Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) Źşë' válasza Bavid (#9247) üzenetére


Źşë'
addikt

nem poénnak :D ebből a gémből kinézek mindent XD késelésre összedőlő ház után meg pláne, nem is beszélve a többi hibáról... meg azt nem írtad h voltak is az mcom mellett csapattársak :D ha squadot gyógyítasz az squad assist is egyben, így kaphattad meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9252) Borostás


Borostás
tag

Na mára megin megvan a megfelelő mennyiségü késelésem, bár Rhyn valamilyen rejtéjes oknál fogva mindig velem volt egy csapatba így az ígért 30 nem lett meg. (de majd holnap!) Megin letoltam egy zsinorba 6 killes kört, csak most nem volt időm kifújni magam mer 4 helyről löttek hála isten nem HC volt különben nem húztam vonla olyan sokáig. Egy menetbe csak késsel 2 nemesist szedtem össze, csipa csak dísznek volt a kezembe meg néha no zoom de az ritkán sikerül nagy távra.

Azér az roppant aranyos ebbe a játékba, hogy egy enginek nekimegyek hasbalövöm ő gustávot eltéve arra volt ideje hogy engem 3 golyóval kinyírjon, és a mögöttem jövő társamat Colt-al 2 golyóval nyírta ki... érdekes...de ismerem annyira a játékot és az előző pár hsz-ből os sejthető hogy itt minden megtörténhet.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9253) bul07


bul07
nagyúr

na megvolt az első csalóm
valószínű hogy pb off szerveren voltam bár ha privát a csalása teljesen mindegy hogy be van kapcsolva a pb vagy nem
fákon keresztül csak úgy osztotta a fejeseket
először azt hittem hogy hirtelen én lettem szar játékos de a 3-dik éledés és egyből fejes után rájöttem hogy nem
[link]
ha meglátjátok a nevét érdemesebb lelépni mert rendesen romlani fog a K/D Ratio
azért vagy kétszer sikerült telibe mortar strike -kozni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9254) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Peero: tegnap a sorozatgyilkost kicsit megböködtem, a dögcédulád a vitrinbe teszem :DDD

(#9255) Doki-HUN1978 válasza Balika23hun (#9250) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az M60-nak megvan az a hátránya, hogy piszok lassú, hiába pontos.
Számtalanszor maradtam vele alul 1vs1 -ben egy bármilyen assault vagy enginer fegyverrel szemben.
Nem értem miért kellene kitiltani?!
Ekkora képtelenséget már régen hallottam...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9256) gabipaci


gabipaci
addikt

Leértékelés volt a pixmania-pro.com-on, így megvettem az új VGA-t (5970 €470) hogy ne kelljen már szerencsétlenkednem a kölcsönbe kapott 8800GTS-el.
Vettem még egy 60GB-os SSD-t is a rendszer számára, a csend kedvéért.
A VGA vizesblokkja is úton van. KB jövőhét végén be is tudom szerelni a cumót.
Irány a munka..

Logitech hardware tester

(#9257) madgie válasza Doki-HUN1978 (#9255) üzenetére


madgie
titán

Valahogy sokkal-sokkal gyorsabbnak tűnik, mint az M24, cserében egy golyója majdnem annyit sebez, főleg, ha még rambóka Magnum ammo-t is használ hozzá...mert szoktak ám, nehogy már improved heal van ilyesmi legyen a Medicnek kiválaszva, úgyis csak rata-éleszt-ratata-éleszt a terv :DDD

De gondolj bele, valami oknál fogva egyedül maradsz és összeakadsz egy ellenséges squad-dal (de legyen csak három ember, nem négy). Mivel van könnyebb dolgod? Az XM8-as Assault-tal, vagy Uzis Engineer-rel, akiknél majdnem egy teljes tár kell egy átlag ellenbe, vagy a 100 lőszeres M60-nal, aminél pontos célzásnál lazán levághatod a három embert egy tárból (sőt, kábé a szűk fele meg is marad), ha nem elég ügyesek és te jól célzol és jól helyezkedsz.

És nem, nem azt mondom, hogy legyenek kitiltva akárhonnan is, csak baromi unalmas, hogy egy 32-es meccsen mostanában minimum egy tucat ilyen medicecske rohangál, egymást élesztgetve.

(#9258) ADAM1337 válasza madgie (#9257) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Engem inkább a buta m60-osok zavarnak akik basznak éleszteni csak mennek előre mint a csorda.

(#9259) PaJa1 válasza Doki-HUN1978 (#9255) üzenetére


PaJa1
őstag

Tegnap HCn az egyik engi smgvel kb 6 golyót toltam az egyik ellenbe, nem akart pusztulni, ki is fogyott a tár így Gusztávra kellett váltsak, hogy ne én haljak meg hamarabb. 10-15 méterre lőttem az ember.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9260) ciry válasza gabipaci (#9256) üzenetére


ciry
őstag

Gratula a zsugához, látom Ribanc a kariján még nem adott túl :Y
A ts-en csak 6-fél 7 felé leszek sajna.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9261) Mrdevil válasza gabipaci (#9256) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tyűha beruháztál rendesen,nekem is van SSD igaz 32-es,megszünt a vinyó darálás hang egyből,meg persze picit gyorsabban indul a szekér. ;) Kell arra a vga-ra vizes cucc,vagy gondolom itt inkább a hangtompítás miatt?Ahogy látom mindenféle hangot próbálsz lecsendesíteni ami a gépből jőn. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9262) Doki-HUN1978 válasza madgie (#9257) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nyilván mindennek megvan a maga előnye és hátránya az adott helyzettől függően.
Olyan fegyver nincs amely minden alkalommal és helyzetben "előnyös"
Ez inkább attól függ kinek a kezében van az adott fegyver és azt hogyan használja.

De butaságnak tartanám beszűntetni egy-egy fegyver használatát, hiszen egy 40mm-es gránátvető fegyver is roppant hatékony tud lenni -közelről és távolról egyaránt- annak a kezébe, aki megfelelően tudja használni... ez még nem indokolja azt, hogy beszűntessük.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9263) Balika23hun válasza Doki-HUN1978 (#9255) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én személy szerint nagyon ritkán maradtam vele alul 1vs1-ben bármilyen fegyver ellen kivéve ha maga a játékos sokkal jobb volt mint én.Ezért is volt jó használni és azért is használják sokan.
Csakhogy mostanság túl sokan használják.
Tegnap egy külföldi szerveren játszottam, M60al voltam a ruszki oldalon.
Lövök-lövök az ellen meg csak hull mint a hó, két tárat elfogyasztottam.A bibi csak az volt hogy rajtam kivül még egy tucat medic volt, a banda másik része sniper meg elvétve pár engi guszti-zott.Mindenhol vörös sapkások rohangáltak lőszer láda sehol, na ez szép mondom.
Maradt a kis pisztoly amíg ki nem lőttek és nem tudtam váltani assultra.
Ezidáig én se értettem egyet a tiltással mert tényleg szíve joga mindenkinek azt a fegyót használni amit akar, de kezd unalmassá válni a sok M60-as medic.
Engem nem az zavar ha M60-al ölnek meg, (pl az abakan legalább olyan erős és még pontosabb is csak kisebb a tár kapacitás) csak ne lenne olyan sok belőle.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9264) Doki-HUN1978 válasza Balika23hun (#9263) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én pedig mikor medic-ként megyek akkor általában az M60-at használom.
Nagyon sokszor alulmaradok vele, ha az ellennel kb. 6-8 méteren belül futok össze.

Persze lehet, hogy én találkozom többnyire jobb játékosokkal, vagy csak egyszerűen nem tudom használni az M60-at. :B

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9265) Gonz0


Gonz0
tag

Latest ATi driver update fixes long loading times in Battlefield Bad Company 2

Sajnos csak ATI 5xxx-es sorozat és nem a DX10 vs DX9-es loading time, de ez is valami..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9266) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#9264) üzenetére


Joe-T
tag

Engem nem zavar az M60-as, volt már, hogy felvettem az ellenféltől és azzal mentem még vagy tíz métert, mert nem tetszett és visszaloholtam inkább a jó öreg ABAKAN-ért! Az M60 tárazása közben egy kávé simán belefér! Baromi sokáig táraz!
Viszont tankok ellen a legjobb fegyver az akna és a szerelőpisztoly! Mostanában engineerként, ha közel jön hozzám egy tank már nem vacakolok a Gustival, odamegyek és szétszerelem! Secperc alatt szét lehet csavarozni, közelre meg nem tud lőni a tank, mert a löveget egy bizonyos szintnél jobban nem tudja lejebb téríteni! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9267) gabipaci válasza Mrdevil (#9261) üzenetére


gabipaci
addikt

Utalom a felesleges zajt.
Mar igy is van egy vodor viz a gepben, ha meglesz a full cover VGA, meg az alaplapra is ket vizescucc, akkor nem nagyon kell a ventiket csapagyasra hajtani.
Az SSD meg a rendszernek kell csak, az se kerregjen nekem.
Ha ez meglesz, mar csak a csoveket kell lecserelnem savallo femcsore, es akkor valahgy ki fog nezni a masina...

Ciry, nem leszel elkesve, este 8-is nyomom ma.

Logitech hardware tester

(#9268) WhiteWalker válasza Joe-T (#9266) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szétszedni ??? :Y ezt nem is tudtam,hogy ilyet is lehet..ezért kapsz pint vagy kitüntetést?
"5000 pont- szerelj szét 100 járművet" :DDD

(#9269) Joe-T válasza WhiteWalker (#9268) üzenetére


Joe-T
tag

Igen, szét lehet szerelni őket! Míg Gusztiból kell három vagy négy nekik addig a javítópisztollyal végzel kb. nyolc másodperc alatt! Hatásos nagyon! :C
Ha jól emlékszem ad érte pontot!
Lehet, hogy van érte pin is még nem figyeltem!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9270) madgie válasza Joe-T (#9269) üzenetére


madgie
titán

Én is ezzel szórakozom mostanában, bár előtte gusztikával megpuhítom, hogy még hamarabb szétessen (mert ha kiugrik belőle szerelés közben mondjuk épp Hitman11, akkor nekem konyec) :)

(#9271) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Ezt én se tudtam, majd lehet én is kipróbálom.
Gusztival elég nehéz kilőni és főleg az rossz hogy első találatra nem is ad pontot.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9272) jegenye77


jegenye77
addikt

[link] :DD :C :DD
Lehet hogy már volt de Én most láttam.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9273) WhiteWalker válasza Balika23hun (#9271) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ide látom,most majd mindenki ott fog a tankok körül nyüzsögni :DDD

(#9274) rankesz válasza WhiteWalker (#9273) üzenetére


rankesz
veterán

:B ... :D ááá dehogy...

(#9275) Fortissimus válasza Gonz0 (#9265) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi, mar szedem is:)
kicsit unom mar, hogy mire becsatlakozom nincs egy jarmu se, sot altalaban mar be van foglalva az elso zaszlo vagy mar hianyzik az egyik mcom

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9276) Joe-T válasza WhiteWalker (#9273) üzenetére


Joe-T
tag

Sok esetben aki a tankban van azt sem veszi észre, hogy a saját csapattársa javítja azt meg szerintem főleg nem, hogy szétszerelik alatta a járgányt!
Ha meg kiugrik a tankból, hogy körülnézzen akkor is lehet használni a szerelőpisztolyt! Engem is szereltek már szét egyszer! :U

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9277) madgie válasza Fortissimus (#9275) üzenetére


madgie
titán

Ciki, de emiatt DX9-et erőltettem én is az 5770-emre. Az új Rush-os pálya is sokkal szebb DX11-en, de mit csináljak, ha nem a félidőnél akarok becsatlakozni :D
(DX11-nél volt olyan, hogy mire felértem, elfoglaltunk egy M-Com-ot...)

Más. Valamelyik nap egy német szerveren voltam az Isla Inocentes-en támadóként, egy védő srác nagyon durván nyomta az M-Com-os szigetről: amint valaki bepattant a helibe, máris ráküldte a tracert... onnan a pálya másik végéről. Nem volt hosszú életű egyik sétarepülés sem...

[ Szerkesztve ]

(#9278) Borostás válasza madgie (#9277) üzenetére


Borostás
tag

Igen ez elég idegesítő, főleg hogy nekem alig kezdett el tölteni már hallom TS-en: "gyere helibe" na mondom megin nem lesz abba a helibe, bár én csak DX10 be játszom de ottse egy alkalom volt hogy már foglaltunk mire beléptem.

Na nálam is volt oylan hogy az Inocentes-en a legelső bázison száltam be a helibe de még be se izzott a motor már szemem közé kaptam egy lövést a hegyről, nem próbálkoztam többször.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9279) Joe-T válasza madgie (#9277) üzenetére


Joe-T
tag

Azt, hogy a rákba csinálta? Én is szoktam tracerezni, de még csak egyszer találtam el vele helikoptert! (kb. 20 próbálkozásból)
A tankokat előszeretettel szoktam jelölgetni, de egyszer-kétszer volt már, hogy katonát jelöltem meg vele, mert fegyvert váltottam és hamar megtalálta őt egy Guszti! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9280) Borostás válasza Joe-T (#9279) üzenetére


Borostás
tag

Ha jól értelmeztem akkor úgy tracerezte meg, hogy a hegyről (sziget bal oldala ott a fánál) rálátott a bázisra és az éppen felszálló helit lötte meg, mer ha repül szinte lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9281) madgie válasza Borostás (#9278) üzenetére


madgie
titán

Erőltesd DX9-re, sokkal gyorsabban be fog tölteni.

Joe-T: nemtom, hogy csinálta, de kitapasztalhatta, mennyire kell felé lőni, hogy pont telibe kapja az épp elindulni készülő helit.

[ Szerkesztve ]

(#9282) Joe-T válasza Borostás (#9280) üzenetére


Joe-T
tag

De madgie az M-Com-os szigetet írta, hogy onnét nyomta a srác!
Hát részemről passzolok! Szerintem az bazi messze van a tracer meg nem egy villám!(Nem lehetett AIMbotos volt a srác?)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9283) Fortissimus válasza madgie (#9281) üzenetére


Fortissimus
őstag

Te mivel erolteted ra?
azzal a kis progival v a settings-et irtad at?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9284) WhiteWalker válasza Joe-T (#9276) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is tudtam hogy Terminator vagy :DDD
Múltkor láttam valakinek a státuszán hogy defibrilátorral van egy kill-je... wtf?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#9285) madgie válasza Fortissimus (#9283) üzenetére


madgie
titán

A kis progival állítgattam be, de ha átírod a settings-et, az is ugyanaz :)

Giinos: Defibrivel jól lehet gyilkolni (bár csak két killem van vele, de azért, mert egyre kevesebbet megyek medic-kel), sőt ,a kerítést is úgy vágja, mint a kés :D

[ Szerkesztve ]

(#9286) belaazallat


belaazallat
addikt

Itt a javítás a hosszú betöltési időre! Sajna egyelőre csak HD 5000-es szériára.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#9287) madgie válasza belaazallat (#9286) üzenetére


madgie
titán

Estefelé csinálok egy DX11-es betöltési idő tesztet a 10.3-mal, majd ezzel a pre-driverrel. Reméljük, tényleg javít valamit.

Szerk: HD5770 a VGA.

[ Szerkesztve ]

(#9288) Bavid


Bavid
senior tag

Az infinity szerverre csak az menjen fel aki öngyilkos akar lenni! olyan emberek járnak oda... Pl [25th] klán neves tagja aki egy kib@szott gl noob megölt 7-8szor csak gl-el! 4en voltunk fent és ő akkor is csak gl-ezett, mondtam h ne és mi se tankozunk b@szott rá, elég gáz lehet az a klán ha ilyen embereket is bevesznek. Ja amúgy a dogtagje viszont meglett:D

(#9289) creedszl válasza madgie (#9287) üzenetére


creedszl
aktív tag

nekem is 5770-em van és érzékelhetően gyorsabban tölt be szóval jó eza fix

Hulligaaan

(#9290) madgie válasza creedszl (#9289) üzenetére


madgie
titán

Akkor nem stopperezek, inkább ölöm a népet :D

(#9291) belaazallat válasza madgie (#9287) üzenetére


belaazallat
addikt

Úgylegyen! Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#9292) creedszl


creedszl
aktív tag

múltkor mondta valamelyikőtök hogy nincs is annál jobb érzés mikor csipával megbújsz valahol és csöndben, tökéletesen szeded az ellenséget.
lehet a jellememből adódik de nekem ezt az érzést a medic kaszt adja.nem azért mert lehet tunkolni az m60-nal.mindig próbálok a tömeg közelében lenni, látom hogy valaki sérült,szaladok hogy healeljem, közben melletem valakit kilőnek,gyorsan élesztem és így tovább és így tovább...a legtöbb scoret nem a killből szoktam szedni hanem a gyógyításokból és élesztgetésegből...

Hulligaaan

(#9293) Audifan válasza WhiteWalker (#9284) üzenetére


Audifan
tag

Nekem is van már 8 :D

csillagot lehet rá kapni? :F

[ Szerkesztve ]

(#9294) ADAM1337 válasza creedszl (#9292) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is sniper-ezek de nekem a heli vezetőjének a kilővése jobban izgat mint a kempelés.

(#9295) Szemi82 válasza belaazallat (#9286) üzenetére


Szemi82
tag

Hát nem tudom.
Nekem is 5770-em van de nem vettem észre hogy hosszabban töltene. :F

(#9296) madgie válasza Szemi82 (#9295) üzenetére


madgie
titán

Akkor nézd ezt meg, most mértem le. Minden mérést kétszer csináltam meg, és annak alapján átlagoltam (Heart of Dearkness pálya betöltése Single Player-ben).
Aki DX9-ben akarja 5770-nel nyomni, az ne telepítse fel ezt a pre-drivert, de aki DX10/11-ben, az azonnal (!)

Nézzétek meg, miért. DX10-ben a 10.3-mal baromi lassú volt (több, mint egy perc), DX9-ben jó gyors, viszont ezzel a pre-cuccal, a DX10/11 brutálgyors lett, 11 másodperc alatt betölti ezt a pályát :Y

(#9297) belaazallat válasza Szemi82 (#9295) üzenetére


belaazallat
addikt

Most cseréltem le 10.3-at, 10.4-re finoman fogalmazva is baromira gyors a betöltés a multiban. Remélem a többi karin is így javul! Mert akkor mindenki jól jár!

Szerk: vkik nem jönnének a 2-es szerverre, unatkozok egyedül. A másik tele van, a 3. is üres volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#9298) Szemi82 válasza madgie (#9296) üzenetére


Szemi82
tag

Így már értem.
Én csak dx9-ben nyomtam ezért nem tűnt lassúnak!

(#9299) Zsozsooooo válasza madgie (#9296) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Köszi a méréseket, reményeim szerint akkor most már marad nekem is valami jármű az elején, nem kell gyalogbusszal járnom.

(#9300) drachos válasza madgie (#9296) üzenetére


drachos
tag

Hú, köszi, na megy felfele a 10.4 :DDD

Más: Csak nekem van olyan, hogy néha gondol egyet a játék, és kb 5 másodpercre úgy beakad, hogy 3 képkockát látok. De tényleg, megszámoltam, 3 képkocka általában amikor így beakad 5 mp-re. És nagyon bosszantó tud lenni, már játékot is buktam (buktunk a csapattal) emiatt, mert M-COM védése közben történik pl, és olyan szoros volt a meccs, hogy valószínű ennyi kellett volna (mert persze pont lelőttek ezalatt, míg 99%, hogy én lőttem volna le a hatástalanítani rohanó emberkét *nagyképűség off* :) ).
Remélem ez a pre driver ezt is javítja :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.