Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) fantom922


fantom922
aktív tag

Ez az előttem szólóknak szól :)

Ha dancert kell ölni akkor nightcrawler. Még miki is visszaverhető így, tudom merthogy kikapott tőlem már :) (ez nem jelenti hogy jobb vagyok :) ) A sadós felment T2-re és amiket utánna használt dancer ellen abból látszott, hogy nincs sadó T1-e. Ami nagy hiba. Nem volt nastyja és nem volt life weavingje sem. Ha dancer akkor nc, ha pedig lehoz enforcert akkor dobsz egy life weavingot nc-re, leölöd a dancert speckójával, majd enforcert is. Volt egy pont a meccsen amikor majdnem lebontotta az épületet, de nem vitte véghez. Nagy hiba volt. A haldokló nc mellé lehoz egy másikat és rögtön le is bontotta. Persze ha nincs sadó T1 nem tudja tápolni az egységeit ahogy látszott is. 2-3 nc-t hozott le counterelni enforcert (power hátrány és lehetetlen lw nélkül)), a helyett hogy 1-et lehoz és nasty... persze aki T2-re alapoz csak az így jár :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17202) fecotom


fecotom
csendes tag

nature promo vagy ultra rare lapot veszek.
írjatok privátba ha tud valaki ajánlani

(#17203) Volgafan válasza fecotom (#17202) üzenetére


Volgafan
senior tag

Feco használd már a k.AH-t(marketplace)....szánalmas vagy komolyan mondom!!!Vagy menj Tetrisezni!!!!Esetleg Sims..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17204) G4ga válasza BladeHero (#17200) üzenetére


G4ga
őstag

felre ertesz blade. nem a szint bantom. es megjegyzem nem teged. hanem azt aki ugy hasznalja hogy semmi mast nem latsz csak azt hogy erup, wildf, lava. volt egy meccsunk. pure f + pure nature ellen. az ellen egy deeponnal vegzet ki. egyik tamadott a masik lotte a speleket.
lehet en vagyok alulkepzet meg es nem tudok meg ezellen mit tenni,hat ezert valtottam. ( hogy ussek ki barmit is barmivel ha nem is az ehmgyseg ol meg hanen a spell? )

tehat nen a szint bantom. hanem az ojan jatekost aki csak kattingat.
ne vedd magadra legy oly kedves.

(#17205) Cr4Zy válasza fantom922 (#17201) üzenetére


Cr4Zy
tag

Enforcer kivédéséről volt szó, nem firedancerről, ha tüzetesebben elolvasnád Ricsi írását! :p
Egyébként meg nem mindenki tart magánál nightcrawler-t, hiszen nincs mindenhol shadow a pakliban... De mintha én is kiemeltem volna ugyanezt a lapot mindenhol ahol van egy shadow orb (de azért javíts ki, ha tévednék). ;)

(#17202) fecotom: ez már komolyan mondom egy vicc. Ilyen beszólásokkal ne minket zaklass kérlek szépen...

IGN: TBPeti

(#17206) fantom922 válasza Cr4Zy (#17205) üzenetére


fantom922
aktív tag

Enforcer vagy firedancer tökre mindegy a megoldás nc :) De ezt a vidire írtam amit miki játszott a sadóssal. Ha én mint sadó megyek fire ellen nc-t küldök előre és 1 sadó maget utánna protectnek (knockback). Fontos, hogy csak 1 sadó maget, mert 2-nél már megéri eruptolni. Ha lehoz többet life weaving nc-re addig mage lődöz még 1-2-t. Ha nem bénázod el fire alul marad. Nc után lehet darkelfet is küldeni ranged és a speckó odabasz... csak az könnyen counterelhető, mert az általánosan használt firedancer S knock.

Általánosságban nem tom :) én a sadóhoz értek és a losthoz.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17207) Murder3 válasza Cr4Zy (#17205) üzenetére


Murder3
addikt

NC,darkelf,mage
de mage ellen egy egyszerű trükkel kibasznak
Nc a leginkább hatásos de azt is hamar beszedik, ha chargolnak ha van rjata life ha nincs.

(#17208) fantom922 válasza Murder3 (#17207) üzenetére


fantom922
aktív tag

NC lifeweavinggel lenyom 2 enforcert is :) Nem szedik le simán. 2 enmforcer az 120 power NC+lifeweaving 130, de te maradsz életben le kell hoznia mást is, ha counterelni akarja. Na persze tovább lehet menni és lehozhat még röpcsit is... persze hülyeség, mert nc + nasty 110 powerből leszedi a 120-as röpcsit.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17209) Murder3 válasza fantom922 (#17208) üzenetére


Murder3
addikt

nem éppen 2 enforcer simán leszedi lifal az nc-t...

(#17210) Volgafan válasza Murder3 (#17209) üzenetére


Volgafan
senior tag

Igen,de ha neki van powere 2 enforcerre,neked is....minek kérdeztek,ha úgysem hiszitek el.....de más javaslat:legyetek stone,azzal semmit nem tud csinálni fire...razorshard az enforcereknek (szépen fognak ugrálni...)aggressor a draknek...kb ennyi...pure fire is mint minden kombó kivédhető...gyakorolni kéne,sok repet nézni youtubon stb...meg nem vitázni olyannal,aki sokkal jobb nálatok...Stonet nagyon tudom ajánlani,mindent kivéd!! a pure frostot is..főleg,ha breedinget is használtok akkor még olcsó is..2v2re nagyon jó kis lap...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17211) Murder3 válasza Volgafan (#17210) üzenetére


Murder3
addikt

charge a lényeg, 2 nc-t is levisznek az enforcerek, enforcerek alapjába véve jobb m counterek.
Tudni kell velük chargolni ennyi a titok:D
pl mageket is úgy ki tudják chargolni ha jól irányítod mint a pinty:D
100m-eről odafut és mire lőne mage már meg is halt:D
pl nc-nél is amikor aktiválod a frenzyt értékes mp-ket vesztesz az enforcerek-el szembe.
de wildfire is bepisáltassa a 2 nc-t pl főleg ha épület vagy támadás közepén van mire kifordul a kivezető irányba már késő...

(#17212) fantom922 válasza Murder3 (#17209) üzenetére


fantom922
aktív tag

NC speckója ingyé van :D azzal + life weaving leszedi a 2 enforcert, próbáld ki :) De ne úgy mint egy noob... ha látod, hogy chargeol feléd a 2 enforcer akkor tedd rá a lw-t majd egy hari mindkettőbe és kinyírják saját magukat... A hari már frenzy mellett azaz 1/4 élet szevasz...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17213) Murder3 válasza fantom922 (#17212) üzenetére


Murder3
addikt

csak h túllásunk a száraz stattokon.
egyrész hiába van ingyen 0,x mennyi időkiesés, ami épp elég hátrány pl chargolás ellen vagy enforcer vagy bármi ellen eleve, másrészt ilyenkor midnig elveszti az adott célpontját ergó sokszor fog előfordulni h épp máshova indulna el míg te mást jelölsz ki majd jön a szokásos egyhelyben toporgásos dolog meg forgolódás és whoálá ergó hátrányba is kerülsz.

nagyon sok harcot láttam ahol ilyen apróságon múlt az egész.

(#17214) fantom922 válasza Murder3 (#17213) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hát te tudod, mindenesetre firével még nem volt bajom :) A fire sadóval a legkönnyebben üthető. ...persze T3-ig :D ott sadóval nem ütsz sok mindent...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17215) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

Nincs meg véletlenül valakinek még a (#15092) -es hozzászólásomból a videó? :F
Mert újraraktam a gépet, s a data.hu már törölte a linket. Csak azért, mert egyrészt szeretném megnézni újra, másrészt meg ha jól emlékszem, az egy olyan minőségű meccsem volt, amivel oktatni lehetne a shadow játékstílusát (lost ellen nyertem pure shadow-val 1v1-ben arany rangú ellenfél ellen, plusz t2-őn is bevertem a t3-ra épülő orbot). Igaz 2v2, de én segítséget nem kaptam a csapattársamtól.

Onset garantáltan látta, mert nég reagált is rá, a többieket viszont nem tudom. Ha tudjátok légy szíves töltsétek fel újra azt a vidit. Amúgyis ráférne már a shadow-ra az OP-ozás, hiszen az nem kapott egy jó ideje ilyen jelzőt Murder-nek köszönhetően! ;]

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#17216) fecotom válasza Cr4Zy (#17215) üzenetére


fecotom
csendes tag

te tudsz nature oktató videot

(#17217) Volgafan válasza fecotom (#17216) üzenetére


Volgafan
senior tag

Használd már a youtubot!!!!vagy onset oldalát!!![link]

NYOMORÉK!!!!!! Jah meg a GOOGLE is a barátod!!!!!Ahogy ezt a fórumot megtaláltad mindent meg tudsz...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17218) alpihun


alpihun
senior tag

Na szevasztok!

Volna pár kérdésem, inkább void power terén:

1.Az, undead army, harvi speckó, cultist master stb unit summolós lap void ja hogy műkszik?
Pl undeadarmy 100 power, abból 90 void, és az érdekelne, hogy amikor a négy skeleton meghal (4*50 90 százaléka,azaz)180 power megy-e még voidba?Azaz egy undead army 100 powerért 90 vagy 270 voidot ad?Ugyanez a helyzet harvival és cultistal is.Azoknál a lehívott unitok, ha meghalnak, a powerjük megy a voidba?

2.A shadow mage: A shadow mage minden crashdive után kap 90 voidot?Tehát ha becsapódik-90 void, visszajön, becsapódik 90 void.Ez így megy, vagy pedig akkor ad voidot ha végleg meghalt?

3.Nightguardnak hogy is van a buglistája?Ami engem zavar azt tom (Ha pl csak a foglalt unittal támadok akkor az mellé nem tudok új unitot hívni, nem tok cc-zni mellette).Viszont az ellenség oldalán is van pár ng bug.Na ezeket szeretném még tudni...Régebb tudtam, de az régebb volt xd.
Egyébként így, hogy aktuális a "kinekmivelmibajavan" téma én is elárulom, hogy nekem pure naturéval és stonekinnel van hatalmas gondom.Előbbivel a do support+som.Utóbbival a knockback+nálam az l és t3 on xl unit hiánya öl ki (Murderként kiver :DD ).
Nekem shadow nature nature deckem van.

UI: Ja és, hogy kedvet kapjatok a válaszoláshoz : A helyes választ beküldők között kisorsolok egy ÁLOMVERDÁT,ami reggelre elmúlik :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17219) G4ga válasza alpihun (#17218) üzenetére


G4ga
őstag

cultis esetebe es undead eseteben van void visszaterites mert latom ill hasznalom pvebe embalmer+furnice+decomposter komboval.

(#17220) alpihun válasza G4ga (#17219) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja kösz, de azt hogy érted, hogy van visszatérítés?Mert visszatérítés tuti, hogy van, csak azon vagyok elakadva, hogy mennyi?,UA pl 90 vagy 270 voidot ad?Mert ha 270 et ad UA,akkor pár ua-t rányomok pvp n ellen bázisára, olyan 3-4et kb, azután sog és jöhet a harvi minden létező buffal....

Csak azért kérdem ezeket,mert mostmár szeretnék a háttérben spórolt bfp-ből egy shadow shadow valami dekket csinálni,mert dualcolor ide vagy oda az én szívem a pure shadowhoz húzódik....

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17221) Volgafan válasza alpihun (#17218) üzenetére


Volgafan
senior tag

Shadow mage nem csapódik be sehova.........

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17222) alpihun válasza Volgafan (#17221) üzenetére


alpihun
senior tag

Akkóó shádó főnix xd,nemtom mé tévesztettem össze, még a dekkemben is bene van...

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17223) Zotya21 válasza alpihun (#17222) üzenetére


Zotya21
senior tag

höhöhöhöö :D:D

hát ha az ua meg 270 et adna akor én egy csomó meccsen csurig lennék powerrel :D

mivel szotkam szopatni az ellenfelet vele :DDD de nme 270 az hanem 90 van amikor lenyomok lowabbak ellen 5 öt is aztán addig felhuzok pár welltt XD

persze magasabb szinten ezmá semitse ér :D

https://500px.com/slayer_art

(#17224) fantom922 válasza alpihun (#17218) üzenetére


fantom922
aktív tag

1. Tudomásom szerint sem a spellek használata, sem az egységek halála után nem jön vissza több power a voidba, sőtt kevesebb. A különbség, hogy a spellek powere előbb visszajön.

2. Bármilyen egység halála után kapsz voidot, de az nem egyszerre jön vissza, hanem szépen fokozatosan. Minél nagyobb a voidod annál gyorsabban. Illetve még attól függ, hogy spell vagy egység, lásd 1. pont :D

3. Nightguard nem bugos :D Nemn véletlenül nem tudsz lehozni mellé senkit és építeni sem lehet. Direkt van :) túl erős lenne, ha úgy működne ahogy te mondod. Buffolni és healelni meg lehet csak küldj vele egy olcsó egységet, azt ne hagyd meghalni. Mellette tudsz bármit a lopott egységgel is csinálni.

Hát ennyi :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#17225) OnSeT válasza G4ga (#17204) üzenetére


OnSeT
őstag

no de pont a DD spellektől lesz a fire fire. ;)

ez most olyan mintha a nécsörben azt kifogásolnád hogy csak healel meg cc-z és úgy nyeri a meccset. vagy hogy a frost spammeli a bp-t, shadow a buffokat stb. :D

nekünk is olt egy érdekes 2v2es meccsünk, pure nature és pure shadow együtt.
az egész csak annyiból ált hogy shadow ránk küldött egy harvit, nature meg som suppurtal nyomta a healt + cc-t mellé. 5 percig ütöttük mire behalt...

látszott azon a csapaton hogy csak ezt a taktikát ismerik mást nem.
harvi után még 1-2 percbe telt és a meccset is nyertük ^^

egyébként pure frosttal könnyen beüthető a pure fire. mondhatni easy win, ezért is szokták kint leszólni az ilyen repeket :D

war eagle+ defenders + area ice shield

ill, még a pure shadow amivel könnyen be lehet verni, feltéve ha jókor hívod le a harvit.

váltani viszont mindenképp érdemes, az csak jót tesz ha minél több szint ki tudsz próbálni.
egy felállás gyengéit úgy a legkönnyebb megtalálni ha játszol vele, erősségét meg ha ellene. ;)

(#17226) G4ga válasza OnSeT (#17225) üzenetére


G4ga
őstag

hmmm...
pont h pure frosttal jatszok es nem boldogulol fire ellen.
defenders,war eagle full up, area ice mondjuk csak u1. lehet ez a baj?
ill. a valtas mogott a t1 swift hianya is szolt.
a bajom az hogy nagyon magas a deckkem, urankeden a velem egyszintuek de a picit nagyobb szintuek is kickkelnek vagy kilepnek.
igy ket opcio van. a sokkal erosebbek es a gyengebbek. ellenuk pedig vagy semmi eselyem vagy uttobi nevetsegesen egyszeru.

pont emiatt probalom ki a masik decket. megprobalok az ellen fejevel gondolkodni.

ha van esetleg kedved jatszhatnank parat. Te nagyon jol ismeted a lapokat es tudnek veled gyakorolni ugy hogy kozbe tabacsot adasz.

csinalon majd Team Speak servert akit erdekel hogy hasznalna szoljon.
skypeot tudom hasznaltom egy paran,mi is azt hasznaljuk de eszi a netet.

(#17227) fecotom


fecotom
csendes tag

engem meg leütötek egy promo lapal

(#17228) ricshard444 válasza fecotom (#17227) üzenetére


ricshard444
veterán

:DDD :N Tanulj meg játsztani :DDD

Vannak dolgok...

(#17229) Predatorkill válasza fecotom (#17227) üzenetére


Predatorkill
tag

ez egy vicc...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17230) ricshard444 válasza Predatorkill (#17229) üzenetére


ricshard444
veterán

Hát de télleg, a promo csak egy kimaxolt sima lap

Feco : Olvasd ki a fórumot utána beszélgethetünk komolyan,de addig is hanyagold a hozzászólásaid.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#17231) LoLHunCsirke válasza fecotom (#17227) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

szerintem ez a kép még mindig illik ide..xd

Gaga: van 1 ts3 szerver, páran szoktunk itt lenni: shooter.szerverek.eu:9988 - ez ts3 ip

TinkeringAboutYou!

(#17232) Predatorkill válasza LoLHunCsirke (#17231) üzenetére


Predatorkill
tag

Ami most nem jó.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#17233) Volgafan válasza fecotom (#17227) üzenetére


Volgafan
senior tag

Melyik promo lappal?Mondtam már neked!!!go sims,vagy tetris!!Ez inkább ész játék...nem neked való ez,törődj bele!!!adjak linket tetrishez?

Adok másik ts ip,tpw-t:
sarge.fsr.hu
szoba RDS
pw:valovilág

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17234) G4ga válasza Volgafan (#17233) üzenetére


G4ga
őstag

mindketotoknek koszonom. meglatogatlak majd benneteket.

(#17235) Murder3 válasza OnSeT (#17225) üzenetére


Murder3
addikt

nem dd-től, attól h aggresszív:)

dd csak egy kimondottan aggresszív féle spelltípus.

különben a naturénak a legelrontottabba dézinge emg a sahdownak.

nature pl controll, de ez hülyeség...
vagy cc vagy heal
naturénak inkább a healre nem a cc-kre kéne koncentrálnia.
shadownak meg risk kb semmit nem jelent elvileg kockázatos de akkor meg sokkal erősebbnek kéne lennie a többi frakciótól de nagyon kockázatosnak is, ilyen? nem akkor meg hol van itt normális dézing?

[ Szerkesztve ]

(#17236) Volgafan


Volgafan
senior tag

Csirkével alázunk!!!

[link]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17237) LostKnight válasza Volgafan (#17236) üzenetére


LostKnight
csendes tag

Elküldtem a replayeket :) szólj ha fent lesz youtube-on, kommentet kérek :D

(#17238) alpihun válasza fantom922 (#17224) üzenetére


alpihun
senior tag

Jaja ezeket tudtam, csak arra voltam kiváncsi, hogy a spellekkel előhívott unitok halála voidot ad-e, vagy nem.De akkor már ezt is tudom.

Gyuri, jó a meccsetek, csirkével mi ezt vagy 10x megcsináltuk xd, csak akkor ő töb shamant hívott, én pedig csak noxokat és motiztam ezerrel.Persze nem jukkáék ellen.Ez azért kicsit durvább meccs volt.Ezt a fajta rusht csak firével lehet fogni.De avval se könnyű.
Ám szerintem pure sh és pure nature t2-n harvi helyett jobba jár több helyre is küldött buffos do-val, vayg esetleg még durva lehet a shadow mage+ heal és cc vel védeni őket...

Ja és nightguardnak ha elfoglal vlmit, akkor az ellen ami ng-t kap az mellett se tud cc-t és unitot hívni ugye?

UI: Ja GYuri keményen nyomod kommentárt xd, énekelsz, és az a beköszönés....

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17239) Murder3 válasza alpihun (#17238) üzenetére


Murder3
addikt

az ng-vel átvett egység nem biztosít gound presence-et.
de amikor ez az egység emghal az egységet eredetielg birtokló kapja a voidot utánna.

(#17240) alpihun válasza Murder3 (#17239) üzenetére


alpihun
senior tag

Köszi, akkó már minden tiszta.Ja és köszi ovobácsi neked is.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#17241) OnSeT válasza G4ga (#17226) üzenetére


OnSeT
őstag

majd írj rám ha online látsz.
unrankeddel egyébként nekem is az a gondom, nagy rang + nagy deck lvl és alig találni ellent, ha adódik is vki ellene tuti nem lehet új kombót tesztelni. :DDD

u3on nyilván többet ér, de az se mindegy mikor kezded el használni. gyors t2 kevés well igencsak feléd billenti a mérleget.

firevel pure frost ellen húzni kell t1et meg szedegetni welleket. shieldelést csak akkor van esély védeni ha gyors a power áramlás.

disenchant drága megáldás a 20 poweres shield ellen. global warming meg csak pure frost ellen jó, s csak akkor ha area ice shieldet nyom.
de az amiival remélhetőleg majd jön egy olyan unit aminek van anti shield képessége pl.30 powerért :D

mint a stormsingernek a 30 poweres gravity légi unit ellen.

(#17242) Murder3 válasza OnSeT (#17241) üzenetére


Murder3
addikt

global warming tökéletes, csinálj neki helyet csonkítsd a t3-at:)

(#17243) OnSeT válasza Cr4Zy (#17215) üzenetére


OnSeT
őstag

jó hogy nem egy 2 évvel ezelőtti hszre utalsz vissza :DDD

megnéztem, nálam a legrégibb rep ezen a gépen júl. végén készült.
data.hu-t sztem hanyagoljátok, töltsetek mediafirere, ott nem törlődik az anyag.

de a shadow OP-ozáshoz pár régi vid: ;]

pure shadowal így kell verni pure firet: [link]

egy crawler life wevinggel többet ér mint kettő nélküle enforcerek ellen.
vmint mint látható kocal is szépen lehet szívatni ^^

pure firevel meg így a pure shadowot: [link]

na mi a különbség a 2 fires között?
segítek, egyikben nincs dancer ;]
méghozzá abban amelyikben a harvi hullik és a fires nyer. ;)

(#17244) OnSeT válasza Murder3 (#17235) üzenetére


OnSeT
őstag

ha nem tűnt volna fel csak egy szempontot emeltem ki minden színnél. ;)

pure frost se a bp-től defenzív, az csak egy defenzív spell típus. :P

de akkor itt a teljes verzió:

itt meg a forrás: Circadia's PvP Guide

ha sokkal erősebb mint a többi akkor megszűnik a kockázat, ezt gondold át. ;)

(#17245) OnSeT válasza Murder3 (#17242) üzenetére


OnSeT
őstag

arra tökéletes hogy foglalja a helyet az értékes lapok elől.
pure frost ritka mint a fehér holló, frost splashek meg csak elvétve shiledelnek, gyak. csak fire/ frost és ott se mindenki mert elég macerás.

ez a lap is képességként érne vmit, kb. mint a supression, külön spellként senki sem használja, sunstiders képességként már annál többen.

(#17246) Murder3 válasza OnSeT (#17245) üzenetére


Murder3
addikt

shield ellen van azok ellen meg tökéletes...
az más kérdés h más ellen nem jó :K

(#17247) Volgafan válasza alpihun (#17238) üzenetére


Volgafan
senior tag

elmondom neked firet a legkönnyebb lerusholni!!!az shadowot nem tudja megállítani....

Onset gyere bfre,kérdezni szeretnék!!!!Megcsináltam Lostknighték 2 meccsét,de 16 perc lett,valahol áttolnám neked és feltolnád youtubra?

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#17248) Murder3 válasza OnSeT (#17244) üzenetére


Murder3
addikt

Megint nem érted mit mondok, ok akkor bővebben kifejtem.

Elsőnek is nézzük emg azt h a 4 frakció micsoda.

Tűz
Jég

ezek ugye spéci elemek

Természet
Árnyék

ezek pedig átvitt és összetett értelműek.

Tűznél elég eggyértelmű h az lesz az aggressízv pusztító cucc
úgy mint a jégnél a védekezés.

no de a természetnél és az árnyéknál már nem...

Először vegyük a naturét...

Controll mint pl a Mind controll miatt ugye főleg és CC-k de azok nem igazán erre értendőek, de abszolút nem a nature specialitása ez, sőt köze nincs a természet és zöld mágiához.
Naturénak a heal-re kéne specializálódnia, nem a cc-kre meg a mc-kre.
Nem gondolkodtak későbbre az elején, így h mind2 megjelenik benne elég fail az egész.
meg a dual colorokat pl shadow/naturét lehetne mc-re építeni, de nem a naturét...
naturénak a forrestkinekre,beastekre meg healre kéne épülni.

Most a shadow...
Itt meg a risk faktor baromság....
mi a shadow/árnyék
kb a Nekromancia és a Dark Magic elemeit foglalja magába, mind2-ből van benne
pl a gyengítések és buffok a Dark Magic-ből Corpse gathering és undeadok a Nekromanciából.
Meg ez az eggyetlen frakció ahol megjelenik a kártyákon a "drawback"
vagyis risk eddig ok lenne, de sok lap egyszerűen vagy kevés risk faktort tartalmaz a többi meg túl sokat.
pl buffok szinte semmit.
meg a tipikus alap lapoknak meg túl kevés a risk faktora...
pl shadow phonixnek mért nincs friendly dmg effektje?

ez jól lenne megcsinálva a a fejlesztők tesztelnék a játékot és nem arra hivatkoznának h jó így mert van 4-5 lap ami elnyomja a többit mert azok annyira fail dézingek.
de a creature type is ugyan így el van cseszve...
valamiből sok van sokból meg túl kevés, de ezzel se foglalkoznak.
sajnos egy ilyesfajta kártyajátékba ahol különböző frakciók/színek vannak és egyedivé kell őket tenni ez oda kevés.
és sajnos ez a fajta pve már 3 hónap után eggyértelmű volt h nem ok ráfogni pár lapra h ezek pve-re vannak...
ha hónaponta 2-3 offical pve map jönne storyrival akkor azt mondom igen, de így nem.

(#17249) Murder3 válasza Volgafan (#17247) üzenetére


Murder3
addikt

pont a 2 legkiegyensúlyozottabb frakció t1-en....:D

(#17250) Darkzbane


Darkzbane
tag

Csak nálam offline a szerver?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.