Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) G4NXST4 válasza Borostás (#9649) üzenetére


G4NXST4
tag

[link]
Azért ez szép, és még mellette csaj is és összesen 19.257-órát játszott az x-fire szerint, ja és még californiai is és pont Los Angelesben él. [link]
Amikor beszéltem vele, akkor megkérdeztem, hogy tényleg csaj, az mondta, hogy igen, utána megkérdeztem, hogy hogy a rákba képes egy csaj 20000órát játszani erre a válasz: 5 év alatt. Azért érdekes egy csaj xd

nagyonromlik

(#9652) r-chee válasza G4NXST4 (#9651) üzenetére


r-chee
őstag

Nem semmi eredmény. Ööö...második linknél bal oldalt felül érdekes egy tetkó van a csaj vállán... :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9653) L4D1K válasza G4NXST4 (#9651) üzenetére


L4D1K
őstag

Hát ha ez tényleg igaz, akkor megvan a kockák álma. :C

De miért gondolom azt, hogy (tételezzük fel hogy tényleg női játékos) a valóságban rá hasonlít:

# ANTAL Tuning #

(#9654) lala42 válasza G4NXST4 (#9651) üzenetére


lala42
őstag

5 év = 43800 óra. Ebből levonva 20 000-at az 23800 óra. Kiszámolva, minden más tevékenységet levonva folyamatos játék mellett, napi 10,1 óra játékidő. És ez csak az X-Fire statisztika. Mellette Más játék, ( az-az x-fire-n kívül ). Plusz gondolom suli, evés, ivás, alvás sz..ás. Némi nemi élet is, akkor hogy is van ez az X-fire statisztika? Vagy ő írja a statját. ;] :DDD LOL

(#9653) L4D1K
Az álmaid csaja? ;] :P

(#9652) r-chee
csak rosszul használta a PhotoShop-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9655) G4NXST4 válasza L4D1K (#9653) üzenetére


G4NXST4
tag

Ja majd holnap megkérdem, hogy ő van-e a képen, mert ha nem akkor adhatna megmondhatná a nevét és akkor utána nézek facebook-on,
(#9652) r-chee
Ja majd a tetkóra is rákérdek

nagyonromlik

(#9656) lala42 válasza G4NXST4 (#9655) üzenetére


lala42
őstag

Username: anubiskryk
Nickname: Kryk | Hudgens
Location: 90272, LA, CA / United States us
Age: 110
Örök fiatal a csajszi. :DD :))
Igy már belefér a játékidő. Az az eredmény még azért egy kissé kérdéses. :U

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9657) G4NXST4 válasza lala42 (#9654) üzenetére


G4NXST4
tag

Amúgy az x-fire többet számol plusz a játék menüjébe is vagy, és még úgy is hagyhatja
a gépét, hogy a játékba van és ezt mind számolja a az x, ja és még ha kimész a játékból, néha még utána is számolja, az időt, és nem pár percet, néha több órát is.

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#9658) Borostás válasza lala42 (#9654) üzenetére


Borostás
tag

Ezek után rám merjék mondani hogy kocka vagyok :)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9659) lala42 válasza Borostás (#9658) üzenetére


lala42
őstag

Volt anno egy osztálytársnőm, ő Kocka volt. De olyan gömbölyded formával, hogy na. :Y
Mert ugye háromfajta női mell van. A cici, a mell, és a hú ba..meg. Nos neki a harmadik volt. ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9660) G4NXST4 válasza Borostás (#9658) üzenetére


G4NXST4
tag

Hát ettől a "csajtól" még van egy nagyobb kocka is [link]
ő csak laza 30000 órát nyomott le xd

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#9661) Źşë' válasza lala42 (#9656) üzenetére


Źşë'
addikt

xfiren futottál vele össze? :D am ismerem )) ez a Hudgens ez nem Higinsz mint a Magnumban volt? lehet szegény transzvesztita :D áááá :Y

(#9653) L4D1K am sztem ez a csaj még helyes is lenne ha adna magára és nem lenne ennyire elhízva

(#9657) G4NXST4 én már láttam h egy gyereknek felszámolt vmi 234 órát, és ugye ez a heti :DD
és sztem ez a higinsz tuti azok közé tartozik akik bennhagyják a játékot és csak számoljon, de ennek mi értelme lol

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9662) Borostás válasza lala42 (#9659) üzenetére


Borostás
tag

Nekem is van teljesen kocka osztály társam de ő jó formába van vasalja a haját, meg ahogy a mostani fiatalok szokták. COD 4 - ezik, és vett 30K HuF-ér egy egeret ahelyett, hogy valami "normálisabb" / újabb- játékot venne. Kérdeztem mér, azt mondta még el akar érni pár dolgot mirelött abbahadja. Ő célul vette az Európa bajnoki, vagy világbajnoki címet CoD4 be. Lehet hogy játszik úgy elérhesse, de kétlem hogy siekrül neki.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9663) lala42 válasza Borostás (#9662) üzenetére


lala42
őstag

Ennek a csajnak a neve volt Kocka. ( Andrea ) ;] 30 éve volt. Akkor érettségiztünk együtt. :O

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9664) Borostás válasza lala42 (#9663) üzenetére


Borostás
tag

Nem értem hogy lehet munka vagy iskola mellett ennyit játszani. Nekem van még pár évem az iskolából de már most ki kell számítanom mennyi időm van a gép elött ülni pláne ha már dolgozni fogok. Majd lesz valahogy

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9665) lala42 válasza Borostás (#9664) üzenetére


lala42
őstag

Ha melózni fogsz, akkor már könnyebb. Ha a gyerkőcök felnőnek, vagy nagyobbak lesznek, akkor meg, még könnyebb. Csak kell vagy 3 gép a házba és nyugton van mindenki. ( csak a leendő mamát nem szabad elhanyagolni. ;] ) Mint ahogy a biblia is mondja, Add meg az Úrnak ami az Úré, az asszonynak, ami kell :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9666) DieHard


DieHard
senior tag

ki vette le buksage-ról a bannt?

(#9667) Borostás válasza lala42 (#9665) üzenetére


Borostás
tag

Az megnyugtató. De a gyerekekig van még némi időm arra hogy minden szobába összerakjak egy gépet, de majd próbálom nem kodkákká nevelni őket, ne tanuljanak az apjuktól semmi rosszat ;]

DieHard: Ha jól tudom mindenkiről le lett véve a bann.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9668) DieHard válasza Borostás (#9667) üzenetére


DieHard
senior tag

ok, csak nem tudtam, mert nem voltam szük hétig ingame.

(#9669) Borostás válasza DieHard (#9668) üzenetére


Borostás
tag

Ja láttam, azt hiszem Gabi mondta hogy mindenkiről le lett véve, mer Hitman is volt fenn egyik nap a szerón wáá és nem siekrült megkéselem, mondjuk azér mer mindig velem rakta össze egy csapatba

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9670) gabipaci válasza DieHard (#9666) üzenetére


gabipaci
addikt

Miután izzítottam az új admin programot, elfelejtettem visszarakni rá.
de pótolom ezt a hiányosságot.
BUKSAGe
Így írja, ugye?

Logitech hardware tester

(#9671) Borostás válasza gabipaci (#9670) üzenetére


Borostás
tag

Hitman is visszakerül a listára vagy ő szabadon futhat?

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9672) gabipaci válasza Borostás (#9671) üzenetére


gabipaci
addikt

Hitman és KL_Atya a következő két ember, aki nagyon szemmel van tartva részemről.
KL a pofázás miatt, hitman meg ...tudjuk miért...

Logitech hardware tester

(#9673) Borostás válasza gabipaci (#9672) üzenetére


Borostás
tag

Értem tehát próbaidőt kapnak, majd akkor énis jobban nyitvatartom a szemem, ha egy szerverre sodor a sors.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9674) gabipaci válasza Borostás (#9673) üzenetére


gabipaci
addikt

Atya eseteben nem is ertem, hogy miert nem zarom rovidre az ugyet.
Az SG forumon lehordja a szerverunket minden sz@rnak, de megis hozzank jar.
A beszolasai meg jatek kozben erosen suroljak a minosithetetlent. Szemelyeskedes, noobozas, csunya beszed. Nem kedvelem egyiket sem. Alig varom, hogy valami igazan velotrazot beirjon.
Sreenshotot szeretettel varok, lehetoleg pontos idomegjelolessel...
Hitman eseteben meg akar csal, akar csak uberkiralyallatul jatszik, jo lenne, ha nem rajtunk gyakorlatozna. O viszont biztos nem fog csunyat irni, mert meg semmit nem lattam beirni.
Nem kizart hogy annyira fiatal, hogy nem is ismeri a betuvetes nevu varazslatot.
Ezzel nem degradalom Ot, pusztan fikcio, feltetelezes.
Buksage-nek meg ha leirjatok a nevet, rarakom a bant. Kis es nagybetu szamit!

Logitech hardware tester

(#9675) BandiHUN válasza gabipaci (#9674) üzenetére


BandiHUN
veterán

őrá is érdemes figyelni...
kultúra itt is befigyel.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9676) DieHard válasza gabipaci (#9674) üzenetére


DieHard
senior tag

Jaja, atyánál én is láttam sg-n az irományokat, és irreálisan soxor van fenn ehhez képest a szervereken.

Egy kis monológ a sokat olvasóknak :D :

Sg-n más is lehordja a szervereket, mert gl, m60-as nooboknak hivnak minket. Csak azt nem értem miért jönnek fel akkor? Gondolom sok szerver van ahol tiltva vannak ezek a fegyók, bár nem értem miért. Ha ki lennének kapcsolva oly sok szerveren, akkor szvsz ráférne egy oldlara a szerverlista.

Más oldalról: megvettem ezt a nyomorék játékot. Akkor ne pár "überkocka, minden életem ebben jáccom, mert semmi sem érdekel, klánember vagyok, és wb-t akarok nyerni ember" szabja már meg a játékfeltételeket, meg noobozzon összevissza. Ugyanolyan jogom van gl, m60, meg még vagy 50fegyót használni mint nekik. És az alkalmazkodás iratlan törvényét tekintve a kisebb csoport alkalmazkodik a nagyobbhoz. Tehát ha a nagyuraknak nem passzol ez a game, el lehet menni máshová, és nem fikázódni fórumokon.
Nem b.szom én szét az ő játékukat, talán nem kéne bejönniük. Azt meg csak halkan mosolygom el, hogy a nagy jcsr klán szerverén sztem klánversenyen kivül nem sok lélek található napközben. És nem tudnak másba kötni, csak azokba a szerókba, ahol minden nap élet van. Infinity is ilyen.
ui: ugyanilyen "retek fegyver" akkor az összes sniper fegyver, guszni, mortar. Ki kéne venni minden fegyvert a játékból, és puszta ököllel apritani az ellent. igy lenne szerintem is fair ez az egész game.
Na mehettek dógozni.
üdv!

(#9677) Joe-T


Joe-T
tag

Hétvégén tapasztaltam egy érdekes dolgot! Az 1-es szerveren voltam fent szombat éjszaka és a Laguna Presa pályán volt egy érdekesség! Amikor a program először töltötte be a pályát (nálam 15-20 másodperc körül van) és kidobott a kezdő bázisra a védőknél a "B" Mcomot már élesítették is! Ezt hogyan??? :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9678) ADAM1337 válasza Joe-T (#9677) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez jó kérdés de a válasz egyszerű jetskivel egyből átlehet érni.
Ált én is az elsők között vagyok bent egy mapon betöltési időben ez kb olyan 2-3 mp nálam.

(#9679) mt_mark válasza Neoteric (#9620) üzenetére


mt_mark
csendes tag

Telepítésnél kiválasztod hogy cd / online authentication, én online telepítettem elsőre is, és másodjára is. Ebből adódóan az accomhoz rendeli a cd key-t.(elvileg).
Loginolok a gamebe, email cím // pw. Erre feljön az licensz agreement, accept, majd irjam be a cd key-t. itt már pislogtam mi a F.A.S.Z-nak mikor online authentication-t nyomtam és ott már megadtam. mind 1 beírtam, válasz hogy a kulcs használatban.

Egy fontos dolog, hogy formázás előtt nem uninstaltam, mert kicsit elszállt a gép és reménytelen volt eltávolítani.

(#9680) r-chee válasza gabipaci (#9672) üzenetére


r-chee
őstag

Részemről KL_Atya legközelebbi feltűnéskor azonnal bannolva lesz. Tegnap szerencséje volt, mert pont lelépett, mielőtt intézkedem volna. Nem lesz kár érte. Ha csak délután vagy este tűnik fel a szerveren, bannolja ki más helyettem, persze egy rövid indoklás után. Vele szemben zero tolerancia.

Pár szösszenet tőle:

Április 16, péntek (kicsillagozva):

[17:06:46] KL_atya > snipers Never win
[17:14:50] KL_atya > nyomorult sniperek a csapatomban tamadjatok b*sszatok meg
[17:26:00] KL_atya > budos gec*seg sztem
[17:26:06] KL_atya > ellopni
[17:26:16] KL_atya > most megb*szhatjuk, esely nincs bemenni
[19:40:55] KL_atya - Tamadok - Bravo > tamadj b+
[19:41:07] KL_atya - Tamadok - Bravo > kib*szott haszontalan vagy a ****-val egyutt

Április 18, vasárnap (kicsillagozva):

[00:27:50] KL_atya > k*rva m60
[00:42:13] KL_atya > egy tar m60-bol lojj le
[00:42:15] KL_atya > ugyes
[00:43:36] KL_atya > de ki az a buvalb*szott barom, aki otthagyja nekik a tankot
[00:43:41] KL_atya > raadasul ketto
[00:43:43] KL_atya > t
[00:43:52] KL_atya > soha nem szabad kiszallni belole!!!
[00:44:00] KL_atya > inkabb dogolj meg vele egyutt
[00:56:33] KL_atya > na milyen erzes ****, ha mas is m60-al megy?
[00:56:39] KL_atya > doglesz mint a sz*r ugye?
[19:56:04] KL_atya - Tamadok > ez a f*sz meg az elozo ponton kempel
[19:56:09] KL_atya - Tamadok > sot ketto
[19:56:17] KL_atya - Tamadok > most meg beul a tankba
[19:56:22] KL_atya > a sniper, hogy rohadjon meg
[19:57:37] KL_atya - Tamadok - Bravo > gyoker
[19:59:14] KL_atya - Tamadok - Bravo > legalabb mortarozd b-t
[19:59:18] KL_atya - Tamadok - Bravo > ennyi agyad lehetne
[20:00:25] KL_atya - Tamadok > tankkal B-t lodd
[20:00:33] KL_atya - Tamadok > hatha sikerul szetloni
[20:01:32] KL_atya - Tamadok > mortaroznatok ti b*zi szar haszontalan sniperek
[20:01:43] KL_atya - Tamadok > vagy ahhoz mar esz kell mi?

Szerintem több helyen is megsértette a szabályzatunkat a beírogatásaival. Az pedig, hogy sg.hu-n lejárató hadjáratba kezd másokkal együtt, csak a fórumjuk és az ott lévők színvonalát tükrözi (tisztelet a kivételnek).

A másik srác neve helyesen BUKSAGe. Hitman-t nem kell piszkálni egyenlőre. Játszottam párszor vele, és mintha visszafogottabb lenne. Aztán majd eldől.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9681) ciry válasza DieHard (#9676) üzenetére


ciry
őstag

Sok ilyen szájbergyerek azért veszi meg a gémet, hogy a kis osztálytársaiknak menőzzön a csúcs klánjával, hogy egy a tökömetnemérdekli milyen bajnokságban, a 61. helyet sikerült megszerezniük és hogy mindenki csicska volt.
16+ os a játék, de szerintem van alatta bőven felhasználó.

Azaz atya vagy ki volt fent egyszer ts-en, olyan 16-18 körül lehet és nem volt vele ott probléma: beköszönt, megkérdezte, hogy miért lett kirakva, mondtam neki, hogy megrogyott a szerver és ledobott mindenkit, megköszönte a felvilágosítást és elment.
De ha űbertukó akkor nyomjátok ki, nekem tökmindegy.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9682) DieHard válasza ciry (#9681) üzenetére


DieHard
senior tag

A több éves onlinegame pályafutásom alatt egy dolgot vettem észre. Majdhogynem mindig igaz. A top gamerek, a normális gamerek, sohasem beszélnek. Pláne csúnyán. Csak játszanak, és nagyon jól nyomják, szöveg nélkül.

(#9683) F_Zolee válasza DieHard (#9682) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen megeshet, hogy csöndbe vannak egy-két megalázó esetig.[link] :DDD

(#9684) r-chee válasza F_Zolee (#9683) üzenetére


r-chee
őstag

Ugyan már, ez csak egy kiscsávó megrendezett szereplése. :D
Az, hogy valaki általában csöndben van és fegyelmezett, nem jelenti, hogy az illető top gamer. Egy jó játékosnak is éppúgy elszállhat az agya, mint egy átlag gamernek, és utóbbi is lehet olyan nyugodt, mint egy jó gamer. Embere válogatja.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9685) gabipaci válasza r-chee (#9680) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne rakd ki atyat. Nem jatszik rosszul, csak mindig hoborog.
Szolj Neki sg-n kulturaltan, ha nem valtoztat, akkor nem lesz jo vege.
Nem emlekszem ra, hogy valaha is raszoltunk volna.
Ha marad taplo, akkor mehet.
Ingame is szoljatok Neki legkozelebb.
Nekem igy telefonroln nem sok eselyem van szorfozni, orulok ha ez betolt itt a vilag vegen.

Logitech hardware tester

(#9686) F_Zolee válasza r-chee (#9684) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tudom én csak eszembe jutott ez a "szösszenet" a hozzászólással kapcsolatban. :)

(#9687) macman507 válasza lala42 (#9659) üzenetére


macman507
aktív tag

Öhh 3 féle női mell van xDD

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9688) WhiteWalker válasza DieHard (#9682) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez teljesen igaz,én a Gears of war-ba tapasztaltam ezt.... :K

(#9689) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nekem is csinálta tegnap, átment egy egész tár a rohadt bajuszos medicen. Mire leesett neki, hogy mi van és elkezdett lőni nálam már kiment a tár :D
Amúgy smgből mennyi kell egy embernek? Mert nekem még 4-5 találatot is túlélnek simán.

Gabi: És akkor a Recon teamet ki fogod rúgni, mert nincs 1000 pontja? Mondjuk ha az elején ellő 3 embert, plusz spotolgat és még mortart is dob, akkor megvan. De nem mindenki tud vele játszani, azokat ki fogod rúgni? ;)

(#9690) madgie válasza BalaNce87 (#9689) üzenetére


madgie
titán

Szvsz csak poénkodott, például egy tankjavító engi sem pontmester :)

(#9691) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most látom, hogy nincs GL a HC szerókon? És akkor mivel bontom le assaultal a mounted machine gunokat, meg a falakat? Célkereszt nélkül rohadt nehéz ám GLezni!!! :K

(#9692) r-chee válasza BalaNce87 (#9691) üzenetére


r-chee
őstag

Más kaszt, rakétavető, C4, mortair strike, légkalapács, stb.... :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9693) gabipaci válasza madgie (#9690) üzenetére


gabipaci
addikt

legalabbis probaltam...
Bar mondtak mar egy paran, hogy nem vevok a humoromra.
Amugy az engi-vel irgalmatlan pontokat lehet kaszalni, ha a tank vezetoje nem besz@ri, es nem is kamikaze.
Ha valaki felfogja, hogy szerelik, nem kell allandoan elmenekulnie a kezdopontra, es nem is csak a kezdopontrol lovoldoz befele, annak elmeny enginerkedni.

Logitech hardware tester

(#9694) madgie válasza BalaNce87 (#9691) üzenetére


madgie
titán

Annyira azért nem nehéz, tegnap a hármas szerón direkt rákérdeztem, jó helyen járok-e (háromszor öltek le egymás után nyílt terepen GL-lel, abból egy hátba ment). Nem baj, felőlem lőhetnek, de akkor én is előkapom a gusztikát :D

(#9695) BalaNce87 válasza gabipaci (#9693) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát HC módban azért rohadt nehéz tankozni. A gyalogosok szinte láthatatlanok. A rakétát nem vágod honnan jön. Gyakorlott engi ellen hiába javítasz, oda lövi a rakétát ahol javítod és kész.
De ráadásul nem is egyedül van...

(#9696) madgie válasza gabipaci (#9693) üzenetére


madgie
titán

Ritkán akadok össze normális tankossal én magam meg jobb vagyok géppityus/javítónak, mint fő lövésznek :)

(viszont ha besikeredik, akkor tényleg óriási érzés és a pontok is jönnek szépen)

BalaNce87: és ráadásul a kedvenc szétszerelős technika is nagyon jól működik HC-n is :)

[ Szerkesztve ]

(#9697) KL válasza r-chee (#9680) üzenetére


KL
tag

Hm. Nem teljesen értem, hogy miért baj, ha a játék céljára próbálom buzdítani a népet. Nagyon ritkán tud kialakulni normális játékkép, ha mindenki a dombok tetején a céloktól távol ül és sniperkedik, gl-ezik, stb.

A hozzászólásaim az agyam elborulása miatt néha nem pont irodalmiak (de pl. mit mondjak arra, ha két tankunk is az ellenség kezén van, mert a sniperek utazni használják), ezt majd próbálom kerülni, viszont túlzott durvaságig nem mentem sztem (anyázás és társai).

Ti is tehetnétek a szerver játszhatósága érdekében, ha pl. néha az admin rájuk szólna, hogy támadni kellene.

KL_atya

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9698) KL válasza ciry (#9681) üzenetére


KL
tag

Nem 16-17, 34 vok :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9699) BalaNce87 válasza madgie (#9696) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ha arra gondolsz, hogy odajön és elkezd fúrni... Ez az egész játékon a HAB. Ennél gyerekesebb és nevetségesebb dolgot nem láttam még. Talán múlt héten láttam először. Azt hittem, hogy azért jön az engi, hogy aknát tegyen elém, mögém. Erre külső nézetben látom ahogyan fúr... szánalmas faszság. Ez lenne az első dolog amit tiltanék. :(((

(#9700) madgie válasza BalaNce87 (#9699) üzenetére


madgie
titán

És meddig tartott volna, ha nézegetés helyett kipattansz és lekéseled a fúrogató engit? ;)

Giinos: védekezésnél is így szokott lenni, mindenki arra vár, hogy majd más odamegy hatástalanítani és ő meg majd az erre előjövő támadót fedezékből lekaszálja... aztán a végén egyik sem megy oda és csodálkoztak, hogy kikapnak a végén (de a K/D olyan széééép lesz).

BalaNce87: akkor jól tetted. Ha már itt van KL: valamelyik nap nagyon keményen tankozott és egyszerűen nem tudtam kilőni, fürgébb volt tőlem. Viszont ilyenkor a magamfajta kocapléjer megpróbálhat odakommandózni a tank mellé, hogy aknával/fúrással térítse jobb belátásra :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.