Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) aram01


aram01
nagyúr

nekem sokkal rosszabb lett mikor éledek akad mint az állat

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10102) F_Zolee válasza aram01 (#10101) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt hiszem a következő javítás hamarabb fog jönni, mint a mostani. Mert ha nem gondok lesznek. :(( ;]

(#10103) macman507 válasza aram01 (#10101) üzenetére


macman507
aktív tag

Nekem is ez volt, 10.3-as driver megoldja! :))

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10104) aram01 válasza macman507 (#10103) üzenetére


aram01
nagyúr

10.4 van fent

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10105) Six006


Six006
csendes tag

Tagfelvételt hírdet az Alba - Team®!
Mit kell tenned? Mivel kell rendelkezned?

1. Nincs más dolgod mint vegyél fel MSN-re: si006@hotmail.com,x-fire: albasix. Ha kibeszéltük magunkat adok egy Teamspeak 2 vagy 3 elérhetőséget!

2. Azaz legyen a Teamspeak - ed és mikrofonod.

3. Eredeti játékkal kell hogy rendelkezz.

4. Legyen egy jó géped, ami problémamentesen futtatja a játékot.

5. Legyél elérhető! Játsz velünk!

6. És várd ki a próbaidőt.
www.albateam.atw.hu

A rasszisták egy kevésbé ismert gondja, hogy fekete az árnyékuk.

(#10106) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Új hír!(nem hivatalos)
lelkes BFBC2 fan feltöltött az internetre egy képet, mely bizonyítja, hogy hamarosan jön a harmadik pálya csomag, mely a Laguna Alta -t fogja Squad Rush -ban, és a Nelson Bay-t Squad Death Match -ben tartalmazni. A megjelenésről még nincs információ.

Skines DLC PCre elvileg fizetős lesz,már sok helyen olvastam....
Jó lenne azért ha nem lenne ez de én nem veszem meg

(#10107) macman507


macman507
aktív tag

Kiugrottam a heliből, hát nem szétvágott a rotor?:DDD

Driver: ATI Catalyst™ 10.3 Suite for Windows 7 (32-bit)

ez van nekem

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10108) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Véleményem a patchről kb ez --------> :W :W :W

Nem elég hogy a szerver kereső nekem buzik mint állat, ha bejelölöm hogy ne HC-s szervert keressen, akkor egyet sem talál, ha bejelölöm, akkor csak azt talál. Ha beteszek kedvencbe szervert, akkor bepakolja vagy 5-ször, hibáa törlöm utána a kedvencből, látszólag törli, de miután megint benézek a kedvencek közé, akkor ott van... WTF?! :U

FPS szépet dobbantott lefelé, hihetetlen.................. :W észrevehetően akadozóbb ugyanazokkal a beállításokkal, mint előtte... :U
M60 ugyanolyan erős.... kb egyszerre vettük észre egymást, előbb kezdtem lőni, pedig magnum golyót tettem direkt az M416-ba, de kettőt pislantottam, alulról szagoltam az ibolyát. 3 golyótól kinyuvadtam...
Röviden ennyi a tapasztalatom...

Jaaa igeeeeen... egy fontos dolog. A patch javításának hála, SOKKAL többet tölt 4870X2-es ATI kártyámon, mint előtte... Na ehhez csak annyit, hogy: Grat DICE (és EA, bár ez DICE sara)

[ Szerkesztve ]

(#10109) Borostás válasza Six006 (#10105) üzenetére


Borostás
tag

Te azér regeltél fel hogy a klánodat hirdesd?

ForRedGlory: Egyetértek veled, énis csak a fejemet verem a falba mióta kijött...

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10110) Target78hu válasza macman507 (#10071) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Most teszteltem a ph 1 en és mégse rossz a VSS csak akkor épp egy laggos szerón voltam ;) huhh
Viszont volt egy squad a csapatunkban és mind kb rpg-s ,de csak emberre vadásztak ,ahelyett ,hogy a tankokat lőtték volna ... mackó jó párszor betracelte az ellen konzerveket ,de senki nem élt a lehetőséggel! Nem baj most már tudom vannak only anti-ojjektívesek(statt-izék) ,akkor általában rossza játék ,de csak nincsenek mindig fent ;)
A késelés meg többször müxik most nekem ,gyűjtöttem is párat a dögcédulákból+ojjektív score-t is ;)

hkv.hu

(#10111) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

hát ezt nem hiszem el, így elcseszni a késelést
álló snipert közelről 4x késeltem meg mire meghalt

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10112) ciry


ciry
őstag

Eddigi legparasztabb köröm :[link]
6 embert "megjavitottam" :DD :P
Még double killem is volt vele :DDD
A késelés csak azért van, mert ő is leszúrt előtte

ForRedGlory: 1 lépés előre 2 hátra :W

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10113) aram01


aram01
nagyúr

a szerverkereső mintha gyorsabb lenne,a többi az nulla

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10114) macman507


macman507
aktív tag

Lehet hogy adminra traceltem?:D (nem PHs-on)
(nem tank volt :P)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10115) HS 2142 válasza macman507 (#10114) üzenetére


HS 2142
őstag

Vagy nagy bűnt követtél el amiért örökre bannoltak vagy admini túlkapás

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10116) Six006 válasza Borostás (#10109) üzenetére


Six006
csendes tag

Nem!
Sok cuccot keresgélek, illetve a meglévőt próbálom eladni, hogy kielégítsem kíváncsiságod!
Csak mivel itt is van fórum ami a bad company-ről szól, így hírdetem a tgf et nem pedig a klánomat! LOW :W
Ellenben veled akinek egyetlen egy darab piaci hídetése sincs! Szal akkor ki miért is regelt?

vagy már 13?

[ Szerkesztve ]

A rasszisták egy kevésbé ismert gondja, hogy fekete az árnyékuk.

(#10117) macman507 válasza HS 2142 (#10115) üzenetére


macman507
aktív tag

Semmit nem csináltam ezen az egy trace lövésen kívül, ja meg tankkal rááltam Mcom-ra(attack oldalon), de azt szabad nem?:D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10118) Balika23hun válasza Six006 (#10116) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

mit jelent az hogy hídetése? :DDD

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10119) Six006 válasza Balika23hun (#10118) üzenetére


Six006
csendes tag

r :D

A rasszisták egy kevésbé ismert gondja, hogy fekete az árnyékuk.

(#10120) BandiHUN


BandiHUN
veterán

teljesen szar lett a játék,összevissza akad,hulladék a kés,semmit nem javult a sorozatlövő fegyverek találati aránya,elveszik a francba nagy akcióban a lövedék,hihetetlen!undoritó férgek,akik kiadták ezt a patchet!és semmivel se lett gyengébb az m60,irtottam vele ugyanúgy,cserébe összevissza ugrál az fps a leglehetetlenebb helyzetben is,és még sz..abbul is megy,mint előtte!hát remélem nagyon csinálnak valamit,mert ezen a 4850 patch se fog segiteni...szopjanak lovat... :W :W :W :W :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10121) HS 2142 válasza BandiHUN (#10120) üzenetére


HS 2142
őstag

A gl talán gyengébb lett (vagy csak az ellenfél volt írtó béna) a T88 meg talán erősebb, azonkívűl nem sokkal tudtam találkozni.
A 3-as szerverre mentem fel, orrba szájba glezet a védő tábor, aztán ledobott, buktam a pontokat meg is untam ez egészet. Ennyit a mai kikapcsolódásomról.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10122) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

--nálam az FPS többnek tűnik és semmi szaggatás :C ,a szerverkeresővel csak annyi gebasz van hogy nem adja hozzá a favorithoz amit kiválasztok.... :W
- A medic fegyvereknél nem vettem észre különbségeket,mintha ua lenne mindegyik.... :U
- késelésnél meg aki rohan felém,rálövök és ugyanúgy fut felém,mintha nem lenne a lőszernek ereje :W

(#10123) rankesz válasza BandiHUN (#10120) üzenetére


rankesz
veterán

Teljesen egyetértek, ez így nagyon gáz! :W
Szerintem az Atisok szívnak többségben az fps-csökkenéssel/ugrálással, és kb 1%esélyt látok rá hogy ati hotfix-el javulni fog

(#10124) Balika23hun válasza HS 2142 (#10121) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

a heavy mg állást eddig egy gl telitalálattal el lehetett intézni most legalább 2 kell bele
legalábbis én ezt vettem észre játék közben ezért is mondtam hogy sztem gyengült a gl

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10125) gabipaci


gabipaci
addikt

Senkinek nem tűnik fel, hogy ez csak marketing?
Az ATi pénzeli a dice-t, hogy dx9-ben ne lehessen kilátni a telepített géppityuból.
Mivel ez kevésnek tűnt, nem volt elég elrettentő ereje, ATi kiadott egy uj drivert, ami a dx10-es és dx11-es betöltését drasztikusan lecsökkentették, mig dx9 lelassult egy picit...
Vegyé új kártyát...

Logitech hardware tester

(#10126) gabipaci


gabipaci
addikt

Jó hír, most olvastam a clanforge-on:
Bad Company 2 - R11 Installed
Apr 21 2010 19:30:47 by ShiningFalcon

We've just updated DICE's newest Battlefield game, Bad Company server to R11.

The changes for the servers are:

SQDM and SQRUSH levels are no longer automatically classified as Hardcore.
The reason why they were classified as such, is that the game's autobalance is inactive in those two gamemodes. This caused the server browser's new hardcore-icon logic to always consider those servers to run in hardcore mode.

Favorites handling has been restored.
Some R10 servers made people's favorites' list show the same server in all entries. This is corrected with server R11. Once server R11 has been properly deployed, some people will have to rebuild their favorites list. I don't have any statistics on how many people are affected.

Logitech hardware tester

(#10127) Borostás


Borostás
tag

Mióta úgy játszom mint HS (mediccel) már vagy 5-6 ACE pin-t begyüjtöttem, igaz a K/D-m bánja de egyenlőre többet öltem mint haltam, ha lemegy 1,0-ra akkor valamit ki kell majd találnom.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10128) BandiHUN válasza Balika23hun (#10124) üzenetére


BandiHUN
veterán

elég fing a gl,lőttek is rám párat,egy kört leküszködtem,de mostmár cigizhetnékem támadt,hogy hogyan tovább,kell-e ez nekem ma...a guszti persze irt ugyanúgy tovább,ha nem szeretném a medicelést,és persze ilyen malackodások ellen az m60-at,akkor most végképp morci lennék...bár jó poén az is,hogy megyek a terepen,előugrik 2 medic,leszedem az elsőt,lövöm a másodikat,akire közben kezdenek spawnolni a társai.sorrend:első medic kb.3-4 golyó,második a duplája,a harmadik már legalább 20,a negyedikbe belenyomtam a maradékot,épphogy meghalt..ahogy sűrűsödik az akció,úgy romlik a szerver "feledékenysége",hiába lő az ember komótosan 1-2 golyónként,egyszerűen ha már 4-5 ellen kavar az ember körül,mindegy,hogy eldőlő hulla,stb,drasztikusan csökken a megérkező golyók száma,lemaradnak a killek a tényleges haláloktól akár 3-4mp-re is,meghát jön az,hogy lelövöd az utolsót,összecsuklik,majd 2-3mp múlva(!) pár lépés után összeesel magad is,mert megölt az utolsó ellenfeled mégis valami csuda folytán...a nyüzsgésben talán a kés,ami hathat,de az meg tiszta lottó szintén,sokszor nem is késelek,inkább haljak meg,minthogy még az is idegesitsen,hogysimán leszednek,mégha a késmozdulat hamarabb is volt,neadj' Isten valami égi csoda folytán a sima késelés centikről "mellémegy",és viszonozzák az embernek,tök mindegy,hogy hátbaszúrni akart álló ellenfelet akár. :C

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10129) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Tankokat már könnyebb kiszedni
gustavnak a térhatása kisebb pontosabban kell vele lőni hogy embert öljön
Ez egész jó lett most

(#10130) ciry válasza rankesz (#10123) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is sokkal rosszabb lett, pedig Nvidiam van :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10131) beteg


beteg
őstag

hi
920-al, 295-el ugye nem kéne szaggatnia mediumon, hd-ban?
thx

Csak futni kell!

(#10132) rankesz


rankesz
veterán

Külföldi fórumokon is megy a zúgolódás?
Mert akkor muszáj lesz valamit csinálniuk különben megindul a csőcselék szétverni a DICE székházat... jaaa vagy ez nem az a film? :D

beteg: ott valami nem kerek, gondolom a cpu nem alapon megy (vagy a szuper patch kavar be ott is)

[ Szerkesztve ]

(#10133) kamikaz333 válasza BandiHUN (#10128) üzenetére


kamikaz333
tag

Azért kellett több golyó a spawnoló emberekbe mert van, ha jól tudom 1,5 másodperces védelem.

(#10134) macman507 válasza kamikaz333 (#10133) üzenetére


macman507
aktív tag

Hát, már ahol van, engem lazán kiszedtek az első fél mp-ben :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10135) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok !
Tudni hogy miket javítottak?

nekem jobban fut....... Q6600+260GTX

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#10136) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Nekem folyamatosan kilép.Kidob asztalra és eltűnik,tegnap este még minden rendben volt :W :W .
Nem értem mi ez a Sz@r :W :W

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#10137) rankesz


rankesz
veterán

(#10138) pschio


pschio
őstag

hi all!

váltottam konfigot. 2180-ról x4 945-re. éreztem, hogy "enyhe" processzor limitem van. ez a játék imádja a sok magot [link]

a 32-es szervereken nincs több szaggatás akció közben :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#10139) LifeSpirit válasza rankesz (#10137) üzenetére


LifeSpirit
tag

JAJ de láwwollak XD :D köszi :DD :R :P

(#10140) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ááá ez halott ügy...berángat spawnkor is,megakad 2-3 mp-re,nem tud az ember a harc sűrűjébe érni,mert mire beáll az fps,már le is szedték,áhh...részemről ennyi,amig nem javitanak valamit ezen a hulladékon,sem az idegeim,se a hardverem nem méltó erre,meghogy azon töltsem ki a mérgem pár balfék miatt...pedig volt pár jó megmozdulás ma is,de azért látszik,hogy alig mozog 1-2 ph-s,a szerón,gondolom hasonló okok miatt,ami miatt nekem is elegem lett mára... :W

hát felteszem ezt a 10.4a-t...de félek,hogy NEM EZ a fő gond már...tegnapig semmi komoly bajom nem volt a játékkal,max hogy nem láttam ki a gépágyúból+a levegőből jobbára vibráló földtextúrák...de a játék 60fps-sel is ment...most van 28-30 akció alatt,az is leesik random akár úgyis,hogy nem talál az ember okot rá,és hót egyedül a mapon,nem lő senki,stb...ezen nincs az a driver,ami segitene,amit ma kaptunk a pofánkba :C

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10141) Borostás válasza SZKEBE75 (#10135) üzenetére


Borostás
tag

Ezeket.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10142) SZKEBE75 válasza Borostás (#10141) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

thx!

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#10143) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Hát ja most fognak egy két pofont kapni a játékosoktól,de egy kevés dolog még is jó lett sok rossz áráért.
Szerintem már elkezdhetnék tervezni is a következő patchet jövőhétre :U

[ Szerkesztve ]

(#10144) BandiHUN válasza LifeSpirit (#10143) üzenetére


BandiHUN
veterán

jövő hétre a f...omat...vonják vissza ezt a szemetet!mert ebből senki nem profitált szinte semmit! :W szerintem nem csak én sirom vissza a tegnapot...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10145) ForRedGlory válasza gabipaci (#10125) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Röviden: ez akkora baromság, hogy ilyen nem minden nap hall az ember... :F

(#10146) ciry


ciry
őstag

Birom, hogy lefúrtam ma 6 embert, megcsináltam a platina kést is, a büdös stat meg nem mutatja :W
A késes téma nem hatna meg, de az emberek szétszerelése sokkal nehezebb ez nagyon bánnám :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10147) macman507 válasza BandiHUN (#10144) üzenetére


macman507
aktív tag

Szerintem meg fog oldódni a problémád, nekem se jött be az elején a patch, de most már tetszik :)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10148) Borostás válasza BandiHUN (#10144) üzenetére


Borostás
tag

Hát végülis nekem is jobban bejött a patch elötti game, még jó hogy meglett a platina késre, mer ilyen sz@rul megcsinált késelés mellett csoda ha 1 embert meg tudok vele ölni. De az hogy egy (nekem háttal) álló embert nem tudok megkéselni 2-3 próbálkozásból az má télleg gáz...

Majd ha esetleg visszatérek Reconhoz befejezni az M24 et akkor milyen hibákat / változtatásokat, találok az majd még kiderül, de remélem semmit.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10149) Zolás


Zolás
addikt

ATI Hotfix driver 10.4 Mai kiadás most szedem de tesztelni nem lesz időm. Aki gondolja próbálja ki és irja le hogy hat-e vagy sem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10150) ForRedGlory válasza Zolás (#10149) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én feltolom és letesztelem. NAGYON kíváncsi vagyok rá... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.