Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9901) Joe-T válasza BalaNce87 (#9893) üzenetére


Joe-T
tag

Arról nem is beszélve, hogy, ha jól emlékszem 100 skuló van egy tárban, míg a többi fegyverben 20-30!
Sima SC-n elég kis esélyed van, hogy egy tárból (30 skuló) több ellenfelet elintézel, nem így az M60-al!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9902) Cangooroo


Cangooroo
csendes tag

Nekem GL-el szokott olyan lenni, hogy ha közelharcnál szeretném használni, és kb 5-10 méterre van tőlem az ellen, és belelövöm a földbe a gránátot, az egyszerűen eltűnik én meg simán meghalok. Ez bug? vagy nem lehet x méternél közelebb hozzám felrobbantani a gránátok? néha nagyon idegesítő :((

(#9903) Joe-T válasza Jazzy (#9900) üzenetére


Joe-T
tag

Igen a medik ládára még ki kellene találni valamit! ;)
Tegnap volt, hogy megjelöltem egy srácot tracerrel, baromi jó volt látni, hogy merre rohangál! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9904) Joe-T válasza Cangooroo (#9902) üzenetére


Joe-T
tag

Szerintem az utóbbi lehet, hogy egy bizonyos távolságon belül még nem robban fel!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9905) KL válasza Cangooroo (#9902) üzenetére


KL
tag

Ja, raktak rá élesedési időt (mint igaziból). Nem előnyös, hogyha az ember ellövi vele a lábát :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9906) Jazzy válasza Joe-T (#9903) üzenetére


Jazzy
tag

És be lehetne hozni a motion sensorral való gyilkolászást is. Az úgy is kerek és jó erősen el lehet hajítani! :DD

J@zzy

(#9907) Matyó83 válasza rankesz (#9877) üzenetére


Matyó83
tag

Egy kicsit megkésve irok, de az én razer-em is ezt produkálja... megyek előre és felfele váltás helyett ellenkezőleg vált... (lachesis...)

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9908) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

A mai napon csatlakoznék a PH-s BC2 csapathoz egy Limited Edition példánnyal. :K
Eddig Crysis Wars volt, most BC2 lesz, remélem menni fog, bár biztos idő lesz mire belejövök.
Keldor-tól tudom hogy van PH-s szeró...erről tudtok némi infót adni? :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9909) reset válasza WhiteWalker (#9886) üzenetére


reset
senior tag

Köszi, ki van kapcsolva mindhárom opció. Már azokkal is szórakoztam, tökmindegy a Joy-nak...vmi inverz mód van elrejtve valahol...fordítva csinálja a dolgokat.
Gonz0 Az enyém legális, mégis vacakol...

[ Szerkesztve ]

(#9910) reset válasza Cangooroo (#9902) üzenetére


reset
senior tag

Ez a BF2-ben is így volt. Ez a gl "büntije" - közelharcban néha visszanyal a nyalóka...Kell neki bizonyos idő/távolság és csak utána robban. Ez jó, mert elsősorban objektumok rombolására lett kitalálva - arra viszont kiváló.

(#9911) madgie válasza zack (#9908) üzenetére


madgie
titán

Első hozzászólás :)

(#9912) DieHard válasza BalaNce87 (#9893) üzenetére


DieHard
senior tag

Én pontosan megértelek, de mi a fenét tegyek ha nem csak én használom? Legyek mazohista és menjek pisztollyal, mert én egy olyan játékos vagyok aki próbál "megfelelően gondolkodni, és játszani" . A nagy büdös lósz.rt. Az meg hogy akkorát sebez, nem az én dolgom. Ha a te kezedben van, az ugyanakkorát sebez mint az enyémben.

Vegye ki Dice belőle ezeket a fegyókat vagy butitsa le, de addig én azzal tolom amivel akarom. Ha meg kiveszi akkor lesz másik 3 fegyver ami más mint a többi. Végtelen ez.
Engem inkább bosszant a sokezerkilóméterrel sniperrel ölök puskák, gustávval 2 méterre emberek, és a mortaros katonák. Függetlenül attól hogy ezzel támogatják e a csapatot, avagy sem. Medik is lehet f.s, meg támogató is.

KL: Engem baromira nem zavar ha az egész csapat M60, vagy ha neadjisten felqrom az agyam ilyenen, akkor disconnect, és 10mp mulva benn vagyok más szerveren. Ennyi.

(#9913) Borostás válasza Jazzy (#9900) üzenetére


Borostás
tag

Én azt is elé megalázónak tartom ha a medic Defib-el öli meg az ellenfelet :)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9914) Jazzy válasza Borostás (#9913) üzenetére


Jazzy
tag

Jaja, abból nekem van 2 kill-em, pont egérhiba miatt! :)) Pisztolyt akartam defib lett, így azt gondoltam megpróbálom 2-szer be is jött! :)

J@zzy

(#9915) ciry válasza zack (#9908) üzenetére


ciry
őstag

1-es
2-es
3-as
4-es

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9916) Borostás válasza Jazzy (#9914) üzenetére


Borostás
tag

Azt hiszem nekem is 2 killem van vele, társam egy ház sarkánál meghalt és aki megölte ellefén éppen befordult és társamra irányított defib őt kapta el, jót röhögtem rajta.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9917) Mr.Jerk válasza Borostás (#9916) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

A defibbel az a legnagyobb gond, hogy két legyet is lehet vele ütni egy csapásra. Rengetegszer volt már, hogy élesztettem valakit, és csurrant mellé még egy defib kill is (mondjuk ez relatíve ritka, ezért nem is kapom fel a vizet rajta). Esetleg tegyék bele azt is ha vízbe defibelsz rázzon szét mindenkit, de öljön meg téged is. A Laguna Presa gázlójába élesztő emberek úgy megérdemelnék.

(#9918) Borostás válasza Mr.Jerk (#9917) üzenetére


Borostás
tag

Ez télleg jó lenne, mint ahogy az orvosok se üthetnek ki nedves embert mer visszaüt. Kár hogy ilyenre már nem gondoltak, bár lesz még pár javítás / újítás.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9919) Yany


Yany
addikt

Szerintem a legsürgősebb pecselnivaló az lenne a játékon, hogy m-com defuse esetén ne az ott meghaltak fegyóit cserélgesse már. Eleve nehéz bejutni egy bevldett m-comhoz erre ott meg azzal megy az idő, hogy a fegyókat kerülgeti az ember, hogy defuse-olhasson is.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#9920) BandiHUN válasza Joe-T (#9898) üzenetére


BandiHUN
veterán

azért ez is jó poén,lestem is rajta...mit nekem gl...ez is öl 1 találatra :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9921) JamesHun válasza Yany (#9919) üzenetére


JamesHun
addikt

szerintem meg a sebbzésmodellt kéne 0 ról újraírniuk pár alap dolgot meghagyva
legpontosabb fegyver csakis sniper lehet
legerősebb skuló csakis assault
medic stuki ami gépágyú az meg pontatlan
rakétavető, meg mint a GL ne robbanjon már pár méter után, hanem ott is legyen egy kis delay, nomeg ruhanva ne lehessen lőni, hanem csak álló helyzetből
a gránátok és GL és egyéb dolgok feltöltése lőszercsomagból lassabb legyen és 1 assault max 4-5 dolgot tölthessen fel
többet csak ha meghalt tiszta lappal
így nem lesz állandó GL és gránátdobálás álló helyzetből, fedezékből
medic stukiból meg az első lövés is legyen már pontatlan, mert szégyen, hogy egy snipert leszednek M60 al fél pálya távból

SeriesX: JamesSHun

(#9922) Jazzy válasza BandiHUN (#9920) üzenetére


Jazzy
tag

Nekem is van 1 kill-em a smoke-al :P

J@zzy

(#9923) Borostás válasza Yany (#9919) üzenetére


Borostás
tag

Ebbe egyetértek, tegnap is mentem defuse-lni az M-comot erre felvettem valami iylen assault fegyvert ami még a kezembe se volt soha és mire a defuse csík a végéhez ért bumm, fegyó nélkül meglett volna, és nem ez ovlt az első ilyen "baki" sokan panaszkodnak miatta. Nem értem mér nem tudták megcsinálni másik gombra úgyis van elég olyan billentyű amit nem kell használni.

Jazzy Én is neki akarok gyúrni a smoke kill-nek, ha jól emlékszem Devil aki nagy raj ebbe. Elvileg csak fejre kell célozni, nem tudom ha testet talál akkor belehal-e a szerencsétlen. Engem még nem öltek meg vele de az se lehet egy kellemes élmény Smoke által meghalni, kb mintha egy kődarabbal fejbedobnának.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9924) Jazzy válasza Borostás (#9923) üzenetére


Jazzy
tag

Igen ez így van, nehéz a dolog. Nekem is csak egyszer jött be, de nem sokat próbálkoztam vele. Valóban csak fejlövésnél lehet ölni vele, legalább is nekem akkor sikerült csak. Majd próbálkozom ma, hátha lesz még egy-két kill!

J@zzy

(#9925) madgie válasza Jazzy (#9924) üzenetére


madgie
titán

egyébként közelről a GL is ugyanígy halálos, ha fejre küldöd :D

(#9926) ciry válasza Jazzy (#9924) üzenetére


ciry
őstag

Nekem van rá bronz csillagom is :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9927) Borostás


Borostás
tag

WÁHÁHÁHÁ
Hitmant kardélre hánytam!! elfoglaltuk a bázist ő meg a már elfoglalt területen kempelt fenn a hegyen, rávetődtem és bumm, utólag láttam hogy ő az

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9928) Target78hu válasza DieHard (#9912) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az a gond ,hogy az m60 túl jó a többi fegyverhez képest ,mert persze minden kasztnak meg van legerősebb cucca ,de mindnek van valami gyengéje ,nah az m60 nak nincs a többihez viszonyítva!
Nagy tárkapacitás ,pontos , nem szór akkorát ,persze ,hogy sokan használják ,de így elvész az egész játék feelingje ,hogy szükség van több kasztra ,mert mindegyiknek megvan az előnye s hátránya!
Használják ,de az a baj ,hogy ezek csak saját magukkal vagy egy másik m60 assal törődnek (gyógyítás - élesztés másodlagos) és a többieket le..ják -ezt tapasztaltam eddig!
Most így nem bfbc2 a helyes neve a játéknak ,hanem bf m60 TDM company..

Ha sok a csipa akkor az a baj ,ha sok m60 rámbó van akkor meg az.. mindenki azzal megy ami neki legjobban fekszik és tetszik ,csak szerintem akkor jó egy menet ,ha az arány meg van a kasztok között ,mert ez nem COD és nem quake ,hanem BF - szerintem!
Volt eddig only GL ,meg only CG emberre ,de már velejárójaként tekintek rájuk ,meg élvezet ezekre vadászni ,de egy m60 mediccel szemben nem sok esélyem van ,mert alatta a medic doboz ,sose fogy ki a lőszere ,mert míg én egy tárat kilövök pl a VSS -el ami max egy 1/5 emberre elég ,addig ő velem együtt 5 embert lekaszabol mindenféle nehézség nélkül ,ha netalántán megdöglik ,akkor meg feléleszti a másik m60 as.. -ja a megoldás menjek én is m60 al ,de nekem az nem kihívás sorry.

hkv.hu

(#9929) Jazzy válasza ciry (#9926) üzenetére


Jazzy
tag

Gondoltam, ha valakinek van akkor az Te vagy ciry! :DDD :DDD

J@zzy

(#9930) Zolás


Zolás
addikt


Most találtam remélem mindenki egyetért a képpel :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9931) F_Zolee válasza KL (#9842) üzenetére


F_Zolee
veterán

10 emberből 2 gl-el hal nálam. Szóval nem lehet azt mondani, hogy csak az ammo boxon ülve használom, fedezékben. A többi esetben meg elém szaladtak és könyörögtek, hogy lőjem le őket? Amúgy nem a gl a legrosszabb fegyver. Normál módban ha nem találod el vagy fél méternél messzebb kapja akkor nem hal meg az ellen. Míg cg esetén ez a fél méter mit sem számít. Tegnap mentem kicsit engineer-el(keveset vagyok vele mint láthattad) és öltem pár embert vele, ott kitapasztaltam ezt.

(#9932) antikomcsi válasza Target78hu (#9928) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem a fél óra tárazást lehet hátrányként emlegetni. És távolra 4x-es optikával állóháborubn jó, de közelharcban, engiként beleengedek egy rövid sorozatot akár ak-val és már fekszik is m60-al együtt.

Engem is bosszant, de kifizette a játékot, és ha akar azzal játszik. Nekem tuti, hogy 1.0 alatt van a k/d-m, mert teszek rá, hányszor halok meg, és ha m60-al lőnek le, akkor azzal.
Egyébként nem nehéz pozitívba menni, ha csak arra figyelek semmi másra, simán elérek 18-20-as k/d arányt. Kipróbáltam, de nem tett boldoggá, úgyhogy hagytam is.

Semmi baj az m60-al, max annyi, hogy nem egy szanitéc kezébe kéne, hanem egy támadóéba. Bár nehéz fegyver, és lasabb vele a mozgás.

(#9933) KL válasza F_Zolee (#9931) üzenetére


KL
tag

Akkor 10-ből 2, ha az összes killedet nézed. Ha csak az assaultot, ahol egyáltalán szóba jöhet a gl, akkor minden 4. gl kill.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9934) F_Zolee válasza KL (#9933) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen és akkor mi van? Úgy mondod mintha csak azt használnám.

(#9935) madgie válasza antikomcsi (#9932) üzenetére


madgie
titán

"de közelharcban, engiként beleengedek egy rövid sorozatot akár ak-val és már fekszik is m60-al együtt."

Ja, csak az egyik hasonszőrű cimborája bedarál, majd őt feléleszti, oszt boldogan mennek tovább :D

(#9936) Target78hu válasza antikomcsi (#9932) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja hát jó tárazás ,de ez is relatív ,mert egy m95 5 lövés után tölt annyit mint a m60 100 skuló kipotyogtatása után ;)
Persze nekem is mind1 ,hogy mivel ölnek meg ,csak ,ha 90% m60/gl van kiírva ,akkor valami mégse stimm és azért van +15 ellenfél mondjuk ,annyira nem lehetek mázlista ,hogy mindig kifogom :D
Külön öröm számomra ,ha valami ritka egzotikus stukival térítenek meg ,de mostanában elég egysíkú sajnos! A k/d -m meg úgy formálódik ,ahogy jobban megismerem az adott fegyvert és a lehetőségeket a játékban ,de roham csubiként elég sokat halok - viszont megéri ,ha egy-egy m-com /tank/gonof játékos eltüntetése a számlámra írható ;)

hkv.hu

(#9937) DieHard


DieHard
senior tag

g36e-t a népnek :DD ;]

(#9938) zack válasza madgie (#9911) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. :DDD Első pár játékom hihetetlen bénára sikeredett... :B 20 kill 80 death. :D
Teljesen más minden a Crysis Wars-hoz képest. Igazából senkit se tudok eltaláni, engem meg mindenki le tud szedni. Bosszantó.
Nah mindegy..remélem majd belejövök.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9939) madgie válasza zack (#9938) üzenetére


madgie
titán

Mennyi fog az, érdemes squad-okban haladni, egyedül nagyon könnyen leszedik az embert.

(#9940) BalaNce87


BalaNce87
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=dH0k1yUlWeQ&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=K9dLbyCupPg&feature=related

Nézzétek meg ezt a két videót. Kicst nevetséges a shotgun, meg a magnum ammo hatása is.

(#9941) Hell válasza zack (#9938) üzenetére


Hell
tag

Próbálj nem törődni az aránnyal. Próbáld inkább a csapatjátékot előtérbe helyezni. Hidd el sokkal jobb lesz a játék. Persze idővel, sokkal jobban fog menni a játék és automatikusan javul majd a statod is.
Engem csak amiatt bosszant ha meghalok, hogy sok idő amíg újraéledek.

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#9942) Joe-T válasza zack (#9938) üzenetére


Joe-T
tag

Ne bosszankodj emiatt, mindenki így kezdte!
Az alap fegyverekkel nem lehet olyan jól tolni, de ha türelmes vagy és megpróbálsz csapatban dolgozni (egyedül rambózni nem sok esélyed van!), akkor szépen jönnek a pontok és a pontokkal együtt a jobb fegyverek! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9943) mackosajt válasza BalaNce87 (#9940) üzenetére


mackosajt
addikt

237 yard=216.xx méter 2 lövés, 2 lyuk.

De van ahol 300 yard távolságból lőnek cumóra. nem olyan hihetetlen az a shotgun. Szerintem.

ui: bocsánat, de kicsit hosszú a videó, meg a fickó is kicsit döcögős.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9944) zack


zack
nagyúr

Köszi srácok! :R Egy kis lelket öntöttetek belém...Este újult erővel, feltöltődve nekivágok ismét. :K
Hogy haladjak csapatban? :U Oké hogy "Rambózni" hülyeség, de hogy tudok a többiekkel haladni? Gondolom valahogy komunikálnom kellene a csapattagokkal, de a team speak egyelőre felejtős, az írkálás meg nem fér bele amíg béna vagyok.
Mit csináljak? Mi a jó stratégia? Figyeljem a többieket és arra menjek amerre ők? :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9945) BandiHUN válasza zack (#9938) üzenetére


BandiHUN
veterán

érdemes lehetőleg az első hullát kizsebelned,ahogy lelősz valakit,jobb fegyverekhez igy juthatsz az elején :) türelem ajánlott,kill/death nem figyelés,lehetőség szerint próbálkozz jól helyezkedni,osonni,amig nem jössz bele,de ha nagyon nem megy,tarts a squadoddal!és először a medic-et vidd lehetőleg,mert a defibrillátor és a gyógyláda sok ponthoz juttat!ráadásul a csapat is örülni fog neked!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9946) HS 2142 válasza gabipaci (#9837) üzenetére


HS 2142
őstag

Működik legtöbbször, azonban nevetségesen csak 20-ig.... (remélem holnapi peatch megváltó lesz :P )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9947) Joe-T válasza HS 2142 (#9946) üzenetére


Joe-T
tag

Az nem lenne rossz, ha ez a barátlista dolog valamilyen visszajelzést adjon, hogy akinek elküldtem az meg is kapta!
Volt akinek háromszor is elküldtem, mert nem tudtam, hogy megkapta-e, aztán itt a fórumon rákérdeztem és megírta, hogy megkapta mindhármat! Ezek szerint van, hogy működik! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9948) ForRedGlory válasza Joe-T (#9947) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én speciel se fogadni nem tudok, se küldeni nem tudok :(

(#9949) Allien válasza BandiHUN (#9945) üzenetére


Allien
veterán

Jaja, csak eleinte NINCS defi! :K Ergo, az a kérdés, milyen csapatba lép bele. Szerintem az egyik a medis, a másik a skuló support, ha mondjuk olyan szakaszba lép, akik mondjuk ezt ki is használják. Snipázni is lehet, az alap fegyó is megteszi, bár, a 12x távcső az szintén később jön.
De szerintem az IGAZI ász dolog a TANK! :DD Ahhoz nem szükséges semmi extra, lehet vele aratni is, bár, szintén gondolkodni kell hozzá, azt meg kevesen szoktak. :B Rush módban Arica Harbor ilyen tipikus pálya, zászló foglalósba meg nem tudom a pálya nevét. Az, amelyiknél van 2 heli, sivatagos pálya, és a középső zászló a hajónál van. :B Az is egy tuti aratós pálya. Már, tankkal.
szvsz :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9950) zack válasza BandiHUN (#9945) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! Ez nagy sgítség volt! :R
Játékmódok közül melyiket érdemesebb kezdésnek?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.