Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) rankesz válasza F_Zolee (#9600) üzenetére


rankesz
veterán

De, pl ott voltam én is amíg meg nem untam a sok basecamp-et meg a "sógorok" GL-ezését, ( mikor az egyikre ráírtam hogy Only GL? :( akkor azt válaszolta hogy ja, mert már csak 11 kell a platinához... hát no comment)
ÉN pl totálisan kezdő vagyok, de már kivan a tököm azzal hogy azt képzeled magadról hogy te vagy az übermegafaka godlike playa és ezt hangoztatod minden egyes alkalommal ammikor fent vagy az 1-esen. Elhiszem hogy tudsz, de ne vedd már el más kedvét attól hogy esetleg akarjon fejlődni, és tudjon összedolgozva egy jót játszani...

(#9602) Borostás válasza WhiteWalker (#9552) üzenetére


Borostás
tag

Giinos azt már régen megbosszultam.: (sokat vadásztam rád mire meglett, csak nem úszhattad meg büntetlenül :D )

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9603) slett27


slett27
addikt

Barátommal ketten szeretnénk játszani gép ellen. Lehetséges ez már a játékban ? Vagy tényleg nem lesz co-op ? A Squad Rush az ez helyett lesz/van ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#9604) HS 2142 válasza slett27 (#9603) üzenetére


HS 2142
őstag

Jelenleg nem lehet a gép ellen játszani, ígértek coop módot de azért ne éld bele magad.

Ja és a Squad Rush: 4 vs 4 player (tehát 1 squad), az egyik támadó, a másik védő, a támadóknak 20 életük van (ha felélesztesz valakit visszakapsz 1-et), a céljuk a pálya 2 M-COM állomásának elpusztítása.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9605) F_Zolee válasza rankesz (#9601) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is bírtam azt a részt mikor a basecamp ment. Nem is a pontokra mentek sokan. Vagy 5-6-an a bázisunkon belül loholt. Jóval a két pont mögött. Most voltam egy másik HC szerveren. Volt ott egy rendes ember...a helinkre felpakolt C4-et...és még volt, hogy tankot is felrobbantott. Órákat lehetne zengni az ilyen emberekről úgyhogy nem kezdek inkább bele. Túl vagyok rajta...

(#9606) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Amúgy ez a statverses oldal megint jó. Már két napja nem frissíti...

(#9607) r-chee válasza F_Zolee (#9597) üzenetére


r-chee
őstag

Én szerencsére a másik térfélen összefogást láttam. Támadóként nyomultunk keményen, védőként sem kellett szégyenkeznünk. Miután beírtam, hogy használjunk füstgránátot - hogy ne csak én ködösítsem be az M-COM-ok környékét, többen is meglátták benne a lehetőséget, hogy elködösítsük az ellent és nyerjünk . Mortair strike mintha keveset, vagy alig hullott volna.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9608) F_Zolee válasza r-chee (#9607) üzenetére


F_Zolee
veterán

Láttalak, meg még jó pár PH!-s embert. De én meg rankesz szorultunk odaát a sötétségbe. :F :D

(#9609) madgie válasza r-chee (#9607) üzenetére


madgie
titán

Asszem pont neked írtam ma, hogy a hócipőm tele az auto balance mindig akkor tesz át a másik oldalra, amikor csapatmunkát végzek, pl tankkal nyomulunk, de főleg javítok. Aztán szokjam meg a végére a másik csapatot, ahonnan a stathuszár vérpistikék már rég elhúztak, mert féltik a K/D és W/L arányukat. Félre ne érts, nem az a bajom , hogy így egy vesztes meccsem lesz, hanem az, hogy jól éreztem magam amott, csapatjátékosként, amott meg azt se tudják, ki vagyok, b@sznak pl lőszert adni vagy fedezni. Na mindegy, úgy látszik az M60-as/GL-es kivagyok-énvagyok darálás az auto balance-kedvező játékforma :(

(#9610) BandiHUN válasza F_Zolee (#9608) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát ja,voltak rémes körök,talán megoldás lehetne,ha kicsit egyenletesebben lenne elosztva a ph-s társaság...3 map,6(!) esélytelen kör után léptem ki,közben már annyira felment a pumpa,hogy be is irtam,mindjárt kivágok odaátról valami idegent,mert ez igy nem állapot,annyira esélytelenek voltunk a mittudoménhány ts-es ph-ssal szembern,hiába volt meg a létszám,mindenki csak futkosott,mint a mérgezett egér... :C persze aztán sikerült a másik csapatba is bejutni,ég és föld,még ts nélkül is,valahogy jó érzés,ha az embert felélesztik,meg javitják a s...ge alatt a tankot,volt,hogy a harmadik m-com alatt lőtték már ki alólunk a vasat,1 engivel toltuk,és nem restelltünk kiszállni bütykölni :)
úgyhogy végülis feledtette a morcit a pár jó kör..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9611) slett27 válasza HS 2142 (#9604) üzenetére


slett27
addikt

Pedig én direkt ezért vettem meg. :((( Eddig minden részben volt, nem értem, ebből miért hagyták ki, olyan bonyolult ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#9612) ciry válasza BandiHUN (#9610) üzenetére


ciry
őstag

Azért az uccsó körben, ahol nem volt ph-s, ez állt elő: ott tartjuk az m-com körüli pontot, bradleyben ülök, egy gunner lövöldöz, kapunk pár löketet, erre a manusz kiugrik mikor sipolni kezd a páncélos...
Gondoltam fasza, úgyis mérnök majd megcsinál.
Hát persze, kiugrott és ment meghalni, otthagyott a francba. :Y
Pont se kellett neki... :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9613) Borostás


Borostás
tag

Háhá két kör alatt meglett egy arany csillak C4 re 1 kézi gránátra és 1 platina késre :D Ma jól megy.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9614) mt_mark válasza BandiHUN (#9593) üzenetére


mt_mark
csendes tag

egyetlen egy accom van az ea-hoz. már újratelepítettem, állítólag 10x lehet feltelepíten a progot, és én mikor formáztam a gépet nem uninstal-tam. Úgynézki most ezért szívok. steamen nem tudok mit csinálni, csak megvenni. azt meg nem szeretném, mert úgy látszik buktam 10k- ezzel a f.o.s. ea-s szarral

(#9615) WhiteWalker válasza Borostás (#9602) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

éreztem is a hátamba a döfést, mondom ez csak Peero lehet, a helyi mészáros,eljött értem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9616) F_Zolee válasza mt_mark (#9614) üzenetére


F_Zolee
veterán

Talán az EA-nak kéne írni ha gondod van ezzel... Nem itt várni a megváltást, mert valszeg nem sufnituninggal fog megjavulni.

Megjegyzem én is tartok attól ha újratelepítem a rendszert akkor lesz-e ilyen gond... Mert megeshet ezek szerint.

(#9617) HS 2142 válasza slett27 (#9611) üzenetére


HS 2142
őstag

Mi a gond a hús vér játékosokkal? Jó, vannak kivételek, de a legtöbbjükkel lehet normálisan játszani :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9618) Borostás


Borostás
tag

Szegény Which nevü gyereket annyiszor késeltem le ahányszor találkoztam vele, pedig annyira próbált megölni UZI-van de nem jött be neki.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9619) v!ct0y válasza mt_mark (#9614) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én se uninstallátam le csak egy formatot nyomtam a vinyón és most mégis jó.

(#9620) Neoteric válasza mt_mark (#9614) üzenetére


Neoteric
addikt

Már nem azért, de nem csak be kell írni a login nevet meg jelszót miután belépsz a játékba?
Ha újra akarod aktiválni, akkor jó hogy azt mondja hogy használatba van, mivel te aktiváltad már 1x.

PSN: ne0teric_sAN

(#9621) slett27 válasza HS 2142 (#9617) üzenetére


slett27
addikt

Öreg vagyok már. Napi 1 óra "gyakorlás" nem elég ellenük :D BF2-ben anno elég sok volt a cheat.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#9622) BandiHUN válasza Borostás (#9618) üzenetére


BandiHUN
veterán

akkor már kettőnkre haragszik,nekem is megvolt 3x :DDD

végre kész az engi is :D gyönyörű triplakilles gusztival lett meg a full ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9623) ciry válasza slett27 (#9621) üzenetére


ciry
őstag

Itt nagyságrendekkel kevesebb van.
Amikor halott vagy, nem tudsz irni, igy az a 10 mp szünet jót tesz az agynak :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9624) aram01


aram01
nagyúr

néha ha tárazom a pisztolyt nem tudok közben fegyót váltani ez bug vagy csak rám jár a rúd?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9625) L4D1K


L4D1K
őstag

Nah, 3mas szerveren nagyon jó játék volt végre isla inocentes-en. Érdekes, ha 2v2 3v3 vagy 4v4 van, rogton meg tudjuk beszelni hogy nincs jarmuhasznalat(kivéve humvee-k, quad, hajók stb...) illetve jó látni h mások is rászólnak az m-com ot támadó tankos parasztra. Sajnos ezután megtelt a szerver, és nem a "jó fej" emberekkel. Védő ponton tanklopás, m-com épület tankkal szétlövése, élesített m-com mortarozása stb...érdekes. 6-8 ember miért tud kvázi improvizált chat - szabályokkal teljesen korrektül játszani, tisztelve a védők és támadók kívánságait, és miért csap át ez paraszt horda (bocs Thrall) csürhébe, ahol 1 idióta után mindenki azt csinál amit akar. Ott persze mindenki lehet bunkó, itt meg játszhatjuk Svájcot... :W . 4es szeró-ra miért nem jöttök? :)

# ANTAL Tuning #

(#9626) Mr.Jerk válasza L4D1K (#9625) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Én csak egy környit voltam benn, de nagyon új értelmezésben lespawncampereztek. Történt ugyanis, hogy a csapat fele sniper volt, így frontálisan nem tudtam volna M-Comhoz rohanni, és élesíteni, mert nem kaptam volna semmi segítséget se. Gondoltam kipróbálunk, akkor valami újat. Kivágtam a szalagkorlátnál a drótkerítést beugrottam, majd félkörívben mentem az M-Com felé. Természetesen az utamba esett vagy 6 ember gondolom mindet futni kellett volna hagynom, de szemét módon megöltem őket, majd élesítettem az M-Comot, majd jött a reakció, hogy a spawncampet fejezzem be. Persze az objective is felrobbant, tényleg nem értem már az egész játékot.

[ Szerkesztve ]

(#9627) Locutus válasza BandiHUN (#9610) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem is botrány szarul ment ma, és akárhova kerültem, mindig a gyengébb oldal volt. A nagy részét buktam a köröknak, csak szenvedtem keresztbe hosszába. Aztán amikor már a 38. alkalommal lőttek ki ugyanott CG-vel, beirtam hogy "hihetetlen mennyi buzi cg-s van". De úgy láttam nem vagyok egyedül. Na ez nem tetszett valamelyik adminnak, és gyorsan ki is rúgott pár embert (persze csak a másik oldalról, ahol ő volt onnan nem, így könnyen betolták nelson bay-en az első pontokat :D grat)
Asszem én már csak HC-n fogok játszani. Baromi idegesítő, hogy folyton 4-6%-os embereket hagyok magam után. Lövöm MG36-tal, magnum ammo meg miegymás, már egy fél tár belement, erre megfordul és egyből meghalok...wtf. Utána meg rohanok neki késsel, lekéselem, erre nem hal meg??? majd persze megfordul és lekésel ő... Lépten nyomon GL meg CG záporzik rám... nemtom kinek hiányzik ez. Hitmanke meg berepül UAV-vel a spawnpontunkra port valdezen, és a csővezeték mögött fel-le bújva spawnkillezik... dehát kell is ez a 43. szintjéhez...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9628) madgie válasza Locutus (#9627) üzenetére


madgie
titán

Nem akarom bántani Hitmant, de én is ugyanezt vettem észre tegnap: folyamatosan a base ötven méteres körzetében gyűjtögette a frageket, majd egyszer megtetszett az Engi cuccom neki, onnantól a gusztikával adta az ívet boldog-boldogtalannak. Végül is pont neki köszönhetem így a Nemesis/Payback-es Insingia-mat, mert levadásztam párszor a végére (a dögcédulája még nincs meg, ahhoz túl ügyes)

Ja, én is csatlakozom a botrány gyenge képességűekhez ma, bár a csodálatos képességű auto balance olyankor nem teszi a dolgát, amikor az egyik csapat tele van harmincas szintűekkel, nálunk meg én vagyok messze a "legfejlettebb" 24-gyel (a csapat zöme tízes körüli).

F_Zolee: ellened is nyomtam már, te is ügyes vagy... én meg már túl vagyok a nem létező fénykoromon :D
(anno pléjsztésönön sokat Quake II-ztem, az ment akkor is, amikor buliból a kormányt dugtam a gamepad helyére :DD)

[ Szerkesztve ]

(#9629) F_Zolee válasza Locutus (#9627) üzenetére


F_Zolee
veterán

"dehát kell is ez a 43. szintjéhez..."

Stat mindenekfelett. :)
Magdie: nekem megvan a cédulája. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9630) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

LOL :DDD

Csak neked madgie :R

[ Szerkesztve ]

(#9631) madgie válasza ForRedGlory (#9630) üzenetére


madgie
titán

Más kaszt hogy áll? Enginél gondolom a guszti tarol, assaultnál meg a GL :D

(#9632) BandiHUN válasza Locutus (#9627) üzenetére


BandiHUN
veterán

na hát igen,voltunk egy ideig egy squadban...ami jogos:csúnyán tényleg nem illik beszélni,és végülis úgy tudom,csak rádszóltak,jogosan,hogy nem kellene...a gusztira meg gonosz vagyok,de én is azzal toltam :DDD ki akartam én is maxolni az engit,de hát ez egy ilyen gém,egyébként volt 4-5 késeléses köröm is,ak-val is lőttem magam néha pin-ig,granyóra meglett a szép szines embléma...tehát lehetett ölni sok mindennel,nagyon nem vettem észre extra anomáliát.az meg hogy a csata hevében néha hülyén megy a lövésérzékelés,ha sokan lövöldöznek,sajnos egy ilyen dolog.ma egyébként granyóval is elértem az eddigi rekordomat a durranás és az illető kinyiffanása közötti időbe,a lábánál robbant a delikvensnek,de szerencsére nem látott meg,több,mint 5 másodpercig még leskelődött,lőtt is,de nem rám,aztán összecsuklott,és jött a felirat,hogy megöltem...
ilyen sok idő még nem volt eddig...
néha egyébként fura,hogy az ember ellövi a gusztit,de közepes a táv,és a fal hamarabb leomlik és irja a killt,minthogy a valóságban a rakéta becsapódna...van ennél is fél mp csúszás is néha. :Y

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9633) L4D1K válasza Mr.Jerk (#9626) üzenetére


L4D1K
őstag

Nem veled és úgy általában a kommandós emberekkel van gondom, mert ti legalább kreatívan játszotok. De azt az m-com ot amit te élesítesz, a csipák szénné mortarozzák...ezzel nem tudok én mit kezdeni...azzal meg semmi gondom hogy ha valaki bejut jármű nélkül az m-com környékére, és úgymond azzal segíti a csapatát hogy nem hal meg, kipucolja a területet és ideális spawn pontot hoz létre a squadja számára. Ez teljesen rendben van, csak néha ordítok amikor pár csapattárs nem néz körbe...de mire átjutsz 3 emberen, én is utolérlek.

# ANTAL Tuning #

(#9634) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Skacok kéne csinálni egy kés partit :D

Van a két csapat, csak késsel lehet ölni, semmi mással. Aztán van valaki, aki UAV-ról veszi fel a játékot, aztán töltjük fel :D Milyen komoly lenne már késsel kergetni mindenkit :D

Más: van valakinek ötlete, hogy a bfgcs hogy számolja a skill-t és a levelt?

Jelenleg nekem ez, nem a legjobb gondolom, de saját gyerek ;]
Skill level: 272
Level: 55

Megint más :D
Ma az Atacama Desert-en voltam védő és az első m-com bázisra ment mindenki. Biztos tudjátok a támadó bázisnál vannak épületek és ott kempelnek a reconok. Na a saját M-Com-nál kilőttem a világ túlvégén lévő snipert. Mivel volt killcam, biztos megalázva érezte magát. Pedig 3-szor is el kellett találnom és fejlövés lett a vége. Na ott tök büszke voltam :C

[ Szerkesztve ]

(#9635) L4D1K válasza madgie (#9631) üzenetére


L4D1K
őstag

Assaultnál sztem befigyel a shotgun gl is. Sztem a fal rombolást leszámítva mindenben jobb mint a gl. Hc ban van hozzá cél kereszt is, valamint ez is irgalmatlan pontosan megy előre, mint a shotgun fegyverek általában a játékban.

# ANTAL Tuning #

(#9636) BandiHUN válasza L4D1K (#9635) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,a shoti is tud jó lenni,a "spéci" változat meg ráadásul 1 golyót lő,és úgy vettem észre,nagyon a távolsággal sem kell számolni,ha távcső lenne,akkor sniper helyett remek.csakhát a shoti lassú,nagyon megcumizod,ha épp akkor kegyeskedik a játék elfelejteni az egyszem shotod,ami egy géppityunál annyira nem gáz,de itt megesznek reggelire a következő lövésig...de hátulról elkapni pár embert remek.viszont m60,guszti ellen szemből esélytelen az ember,ha hatékonyan akarja használni,minimum oldalról kell meglepni az ellent,hogy legalább egy kill legyen vele...persze késsel jó dolog besegiteni,a megszülető emberkék általában birkán indulnak a cél felé,remek bicskáspartira alapot adva...ma is felnyitottam 2 full squadot,pedig nem volt különösebben késelés tervezve... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9637) Bavid válasza Źşë' (#9561) üzenetére


Bavid
senior tag

Ez semmi, múltkor m95-el fejest adtam egy ellennek, elég közel volt, és látszott is hogy vérzett a feje és, semmi! A másik kedvencem a 0%-os élettel megölő LOL A c4 meg nagyon effektív tud lenni ha sikerül egy hegyoldalon kempelő sniper csapat mögé kerülni, gyorsan le a 3 c4 és bumm:D triple kill
Amúgy meg nem az a gáz hogy kezdőkkel (vagy bénákkal) van tele sok esetben a szerver, hanem hogy megsepróbálnak csapatként játszani, csak mennek előre azt lövetik le maguk. Mondjuk sikerül hátra bemenni támadóként az m-comok mögé, és erre a sqadból kb. 2 percig (láttam h meghaltak és máshol éledtek) senki nem spawnolna rám, aztán megunom és megyek előre, jó hogy vesztünk így. (Pedig ezzel nagyon meg lehet lepni az ellent, az életben is pl. ma is paintballon 4 embert szedtem le 5 perc susnyásban mászás eredményeként:DDD)

Lorenzo9: igen shotival rendesen meglehet sz..ni, ph! szerveren 32 játékosnál egyszerűen szinte mindig akkora a lagg hogy senkit nem tudok leszedni vele, ezzel szembenm egy német 24-esen múltkor 23-as kill streakem volt:D

[ Szerkesztve ]

(#9638) F_Zolee válasza ForRedGlory (#9634) üzenetére


F_Zolee
veterán

Atacamas pálya csak squad rush-ba van meg hódításba.

(#9639) ForRedGlory: nem a lövést vitattam. Amúgy már én is kiszedtem pár csipát hazai pályájukon(távolról) Abakannal.

[ Szerkesztve ]

(#9639) ForRedGlory válasza F_Zolee (#9638) üzenetére


ForRedGlory
félisten

És (tudom így nem kezdünk mondatot) az miben zárja ki annak a lehetőségét hogy a túlvilágról leszedtem M416-al egy snipert?

Locutus: milyen poén lenne, ha az egy szem támadót kergeti 8 védő késsel :DD
Valami jó kis zenét alátolni, aztán jutub :D

L4D1K: Kipróbáltam az M60-at, lelőttem a gazdáját és felkaptam. Ritka gusztustalan fegyver. A hangja legalábbis förtelmes. az M416 zene füleimnek, de az M60 tompa hangú f@s, semmi háborús érzés :)

[ Szerkesztve ]

(#9640) Locutus válasza ForRedGlory (#9634) üzenetére


Locutus
veterán

Kés parti mi? :D MInt ahogy hitmanke összehozta a 70db kés pinjét? :)

Én eddig egyet se hoztam össze. Az az egy ami hiányzik. Ma is próbálkoztam, de mindig csak 3 késelésig jutok el egy mapon... de már ahhoz is nagyon gecinek kell lennem, és elbújni valahova a hátbatámadáshoz... máskülönben csak 1-2 jön össze egy mapon.

Valami jó statpadder szerver kéne, majd beszélek hitmannel :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9641) L4D1K válasza BandiHUN (#9636) üzenetére


L4D1K
őstag

:K .

Sztem a socik érzésben messze verik az m60 at. Most h minden fejlesztés és fegyver megvan a játékban, inkább én is azokat a fegyvereket keresem, amikkel ugyan körülményesebb játszani, de sokkal hangulatosabb is. Eddig 2 favoritom a SPAS és az M14. Olyan mint a kis Polski. No csomagtartó, yes motortér full tele motorral.

# ANTAL Tuning #

(#9642) BandiHUN válasza Bavid (#9637) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,néha gáz az öngyilok..merthát ezzel 1.akik azért akcióznának,a fogyó ticket miatt is alig van esélyük 2-3 kisérletnél töbre,2.a birka nép akkoris kilöveti maga alól a 15 ticketet,ha már az utolsó m-com élesitve van,és nincs senki defuseolni...no ilyenkor szoktam egy cigire kimenni inkább...
ja meghogy az ember berambóz,késel,bújkál az m-comig,és az 1 házzal arrébb levő 3 társa simán hagyja a defuse-t úgy,hogy mégcsak le se kaszálják őket,hát az is kellemes pilanat,hát a stat,ja kérem...lényegében egy módn lehetne javitani ezen,azzal,ha a statban jobban dominálna az objektiva...jelenleg hacsak nem épp szerencsés az ember,az m-comos dolgokra nem sokat tud összeszedni,esetleg ami dob a dolgon,az az m-com közeli killek +30-a,dehát ebben is benne van,hogy nem kell az m-commal törődni...csak a közelében ölni,aztán majd valami barom újraélesiti... :U
én hc-n lövögettem shotival,de azért ha tutira megyek,akkor csak marad az SVU+pisztoly kombó...
jaja,én is a SPAS-t szeretem.egyébként full igy vagyok ezzel én is,azértis maxoltam ki ma az engit(rettegjetek...assault jön,gl-eső,stb :D),a sniperből már csak az m95-ig kell olyan 3000 pont és kész is...utána jobbára medicezni fogok,de nem m60-nal,ha nem muszáj,hanem fő elfoglaltság ládázás,élesztés,m-com,tracer,mert ez jön nekem be...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9643) Locutus válasza BandiHUN (#9642) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem tegnap lett meg engivel az UMP, és ezzel teljes a kép, nincs már fejlesztés :)
25-ös szint ma lett meg, de innentől szerintem kurvalassan fogok lépkedni, mert már több mint 80e pont kell 26-hoz is... és nemtok naponta több órát kockulni ehhez.
A SPAS a kedvenc shotim nekem is, de ahogy mondjátok bizonyos szervereken egyszerűen nem adja shotival, és ide tartozik a PH is. Túl sok lövés megy a semmibe, és ezért inkább pontlövő fegyver kell, ami sok golyót ereget. LMG-kkel elég jól lehet pontokat gyűjteni, K/D-re meg leginkább M95-el lehet jól gyúrni. HC viszont teljesen más, nekem nagyon bejön, főleg ha kevés ember van, és nincs jármű.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9644) ciry válasza L4D1K (#9635) üzenetére


ciry
őstag

Jó a 40 mm-es shoti, de koránt sem egy ns2000.
Azt vettem észre, hogy ugyanúgy sebez hc-ban, mint sc-ben: 5-8 méteres körzetben halálos, távolabb csak sebez.
Most lett meg rá a 2. arany :))

A 10-16 fős hc nekem nem jön be.
Az emberek 80-90%-a csipa, ha találok valakit öt percenként akkor az már jó, ha meg is ölöm, akkor az kész csoda.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9645) Bavid válasza BandiHUN (#9642) üzenetére


Bavid
senior tag

Ja most épp 21 ticketünk volt, megyek élesítem az utsó m-comot, nézem 18, eléglesz nyugi, és nem :W LOST, hihetetlen 12en voltunk a csapatban és sikerült 18 halált bekapniuk.
Mondjuk az is érdekes hogy a c4 csomószor besül... ilyenkor se szoktam kicsit se ideges lenni.

(#9646) r-chee válasza Locutus (#9627) üzenetére


r-chee
őstag

"A szervereken csalásnak, káromkodásnak, személyeskedésnek, másik egyén vagy csapat teljesítménye ill. sniper, tank stb. fegyver használata miatti hőbörgésnek helye nincsen!"

Így beírásod egyenes következménye a kick.

Kicsillagozva a fórumszabályzat miatt:

[17:12:42] [SG]Locutus > ennyi b*zi cg-st, hihetetlen
[17:13:42] r-chee [Hun] > most szolunk utoljara
[17:13:49] r-chee [Hun] > aki karomkodik, mast serteget
[17:13:54] r-chee [Hun] > REPULNI FOG
[17:15:04] [SG]Locutus > a b*zi az karomkodas?:D

Biztos emlékszel, én dobtalak ki. És csak téged. Ezt chat log fájl is bizonyítja. Az, hogy egy káromkodó, személyeskedő, szabályszegő ember melyik oldalon áll, számomra nem lényeges.
Érdekes módon, van, aki egy szidalmazás után bocsánatot kér, ha rászólok, és inkább meghuzza magát és mindennemű sértegetés, személyeskedés nélkül játszik tovább, de vannak, akiknek nem ér semmit a szép szó.

Egyszer úgyis írok majd egy cikket Logoutra és beteszek oda egy válogatást az összegyűlt chat log fájlokból :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9647) Locutus válasza r-chee (#9646) üzenetére


Locutus
veterán

Honnan kéne emlékezzek rá? n+1 ph-s volt a szerveren, és kick után nem irja ki ki volt az...
Másrészt a REPULNI FOG beirás sem látszott már, mapváltás miatt. Nem mintha számítana. Jogos a kick meg a szabály is, hiszen a többség véleménye számít, és ők vannak CG-vel, szóval :)
Máshol is már a PH-t tartják a GL/CG/M60-asok mekkájának. Sajnos vagy nem, ez van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9648) lala42


lala42
őstag

Nem tudja valaki, hogy a tegnap esti késelős dologból ( HS-és voltak ott ) ami az utcájukban történt mi lett? ;] :DDD
Nem a játékban, hanem állítólag full élesben valami csajszit ledöftek. :U ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9649) Borostás válasza lala42 (#9648) üzenetére


Borostás
tag

Én csak a játékba vagyok kíméletlen késes :)) Játékon kívül nehéz Dog Tag-et szerezni .

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9650) lala42 válasza Borostás (#9649) üzenetére


lala42
őstag

Ts-en hallottuk a gyerkőccel, hogy valakit lekéseltek. Kint az utcán. :K Valami csajt meglékeltek. :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.