Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) _Voyage_ válasza Brian_RL (#9100) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem azért, de ez már szerintem sok. :)
Rengeteg szerver van már, 11-12 körül számoltam, ez már 13 akkor, annyi magyar meg úgyse nagyon van, hogy megtöltse. :)
De azé' grat. ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9102) DieHard válasza Brian_RL (#9100) üzenetére


DieHard
senior tag

Sok sikert hozzá! :K

Kell amugy ez a sok szerver a népnek. Fel sem vettem minden magyar szervert, de amik fennvannak, azok is nagyon soxor konganak az ürességtől. A magyar aktiv játékosok tuti hogy nincsenek annyian hogy kihasználjuk.

De ez csak egy vélemény, első mondatom él :)

Voyage: egy rugóra jár... :C

[ Szerkesztve ]

(#9103) _Voyage_ válasza DieHard (#9102) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Még a 3(illetve már 4) PH! szervert sem tudjuk megtölteni, pedig itt is jópáran vagyunk... :)
És még ezen kívül 10-11 szerver... :DDD
Nekem amúgy csak az első 3 PH! szerver van felvéve, ezeket ismerem, máshova nem megyek, külföldire is csak akkor, ha fél óra alatt egyik ph szerverre se jön senki, vagy pedig tele van....-al... :DDD

Jaja... :))

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9104) HS 2142 válasza _Voyage_ (#9094) üzenetére


HS 2142
őstag

Én AK-t jobban bírom, mint a pp2000-et, de magánvélemény úgyis.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9105) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Végre LVL Up volt..:D Nem olyan gyors a fejlődés mint a cod-ban... :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9106) DieHard válasza _Voyage_ (#9103) üzenetére


DieHard
senior tag

Van egy nagyon jó pingü német HC szervercimem. 20an mindig vannak. Jó körök szoktak lenni. ha érdekel majd átdobom.

(#9107) Źşë' válasza madgie (#9064) üzenetére


Źşë'
addikt

nem a te neted a hibás elsősorban hanem h a szervereket elrakták a picsába ki külföldre, nem elég hogy a fizikai motor zabálja a sávszélt, még messze is vannak a szerverek

az a brutál mikor 50 es pinget ír havernak, felmegyünk és 130 :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9108) Joe-T válasza _Voyage_ (#9094) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap nekem is meglett az M16-os, de nekem nagy csalódás volt! Én eddig az ABAKAnnal nyomtam és nagyon a szívemhez nőtt! Most a shoti fejlesztésre gyúrok, mert nagyon-nagyon dícsérték! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9109) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Battlefield: Bad Company 2 is a better game than Call of Duty: Modern Warfare 2
The New York Times magazin szerint. :R

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9110) Rebirth II. válasza _Voyage_ (#9109) üzenetére


Rebirth II.
tag

itt csak 1 a gond... Nem lehet összehasonlítani a kettőt.. Ennyi erővel a Warcraft jobb mint a Tekken

(#9111) ciry válasza Neoteric (#9098) üzenetére


ciry
őstag

Ez a nap nem arról szól, hogy érdemes elém beülni gunnernek ez tuti :DD
Nem, Rhyn volt akivel eképp meghóttam :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9112) madgie válasza Rebirth II. (#9110) üzenetére


madgie
titán

Azért "kicsivel" több köze van egymáshoz az említett két fps-nek...

(#9113) _Voyage_ válasza Rebirth II. (#9110) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD
Annyi közük van egymáshoz, hogy szimpla versenytársak.
Mint autóknál Audi vs BMW vs Mercedes(bár ezutóbbi kilóg a sorból). ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9114) david_95


david_95
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudnanekkem segíteni aban hogy a bad company 2 multiplayer-hez honnan kell kulcs generátort letölteni?
Vagy aki tud kulcsokat az lennne szives leirni.

(#9115) creedszl válasza DieHard (#9106) üzenetére


creedszl
aktív tag

engem érdekelne!

Hulligaaan

(#9116) Joe-T válasza david_95 (#9114) üzenetére


Joe-T
tag

Elballagsz a boltba és megveszed az eredetit és lám-lám máris van egy saját kulcsod! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9117) BalaNce87 válasza Rebirth II. (#9110) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de egy kategóriát képviselnek csak éppenséggel a BC2 sokkal jobban lett kivitelezve, igaz tiszta bug, de az más téma, az mw2 meg olyan mint a quake csak a fegyverek mások.
Wow és Tekken példa egy csöppet erős túlzás volt...
Szóval ez a két játék rivális, az hogy az egyikbe kell néha gondolkodni a másikba nem az megint csak más dolog.

(#9118) creedszl válasza _Voyage_ (#9099) üzenetére


creedszl
aktív tag

egy valamit nem értek.recon+gol+12X+tisztán látható ellen, pontosan a célkeresztben a dombtetőn és rálövök egy egész tárat és rohadtul nem találom el.mellettem áll span nem tudom milyen leosztásban de simán lekapja őket.rohadtul idegesít.pontosan rajta a célkereszt és semmi....

Hulligaaan

(#9119) _Voyage_ válasza creedszl (#9118) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mert pl fut, és akkor nem rá, hanem elé kell picit célozni. Illetve a fejét célozd, és akkor a testre elég 1 golyó, mert úgyis picit lejjebb megy. SC-n persze szart se ér a recon, sokszor 3-4 golyó kell az ellenbe, M95-el is, HC-n más a helyzet. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9120) r-chee válasza david_95 (#9114) üzenetére


r-chee
őstag

Ajánlom újbóli elolvasásra eme topic címét ;) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9121) _Voyage_ válasza r-chee (#9120) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szerinted tudja, mi az a warez? :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9122) r-chee válasza _Voyage_ (#9121) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem tudja. És szerinted tudja, mi az, hogy eredeti játék? :U
Na, lényeg a lényeg, nézzen utána ott, ahonnan való a BC2-je, ez nem warez helpdesk :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9123) madgie válasza _Voyage_ (#9119) üzenetére


madgie
titán

Érdemes magnum ammo-t tenni a fegyókhoz ( főleg a durvábbakhoz ;] ) recon-nál SC-n, akkor sem biztos a hatás elsőre, de ha van melletted még egy recon, lesz pár kill assist mindkettőtöknek, illetve a támadóbrigád dolgát is megkönnyíted a legyengített ellennel.
(nem véletlenül van 79 Kill Assist pin-em)

(#9124) DieHard válasza r-chee (#9122) üzenetére


DieHard
senior tag

Jajjmár de izék vagytok mindég. Ő arra gondolt hogy odaadjuk neki az ea saját generátorát. És akkor már örömbódottá lenne a népnek :C

(#9125) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Anyám... :(((

madgie: Nekem 100 kill assist pinem van... :DDD
És 141 LMG pin-em. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9126) madgie válasza _Voyage_ (#9125) üzenetére


madgie
titán

Jóvanna, arányaiban kell nézni, nekem csak 25 LMG társul mellé :)

Szerk: azt a baserape-es mindenit, és még büszkélkedik is vele...

[ Szerkesztve ]

(#9127) gamerkiller válasza creedszl (#9118) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az életben sem pontosan az emberre kell célozni ha messze van. Ajánlom a fizika órát és a ballisztikai ív tanulmányozását.

Lásd: Dragunov távcső.

Amúgy ez a játék fel tud idegesíteni. Egyszerűen jobb az ellen. Nekem még gyakorolni kell, bár már 3-as vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9128) creedszl válasza gamerkiller (#9127) üzenetére


creedszl
aktív tag

oké, csak én általában úgy vélem hogy ennyire nem tesznek ki magukért a fejlesztők...de kipróbálom és meglássuk:)nagy meglepetés lesz ha valóban a snipernél van ive a lövedéknek a játékban...mert ugye ez csak egy játék...

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#9129) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Ma felugrottam egy üres szeróra hogy gyakoroljam a helizést meg kivégeztem pár mcomot .Erre betársul vmi csávó, le noob-oz azt elkezd vadászni rám.8x kinyírtam aztán lelépett.Hogy ennek mi volt az értelme nemtom.
De ahogy a mondás is tartja ajándék pontnak ne nézd az okát.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9130) Rebirth II. válasza creedszl (#9118) üzenetére


Rebirth II.
tag

ilyen ez a kancsó gravitáció...

(#9131) _Voyage_ válasza gamerkiller (#9105) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ajjjajjjj... A régi szép idők, mikor csak 7500 pont kellett a szintlépéshez... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9132) gamerkiller válasza _Voyage_ (#9131) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Te jó isten.. Én meg már láttam 40-es emberkét is. Az egész nap tolja.. XD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9133) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Ha megnézed a játékban a Toplistát, már szép számban vannak 50-es rang-al emberkék.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9134) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Mi ketten játszuk bátyjámmal és most vagyunk 29-esek, ő többet is tolta mint én, bele se tudok gondolni hogy aki egyedül játsza az hogy lehet már 50-es, de akár 40-es, az is beteg.:)

[ Szerkesztve ]

(#9135) ForRedGlory válasza Balika23hun (#9133) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kíváncsi lennék, hogy azoknak a kockáknak milyen fejük van, akik 50-es szinten vannak. ;]

(#9136) _Voyage_ válasza BalaNce87 (#9134) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Van ugye Bledi is, aki szokott velünk játszani, Ő 33-as, én 27-es vagyok. 2 héttel később vette meg mint én, mégis kb 3szor annyi pontja van, mint nekem.
Pedig semmivel nincs több szabadideje, csak egyszerűen, mikor rá ér, lő. :DDD

Nekem lvl 27 úgy jött össze, hogy 7 napból kb 5-öt játszok, de van, hogy 4-et, és akkor is napi max 2 órákat. :D
Március 5.-e óta ennyit toltam:
71h 21m 39s

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9137) Fortissimus válasza csana (#9095) üzenetére


Fortissimus
őstag

az nekem is szokott lenni a hummerben :(((

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9138) _Voyage_ válasza csana (#9095) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ilyen nekem is van mindennel. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9139) Balika23hun válasza _Voyage_ (#9136) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Most néztem a toplistát, az egyik 50-es rangú 509 órát tolta.Az kb 21 nap.Na az ilyennek tényleg nincs élete.
Az első helyezett PaglioSnarf 5.30-as K/D aránnyal és 155 óra játék idővel.
Ő vagy totál vérprofi vagy cheater de sztem inkább a második.
Nekem 123 órával van 32-es rangom és 17108. vagyok.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9140) lala42 válasza creedszl (#9128) üzenetére


lala42
őstag

Már a Bf-2 ben is meg lehetett figyelni. :K Van röppálya, mint az előttem szólók írták, és mozog az ellen is. Menj be egy üres szeróra, célozz egy távoli falra és amikor elsütöd a csipát, nem kell elengedni az egeret, hanem tartsd lenyomva. Akkor látod, hogy hol csapódik be. Nos ezek után ki lehet tapasztalni különböző távolságokra a fegyver szórását, a lövedék röppályáját.
Sajnos a mozgó cél előretartását, (mivel gondolom nem voltál katona) azt csak kitapasztalni tudod. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9141) Źşë' válasza Balika23hun (#9139) üzenetére


Źşë'
addikt

hol látom a staticson h hányadik vok?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9142) DieHard válasza Balika23hun (#9139) üzenetére


DieHard
senior tag

csiter mind, vagy nagyfoku idióták. nem irigylem az életüket :D

(#9143) BandiHUN válasza Balika23hun (#9139) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...egy undoritó dolgot láttam youtubeon cheatben...azt,hogy el lehet érni,hogy az ellenfél ruhájában és bázisán spawnoljál!és ESKÜSZÖM találkoztam egyszer az 1-esen egy sráccal,aki velünk spawnolt,kicsit utánam jelent meg,és PIROS volt a neve,le is lőtt,mire rácsodálkozhattam volna jobban! :Y márpedig az 1-esen sosem volt HC vagy teamkill...még az se lehet oka... :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9144) DieHard válasza BandiHUN (#9143) üzenetére


DieHard
senior tag

Néha van bug, de csak egy halál erejéig. Én is voltam már ugy. kettőt tudtam ölni utána death. :U

(#9145) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Lorenzo9: remélem nem te vagy az egyedüli admin a 4esen. Ugyanis most is fent volt egy szép "agyagváza" aki berontott a bázisra és leszedett párszor M60-al... :((( És ugye nincs killcam. Az ilyennek eltörném a kezét és a torkán dugnám le.

(#9146) _Voyage_ válasza F_Zolee (#9145) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Az lófütty.
Én agyf#szt kaptam délután, mikor a 4-esre begyűltünk, tele lett a szerver, és azon kapom magam, hogy 4 ellen jön be a bázisra arica harboron. Hát .... Aztán laguna alta-n mi is beszorítottuk az ellent, persze ez rögtön nem tetszett nekik... :U :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9147) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

LVL 4! :DDD

Csak csipával tolom.. ;]

Ki akarom maxolni.. :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9148) _Voyage_ válasza gamerkiller (#9147) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Előbb-utóbb ki fogod mindet maxolni, van, akinek 16-oson megvolt minden fegyvere, nekem 26-oson lett meg minden.
Medic-el lehet a legjobban fejlődni, csipával lehet elérni a legjobb K/D arányt. :)

15-16-os szintre ha eléggé nolife vagy, 1 hét alatt eljuthatsz, amúgy inkább 2 hét. :)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9149) F_Zolee válasza _Voyage_ (#9146) üzenetére


F_Zolee
veterán

Atamica Desert-en is volt egy f@szláma aki bejött tankkal. Én meg akkor csatlakoztam be először és az fogadott, hogy jön velem szembe a gyökérje. Na meg a másik, hogy egyik kedves PH-s társ a White Pass-os pályán ellopja a Bradley-t tőlünk. Kezdek kiábrándulni a társaságból.

(#9150) _Voyage_ válasza F_Zolee (#9149) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

TS-es emberkék ilyet biztos nem csinálnak, a többi PH!-s, aki kel-jár a szerveren, mivel elég sokan vannak, azokról véleményt nem mondok, mert lehet, hogy sokan rögtön nekem esnétek.
Elég annyi, hogyha tele a szerver, kizárólag PH!-s emberkékkel, akkor van egy listám, hogy a ph-sok közül kiket tegyek ki elsőnek... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.