Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10701) Borostás válasza HS 2142 (#10699) üzenetére


Borostás
tag

Az nagyon jó csapatmunka volt, bár ez pont ellentmont annak amit nemrég írtam, mer szépen az ellenfél mögött voltunk és onnan indítottuk a támadást, és lopta el a helit. Arra már nem emlékszem, hogy nyertünk-e vagy sem, de a nap egyik legjobban kivitelezett támadása volt.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10702) HS 2142 válasza Borostás (#10701) üzenetére


HS 2142
őstag

(#10701) Borostás: Nyertünk, kár hogy Devil lemaradtt róla :N

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10703) bonat válasza HS 2142 (#10702) üzenetére


bonat
senior tag

Devil mikor lépett le??:D

(#10704) HS 2142 válasza bonat (#10703) üzenetére


HS 2142
őstag

Valamit (6 és fél7 körül) vacsorázott, utána visszajött, de nem sok időre. <Bár igazi celeb, úgy érdeklődnek iránta>

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10705) Borostás válasza HS 2142 (#10702) üzenetére


Borostás
tag

Akkor jó, vagyis félig. Legszebb látvány akkor is az volt, amikor Bledi elröpült a helivel az ellenség meg áll és néz hogy "ezt meg hogyan..." elöttem volt úgy 3 ellenfél de nem volt szivem lelőni őket annyira siratták a helit, persze utánna 2-t le is löttem, 3. kapta el HS-éket de meghúztam magam spawn ig és támadtunk újra.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10706) bonat válasza HS 2142 (#10704) üzenetére


bonat
senior tag

;]

(#10707) Borostás


Borostás
tag

Na most jött el az a pillanat hogy felmegyek az Atacama Desert-re és szépen megtanulom mesterfokon az ottani heli irányítását. Úgy 1-2 órája volt alkalmam élesbe letesztelni és elég egyszerünek tűnik az irányítása. (vagy Fenntartása, ahogy HS nevezi)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10708) Mrdevil válasza bonat (#10706) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt vagyok,itt vagyok ne izguljatok srácok,látok hallok mindent csak egy kicsit nyomtam MW2-t,mert már lassan nem is ismernek meg az ottani TS cimbik igaz Lara? :U
Mi lesz ha megveszem az ujj Moha-t,szakadjak háromfelé?

Bonat: te meg ne tapsolgass itt,hanem akkor gyere játszani mikor én is. :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10709) ADAM1337 válasza Laraxior (#10695) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

[link] kis sniper movie.

(#10710) fireproof


fireproof
őstag

Mától én is a boldog BBC2 tulajok közé tartozom. :D Tudtam, hogy ezt a játékot érdemes megvennem :DDD Ha van jó tanácsotok vagy tippetek segíthetnétek. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#10711) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nemrég okoztam egy kellemes pillanatot valamelyik csipának a kettes szerveren. Hála az új tracernek ami sokkal gyorsabb, mint volt. Igaz egy helyben ülő kempert nem nehéz eltalálni de messze is volt. Atacaman voltunk. Én középső pontnál a hajóroncs elejénél, ő meg az amerikai oldal első pontjánál tanyázott. Kapott egy tracert és utána küldtem a csomagot. ;]

(#10712) G4NXST4 válasza ADAM1337 (#10709) üzenetére


G4NXST4
tag

Na igen én ezért nem próbálkozom a sniperrel, mert akkor mindenki csalónak hinne, aztán ilyen videókat kellene csinálnom, hogy elhiggyék, hogy egy tisztességes játékos vagyok, aki elrontja a tudásával mások játékát :O
Remélem együtt éreztek velem :DD

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#10713) BandiHUN válasza F_Zolee (#10711) üzenetére


BandiHUN
veterán

na igen a legjobb biztosra menni...vagy ez lehet a Splinter Cell-ből jött? :D de igy tuti nem véti el az ember :DDD

igazából kisérlet volt,hogy lehet-e valahogy ölni a tracerrel...de nemigen sebez semmit... :( pedig hc szerver

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10714) G4NXST4 válasza HS 2142 (#10704) üzenetére


G4NXST4
tag

Ja észrevettem, hogy egy celeb van köztünk, gondolkodtam is rajta merjek-e kérni autogramot, de aztán úgy döntöttem, inkább a feketepákótól, vagy benkőtől :DD
Jól van na ez már tényleg, durva volt, inkább bocsánatot kérek deviltől, mielőtt rám uszítsa a testőreit köhöm pitbulljait ;]

nagyonromlik

(#10715) drachos válasza BandiHUN (#10713) üzenetére


drachos
tag

Úgy néz ki mint valami szörnyszülött világító szemekkel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10716) Borostás válasza drachos (#10715) üzenetére


Borostás
tag

Mocsári rém visszatér 2

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10717) DieHard


DieHard
senior tag

Basszus már tul jónak sem lehet lenni :D kibasztak egy szerverről mert aláztam. ;] :DD ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10718) Allien


Allien
veterán

Ma "kicsit" beanyáztam a Magyar szerveren, sorry. Csak, kicsit fusztrált lettem, mert egyből 10/5-s lett a K/D-m, mert van pár unfair emberke, aki be UAV-z ahova születek (igaz, csak ott álltam, vártam a tankra, de ettől még base camp. :B :K A másik meg, hogy sportot űznek az amcsi oldalról (Arica harbor), ahol amúgy is van 3 tank, hogy bejönnek a másik oldalra, és megpróbálják ellopni az ott lévő tankot. :((( Sajna, most ismét sikerült, és ismét én voltam (az egyik) áldozat.
Tudom, nem szép dolog anyázni, de ez van (így utólag már amúgy is mindegy). :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10719) madgie válasza DieHard (#10717) üzenetére


madgie
titán

Hát elég kattant bírsz lenni, ha belejössz: múltkor Isla Inocentes-en lelőttél, feléledtem, le is késeltél, majd megint lelőttél. Mindezt jó fél perc alatt... akkor nem bántam, hogy nem vagyok feljelentkezve TS-re :DDD

Allien: én voltam a UAV-s, elnézést kérek itt is, a tankokra vadásztam, a jobb egérgombot "megszokásból" nyomtam mellé. Mégegyszer sorry, bár a tankban már ültek, mikor ráraboltam (direkt mindig kijelölöm előtte). A tanklopáshoz természetesen semmi közöm, azt k*rvára utálom én is.

[ Szerkesztve ]

(#10720) DieHard válasza madgie (#10719) üzenetére


DieHard
senior tag

:U Erre nem emléxem. De a mostani 30/2 es hc statomnál biztos felébred anyum csuklás miatt. Idióta németek. És ráadásul semmi warn. Kezdem megérteni szegény hitman gyereket ha télleg nem csitel. Hogy utálhatják csórit. :D

(#10721) madgie válasza madgie (#10719) üzenetére


madgie
titán

Ja, és mikor a bázisotokon kempelő srácra éledtem rá (nem láttam, hol van, csak a romokat), akkor kimentem az útra, hadd kapjatok le. Nem fényezem magam, meg ilyesmi, csak semmi keresnivalóm nem volt ott.

DieHard :engem is lecsítereztek ma. Igaz, előtte meg én a srácot, mert durva volt, hogy a lábánál robbanó kézigránátot simán túlélte. Persze ki tudja, valójában hol volt, meg mit láttam én...

[ Szerkesztve ]

(#10722) DieHard válasza madgie (#10721) üzenetére


DieHard
senior tag

Na azért ne érts félre, életemben nem volt ilyen statom,láthatod a statomon csak pont elkaptam egy kört. Nem vagyok én annyira kocka, csak ez jó jött ki, és meg is jártam :(.

(#10723) KL


KL
tag

Ma pl. egyik PH-s srác (tudom a nevét, de nem személyeskedek) leanyázott vkit tank lopásért.

Én meg, aki sosem folyamodtam ilyenhez, már kétszer figyelmeztetve vagyok. :)

Nem várok választ, csak a szerver kódexetek betarthatatlanságára és az erkölcsi alap hiányára szeretném felhívni a figyelmet.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#10724) Allien válasza madgie (#10719) üzenetére


Allien
veterán

Áhá! :D Ugyan, néha van ez így! :B :R Amúgy, jól nyomtad az UAV-t, hiába jelölgettelek, szinte rád se nézett senki. Mondom f*sz*, már előtte kidurrantottál (normálisan), kénytelen leszek én legépágyúzni. ;] De, szerencsére megelőztek.
Amúgy, sokat bénáztak a Ti oldalatokon a tankosok. Támogatás nélkül próbáltak bejönni. :W Mondjuk, én örültem a fragoknak. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10725) Allien válasza KL (#10723) üzenetére


Allien
veterán

Személy szerint az előző egyik üzimben pont erről írtam. :B Ezen felűl, "figyelmeztettek" is. :R
Te voltál amúgy utána mellettem? Egyszer csak nagy füst jött a tankból, és sehol senki. Azt hittem, ott lett hagyva a tank. :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10726) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Én hummerrel mentem be és b-re mentem csaptam egy kerülőt mert ott kevesebben voltak.
Jah és akit esetleg " ok nélkül" kickeltem ( de jó basztatni az admint) attól bocs... De ha kitettem valakit annak oka volt ;]

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10727) creedszl válasza mackosajt (#10630) üzenetére


creedszl
aktív tag

úgy futtattam és semmi változás...pedig az updater exe-t és a sima launchert is beállítottam hogy futassa rendszergazdaként...bár keresésnél nem néztem csak a Fav-ban...

Hulligaaan

(#10728) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ma tankos napom volt, meglett ra a platina :)

+a felvarros is :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10729) Mrdevil válasza G4NXST4 (#10714) üzenetére


Mrdevil
addikt

Kösz Romlik tudtam számíthatok rád. :DDD
Viszont van egy 13 éves fekete macskám azt minden további nélkül rád uszíthatom ha gondolod,ha éppen fel tud kelni. :DD
Ha kell autogramm szoljatok nyugodtan,küldök e-mailben. :D ;]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10730) macman507 válasza Mrdevil (#10708) üzenetére


macman507
aktív tag

AZ új Moha jó választás! ;)

BC2-es movie :DD
Sniper-Assult ^^

http://www.youtube.com/watch?v=0_fuLvVocqw

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10731) ciry válasza DieHard (#10717) üzenetére


ciry
őstag

Rengeteg az atomhülye admin, sajnos ezt az elmúlt 2 napban is megtapasztaltam: kb. 2 órát toltam összesen, de 2 különböző serverről b@sztak ki.
Tegnap azért, mert magyarul mertem írni Pufajkásnak, hogy ne buzerálja az ellenet a bázisán, mert ki fogják rakni.
Persze nem őt rakták ki, hanem engem :F

Eredményes volt az ügyfélszolgálatos kommunikáció, este jövök ts-re és igyekszem ezúttal nem szétverni az asztalt ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10732) madgie válasza macman507 (#10730) üzenetére


madgie
titán

Asszem tegnapelőtt szedtem fel az egyik lekéselt sráctól egy ilyen M95+4X zoom összeállítást. Még néztem is, hogy mi a fene, ki ilyen lökött... aztán kiderül, hogy nem is az :DDD

(#10733) KL válasza Allien (#10725) üzenetére


KL
tag

allien: Igen, én voltam melletted, a füst azért volt, hogy leszedja a tracert, meg hogy nyugodtan javíthassam. Te meg elvitted, de azt már megbeszéltük, azt hitted üres.

gabipaci:
Bakker a múltkori helis esetnél sem írtam a PH! szerver nevét, a mostanit meg eleve ebbe a fórumba említettem, nehogy rám lehessen fogni, hogy a szerver ellen uszítok. Te pedig az sg.hu-n válaszolsz rá. Nem értem.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#10734) Borostás válasza ciry (#10731) üzenetére


Borostás
tag

Na az jó, már kezdett hiányozni a hangod, bár amennyi új van mostanába az se biztos hogy felismerlek. Eddig körülbelül 5-6 hangot tudok megkülönböztetni (most nem sorolom), ha valahogy meg tudom csinálni az én mikrofonomat, akkor majd remélhetőleg az én hangomat is meg tudjtok majd jegyezni. Már a teljes oprendszer újratelepítésén gondolkodok, mer egyszerüen nem tudom mi a hiba a mikrofonnal.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10735) ciry


ciry
őstag

"Van egy csávó, hála az égnek még nem vette meg a játékot, de Ő bf2-ben folyamatosan mindenkit lenyomorékozott"(SG)
Hahaha, én tudom kire gondolt itt Gabipaci :DD

Borostás: én újravágtam az egészet, eddig a kb.2 óra alatt nem rakott ki, nem kell már a lemez se bele.
Ha nagyon szarakodik, rántsd újra az egészet, hátha...

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10736) Joe-T válasza KL (#10733) üzenetére


Joe-T
tag

Jól olvastam, hogy a tracert a tankról a füst leszedi?
Én eddig csak javítás közben tapasztaltam, ha a tankot megjavítottam teljesen, akkor a tracer is lejött!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10737) KL válasza Joe-T (#10736) üzenetére


KL
tag

Igen, ha a füstöt teszed be másodlagosnak, az leveszi a tracert. Meg egyébként is hasznos lehet, ha nagyon lőnek és el akarsz mozogni előlük, vagy fedezékben javítanál.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#10738) Borostás válasza ciry (#10735) üzenetére


Borostás
tag

Csak az a gond hogy fogalmunk sincs mi lehet a probléma, tehát nem tudom hogy megjavul-e attol hogy újratelepítem, most az a tervem hogy áthozom a haverom mikrofonját tesztelni, mer nekem egy gagyi 1000Ft-s van hátha azt nem szereti a gépem, ha azzal működik akkor majd beszerzek valahonnan egy jobb mikrofont és aztán beszállok én is a csapatba (rendesen). Eléggé unom már hogy csak megfigyelő megy halgató vagyok és hogy írásos módszeren kívül nem tudok segíteni. Eléggé fusztál amikor látom hogy mennek felétek de nem tudok szolni.

Más: Ha beteszem a füstöt akkor azt is (ha jól tudom) jobb gombal aktiválom? Csak mer mostanába helizni fogok és eddig csak traceres CG-vel szedtek le.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10739) KL válasza Borostás (#10738) üzenetére


KL
tag

Igen, jobb gomb, viszont sajna helin nincs ködgránátvető.

A helivel ezzel a felgyorsított tracerrel nagyon kicsesztek, igen egyszerű eltalálni vele és onnantól bye bye.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#10740) Gonz0 válasza Borostás (#10738) üzenetére


Gonz0
tag

Ahogy mondod, jobbgomb a füst. Viszont van cooldownja, szal ha peched van ugyanugy leszednek traceres gusztival csak 2 tracert kell ezután lőni nem 1-et. Patch óta annyira könnyű a tracerezés, hogy csak a töltények alacsony száma szab neki határt.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10741) Borostás válasza KL (#10739) üzenetére


Borostás
tag

:W Pedig már kezdtem örülni. :W
Amúgy mióta gyorsabb a Tracer kb 10-15 helit szedtem le egymagam, azóta a reconon kívül mindenhol Tracerem van pisztolyként, ez gyakran gondot is okoz amikor CG vel keresem a tankokat és a szembe kerülő ellen-t fejbelövöm tracerrel, ami rendszerint a halálomat okozza (de az övét is ;] )

Lassan vége a számtek órának, úgyhogy 2-3 fele majd a jól összeszokott csapattal mehetnénk pár kört (Bledi Devil HS Gabi Rhyn és társai(nk) Azér se haragudnék meg, ha Rhyn az ellenfelem, mer mint ahogy tegnap HS is mondta jól jönne tőle egy Arany dog Tag, tudom még nincs neki de ami késik nem múlik

Gonz0: Ha egy tracer is le tudok szedni már megérte mer addig is lehet javítani a tankot, ez a túlélést is jelentheti. De nem fogom használni mer nem szoktam tankozni, inkább javítom.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10742) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Ha van assault a közelbe és dob 1 lőszeres ládát akkor veszel fel újabb lőszert és lőheted a helit vagy tankot. Én mostanába emberre is célzok és néha sikerül eltalálni.. Világit mint 1 karácsonyfa:D :DD

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10743) KL válasza Borostás (#10741) üzenetére


KL
tag

Pedig ha a helit nem csinálták volna így ki...

Ha a heli lövészének és a pilótának is be van rakva az alternate fire, akkor a lövész jobb klikkel tracert tud lőni, a pilóta pedig irányított rakétát lő ki, mint a telepített AT állások (ha kicsit ránéz a bejelölt célra, akkor fogja be, de ez nem ír ki távolságot).

Marha jól és hasznosan lehetne helizni.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#10744) Gonz0 válasza Borostás (#10741) üzenetére


Gonz0
tag

Kifejezetten helire írtam, hogy nem sokat ér a füst. Tanknál valóban hasznos, tudod javítani a füstben meg a tracert is 'tiszticcsa', de helinél nem tudsz kiszállni javítani menetközben. ha meg már tracertávolságban vagy, nem igazán lesz időd hátramenni és leszállni javítani.

Szerk:
Részemről majd 6-7 után csatlakozom.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10745) ciry válasza Borostás (#10738) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is filléres van és jobb, mint a jóval drágább :U
De nézd meg a komádét is, hátha végre hallhatunk is ;)
7 felé jövök

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10746) Colera


Colera
tag

sry hogy nem olvasok vissza, tudtok valami magyar csapatról linket adni, vagy valami tgf-es teamet írni? 20+ lehetőleg? :DDD

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#10747) Gonz0 válasza Colera (#10746) üzenetére


Gonz0
tag

Alapvetően akik voltak BF2-ben azok nagyrészt itt is megtalálhatóak. Itt nézz körül

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10748) Gonz0 válasza Gonz0 (#10747) üzenetére


Gonz0
tag

Ahh, lejárt a szerkesztési idő. Szóval magyar csapatok itt

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10749) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

MI nem nevezünk be??

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10750) Doki-HUN1978 válasza KL (#10743) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Szóval az a tracer volt?!

Én meg mondom: milyen szar ez a rakéta, csak lövöm aztán semmi nem történik... :D

(mentségemre legyen mondva, csak 2x ültem a heliben) :B

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.