzel a játékstílussal is csak lassan menetelek egyre előrébb. De ez a menetelés legalább biztos, mert a sokkal jobb játékosokat is meg lehet vele fogni, ha sikerül mindezt felépítenem.

Lostknight hajrá, pár hellyel megint lemaradtál! ;]

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18335) fantom922 válasza Cr4Zy (#18334) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ez a Peti nagyon szerény :) Nem baj majd én fényezem :D Most már küldetésemnek tekintem.

1. az itt hozzászólók közül senki sem tudja utánad csinálni ezt az épületes taktikát
2. ha sadó ellen mész és belátásod szerint ez a rangod ami most, de más szín ellen nem ez, az csak annyit jelent, hogy a sadó decked jóval gyengébb mint a többi összeállítás. Nem te vagy rosszabb játékos :)

Már annyit nyalizok neked, hogy felveszlek majd játékban... persze ha megengeded :D A sadó mellett frosttal és naturos dolgokkal vagyok még jó...

Nem tudom miért nem frostot választottam alap paklimnak védelembe sirály vagyok... és hát sadóval nem az a lényeg. Na mindegy kicsit elkalandoztam...

Remélem majd lejátszuk mi is :DD

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18336) zoli.22 válasza fantom922 (#18335) üzenetére


zoli.22
tag

Az igaz, hogy eleve nem vagyok még azon a szinten, ahol Piti, de azért pár dolgot ehhez hozzáfűznék.
Történelemóra.:
-Elméletileg Ahirhoken játéknevű Magyar találta ki ezt a kombinációt még jó régen, és ő is hasonló szinten űzte mint Peti, csak akkor még a woidstormot nem tudta berakni, lévén, hogy ez csak mostanság ütős lap(de most nagyon).
-Többen használták utána is, pl. én még rrttzz-t ismerem, aki ezzel játszott kifejezetten. Ő azt mondta, hogy magas szinteken már nagyon nehéz kiépíteni, legtöbbször a meccs végét jelenti, ha az ember elkezdi felhúzni az épületeket. Ezzel egyet értek én is. (Valószínű, hogy Peti egyébként is nyerné a meccsek nagy részét, mert csak akkor tudja felhúzni az épületeket, ha van valamennyi előnye, másként nyilván nem menne.)
-Aztán jött a patch, és a voidstorm kb mindent megváltoztat most a t3 harcokban.
Petinek itt a nagy ötlete, hogy ő összekötötte a kellemest a hasznossal, ha neki nincs voidja, akkor t3-n nyert ügye van ezzel a módszerrel ha még addig nem sikerült eldönteni a meccset.
-2v2-ben pedig még folyik a stratégia továbbfejlesztése(timevortex, stb...), amiből már láthattam is egy kis ízelítőt tegnap. Na ott már az én nyugodt kis lelkemnek is sok volt mikor "odaeszkábálódott" a timevortex a t3 mellé valahogy.

Én is próbálgattam rankeden már ezt a fajta voidvisszapörgetést, és gond nélkül megy is, de egyelőre azon a véleményen vagyok, hogy elég nekem a SoG is kihozni a harvit, és így azért mégis csak jut hely több mindennek a paklimban.
Mindenesetre saját magamon is tapasztaltam, hogy működik a dolog 1v1-ben is. Petinek azt hiszem sikerült most visszahoznia a sajnos egyre zsugorodó bf-es közösség tudatába ezt a nem elhanyagolható shadow taktikát.

(#18337) OnSeT válasza Murder3 (#18333) üzenetére


OnSeT
őstag

dehogynem, csak azokat nehéz kivitelezni.

pl power megsemmisítés altar of nihillel.
ez is elsősorban shadow/natureba illik. az épület lényege, hogy 30mp re blokkolja a void áramlást a power poolba + a power visszatérítést a voidba elhasznált spellek, leölt unitok után. pl. ha ez idő alatt az ellen elveszt egy Mo-t akkor mind a 350 power amiből lehívta végleg megsemmisül.

de mivel mindez a szövetségesekre is hat, ezért úgy kell időzíteni az aktiválást hogy sok olyan unit legyen a pályán amiben nem áll power.
pl nightguarddal, parasite swarmal átvett egységek, cultist masterel vagy infect+vidstromal idézet crawlerek, ezen unitokból nincs power visszatértés, szal ha a nihil ideje alatt halnak meg akkor sem érint hátrányosan, viszont az ellen mindenképp fog powert bukni, min, 1-1 cc árát minden bázisánál, mert ha nem nyom semmit akkor meg épületet veszít.

hasonló elven működik a willzapper twilightban. az csak az ellene hat, viszont sokkal húzósabb megépíteni. ( csak az ellenfél bázisánál lehet felhúzni) valamint nem megsemmisíti, csak elszívja a powert, ez annyit tesz, hogy ha az épületet lerombolják, akkor az általa elraktározott power mennyiséget visszakapja az érintett.

ehhez is mint minden ilyen voidos mókához, nagyon jó csapatmunka kell.
az építést nyilván nem az ellen kezdőjénél kell véghezvinni, ha van a mapon valahol egy solo well, akkor azt kel betámadni, s mielőtt pusztulna mehet a build.
ha sikerült felhúzni akkor onnan kezdve 2-3 aktiválás és már megvan a win, ha addig sikerül kitartani, utána már nem lesz annyi powere az ellenfélnek hogy ki tudja szedni az épületet.

Cr4Zy módszere is ezért ritka mert sok gyakorlás kell hozzá hogy vki kellő hatékonysággal használja. + a 3 épület 3 slotot elvisz, ráadásul a megfelelő sorrendben kell őket aktiválni.

TBPeti:
erre már nem emlékszem hogy láttam e repedben, phowenixet használsz?
mert ha nem, sztem érdemes lenne bedobni ha már embalmer bent van a void visszapörgetés miatt.

(#18338) fantom922 válasza zoli.22 (#18336) üzenetére


fantom922
aktív tag

Azt sejtettem, hogy próbálták mások is ezt a taktikot, de én csak Petit ismertem eddig aki alkalmazza. Azt sem tudtam, hogy te is próbálgatod. Egyébként félhetsz Peti bosszújától, mert ő nem Piti :D Pitizz Peti! :D Ezt az elírást még megbosszulja.

Ahirhokent nem ismertem és nem tudtam, hogy ő találta ki. Jó infó, tökre nagy, hogy ezt magyar találta ki.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#18339) Murder3 válasza Cr4Zy (#18334) üzenetére


Murder3
addikt

visszapörgeted a voidot=a voidod fogod és átpörgeted a powerba míg a sog csupán merít belőle de pont az a lényege, hogy nem pörgeti vissza a voidod.
és mindneképp -100-al jössz ki belőle ezt jobb ha tudod.(sog voidját nem kapod vissza mert mikor bontod még aktív a hátránya)

azért használják ki ekvesen mert nem elég erős+van tőle jobb.
embalemr+fof-ot korábban is nyomatták pl harvira.
csak mivel purénak kell lenni hozzá így gyengébb mint egy mezei frost vagy nature kombó shadowal.

(#18340) Murder3 válasza OnSeT (#18337) üzenetére


Murder3
addikt

pont azért ahsználják a nihilt annian amenynien vagyis senki.kb.
amúgy meg pont wrathgazerel vagy cultistokkal próbálták azokat használni, spalsh deckbe sztem ranked meccsre senki nem pazarol rá helyet.

másik nem elég időzítés hozzá kb baromi szerencse kell ahhoz, hogy megérje eggyáltalán a számdora.
teljesen befolyásolni még profik se tudták úgy, hogy az azt mutassa, hogy igen ez nagyon soakt segített.

Ez is inkább olyan mint a Skeleton Warrior/Executor t1-en, több múlik az ellenfélen mint rajtunk.

amit mondasz a 2.bekezdésbe, ott látszik miért is nem éri meg.
az a baj nem tudod folyamatosan annyi ideig és abba a tempóba fentartani a hatást amivel komolyan megcsapolnád.
1-2 cc főleg t3-as void alatt lófax.
és pl elhoz egy swamp drake vagy bármit és kb a voidja már is behozta.
ehhez neked hosszan kell sikeresen időzítened, elhúzni a meccset,jól védekezned és még akkor is cska ott vagy h kb 3X-os munkával így tudod kiegyenlíteni a dolgot.
aztán ez egy ticolor base nuke ellen duplanehéz.

[ Szerkesztve ]

(#18341) zoli.22 válasza fantom922 (#18338) üzenetére


zoli.22
tag

Az nem rossz, pedig direkt átnéztem, hogy mit írok, de ilyen apróbb elírásokat Peti nálam már meg sem említi ezt, csak egy újabb strigula lesz, annyi névvel illettem már őt. :DD
Ráadásul másik delikvensünk helyes neve is AhirHokan.
Mindkettőjüktől elnézést így utólag.

Murder: A SoG ára elvileg visszajön ha bontod, de mindjárt teszteljük Petivel.

(#18342) Murder3 válasza zoli.22 (#18341) üzenetére


Murder3
addikt

miért is?
az effektje addig aktív amíg áll az épület, amikor lerombolod akkor még akkor rombolod le mikor áll vagyis az effektje aktív a 100 power nem fog megtérülni még elviekbe se:)
gyakorlatba sem.:)

(#18343) zoli.22 válasza Murder3 (#18342) üzenetére


zoli.22
tag

Igaz, kipróbáltuk én nem jön vissza. Csak az a dúrva, hogy én egészen eddig ezt használtam 1v1-ben is, és így vertem az embereket. :D

(#18344) Murder3 válasza zoli.22 (#18343) üzenetére


Murder3
addikt

ha jól használod vagyis ami azt jelenti h a visszanyert powert támadásba ölöd akkor végtére is pozitívan jössz ki mert pörög a void.

(#18345) Cr4Zy válasza Murder3 (#18342) üzenetére


Cr4Zy
tag

(#18335) fantom922: Úgy értettem, hogy akkor tudom ezt a rangot t1-en, mikor én vagyok shadow t1-el, és nem úgy, hogy az ellenfél van azzal. És emellett nekem egy ideje már ott vagy a barátlistámon, mint Ovobacsi...

(#18336) zoli.22: Te se légy szégyellős, akikkel eddig úgy játszottam 2v2-őt, hogy ők csinálták a void-visszapörgetést és én csak a furnace-ot tettem le, te voltál az egyetlen, akire nem panaszkodtam meccs közben emiatt.

(#18337) OnSeT: Az altar of nihilt pont a void-visszapörgetéssel egyszerre teszteltük Gergővel 2v2-ben, csak akkor még úgy, hogy egyedül csináltam mindent és Gergőnek nem volt bent a furnace sem. Én meg 5 épülettel a pakliban pedig t2-őn nagyon gyenge voltam (pure shadow pakli volt mage-ek, nether és harvi nélkül boosterrel)... De a void-visszapörgetéses módszerrel az altar of nihil nagyot üthet, hiszen akár a támadás kellős közepén is el lehet sütni a voidstormot úgy, hogy nekünk nem hal be semmink. Egyébként ez azért maradt a tesztelés fázisában, mert nem volt u3-on az altar of nihilem, így megépítés után még várnom kellett egy percet, illetve a másik 3 épület olyannyira durván bevált, hogy szinte azonnal elfeledtette velem ezt a lapot. Jah és még egy dolog: én vagyok a játékban TBPeti, ha ez nem lenne tiszta. Phoenixek pedig alap dolgok a paklimban pont az embalmer miatt, illetve az aurába ezt szoktam hívni. És egy kis érdekesség: 4 phoenix wellt bont, 6 pedig már full hp-s orbot és a körülötte lévő welleket is!

(#18338) fantom922: Engem mostanában már Zoli folyamatosan Tibinek hív, szóval már nem lepődök meg tőle semmin. De amúgy is megkaptam már az életben kb. mindent, hiszen a Tamás Bence Péter név miatt kb. minden néven szólítottak már...

(#18339) Murder3: Igazad van, nem tudtam, hogy a SoG-nak van az a tulajdonsága is, hogy a hatása alatt a void egyáltalán nem nő, de ettől függetlenül úgy érzem, hogy 500 voidnál már így is megéri, hiszen soha az életbe nem fog ennyi voidod visszapörögni a power-poolba.

(#18340) Murder3: 2v2-ben a voidstorm mellett az altar of nihil eldönti a meccset, ha okosan használja az ember ezeket, így ezzel nem értek egyet veled. És ha visszapörgetjük közben a voidot, akkor az ellenfélnek esélye sincs védekezni ellenünk, hiszen a voidsormot nem 100 powernyi egységre szokás ellőni, hanem 300-ra minimum (1v1-ben az én meccseim kivételek, hiszen én azt ellövöm 2 maulerre is, de az más lapra tartozik). És pont itt jön az, amit te nem tudsz: az a "t3-as void", amit megemlítesz nem fog létrejönni, ha az altar of nihil be van kapcsolva! Persze még 2v2-ben is a legtöbb meccsen eldől t1-t2-őn a játék, de ha t3-ra érünk, akkor az altar of nihil + voidstorm egy védhetetlen kombó.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18346) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#18345) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most már meg foglak keresni!
Kiváncsi vagyok naturéval mire megyek ezzel a visszapörgetős móka ellen. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#18347) Cr4Zy válasza Murder3 (#18344) üzenetére


Cr4Zy
tag

Nem gondolod, hogy ezzel a hozzászólással egy kicsit ellent mondtál önmagadnak? ;]
Mert ha nem, akkor kiemelném a 2 mondatot, amin nagyon megragadt a szemem:

"a sog csupán merít belőle de pont az a lényege, hogy nem pörgeti vissza a voidod." (részlet a (#18339) Murder3 hozzászólásából)

"ha jól használod vagyis ami azt jelenti h a visszanyert powert támadásba ölöd akkor végtére is pozitívan jössz ki mert pörög a void." (részlet a (#18344) Murder3 hozzászólásából)

(#18346) Gyuri27: vasárnap este már leszek normális laptophűtő és egér mellett (ezeket nem hoztam haza, így most csak touchpaddal tudok játszani), onnantól már normálisan is kiállok :)

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#18348) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Ma kexel megvertük a top 1 2v2s párost, elendil+dekkát,[link] meg kell hagyni ez a voidstorm láma egy lap, de kell nekem XD

TinkeringAboutYou!

(#18349) Zotya21 válasza LoLHunCsirke (#18348) üzenetére


Zotya21
senior tag

hisze pont azé kell mert láma nem ?:D

https://500px.com/slayer_art

(#18350) Murder3 válasza Cr4Zy (#18347) üzenetére


Murder3
addikt

pörög, de nem vissza a void visszapörgetés mikor a voidod kiüríted a power poolodba, míg a sog visszapörgeti, de ha jól használod akkor pörgeti a voidod.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.