Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) Templ@r válasza madgie (#10835) üzenetére


Templ@r
tag

Egy harci taktikai FPS-ben alapvető, hogy ha van rá lehetőség, akkor jelölöd az ellenséget a csapattársaidnak. És azt nehezen hiszem, hogy attól függően HC illetve nem HC szerveren játszik valaki változtat a beidegződésen. Tehát ha egyszer megszokja valaki, hogy állandóan jelöl, az HC-n is jelölni fog.
És igen, nem utolsó sorban a pontokért csinálja a legtöbb ember, ugyanis vannak olyan kitüntetések amiket ilyen és hasonló tevékenységgel lehet megszerezni.
Meg tudod én úgy vagyok vele, hogyha már játszom akkor szeretem a nevem a kör végén a lista felső negyedében látni. És tudod mi kell ehhez? Az, hogy minél több pontot szerezz egy adott körben.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#10852) Doki-HUN1978 válasza Templ@r (#10851) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Miért jelölgetne valaki HC-n ha a csapattársak nem látják? Semmi értelme! :W

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10853) madgie válasza Templ@r (#10851) üzenetére


madgie
titán

Félre ne érts, én is jelölök, amikor nagy ritkán HC-re keveredem, pusztán megszokásból, de nem sok gyakorlati haszna van. Másrészről viszont majdnem mindig használom a füstgránátot (HC/SC/akármiben), mert óriási taktikai előny járművek és gyalogosok ellen is. És azért nem jár egy fia pont sem, nem leszek a lista elején, nem kell printszkrínelgetnem, "csak" szimplán több esély lesz arra, hogy a végén nyerünk.

(#10854) Borostás válasza madgie (#10853) üzenetére


Borostás
tag

Nálam meg az van hogy ha csak ránézek egy ellenfére és más öli meg akkor is megkapom a spot asistot és egyáltalán nem használom azt a spec-et. Nem mintha ezzel problémám lenne jól jön a plusz pont csak fira.

A hozzád hasonló füstösök (de furán hangzik) miatt szoktunk gyakran nyerni, mer ha az M-Comot befüstözik akkor nehezebben lövik ki azt aki plantol (persze tunk meg CG-GL el úgyis halál a vége de akkoris) Ez a tipikus mindent a csapatér dolog, mer nem olyan mint a GL es assault, hogy folyamatosan azzal megy, ezzel is lehet ölni de nehéz.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10855) Zoli1222 válasza Joe-T (#10828) üzenetére


Zoli1222
őstag

Azért egy párszor el lettetek picsázva. ;)

(#10856) Joe-T válasza Zoli1222 (#10855) üzenetére


Joe-T
tag

Amikor én fönt voltam nem tudta az ellenfél végigvinni a pályát, de sajnos mi sem!
Tény és való, hogy jók voltatok, de ott is az volt a gond, hogy sokan csipáztak!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10857) Fortissimus válasza Doki-HUN1978 (#10852) üzenetére


Fortissimus
őstag

igenis van ertelme jelolni, kapod a pontot es a minimap-on a csapattagok is latjak, szoval nyomogassatok csak azt a Q-t :D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10858) boogie84 válasza WhiteWalker (#10840) üzenetére


boogie84
veterán

Airsoft?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10859) Joe-T válasza Fortissimus (#10857) üzenetére


Joe-T
tag

HC-n nincs minimap, ha jól emlékszem!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10860) Borostás válasza boogie84 (#10858) üzenetére


Borostás
tag

2 napja kerestem rá a fegyóra googleba és kb ez az 1. kép amit kihozott, valószínüleg poénnak gondolta, mondjuk airsoft ba jól jönne egy ilyen.

Joe-T: HC-n se HUD (ammo stb bal alsó sarok) se map nincs, bár ha tabot vagy "M"-betüt nyomsz akkor van map :DDD

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10861) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Füstre visszatérve. Sztem elrontották a fejlesztők ezt. Azzal hogy választás elé állították az embereket, hogy füstgránát, vagy 40mm-es GL, kissé meg is ölték a füstöt. Szerintem sokkal jobb lenne úgy hogy lenne füstgránát és az is "unlockolható" lenne, mint a fegyverek. Persze max 1 lehetne egy embernél és nem töltődne újra, mivel akkor tuti állandó füst lenne a pályán és szart sem lehetne látni :DDD

(#10862) Joe-T válasza Borostás (#10860) üzenetére


Joe-T
tag

De a mapon HC-ben, akkor sem mutatja a spottolást! Vagy tévedek? :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10863) boogie84 válasza Borostás (#10860) üzenetére


boogie84
veterán

Tegnap beszéltem egy ismerőssel aki már játszik egy jóideje. Azt mondta h nem sok mindent csinálnak a sniperek az airsoftban. Én most ismerkedem a dologgal, van már árkalkulációm :)
Ilyet fogok venni:

Klikk a képre
Természetesen Red dot és taktikai markolat is lesz rajta. Alig várom :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10864) Borostás válasza ForRedGlory (#10861) üzenetére


Borostás
tag

Ebbe van logika, lényegébe a gránát az egyetlen ami nem leváltható és mindenkinél van, de nyugottan töltődjön csal nagyon lassan.

Joe-T: Nekem GL re ha jól emlékszem 2 arany csillagom van, azokat is akkor szereztem amikor bepöccenek 1-2 GL tunker miatt. Bár most CG re akarok platinát ha épp nem sniperezek.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10865) Joe-T válasza ForRedGlory (#10861) üzenetére


Joe-T
tag

Én is mostanában inkább füstölgök, mert a GL már csak falat bontani ideális! Sosem voltam GL párti!
Csak közvetlen találat esetén hatásos, de akkor is van, hogy az ellenfél fut tovább!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10866) Borostás válasza boogie84 (#10863) üzenetére


Borostás
tag

Nekem is van egy eladó G36c-m, csak vevőt nem találok rá. Én is csak ismerkedek a dologgal de nem egy haverom airsoftozik. Nemsoká majd megyek én is. Láttam egy M60 as airsoft fegyót, azér durván néz ki, olyan 100K HuF az ára. (ha jól emlékszem)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10867) Gonz0 válasza Borostás (#10854) üzenetére


Gonz0
tag

Mióta megvan a platina GL-ből azóta én is a füstöt preferálom. Igaz, pontot nem sokat hoz, de nincs annál szívmelengetőbb érzés, mint mikor hallod TS-en az anyázást, mert fejbelőttél vkit 30-50 méterről füstrgánáttal. :DDD

Ja, conquestes infantry mapokra inkább 40mm-es shotit viszek, jól jön a házakban kommandózva.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10868) ForRedGlory válasza Joe-T (#10865) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó az a GL, én előszeretettel használom. Ha meglátok 2-3 embert csoportosulni, odaküldök egyet, aztán miközben nézelődnek hogy mi van, spotolom és küldöm is bele az M416 golyóit. Megpuhítani tökéletes az embert vele. Meg hogy őszinte legyek, kezd egyre jobban menni a GL. Nekem 717 Killem van GL-el. A pontosság nem a legjobb, mivel én általában nem (csak) embert ölök vele, hanem a fákat, és környezetet rombolom, hogy az ellenfélnek minél kevesebb rejtőzködési helye legyen. Tegnap például benyögtem egy külföldi szerveren Valparaiso pályán (védő voltam, első M-Com) hogy lőjek szét a fákat. Semmit nem csináltak. Én szépen lőttem szét mindent, és a megcsupaszított környezetben esélye sem volt az ellennek észrevétlenül jönni. A poén az egészben hogy senki sem követte, amit kértem, csak én pusztítottam a fákat, bokrokat. :)
Még az is lehet hogy hülyének néztek...

[ Szerkesztve ]

(#10869) boogie84 válasza Borostás (#10866) üzenetére


boogie84
veterán

Miért adod el ha el akarod kapni a kórt? :)
Annyit mondtak nekem h kb 400fps körül már jó a puska teljesítménye. Amennyi G36-ot néztem az mind kevesebb volt. Sőt még Scar is csak 340 350 körül van.
No persze nem a 100K-s kategóriában leskelődöm. És csak AEG-ket nézek. Nem kell gáz, meg rugó.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10870) Borostás válasza Joe-T (#10865) üzenetére


Borostás
tag

Én a stratégiai jelentőségét jobban szeretem és szerintem hasznosabb is.

boogie84: A G36c 35-40 K HuF-nál nem drágább, bár nem tudom mennyi idős és mennyit használták de ahogy néztem tökéletes állapotba van szóval nem lehet valami "öreg", meg mint mondtam nem értek annyira ehhez.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10871) Joe-T válasza ForRedGlory (#10868) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem az a tapasztalatom a külföldi szerverekkel, hogy ott sokan össze-vissza futkosnak! Semmi taktikai megfontolás! Csak darálás ezerrel összhang nélkül!
Nem azt mondom, hogy a magyar szervereken nagy az összetartás, de jó dolog az amikor megvár a tank, quad, motorcsónak vagy a heli visszajön érted! Az is tetszik, hogyha tracerelem valamelyik ellenséges járművet és beírom chatbe, hogy Tank/Heli jelölve, onnantól kezdve nem sok esélye van az ellenfélnek!
Sajnos ezeket a dolgokat külföldi szervereken nem igazán tapasztaltam! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10872) Doki-HUN1978 válasza Fortissimus (#10857) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Te melyik fórumot olvasgatod barátom? :F

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10873) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#10871) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az általad leírtakat (darálás össze-vissza, kempelgetés, rush-olás védő oldalon) inkább a magyar szervereken tapasztalom. Többek között a PH-n is.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10874) ForRedGlory válasza Joe-T (#10871) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én egyből lépek olyan szerverről ahol azt látom hogy Rambózik mindenki. Tegnap volt egy olyan eset, hogy Squad Rushban vesztettünk, következő körben a másik 3 csapattársam lelépett és 4 vs 1 volt a felállás. Én meg mondom nem vagyok hülye, Recon lettem és messziről puffogtattam. Potyogtak is szépen. Aztán beírtam nekik angolul hogy bocs, de amíg egyedül vagyok ne számítsanak rá hogy egyedül Reconként kis pisztollyal nekimegyek a 3 M60-as muksónak... Tudod mit írtak vissza? Azt hogy miért nem... :D
Aztán csatlakozott hozzám is 3 ember, de közben elfogyott a lőszerem. A másik 3 emberből egy sem volt Assault hogy adhatott volna. Volt egy gyerek, aki fogta magát és miután beírtam hogy nincs lőszerem, megindult egyedül a 4 embernek, lelőtték, és Assaultként éledt újra, majd adott lőszert. Az úgy jól esett. :C

Más:
Smoke gránát egyből tölt ha telibe kapjuk az ellent? Illetve, ha csak mellette robban közvetlenül, akkor egyáltalán nem sebez? Lehet átállok majd kicsit füstre, de nagyon sajnálnám, ha azzal még csak pontot sem kapnék, hiába lövöm (taktikai szempontból) jó helyre :)

[ Szerkesztve ]

(#10875) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#10873) üzenetére


Joe-T
tag

Nálam három külföldi szerver van a kedvencek között, két német és egy francia, de mostanában nem voltak velük jó tapasztalataim! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10876) madgie válasza Doki-HUN1978 (#10873) üzenetére


madgie
titán

Nemtom , tegnap volt pár külföldi arc az egyesen, mindig azokkal volt gond, egyfolytában a base körül sündörögtek.

(#10877) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egy jó kis video a füst adta lehetőségekről :K

(#10878) Joe-T válasza madgie (#10876) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem az idiótázás nem tetszett! :(
Ha jól emlékszem az is egy külföldi csávó volt!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10879) Borostás


Borostás
tag

Mostanába nem magyat HC szerverekre járok, és nem értem mér tartanak minket szigorúaknak. Engem más helyről már azér kirugtak mer nem beszéltem velük egy nyelvet.

ForRedGlory: Hát így tényleg zökkenőmentesebben haladt a player

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10880) ForRedGlory válasza Borostás (#10879) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, most gondold el. Van két füstgránátos egyén, aki megy elől, mögötte ott figyel 2 medic meg a többi Assault. Az elől lévő két füstös gyerek a stratégiailag fontos pontokra rádob pár füstgránátot és gyakorlatilag az ellen nem tudja kit lőjön mert a füstön kívül semmit nem fog látni. Persze ilyenkor mindenki belelő a füstbe mindent, amije van, de az azért nem hatásos annyira :)

(#10881) ciry válasza Borostás (#10879) üzenetére


ciry
őstag

Pont így jártam én is ;]
Egyébként lehet szidni a PH!-s szervert, de amilyen szervereken jártam a 2 napos probléma alatt, az ott híg fos volt mind, össze vissza rohangálással..

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10882) Borostás válasza ForRedGlory (#10880) üzenetére


Borostás
tag

Csak a kivitelizés is csak egy összeszokott csapattal lenne tökéletes, mondjuk így a TS es csapattal megoldható lenne. Másrészt mivel én köztudottan Recon vagyok így az én helyzetemet megnehezítené a dolog, vagy ha 1-2 kört így lejátszunk megfigyelem mik azok a pontok ahol jönnek, vagy ránklátnak és miközbe azokat füstel fedezik én az oldalsó ellenségeket vagy ablakokból figyelő Reconokat szedegethetném. Valószínüleg ha egy fontosabb pontra füst megy, akkor az felhívja még a reconok figyelmét hogy onnan valaki nemsokárra kilép, és ha már nincs füstbe akkor majdnem tiszta célpont. Tehát akár még én is jól kijöhetek belőle.

ciry: Azért azt meg lehet figyelni, hogy amilyen szerón én voltam ott leginkább a hülyébbek játszottak. Nálunk felszáll egy heli azonnal 5-6 tracer röpül felé, ahol én voltam ott vígan elröpködött felettünk az ellenséges heli. Ja és én nem is írtam már kirugtak, lehet hogy náluk is ez a "kell a hely rugjunk ki egy oroszt" dolog lehet és én lettem kisorsolva.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10883) madgie válasza Borostás (#10882) üzenetére


madgie
titán

Ugyanez van, ha védőként okosan használja az ember: Valaparaiso-n benyomok párat a fák közé és nyugisan felmegy egy füstös assault, két engi, egy medic squad jobboldalra hátra a hegy mellé és leszedegetik, akik átvergődnek a füstön. A Bradley sem jut sokáig, azért van ott a két engi, a medic meg éleszt/dobálja a ládát (az assault meg ugye füstöl meg tápolja a többieket lőszerrel) :)
(bal oldalt meg mehet ettől függetlenül a hentelés, bár ott is jót tesz egy füstös, a ládák közé bebújt támadók ellen jót tesz)

(#10884) Joe-T válasza madgie (#10883) üzenetére


Joe-T
tag

Egy régebbi játékban volt, hogy az ellenfél intenzíven használta a füstöt a Valparaiso pályán. Mi voltunk a védők, ők a támadók és semmit nem tudtunk velük kezdeni! Csak jöttek a füst mögött!
Szerintem a füst bosszantóbb tud lenni az ellenfélnek mint a GL-ezés, mert kajakra semmit nem lát abból ami történik!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10885) Gonz0 válasza Borostás (#10882) üzenetére


Gonz0
tag

Ott tévedsz, hogy ha jól csinálják sosem lépnek ki a füstből.. Folyamatosan nyomják egyre előrébb a gránátokat így végig füstben mozognak. Persze támadóként is jobban észnél kell lenni, hiszen te se tudod ki fog előtünni a füstből 1 méterre. Shotgun preferált fegyver az ilyesfajta taktikához.
Az ideális squad szerintem 2 combat recon C4-el, shotgunnal és jó sok motion sensorral, 1 assault granat upgrade-del és egy medic plusz healtpack cuccokkal. Esetleg 2 medic 1 recon.

Védőként én főleg disarmra, és a sniper camphelyek füstölésére szoktam használni. Viszonylag gyorsan újratölt ammoboxból, fél perc alatt be lehet füstölni egy egész hegyoldalt. A sniperek szokták szeretni. :C

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10886) BandiHUN válasza Gonz0 (#10885) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó poén egyébként,hogy a patch óta nekem 2 féle "bug" is jött elő szerveren...az egyik az volt,hogy hiába lőttem a füstöt,nem láttam a hatását,ph-sokkal voltam a 3-ason,meg is kérdeztem,hogy látszik-e valami,a többiek látták :DDD akkor csináltam a füstös killt is,amit be is tettem ide képen,azon sem látszott a füst...előtte viszont olyan bug jött elő még aznap,hogy a gl-ek nem produkáltak látható robbanást,csak széthullott,ha kellett valaminek,ha eltaláltam...a másik érdekesség,amit egyszer megfigyeltem,hogy látszott a füst,de a belelőtt golyók SZIKRÁKAT vetettek,mintha valamit lőttem volna,a füst határvonalán...jó kis dx9-es bugok lehetnek ezek is,talán észre sem veszi az ember a harc hevében...de mondjuk épp lehet magyarázat arra,ha az embert pl.furamód füstön át lövik le,amikor úgy jön elő a fedezékből,hogy meg se spotolhatják,mert nem látják.mondjuk a fentebbieket 1x tapasztaltam,de ugye a füstöst kevés emberes szerveren,amikor jobban odafigyel az ember a részletekre,volt vagy 3v3 max,azértis gondoltam a füstre,a másik 2-t meg csak szerveren marháskodós-kisérletezős közben.viszont lehet,hogy sűrűbben is előfordulhat ez a 48xx szériával,mint ugye amit a plexibug is érintett.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10887) Doki-HUN1978 válasza BandiHUN (#10886) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez volt ám az összetett mondat :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10888) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#10887) üzenetére


Gonz0
tag

Hát igen, ha így folytatja parsert írok hozzá :D

Ps: bocs..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10889) ciry válasza Borostás (#10882) üzenetére


ciry
őstag

Hát igen, sokszor az se tudom itt eljátszani, hogy megtrészerezem a helit és utána leszedem rpg-vel, mert addig már más lövi le helyettem :C :R ( :(( )

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10890) Zolás válasza namenyicsavo (#10849) üzenetére


Zolás
addikt

Majd hamar lecserélheted és van egy igen drága ajtókitámasztód. Esetleg ha elég erősek a kábelei lehet vele verekedni. Másra ne használd.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10891) mackosajt válasza Zolás (#10890) üzenetére


mackosajt
addikt

Azért annyira nem rossz az... mint 2x annyira.

nekem volt egy 450-es, mert hirtelen nem kaptam mást amikor a régi elszállt.. kb. 2 évet használtam, de a végén zajos lett a venti, és inkább még idejében kicseréltem.

Tény, túl sok jóra én nem számítanék attól a táptól, de ha neki most erre tellett, akkor ezt kell szeretnie, csak jobb ha tudja, első gyanús jelre csere.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10892) Borostás válasza Gonz0 (#10885) üzenetére


Borostás
tag

Jah, igy jobban belegondolva tényleg bejöhet, de attol még mindig nem nagyon lehet kivitelezni, főleg úgy hogy mostanába a mi squadunk plantol a többiek meg hátul álnak és néznek (persze nem mindenki és mindig de néha elég idegesítő, TS en hallom hogy nem csak engem idegesít)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10893) belaazallat válasza Borostás (#10892) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Ha lenne még 3 ember akikhez becsatlakozhatnék, és TS-en is fent vannak, akkor hathatós segítség lennék. Ha más nem megmutatom honnan lőnek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10894) Borostás válasza belaazallat (#10893) üzenetére


Borostás
tag

Hát figyelj, TS en mindig vannak sokan, tegnap is elég nagy csapa összegyült, és általába egy (vagy több) squadba összegyűlünk. Tehát a csapatmunka megvan, nem véletlenül vagyunk általába a legjobbak. Én elég gyakran fennvagyok... csak hát egyes problémák miatt nem tudok beszélni. Szóval én inkább bérgyilkos tipus vagyok, többiek mondják hol a sniper akkor én leszedem. PH csapat meg tárt karokkal vár, TS en és a játékba is, szóval gyere nyugottan.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10895) belaazallat válasza Borostás (#10894) üzenetére


belaazallat
addikt

Szoktam lenni! Csak többször vagyok a2-es szerveren, mint az egyesen. Meg én általában ott vagyok TS-en is ahol játszom. Többször tapasztaltam, hogy inkább az 1-es szerver szobájában gyűlt össze a banda, holott a 2-esen játszott. Egyébként Celpont néven minden nap délután fent vagyok bő órát a szerverek vmelyikén.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10896) creedszl


creedszl
aktív tag

valaki irta nemrég hogy ha rendszergazdiban indítom akkor mutatja a pinget a szerverkeresőben.beállítottam és mégsem mutatja, valami tipp?nem annyira fontos csak azért mégis...

és mégvalami:TS-nek mi a címe mert nem találom a blogon...

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#10897) Fortissimus válasza creedszl (#10896) üzenetére


Fortissimus
őstag

ha ugyse, akkor passz....
nekem siman is mukodik

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10898) creedszl válasza creedszl (#10896) üzenetére


creedszl
aktív tag

nem kell, megtaláltam:D

Hulligaaan

(#10899) Soma7703


Soma7703
csendes tag

Sziasztok! Beindult a szerverünk,hol mindenkit szívesen fogadunk!
A szerverkeresőbe csak írjátok be: HRC***
A keresési feltételeknél vegyétek ki a pipákat a találathoz!

További jó játékot!

(#10900) BalaNce87 válasza ForRedGlory (#10877) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ebbe mi a jó? szétlő mindent füsstel ahol bejöhetnek, nem nagy dolog...és tölti újra folyamatosan. Így lényegében az van amit te mondtál hogy az egész lerakó tiszta füst..lenne 2 füstje azt szevasz, de tény hogy a füstöt elég szarul oldották meg ebbe a játékba.
Meg feláldozza a red dotot és az acogot, régen én is úgy voltam hogy legyen nálam több gl meg 2 gránát, de rájöttem hogy a red dot és az acog fontosabb.
Egy dolgot elér vele hogy lecsökkenjen az fps-em 20-ra, ilyen füstbe képtelenség bárkit is eltalálni hacsak nincs fél millás géped. Meg ugye spot miatt se ér sokat a füst, spotnak akkor lenne értelme ha csak minimapon lenne, az hogy jelzi neked így gyakorlatilag olyan mintha wh-t használnál és képtelenség elbújni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.