Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) ciry válasza Gonz0 (#10940) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem a k/d csak arra jó, hogy elrontsa a játékot.
A béta alatt nem mutatta és ott jobban ment a nyomulás is.
Itt sokan csak arra mennek, hogy minél több embert megöljenek és pont.
Csak akkor ne legyünk már mi a parasztok, akiket hegyre-halomra lőnek az M-COM körül a padderek.
Jó napot.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10952) Pierre75 válasza F_Zolee (#10949) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nálam a 9.12-vel ua., mint az új 10.4-gyel, töltési idő a preview-vel gyors volt, de akadozott, a véglegessel meg vissza a 9.12 szintjére.

(#10953) madgie válasza ciry (#10951) üzenetére


madgie
titán

Jogos, tegnap is volt az Pony, vagy ki a fene, folyamatosan beállt valami fedezék mögé és lőtt, lőtt, lőtt, lőtt. Csak a félreértés elkerülése miatt: támadóként is. És 39-es szintű. Az ilyen tényleg csak a K/D-re megy, semmi másra. Úgy vettem észre, minél magasabb szintű valaki, annál kényesebben ügyel a K/D-re, szinte kórosan csak azzal foglalkozik, a feladat már le van sz*rva (tisztelet a kivételnek). Csak tudnám, mé' nem deathmatch-ezik az ilyen :U

[ Szerkesztve ]

(#10954) Gonz0 válasza madgie (#10953) üzenetére


Gonz0
tag

Fura, nekem minél magasabb a szintem annál szarabb a KD-m :F

Igen, Phony volt a másik akit említhettem volna. Őt se érdekelte különösebben a játék célja.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10955) Target78hu válasza ciry (#10951) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Igen ezt én is észrevettem ,hogy azért nem mennek előre ,mert juj romlik a statjuk vagy félnek nem tudom :D
Tegnap is azért volt rossz ,mert a csapatunk ilyenekből állt javarészt és pl hiába élesítettem 3x is egy m-com-ot sehol nem volt senki ,hogy pucolja a defusolókat. (valszeg nem 300m-ről élesítettem)
Annó a classon is haltam rengeteget ,de nem adtam fel ,meg nem igen lépkedtem ki vesztes helyzetből se..
Én is inkább nyerni szeretnék ,vagy veszteni szoros küzdelemben ami nálam a GG s ilyen is volt később jó pár meneten keresztül ,de előtte szivacs volt csak ;)

hkv.hu

(#10956) WhiteWalker válasza namenyicsavo (#10945) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

heeee???? te keversz vkivel, ritkán szoktam tankot vezetni,nem hogy "kölcsönvenni" , inkább máshoz csapódok.... ;)

(#10957) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Ok bocs:D Azt hittem veled voltam ott :DDD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10958) WhiteWalker válasza namenyicsavo (#10957) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

neeem :DDD , de tegnap este voltunk egy csapatba olyan 11 körül...akkor elöl nyomultál enginerrel én meg utánad medickel....elég jól tartottuk a frontot... :C

(#10959) namenyicsavo válasza WhiteWalker (#10958) üzenetére


namenyicsavo
tag

Nah erről beszéltem ;]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10960) ciry válasza madgie (#10953) üzenetére


ciry
őstag

Lehet, mert ott közel van az ellen :DDD :DD

Target: hát igen, sok embernek csak céllövölde a BC2, a játék lényegéről fingjuk sincs.
Mondjuk te is sokkal inaktívabb vagy nyomulásügyileg, mint a BF2-ben, nem is értem, hogy miért :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10961) namenyicsavo válasza F_Zolee (#10949) üzenetére


namenyicsavo
tag

Kijött csak nem a 4xxx szériához:(:(

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10962) rankesz válasza Joe-T (#10948) üzenetére


rankesz
veterán

Nincs mit, nálam ez mindig alap, csak eddig nem mentünk még együtt.
Ha valakinél, hát nálam aztán tényleg nem lehet mondani hogy a stat-ra megyek (nem is tudnék, béna vagyok :B ) nálam a kikapcsolódás és a szórakozás a fontos az itt megismert emberkékkel.
TS-en szoktál lenni?

(#10963) petymeg


petymeg
addikt

a snipernél az a három eldobható csipogó labda mire jó?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10964) madgie válasza petymeg (#10963) üzenetére


madgie
titán

Mozgásérzékelő, bespotolja az ellent a közelében. Egy bizonyos ideig működik, a minimapon egyébként látod, merre van, meg hogy van-e ott ellen (piros kis háromszögek). A baj az, hogy a reconok nagy része hátul lapul valahol, pedig nagy segítség a többieknek ez a Motion Sensor. Tegnap voltam vagy egy húsz percet Reconnal, én erőteljesen használtam, adta is a pontokat/pint érte.

(#10965) ciry válasza petymeg (#10963) üzenetére


ciry
őstag

Szerk: Megelőztek ;]
Kapsz rá assistot is, ha valaki a csipogás közben kiiktatja a betolakodót.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10966) bonat válasza Mrdevil (#10950) üzenetére


bonat
senior tag

nem ide kéne írogatni Katona....jönni játszani.....
nem úgy mint tegnap....láttuk ..vagyis nem láttuk...mert biztos diszidáltál :DD :DDD

(#10967) Target78hu válasza ciry (#10960) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az túlzás ,hogy sokkal ,de részben igaz ;)
Legtöbbet a VSS stukival öltem ,ami távolra nem igazán hatékony ,de épp ezért szeretem ,mert kihívás vele távolra lőni. Közelre-középtávra meg olyan ,mint egy assault fegyó csak kevesebb tölténnyel viszont hamarabb kiköpi. Többnyire roham wookie ként megyek ,de ha állóháború van ,akkor én sem nyomulok feleslegesen.
Noobtube helyett inkább már a c4-el randalírozok ,ha tehetem (bf2 ben megszoktam ,hogy teli kell pakolni pl a tankot vele ,aztán itt is úgy próbáltam s mire ráment az összes s durrantanék puff lelőttek ..már tudom ,hogy egy is elég :P).
Eddig néha váltottam kasztot ,de most majd rágyúrok az assaultra asszem vagy kimaxolom a medicet bár azt nagyon nem kedvelem.

madgie : elég gyakran használom a mósiön bogyót vagy 13 ezret eldobáltam ;)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#10968) Gonz0 válasza Target78hu (#10967) üzenetére


Gonz0
tag

Többnyire egy is elég, de ha biztosra akarsz menni kettőt raksz rá. Nem mindig hal bele egybe. Ugyanúgy ahogy, aknából se elég mindig az egy.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10969) ciry válasza Gonz0 (#10968) üzenetére


ciry
őstag

Én egyszer rádobtam 2-őt, mégse deglett meg, csak assistot kaptam.
Nem is értem hogy lehet :F
(nem robbanás tuning volt berakva hanem magnum ammo)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10970) Target78hu válasza Gonz0 (#10968) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Köszi a tippet ,akkor valszeg már megpuhították eddig a konzerveket ,azért volt elég egy :)
Emberre rátapad a c4? Filóztam ,hogy SC-n rákéne dobni egy társra és mikor beront az ellenséghez bumm :DD (fear combatban szórakoztam ilyennel és ott működött is jól -elég gonosz dolog :P )

hkv.hu

(#10971) Gonz0 válasza ciry (#10969) üzenetére


Gonz0
tag

Passz, talán abban a pillanatban lőtték meg mikor robbantottál. De 2 tuti elég hozzá, exp upgradetől függetlenül.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10972) madgie válasza Target78hu (#10970) üzenetére


madgie
titán

Nem tapad az emberre (sajnos :D).

ciry: itt sem mindegy gondolom, hová rakod, oldalt/hátul nagyobbat szól,nem?

(#10973) Doki-HUN1978 válasza Target78hu (#10970) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Milyen önfeláldozó, korrekt gondolat. :C :R :D

Erőltetne a röhögés miközben odaugrok az ellen elé, hogy szétrotálom őket, te pedig megynyomod a piros gombot... :)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10974) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Melyik rakétavető sebez legtöbbet a tankra?

(#10975) Gonz0 válasza LifeSpirit (#10974) üzenetére


Gonz0
tag

Az irányított, M136 AT4 aztán az RPG-7 és legkevesebbet a guszti.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10976) madgie válasza Gonz0 (#10975) üzenetére


madgie
titán

Esse tudtam, ideje elővenni az M136-ot, úgyse nagyon mentem még vele és a heliket is egyszerűbb lenne leszedni, mint most a gusztival tippelni, merre fog fordulni, míg odaér a cucc. Egyszóval köszi :)

(#10977) ForRedGlory válasza Hell (#10936) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahogy rankesz is mondta 10 arany 1 platina, de sajnos platinából csak 1-et lehet összehozni, nem lesz 2 platinád 2000 Killnél :(

Nekem M416-al már 33 arany csillagom és 3 platinám lenne (3300Killem van vele) :P

(#10978) ForRedGlory válasza madgie (#10953) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én is ilyen vagyok, mint amit leírtál, mármint minél magasabb a K/D, annál jobban figyelsz az arányodra. Nem hiszem hogy ezzel van a baj. A baj azzal van, ha valaki emiatt ül a seggén egy bokorban és onnan lövöldöz és elsődleges nála az hogy ne szedjék le.
Én azt vettem észre magamon, hogy kb 25-ös szint után nagyságrenddel javult az arányom. Kis túlzással az utóbbi 2 hétben már majdnem mindig 2 fölött van meccsenként a K/D-m és nem azért mert ülök a bokorban, hanem mert kiismertem a pályákat, tudom hol kell lennem bizonyos szitukban, és tudom merről támad az ellen általában. Egyébként én szinte kizárólag már guggolva közlekedem a pályákon, pláne, ahol van aljnövényzet, mert úgy még akár a kommandózás is simán belefér, mert az ellen nem fog észrevenni. :)
Persze az a célom nekem is, hogy megvédjem/felrobbantsam az M-Com-ot, de sokkal-sokkal taktikusabban és lassabban közlekedek a pályán, mint mások. Inkább közép távolról spotolok és pötyögtetek M416-al, mint lemenjek Quake szintre és körbe-körbe rohangálva lövöldözzük egymást. Nem is értem hogy lehet nyílt terepen védtelenül futkorászni. Nem tartom normálisnak az ellenfél bázisánál azt, aki akkor is fut, amikor nem kergetik M60-al. :)

(#10979) Mrdevil válasza bonat (#10966) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ször yesz Ször.

Ma megyek skacok,tegnap szabadnapos volt a lány aztán pacific nézés volt meg pihi. :K
Néha ránéztem tegnap Ts-re láttam kik tolják,jó sokan voltatok megint. :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10980) ciry válasza Mrdevil (#10979) üzenetére


ciry
őstag

Nem hiszek neked, tudom, hogy ezzel játszottál :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10981) Gonz0 válasza ForRedGlory (#10978) üzenetére


Gonz0
tag

Néha hasznosabb átfutni a nyilt terepen mint lopakodni és reménykedni, hogy még 2 percig ne járjon arra egy ellen se aki magában azon gondolkozik hogy papírt adjon-e a gugolónak vagy inkább lelőjje.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10982) Fortissimus válasza namenyicsavo (#10961) üzenetére


Fortissimus
őstag

ahhoz is jo pedig :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10983) mackosajt válasza gabipaci (#10927) üzenetére


mackosajt
addikt

Akar a fene erre szabályt, de látom, ez ismét jó kis vita alapnak bizonyul pár emberrel.

Mivel előtte min. vagy 6 körön keresztül fent voltam a szerón én is, csak melóba készülődés miatt léptem le, így át tudtam érezni a helyzetet, mert előtte én is pont a szopókás oldalon álltam.

Annyi a baj, hogy 1-2 emberen kívül nem sokat tudtam megszámolni, akik tényleg az M-COM-ra hajtottak volna, és ugye azzal azért tisztában van mindenki, hogy ha 16-ból 2-3 kommandózik csak, többi meg távolról puffogtat, annak egyértelmű vereség a vége.
A másik oldal ha csak 10 fővel nyomul, akkor is legyűri őket, hacsak nem az a 2-3 ember aimbotos.

Annak, aki nem érti, hogy mit akartam mondani, leírom eygszerűbben.

Jobb úgy játszani, hogy kiegyenlített a küzdelem, mintha csak egyhangú az egész.
Pár kör alatt meg nem fog kiegyenlítődni, amikor azt látom, hogy a másik oldal mikor lefogy 14 főre, akkor se mozdul át senki, mert minek azt, én jó helyen vagyok itt c. gondolatok vannak mindenki fejében. Hová lett az a játékmód, amikor még itt nagyon sokan képesek voltak váltani térfelet?
Pláne jó lenne, ha már ki is van írva játékban, a szervereken, hogy : "Fair play allowed".

Jó lenne, ha ez nem csak egy üres mondat lenne, hanem úgymond működne is?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10984) Mrdevil válasza ciry (#10980) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ááá nem valójában éjfélig super marioztam meg passziánszoztam. :U :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10985) ciry válasza Mrdevil (#10984) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk az még jó is :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10986) HS 2142 válasza madgie (#10976) üzenetére


HS 2142
őstag

Tracer+Gustival azért lehet mostmár könnyebb mint m136-al

Red: Lehet akkor itt az ideje cserélni
Vagy mit szoktak mondani, a csúcson kell abbahagyni :)

Az M-Comot meg ha nem cseszegeted a csapattársaidat, nehéz elérni, hogy rajtad kívül más is menjen.
Például múltkor Rhynnel meg Peeroval mentünk Bradley-vel fedeztük Valparison az utat és tisztítgattuk az embereket a környéken.(Ők azért nem mentek, mert ugye valakinek javítani is kell) A baj, hogy senki nem ment élesíteni, hanem fogta magát elment a toronyba csipázni...

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10987) madgie válasza HS 2142 (#10986) üzenetére


madgie
titán

Akkor meg RPG. A gusztit már unom :)

(#10988) madgie válasza HS 2142 (#10986) üzenetére


madgie
titán

A következő patch-ben lebonthatnák azt a tornyot :DDD

(#10989) mackosajt válasza madgie (#10988) üzenetére


mackosajt
addikt

vagy lerombolhatóvá válhatna. Mekkora buli lenne, amikor egy fél csapatnyi csipa halna meg egyszerre. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10990) Borostás válasza HS 2142 (#10986) üzenetére


Borostás
tag

Rossz emlékek de számtalan ilyen példa van még és már kezd idegesíteni. Most én is azér letettem a csipát, hogy assaultal smoke-al fedezzem a társaimat de így is sz*rnak rám.

Mér nincs fenn senki öreg róka a szerón?

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10991) Mrdevil válasza ciry (#10985) üzenetére


Mrdevil
addikt

Úgy tudom Bonat meg ezzel tolja éjjel nappal [link] :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10992) Joe-T válasza rankesz (#10962) üzenetére


Joe-T
tag

Feltettem magát a szoftvert, hogy legalább hallagatni tudjam azt amit mondtok. Sajnos a mikrofon nem megoldható (nem pénzügyi dolog miatt)!
De én örülnék neki, ha fel tudnék menni és legalább ha hallagtva is csak, de tudnám segíteni a csapatmunkát!
Én sem vagyok egy nagy ász, de nem is azért megyek fel, mert terminátorosdit vagy stathuszárt akarok játszani, egyszerűen van néhány nagyon jó arc akikkel, ha fent vannak nagyon jókat lehet játszani!
Köszönet érte az adminoknak és az egész PH-s csapatnak! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10993) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

oké hogy csökkent a guszti területi sebzése, de az gáz hogy 4-5 rakétába nem dől le egy ház :D

(#10994) Joe-T válasza Gonz0 (#10975) üzenetére


Joe-T
tag

Az RPG-7-es többet sebez a tankra mint a Guszti? Ne má! :(
Eddig én Arica Harboron csak azért megyek Gusztival, mert talán nagyobbat szól a tankokon mint a többi!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10995) ciry válasza Mrdevil (#10991) üzenetére


ciry
őstag

Ki is nézem belőle. :D
Mondjuk ezt a gémet én is kipróbálnám :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10996) mackosajt


mackosajt
addikt

Érdekes kérdésem van, talán.

Szerintetek is a szerverkeresős ping-et kell beírni az ini-kbe, vagy a másikat?
Ugyanis azt vettem észre, hogy mind az adminprogiban, mind a webes felületen azok a pingek látszódnak, amik játék közben is. Vagyis lehet annyira nem is hülyeség, amit a játék közben mutat?
Most akkor kinek, vagy minek lehet hinni ping terén?

Mondjuk nekem nem jött be ez a "javítás"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10997) bonat válasza Mrdevil (#10991) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD jah lehet ezért nincs időm a csajomra :D :DD :DDD

(#10998) Rebirth II. válasza bonat (#10997) üzenetére


Rebirth II.
tag

telefon száma 01 11 011 0101 ? :D

(#10999) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Problémám update óta, bejelentkezek aztán magától lebasza 1024X768-ba, és ugye a beállításaimat nem jegyzi meg, fura mód bátyjám fiókjában nem baszakszik a játék, nála a spawn akadás volt nálam meg nem, mindenestre jó lenne ha megcsinálnák mert elég idegesítő...

(#11000) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#10999) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az összes fiók rendszer gazda ?
Vagy van ékezetes betű a fióknévben mert a win nem nagyon csípi. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.