Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) Jazzy válasza F_Zolee (#10648) üzenetére


Jazzy
tag

Fut az is, szerintem írok a supportnak és meglátjuk.

J@zzy

(#10652) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Létezik!
Ez ellentétesen a legjobb! Normál sebzés minimap off
3d spot off
kill cam off
:))

(#10653) Mrdevil válasza WhiteWalker (#10647) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szóltam,hogy ne vágjanak ki,és még is megtörtént most olvasom meglepetten. :Y Miután szóltunk neked abbahagytad a C4-ezést,bár valóban picit sok volt a robbanóanyagod a saját M-comunkra. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10654) gabipaci válasza DieHard (#10650) üzenetére


gabipaci
addikt

Neve?

Logitech hardware tester

(#10655) HS 2142 válasza DieHard (#10650) üzenetére


HS 2142
őstag

Erre szokta visszaírni, hogy mond a szerver nevét (egyéb elérhetőségét) (nézd vissza historyból) - Jós vagyok :)

Amúgy dömét nemtudom ki vágta ki a c4eket nagyrészt nem is ő dobálta.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10656) ciry válasza namenyicsavo (#10649) üzenetére


ciry
őstag

Én mennék, de nem tudok :(
Játszani is csak a 4-es szerverre enged fel a PH-sok közül :W
Már felhivtam a jupiszit, csináltam trészert is(ez nem a tankok kifingatásához szükségeltetik :N ), el is küldtem nekik, csak megóggyák valahogy :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10657) WhiteWalker válasza Mrdevil (#10653) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igen ledobáltam vagy 4-5-öt az M-com környékére és az állomásra is hullott egy,nem volt szándékos,legközelebb vigyázok, :B csak a hangnem az nem volt PEERO-tól megengedett,(egyszer szólt elég bunkó módon)csak lehet ezt normálisan is közölni :K

Kösz HS! :R

[ Szerkesztve ]

(#10658) Mrdevil válasza ciry (#10656) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az ott nálad valami X-akta lesz,szólj inkább Scullynak és Muldernek.Mindenesetre érdekes dolog az tuti,mihamarabb várunk vissza. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10659) Borostás válasza WhiteWalker (#10657) üzenetére


Borostás
tag

Épp akkor kaptam a 2. nemesisem szóval kissé fel voltam húzva utólag bocs.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10660) WhiteWalker válasza Borostás (#10659) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

no problemo ;) , csak azért nem kellett volna kicket kapnom.... :U ,de cserébe azért egyszer megdöfhetlek? ;]

(#10661) Borostás válasza WhiteWalker (#10660) üzenetére


Borostás
tag

Ha meg tudsz akkor hajrá de nem hagyom magam :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10662) Mrdevil válasza WhiteWalker (#10657) üzenetére


Mrdevil
addikt

Meg kell mondjam igazat adok a vádlottnak tisztelt bíróság.Volt itt csúnya beszéd kickelés minden ellene.Már Ts-en is zúgolódtunk ám a C4-ek miatt,de azért kicsit túlzásba esett itt egy két kollega. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10663) ciry válasza Mrdevil (#10662) üzenetére


ciry
őstag

Ki kickelt?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10664) Borostás


Borostás
tag

Amúgy nemrég Gabi mondta TS en hogy nagyon panaszkodnak ránk hogy túl szigoru az admin gárdánk, de szerintem ezzel semmi gond. Jó mondjuk az imánti incidens megoldható lett vonla kick nélkül de ugyebár ma volt az a szerverleállás, amint visszajött körülbelül 2-3 ember volt fenn köztük Bledi és én. Nagyba játszunk én tankal szerencsétlenkedtem mire beértem tankal a következő ellenséges területre már tele volt a szerver. Tehát eléggé népszerübbek, szerintem a legnépszerübb magyar szerver vagyunk, úgyhogy így tovább adminok.

Mrdevil: Mer te aztán nem kiáltoztál TS en mi? ;] Csak mivel nekem amúgy sincs "hangom" így írásba fejtettem ki a véleményemet picit feszült hangulatba.

ciry: Ha jól tudom Godfahter rugta ki.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10665) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Kössz..

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10666) gabipaci válasza ciry (#10656) üzenetére


gabipaci
addikt

Próbáld meg lécci csökkentett módban elindítani a gépet, és úgy kipróbálni a ts-t.
Bár ha meg máshova fel tudsz menni, akkor...
Keszegdudának volt hasonló gondja, de neki a téhómmal.

Logitech hardware tester

(#10667) HS 2142 válasza Borostás (#10664) üzenetére


HS 2142
őstag

Miért csapattársa kiáltozzak, amíg ott az ellenség, felőlem azt C4eztek, amit akartok (ha az a vágyatok dobjatok rám, úgysincs csapatsebzés), nem kell ilyen baromságokon felkapni as vizet.
Szerintem mondjuk nem sok embert zavar az admini tevékenység fullig van mindkét szerver (pl délutáni leállás után is 2 perccel...)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10668) Mrdevil válasza Borostás (#10664) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen Ts-en szoktam mondani az igét én is mint mindenki,ezt aláírom. :B ;)
De only Ts,illetve ha bántanak chatbe,akkor viszont írok valami szépet én is. :U

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10669) Borostás válasza Mrdevil (#10668) üzenetére


Borostás
tag

Ja hát elég szórakoztató téged halgatni. Mint amikor Horti Gábor egy meccs kommentátora, feldobja a játékot.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10670) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Egyre jobb a játék. Kétszer is meghaltam "öngyilkosságban". Egyik esetben az épp felrobbanni készülő tankból ugrottam ki és erre kiírja... :((( Másik esetben meg megyek a tankkal, be akarok fordulni egy kis utcára és bámm, öngyi... :((( Há hülyék ezek? :W :DDD

Másik érdekesség. Pár napja volt, hogy egy embert nem lehetett megölni szinte. Két tár se volt elég, 3x lekéseltem de még mindig állt egy helyben! Majd mikor megindult akkor tudtam csak lelőni...

[ Szerkesztve ]

(#10671) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagyon jó, ez a játék! Most lett volna egy kis időm, de egy rohadt kört nem tudok végigjátszani. Elveszett a kapcsolat, meg nem tud kapcsolódni at EA-hoz. Tényleg ki van a tököm már vele. :(
A BETA-ban nem szívtam ennyit, mint itt a mindenféle frissítések/javítások után. :U

(#10672) r-chee


r-chee
őstag

Engedjetek meg egy nem túl fényes hangvételű idézetet:

"(...)ez a jatek b**dmeg hihetetlen. f*szert vonzza az idos korosztalyt, gondolok itt a mar jol megoregedett f*szkalapokra, akik mas vilagban nottek fel es ra akarjak eroltetni a szerencsetlen, ma mar rohejes szabalyaikat a jo jatekosokra egy olyan virtualis vilagban, ami nem nekik keszult. szerencsetlen szanalom a legtobb ember..."

A neten kutakodva bárki számára elérhetők különféle felmérések a játékosok életkorára vonatkozóan, és azokból jobbára az derül ki, hogy a gamerek legnagyobb részének életkora 25-40 év között van.
A Bad Company 2 és a fenti idézet kapcsolatánál maradva, szerintem a fejlesztők nem kimondottan tizenéves, ugra-bugra "kodozó" vérpistikéknek szánták ezt az alkotást.

- Közületek vajon hányan érzik úgy, hogy nem nekik való világ (VV3 :D ) a BC2 multis csatározás?
- Egyáltalán mi vonz benneteket ebben a játékban?
- Valóban nincs szükség rendszabályozásra, mert a fiatal és "jó játékos" egyének kellő önfegyelemmel és kultúráltsággal, egymás iránti tisztelettel rendelkeznek?
- Azt szem előtt tartva, hogy "nem minden ember egyforma", játéktudásban sem, szerintetek szánalmasnak és nyomoréknak kell tartani társainkat a játékban elkövetett hibáik miatt?

- 27 évemmel egyáltalán nem érzem úgy, hogy kilógok a sorból, és nem kéne a szervereken foglalnom a helyet.
- Szerintem eddig ez a legvalósághűbb háborús játékélménnyel gazdagító alkotás. Teljes beleéést ad az online harctéren folyó eseményekbe. Single része is filmszerű élményt nyújt.
- Mindenképpen szükséges terelgetni a népet, még ha nem is lehet mindenki elvárásainak megfelelni.
- Mindenki hibázik ebben a jórészt csapatmunkára építő játékban. Én is hibázok. A pumpa sokszor felmegy az emberben, de kell, hogy legyen önkontroll az indulatok kezelésére. Vitte már sokszor heli pilóta a halálba az egész legénységet, köztük engem is, mentünk tankkal egyesenesen bele a páncéltörőbe, könyörögtem már lőszerért az assault-tól sikertelenül, írtotta a csapatunkat felkészült német klán, de miért álljak neki ezekért lámázni, szidalmazni? Nyugodtság, egészségesebb lélek, hosszabb élet, nemde? :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10673) mackosajt válasza r-chee (#10672) üzenetére


mackosajt
addikt

Engedj meg egy észrevételt...

... ne ülj a WC mellé, és akkor nem megy fel a pumpa.

Amúgy tökre igazad van. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10674) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Van akinek sikerült már bronz-ezüst-arany csillagot szerezni M1 Garanddal? Nálam semmiféle statisztikát nem vezet róla a játék :(((

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#10675) Borostás válasza Sontir Fel (#10674) üzenetére


Borostás
tag

Tegnap megöltek M1-es és a srácnak ezüst csillag volt rajta, szóval neki adta a pontokat.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10676) WhiteWalker válasza Mrdevil (#10662) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köcce Devil :R , aszem tisztáztuk PEERO-val a dolgot , majd vadászok rá :DDD
emberre meg nem számít mivel ahogy HS írta nincs teamkill....az M-comra majd figyelek next time :B
TS-re meg sajna nem mindig tudok felmenni,ott tény hogy könnyebb lett volna ezt tisztázni.
A lényeg hogy megtárgyaltuk :)

(#10677) Mrdevil válasza WhiteWalker (#10676) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze szerintem semmi gond,mint ha mi se történt volna. :))

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10678) HS 2142 válasza Borostás (#10675) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is láttam bronz csillagosat, de nekem semmi statot nem számol.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10679) DieHard válasza gabipaci (#10654) üzenetére


DieHard
senior tag

höha nem néztem meg, ha nem felejtem el beirom ha játszok nemsoká :))

(#10680) DieHard válasza antikomcsi (#10671) üzenetére


DieHard
senior tag

Nekem minden nap 7 után fél óráig szaraxik a net. tréonline. holnap hivom hogy mivan. minen nap???

(#10681) madgie válasza DieHard (#10680) üzenetére


madgie
titán

Nekem egész hétvégén vacak volt, ha ez vigasztal :(

( egyszer lemértem pingtest-tel, 2500-as pingem volt :D )

(#10682) gabipaci válasza madgie (#10681) üzenetére


gabipaci
addikt

Hagyjad már magadat!
Minap megláttalak a szerveren az adminprogramból, mondom felmegyek játszani, mert még sose toltuk együtt a game-t.
Mire felértem, már hült helyed volt, pedig azonnal csatlakoztam...
:))

Logitech hardware tester

(#10683) HS 2142 válasza DieHard (#10680) üzenetére


HS 2142
őstag

Tőlük akkor se kéne a net, ha ingyen lenne :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10684) r-chee


r-chee
őstag

Úgy veszem észre, német körökben nagyon népszerű az 1-2-es szerónk :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10685) F_Zolee válasza r-chee (#10684) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az jó. Így a hungarikum kint reked. :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10686) Borostás válasza r-chee (#10684) üzenetére


Borostás
tag

Én ennek nem örülök, feljönnek csapatostól és elrontják mások játékát, persze nem mindig de vannak olyanok.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10687) ForRedGlory válasza HS 2142 (#10683) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Óvatosan ezzel ;]

(#10688) HS 2142 válasza Borostás (#10686) üzenetére


HS 2142
őstag

Az a rosszabb helyzet aki erre egyedül képes :))
Amúgy én se sűrűn szoktam beférni ma is 10 percig nyomkodtam a csatlakozás gombot.
(komolyan betanítom rá az ebet, okos állat az, én meg csinálhatom addig a dolgomat, aztán vakkant egyet ha sikerült belépni)

Red: Hopp, lehet kicsit előítéletes és indészkrét voltam. Utólag is elnézést :)
M-Com robbantás helyett is mindig T-Com robbantást olvasok...

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10689) ciry válasza gabipaci (#10666) üzenetére


ciry
őstag

Nem tudom mi van, de most voltam egy német szerveren és olyan laggok voltak, hogy ilyet még életemben nem láttam :U
Egyébként is sikerült jól elb@szni a játékot ezzel a peccsel, de hogyha még laggol is a szerver, inkább nem is játszom :(
A keresztapának meg szólni kellene, hogy az admin progit csak akkor használja mikor kell, m-com robbantás az hiszem nem ütközik semmilyen szabályba :F
Én nem tudok szólni, sajna, remélem 1-2 nap és megcsinálják a netemet...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10690) madgie válasza gabipaci (#10682) üzenetére


madgie
titán

Itthon volt az asszony, ilyenkor csak egyórácskákat tudok jáccani. Amúgy mindjárt felnézek, csak kipróbálom ezt :))

[ Szerkesztve ]

(#10691) gabipaci válasza Borostás (#10686) üzenetére


gabipaci
addikt

Tegnap pont ez volt.
Aztán kimarkoltam közülük egyet, és áthúztam hozzánk.
Megkérdezte, hogy miért raktam át, mondom balance miatt.
Azt mondta jó, és beállt a squadomba nyomni.
Űgyhogy lehet hogy jók voltak, de nem hülyék.
Nekem a RUS emberek jobban szokták szúrni a játékélményem...

Logitech hardware tester

(#10692) Borostás válasza HS 2142 (#10688) üzenetére


Borostás
tag

Nem rosz ötelet, mondjuk nekem aranyhalam van, azok meg köztudottan... hát hülyék, de megoldjuk, majd ideteszem az akváriumot a monitor elé.

gabipaci: Pont a tegnapi eset miatt mondtam. Nekem nem is a németekkel van bajom, hanem úgy általábosságba azokról akik nem magyarok, mivel annyira nincs sok magyar szeró így a magyarok kultúráltan játszanak, de a külföldiek mehetnek bárhova.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10693) BandiHUN válasza Borostás (#10686) üzenetére


BandiHUN
veterán

most legyek izé,de akkoris ez van,ha egy ph-s csapat verődik össze 1 oldalon? :DDD egyébként az sem kellemes,amikor az embernek mindig csak a vesztes csapatba jut hely,a másik oldalon mondjuk 7 ph-s,teamspeakkal felvértezve...ergó idegenek ellen is csak igy lehetne jobbára fellépni.sajna-nem sajna,de gyakorlatilag 1db ts-es,kicsit összeszokott squad simán eldönti a győzelem sorsát is simán,ha összedolgoznak.
persze más kérdés,ha épp idegenek jönnek fel,és nem az objektivában teszik ezt a csapatmunkát,hanem befoglalnak egy jó kemphelyet,és csak alázzák a népet,sajna erre van jó példa.de egyébként érdekesség:tapasztalatom alapján sok külföldi szerveren teljesen természetes a baserape,jó gémer,aki mögé megy a védők,támadók táborának és orvul hátbalövi a spawnolókat...ezt én főleg a németeknél tapasztaltam,tolja mindenki,lopják a járműveket...közelsem tapasztaltam ilyen csapatjáték jellegűséget sem,mint akár a ph-n,vadidegenekkel.
talán ez is az egyik vonzereje a szervereinknek,a ph-ról nem tudnék mondani olyat,akivel toltam,és ne lett volna csapatszellem csak úgy ts nélkül is...de ottvan pl.amit tegnap irtam,hogy jelzésre sokszor megvárják az embert járművel...külföldön 1x nem várt volna meg 1 tank se... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10694) gabipaci válasza ciry (#10689) üzenetére


gabipaci
addikt

Az említett eset a saját m-com felrobbantása volt.
Amúgy már megvitattuk, le van boxolva.
Nem történt semmi.

Logitech hardware tester

(#10695) Laraxior


Laraxior
titán

ingame video valakinél? hátha megtetszik a multi,hamár a single nem :D :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#10696) HS 2142 válasza Borostás (#10692) üzenetére


HS 2142
őstag

Okosak azok csak kajával kell ösztönözni őket, nekem is van pár csak ponty nem gépközelbe :DDD

A külföldiekről meg annyit, hogy jól javítják az élmény ha abakánnal elbújnak egy szikla mögé, amit még csak meg se lehet kerülni, mert a pálya szélén van és szépen egymás utánba szedegetnek le. Azért a 3. gránát után elment onnan..

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10697) gabipaci válasza madgie (#10690) üzenetére


gabipaci
addikt

Fincsi kis program...
Nekem n97-em volt, de szerdán "elhagytam", és a biztosító ma közölte, hogy nem tudnak olyat adni helyette, csak n900-at, hga ráfizetek 60 eurót. Belementem.
Kíváncsi vagyok arra milyen okosságos programok vannak.

Logitech hardware tester

(#10698) Borostás válasza BandiHUN (#10693) üzenetére


Borostás
tag

Azzal nincs is bajom ha járművet lop az egyik csapat a másiktól, de azt én már nem szeretem hogy elbújik az ellen spawn helyénél egy bokorba és lelő mindenkit aki oda"terem" hol van itt a fair play? Tény hogy tapasztalat kell ahhoz hogy észrevétlenül áttörj az ellenfél vonalán de attól még én szemétség hogy nem is hagyod hogy az ellen támadjon.

Másrészt az utobbi napokba amikor TS en megy a taktikázás szinte folyamatosan a mi squadunk miatt nyer a csapat, ez leginkább Bledi-nek Devilnek HS-nek és társainak az érdeme én csak úgy fedezem őket meg védem a már általuk plantolt M-comot.

Most az lesz a programom hogy felmegyek üres szerókra és megtanulok rendesen helit vezetni, kicsit jobban ki akarom venni a részem a csapatmunkába.

HS 2142 Azt az Abakan-ost aki lelött vagy 3-4 szer arra már vadásztam de sajnos későn löttem rá.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10699) HS 2142 válasza BandiHUN (#10693) üzenetére


HS 2142
őstag

Hidd el, hogy hiába van 4 jó, összetartó ember, ha a többiek éppenséggel nem tudnak mit kezdeni magukkal, és ingyen frag felkiáltással befutnak az ellenfél tárt karjaiba.

Peero nem írta, de ma azért párszor pofára estünk, mert hiába zúztunk le ezreket, ha milliók maradtak ellenünk. (és ott volt beldi is, lenyúlta az ellenfél mi-24-ét :) )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10700) bonat válasza Mrdevil (#10668) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :DD :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.