Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) Szemi82 válasza madgie (#9296) üzenetére


Szemi82
tag

Kipróbáltam és valóban olyan 12-13 mp a töltési idő!
Hm, marad ez a dx10 azt hiszem! :R

(#9302) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Köszönöm r-chee-nek aki kirúgott, azért mert leírtam egy mondatot, és még csak nem is káromkodtam csak panaszkodtam, hogy vicc amit művelt a srác velem. Most ezek után mit mondjak... ilyen miatt kirúgni valakit, hát szánalmas.
Mind1 jobb is hogy kivágtál mert ami ott ment, annak a játékhoz nem sok köze volt, a folytonos only mortarozom a lerakót és iszonyat nagy zúzás jellemezte az egészet, azaz értelmetlen volt. Ezek után nemtudom hogy várjátok hogy egy magyar szerverre menjek, inkább külföldi, lehet ott is fuckoznak meg anyáznak és ki nem szarja le, leírja és megy tovább a játék. Csak már kicsit kiakasztott ami a szerveren folyik, nem lehet átlátni mi történik, mert annyian vagyunk annyi a folytonos robbanás meg mortar mindenhol hogy azt se tudom mivan, aztán úgy öltek meg hogy enyhén szólva nevetséges volt és lekellett írnom.

[ Szerkesztve ]

(#9303) _Voyage_ válasza BalaNce87 (#9302) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Igen, ezért kell menni nem 32-esre, hanem 24 vagy 16-osra, HC-ra. Ennyi.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9304) BalaNce87 válasza _Voyage_ (#9303) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jogos, igazából alapból ritkán megyek fel erre a szeróra, mert 32 nagyon sok, de gondoltam felnézek erre kirúgnak egy jelentéktelen mérgelődésért.

(#9305) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Na hali! Már egy jó ideje olvasgattam a fórumot,aztán csak most szántam el magam hogy, regisztráljak :))

ATIra lévő javítás kár,hogy csakHD5***re jött ki
Nekem HD4890em van majd remélem egy rövid időn belül erre is jön valami ptach mert borzasztó ,hogy tök tápos gépeben 1percig minimum tölt a játék,és hogy mire belépek sokszor az egyik Mcomot fel is robbantják..... :U

Amúgy jövőhetén elvileg jön a játékra patch is,amit szerintem már írtatok.De kíváncsi vagyok mit javítanak..Valaki nem tudja? :DD

(#9306) macman507 válasza drachos (#9300) üzenetére


macman507
aktív tag

Először is üdv! (1. hsz-em itt :D)

Nekem nincs ilyen "beakadásos" problémám.

Jó ez a classic M1 bejön :P, meg a másik új "M1" szerű puska, de s**rra se jó, mert 1. kevés golyó van benne 2 lassú 3 pontatlan(legalábbis nehéz vele lőni)
Vélemények?:)

Valakinek esetleg kell segítség, hogyan szerezze meg a classic M1-et? :)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9307) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nekem nem nagyon megy a védekezés, de a támadás annál inkább szerencsére. Csak nem tudom a miértjét... :U

(#9308) BandiHUN válasza LifeSpirit (#9305) üzenetére


BandiHUN
veterán

üdv!sajnos egyelőre a mi gondunkra csak egy megoldás van...a dx9 ráerőltetés.csúnyább,de cserébe a játékélmény megvan,és ha akciódús a kör,úgysem számit annyira a grafika...

ForRedGlory:ez nem sokat jelent...figyeld a szerót a körök végén,megindul a népvándorlás,jópáran simán átlépnek az utolsó pár ticketnél...onnantól kész is a win.avagy ki,bár nem tudom,ilyenkor jegyzi-e a gém a meccset...vagyis ez is egy "manipulálható" stat.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9309) r-chee válasza BalaNce87 (#9302) üzenetére


r-chee
őstag

Hibáztam.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9310) PaJa1 válasza ForRedGlory (#9307) üzenetére


PaJa1
őstag

Kevés szereplős Rush pályán a támadók vannak előnyben, könnyebb azon az oldalon nyerni, nagyon sokáig elhúzódik a meccs.

Hol tudom megnézni, hogy milyen DXel fut a játék?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9311) LifeSpirit válasza BandiHUN (#9308) üzenetére


LifeSpirit
tag

Hmm dx9et nem próbáltam még se a 11et de lehet kipróbálom úgy is.
Amúgy dx9ben mennyi a töltés idő akkor nekünk? :DDD

(#9312) WhiteWalker válasza Audifan (#9293) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

hát gratula :C ,de ezt hogy??? túltöltődött és valaki a közelben állt amikor kisült?? :DDD

(#9313) madgie válasza BandiHUN (#9308) üzenetére


madgie
titán

Egyetértek, most az új driverrel DX11-ben nyomom, de annyira meg az akció, hogy a fene sem látja gyakorlatban a különbséget. Az viszont jó, hogy végre átlátok az MG lukján :)

Szerk: én kiegyenlítetten semmilyen, átlagos játékos vagyok, de a védekezés talán picit jobban megy :))

[ Szerkesztve ]

(#9314) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Ja és amugy akinek HD5000-ja van és felrakta ezt a patchet
Annak az fpse is megnőtt,vagy csak a töltés ideje rövidebb?
Ha igen mennyivel?

(#9315) madgie válasza LifeSpirit (#9314) üzenetére


madgie
titán

Nem néztem fps-különbséget, pedig jó lett volna :(
(vissza már nem rakom a régi drivert ezért, hátha majd valaki)

(#9316) ciry


ciry
őstag

Ezek a felesleges kickek, banok nem kellenek, nagyon nem jó reklám a szervereknek...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9317) r-chee válasza ciry (#9316) üzenetére


r-chee
őstag

Az, hogy adminok M60-nal zúznak a szerveren, az talán jó reklám? :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9318) madgie válasza r-chee (#9317) üzenetére


madgie
titán

Ma voltam egy 24-es német szerveren, alig volt M60-as medic, olyan jó volt játszani, hogy az elmondhatatlan... több perces háborúk az M-Com-ok közvetlen közelében, csak tisztán medic-ként viselkedő játékosokkal (assaultként én mentem előre, ők gyógyítottak meg fedeztek, szükség esetén élesztettek, én adtam nekik ehhez a lőszert, de nem rohangáltak össze-vissza csak azért, mert a nagyvastól viszket a tenyerük). Majd' mindenkinek jutott elég pont a végére és nem azért mert nem volt kiemelkedő játékos, hanem azért ,mert csapatként csináltuk a dolgokat, egymásra figyelve. Nagyon ritkán jön össze az ilyesmi sajnos, 32 főnél meg szinte egyáltalán soha :(

(#9319) Audifan válasza WhiteWalker (#9312) üzenetére


Audifan
tag

Csak a kezembe maradt párszor közelharcnál. :DDD

(#9320) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ha Medic vagyok mivel tudok újraéleszteni? Egyszer a kezembe akadt valahogy a defibrillátor, de azóta se tudok rájönni mivel csináltam.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9321) LifeSpirit válasza gamerkiller (#9320) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nyomd meg a 3as gombot
Ha nem jönne elő akkor még nincs meg rá a pont..

(#9322) macman507


macman507
aktív tag

Uhh White Pass mapon előbb házat(házban létránál) védtem egy szál M95-ös sniperrel :D

5 ember jött föl a lépcsőn mindet noscope-oltam xD :DD

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9323) oettinger01


oettinger01
őstag

ott tartok a játékban ahol mondják az elején, hogy a sniperrel kezdjek valamit de ha késsel leölöm akkor is megszólal a riasztó és vége. mi a taktika itt?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#9324) rankesz válasza BandiHUN (#9308) üzenetére


rankesz
veterán

A HD4xxx szériára jövő hétre ígértek hotfixet.

(#9325) gamerkiller válasza oettinger01 (#9323) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Akkor kell leszúrni vagy lelőni amikor hallod a robbanást/dörög az ég (nem emlékszem pontosan), mert akkor nem hallják.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9326) r-chee válasza madgie (#9318) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem nem azon múlik, hogy egy vagy több kör normálisan van végigjátszva, hogy 24 vagy 32 slotos-e az adott szerver. Sokkal inkább azon múlik, hogy a játékosok hogy állnak hozzá a játékhoz, egymáshoz, a csapatmunkához. Ha jó csapat jön össze, jó hangulatban telik el minden virtuális perc, akár vesztes, akár nyertes olalon harcol az ember. A csapatmunka lenne a leglényegesebb, hisz egy összetartó csapat hatalmas erőt képvisel.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9327) F_Zolee válasza rankesz (#9324) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem mértem még de kb fél perc körül tölt be nekem DX10-be. Nem vészes idő de ha még gyorsul az nem baj.

(#9328) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kihagytam az előző hsz-ből. Voltam egy külföldi Panama Canal-os pályán. Miután beléptem és bepattantam a tankba(orosz oldal), láttam, hogy 2-3an slisszolnak be a bázisunkra. Utánuk eredtem és kilőttem párat. Aztán fent kempeltek egyik "épületünkben". Percekig csatáztam velük egyedül mire többiek is észrevették. Persze kilőtték alólam a kis tankot, mert folyamatosan szórták rám a gránátot meg a gl-t. Utána nemsokkal megjelent a T90-ünk. Azzal sikerült kikergetni őket de így is percekig szórakoztam velük, mert csak elbújtak a közeli vagonokhoz. Aztán a végén összehoztam 13/0-ás statot, mert volt egy rendes fazon aki javítgatta alattam a vasat. De az elején ki voltam akadva kicsit, hogy ennyire pofátlanok legyenek...

(#9329) Target78hu válasza r-chee (#9326) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Tegnap volt ilyen az egyes szerón ,hogy nyomult a csapat előre ritka az ilyen ,hogy több meneten keresztül folyt ez a szupi csata! Egy jó squadot is kifogtam ez pláne +élmény ;)
Most valami külföldin bóklásztam és ami fejetlenség volt -de legalább késeltem egy párat a notorikus védőként-támádókat ,meg persze no balansz így mindig elfogyott a gyengébb csapat ill. átvándoroltak szépen ,ahogy kell/megszokott :(((

hkv.hu

(#9330) Neoteric válasza r-chee (#9317) üzenetére


Neoteric
addikt

Miután a csapatotokból mindenki GL-el meg M60al zúzott, gondoltam sz@rok bele, darálok énis. Meg is lett az eredménye.. végre nyertünk 1 kört.

PSN: ne0teric_sAN

(#9331) Bavid válasza r-chee (#9326) üzenetére


Bavid
senior tag

Van benne valami, csak
1) a mapok miatt 32 főnél nagyon zsufolt már
2) nehezebb 32 normális játékost találni mint 24-et :DDD

Más: újra elkezdtem késelgetni, mitmondjak néha röhejes hogy 3szor beleszúrok, vérzik meg minden megfordul és ő késel le:D, nem baj azért néha összejön 1kör alatt 10 is:

(#9332) rankesz válasza Bavid (#9331) üzenetére


rankesz
veterán

Hívhatlak "Bökős Matt"-nek? :DDD (Ha még valaki emlékszik a keményfejű c. Terence Hill filmre)

Na végre tudok játszani, zúzok be 1-esre!

[ Szerkesztve ]

(#9333) macman507 válasza Bavid (#9331) üzenetére


macman507
aktív tag

Mivel csináltad a screen shotot?
Én is próbáltam már sima Prnt S. de nem jó
vagy Xfire, de az se működik :S

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9334) BandiHUN válasza LifeSpirit (#9311) üzenetére


BandiHUN
veterán

dx9-ben 3-4 mp-el esetleg hosszabb,mint az nvidiásoknak...attackos oldalon ha van heli,még a motorinditáskor be tudok lépni,általában elérem,de sokszor én pattanok még bele... ;] de én dx10-nél sem tapasztaltam különösebben hosszabb töltést 4850-nel.inkább azért vettem le,mert igy gyorsabb és stabilabb az fps.viszont nekem olyan van,hogy dx9 alatt a levegőből néha vibrálva átvált ilyen "pókhálós-mintássá" a terep,mintha nem lenne rajta textúra,de a földről fps nézetben minden a helyén van.nomeg nem látok ki a plexin,bár annyira nem is vagyok ágyúzhatnék,a medicet szeretem,annál meg úgyis emberközelben lenni,avagy hc-n csúnyálkodok néha nagyokat GOL-lal,de az megint nem gépágyúbaülős meló...heliből meg végülis nem a föld a fontos pilótaként,az épületek meg megvannak,ha épp be is hunyorog a talajtextúra,attól látszik minden.mondjuk én a 9.9-es drivert használom még,annál egyébként nincs igazán jobb 48xx-re,esetleg a Dirt-eseknek a 9.12Hotfix,de a többivel minddel van valahol gáz.próbáltam a 9.3beta-t,az se volt jó,és még bónuszban kidobált az asztalra,ez legalább a 9.9-cel nincs,és gyorsabb is.remélem mókolnak nekünk valami jót a jövő héten...mostmár,hogy ekkora ász az 5xxx széria,fel kéne hagyni a 4xxx-ek elqrásával,és időszerűvé tenni a drivert nekünk is,mert szvsz99%,hogy direkt kicseszés+nemtörődömség volt,hogy álljunk át 5xxx-re,mert az mennyivel jobb... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9335) BandiHUN válasza macman507 (#9333) üzenetére


BandiHUN
veterán

ati tray tools és a Fraps pl,ami jó shotolni...én az att-t használom shotra+vidkaribirizgára

más:hogyhogy nem tol senki se HC-t,se semmit?csak az 1-es megy 2 napja,a többin pangás...pedig mindenki szidja az 1 táras ellent,az m60-as mediceket,stb...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9336) macman507 válasza BandiHUN (#9334) üzenetére


macman507
aktív tag

Lorenzo9 : ty :)

Nekem is 4850-em van és várom a drivert :DD

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9337) Bavid válasza macman507 (#9333) üzenetére


Bavid
senior tag

Leraktam, nem teljes képernyősre a játékot (win 7-nél alt tabra ezt csinálja) és akkpr nyomtam egy prtscrt, aztán kivágtam a tálcát meg hasonlókat.
Olvasom hogy 5 meg 4 ezres ati szériához jönnek hotfixek, vajon hd 3650hez lesz?

(#9338) macman507 válasza Bavid (#9337) üzenetére


macman507
aktív tag

Ty :)
Nekem is win7 van, neked is ablakban indul aztán egy alt nyomás után átvált teljesbe?

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9339) ForRedGlory válasza Bavid (#9331) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Legszívesebben kiherélném, aki beletette a játékba ezt a késelős dolgot. Gusztustalan valaki után lopózni, aztán lebökni hangtalanul. Álljon oda és LŐJÖN a fegyverével, bár az gondolom derogál, mert felhívja másokra a figyelmet és Őt is könnyebben lelövik... :U

(#9340) BalaNce87 válasza ForRedGlory (#9339) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én nekem maga a késelés kivitelezése nem tetszik, ám már leszoktam a használatáról ha közel vagyok akkor is inkább hátba lövöm az ellent.

(#9341) BandiHUN


BandiHUN
veterán

pedig jó poén a kés a bamba ellenfelek ellen ;] tegnap is pl.kinéztem egy bőszen m60-azó medicet a szikla mögött,megyek késelni,hát nem rá spawnolt még 2 társa is?Nem mintha ez zavart volna különösebben,ballagtam szépen tovább 1 helyett 3 dogtaggal :DDD igy jártak...szerencsére mindhárom halt elsőre. de pl.tegnap voltam olyan kedvemben,hogy bökdöstem 3-4 defuseolni óhajtót is,még mellé bezsebelve némi m-com defender pint is,vagy mi is jár a defuseolni próbálók kiiktatásáért... :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9342) Balika23hun válasza ForRedGlory (#9339) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én se szerettem a késelést (pl cod-ba sose késeltem), de meguntam hogy folyton lekéselnek és én is rászoktam. A másik ok meg a szar sebzés.Volt olyan hogy mentem a csávó után elkezdtem rá lőni erre megfordult és lepuffantott.A másik meg ha mondjuk 2 vagy több ember mögé kerülök azokat fegyóval nehéz megolni mert mire az egyiket megölöm a másik becélozz és nekem annyi.Ha nem lenne szar (tudom ott a HC de ott valahogy én mindig könnyebben meghalok mint mások) a sebzés válszeg én se késelnék mert alattomos dolognak (cod-ba gyűlöltem a késelősöket de itt már annyira nem zavar) tartom de hát a cél szentesíti az eszközt és az pedig a minél több pont.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9343) PaJa1 válasza BandiHUN (#9341) üzenetére


PaJa1
őstag

Te hol játszol, hogy ha többen is vannak akkor ennyire nem figyelnek?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9344) BandiHUN válasza PaJa1 (#9343) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez tegnap volt az 1-esen :) defuseolni is odamennek,mert muszáj... :DDD persze azért néha nem egyedül,és cumi,de néha fegyóval is az ember arrébbmegy pár méterre az épülettől,de úgy,hogy egy lyukon/ajtón rálásson az m-comra,a birkák meg mennek a vágóhidra... ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9345) rankesz válasza rankesz (#9332) üzenetére


rankesz
veterán

Ma is jó volt bónusz fraget játszani, komolyan mondom ez a heti 4-5 óra inkább ne is lenne csak potyára vettem a játékot...
Néha azért vannak jó pillanataim amikor nem 3/15 az arányom mondjuk... :N

(#9346) bul07


bul07
nagyúr

én dx9 -be meg Low beállítások mellet tolom mert elég régi a gépem (főleg a processzor,memória kevés)
elég érdekes dolgot vettem észre
a tereptárgyak(házak,betonkockák,kerítések,fák,hasonlók) egy bizonyos távolság felet elütnek de a katonák nem elég sok helyen észrevettem
ha távcsövessel vagyok simán látom a hogy ott fut majd leguggol mondom fejbe lövöm de mikkor rázoomolok akkor veszem észre hogy egy sor tereptárgy mögött van ekkor jön a fejére a Mortar Strike
[link][link]
[link][link]

vagy ha UAV helivel megyek simán követem az embereket mert a házak tereptárgyak nem takarják őket csak mikkor közelebb repkedek akkor látom hogy miért nem tudtam legéppuskázni
[link][link]
[link][link]

amúgy most kipróbáltam UAV heli + V Smoke hát azt kell hogy mondjam hogy a távcsövesek meg voltak őrülve mert nem tudtak gubbasztani a fél pálya mindig füstbe volt az volt a legjobb ha a M-com és a védők közé toltam a füstöt akkor megindultak a M-com felé és szépen le is lehetett őket szedni egy jól összeszokott csapat füst mögött se perc alatt győz (persze pontosan láttam hogy hol vannak a fentebb leírtak miatt)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9347) Fortissimus válasza macman507 (#9338) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem is igy indul mindig...vicc

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9348) ciry válasza ciry (#9316) üzenetére


ciry
őstag

1 admin játszott M60-al, az is kb. fél kört.
Egyébként miért is ne mehetne vele?
Reklamáció sem volt.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9349) madgie válasza BandiHUN (#9334) üzenetére


madgie
titán

Ez a DX9-es vibrálás megvan az ötös Radeonoknál is, tegnap, a DX11 "patch" használatakor fura is volt, hogy megszűnt (no meg hogy tudom használni végre az MG-t is) :)

(#9350) rankesz


rankesz
veterán

Most kezdem a medic-et fejleszteni, de nagyon nehéz a legeleje, főleg hogy mindenki már ilyen überbrutál 35-40-es szint környékén tolja... Mire találok egy elesett mediket hogy használjam a cuccát le is szednek... :D
Az lenne a kérdésem hogy HA más kaszt cuccát veszem fel és azzal ölök pl egy m16-al, attól fejlődik a medik skillje, vagy csak a saját eszközeitől?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.