Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) ciry válasza gabipaci (#9041) üzenetére


ciry
őstag

Osztom.

Gonz0: szerintem -40 pont jár egy tk-ért, ott ahol van ff(ahol nincs ott -10)
Ha nem, dögöljön meg az összes pedofil.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9052) madgie válasza Mr.Jerk (#9050) üzenetére


madgie
titán

Ha az első mondatod igaz, akkor nálam ez szög lesz a játék koporsójába.

(#9053) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap voltam fönt a 3-as szerveren HC-n! Nem lehetne esetleg azt megoldani, hogy a betöltő képernyőn ki lenne írva, hogy mi az ami tiltott a pályán?
Kellett egy kis idő mire a fent lévő srácoktól chaten keresztül megkérdeztem, hogy mi az ami tiltott és sajnos volt olyan kérdésem amire nem kaptam választ!
Kérdésem volt a járműhasználat, de kaptam róla felvilágosítást amikor pofán lőttek tankkal!
A másik dolog, hogy én megkérdezem, hogy mi tiltott (válasz:M60,GL), de sajnos a frissen csatlakozottak ezt nem mindig teszik meg és míg én próbálom betartani a kérést vagy szabályokat addig a másik a képembe robbantja a GL-t! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9054) DieHard


DieHard
senior tag

Eredményesen ugy lehet kiküszöbölni szvsz ezeket, ha már a szerver névbe beirod hogy
NOGL,NOGUSZTi, NOVEHICLE stb. a bal alsó bannerbe meg egy két gyorsinfot.
BF2-be is a szervernévbe volt hogy onlyknife, pistol, no vehicle stb. igy már a juzer látta hogy bemenjen e vagy sem. nem kell adminirogatni folyton középre.
Engem egyre jobban kezd hidegen hagyni ez a dolog. Felteszek egy király kis medic fegyóra egy 4xes optikát, meg dumdum golyót és jöhet a gl-lel. HC-n meg aztán tényleg tökmindegy.
Aki előbb lát, azé a kill. SC-n meg menjen azzal amivel akar, akinek meg nem tetszik az meg oda ahova akar.

(#9055) gabipaci válasza Joe-T (#9053) üzenetére


gabipaci
addikt

becsatlakozas utan 30mp-el villog kozepen, hogy no GL & M60 pls vagy valami ilyesmi.
Mire gondolsz? Fejtsem vissza a jatek forraskodjat, es irjam at a jatekot, hogy el kelljen fogadni a szerver szabalyzatot, es csak azutan engedjen tovabb?
Olyat pl lehet, hogy 5mp-enként felvillanjon a felirat, de aki nem akarja meglatni, akkor sem latna.
Tudtommal a jarmuvek nincsenek tiltva a harmason, csak az inteligensebb emberek nem hasznaljak 2v2-ben.

Logitech hardware tester

(#9056) Gonz0 válasza ciry (#9051) üzenetére


Gonz0
tag

-10 pont a team damage és újabb -15 a team kill, de ha egy lövésből megölöd akkor nem von le team damage miatt. Legalábbis HC szervereken így működik.

Ahol nincs FF ott hogyan ölnéd meg a csapattársad?

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9057) Mr.Jerk válasza madgie (#9052) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Nem kell ám komolyan venni az első mondatot, de el tudom képzelni, hogy így gondolkodnak az EA-nél.

(#9058) ciry válasza Gonz0 (#9056) üzenetére


ciry
őstag

Lezuhanunk helivel :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9059) Gonz0 válasza ciry (#9058) üzenetére


Gonz0
tag

Legutóbb nekem az suicide volt ff nélkül. Igaz HC-ben roadkill.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9060) Mr.Jerk válasza ciry (#9058) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Az csak suicide-ot ad, még akkor is ha te juttatod a haverjaidat a földbe. A másik vicces dolog még, hogy hiába nincs friendly fire, collision detection ugyanúgy van. Lőjétek meg egy freindly helikopter farkát, 2 másodperc és zuhanás lesz, egyszerűen nem tudja megfogni.

(#9061) Borostás


Borostás
tag

Én HC-n ki nem álhatom ha recon távolságból agyonlőnek M60 al meg 1 méterről GL el de tényleg nem sokat lehet tenni ellenük. Tegnap is felléptem 1 órára a 3. szeróra voltunk ott páran és akkor is ellenség csapatába egy gyerek teamkillezett folyamatosan Gripen95-öt gyilkolta és admin se volt sehol így semmit se tudtunk ellene tenni, meg az elején amikor 1 v 1 be mentem és reconnal mindig kinyírtam egy gyereket rámfogta hogy biztos AIM ot használok mer mindig kilövöm. Aki játszott velem tudja hogyan lövök csipával szóval csak röhögni tudtam a gyerket amikor vagy csipával vagy C4 el gyilkoltam le, de vége lett a körnek és anyázás után elment. Annyi nekem elég is volt a napra meg TS en is pangás volt szóval nem volt kit halgatnom.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9062) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

nem lehetne az egyik szerveren beállítani azt hogy csak KNIFE legyen? Na az lenne a tiszta küzdelem :DDD

(#9063) Borostás válasza WhiteWalker (#9062) üzenetére


Borostás
tag

A kés is eléggé bugos ahoz hogy ne legyen tiszta, de nem rosz ötlet
(mióta reconozok siekrült +osra kihoznom a statom.)

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9064) madgie válasza WhiteWalker (#9062) üzenetére


madgie
titán

Fenéket: PING küzdelem :)

(79 dogtagem van, de jóval több lenne, ha normális -nem vidéki ótvar- netem lenne)

(#9065) Borostás válasza madgie (#9064) üzenetére


Borostás
tag

Hát nem egyszer volt hogy elöttem ált egy csipa gondoltam gonosz leszek és álló embert 3x késeltem meg mire meghalt, és semmi pagg meg hasonló. (végül sikerült :D )

Szerk.: Mostanába úgyis csak vagy arany DT re hajtok vagy Rhyn ezüst Dog Tag-jére. Már van 7 belőle :D és amúgy is nekem vagy 300-400 Dog tagom van msot inkább lövöm agyon 1 méterről az embert csipával az m21 gold star jobban kell.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9066) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Próbaképp felmentem az 1.es serverre full üres volt, mondom megnézem attack-ba ha lerakom a mcom-okat mi lesz.
Mármint hogy elindul-e a kör vagy valami és azt lesem hogy végig mentem a pályán +1200xp-t kaptam a semmire (közben feljött egy srác 2x lelöttem és lelépett).
Remélem ez is javítva lesz hamarosan valami közelgő patch-ben.

(#9067) bonat


bonat
senior tag

gyerünk srácok kitartás :Y
Derekasan dolgozzatok, kitartóan üljetek a padban, lelkesek legyetek a műhelyben az autó alatt gubbasztva miközben az arcodba csöpög az olaj (v a DOT4)......
És ha mindenki jól végezte dolgát akkor meg lesz jutalmatok estére!!!!!
Jó kis Squad társaságában , kiknek nevét zengi majd minden PH!-s szerver!!!! :DDD :DDD

(#9068) Gonz0 válasza Borostás (#9065) üzenetére


Gonz0
tag

Valamiért mindenki az én dogtagem akarja.. na mind1, van belőle elég, jut mindenkinek :)
Én mostanában a smoke launcheres headshotokra játszom, az jóval nehezebb, bár tegnap HS kapott eggyet :)

Úgy látszik, a hibák ellenére azért mindenki megtalálja a maga szórakozását.

Hmm, most nézem Peero vagy, akkor egál, nekem is 7 van tőled. :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9069) madgie


madgie
titán

Tegnap rászántam magam végre, és élesben bevállaltam a heli vezetést... jó öt-hat percet álltuk a sarat az egyik sráccal, pedig nem engineer volt. Jó buli, de még gyakorolni kell :)

Szerk: és a végén sem lőttek le, hanem letettem a helit (jó, kicsit beleálltam a földbe :D) és mind a ketten mentünk gyilkolászni.

[ Szerkesztve ]

(#9070) Joe-T válasza gabipaci (#9055) üzenetére


Joe-T
tag

A jármű dologra is azért kellett rákérdeznem, mert hétvégén ugyanezen szerveren játszottam, 8vs8-ban toltuk és bepattantam egy tankba majd a mögöttem lévő társam figyelmeztetőleg megsturcolta rajta a dukkózást és közölte, hogy No tank!
Lehet, hogy én voltam vakegér, de én nem láttam villogó feliratot, így csak a játékos társaktól tudtam infót kérni arra, hogy mit lehet és mit nem!
Nem, nem gondoltam én arra, hogy bármilyen forráskódot visszafejts egyszerűen csak érdekelt volna, hogy van-e rá valamilyen lehetőség!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9071) Mrdevil válasza bonat (#9067) üzenetére


Mrdevil
addikt

Te mit ittál és nekem miért nem adtál?
Ne is mond itt szívunk,ahogy felemelek egy autót egyből csöpög a nyakamba a sok esőlé.Ráadásul meleg sincs,nincs jó kedvem.Viszont legalább lassan kajálunk valami meleget.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9072) ciry válasza Mr.Jerk (#9060) üzenetére


ciry
őstag

Pedig nem :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9073) creedszl válasza madgie (#9069) üzenetére


creedszl
aktív tag

én is így tettem tegnap és egészen belejöttem, sikerült kőröznöm az mcomok fölött szépen, aztán na mi történt?naná hogy m60-nal kiszedtek...

Hulligaaan

(#9074) Mr.Jerk válasza ciry (#9072) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Igazából két dolog fordulhat elő.

1. Van egy DEATH (nagyon találó) nevű "fegyver", amit akkor ír ki a játék, hogy ha pl. kiugrasz egy quadból és a még robogó quad öli meg az ellenfelet. Gondolom helinél, ha van teamkill ez akkor jön elő, hogy ha te is és haverod is katapultáltok, és a friend van olyan szerencsés, hogy rajta landol a roncs. (Aki nem találkozott még ezzel a fajta gyilokkal próbálja ki, vicces a halállal ölni)

2. Ha csak a haver katapultál te még nem, akkor simán el lehet csapni roadkillel, de ha földön robbantok a heliben nem kellene team kill-t számolnia. Megjegyzem minél többet játszok a játékkal, annál inkább kezdem nem érteni az egészet. Persze lehet ez abból adódik, hogy a kezdetektől fogva csak korcsosult a játék.

(#9075) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Az én véleményem HC-ra semmi más mint a TANKOK+HELLIK tiltása, azon kívül szerintem minden mehet mivel mindenkinek adottak a fegyverek, Hc-ban az M60 sem annyira kimagaslóan jó, hogy tiltva legyen. Az tuti hogyha tank van akkor élvezhetetlen a játék mivel mást nem csinál mint messziről szétlövi az MCOM pontok környékét és ha megtisztította a terepet akkor szedegeti le a védőket akik ugye nem tudnak sehova sem elbújni aztán ha megvan a 20/0 statja akkor talán befoglalja valaki az MCOM-ot.

(#9076) madgie válasza Zsozsooooo (#9075) üzenetére


madgie
titán

Megmondom őszintén, ezért sem vagyok oda HC-ért, számomra a sokféle jármű meg a spotolás teszi azzá ezt a játékot, ami. Ha a "kinek jobbak a reflexei" felmérésre vágyom, akkor megint feltelepítem a CoD4-et :)

Egyébként azt is megértem, aki utálja, hogy sokáig tart a spot, nem kéne tíz másodpercig karácsonyfa égőként világítani az embernek, egy-másfél mp elég volna, hogy tudja a csapat, hogy arrafelé várható egy ellen.

(#9077) creedszl válasza Zsozsooooo (#9075) üzenetére


creedszl
aktív tag

tegnap láttam a ténykedésedet a 3-as szerón.ügyesen hatástalanítottad c4-gyel a tankokat:)

Hulligaaan

(#9078) lala42 válasza Borostás (#9061) üzenetére


lala42
őstag

Ma beszélek a kölök apjával,hogy tegye helyre a kis bunkót ( 5vagy 6.-os) ha nem akkor priviben megkérek valakit az adminok közül,hogy banolják a gyereket. Én előre figyelmeztetem, ha nem érti meg, akkor kick nélkül bann. :K
A fiam hiába írt neki nem értette meg. Debil a kölyök ;] :DDD

(#9064) madgie
NARACOMOS vagy? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9079) Zsozsooooo válasza Zsozsooooo (#9075) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Egy gyors vázlat.

Ha kell csinálok normálisat.

[ Szerkesztve ]

(#9080) ciry válasza Mr.Jerk (#9074) üzenetére


ciry
őstag

Nem tudom, hogy hol helyezkedett el a lövész, csak azt, hogy nekimentem a sziklának, gellert kapott a heli és suicide+tk lett az eredménye.
E vót sajna :F

szerk.: most nézem, pont Gonz0-vol az áldozat :Y

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9081) madgie válasza lala42 (#9078) üzenetére


madgie
titán

Na nem kitaláltad? :D

Fortissimus: gondolom nem 500 tankot/helit lőttél ki vele :D

[ Szerkesztve ]

(#9082) Fortissimus


Fortissimus
őstag

jo cucc ez a guszti, 3 nap alatt kitermelte a platinat :DD

most raallok a shotgun+c4 parosra :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9083) rankesz válasza Fortissimus (#9082) üzenetére


rankesz
veterán

Biztos nagyon örültek neked... :N

(#9084) Gonz0 válasza ciry (#9080) üzenetére


Gonz0
tag

Nem emlékszem, hogy sc-ben megöltél volna. Tuti nem hc volt?

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9085) ciry válasza Gonz0 (#9084) üzenetére


ciry
őstag

Most már nem tudom :F
Helivel felszálltunk, te örültél, hogy javítasz egy kicsit az arányodon, erre kb. 10 mp után meghaltunk, mert ura voltam a helyzetnek :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9086) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok nállatok,nincs gond a felbontás beállitásnál ? Mert ismerősőmnél minden felbontás 100 hz re szeretne rakni :)

(#9087) Gonz0 válasza ciry (#9085) üzenetére


Gonz0
tag

Így már emlékszem, Isla Inocentes volt és Hind-el zuhantunk. Az 3-as szerver volt.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9088) Fortissimus válasza rankesz (#9083) üzenetére


Fortissimus
őstag

resze a jateknak :)
en is anyazok egyet ha bekapom mastol, aztan megyek tovabb. ennyi ;]

madgie: volt benne az is azert boven

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9089) ciry válasza Gonz0 (#9087) üzenetére


ciry
őstag

Ott volt ja, azon a pályán, de hogy melyik szerveren, már a baj se emlékszik :F
Lehet azért kipróbálom a zuhanást valakivel sc-ben is ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9090) WhiteWalker válasza Fortissimus (#9082) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ha berágok én is előveszem gesztenye guszit a medicek ellen.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9091) madgie válasza WhiteWalker (#9090) üzenetére


madgie
titán

Én szívfájdalom nélkül bepörkölök egy squad közé a gusztival, ha látom, hogy két-három M60-as medic van benne... naná, majd az Uzi-val megyek nekik húsz méterről szemből?

(#9092) Bavid


Bavid
senior tag

Hát szerintem nem a játékkal van a baj, hanem a játékosokkal, igaz m60 túl erős, de egy ügyes játékos simán kiszedi, csak nem szemből kell nekirontani :DD De cg, meg gl, szerintem okésak csak vannak emberek akik nem tudják mire való, de ez nme a játék hibája, ha televan a szerver ilyenekkel akkor egyszerűen kilépek, mert nem akarom magam ezen idegesíteni.

Valaki beszélt az mg3-ról, épp arra gyúrok (arany csillag) és tényleg nem egy hűde fegyver de azért lehet vele szedni, és van egy titkos fegyvere: Azt vettem észre ha közelről valakit elkezdek lőni, úgy hogy folyamatosan nyomom az egeret ugye nagyon gyorsan jönnek a golyók, és volt szó róla hogy a játék nem kezeli le, tehát nyomom ezerrel a skulókat és hiába lő rám, egyszerűen az ő golyói is elvesznek! Tehát volt hogy beugrottam egy házba, voltak 3-an lövök mg3-al mint állat és nem tudtak leszedni látszott hogy lőnek de nem is sebződtem!! (aztán kifogyott a tár....)

Madgie: nagyon is jó fegyó az uzi, mikor azal toltam, nagyon meglepett néha milyen messzire el lehetett lőni vele (pontosan!)

[ Szerkesztve ]

(#9093) madgie válasza Bavid (#9092) üzenetére


madgie
titán

MG3 nekem nagyon is bejött, red dot rá, oszt csá... távolról is gyilkos (nagyon gyorsan köpköd, ezért relatív egyszerű ölni vele, viszont pont emiatt sokkal hamarabb szorulsz tárcserére, mint az M60-nal).

M16A2 is meglett tegnap, ( végre az összes fegyver megvan :) ) nekem az is tetszetős, szintén kutyagyors köpködő, apróbb sorozatokkal rettenet jó cucc (tudom, erre ott az Abakan is, de az közelre szvsz nem olyan jó, mint ez)

Tudom, hogy jó az Uzi, PP-2000 mellett a kedvenc Engineer fegyverem ( Port Valdez kikötőben hihetetlen kill streakem volt vele, pedig nem vagyok egy superman :D ), de három medic ellen nem sokat érsz vele, ha szembe jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#9094) _Voyage_ válasza madgie (#9093) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

M16A2 legjobb assault fegyver, M60 legjobb medic fegyver, GOL/M95 legjobb sniper fegyver, PP-2000 legjobb engineer fegyver. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9095) csana


csana
senior tag

Az mitől lehet, hogy mikor egy járgányon -amit épp vezet valaki- használom a telepített gépfegyvert, pattog az egész kocsi. Ha beülök sofőrnek minden ok, de amint átülök a lövész "székbe" egyből pattog minden ha haladunk :S.

(#9096) Mrdevil válasza _Voyage_ (#9094) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én csak ezen a pp-kétezren vitatkoznék,nekem annyira nem jött be.Majd lehet rápróbálok még egyszer ma,a többi stimt. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9097) madgie válasza _Voyage_ (#9094) üzenetére


madgie
titán

GOL nekem nem jött be eddig, valahogy nem érzem. Az M95 tiszteletet parancsoló, de a legeredményesebb még mindig az M24-es alapfegyverrel vagyok recon-ként :)

(#9098) Neoteric válasza ciry (#9089) üzenetére


Neoteric
addikt

Mikor kifagytál akkor zuhantam a helivel és suicide lett. (ha ilyen zuhanásra gondolsz)

PSN: ne0teric_sAN

(#9099) _Voyage_ válasza Mrdevil (#9096) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

PP-2000 halk, gyorsan köpi a golyókat, mivel nem hallani szinte, ezért könnyen megölsz vele bárkit, anélkül, hogy észrevennéd. Bár UZI is elég hatásos, csak nem olyan halk. :DDD

madgie: Én M24-el nagyon nem tudok hatásos lenni, GOL-al meg M95-el viszont jól tudnék nyomulni. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9100) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Új szerver!
Hungarian Reunited Clan - HRC*** néven találjátok meg. 24 fős, egyenlőre conquest megy rajta, de még állítgatjuk. Lehet hogy néha lefog állni. Jó játékot mindenkinek!
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.