Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10401) ForRedGlory válasza gabipaci (#10400) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Látom nem érted, na itt fejeztem be. Mintha csak 5970 lenne a világon úgy beszélsz. lol, részemről befejezve

[ Szerkesztve ]

(#10402) madgie


madgie
titán

De szeretem a kiszámítható játékosokat! PV-n támadtunk és ölég erős volt a védelem, én tankoztam (sajnos sokszor egyedül, nemtom, büdös vagyok-é :D) és egy srác mindig odakommandózott és elkezdte lebontani rólam a járművet. Kipattantam, hogy lekéseljem, erre bevágódott a tankba. Mivel nem ez volt az első lopott tankjuk ebben a menetben, úgy gondoltam, a srác bevált taktikája ez. No, akkor elő a Recon-nal, C4 a saját tankra, majd öt perc múlva elő is állt megint ez a szitu, de finoman befűtöttem neki a friss tankocskáját. Nemtom, nekem ez a nap pillanata volt, pedig volt ma már bamba assault squad háttal, akik könyörögtek a késelésért, vagy szokásos recon kardélre hányás (nemtom, mi bajotok a késsel, én elsőre ölök vele, ha nem össze-vissza rohangálva hadonászok), de ez az engineer nagyon jó volt... aztán nem is lopott több tankot abban a menetben :DDD

Szerk: ja, nálam akadozik belépésnél, antivirus-buzerával is. És nem, nem akarok megint drivert vadászni, a hócipőm tele ezzel az "ilyen drivert ehhez a játékhoz, olyat meg ahhoz" dolgokkal, tegnap már komolyan azon filóztam ,hogy veszek egy konzolt, ott nincs ennyi szívás ( "csak" az irányítás :DD )

[ Szerkesztve ]

(#10403) ForRedGlory válasza madgie (#10402) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Két nagy köröm nekem is volt ma. Az ellen 3 embere egyszerre mozgott és sikerült hátulról követni őket. Gondolom azt hitték hogy a társuk az. A 3-ból 2-t lekéseltem, a harmadikat lelőttem :D
Aztán szinte ugyanez megismétlődött annyi különbséggel, hogy M-Com-ot védtek egy házban. szépen lassan, guggolva mögéjük lopakodtam, hogy a lépteim se hallják és lekéseltem, mindhármat. Kiváncsi vagyok akit először lekéseltem mennyire szórakozott a killcamet látva, miközben a két másik társát is elküldtem spawnolni :D
(nem szoktam léselni, de ha hárman vannak, akkor másként esélytelen lenne)

(#10404) belaazallat


belaazallat
addikt

Valaki jöjjön fel a II-es szeróra, mert már megint megy a baserape. 5ször lőttek le a saját bázisomon.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10405) HS 2142


HS 2142
őstag

Nekem nincs bajom a patchel, a késelés is megy, a T88 jobb mint valaha, viszont most kifagyott (szokás szerint...)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10406) gabipaci válasza belaazallat (#10404) üzenetére


gabipaci
addikt

Fentvagyok TS3-on, miért nem ott keresel?
Valamivel olajozottabban menne...

Logitech hardware tester

(#10407) belaazallat válasza gabipaci (#10406) üzenetére


belaazallat
addikt

nincs mikrofon.

Ellopják az M1 tankot, és beállnak kempelni a bázis kijárata elé, és lövik a népet.

F_Zolee: Korábban linkeltek egy megoldást, a spawn akadozásra, nekem bevált.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10408) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Egy érdekesség. Felnyomtam mindent High részletességre, eddig csak az árnyék volt Medium-on, és mintha folyamatosabb lenne a kép. Bár spawn után még van kis akadozás de aztán talán már nincs.

(#10409) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Hát a késelést tényleg elcseszték,a legszívesebben tartanék egy prezentációt a Ka - Bar késemmel azon aki ezt így kitalálta :W .A Gl -nek viszont örülök,hogy kisebb lett a sebzés.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#10410) gabipaci válasza belaazallat (#10407) üzenetére


gabipaci
addikt

Oksa, bár sokat segítene, ha legközelebb tudnátok, hogy ki a bűnös. Azért megoldottuk :)

Logitech hardware tester

(#10411) F_Zolee válasza belaazallat (#10407) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha a vírusirtós dologra gondolsz nekem Comodo van fent. Hozzáadtam már a játék könyvtárát is meg a settings-es részt is de nincs javulás. Azt csak vírusellenőrzésnél hagyja figyelmen kívül szerintem úgyhogy ez nem ér semmit nálam.

(#10412) belaazallat válasza gabipaci (#10410) üzenetére


belaazallat
addikt

amikor 3-an lőnek rám, akkor majd még nekiállok jegyzetelni is... :W

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10413) 7600 GS


7600 GS
addikt

Az miért lehet, hogy most újraraktam a Vista-t, felraktam a játékot, mikor multizni akarnék, akkor azt írja ki, hogy rakjam fel a Punkbustert, de én már felraktam a DVD-ről! Kicsit idegesít, nem tudok multizni így. :W

(#10414) gabipaci válasza belaazallat (#10412) üzenetére


gabipaci
addikt

nem kell mind a hármat, csak aki megölt.
egyéb esetben igen nehéz kitennem a bűnöst. bár felmerült, hogy kirugjuk az egész másik oldalt, és akkor biztos benne lesz. de végül nem így tettünk.
bocs, ha segíteni akarok

Logitech hardware tester

(#10415) belaazallat válasza gabipaci (#10414) üzenetére


belaazallat
addikt

Én bocs, de nagyon idegbeteg vagyok ma. Legközelebb felírom. Köszönöm! :R

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10416) agemate


agemate
addikt

Üdv!

Újra kellett húznom nemrég a Windows-t, ezért elmentettem a profilomat, hogy meglegyenek a mentések. Meg is vannak, be is tölti a játék, de össze-vissza mozog az ember, egy idő után az összes billentyűvel oldalazik és ha az egeret mozgatom az égre néz :U
Próbáltam, hogy resetelem a beállításokat (bár minek, hiszen frissen telepített a játék is?), de nem segített semmi, az updater a legújabbra patchelte, vga driver is a legújabb.
A játék original.
:F

(#10417) Borostás


Borostás
tag

Nah megvan az 570. God Tag. Deh, nem hiszem hogy a mostani patch-el sokat tudok majd késelni. Rhyn, azér majd néha nézz hátra mer újra célpontá váltál :D

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10418) Doki-HUN1978 válasza Borostás (#10417) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Mi vagy te, hentes, hogy ennyi késelésed van?! :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10419) Def26


Def26
félisten

Valamiért a pályabetöltő képernyőnél nagyon hosszasan várakozik valamire. Eddig sokkal rövidebb ideig tartott a betöltés most meg qrva lassan jutok csak be a pályára. Valakinek változott még a betöltő képernyő?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10420) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#10418) üzenetére


Gonz0
tag

Nekem 700 fölött jár.. valahogy mindig beledőlnek a késembe.. :)

Nekem nincs problémám a késeléssel.. és asszem Peeronak még lógok néhánnyal, szal vigyázz azért te is a nagy lopakodásban :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10421) Źşë'


Źşë'
addikt

az XP-n történő ping kimutatásra a server browserben, talált valaki megoldást? még mindig nem látok 999 és - jelű pingeken mást :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10422) Borostás válasza Doki-HUN1978 (#10418) üzenetére


Borostás
tag

Inkább úgy mondanám hogy volt pár jó köröm, és ez a bizonyíték hogy nem vagyok olyan racon, aki kezdésnél felvesz egy jó kemphelyet és meg se moccan, én csipával a kezembe folyamatosan az ellenfél mögött voltam, és gondolkodtam mikor érdemes támadni, mer ha egy ember meglát akkor esélyem sincs a túlélésre, max egy szem golyó amit abból a sniperből lövök ki amit épp hogy van időm az ellenfél irányába fordítani, vagy menekülni de az meg necces (inkább löjjenek le szemből mint hátba mégis méltóságteljesebb.

Valószínüleg visszatérek a recon szakmához, bár most a kihagyás miatt alig megy.
Ma északát arra szánom hogy valahogyan megpróbáljam üzembe helyezni a mikrofonomat mer mostmá eléggé idegesítő hogy "némaságra lettem ítélve". Aztán majd reggelre leírom (vagy mondom) hogy sikerült. (ha tud valaki 32-es win 7 nél felmerülő mikrofonproblémára megoldást akkor szivesen várom az ötleteket)

Gonz0: Ezt vegyem fenyegetésnek? ;]

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10423) Fortissimus válasza 7600 GS (#10413) üzenetére


Fortissimus
őstag

frissiteni is kell a pb-t [link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10424) Źşë' válasza Źşë' (#10421) üzenetére


Źşë'
addikt

frankó, frissítettem a routerem firmware-jét és máris jó! :C :K

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10425) Zolás válasza ADAM1337 (#10387) üzenetére


Zolás
addikt

Ezt hol találom? Akárhogy nézem nem látom sehol? Vagy csak simán vak vagyok :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10426) Zolás


Zolás
addikt

Most nézem nekem a peccs utáni fegyverbeállitásaimat mentei el. Tegnap a mediccel nyomom a sotit és megint M60on van ha kiválasztom. Meglepödtem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10427) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Gl-t még jobban elbutították. Eddig két esetben is volt, hogy telibe lőttem vele embert és nem sérült semmit.

(#10428) HS 2142 válasza F_Zolee (#10427) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem lett reális, de legalább kevesebbet idegeskedek miatta.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10429) xEon1337


xEon1337
őstag

Ki milyen FOV-al játszik?

A default 55 után a 90 olyan, mintha Aliennel mennék, játszhatatlan, de még a 80-at is szokni kell :)

Lehet 70 vagy 75 lesz a végleges beállításom.

"Less but better" - Dieter Rams

(#10430) madgie válasza xEon1337 (#10429) üzenetére


madgie
titán

Nekem 60, de én is kíváncsi lennék, kinek mennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#10431) gabipaci válasza madgie (#10430) üzenetére


gabipaci
addikt

55. Majd az eyefinity megoldja, ha lesz rá pénzem...
Addig meg jól van ez is

Logitech hardware tester

(#10432) Balika23hun válasza HS 2142 (#10428) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Engem jobban zavar ha cg-vel lőnek pofán mint ha gl-el.De mivel a gl gyengítve lett így a cg az egyetlen fegyver ami maradt az m60-as csordák ellen.Mert legyen akármilyen erős az abakan vagy az m16 egyszerre 2 embernél többet nem lehet megölni(néha még egyet is nehéz 1 tárral).
Így én ennek nagyon nem örülök mert most még többet kapok majd a képembe cg-ből.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10433) HS 2142 válasza Balika23hun (#10432) üzenetére


HS 2142
őstag

A CG is gyengítve lett, leginkább a robbanás hatósugara lett kisebb (az M60 is. bár nem észrevehető)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10434) ciry


ciry
őstag

Hihetetlen milyen gyenge csapatban voltam délelőtt :F
Ennyi idétlen jószágot és ilyen balszerencsét még nem láttam :W
Többször úgy veszitettünk, hogy 2-3 "élete" maradt az ellennek :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10435) ADAM1337 válasza xEon1337 (#10429) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem alap 55, cod4-be még anno át volt állítva mivel ott kb 4-5 ház volt a map és ott számított valamit a látótér itt nem nagyon éreztem hátrányát mivel fullhd-ba tolom.

(#10436) DieHard


DieHard
senior tag

Paci, egy ötlet: játszottam egy külföldi szerón, ahol a mapcicle ugy volt megcsinálva, hogy nem kétkörös volt hanem folyamatosan jöttek a pályák, és utána amikor volt a csere akkor aki anno védekező volt, most támadó lett. Nekem ez nagyon bejött, jó kis változatos körök voltak.

(#10437) csana válasza ciry (#10434) üzenetére


csana
senior tag

Én bírom az ilyen kiegyenlített köröket, ahol 1-2 ticketen múlik a dolog. Voltam olyan meccsen, hogy támadóknak 1 ticketjük maradt, és felrobbantották az mcomot! Szóval én nem mondanám ilyen esetekben, hogy gyenge a csapat. Az a komoly mikor 2 perc a 2 mcom. Na ott már gondok lehetnek. Olyankor senki sem szeret abban a csapatban lenni amelyiket legyalulják. /vote scramble
Meg volt szerencsém pár olyan delikvenshez, hogy fikázzák az egész csapatot, milyen nob, idióták, átlépnek, hogy nemár a razi csapatban legyenek, ezután meg igaz vért izzadva, de hozzuk a kört. In Your Face! :D

[ Szerkesztve ]

(#10438) ForRedGlory válasza Balika23hun (#10432) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1x, 2x jót toltuk tankban. Tetszett. Te voltál a sofőr :C

ciry: ez van, szerencsére én akkoriban pont a másik csapatban toltam ;] viszont megértem a helyzeted, nem mindig tolta jól az ellen.

ADAM1337: nekem Samsung T260-am van, 26"-os Full HD. Kezdem azt hinni, hogy hátrány ilyen nagy monitorral tolni. Az ember szeme 70-80 centiről egyszerűen nem látja a teljes monitort, nem kicsit kell forgatnom a szemem, és az időveszteség. Persze ennél nagyobb baj ne legyen, hogy egy 26"-os Full HD monitorom van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10439) creedszl


creedszl
aktív tag

a FOV a látótér játékon belül?

Hulligaaan

(#10440) madgie válasza ForRedGlory (#10438) üzenetére


madgie
titán

Told egy picit előrébb, én is belebújtam a 19" 5:4 után a 23" 16:9-be, de hátrébb tolva már jó használni.

(#10441) ciry válasza csana (#10437) üzenetére


ciry
őstag

Mi úgy is veszitettünk már(tegnap azt hiszem), hogy fel is robbant az M-COM azután, hogy kiirta, hogy vesztettünk :(
Ma viszont hiába hagyta ott az ellen a bradley-t és szereltük meg, annyival erősebb volt a csapat, hogy az utolsó pillanatokban is meg tudta nyerni a partit :F
Igaz, volt aki a vinnyogó M-COM mellett sniperezett 12-szeres optikával igy is :W
Legalább azt jól csinálta volna...
Mi akármit csináltunk semmit se tudtunk haladni, az ellen viszont igen: igaz, 5-6 emberrel nem is lehet egy jó csapatot támadni :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10442) gabipaci válasza DieHard (#10436) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez most nem tiszta, kifejtened ugy, hogy megertsem :F
Sorry

Logitech hardware tester

(#10443) aram01 válasza AMATŐR (#10391) üzenetére


aram01
nagyúr

tudod mi a vicc? hogy nem találom a gépen a CCC-t
ez meg hogy lehet? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10444) ForRedGlory válasza aram01 (#10443) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Simán előfordulhat. Nekem volt már olyan hogy új catalystot tettem fel, és egyszerűen ne, tudtam megnyitni. Csak az segít, ha csontra leszeded a drivert, utána driver cleanerrel rásegítesz, és csak azután teszed fel ismét a catalystot.

(#10445) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Újratelepítés nélkül lehet autentikációs módot választani valahogy (unom hogy be kell tenni a DVD-t, és át szeretném változtatni online ellenőrzésre)

(#10446) Mr.Jerk válasza gabipaci (#10442) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Egykörös mapek: védekeznek -> vége -> mapchange -> támadnak.

(#10447) aram01 válasza ForRedGlory (#10444) üzenetére


aram01
nagyúr

megpróbálom hátha jó lesz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10448) xEon1337


xEon1337
őstag

Toltam egy kicsit, szerintem 16:10-es monitoron a 75-ös FOV (látószög) a tökéletes.

De persze kinek mi jön be.. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#10449) Balika23hun válasza HS 2142 (#10433) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ehhez képest tegnap este olyan tripla killem volt cg-vel hogy én is csak néztem.De gl-el akkor se lehet már megcsinálni ilyet ha nagyon közel vannak egymáshoz.Többször próbáltam a patch óta és jobb esetben egyet kinyirt, a többi meg kapásból ledarál.
Én nem vettem érszre hogy az m60 gyengébb lenne, bár engem sose zavart az ereje.
Egy m60-as medicet könnyű megölni ha több van akkor van gáz és azért volt jó gl mert csak közéjük kellett durrantani.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10450) aram01 válasza ForRedGlory (#10444) üzenetére


aram01
nagyúr

hiába minden nincs ccc,de már nem is érdekel :((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.