Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) rankesz válasza madgie (#9549) üzenetére


rankesz
veterán

Én akkor vettem észre rángatást amikor mondjuk Bradley-vel bontják mellettm a házat és közbe még sok minden történik. Bár ez lehet CPU-limit is, de azért nagyon várom már azt a jövőheti Ati-s FIX-et

(#9552) WhiteWalker válasza Borostás (#9542) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egy azért befigyel nálam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9553) aram01


aram01
nagyúr

szerintetek c4 emberre feltapad? ;]

Giinos olyan nekem is van

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9554) rankesz válasza aram01 (#9553) üzenetére


rankesz
veterán

szerintem igen,

(#9555) aram01 válasza rankesz (#9554) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor már tudom mi lesz az hobbim,a késelés helyett :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9556) creedszl válasza gabipaci (#9547) üzenetére


creedszl
aktív tag

én teljesen jogosnak ítélem hogy ha nem HC akkor mehet a GL és M60 ha viszont HC akkor nem.A sima nem HC-s játékban szerintem rohadtul kiegyensúlyozatlanak a fegyverek.Szinte muszály M60-nal lenni ha az ember medic mert különben simán ledarálják...Személy szerint én ezért értékelem nagyobbra a HC-s szerókat és nem is értem miért kell ennek egy módnak lennie és alapból miért nem ilyen a játék.Most fenn voltam az egyesen és igen kis köcsög módjára M60-nal toltam.Bár nem értem miért kell noobozni vagy egyéb lenéző megnevezéssel illetni ha az ember így nyomja...persze mert van aki késsel kaszabol akkor ő attol jobb játékos, mert szerintem nem.Csak neki az megy, másnak meg az M60-nal vagy GL-lel való aprítás.Ha HC-s szerón vagyok sose vagyok szinte M60-nal, mert minek, más fegyver is tökéletesen megteszi, sőt én inkább az XM8-cal megyek HC-n...

Volt egy érdekes momentum amit észleltem most mikor játszottam, kicsit ironikus.Állok és indul két csapattársam, és mi az első dolga mindkettőnek?Naná hogy előkapja a Gusztit...szép...Na ez már inkább közelít a noob játékmódhoz...aknavetővel lövöldözni emberkékre.Mert ha házban van még hagyján...de ha szabadon?Úgy tudom ezeket játművek ellen találták ki elsősorban...

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#9557) r-chee válasza aram01 (#9555) üzenetére


r-chee
őstag

Én tegnap próbálkoztam C4-gyel különféleképpen felrobbantani embereket, de csak az lett a vége, hogy néhány játékosnak növeltem a killjét :) .

creedszl: Valóban bosszantó, ha állandóan M60/GL/CG-vel lőnek ki valakit, de mivel nincs és nem is lesznek tiltva rush-ban, szabadon gyakorolható a használatuk. Hogy valaki használja-e őket állandó aprításra vagy nem, az az egyén megítélésén, jóízlésén múlik.
Én csak egy valamire kérek mindenkit: senki se noob-ozzon, lámázzon le senkit az őt ért vélt és valós sérelmek miatt. Nem túl kultúrált viselkedés, és nem mellesleg kick/ban járhat érte.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9558) Źşë' válasza creedszl (#9556) üzenetére


Źşë'
addikt

"hogy ha nem HC akkor mehet a GL és M60 ha viszont HC akkor nem."

nem pont fordítva? HC-nélküli játékban inkább ez az h nem kellene gl meg roket, mivel az amúgy is low sebzésű a fegyverek mellett kimagaslik a gl és roket, HC-n meg mind1 sztem mivel ott mind1ik elég erős

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9559) creedszl válasza Źşë' (#9558) üzenetére


creedszl
aktív tag

nem, jól írtam...végülis HC tök mindegy szerintem, de valóban lehet kicsit túl erős oda ezért érdemes korlátozni.De az fix hogy sima játékban kell, mivel túl nagyok szerintem a különbségek a fegyverek köz.Egyikből kell 3 gólyó másikból meg egy egész tár.HC-ban ez jóval kiegyensúlyozottabb...

Hulligaaan

(#9560) BandiHUN válasza aram01 (#9555) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem tapad fel,mi a múltkor marhultunk,hogy mekkora krátert lehet vele robbantani...:DDD de átesik az emberen,sőt néha a falon is...mondjuk belegondolva nem hc-n,ahol nincs csapatsebzés,gondoljatok bele,mekkora poén lenne,ha valaki vagy 10 c4-gyel felpakolva indulna bevenni az m-comot...amolyan arab terrorista feelingben,ráadásul túl is élné,kicsit sem lenne unfair,áhh ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9561) Źşë' válasza creedszl (#9559) üzenetére


Źşë'
addikt

én nem látok szinte semmi különbséget a fegyók között max 1-2 fegyvernél, lag leradukálja a sebzést rendesen... ha lennének hazai szerverek nem lenne ekkora szopás a játékélmény sokszor és szvsz kevesebben is mennek a gl-el, kom mondom már én is rászoktam! mert egyszerűen nem tok más fegyverrel kiszedni olykor olykor embereket, 1 egész tárral! pedig aztán rühellem a glt meg roketot, de a lag rákényszerít, különben meg nézhetném a 10sec es képernyőt :/

épp tegnap vettem észre mintha néha a kilőtt golyóra immunisak lennének a játékosok, mintha a sebzést nem számolná olykor olykor...

meg tapasztaltam olyat is h gyerek épület tetején snipelt és nem tudtam leszedni 3 fejesre semmi reakció... akk majdnem uez volt tegnap, squad rush volt és a srác egy szikla mögött volt, én meg csipával próbáltam leszedni... fejlövés 100%os lett volna ha a hajó segge nem fogja fel a lövést, pontosabban a hajó segge mögött lévő láthatatlan valami, láttam szikrázni a golyót is, és tele van a játék ilyenekkel... nem tudom minek tudható be de iszonyat idegesítő :/

az egész olyannak tűnik mintha elcsúszna maga a pálya picit, és amit én nem látok dolog, abban felütközik a skulló... vagy pedig ami kitölti láthatatlan tér magát a modellt az nincs beigazítva (aki foglalkozott mapperkedéssel az vágja miről beszélek) de a hajós jelenet után picit az utóbbi tűnik elképzelhetőbbnek :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9562) r-chee válasza Źşë' (#9561) üzenetére


r-chee
őstag

Én is tapasztaltam tegnap, és ma is már egyszer, hogy hiába lőtttem célzottan az ellenre, olyn volt, mintha átlőtem volna rajta. Két tárat is beleengedtem fedezékből, oldalról, de nem történt semmi. De ez van, nem lehet mit tenni, megtörténnek ilyenek.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9563) ciry válasza creedszl (#9556) üzenetére


ciry
őstag

A fő gusztávos az Lacka10 vagy ki, meg van a platina neki, mégis azzal tolja :F
Mindegy, végül is eddig már 5-szőr leszúrtam, tojok a gusztávjára :C
Ez a pisztolysebzés viszont nagyon gáz, az egyik csóka odaver nekem 2-szer is egymás után, pedig én se légpuskával lőttem rá :W
Mindegy, végül leszúrtam őt is :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9564) bul07 válasza gabipaci (#9547) üzenetére


bul07
nagyúr

nem azért de ezekből a hozásszólásokból számomra az derül ki hogy még te sem tudod hogy épen mi van tiltva (#9494) gabipaci (#9496) gabipaci

és ezután jön r-chee aki árnyaltan ara utal hogy M60, CG, GL túlzott használata nem egészséges az illető további játékára és ahogy értelmezem ezt nem csak a III - IV szervere értette (#9498) r-chee
mondjuk ha r-chee-t 3x 4x telibe találja valaki egymás után gl-el vagy M60-al kezdheti várni hogy repül mert ő dönti el hogy mi túlzott használat pedig lehet hogy csak nem volt szerencséje ép akkor

ja meg még a szóbeli megállapodás ami megemlítesz (#9478) gabipaci ehez meg a fejetekbe kellene látni hogy épen mi a szóbeli megállapodás

nincs több mondanivalóm erről

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9565) aram01 válasza BandiHUN (#9560) üzenetére


aram01
nagyúr

adtál egy ötletet

r-chee kár

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9566) Źşë' válasza bul07 (#9564) üzenetére


Źşë'
addikt

kül ezt nem értem mert, fent voltam sok külföldi szerveren, de eddig még soha nem tapasztaltam h kiraktak volna valakit kickel mert glezett... v CGzett, eddig csak itt ph-s szerón történtek ilyen dolgok :U igaz, a szerver tulaj dönti el h mi legyen nem pedig az aki játszik rajta.. de én akkor sem keresem ezeket a szervereket, mert egy külföldi szerveren sokkal jobbakat játszok, és nem húzom magam fel ilyen dolgokon (játékban adottak az olyan dolgok amikkel vissza lehet csapni ilyenkor a másiknak... nekem is forr sokszor az agyam, de egyet káromkodok és kész :d ha admin lennék sztem én érvből nem raknék ki csak azért vkit mert CG-zett, v GL-ezett) az anyázásért már menne a kick, na meg a csítért, de azt meg pb úr uis látja elvileg)

Itt az lenne a lényeg hogy funol mindenki, főleg mert ez ph, és összejönnek az emberek. Sokszor véresen komolyan veszik egyesek a játékot, és ez betudható a játék hibájának is, na meg annak hogy ha az ember hatalmat kap aztán meg mire is tudja használni...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9567) Barcageri


Barcageri
tag

sziasztok
számít ebben a gameben hogy 2 vagy 4gb ramom van? valami javulás észrevehető vagy semmi?

(#9568) Screamer84


Screamer84
tag

Srácok másnál is az MG36 os fegyónál HC modban sehogy sincs red dot? Hiába teszem be a sima Red dot-ot vagy a 4x opticát, nincs a közepén a pios pötyi, igaz hogy alapból van benne beépített ,de azzal sincs.

(#9569) ciry válasza Screamer84 (#9568) üzenetére


ciry
őstag

Nincs :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9570) Źşë' válasza Barcageri (#9567) üzenetére


Źşë'
addikt

sajna nem tudok a 2gbről nyilatkozni, de amúgy is, nem drága az a +2 és sok játék meg igényli, pl gta4

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9571) creedszl válasza Źşë' (#9566) üzenetére


creedszl
aktív tag

szerintem nem tévedek ha még kiegészíteném a "kit kickelnék" listádat azzal hogy azoknak is annyi lenne akik nem játszanak úgy ahogy kéne és itt értem azt hogy rushnál vagy conquestnél nem törekednek a célra...remélem érted mire gondolok.mert engem az tud szörnyen felidegesíteni ha senki nem megy az mcomra vagy zászlóra hanem csak gyűjti a frageket...azt hiszem arra tökéletes a deathmatch....

Hulligaaan

(#9572) aram01 válasza Barcageri (#9567) üzenetére


aram01
nagyúr

sokban számít hogy milyen oprendszered van ha 32bites akkor felejtős a 4gb de 64-en belül is számít hogy pl xp,pista,vagy win7

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9573) BandiHUN válasza Barcageri (#9567) üzenetére


BandiHUN
veterán

a 4 giga ma már mondhatni alapkövetelmény mindenhez...még 32 bit alá is,mindenképp hasznos,hogy mindennek jut elég fizikai memória,és a gép kevesebbet foglalkozik a swap-pal,nem kell ehhez játszani,a sok ablakos böngészés,sok progi együtt futtatása is problémamentes lesz.mondjuk mivel nincs infó,milyen gépről van szó konkrétan,nehéz megmondani,esetleg más komponenseid mennyire jók/mit kellene elsősorban változtatni a gépeden.A BC" mindenképp erős,húzott procit kiván,szerintem kábé alap,hogy egy 3.2 gigára feltett Core 2Duo-t vagy egyéb komolyabb 2 magost használj,videokártyára annyira ez nem háklis,de ha pont ez érdekel,akkor nvidia a jelenlegi jobb választás,amúgy ha mindenevő vagy,ez nem különösen nyüstölt játék,akkor persze ati :DDD

aram01:én is 32 biten használok 4 gigát,dehogy felejtős...3.6 giga látszik 32 bit alatt is,tehát nem sok veszteség.sajna a tunerkarim miatt(a gép a tv is egyúttal :DDD) kénytelen vagyok 32 bitet használni,de a tesztek alapján a gépem simán megy úgy,ahogy 64 bit alatt is menne,megkapom azokat az fps eredményeket,amiket mérnek a tesztekben,stb.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9574) r-chee válasza bul07 (#9564) üzenetére


r-chee
őstag

Nem-nem... Rush-nál maradva, egyáltalán nincsenek tiltva a fegyverek. Az pedig hogy elvárt, hogy ne csakis ezekkel gyilkoljon valaki, azt takarja, hogy próbáljon meg mindenki a kultúráltság és jóízlés határain belül mozogva játszani. De ha valaki nem teszi, akkor nem teszi. Zúzhat, mészárolhat büntetés nélkül.

Ami engem illet, nyugodtan lelőhetnek egymás után 40-szer is GL-lel vagy CG-vel stb, nem fogok ezért kidobni és kidobatni senkit, csupán elkönyvelem, hogy így jártam és kész. Nem veszem sértésnek, ha valaki lezúz. Sőt, itt most megkérek minden, irányomban negatív érzéseket hozdozó embert, hogy tessék rám vadászni, és minden megölésemért nyugtázni, hogy "igen, most megkapta a magáét" ;) .
Bár az elején még én is a jó k/d arányra törekedtem, már nem érdekel, hogy hányadik helyen és mennyi ponttal állok, nem kapok idegbajt, ha veszt a csapatom. A lényeg, hogy játékosként tegyek valamit a csapatért, adminként pedig tegyek a játékosokért, pl. azzal, hogy kickelem/bannolom a base camp-előket, a többszöri figyelmeztetés ellenére trágárkodó, lámázgató, noob-ozgató stb. illetőket.

üdv.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9575) aram01 válasza BandiHUN (#9573) üzenetére


aram01
nagyúr

a videokártyádat is beleszámoltad? akkor mennyi a "veszteséged"?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9576) hommeros válasza r-chee (#9574) üzenetére


hommeros
őstag

Ezt hívják, kikapcsolódásnak vagy ún. játéknak, nem? :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9577) BandiHUN válasza aram01 (#9575) üzenetére


BandiHUN
veterán

persze :) 3584 mega látszik a 4 gigából,a win szerint is,az Everest szerint is.a videokarinak nem foglal több memóriát attól,hogy az 1 giga.fura is lenne,mert akkor igencsak morcik lennének a 2x1 gigás és a 2 gigás karit használók :D vagy adott esetben a 2x2 gigával SLI,Crossfire... ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9578) radaipeter


radaipeter
csendes tag

Tagfelvételt tart az ESL kupát is megjárt Inferno Dragons klán!
követelmények: xfire elérhetőség,TeamSpeak3 mikrofonnal,eredeti játék, elérhetőség,...egyéb követelmények: ne légy bunkó meg ilyenek..szintkövetelmény nincsen!
jelentkezni nálam lehet a klán TGFesénél lehet..xfire: radaipeter
próbaként 1v1et játszunk ahol nemlehet használni..GL,Mortar,M60 és ilyen noob fegyokat..próbán csak a KD számit amit a klánszerverén fogunk játszani

(#9579) aram01 válasza BandiHUN (#9577) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor megnyugodtam :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9580) BandiHUN válasza radaipeter (#9578) üzenetére


BandiHUN
veterán

K/d számit...ez valahol nevetséges...voltam én már pl.top1-es összesitett játékos 3(!!!!) killel úgy,hogy 5 m-com élesités-robbantás,xy heal,stb...pont ez a gém,ahol jobban számit a helyismeret és a csapatmunka,az m-com hajlandóság :U legalábbis nem "public" meccsen,ott azért persze az ember fejleszteni is akar.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9581) aram01 válasza radaipeter (#9578) üzenetére


aram01
nagyúr

kivel kell 1v1-ben nyomni? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9582) Matyó83


Matyó83
tag

Szevasztok!

Olyan gondom van a bc2-vel, hogy kidobál asztalra, meg újrainditja a gépem!Egy darabig megy aztán kilépked a játék, valamikor meg újraindul a gép. valamikor percenként, valamikor meg birja 2-5 órát is.

Valami javaslat van erre a problémára?

Amiket eddig próbáltam ellene tenni: Újra telepitettem, vga kártya venti szabályozó 50%-on manuálisan... virus keresés, monitorozás...

semmi rendellenességet nem tapasztaltam a fent leirtakból!

A konfigom: Gigabyte p55 ud2 lap, i5-750(alapon) ati 4890 1GB(alapon) 2*2GB 1333 geil ram. win7 x64 home premium.

nem melegszik sem a proci, sem a vga... és a rendszer is stabil, mert csak ennél csinálja ezeket a hibákat!

Segitsetek légyszives! köszi előre is!

üdv: Matyó :R

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9583) aram01 válasza Matyó83 (#9582) üzenetére


aram01
nagyúr

tápod milyen?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9584) Matyó83 válasza aram01 (#9583) üzenetére


Matyó83
tag

jah! igen bocs!

corsair hx620 :R :C :B

szerk: minden driver FRISS!!!!

[ Szerkesztve ]

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9585) gabipaci válasza r-chee (#9574) üzenetére


gabipaci
addikt

Remélem utoljára:
Az egyszerűség kedvéért hagyjuk a számokat, mert látom, túl bonyolult négyig számolni.
Ha belépsz a játékba, és van minimap (bal oldalt alul, ilyen térkép féle izé), akkor nincs fegyverkorlátozás, sem rush, sem conquest módban. Ha nincs minimap (tehát HC) akkor a GL és az M60 tiltott.
A szóbeli megállapodás nem gondolatolvasás alapján történik. Hanem, ha felmégy egy HC (olyan, amin nincs minimap) szerverre, és látod, hogy 4v4-ben mentek, akkor beírod, hogy no vehicle pls (nó vihájkül plíz) és erre vagy azt írják, hogy ok (oké) vagy letojják. Első esetben létrejött a megállapodás, másodikban valószínű nem.
Minden egyéb szabály már jóideje elolvasható r-chee admintársam blogjában, amit a neve alatt látható LOGOUT blog feliratra kattintva könnyűszerrel el lehet érni.
Ha esetleg az értelmezés gondot okoz, vagy nem értetek egyet a szabályokkal, ne látogassátok a szervereinket! Ellenkező esetben várunk szeretettel.
A belinkelt hozzászólásaimat, melyben az jött le, hogy nem tudom mik a szabályok a szervereinken, azt azért olyan hangnemben írtam, mert nem akartam nyiltan letámadni az egyik adminunkat, aki azóta már meg sem tudja védeni magát a prohardveren.
Źşë' a személyeskedést meg hanyagold, mert úgy gondolom, nem éltem vissza az adminjogommal veled szemben sem, csak nem fogod fel, hogy semmiféle kár nem érte az aranykeretes statodat, mikor megöltelek admin parancsal. [link]

R-chee, megkérlek, hogy ezek után ne fecsérelj több hozzászólást erre a két kötekedőre.
A fórum nem a mi tulajdonunk, és nem szeretném ha ez miatt esetleg megrovásban részesülnénk.

Remélem téma lezárva.

Szerk: az üzenet nem r-chee-nek szól, csak véletlen választ nyomtam új helyett, mert olyan béna vagyok.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#9586) Zsozsooooo válasza Barcageri (#9567) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Én most gariztatom a ramjaimat és addig kaptam 2gb ramot (BandiT) korrekt üzletember jóvoltjából. És megmondom őszintén semmi különbséget sem vettem észre a játék futásában padig még a procimat is vissza vettem alapra I7 920 igaz az fps kevesebb lett de ezt nem látom mint hátrány. Tehát ha azt nézem hogy a VGA-m nak 2gb memóriája van és a gépben is 2gb van az bőven elég a játék normális futásához amugy játék közben a 2gb ramból 70% használ el .

(#9587) Matyó83 válasza Matyó83 (#9584) üzenetére


Matyó83
tag

az normális, hogy csak 1 magot használ a 4-ből? :F

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9588) ciry válasza BandiHUN (#9580) üzenetére


ciry
őstag

Osztom.
Az én K/D-m ocsmány, de W/L nem, és a nyakam rá, hogy a játékosok 10%-a nem is tudja mi a lényege ennek a gémnek :W
Lehet kis számot is irtam :F
Most is támadunk az egyik pályán, megyek az m-comhoz megölteni magam( vagy szerencsés esetben élesiteni azt) erre mit csinál a "csapat" egy része?
20 m-ről csipázik :Y
Természetesen az élesitett m-comra, b.sznak nyomni mortart, gránátot dobálni meg ilyenek. Nem, ők csak vadásznak kényelmesen :W
Persze kikaptunk.

Következő körben mi védekezünk és a komák ahelyett, hogy összekapnák magukat, még menekülnek az élesitett m-comtól :C
Nem szokásom sokat irogatni, de most nem birtam megállni :(

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9589) aram01 válasza Matyó83 (#9584) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor nemtudom,tápra gyanakodtam volna

ciry majd én jövök segíteni :K

nem férek be ;]

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9590) BandiHUN válasza ciry (#9588) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,hát valami ilyesmi...pedig egy m-com simán megvan 1,vagy max 2 mortárral is,ha nem ugranak rá rögtön defuseolni,hanem van kis holtidő...de simán elég 1 bátor ember+2 csipa,aki oda koncentrál,avagy 1 csipa+1 társ az ember körül,aki lehetőleg a másik oldalról fedezi az m-comot,hogy ne double killel érjen véget egy guszti vagy gl.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9591) Matyó83 válasza aram01 (#9589) üzenetére


Matyó83
tag

sajna nem az lesz... valami egyéb ötleted/ötletetek van a problemámra? Nagyon idegesit, mikor benn vagyok a tömegben akkor indul újra a gép, vagy dob ki a játék.... :W :W :W

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#9592) mt_mark


mt_mark
csendes tag

Sziasztok!

Újra telepítettem a gépet, de nem tudok online játszani. kiírja hogy cd key already in use. Valakinek ötlet?

(#9593) BandiHUN válasza mt_mark (#9592) üzenetére


BandiHUN
veterán

ugyanazokkal a loginadatokkal próbálkozol,mint az előző telepitéskor? bár nekem steames van,nem ismerem a sima lemezes változat okosságát ilyen téren,de logikus lehet,hogy olyankor van ilyen hiba,ha más profillal próbálod a logint.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9594) F_Zolee válasza ciry (#9588) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én mér dél körül voltam fent. Ugyan ez ment. Aztán a végén meg a Laguna Presa-n untam meg a bagázst, hogy a szigetről kempelt. De volt, hogy rám spawnolak bent a szigeten de jöt egy ember és leölte az összest. Ennyire tudtak. Hiába jó a statom ha egyedül nem tudok haladni.

(#9595) bonat válasza F_Zolee (#9594) üzenetére


bonat
senior tag

:)) úgy úgy..egyetértek

(#9596) mt_mark válasza BandiHUN (#9593) üzenetére


mt_mark
csendes tag

Ja ugyanazzal próbálom, de semmi. Redeem code-al is próbáltam, de ugyan az az eredmény "this key already in use". Reggeltem már ea-n is, ott belépek a profilomba, de semmi. Nem tudok újra játszani. Legelső telepítésnél online azthentication-t nyomtam neki, és most is. Úgy látom hogy valamiért nem tudja az accuntomról kideríteni, hogy nekem már van licencem a játékhoz. :S

(#9597) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na megint ugyanaz a helyzet volt a szerveren. Nem tudom mit lámáskodnak az emberek, egyszerre élesítik majdnem mind2 pontot. Hol vannak ezek ilyenkor? Azt hiszem lassan ki fogom hagyni az életemből az I-es szervert...Természetesen állandóan a núb oldalt vagyok és kicsit zavar már, hogy semmit se tud az oldalunk.

(#9598) v!ct0y: az megy. Mindenki ráül a statjára, nehogy összekoszolódjon. :(((

[ Szerkesztve ]

(#9598) v!ct0y válasza F_Zolee (#9597) üzenetére


v!ct0y
veterán

Egy helyben állni azt tudnak.

(#9599) gabipaci válasza F_Zolee (#9597) üzenetére


gabipaci
addikt

Eere nagyon egyszerű a megoldás.
Aki nem ér el az első két percben 1000pontot vagy 10 killt, azt kibannolom a szerverről.
Sajnos nem lehet semmit kezdeni az értetlenekkel, kezdőkkel.
Vannak köztünk olyanok, akik nem az anyatejjel együtt vették magukhoz a BC2-es tudást, így tanulniu kell (nekem is)

Logitech hardware tester

(#9600) F_Zolee válasza gabipaci (#9599) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ahogy elnéztem nem éppen kezdőkkel van tele a szerver. Na mindegy. Valami oknál fogva mindig csak itt kapok agyvérzést a jó csapat miatt. Persze sosem PH-sokkal vagyok, hogy élvezhetném a menetet. Nem szoktam átállni, hogy felboruljon a balansz emiatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.