Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10151) LifeSpirit válasza Zolás (#10149) üzenetére


LifeSpirit
tag

Hat nekem 14 másodperc betöltési idő, ott vagyok rushban jó időben amikor még nem indul el
HD4890em van Dx10ben néztem full felbontáson,grafikán

(#10152) ForRedGlory válasza LifeSpirit (#10151) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerencsés ember vagy, nemem érzésre kb kétszer annyit tölt.. Na most kezdem feltolni ezt a hotfixet, remélem javít

(#10153) LifeSpirit válasza ForRedGlory (#10152) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nekem hotfix nélkül 1perc volt mindig 1perc alatt sosem volt :DD
Szal te vagy a szerencsésebb

(#10154) SzlobiG válasza ForRedGlory (#10108) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor mi a rák az a kb 700mega amit letöltött?

(#10155) rankesz válasza LifeSpirit (#10153) üzenetére


rankesz
veterán

1 percről 14 sec-re? az nem rossz... csak 4x lett gyorsabb! :)
Nekem a töltés nem volt olyan lassú, de a patch óta rángat bizonyos esetekben, pl spawn előtt elég durván bereccsen, namost nézem ezt a hotfixest.

(#10156) ForRedGlory válasza SzlobiG (#10154) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne akard tudni szerintem.... :DDD

Na indítom a hotfixes játékot, mindjárt véleményezem

(#10157) bullseye


bullseye
addikt

amíg a javításra várunk, nem lenne valaki olyan kegyes, hogy összegyűjt pár oktató hozzászólást és belinkelgeti őket az 1 hsz-ba? a hozzám hasonló nooboknak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10158) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

A hivatalos fórumon már gyűlnek a tapasztalatok az új peccsel kapcsolatban. Előkerült pár új hiba is. Talán a legnagyobb, az újraszületés utáni akadás, lag. A fegyverek módosításáról hivatalos adat még nincs, de találgatás annál több. A listát bővítem, ha van új infó. Lássuk mi a jelenlegi állás:

Változtatás:
- M95: Gyengítve, hosszabb töltés
- M60: Sebzés csökkentve 25-20-ról 20 - 16.7-ra. Ez felel meg kb a többi LGM sebzésnek.
- Tracers: Gyorsabb lett a sebessége a jelölőnek.
- Noobtube/GL: Gyengítve a területi sebzése
- Carl Gustav: Gyengítve a területi sebzése
- M1911: Csökkentett tűzgyorsaság és sebzés
- Knife: Sokan írják, hogy használhatatlan lett, nem adja be a találatot
- M1 Garand : Picit emelték a sebzését távolra 25-ről 28-ra, valamint a hatótávja is nőtt
- Shotguns: Távolra már nem használható
- LMGs: Az lmg fegyverek pontosságát is variálták
- M14 és G3: Hatótáv növelés történt
- M93 pistol: Erősítették
- Halál után lehet chatelni, de a spawn képernyő eltakarja amikor feljön (későbbi peccsben már javítva lesz)

Új Bug:
- Respawn lagg: újraszülesétkor beakadás
- Knife: Sokan írják, hogy használhatatlan lett, nem adja be a találatot
- Favourite Server list: Rossz, igyekeznek javítani
- Custom Resolution: nincs többé, a settings.ini-ben sem érdemes átírni mert nem fog menni

(#10159) LifeSpirit válasza bullseye (#10157) üzenetére


LifeSpirit
tag

Bad Company 2 - Hogyan ne legyél Noob Itt a link ez szépen kioktat a többit már saját bőrödön kell megtapasztalni, az a legjobb módszer (esetleg le lesni csapat társaidat)

Ezt ajánlom nem kezdők figyelmébe is :DD :DDD Akkor is ha atom pro vagy

[ Szerkesztve ]

(#10160) Borostás válasza LifeSpirit (#10158) üzenetére


Borostás
tag

Akkor most a késsel mi van? Mer azt tudtuk hogy teljesen tönkretették de gondolom nem így akarták megváltoztatni, tehát akkor nem kéne a "változtatás"-hoz beírni elég a bughoz.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10161) r-chee


r-chee
őstag

Feltettem az oprendszeremnek megfelelő 10.4a Catalyst-et, és így 1400x1050 a legnagyobb felbntás, amit be tudok állítani az 1680x1050 helyett, plusz CCC-ben valami HydraVision és többképernyős meg többasztalos beállítások néznek vissza rám, más semmi. Plusz megburult a zene és filmlejátszóm is. :C :C

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10162) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

amugy a videóban van egy pár jó kis beszólás,főleg ahogy néha hangsúlyozza a dolgokat :))

(#10163) SzlobiG válasza LifeSpirit (#10158) üzenetére


SzlobiG
félisten

Aztnemértem, hogy miért nem lehet hivatalosan kiadni hogy mik lettek változtatva?

Én most próbáltam ki a 10.4-es driverrel és normálisan fut nincs beakadás halál utáni kelésnél és még talán gyorsabban is fut, de ezt igaz 32-es szerón kéne kipróbálni.:D Viszont a töltési idő nálam ugyanúgy sok, DX9-be volt jó gyors.

(#10164) Joe-T


Joe-T
tag

Klassz lett a frissítés! A Pukbuster úgy kidobott mint macskát sz..rni! :W
Frissíteni kell a PB-t is?
A spawn vagy respawn nektek is akad mint az állat! Rábökök, hogy enter the game és olyan mintha kifagyna a játék, aztán 10 másodperc múlva magára talál és ismét villog az enter the game felirat! Csak gratulálni tudok a frissítéshez! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10165) ForRedGlory válasza Zolás (#10149) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ez egy nagy rakás szar! Talán kicsit gyorsabban tölt be, de legalább már SZAGGAT a játék.... Vazze... reggel a DICE patch csökkenti az FPS-t, most meg ez a szerencsétlen ATI hotfix... :W :W :W
Na nekem mára elegem lett ebből a kib@sz&tt játékból. Rohadjon meg az összes fejlesztő ahol van, remélem sűrűn emlegetik a jó anyukájukat...
Mérhetetlen dühöt érzek most, legszívesebben háromba vágnám azokat, akik képesek voltak egy nap alatt hazavágni a játékot, mert patch előtt nem volt közel sem annyi gond, mint most :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#10166) r-chee válasza Joe-T (#10164) üzenetére


r-chee
őstag

Punkbusterhez nincs új BC2 frissítés már jóideje.

Na, rendszervisszaállítás, 10.4a Catalyst másodszorra telepít, és mükszik. Hurrá. Jöhet az éles próba

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10167) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

Nincsen optikai meghajtó a gépemben. Ha a virágbolti verziót telepítem és ott írom be a serialt, akkor menni fog a játék? :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#10168) Joe-T válasza r-chee (#10166) üzenetére


Joe-T
tag

Akkor ez a ledobás valami anomália volt? :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10169) BalaNce87 válasza xEon1337 (#10167) üzenetére


BalaNce87
addikt

Van egy olyan megoldás hogy ea downloader, beregelsz beírod a kulcsot és azon keresztül leszeded. Bár szerintem a te verziód is működni fog, pl a codoknál ez működött.

(#10170) Joe-T válasza ForRedGlory (#10165) üzenetére


Joe-T
tag

Tökéletesen egyetértek veled és még fizettünk is érte, nem is keveset! :W

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10171) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Na szép dolog törtnét Segítséget és Ötleteket várok.
Frissített a játék ,majd pár perc után folyamatosan kilépett asztalra.
Gondoltam felteszem a 10.3 driver-t,előzőt leszedtem annak rendje és módja szerint.
A játék nem indult valami Appcrash hibaüzenetet olvastam.
Hát jó semmi baj a lemezről csinálok egy javítást,ott a mentéseimet és beállításaimat megtartva folytattam a javítást.
Ez meg is történt most viszont úgy tűnik eltűnt a patch vagy mi mert a régi arculat fogad a játék meg nem akarja frissíteni csak végig megy a csík aztán annyi.
Szerintetek rakjam újra az egész játékot vagy vegyem elő öregapám Mauser 98 át és őrjöngjek?

ja Win 7 64, 5870 alapon,10.3 Driv

Köszi a válaszokat

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#10172) BalaNce87 válasza ForRedGlory (#10165) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most nem azért, de frissítés előtt is katasztrófálisan bugos volt a játék, max most még szarabb...

(#10173) Borostás válasza Kucsek (#10171) üzenetére


Borostás
tag

Nálam semmi iylen problámám nincs, leglaábbis asztalra nem dob ki. Nálam csak a patch van fenn semmi hotfix nincs fenn és 4850 es VGA-val játszom. Szerintem az 5000-es szériával lehet valami baja mer mintha már más is panaszkodott volna emiatt. Ja és Win 7-em van de csak 32-es nem tudom ez mennyire függ össze ezzel a hibával.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10174) r-chee


r-chee
őstag

10.4a Catalyst-tel nekem szaggat a játék, pedig FPS ugyanannyi, mint előtte a 10.3-assal. Netemet megnéztem, semmi lassulás, tehát net hiba kizárva. Szerintem nem lett az igazi ez a 10.4a.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10175) Balika23hun válasza Borostás (#10173) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

nekem is 4850-em van
most tettem fel az új hotfix-et
elkezdett remegni egy kicsit a kép
eddig semmi gond nem volt, ja és gyorsabb betöltés sem lett
teszem is vissza a 10.3-at

azért ez szomorú, egy csomó pénzt fizettünk a játékért, a videokártyákért még többet
ezek meg ilyen szarokat adnak ki a kezükből
úgy látszik ezek azt hiszik hogy a vásárlók mindent lenyelnek

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10176) Borostás válasza Balika23hun (#10175) üzenetére


Borostás
tag

Én nem mertem még feltenni inkább megvártam az itteni reakciókat, és lám jól döntöttem, de majd ha kijön egy működő képes változat és te / ti is elismeritek akkor azt már felteszem.

Amúgy igazad van, nem értem mér kell olyan cuccot kiadni amiről szerintem ők is tudják hogy sz@r, mér öröm az nekik hogy "hamár fizettetek akkor ugy ugráltok ahogy mondjuk" kiváncsi leszek ezeket a problémákat mikorra orvosolják, vagy teszik még rosszabbá...

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10177) rankesz válasza Borostás (#10176) üzenetére


rankesz
veterán

Nálam 4870x2-n legalább a driver f@sza lett. Mintha picit jobban futna, töltés meg max 10 másodperc! Mondjuk sokat nem érek vele, mert mától ugye ott a 15 sec visszaszámlálás

(#10178) gabipaci válasza Borostás (#10176) üzenetére


gabipaci
addikt

Azért nekem az elég sokat elárul, hogy R10 szerveroldali patch volt 10:30-kor, aztán 9 óra múlva R11.
Tehát lehet hogy dolgoznak a fiúk, még ha sz@rul is...

Logitech hardware tester

(#10179) Gonz0 válasza SzlobiG (#10163) üzenetére


Gonz0
tag

De lehet..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10180) Kucsek válasza Kucsek (#10171) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Na probléma megoldva. :W Újratelepítve :DDD

Lehet jók lesznek a frissítések, de kicsit furcsán érezzük majd magunkat, mi akik régebb óta játszunk, amikor nem úgy viselkednek a fegyverek mint ahogy megszoktuk.
Nem feltétlenül jó legyengíteni a fegyvereket ,a Gl-el még egyetértek de a többit inkább feljavítanám az erősebbekhez.

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#10181) creedszl


creedszl
aktív tag

felpakoltam ezt a 10.4preview-ot...lehelletnyit jobb mint az ami 12.-én jelent meg de a spawn utáni akadás elég erős...olyan mintha még akkor is törtené kicsit a mapot...de ha túlvagyok azon a rádóz 5mp-n amig csinálja akkor nem láttam problémát.

Hulligaaan

(#10182) bullseye válasza LifeSpirit (#10159) üzenetére


bullseye
addikt

thanx, sajnos ezen túl vagyok már, és már az 1942 óta szociálisan felelősségteljesen játszom :) inkább a k/d arányom meg a pontszámom nagyon gyenge.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10183) zack


zack
nagyúr

Másfél nap után egyelőre nem vagyok elájulva a multiplayer-től, bár hozzáteszem ez csak amolyan első benyomás, és persze még változhat is.
Először is azzal kezdem, hogy sok a lag még a PH!-s szervereken is ahol 100 alatt van a ping. A sávszéllel nem lehet gond, mert 60/6 netem van, tehát biztos valahol máshol lesz a hiba.
Van hogy kilövök valakit és 1-2mp múlva esik össze, és akkor kapom meg a pontot. Iszonyat zavaró, mert van hogy lövök egyet távcsövessel, majd néznem kell hogy összeesik e utána vagy sem. Lehet megszokható, de most még nagyon zavar. :F
Aztán jönnek azok a gondok, amik a játék felépítésében zavarnak.
Megmondom őszintén, ez a fegyver mizéria egy agyrém. Bár gyakorlott fps játékos vagyok, amikor elkezdtem, adtam magamnak időt, hogy megszokjam és beleszokjak Crysis Wars után, tehát ahogy irtátok is, a halálozási aránnyal nem foglalkoztam. Na de! Most már megszoktam annyira, hogy látom, nem velem van a gond, hanem a fegyvereimmel amiket alapban kapok. Persze már kaptam sok mindent, leginkább assault és Recon módban, Engineer és Medic módban viszont alig tudok haladni, és szinte semmit se fejlődtem még. Lőszereket pl. tudok már lerakni, de med. pakkot még nem, és defibrillátorom sincs még, hogy pontokat gyüjtsek. A haladás kínszevedés, és bár már kaptam fegyvereket, a tűzerejük még mindig édeskevés, arról nem is beszélve hogy komolyabb célzóberendezésnek is híjján vagyok. A sniper puskákra is kitérnék..a PH-s szerókon a nagytöbbségnek már komoly puskája van amivel már egyenesen is lehet lőni. Nekem viszont még mindig fordított "U" alakban kell céloznom. Álló célpontoknál csak-csak kiosztok 1-2 fejest, de mozgó célpontoknál esélytelen ez az "ejtős-pottyantós" módszer. Nem tudom mit akartak ebből kihozni de nagyon nem lett jó, és akik esetleg megveszik a játékot, sokan el fogják adni az végett, hogy a többiek túl nagy "hendikeppel" indulnak 1-1 ütközetben ami a fegyvereket illeti. Én hozzá vagyok szokva sok mindenhez, az 1600 órányi Crysis Wars után, de már engem is kezd idegesíteni hogy szinte semmivel se tudok célozni, és lőni hatékonyan. Engem viszont szinte mindenki leszed a nagyobb tűzerőnek és a profi nagy zoom-os távcsöveknek hála messziről is és közelharcban is. :U :( Persze nem arról van szó, hogy nekem nem megy, mert az elcsent profi puskákkal nekem is megy az aprítás ill. a mesterlövész mód.
A játék készítői gyökeresen elqúrták a multiplayer részt. Nem kicsit. Nagyon. Az újonnan jövő júzerek be vannak "skatulyázva", amiből iszonyat nehéz lesz "kiugrani". Mivel a játék már hónapok óta kint van, így a legtöbb multiplayert játszó júzernek már komoly arzenálja van, amit az elején, a játék megjelenése után, biztos könnyebb volt megszerezni ill. pontokat gyüjteni hozzá. De így viszont az újonnan jövő játékosoknak szinte elmegy a kedve a multiplayer-től, mert nem áll másból a játék, mint hogy jobb esetben fut és fut, majd meghal és újraéled, mert erősen érződik a nem kis túlerő a fegyvereket tekintve. Nincs megadva az az egyenlőség ami minden játékost megillet, és ez zavar. Gondolom ez a fegyver rendszer nem csak a BC2-öt érinti, de aki ezt kitalálta, az tuti "gyógyszerre ivott".
Persze nem adom fel egyelőre, amíg meg nem unom. A játék feelingje nagyon el lett találva, ezért is sajnálnám ha az idióta fegyver rendszer miatt unnám meg.
Az "üres pályás pontgyűjtősdi" sajnos nem az én műfajom, és elég blama, hogy egy friss tulajnak ehhez kell folyamodnia, hogy boldoguljon valamennyire éles ütközetben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10184) Doki-HUN1978 válasza zack (#10183) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Türelem Uram!

Először én is fikázgattam a játékot és a fegyverek is nagyon gyengék voltak, de aztán megkedveltem.
Vedd fel a halottak cuccait, jó eséllyel jobb fegyvereik lesznek mint neked, így azokkal kicsit könnyebb lesz!

A késelésben talán annyi változást vettem észre, hogy nem adja be olyan messziről és egyértelműen mint eddig.

Az FPS-ben viszont növekedést látok kb. 30%-ost, az említett akadásokat nem észleltem.

A GL sokkal hatástalanabb lett!
Egy srác lőtt felém jó messziről. Nagyon pontosan célzott, de mivel volt időm így elkezdem oldalirányba hátrálni és vártam a halált.
De nem haltam meg -nagy csodálatomra- pedig a gránát kb. másfél méterre robbant tőlem!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10185) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Valakinél jelentkezett probléma a gyári BFBC2 lemezzel?
Nekem azt csinálja, ha berakom az optikai meghajtóba a lemezt megjelenik a a DVD tartalma, de nem tudok belelépni a mappákba, és utána folyamatosan jár az olvasó fej. Ha elindítom a játékot,(lemezről ellenőrizne) kiírja, nem találja a lemezt.
Cseréltem meghajtót, abban is ugyan ez a szitu. Viszont, ha lemez betétel után újraindítom a gépet, akkor jó. :F

Szörnyű lett a játék az új patch-csel! :W
Respawn-kor darabos lett, mint állat, a szervereket ugyanazon a néven menti el a favoritok közé, ráadásul a history-ban a PH szerók is ugyanazon a néven szerepelnek. Nem, nem ugyanarra a szeróra léptem be többször.

Kezd elegem lenni!

Asszem ma írok a kiadónak.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10186) macman507 válasza LifeSpirit (#10159) üzenetére


macman507
aktív tag

Jaja, ez jó kis guide! Ajánlom mindenkinek!

Plussz HELI HELLFIRE GUIDE!
Alig van akik ismerik/használják a szervereken, pedig a legjobb dolog amit a helivel lehet csinálni :DDD

HELI HELLFIRE/TRACE GUIDE!!!

Aki akar hellfireözni/tracelni velem vegyen fel(BC2 acc): Nelli

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10187) WhiteWalker válasza zack (#10183) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is így keztem,az elején nehéz volt,szenvedős de láss csodát,minden fegyvert sikerült unlockolni,annyi hogy most a bőség zvavara van fegyverekből , ugyanakkor most sem könnyebb,oda kell figyelni , és sokszor még mindig negatív a meccs végén az k/d-m :DDD
Más játék mint a Crysis és a célzás sem olyan egyszerű,nem csak húzni kell a ravaszt és aki a célkeresztbe van annak lőttek is :N Sokan vannak akik az első alap fegyvereket használják,PKM,M24 stb... Nem mindig az újabbak a legjobbak.....
Kitartás és türelem kell, enélkül nem fog tetszeni a továbbiakban sem.Úgyhogy hajrá!! :C

Rákattantam az NS 2000-re , BANZAI !!! :DDD

(#10188) Def26 válasza Kucsek (#10171) üzenetére


Def26
félisten

5870 -el mekkora felbontásban játszol ? (bc2 -ben)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10189) Pierre75 válasza zack (#10183) üzenetére


Pierre75
senior tag

Bő másfél hónapja jelent meg a játék. Én 10 nappal később csatlakoztam, már akkor szembesülni lehetett azzal, amiről írsz: a többség erősebb fegyverekkel csatangol, nem túl ügyes kezdőként egy szemtől szembeni párbajnál mindig a rövidebbet húztam. Assult-ként próbálkoztam, de nagyon nem ment, így utásznak nyergeltem át, ahol a tankkal már sikerélményeim lettek, csak a páncélosok javításából is szépen lehet fejlődni. Az aknatelepítéssel pedig viszonozhatod az ellen oldal "jószándékát". Recon-ként pedig az alap M24 is bitang erős.
Ha most vettem volna meg, verném a fejem a falba, hiszen akadozik egy E8400, 4GB és 4850 mellett. De érdekes, találtam olyan server-t, ahol ez a gond nem jelentkezett, pedig tele volt. Szóval több mint furcsa, rejtélyes.

Remélhetőleg javítják a fiúk, amit a tegnapi patch-el elkúrtak.

Más: ahogy látom a 10.4-t se érdemes feltenni. Lehet elgondolkozom az Ati helyett egy NV-n.

[ Szerkesztve ]

(#10190) Newyorker


Newyorker
addikt

Gondolkodom nagyon, h megvegye é a gémet :U

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10191) macman507 válasza Pierre75 (#10189) üzenetére


macman507
aktív tag

Még én se tettem fel a 10.4-et 10.3-om van fennt, elvileg ha laggos a szerver akkor van ez a belépéses szaggatás.

Voltam már én is olyan szerveren ahol tök simán ment.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10192) madgie válasza Pierre75 (#10189) üzenetére


madgie
titán

Az assault addig cumi, míg nincs meg a red dot, utána belelendül az ember, egy mezei XM8 több mint jó lesz így.

A 4850 lehet a sovánka, bár felbontásfüggő is a dolog. Én full HD-n nyomom egy 5770-nel és bírja, csak majdnem mindent visszavettem mediumra (lehet bírná high-on is, de például a füst nagyon megfogja az fps-t, nem mindegy, hogy egy pillanatig 20-ra megy le, vagy 10-re)

Newyorker: nekem két CoD meg a GTA IV is repült a gépről, mióta megvan ez a kis bugos csoda, azóta csak ezzel játszom :)

[ Szerkesztve ]

(#10193) macman507 válasza madgie (#10192) üzenetére


macman507
aktív tag

Én meg amióta kijött, kevesebbet TF2-zök meg L4D-zek :DD

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10194) Pierre75 válasza madgie (#10192) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nem adtam fel a rohamosztagossal, de egy hozzám hasonló béna kezdőnek nem a legjobb tapasztalatszerzés.

A 4850 bő egy hónapja szépen viszi 1650-ben, csak az új patch után az eddig megnézett serverek zömén előjött az akadozás. A füst leheletnyit bezavar a folyamatosságnak, de nem zavaró módon, ha páncélosban 4x optic-ban csodálkozok rá a világra.

(#10195) rankesz


rankesz
veterán

Nekem sokkal jobb lett az új driverrel, fps is gyorsult, a töltés pedig nem volt 10 másodperc se, szóval lehet nem minden kártya + oprendszer kombónál adja a tökéletes eredményt. Respawnkor is már csak akkor van egy kis beakadás mielőtt konkrétan betenne a pályára, de ez is csak egy kis "frame drop" utána semmi. Szóval ezzel elégedett vagyok - viszont a peccset nagyon elqrták. Éppen kezdtem rákapni a késelésre, erre most szinte lehetetlen így ölni Remélem gyorsan jön a peccs peccse mert ez így shit...

többet nem tudok mondani, kéremkaccsojjaki

(#10196) madgie válasza rankesz (#10195) üzenetére


madgie
titán

Én meg nem bánom, rühelltem, hogy lövöm az ellenbe raklapszám a skulót szemből, ő meg menetből lekésel. Hátulról, sunyin így is lehet késelni.

(#10197) r-chee válasza macman507 (#10193) üzenetére


r-chee
őstag

Én meg mióta kijött a BC2, egyáltalán nem játszottam MW2-vel. Abbahagytam ott a fejlődést azon nyomban :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10198) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szerintem meg jó ez az új patch, az apróbb hibák ellenére, amik nem is a játékban jelentkeznek, hanem még előtte a menüben, mint pl. a kedvencek lista.

A késeléssel nincs semmi gond, simán lehet vágni a torkokat sorozatban is. Egyáltalán nem akad se születéskor, se semikor. Gyorsan betölt, úgy, mint eddig, és külön tetszik, hogy a szerverkeresőt bővítették régió szerinti kereséssel és HC szűréssel.

Sajnos azt kell, hogy mondjam, javarészt az AMD vga tulajdonosok szívnak. Talán azért, mert igaza van gabipacinak, vagy csak azért, mert egyszerűen nem bírnak drivert írni. Én nem szarozok tovább, amint lehet kivágom a radeont a másik gépből. Egyszerűen csak azért mert most a bc2-vel játszom a legtöbbet, és erre nem jó.

(#10199) rankesz válasza madgie (#10196) üzenetére


rankesz
veterán

Hááát, én nem így látom, tegnap mikor kinyírtak a killcamban láttam hogy a csapattársamat hátulról épp lekéselni készül a gyilkosom, kb 5.-re sikerült pedig az áldozat sniperként egy helyben állt. :(

(#10200) Joe-T válasza macman507 (#10191) üzenetére


Joe-T
tag

A tegnapi patch előtt nem volt gond a belépéssel hiába volt laggos a szerver! Mostmár a belépést is laggossá tették! Szívjunk duplán! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.