Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) gabipaci válasza F_Zolee (#10500) üzenetére


gabipaci
addikt

Láttam, de konkrétan ÉN kicsit később értem oda az adminprogramhoz mert a lányommal építőkockáztunk - bocs.
Azért kérdeztem, hogy csinálja-e még, hátha időközben rájött, hogy nem kell pöcsnek lennie. Akkor meg minek rúgjam ki.

Logitech hardware tester

(#10502) belaazallat válasza gabipaci (#10498) üzenetére


belaazallat
addikt

Esetleg egy TS használati tanfolyást vállalsz, mert már van mikrofonom, be van állítva minden, de vmit nagyon elbénázok.

Én is futottam bele bázist kempelőbe, de szerencsére eltűnt a szeróról!

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10503) gabipaci válasza belaazallat (#10502) üzenetére


gabipaci
addikt

tudunk találkozni háromnegyed 10-kor xfire-en?
vagy skype-on?
mindkettő gabipaci néven fut nálam.

Logitech hardware tester

(#10504) ciry válasza F_Zolee (#10497) üzenetére


ciry
őstag

Nem láttam, hogy irtál, annyira lőttem :(

Szerintem a bc-hez be kell menni, mert ha a két fél egymást lövi a (szó sincs spawnkempről) én azt nem minősiteném annak.
Volt amikor láttuk, hogy valaki tőlünk tankkal van bent a másik bázison(1 órája kb.) rá is szóltunk, meg is fenyegettük.
Bledi nem ment be a bázisra ez biztos.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10505) belaazallat válasza gabipaci (#10503) üzenetére


belaazallat
addikt

Se xfire se skype, csak msn. De akkor inkább felteszem a skypot.

Tévedtem, fent van :D

Felvettelek. Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10506) gabipaci válasza belaazallat (#10505) üzenetére


gabipaci
addikt

akko jo :)

Oksa, Lányom bedobja a törölközőt, meglátjuk mit tehetünk.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#10507) r-chee válasza F_Zolee (#10497) üzenetére


r-chee
őstag

Azért mi sem látunk mindent mindig, még ha épp játszunk sem. Nyugodtan írogassatok be chatbe, ha észrevesszük, akár kintről is, cselekszünk.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10508) F_Zolee válasza ciry (#10504) üzenetére


F_Zolee
veterán

Bent volt a kezdő bázison White Pass-on. KÉTSZER is megölt ott bent. :((( Küldhetek egy képet és egy kis minimális utánajárással kiderül, hogy ott volt.

Gabipaci: "Azért kérdeztem, hogy csinálja-e még, hátha időközben rájött, hogy nem kell pöcsnek lennie. Akkor meg minek rúgjam ki." Akkor ezek szerint ahány ember bemegy és eljátssza mindezt akkor csak megdorgálás lesz szóban?

[ Szerkesztve ]

(#10509) Zolás válasza F_Zolee (#10508) üzenetére


Zolás
addikt

Csak óvatosan erőlködj multkor beirtam én is és a vége az lett hogy ne járjak a PH szeróra mert ki leszek rakva szó nélkül mert csak. Mondjuk akkor az admin csinálta....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10510) r-chee válasza Zolás (#10509) üzenetére


r-chee
őstag

Ilyen biztosan nem fog előfordulni, hogy ez miatt kirakunk (ha mégis, az illető nevét jelezd).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10511) HS 2142 válasza gabipaci (#10506) üzenetére


HS 2142
őstag

Én sem láttam a feliratot. Amúgy a Bledis dologhoz annyit, hogy nekem aztmondta Heavy MG-vel lőtték a bázisról és csak azt szedte ki. Meg nemhiszem hogy kempelt volna 10 másodpercenként halt, medic vagyok én már csak tudom :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10512) F_Zolee válasza HS 2142 (#10511) üzenetére


F_Zolee
veterán

Előttem még lekéselt valakit ha jól emlékszem. Szóval nem én lehettem az egyedüli. Ja még annyit hozzátennék, hogy harmadjára is majdnem lelőtt csak többen is spawnoltak "haza" és lelőtték miközben én kezdtem volna becélozni. Nem tudom ki ez a srác, hogy ennyien védik... :(((

(#10509) Zolás: itt nem nekünk kéne szívni, mert elszenvedők voltunk. Érdekes felfogás attól az admintól aki azt mondta neked.

[ Szerkesztve ]

(#10513) HS 2142 válasza F_Zolee (#10512) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem tudom megvédeni, mert a konkrét eseményt nem láttam, csak azt hogy elszürkül a neve aztán meg megint zöld lesz (squadtárs volt). Ts-en nem kommentálta különösképpen, úgyhogy abból nem tudok kiindulni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10514) F_Zolee válasza HS 2142 (#10513) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor neked is ott kellett volna rohangálnod a kezdőnkön és láttad volna.

Na mindegy. Felesleges köröket futok. További reakciókat nem kérek már ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#10515) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Már megint miről maradtam le srácok, :N no mindegy holnap már jövök. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10516) gabipaci válasza Zolás (#10509) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez biztos nem egy légből kapott történet, így kérlek támaszd alá mondjuk egy screen-el, vagy egy link-el, ahol erről vitáztatok itt a PH!-n.
Nincs időm visszakeresni.

Logitech hardware tester

(#10517) HS 2142 válasza Mrdevil (#10515) üzenetére


HS 2142
őstag

Várunk! (Már a hangom is jobb, mint tegnap :DDD )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10518) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Menjen vissza az a sok marha inkább codozni és ott kempeljenek...

(#10519) ciry válasza HS 2142 (#10511) üzenetére


ciry
őstag

Engem is kinyirtak abból a heavy machine gunból, én is mondtam, hogy szedjék már ki, ezek szerint Bledinek sikerült ;] .
Gondolom a csávó még több killt összeszedett volna, a biztonságosnak hitt pecuból, ha nem iktatják ki.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10520) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ma vagy mindenki bénább volt az átlagosnál, vagy nekem ment magamhoz képest jól :DDD

Mai termés:
Kills: 348
Deaths: 195

[ Szerkesztve ]

(#10521) Zolás válasza gabipaci (#10516) üzenetére


Zolás
addikt

[első]
[utolsó]
A többit aki akarja keresse elő max 2 oldalon belül eljutottunk idáig.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10522) Borostás


Borostás
tag

Büszkén jelentem be, meglett M24-re is a Platina. Most már csak a GOL-al szeretném megszerezni, akármennyire is útálom azt a fegyvert. Kezdek visszatérni a régi formámhoz, bár még sokat kell gyakorolnom.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10523) Źşë' válasza Borostás (#10522) üzenetére


Źşë'
addikt

nehülyéskedj, gol a legjobb sniper rifle! erős, pontos... kell ennél több? :D
m95ben csalódtam nagyot

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10524) Borostás válasza Źşë' (#10523) üzenetére


Borostás
tag

Nekem M95 és M24 mostmár platinás de a gol-t azér nem szerettem mivel túl pontos és nem láttam benne kihívást.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10525) gabipaci válasza Zolás (#10521) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem kell mos átolvasnom, nagyjából (így már) emlékszem az ügyre.
Szándékosan nem mentem akkor bele az ügybe, kíváncsi voltam a többi admin reakciójára.
R-chee ki is fejtette a véleményét.
A szabályaink mindenkire vonatkoznak, az adminokra legfőképp.
Ezen a fórum nem írtam még ezt le, de az sg-n beírtam, hogy ha bárkit admin túlkapás miatt sérelem ér, az jelezze, lehetőleg privátban, úgy biztos nem kerüli el a figyelmem.
Mikor kezdtük a szerveresdit, felmarkoltam azt, aki elsőnek jelentkezett.
Előbb utóbb kiderül, ki alkalmas, ki nem. Azért, mert egyszer vét valaki (adminként) az nem azt jelenti, hogy le kell írni az illetőt. Azért van a fórum, hogy lehetőséget biztosítson a megvitatásra.
Holnap veszem a fáradságot, és átolvasom azt a két oldalt.
Most megyek pihenni, végre néztem egy jó filmet (serlokhólmsz)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#10526) madgie válasza Borostás (#10524) üzenetére


madgie
titán

Hogy a mákos rétesben van nektek ennyi időtök, hogy ennyi platina összejöjjön? Vagy lehet csak szimplán lomhább, ráérősebb, kevésbé hatékony vagyok hozzátok képest :))

(#10527) aram01 válasza madgie (#10526) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is megvan a platina pp-2000re :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10528) Monochrome


Monochrome
csendes tag

Engineerként hány aknám marad meg? Ha jól láttam, az első nem tűnt el mikor a negyediket ledobtam. Felszedhető valahogy az ellenfélé? Sajátot próbáltam csavarozóval megpiszkálni, nagyot szólt :D

(#10529) aram01 válasza Monochrome (#10528) üzenetére


aram01
nagyúr

tegnap jókat nyomtunk,bár nekem nem ment annyira :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10530) HS 2142 válasza Monochrome (#10528) üzenetére


HS 2142
őstag

A megoldás primitívebb, csak szét kell lőni :) Csak vigyázz ki van a közelében mert viszi magával.

Valaki nekem aztmondta hogy 5 vagy 6 a max akna, de nem tudom megerősíteni, mert az aknázást hanyagolom.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10531) belaazallat válasza HS 2142 (#10530) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Én aknázom és tegnap begyűjtöttem egyszerre 4 főt, többször is. :) 6ot enged max lerakni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10532) Zolás válasza gabipaci (#10525) üzenetére


Zolás
addikt

Mindegy én se akarom komolyabban elővenni az ügyet föleg igy hogy a másik fél nem válaszolhat.Ha jól tudom valami topikban (nem itt) kissé erőteljesen szólt hozzá és fél év szünet lett a vége...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10533) ciry


ciry
őstag

Nem megy a ts :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10534) Zolás válasza ciry (#10533) üzenetére


Zolás
addikt

Megy az. :K

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10535) bonat válasza Mrdevil (#10515) üzenetére


bonat
senior tag

hogy egyesek miken tudnak vitázni:D
inkább játék előtt mindenki vegye be a vérnyomáscsökkentőjét...vagy szedukszent :C :DDD :DD

(#10536) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Új érdekes hír nem tudom olvastátok már e de azért ki írom ide is

Bad Company 2 - Respawn lagg

Az új peccsel előtérbe került az a hiba, hogy spawnolásnál befagy a játék másodpercekre. Erre reagáltak a fejlesztők, miszert az antivirus szoftverek okozzák a gondot. Mivel pár vírusírtónak nem tetszik, hogy spawonláskor mindig be kell olvasnia a két ini fájlt. Akinek ilyen problémája van, az másszon bele a vírusírtója beállításaiba és adja hozzá a kivételekhez a "C:/Users/[NAME]/My Documents/BFBC2/" mappát. TÁDÁM, máris megszűnik a gond.

én még nem teszteltem le,de nekem is van vírusirtóm+Respawn laggom

[ Szerkesztve ]

(#10537) Mrdevil válasza bonat (#10535) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ne is mond.... :(
Ma kitakarítottam,porszívóztam,megcsináltam a 3 hónapja félig leszakadt fogast,úgyhogy lassan mehet a játék.Ja még mehetek délután szavazni,meg Pólusba asszonyhoz,de aztán tényleg game. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10538) bonat válasza Mrdevil (#10537) üzenetére


bonat
senior tag

én is megyek savazni :DDD
meg utána Auchanba-Lidlibe....utána meg haza..és játék :DD :DDD :C

(#10539) bonat válasza LifeSpirit (#10536) üzenetére


bonat
senior tag

hát nekem nem jött be...ugyanolyan...

(#10540) LifeSpirit válasza bonat (#10539) üzenetére


LifeSpirit
tag

Bad Company 2 - Respawn lagg
Itt azt írják müködik

[ Szerkesztve ]

(#10541) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Nálam AVG van megcsináltam és müködik :))
Most már egyből fogok tudni éledni :C :DDD

(#10542) ciry válasza Zolás (#10534) üzenetére


ciry
őstag

Jó neked

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10543) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ezek a vírusirtós dolgok csak fél megoldás. Nem lesz már ugyanaz az élvezhető sebességű játék.

(#10544) BandiHUN válasza F_Zolee (#10543) üzenetére


BandiHUN
veterán

fura dolog,mert esetleges lehet egyébként az előfordulás is...én is NOD32-t használok,legfrissebb 4.074.0,de semmi ilyesmim nem volt sem a frissités előtt,sem utána,de azért a biztonság kedvéért megcsináltam a kivételt...egyébként örülhetek,mert azért 95%-ban sikerült visszanyernem 4850-nel a játéksebességben,a 10.3b driverrel is,és kilátni végre a plexiken,ez végülis plusz,a hitbox mod pedig segitett a közelharcoknál sokat,tegnap is sikerült pl.egész squadot is lelőni SZEMBŐL m60-nal úgy,hogy mozogtak is,de alapvetően javult az oldalra mozgó ellenfelek elleni hatékonyság.
tudom persze,hogy nem ez a legjobb erdmény még,de örülni kell,hogy ez is van,kedvencek nem megy,a veteranomat nem tudom,miért,de visszafokozta 2-re(van 1942-m,bc2-m,heroes-om,2142-m,teljesen eredetik...ok,a bf2 az demóként volt),de legalább az előzmények-ben jól jelenik meg a 4 szeró,onnan tudok csatlakozni,stb.

más:mennyire számit legális dolognak a helivel való,egyébként elérhetetlen helyre való felmenetel,és ott kempelés?

erről a hegyről simán rálátni a map első 2 helyszinére,eléggé unfair,mert marhára nehezen kiszedhetőek innen a sniperek,ráadásul rámortarozni is irtó nehéz lentről,max a szélére lehet rácélozni,de onnan akadálytalanul lehet lőni,gl,gusztizni mindkét helyszint...nem tudom,hogy ez most akkor bugolásnak számit,vagy cseles húzás?sok helyre lehet igy helivel eljutni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10545) gabipaci válasza BandiHUN (#10544) üzenetére


gabipaci
addikt

Hmm. Nem rossz kérdés. Alapjában véve azon a mapon a heli nem támadó, hanem csapatszállító szerepet tölt be.
A claymore kimaradt a játékból, helyette motion sensor van, ami a védelem szempontjából (ha kukkerozol a távcsőben) semmit nem ér.
A snipernek tulajdonképp semmiféle eszköz nem áll rendelkezésére, hogy megvédje magát a késtől. Csak az marad, ha olyan helyre tud felmenni, ahova egyébként gyalog nem lehet.
Ilyen pl azon a mapon a világítótorony legteteje is.
Úgy gondolom, hogy ha felmegy egy recon sniper fegyverrel, had csinálja. De ha felmegy egy squad (cg/gl/és egy medik) az már nagy előnyt jelentene.
Szerintem ebben az esetben nyugodtan fel lehet lépni az ügyben, de amíg csak egy m24-el lövöldöző alak van fent (killcamból látszik, ha többen vannak) addig nem vészes. És egy sniper ugyanúgy ki tudja szedni.
Egyébként sem jellemző ez a fajta megmozdulás.

Logitech hardware tester

(#10546) BandiHUN válasza gabipaci (#10545) üzenetére


BandiHUN
veterán

sajna későn jutott eszembe leshotolni,de az emlitett alkalommal legalább 2 squad volt fent,és rendszeresen jártak is vissza helivel,az első helyszinkor mozgott minimum 5-6 ember fent.egyébként 1.az eset eddig 2x volt,ahogy én eddig találkoztam vele,1x nem jött be(kábé 2 sniper volt csak),1x,amikor shotoltam is mérgemben ezt,megkérdezni,akkor ledaráltak minket az első 2 helyszinen fentről...de azért kérdezem csak most(22-edikén készült a kép),mert utána elbukva az első 2 helyet gyorsan,végülis a kört nagy harcban,de megnyertük :DDD csak az általános vélekedés érdekel,mert már láttam ph-s beirást is azóta,hogy viszik-e fel helivel...jobb megelőzni a morcit még most,és álláspontot erre,nehogy aztán elharapózzon a dolog,és érintett is legyen innen is...akkor nem tudom,kik voltak...de ahogy emlékszem,egy idegen klán kezdte,nem emlékszek ismerős névre fentről.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10547) r-chee válasza BandiHUN (#10544) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem mindeképpen cseles és ügyes húzás, hogy valaki fejut olyan helykre, ahová gyalog nem lehet :) . Ha támadók bázisát kempelné valaki ily módon, az nem lenne helyén való. Ennél az esetnél pedig fordítva van.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10548) BandiHUN válasza r-chee (#10547) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja.de viszont pofátlanság,mert nem lehet oda a védőknek felmenni,sőt olyan magasan van,hogy a rálátás is gondot okoz.próbáld ki,milyen innen a kezdőspawnodon kapnod az arcodba a gusztit és a gl-t,nem tetszene,fogadjunk...pont ez a lényeg,hogy spawnkemp,és nem is tudsz mit csinálni,mert semmi perc alatt szétkapták fentről az összes búvóhelyet....ha csak sniper lett volna...most a lényegen nem változtat,hogy itt nem a spawn mögül kapkodnak ki éledéskor,hanem fentről...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10549) r-chee válasza BandiHUN (#10548) üzenetére


r-chee
őstag

Spawncamp-ért már jogos lenne a kidobás, valóban.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10550) ADAM1337 válasza BandiHUN (#10544) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az pont én vagyok. :)
Szerintem fair dolog ha azt nézed amit gabipaci írt le.
Amúgy 1x próbálj felmenni oda nem olyan nehéz viszont a map első felénél csak úgy tudsz fent lenni hogy egyik mcom-ról tisztán látnak, annyira nem fasza, de a 2. részről már igen érdekes csak toronyból szedhetnek ki.
Meg persze már elég jó távolságok vannak onnan nézve ergo nem annyira könnyű ott sniperkedni.
Azt mondjuk pofátlannak tartanám aki gl meg gustizni megy fel oda az igaz de sniper-ezni szerintem még korrekt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.