Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9951) ADAM1337 válasza zack (#9950) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem rush bár van aki conquest-re esküszik.
Eleinte nekem is sok volt a 16v16 én cod-okból jöttem át (6évig toltam kb cod/2/4 és sajnos a 6-ot is megvettem...), kezdésnek ilyen 10v10 volt az ideális pubra.

[ Szerkesztve ]

(#9952) HS 2142 válasza zack (#9950) üzenetére


HS 2142
őstag

Én kezdetben sokat squad rushoztam, egyrészt csapatmunkára nevel, másrészt kevesebben vannak, mint a többiben, ezért arányosan kevesebbszer halsz egy meccsen :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9953) Allien válasza zack (#9950) üzenetére


Allien
veterán

Próbáld ki őket. Szerintem erre NEM lehet tutit írni. Sok függ az oda érkező emberektől is, ez egyértelmű. ;) Ne menj előre, de lehetőleg arra menj, amerre több ember megy, lehetőleg a szakaszodból, azaz zöld színnel jelöltek. Ha nagyon bénák, válts szakaszt. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9954) BandiHUN válasza zack (#9950) üzenetére


BandiHUN
veterán

a rush szerintem a legjobb..mellette ami kicsit csalás ugyan,de javaslom még a PH 3-as szervert,mert az általában üres...kis bug ugyanis,hogy egyedül is nekiláthatsz a pályának,és támadó oldalon végig tudsz rajta menni!ez 2 szempontból is jó:1.ismerkedhetsz nyugodt körülmények között a pályákkal,nem kell félni,hogy valaki lelő 2.szintén zavarás nélkül kipróbálhatod a járműveket,a helikoptert,stb,megtanulhatod őket kezelni,ami nehéz,az jobbára a helikopter és az UAV vezetése 3.ha a támadó oldalra állsz,végigmehetsz az összes m-com élesitésen(akkor is nyomj rá a "yes,put in squad" gombra a töltés alatt!bónuszpont jár majd ezért is...),és a "semmiért" kapsz majd pontot!ráadásul ahhoz a kaszthoz,amivel épp mész végig...
kegyes dolog,de igy végülis gyorsan megcsinálhatod a soldier és a medic kasztot addig,hogy legyen lőszeres ládád,ill.defibrillátorod és gyógyládád,aminek nagy hasznát veszi a csapat,te magad is(tudj róla,ha lesz majd lőszeres/medic ládád,magad alá dobva téged is ellát lőszerrel,ill.felgyógyit,nem csak a csapattársakat!),közben persze azért ha játszogatsz,beleszoksz a fegyverek kezelésébe is,ha ismered a pályát kicsit,akkor már nagyobb eséllyel kerülhetsz az ellen oldalába/mögé,és a jó öreg késelés is ott lesz,mint alternativa!
nomeg menj a többiekkel,de ne legelöl,hagyd a többit az elején dolgozni,amig nem látod át,hogyan is megy a dolog.ja egyébként ha épp a többiek/te medicet öltök le,kapd fel szépen a felszerelését,99%,hogy lesz nála defibrillátor,ezt hátrábbról is eredményesen bevetheted,felélesztve az elesett csapattársakat,és dobj nekik gyógyládát!egyébként az élesztés amiatt is jó,hogy ugyanúgy 50 pont jár érte,mint a gyilkolásért,jól honorálja a játék,
a gyógyláda használatáért 10,ill.squadtárs esetén 20 pontot zsebelhetsz be,a használat önműködően történik a ládák közelében,nem kell semmit nyomni,ez a lőszeres ládára is igaz!
másik fontos dolog.a tracelés.ha ellenfelet látsz,jelöld meg a többi számára!nem tudom,mi az alap kiosztás,nekem a q-n van,talán az f,de a lényeg:ha valamilyen ellenfél,jármű a célkereszted elé kerül,ezt megnyomva rövid ideig minden csapattársad számára,neked is láthatóvá válik egy kis narancssárga jellel,még falon át is!és ezért is pluszpont jár,ha valaki az általad "megjeleölt" ellenfelet kinyirja!
egyébként ez a gomb univerzális,baráti járműre nyomva "szólsz",hogy várjanak meg,ezt látja a pilóta/sofőr is,adott esetben tényleg megáll,megvárva,hogy beugorj!a másik hasznos funkciója,hogyha épp nincs cél előtted,de kifogyóban a lőszered/kevés az életerőd,ezeket is jelzi a csapatodnak,hogy supportot szeretnél!
jármüveknél jó ha tudod,hogy a lehetséges ülések között az "F" gombokkal tudsz váltani,az F1 mindig a sofőrülést jelenti!a quadokra és a jet ski-kre is 2 ember fér!viszont tanknál,helikopternél szükség lehet arra,hogy átülj pl.a másik oldalra lőni,nem hátrány használni.és ezzel megoldhatod,hogy olyan járműben pl.dzsipben,hajóban át tudsz ülni a fegyverhez!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9955) Borostás


Borostás
tag

Na én mostantól csak percekre fogok fellépni játszani, akkor is ha jó csapat van fenn, mer mostantól időm nagy részét tanulással fogom eltölteni, de szüneteket hagyok azalatt fellépek 1-2 kört letolok majd még (szerintem ma is) letudom ezt a pár napot akkor már jó leszek mer kőkemény lesz.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9956) DieHard


DieHard
senior tag

paci: mér nem tudok adminkodni az egyesen? nem lép be.

(#9957) zack válasza BandiHUN (#9954) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi a kimerítő választ!
:R :R :R :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9958) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ma újra bővült a "hentes"(aram1) széria. ;] ;) Ma küldtem Atacama-n és egy emberekkel megrakott Cobra-t szedtem ki tankkal. Hányan férnek abba? Mert szerintem tele volt, csak úgy pörgött a kill. :)

[ Szerkesztve ]

(#9959) BandiHUN válasza F_Zolee (#9958) üzenetére


BandiHUN
veterán

elvileg 4 személyesek a könnyűjárművek is mind. :D mondjuk nagy botorság ilyenre vetemedni,főleghogy 1 gl is kiszedi a full brigádot,hát még egy guszti...én azzal lőttem nagyobbakat,de sztem 4-est nem sikerült még.heliből viszont igen 1x :D ráadásul személyes tracerezés után ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9960) F_Zolee válasza BandiHUN (#9959) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mentségemre, hogy kb 300m-ről lőttem ki. :U :DDD Nem állt egy helyben még mielőtt bézrépre gondolnátok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9961) aram01 válasza F_Zolee (#9958) üzenetére


aram01
nagyúr

vak tyúk is :P

nagyon nyomorék brigáddal voltam,sok gl-es ellen nemsok esélyünk volt,aztán meg kidobott az asztalra

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9962) Zolás válasza F_Zolee (#9960) üzenetére


Zolás
addikt

Nem gondolunk rá, tudjuk :DDD :DDD :DDD ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9963) F_Zolee


F_Zolee
veterán

aram01, Zolás: :DDD

(#9964) creedszl


creedszl
aktív tag

kezd körvonalazódni mely fegyverek lesznek a kis kedvenceim:m416,G3, az LMG-k mindegyike kiesik.még jó hogy a G3 nem kaszt függő így medicként is simán nyomhatom vele.majd még ki kell próbálnom ha meglesz az UMP45-öt azt meglássuk....de az elejé említett két fegyó tuti.

Hulligaaan

(#9965) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egy észrevétel azért lenne,srácok...jó lenne,ha nem folyton 1 oldalra rendeződés lenne a ph-soknál...nap nap után abba futok bele,mint pl.most is,hogy összeverődik a ph nagyja,akik már du.felmennek,egy oldalra,és gyakorlatilag lehetetlen arra az oldalra bejutni+ts+egyebek,és abból áll a szerver,hogy a másik csapat alázva van,kisebb a létszám,mert folyton kilépkednek,átállni nem nagyon áll ph-s,és ez igy nem valami jó.öröm,hogy tele a szeró,de lassan már ott tartok,hogy EZÉRT az élményért,hogy mindenféle jöttment csürhével vállvetve cumizzak,nem is éri meg felmenni...
miért nem lehet 2 oldalra rendeződni?nem mindenki tud korán játszani menni,ez igy nem egy fer dolog,hogy 10 ph-s kontra vegyesfelvágott...
mostanában nem a guszti,nem a gl,nem az m60,hanem EZ öli a későn jövők játékélményét.a másik oldalról meg persze sose lép ki senki,merthát zsinórnyerő csapatot ki az a marha,aki otthagyna,ráadásul jár a szeróra jópár nem ph-s jó játékos,aki csakazértis odaverődik szintén.
uff beszéltem,lehet beszólogatni,de nekem ebből elegem van,a ts-re sincs kedvem felmenni,ellenfélként minek is...nem vigasztal,hogy éjfélkor már ürül a szeró,és vannak jó partik,ha ILYENKOR akarna az ember jót játszani.vagy ki kéne tenni valami idegent odaátról,hogy az "elitbe" bejuthasson az ember?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9966) r-chee válasza BandiHUN (#9965) üzenetére


r-chee
őstag

Hát velem pl. nem nyer senki, ha az alapján értékeli a mezőnyt, PH!-s megjelölésem miatt tuti erős csapatba fog kerülni :N .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9967) Źşë' válasza aram01 (#9961) üzenetére


Źşë'
addikt

igaz egy régebbi hszedre lenne jó ez a videó, c4ragasztása emberre )

http://www.youtube.com/watch?v=fNusLaTLGCI&playnext_from=TL&videos=9VsSezLpBB0&feature=rec-rev-rn-1r-8-HM

ugye átesik rajta, nagy kár ;]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9968) gabipaci válasza r-chee (#9966) üzenetére


gabipaci
addikt

Dettó

Logitech hardware tester

(#9969) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nna a végén csak lett 2 hatalmas kör :C
igaz védőben megdolgoztattak rendesen ;]

a második is nehéz szülés volt

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9970) gabipaci válasza BandiHUN (#9969) üzenetére


gabipaci
addikt

Köszönöm a medik munkádat :R
Végre egy ember, aki nem rambónak érzi magát, hanem carter doktornak...
Nekem eddig ez a legjobb köröm:

Aztán köv körben szétszereltünk két tankot. Nekem nagyon bejön.

Logitech hardware tester

(#9971) r-chee


r-chee
őstag

Én is medikeskedtem kicsit: link. Sajnos beleszaladtam párszor abba, hogy terepszemle után élesztettem és hát nem megjelent egy szikla mögül vagy a semmiből valaki és lekéselt minket. Utálom az ilyet :) . Persze igyekeztem nem ész nélkül menni, volt hulla, amit otthagytam, mert nem volt biztonságos éleszteni. Rohangáltam a pályán egyik felétől a másikig. Legtöbbször mortair vagy kézigránát végzett velem rohanás közben.

Az uccsó menetben megtudhattam, hogy mi, adminok csak túlerőben és csak nyertes csapatban szeretünk játszani, ha túl gyengék vagyunk, kickkel fenyegetjük, aki meg mer ölni, és a snipereseket is szeretjük kickelgetni, és nem jó ez az egész, amit csinálunk.

Köszönjük! :( :(

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9972) Target78hu válasza gabipaci (#9970) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja izgalmas menetek voltak ,szereztem pár dögcetlit és volt olyan is akit 2x is leböktem egy menetben :D
A lépkedtek ki vagy álltak át s az autóbalansz meg nem mukodjolt jól ,de ettől függetlenül remek eksönök vútak!
[link] [link]

hkv.hu

(#9973) madgie válasza r-chee (#9971) üzenetére


madgie
titán

Én tegnap megszokó-kúrát tartottam, tehát olyan fegyverekkel nyomtam, amik elsőre nem jöttek be. Jó volt, az Abakan tényleg tuti, a GOL sniperért meg le is aimbotozott egy (gondolom) kiccsávó egy német szerón, pedig annyira nem voltam ász vele, csak ha már reconként lövök, ezzel elárulva a helyzetemet, fejre kell menni. Ebben meg jó a GOL, és fürgébb, mint a nagy kedvenc M95-öm :)

Volt még tegnap egy pár jó kör a PH egyesen is, asszem a Lalee, vagy Laller nevű sráccal (telefonról írok, így nem nézem meg r-chee-nál a nevét) PV-n elég jól össze lehetett dolgozni, látta, hogy intenzíven használom a füstgránátot, és miután cuccot cseréltünk (medic volt, lelőtték, de felélesztettem), ő is ügyesen szórta a smoke-ot. Egyébként nem lesz tőle statkirály, de a csapatnak nagyon nagy segítség az okos füstölés, nem emlékszem, melyikőtök írt erről régebben, de nagyon igaza volt :)

(#9974) Gonz0 válasza BandiHUN (#9965) üzenetére


Gonz0
tag

Csak néhány észrevétel: TSr-re ám nektek is fel lehet menni. Nagyjából egyszerre 4-5 ember szokott lenni TS-en, nem hiszem, hogy ha már veszik a fáradtságot, hogy élőszóban kommunikáljanak akkor az ellenféllel szeretnének beszélgetni. Ha sokkal több ember van TS-en, akkor meg úgyis el van osztva a két oldal között. Nem szoktunk folyamatosan nyerni. Tegnap pl nagyjából mindig a védő csapat nyert. A győzelmet mindig csúfos vereség követte.
Hja, és a legfontosabb.. VAN HELY TS-EN, HA NYERNI AKARTOK GYERTEK FEL TI IS!

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9975) WhiteWalker válasza gabipaci (#9970) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

bár én a másik csapatban voltam de az esti játék az nagyon ott volt,nem volt m60-azás stb...nagyon jó kis harcok voltak, kaptam késelést is, és volt ns 2000-rel való puffantás , ilyen meccsek kellenének mindig :C

(#9976) rankesz válasza Target78hu (#9972) üzenetére


rankesz
veterán

A bemelegítő 0/11-es kör után és is megráztam magam, és elkezdtem késelgetni... volt olyan hogy egész squadot is sikerült kifilézni, az egész kör alatt összejött kb 10 12 dögcetli, ami egyéni rekord, nagyon adja a hangulatot egy rossz menet után. Meg is lett az aranycsillag, nem is tudtam hogy késre is meglehet.

(#9977) madgie válasza rankesz (#9976) üzenetére


madgie
titán

Gratula, nekem is tegnap lett meg az arany csillag késre :)
Recon vótam és betört egy Humvee Arica Harboron oldalt. Gondoltam, megnézem bírnak-e velük a többiek, erre beléjük botlottam tűzharc közben.... mind háttal állt nekem! Négyből három meglett, a negyedik majdnem kinyírt, de leszedték a többiek (köszönet érte) :))

(#9978) Gripper


Gripper
tag

Egy kicsit off de EZT látni kell. :R :R

(#9979) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Közben megérkezett egy új javítás...már tölti is lefele.

(#9980) Jazzy válasza F_Zolee (#9979) üzenetére


Jazzy
tag

Na kiváncsi vagyok, hogy javítja-e a fegyver erősséget! Légyszi majd írjátok le a tapasztalatokat.

J@zzy

(#9981) Gripper válasza F_Zolee (#9979) üzenetére


Gripper
tag

Mérete mekkora? Vagy azt nem írja ki? Már rég peccseltem :D

(#9982) F_Zolee válasza Gripper (#9981) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem írja ki. 6 megás netem van és töltött vagy 4-5 percig.

(#9983) Gonz0 válasza Jazzy (#9980) üzenetére


Gonz0
tag

Elvileg délig állnak a szerverek, a patchelt kliens ugyanis nem tud csatlakozni csak a patchelt szerverhez.
Fegyver balance van a patchben, ami viszont nincs: friend lista továbbra is 20 fő max, halál közben chatelés javítása. Ezeket következő patchre igérik, álítólag a teljes chat rendszer újraírásra kerül.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9984) Gripper válasza F_Zolee (#9982) üzenetére


Gripper
tag

Nem baj, majd meglátom ha hazaérek. Különben épp most olvasom, hogy majd jön valami skin pakk. Egy-egy új ruha kasztonként meg fegyver kamuflázs. Csak sajnos tejelni kellene érte. Már Mass Effect 2-ben is húztam a számat emiatt erre az EA itt is bevezeti. Szánalom. Remélem legalább a patch majd ér valamit.

(#9985) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Figyeltem, kb 7-800 mega volt a tempatch nevű mappa. F_Zolee neked küldtem tegnap is meghívót, de úgylátom a rendszer nem akarja, hogy barátkozzunk xD

(#9986) Jazzy válasza Gonz0 (#9983) üzenetére


Jazzy
tag

Köszi az infót. Azt én is olvastam, hogy nem javítják még a chat-et és a friendlist-et sem. Remélem a fegyverbalance, rendben működni fog, engem ez érdekel leginkább.

J@zzy

(#9987) Gonz0 válasza Gripper (#9984) üzenetére


Gonz0
tag

Skin pakk csak x360-ra jön egyelőre, viszont ami jön áprilisban az két "új" térkép:
- Laguna Alta squad rush
- Nelson Bay squad deathmatch

Szerk: forrás

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9988) Gude válasza Gonz0 (#9987) üzenetére


Gude
senior tag

Szeretettel várjuk az új mapokat :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9989) Gripper válasza Gonz0 (#9987) üzenetére


Gripper
tag

Ja hogy xbox360-ra jön? Az elkerülte a figyelmemet. Köszi az infót. A két új térkép meg várós.

(#9990) Gonz0 válasza Gude (#9988) üzenetére


Gonz0
tag

Kiváncsi vagyok mit fognak csinálni miután már az összes jelenlegi térképre kiadták az összes játékmódot.. elöbb-utóbb csak muszáj lesz elővenniük azt a map editort szegényeknek :DDD

Skin pakk:
[hír]
itt megnézhetőek az új skinek. Én nem látok nagy különbséget, a harc forgatagában meg nem tudnám mondani hogy a csávó, új ruhában volt-e. Talán a medic sapkáját észrevenném.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9991) madgie válasza Gonz0 (#9990) üzenetére


madgie
titán

A medic piros sitykáját meghagyhatják, elég jól ellensúlyozza az M60-at, hogy messziről világít (reconnal különösen könnyű kiszúrni őket fedezék mögött is) :))

(#9992) r-chee válasza Gripper (#9978) üzenetére


r-chee
őstag

Láttam már, és szerintem nagyon jól megcsinálták ezt a videót. Állítólag 209.42 dollárból jött ki a költségvetés. Szerintem orosz skacok csinálták. Hangokat is jól eltalálták vágáskor :K .
Bad Company 2-s mekkorát aratna, ha ez ilyen jó lett :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9993) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Kijavították a heavy mg-t dx 9 alatt. Mintha a kés is más lenne, tehát nem ledőftem vele az ellent hanem vágdostam. Lehet hogy tényleg csak tök közelről lehet végre döfni. Az m60 még mindig erős sajnos.
Jah és nekem mintha jobban is futna a játék érezhetően!!!

[ Szerkesztve ]

(#9994) macman507


macman507
aktív tag

R7 patch leírás:
ITTEN

Fegyvereken is változtattak, balanceolták őket, nem mindegyiket..
Bennfenntes a fórumon írta:
Nem adták még ki a változtatások listáját, előbb nekünk kell visszajelezni nekik :)

"Thats the point of not telling you, so you dont go looking for the changes instead you feel what the changes are.
We'll tell you later what the changes were.

For example, once in BF2 we put in our changelist we had tweaked an assault rifle. The feedback ranged from "Horrible changes it is ruined" to "OMG this is so much better" and in the end we didn't actually change a thing with the gun. So telling you what is changes doesnt get an unbiased review of whether you think the changes are for the better or not. "

Viszont Win7-nél nálam maradt az ALT-os teljes képernyőre rakásos indítás :)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9995) macman507 válasza BalaNce87 (#9993) üzenetére


macman507
aktív tag

Igen, a késelésen is változtattak.

Plussz ami a legszembetűnőbb, az a szerverkeresés, végre nem kell perceket várni, mire minden szervert megjelenít :P

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9996) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#9993) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a fegyverek megjegyzése nagy pozitivum.
Nem kell minden serverre belépéskor beállítgatni. :K
Este megnézem alaposan hogy lett-e különbség fps-ben.

(#9997) Joe-T


Joe-T
tag

Kíváncsi leszek rá, hogyha balanszolták az M60-at, akkor hány medik fog vele rohangálni a pályán! :K

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9998) r-chee válasza ADAM1337 (#9996) üzenetére


r-chee
őstag

Ez tényleg hasznos, hogy megjegyzi a kasztok fegyverbeállításait, már ha így van (még nem próbáltam ki).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9999) Jazzy válasza macman507 (#9995) üzenetére


Jazzy
tag

Ezek szerint, innentől kezdve már nem lehet közelről egy mozdulattal késelni?

J@zzy

(#10000) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Szerverkeresőn módosítottak. Most már három állapotú ami bejelölhetsz. :F Van X, pipa, üres. HC, EA szervert is lehet keresni. De én mintha úgy vettem volna észre nem olyan folyékony a kép, mint előtte hiába van meg az fps hozzá. :F Eddig nem sok fegyvert próbáltam még de a szokásos fegyvereimen nem vett észre változást. M60-al nem nyomulok szal arról nem tudok nyilatkozni. Van akik írták be menet közben mintha pontatlanabb lenne...

Ja és a kedvenc szerverek meg mind szürkék. Az összes PH-s is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.