Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) ciry válasza gabipaci (#9200) üzenetére


ciry
őstag

Nevezd át szerintem és akkor mindenki átmászik oda ahová való, és nincs belőle sem értetlenkedés, sem sértődés.
Mert elvileg ez lenne a minimum.
Dumálni át-át lehet menni máshová, de hogy mindenki egyszerre fossa különböző szerókon, az már gáz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9202) WhiteWalker válasza F_Zolee (#9194) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

semmi, csak annyi hogy béna vok a vezetéséhez még így is :DDD

(#9203) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Vki magyarázza el nekem hogy műkszik ez a TS mert sose használtam és egyszerűbb és gyorsabb megkérdezni mint ha magamtól próbálnék rájönni.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9204) ciry válasza Balika23hun (#9203) üzenetére


ciry
őstag

Feltelepíted, beírod a portot meg az ip-t és belépsz abba a szobába ahová gondolod.
Pitiáner ügy, el se nagyon tudod rontani.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9205) Źşë' válasza Balika23hun (#9161) üzenetére


Źşë'
addikt

kom mondom én itt sehol nem találom [link] ha simán rámegyek a leaderboardsra akk csak az 1lső talán 50et látom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9206) Balika23hun válasza Źşë' (#9205) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

nem a neten magában a játékban keresd
multiplayer->leaderboard->alul pedig kattints a Go to me-re

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9207) Bavid


Bavid
senior tag

Na, összes assault engineer és medic fegyóra megvan az arany! Snipert nem csipázom (szóvicc :C ) így azt szerintem hagyom, csak msot nem tudom milyen célt tűzzek ki magamnak :F Jöhetnek ötletek:P
Ja és itt a bizonyíték:D:

(#9208) Borostás válasza Bavid (#9207) üzenetére


Borostás
tag

Szeresd meg a csipát, jó az. Van egy jó hosszu időbe tellő ötletem, mondjuk paltina minden fegyóra, ez lekötne pár hónapig. :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9209) PaJa1 válasza Bavid (#9207) üzenetére


PaJa1
őstag

De nagyon ráér valaki!
Én a bronzra hajtottam mindenből, ki akartam próbálni az összes stukkert, meg is lett.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9210) Borostás válasza PaJa1 (#9209) üzenetére


Borostás
tag

Én a fegyverek nagy részét alig használtam még és nem is áll szándékomba bronzokra hajtani legalábbis amig M21 re, és késre meg nincs a paltina. Ha megvan majd kitalálok valamit újat, lehet akkor kezdek el bronzokat gyüjteni de inkább GOL platina.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9211) HS 2142 válasza Borostás (#9166) üzenetére


HS 2142
őstag

Én meg azt nem tudom, hogy tudsz hátul gubbasztani, ahelyett hogy az adrenalinban tocsogó frontvonalon küzdenél ellenfelek hordáival (a késelések is hamarabb összejönnének) a k/d is csak addig érdekel, amíg meccsvégén vetek rá pillantást, amúgy nem zavar, ha élvezem a játékot lehetne felőlem 0,00001 is.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9212) Borostás válasza HS 2142 (#9211) üzenetére


Borostás
tag

Elég nagy adrenalin löketet ad az ha egy embert tökéletesen leszedek lehetetlen helyekről másrészt most egyetértek veled igaz csipával vagyok de nagyrészt csak késelek, de ez pálya függő. HC-n nem fogok egyedül (vagy másal bár akkor is egnem szednek le) elöl rohangálni és amint rosz helyre lépek agyonlőnek 3 helyről inkább én figyelem ki lép tiltott területre és likvidálom. Nameg ki fedezne titeket az ellen csipáitól ha nem én?

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9213) gamerkiller válasza Borostás (#9212) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én. Csipa VS Csipa powa.. :DDD Engem például mérhetetlenül fel tud idegesíteni a sok rusher. Semmi élvezet nincs abban a játékban hogy futsz - lősz - futsz - lősz - meghalsz.

Nem véletlenül Hayha a nevem.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9214) Borostás válasza gamerkiller (#9213) üzenetére


Borostás
tag

Egyetértek. Jobb a futsz - kés - futsz - kés. De a Rushereket is rendesen ki lehet játszani főleg ha egymást nézitek és 1 mozdulat dönti el a csatát. (ez általába GL vagy gustav)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9215) kiki22


kiki22
senior tag

hali!nekem az lenne a kerdesem,h a plexis golyoszoroknal minden ati videokarival fekete a lyuk amin kikene latni?mert nvidianal nemlattam ilyen problemat

(#9216) Borostás válasza kiki22 (#9215) üzenetére


Borostás
tag

Ha DX9 be futtadod a játékot akkor nem latsz ki a heavy MG-n (telepített gépágyu) de gyorsan betölt a pálya, DX 10 be fordítva.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9217) Doki-HUN1978 válasza Borostás (#9214) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Üdv Sniperek!

Akkor ezek szerint én vagyok az ellentábor egy része, mivel én a rush-ot preferálom.
Sőt nem nagyon tudom megérteni a sok sniper-t akik -főleg rush szervereken- szinte a főbase-en távcsöveznek.
1-2 belefér de mikor a fél csapat ezt csinálja attól le
kaparom a bőrt a képemről.
Hogy akarnak úgy kört nyerni, nem is értem?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9218) gamerkiller válasza Borostás (#9214) üzenetére


gamerkiller
senior tag

GL-t sem preferálom annyira, lehet rá is csapok az asztalra ha azzal szednek le tök lehetetlen helyről, de nem kezdem el írogatni hogy GL láma meg hasonlók.
Én megmaradok a csipázásnál. Megvan a maga kis feelingje, rejtőzködni és lesből támadni. Szeretek kalkulálni körülbelül mennyivel kell fölé célozni, jó érzéssel tölt el hogyha egy rusher rámfut és egy nozoom-al leszedem, egy futó játékost állcsúcson lövök. Még a hideg is kiráz néhány szebb lövésem után.

LINK

Az is lehet hogy azért maradt meg ennyire bennem ez az érzés mert Apám mesterlövész volt.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9219) Borostás válasza gamerkiller (#9218) üzenetére


Borostás
tag

Hát igen ez körülírta nagyjából mi a jó a csipába nem is nagyon tudok hozzáfűzni semmit. De a csipának nem az a lényege hogy például kezdőn kempel a csapat fele (persze ez pályafüggő ugyebár) de például összefut egy rusher egy medikkel akkor jól jön egy sniper aki védi a hátsód a pálya másik feléről. De ha megunod akkor a szép "csirke" ruhába megkerülöd az ellenfelet (persze semmi spawnkemp vagy ilyesmi) és egyesével levadászod őket késsel vagy netán no zoom sniperrel.

Vér kötelez ugye gamerkiller? :D

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9220) gamerkiller válasza Borostás (#9219) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Totál igazad van. Viszont én úgy szoktam gondolkozni a játékban is hogy : Ha tényleg ott lennék, vajon hova bújnék, ha választásom van kit lőjek le az ésszerűbb feje felett húzom meg a ravaszt, stb.

Igen igen..xD Meg is jött a kedvem egy kis "Ellenség a kapuknál.."

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9221) creedszl


creedszl
aktív tag

én adottságaimat tekintve meg pont az ellenkezője vagyok a csipásoknak.irtó nehezen szenvedtem el az m95-ig, összes stat 1 alatt szinte...aztán kivittem és rámentem az assaultra és milyent megkaptam a m416-ot szinte szárnyalok....én jobban preferálom az akciódús kicsit rambós felleinget...küzdeni az mcomért nem a csipás szokott ugyebár...szóval ha támadók vagyunk akkor sose a csipásé az érdem...

Hulligaaan

(#9222) Borostás válasza gamerkiller (#9220) üzenetére


Borostás
tag

Én leginkább HC-n tolom és ott nem kell feje fölé célozni persze nagy távra kell de a HC inkább a valós küzdelmet próbálja lemásolni így egy testre mért lövés is elég erős hogy keresztülvigye és belehaljon. Másrészt a taktika az tényleg olyan hogy "úgy mintha ott lennél" ha nem tiszta a célpont nem lövök mer ha nem talál akkor csak a poziciómat fedem fel és akkor általába végem főleg ha rafkós és bekerít. Persze mint minden rendes sniper ölés után azonnal pozíciót váltok (mikor már futok hallom ahogy a TS en mondják hol vagyok de mire odaérne valaki is már 200 méterről figyelem a régi helyemet ki próbál onnan kilőni)

creedszl : Ha már plantolt a csapat akkor a csipáké az érdem hogy meg tudjuk-e védeni ha mondjuk megölik azt az 1 embert aki az M-com közelébe volt és plantolt.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9223) gamerkiller válasza creedszl (#9221) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azért egy kicsit elhamarkodott mondat ez nem? "ha támadók vagyunk akkor sose a csipásé az érdem..." -->Szóval amikor te ott gubbasztasz az Mcom mellett, mögötted meg jön mondjuk egy ipse késsel és én adok neki egy ólmos tarkópuszit akkor nincs semmi érdemünk?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9224) Borostás


Borostás
tag

Amint megkaptam Reconnal az összes fegyver egy huzamba meglett a platina M95-re, most hogy átáltam az M21-re és letoltam 6-7 arany csillagot és tegnap visszaraktam az M95 re, azt sem értem hogy bírtam azzal lőni...ég és föld a két fegyó közötti különbség de csak megszokás kérdése hogy melyiket tartjuk jónak. Egyik gyors de gyenge (viszont HC-ra nem kell erősnek lennie) a másik lassu de bitang erős (imádom azt a hangot amikor kirobban a 25 milis-s golyó a csőből)

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9225) _Voyage_ válasza Borostás (#9224) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

M24, nem? :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9226) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Csipások jee :D
Nekem egy fegyverből sincs még platinám ,mert mindig váltogatom a helyzetnek megfelelően ,talán késből lesz nemsoká ,ez talán mutatja ,hogy nem mindig hátul kullogok a csubakkával ;)
Egyedül a mortar -ra van platina (meg defire ,de nem tudom hogyan :D) ,de m-com defusolókra mindig szórok ,ha tehetem ,meg gruppen m60 -osok is szeretik ;) - tudom no skill fegyver ,de kell időzíteni főleg tanknál ,mert van ,hogy a sok quakerpgs mellett ,halomra gyilkolja a tank a fél csapatot így ,ha nem c4 van nálam ,akkor ki kell valahogy őket iktatni..

Néztem pár statot pl egy-két m60 medic rambósat és kicsit meglepődtem ,hogy amíg mediccel toltam az alatt a kis idő alatt többet heal-eltem arányosan ,mint ők vagy az assaultal több ládikát dobtam a társaknak ,de ez olyan ,mint a spottolás vagy a motion bogyó - "nehogymá előlem leszedje" , "nehogy az én dobozomból kapjál már cimbora ! visszamennnyé" effekt ,ami elég gyakori a harctéren mostanában :DDD

Szerk.:
creedszl : Hát ez merész kijelentés ,mert nem egyszer élesítettem és robbantottam m-com-ot ,míg a rambók az ölést preferálták ,pedig 5m-t kellett volna csak előre menni ,de hujuj meghalhat és nem megy inkább :DDD

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#9227) creedszl válasza gamerkiller (#9223) üzenetére


creedszl
aktív tag

de én úgy vélem akkor se a csipásé az érdem mert ha rajtuk múlna akkor sose lenne az mcom detonálva...tény hogy ha már fel van rakva a cucc akkor a csipásé is az érdem de szerintem akkor is csak minimálisan.ráadásul ritkál látom én azt hogyha fenn van valamelyik mcomon a bomba akkor minden csipás rásasolna hogy meg se tudják közelíteni.a legtöbb csipás csak elvan a mapon és frageket gyűjt, semmi köze a cél eléréséhez...ráadásul nem egyszer van az hogy olyan közel mennek az ellenség bázisához hogy a spawnolokat gyilkolásszák...és csipánál ez nem kell hogy olyan "közel" legyen.rohadt idegesítő ha spawn után két lépést teszek és máris levadásztak majd ez megismétlődik ötször...én elhiszem hogy itt köztetek valóban a sniper kaszt funkcióját ellátó játékosok vannak de ez nagyon ritka...

Hulligaaan

(#9228) Borostás válasza Target78hu (#9226) üzenetére


Borostás
tag

Én ragaszkodó vagyok ha M24 el kezdek (nem értem mérkeverem az M21 et és 24 et de mind1 kösz a javítást) akkor azzal is fejezem be. Platinám 1 van de másik 2 hamarosan megvan. Mortalra alig van killem azzal állok a legtávolabb a platinától, ebbe az is szerepet játszik mer általába C4 van nálam. Ha távol az ellen akkor csipa ha közel akkor no zoom vagy Colt 1911 ha nagyon közel akkor kés. nincs sok variáció de eddig bevált remélem továbbra is így lesz.

creedszl : Mi is hibázhatunk ha a detonáló mozog nehéz kiszedni, főleg ha egy falon ablakon vagy bármin kell keresztül lőni. Másrészt nem vagyunk mindenhol ott.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9229) Doki-HUN1978 válasza creedszl (#9227) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egyetértek... :R :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9230) PaJa1


PaJa1
őstag

Tegnap este nagyot néztem.
Egy helikopterből lőttem ki az egyik lövészt, és fejlövés lett, de kegyetlen messziről, a helit is apróban láttam a távcsőben. 224 pontot kaptam a marksman headshotra, erre rájött még a sima fejes, az ölés, az mcom védése, squad parancs... kb 400 pontot szereztem 1 lövéssel.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9231) Borostás válasza PaJa1 (#9230) üzenetére


Borostás
tag

Ja hát ilyen makkolás ritka mint a fehér holló. Nekem 180-as marksman volt a maximum ha jól emlékszem. Hú de nem lettem volna a csávó helyébe mikor megnézte milyen belülről a golyó, nem lehetett egy kelelmes élmény. (számára)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9232) ADAM1337 válasza PaJa1 (#9230) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én a vezetőt szoktam azt egyszerűbb sniper-el, mint a lövészeket.

(#9233) Źşë'


Źşë'
addikt

ismét találkoztam pár buggal :DD gyerek nekem oldalt állt nézem mondom megkerülöm, azt késelek egyet :D erre már repül is a rakéta, telibe lol mondom azigen, meg volt egy olyan h futok azt osszefutottam egy gyerekkel, gusztibácsi volt nála )) elsütötte, olyan közel voltam hozzá h puszit is tudtam volna neki adni :D elsütötte erre én meghalok ő nem :D eh :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9234) madgie válasza Źşë' (#9233) üzenetére


madgie
titán

Nekem csak szimplán a rambó medicekkel van tele megint a tököm. Nem tudok úgy mostanában játszani, hogy az Assault szerepét ne tíz rambó akarná betölteni, akik persze egymást élesztgetik és a fincsi kis LMG-kkel tizednek. Bevallom ,egyre jobban unom, úgyis megvan minden fegyver, lehet pihentetem lassan egy-két hetet a játékot, totál hülyeség volt ilyen erős fegyvereket a Defibrillatorral kombinálni...

(#9235) PaJa1


PaJa1
őstag

HÚÚÚÚ de felqrtak páran. Jompero és JuhoZero vagy valami ilyesmi nevűek, egy csapat tagjai.
HC rush van, védők vagyunk ők támadnak, DE
Többen vannak és Ellopják a helinket a HINDet! a HIND előtt is végig helivel aprítottak. De hogy bejönnek a bázisra, szépen módszeresen kempelik a helit és aki tőlünk beülne azt lelövik, majd elfoglalják a helinket és szépen körbe körbe mennek és nyírnak minket, esélyünk nem volt kilőni őket, én egyedül lőttem a helit, 1et sikerül leszedni. Ja meg közben tankkal is bejönnek a bázisunk főterére.... áááá
a Fiction. csapat tagjai

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9236) Bavid válasza Borostás (#9231) üzenetére


Bavid
senior tag

Nekem egyszer volt valami 400 fölötti(!) Nem is tudom hogy, csak a spotot látttam és az alapján céloztam.
Pont szerzésnél meg az a vicces mikor leraksz egy medic táskát védőként az m-comnál, bejelölöd azt az m-comot sqad defendre és ha gyógyítasz kapod a sqad pontot is:D egyszer ráküldtek egy mortart egyik m-comra voltak vagy 6-an bent, 720 pont jött össze :C

[ Szerkesztve ]

(#9237) Źşë' válasza PaJa1 (#9235) üzenetére


Źşë'
addikt

hát az tényleg köcsögség, base rape :/

jaj még 1 bug, mostanság nekem néha nem jelzi ki ha arany csillagot kapok, léptem egy szintet késsel és nem adott rá :s + a 34 es szintet sem jelenítette meg :S wtf

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9238) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!nemtudjatok az miert van hogy eleg gyakran kidobal a jatek?egszeruen kidob asztalra es eltunik a game ha folyamatoknal megnezem meg megy ahogy igy emlekszem.steames a jatek.mert regen volt olyan bf2 nel hogy steambol inditottamidokozonket kidobktt.de ezt hulyesegnek tartom akkor minek arulnak steamen?vagy nemteszteltek ki?:)

(#9239) Borostás válasza kiki22 (#9238) üzenetére


Borostás
tag

Az nálam és szinte mindenkinél volt már, néha kiír valamit néha semmit csak úgy dönt a gépem hogy nem akar játszani. Szerintem ez is ilyen game hiba mint a DX 9 es telepített gépágyus bug. Bár nálam már napok óta nem volt hála isten.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9240) gamerkiller válasza kiki22 (#9238) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja hogy ez nem csak nálam fordul elő? Már kerestem a win7 dvd-met hogy lassan újra kéne rakni a gépet.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9241) Źşë' válasza Bavid (#9236) üzenetére


Źşë'
addikt

csupán csak mert a láda gyógyította az mcomot? :Y :R

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9242) kiki22 válasza gamerkiller (#9240) üzenetére


kiki22
senior tag

unokatesomnal is csinalta egy darabig.kikapcsolta a tuzfalat a modemben es mar joneki.nalam meg mindig fos .csak kiabrandito neha ,h 2 percenkent bekell lepni

(#9243) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok!
Zsozsooooo felhívta a figyelmem arra, hogy soha az életbe nem fogja senki használni a Teamspeak-et normálisan.
Az adminokat arra kérem, hogy ha van két percük, és meglátnak a TS-en, jöjjenek fel, adok Nekik admin jogot a TS-re is.
Az annyiban jó, hogy Ők is át tudják dobálni az embereket másik szobákba, nem csak én.
És ott is rendet lehet tartani.
Ha valaki gondolja, most fent vagyok TS-en.

Logitech hardware tester

(#9244) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#9181) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az Acog tiltás valahogy már túlzás, többi végülis korrekt, bár nemtudom miért akarnak ebből a játékból is cod4 promodot csinálni... ez nem a pro-k játéka az ilyen menjen cs-zni vagy codozni.

madgie: Hát igen ezek a medicek elég gázak, így nem nehéz elsőnek lenni, lelövöm egyiket feléleszti másikat és ugye azt nemtudom sebezni míg fel nem éled és nem megy le a script... így ez egy örökös körforgás, ezért is korlátoznám a medicec számát.

[ Szerkesztve ]

(#9245) gamerkiller válasza kiki22 (#9242) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mondjuk nalam annyira nem rossz a helyzet, atlag naponta egyszer fordul elo.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9246) gamerkiller válasza kiki22 (#9242) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mondjuk nalam annyira nem rossz a helyzet, atlag naponta egyszer fordul elo.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9247) Bavid válasza Źşë' (#9241) üzenetére


Bavid
senior tag

Nem uhh, vagy nemtom most ezt poénnak szántad-e...

(#9248) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#9244) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez csak cb rules , nem mondom hogy pub-ra is ilyenek kellenek de joggal mondták hogy M60 ne legyen. :U

(#9249) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#9248) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jó azzal én is egyetértek, mert a fejelsztők ott valamit nagyon benéztek, de egy acog scope...messzebre nehezebb is lőni vele, mert jobban rángat, ennyi erővel a sniper scope-át cseréljük le acogra...

[ Szerkesztve ]

(#9250) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Én bevallom sokat használtam az M60-at mert tényleg erős fegyver és pontos.De nem szoktam vele folyamatosan lenni mert szeretem váltogatni a fegyvereket meg a kasztokat.
Én se bánnám az M60 tiltást mert az M249-et jobban szeretem csak ha sok az M60-as hátrányba kerülök és úgy nem olyan élvezetes a játék.Nem azért játszom hogy folyton meghaljak hanem hogy én öljem meg az ellent.
Tehát egyetértek a tiltással de amig nincs addig időről időre használni fogom.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.