Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10301) DieHard válasza BandiHUN (#10292) üzenetére


DieHard
senior tag

Ennyire unalmasak már a nők? :D Legalább itt nem szólnak vissza. Egykalap mindenki :)

(#10302) Bela_88


Bela_88
csendes tag

Sziasztok!!Lenne 1 kis problémám!
Azt szeretném kérdezni hogy ezzel a konfiggal :::
AMD Phenom X3 8650
4 GB RAM
ATI HD 3200(alaplapi)
akadozik a játék és arra lennék kiváncsi hogy ez a video kari miatt van??

(#10303) PaJa1 válasza Musa99 (#10223) üzenetére


PaJa1
őstag

Netszolgáltatód milyen, lehet az a ludas, a kapcsolat?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#10304) BandiHUN válasza DieHard (#10301) üzenetére


BandiHUN
veterán

én nem mondtam,hogy nem szeretek dugni... :P de azért játszani sem rossz dolog :DDD végülis a napi 1 óra,másfél,a barátok közt és a maunikasó-k helyett végülis szerintem nem kockaság...max az emberek nehezen fogadják el,hogy nem tévét les az ember,hanem valami "interaktivat" csinál...nomeg az asszony addigis hadd nézze a fentebbi orgánumokat,és az embernek esze ágában sincs ezt vele tenni :DDD 1-1,és nincs veszekedés a tv-n. :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10305) Doki-HUN1978 válasza Bela_88 (#10302) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Szerintem gyenge a kártyád...
Dobj bele egy nagyobbat!
18 000 körül már kapsz jót itt a PH-n.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10306) bonat válasza Bela_88 (#10302) üzenetére


bonat
senior tag

egyértelmű h a alaplapiVGA miatt van.....

(#10307) Borostás válasza BandiHUN (#10304) üzenetére


Borostás
tag

Monika Show jobban rombolja az agysejteket mint a BC az biztos.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10308) Bela_88


Bela_88
csendes tag

Ok! Köszönöm a segitséget! :C

(#10309) madgie válasza bonat (#10306) üzenetére


madgie
titán

Ilyen IGP van nekem is, de még a CoD4/1280*1024-hez is vérsovány.

(#10310) F_Zolee válasza Doki-HUN1978 (#10300) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha a jó célzás csítnek számít akkor azt nem. :P Amúgy könnyebb ölni most már. Nemrég lejöttem egy szerverről, 5.5-ös stattal. Gl gyengébb lett kicsivel de a golyó jobban fog már. Ezen is változtattak ezek szerint. Másik fegyvert még nem volt alkalmam kipróbálni. Sokan mondják, hogy az M416 javult de majd csak holnap fogom tesztelni a többi fegyvert.

[ Szerkesztve ]

(#10311) WhiteWalker válasza aram01 (#10280) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

lassan már járókeret kell,főleg egy háborús veteránnak, sőt már le kéne nyugdíjazni :DDD
ich bin 28 :B

(#10312) Balika23hun válasza zack (#10251) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Köszönöm, igyekszem jó lenni és nem agyatlan vérpistike lenni.
Nekem is van olyan hogy tök jól megy (ált. este szokott jobban menni) de van hogy totál szarul.
Azért örülök hogy vannak nálam idősebbek is.Én csak 23 vagyok de anyám így is azt mondja hogy nem ilyen hülye játékokkal kéne játszanom.
Inkább örülne hogy nem cigizem meg nem drogozom.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10313) macman507 válasza Zolás (#10283) üzenetére


macman507
aktív tag

Óó a CS!! :R :K

De szerettem azokat az időket :P
Volt hogy azért mentem fel cs-zni, mert olyan volt a dumájuk az embereknek hogy na :D
Nem tudom 1.6-ról írtál e mert én arra gondoltam, bár CSS-ben is volt pár hasonló de 1.6hoz nem hasonlítható :P

Nem tudom ismerősek-e neked ezek e a nevek: RAPTOR, Sanyi, most hirtelen nem jut eszembe több, pedig vannak egy páran :D

Pedig még csak 18 vagyok :)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10314) Zolás


Zolás
addikt

Nabakker hát a szervereket már hozzá tudom adni a favorithoz de elsőre a fele kiszürkült aztán az összes :DDD
És most hogy 2 szerón is játszottam már a másodikat is szürkére rakta a játszott listán. Ez egyre szörnyübb lesz. :(
Ha a multi része nem kárpótolna sajnálnám rá azt a 6k-t amiért vettem....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10315) BalaNce87 válasza Zolás (#10314) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nyugi én már megbántam:D egy szóval összefoglalom a játékot, nevetséges. Videókon keresztül nagyon megtetszett, de ha már játszik is vele az ember megtapasztalja hogy rengeteg hiba és bug van, ami elrontja a játékot.
Összeségébe jó lenne, de így egy félkész cucc marad. A csapatmunka meg egyenesen 0, szerintem sokan codból jöttek át az ott ugye az ugra bugra headshot a divat, és a statra mennek, nem a bomba plantelésére és megvédésére, azaz coba nem számít a csapatmunka.
Hát ha nem lenne multija akkor kb 500 ft-ot érne a játék meg a supportja.
Ha már pénzt adok érte elvárnám a 100%-os támgoatást és a hibák javítását azonnal.

(#10316) r-chee


r-chee
őstag

Ez a tank kéne e játékba, ilyen mozgással. Mit nézne az ellen, mikor támadók ugratnának le vele a hegyről a fák közül, szétlapítva egy épületet :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10317) Źşë' válasza r-chee (#10316) üzenetére


Źşë'
addikt

ezzel lenne ám pár roadkill :D nem menekülne senki xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10318) Balika23hun válasza r-chee (#10316) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

hát igen,a ruszkik aztán tudnak tankot csinálni, ezt már a második világháborúban is bebizonyították

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10319) Perillustris


Perillustris
senior tag

Próbáltam okos lenni, keresgéltem a Google-ön, visszaolvastam itt is, de sajnos a gond nem illant el.

Először a köcsög EA update minden bekapcsolás után lefut, persze sosem talál újabbat.


Ez eléggé zavaró, de túlélném, ha tudnék játszani MP-ben. De nem. Sajnos egyetlenegy szervert sem hoz fel. Belevetettem magam a Port forwarding rejtelmeibe, be is állítottam a portokat, de így sem.

Ellenőrzésképpen kivettem a router-t a hálózatból, s közvetlenül rákötöttem a modemre a szgépet, de a probléma megmaradt, azaz egy szervert sem talált. A bejelentkezés rendben megy, az internet-kapcsolat is OK.

Kicsit belefáradtam, pedig lehet, csak egy banális hibát követek el.

Köszi, ha megpróbáltok rávilágítani erre. :R

A Dirt 2 simán megy MP-ben. Itt miért kell szarakodni? Mi értelme van így megírni a szoftvert?

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#10320) r-chee


r-chee
őstag

Áh, leszedem ezt a 10.4-es katát. Akad itt-ott a game, plusz fegyverekkel nemigen találok el senkit, hiába lövök bárkire :( .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10321) zack válasza Fortissimus (#10267) üzenetére


zack
nagyúr

Nah, jól van, akkor mi öregek, mehetünk együtt járókeretért a gyógyászati segédeszközök gyárába. :DDD :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10322) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Most néztem már végre pluszba van a k/d-m bár amióta nem foglalkoztam vele és assault-al is megyegetek jobban megy a játék plusz pörgösebb a játékmenet is.

(#10323) Target78hu válasza ADAM1337 (#10322) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Jól toltad és sokszor megöltél :D
Viszont meglett a platina késem ,már csak a VSS re kell 2 árány ,bár nem lesz nehéz ,mert 90% azzal megyek ;)
A mortaromra nem lehet panasz már ,mert hosszabb lett a rílód time+gyengébb hatású így ritkábban küldhetem ,ami nem baj ,mert így jobban kell figyelnem ,hogy mikor engedem el. (meg mostanában a c4ezek inkább - bár sokszor nincs is nálam ,de ha megrohanok egy tankot úgy kiszállnak belőle ,mint annak a rendje :D .Többnyire megpusztolok ,de jön velem a tank is. :P)
Assaultal (f2000) is mentem egy keveset és nagyon feelinges most!

hkv.hu

(#10324) ADAM1337 válasza Target78hu (#10323) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen párszor "összefutottunk" :)

(#10325) Yany


Yany
addikt

Azt hiszem saját rekordot döntöttem, 7 db újraélesztős kitűzőm volt, ami minimum 35 embert jelent. Meg is kaptam az ace pint. ;)

(_ICU_Jukebox [HUN])

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10326) Jazzy


Jazzy
tag

Nem tudom ki, hogy érzi de valahogy a patch óta én csak esek-kelek. Mintha újra kezdtem volna a játékot. Eddig assaultban az m16-ot használtam, de szerintem nagyon legyengítették, így annyira gyenge lett, hogy használhatatlan. Az An-94 kicsit jobb lett. Lehet, hogy nekem volt sok a két hét kihagyás, de nem hiszem. A vicc az, hogy egy SCAR-al is előbb lelőnek, mint én egy m16-al. Nem vagyok az a kiakadós fajta, de kicsit úgy érzem, ha ez tartósan így marad akkor kénytelen leszek abbahagyni a játékot, mert több idegeskedés van vele, mint élvezet... :(((

J@zzy

(#10327) Jazzy


Jazzy
tag

Ja és még valami, nekem érzésre annyira laggol a játék, hogy sokszor még lövöm nagy erőkkel az ellent, egyszer csak pattan egyet és már fekszem is. Pedig, a netem 8 megás, így azzal nem lehet gond, a videókártya pedig egy 9800Gtx...

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10328) Doki-HUN1978 válasza Jazzy (#10327) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

És a 9800 GTX-et mi hajtja?

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10329) gabipaci válasza Perillustris (#10319) üzenetére


gabipaci
addikt

A telepítési mappádból kikeresed az updater-t,(ElectronicArts/BattlefieldBadCompany2/BFBC"Updater.exe) jobb klikk, futtatás rendszergazdaként.
Patch-eli a játékot, és utána menni fog. Ha tévedtem, bocsi...
De szerintem ez a baj.
Nem a letöltéskezelőnek, hanem a játéknak kell naprakésznek lennie.

Logitech hardware tester

(#10330) Jazzy válasza Doki-HUN1978 (#10328) üzenetére


Jazzy
tag

Asus P5k lap, Intel core2duo E8400 3Ghz, 4Gb kingston DDR2. Ezek bőven elegek a meghajtáshoz szerintem, így nem hardverrel van gáz...

Szerk.:

Oprendszer Win7 64bit. A patch előtt simán ment is a játék, volt néha akadás, de az is csak az ismert szerver laggok miatt.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10331) Doki-HUN1978 válasza Jazzy (#10330) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Azzal valóban nem lehet...
A patch óta észeleled?

(mert nálam azóta még gyorsabb is lett a játék, úgyhogy érdekesnek találom amit tapasztalsz)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10332) Jazzy válasza Doki-HUN1978 (#10331) üzenetére


Jazzy
tag

Igen sajnos a patch óta észlelem. Tegnap raktam fel, azóta már játszottam kb 3 órát és nem javult a helyzet. Nem voltam egy ultra pro, de azért elboldogultam simán. Ja és nem vagyok sem gl, sem cg huszár... Most tényleg olyan érzés, mintha sosem játszottam volna a játékkal... :(((

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10333) Joe-T válasza ForRedGlory (#10260) üzenetére


Joe-T
tag

Én akkor a 36 évemmel mit mondjak? Öreg veterán?! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10334) Target78hu válasza Jazzy (#10332) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ha pl NOD32 vírusfalód van ,akkor próbáld meg a GameSettings.ini -file-t a kivételekhez rakni ,hogy ne firtassa ,hátha (avast-om van nem értek ,hogy kell mit a nodban)!

Nekem kb 1x volt nagy belassulásom ,de lehet a vírusirtóm frissített a háttérben ,mert pár mp után helyre állt! (nincs erőművem ,de elfut peccs után is jól a e6300 1.8 +2gb ram +8600gt 256mb gépemen ,igaz ultra low beállítások mellett ,csak a felbontás van picit feljebb véve ,hogy tudjak csipázni ;)

hkv.hu

(#10335) Joe-T


Joe-T
tag

Akinek gondja van a spawn vagy respawn lagal az a vírusirtójából vegyek ki a C:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\BFBC2 könyvtárat!
Én tegnap este megcsináltam és hibátlan lett, nincs egy deka lag sem spawnoláskor! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10336) Jazzy válasza Target78hu (#10334) üzenetére


Jazzy
tag

Nekem is avast-om van. Megnézem,amit javasoltál, hátha.

J@zzy

(#10337) ForRedGlory válasza Joe-T (#10333) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vén trotty ;]

(#10338) Joe-T válasza BandiHUN (#10297) üzenetére


Joe-T
tag

Milyen hitbox hibáról van szó?
Csak azért kérdezem, mert mostanában nekem is szinte úgy megy a játék mintha totál kezdő lennék benne és lehet, hogy csak valami beállítási bibim van!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10339) Joe-T válasza ForRedGlory (#10337) üzenetére


Joe-T
tag

Vagy Öreg Cápa! ;)
Kissügér! ;]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10340) rankesz válasza Joe-T (#10338) üzenetére


rankesz
veterán

Tegnap este én is csak estem keltem , sokkal rosszabbul ment mint előtte... Abba is hagytam mielőtt még jobban felb... vagyis húztam magam. NEm vagyok egy progémer. De amit tegnap sikerült produlkálnom az botrány

(#10341) aram01 válasza Joe-T (#10335) üzenetére


aram01
nagyúr

nod32-nél hol is van? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10342) ForRedGlory válasza Joe-T (#10338) üzenetére


ForRedGlory
félisten

hitbox probléma megoldása (nem próbáltam, de ki fogom, mert tegnap nekem sem ment annyir,a mint szokott.

Gonz0: nagyon lassú vagy, igazad van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10343) Gonz0 válasza Joe-T (#10338) üzenetére


Gonz0
tag

erről

Szerk: lassú vagyok :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10344) belaazallat válasza ForRedGlory (#10342) üzenetére


belaazallat
addikt

És miről is van benne szó? Mert én nem értek angolul.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10345) ForRedGlory válasza belaazallat (#10344) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Arról hogy lagzik a hitbox. Becélzol valakit, de kicsit arrébb van, mint azt te érzékeled, és ha fejbelövöd, lehet mellé megy, pedig a célkereszt közepén van.
Ergó, lehet lősz valakit mint állat, és leszed, aztán ha azt látod hogy aki kinyírt, 100%-os élete van, akkor ez a galiba.

Még magyarabbul: ha késés van (latency), akkor futó ellenfél elé kell célozni, hogy eltaláld.

[ Szerkesztve ]

(#10346) belaazallat válasza ForRedGlory (#10345) üzenetére


belaazallat
addikt

De ez nem állandó jelleggel jelentkezik, ha jól sejtem?!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10347) JamesHun válasza ForRedGlory (#10345) üzenetére


JamesHun
addikt

ezért imádom amikor futok a sniperre merőlegesen és 1 lövéssel leszed mikor te 2 méterről nem tudod hol a hitbox , nemhogy 100 méterről :D

SeriesX: JamesSHun

(#10348) Gonz0 válasza ForRedGlory (#10345) üzenetére


Gonz0
tag

Éppenséggel mögé kell lőni, nem elé.

A kliens próbálja kompenzálni a játék késleltetését és nem ott mutatja az ellenfelet ahol valójában van hanem ahol szerinte akkor lesz mikor a lövésedet a szerver regisztrálja. Alapból a kliens 100 ms-es pingre van beállítva és ahelyett, hogy dinamikusan az aktuális pinghez állítaná magát mindig ezzel a 100 ms-es értékkel számol. Ezért ha a pinged jobb mint 100 (a server browserben lévő ping számit, amit ingame mutat az nem ping) akkor hiába mutatja a vérfröccsel a kliens, hogy eltaláltad az ellenfeled a szerver nem regisztrálja a találatod a kis felvillanó kereszttel és nem is tudod megölni a mozgó ellenfelet.

Ezen javítani úgy tudsz ha a gamesettings.ini-be és a settings.ini-be beállítod, hogy általában milyen pingü szervereken játszol.

gamesettings.ini-be:

SettingsManager.floatSet GSDefaultLatencyCompensation 0.0450000
SettingsManager.U32Set GSInterpolationTime 45

sorokat kell beírni, az

IntroPlayed=1
[GstPersistence]

sorok közé. (patch óta a 2 sor nem egymás mögött van, én a GstPersistence elé írtam).

és ugyanezt a settings.ini végére is.

a 45 és 0.0450000-ös érték azt jelzi hogy átlag 45-ös pinget mutat a szerver browser azokon a szervereken ahol játszol. Nekem 46 szokott lenni PH-s szervereken, kivéve a 4-est ami németeknél van, ott 31. beállítottam 40-re és érezhetően kevesebbet anyázok TS-en. (bár erről inkább a többieket kéne megkérdezni. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10349) Joe-T válasza aram01 (#10341) üzenetére


Joe-T
tag

A nod32-nél sajnos nem tudom hol van ez a kizárás lehetőség! Én már egy éve AVG-t használok, ott egyértelműen megtalálható a kizárás!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10350) xEon1337


xEon1337
őstag

A PH szerverek IP-jét hol találom meg?

"Less but better" - Dieter Rams

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.