Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#889) Apophis válasza BalaNce87 (#880) üzenetére


Apophis
őstag

A fegyverek a balance miatt a reális lőtáv töredékével rendelkeznek, így a shotgun közvetlen közelről (értsd: 20 centi) 1 lövés, közelharcban 2, hacsak nem ránt azonnal fejre esélytelen az ellenfél. Kisközéptávra Saigával még lehet tunkolni, 4-6 lövés halálos, de itt már simán rádfordulhat és leszedhet. Az assault cuccoknál meg kell nézni a pontosságot és aszerint választani, XM8 + red dottal egy tárral megölök 4-5 embert akár középtávról, és fejes lőhető szinte sniper távolságokról, ugyanez FN 2000-el esélytelen, azzal fél tár egy ember.

A kés nekem eddig 100%-os, egyszer kilagolt alóla egy gyerek de az nem a játék hibája.

Heavy tankot ki kéne lőni, nem megvárni, míg lebont. Ha nagyon védik, átugranak 3-4-en engibe, valaki rádob egy tracert, instakill. A tűzvonalon normális játékban senki nem jut át észrevétlenül, mert ha más nem, a csipák kiszúrják. Quaddal csak noobokon lehet átrombolni, normális engik aknásítanak, valamint bárki, aki látja, simán szétlövi mindkét utast (én legalábbis egyedül is nagy arányban al szoktam intézni bármelyik oldalon, de gondolj bele, normális csapattal nem egyedül kellene, lőne rájuk legalább 2-3 társ).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.