Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) Źşë' válasza csana (#7850) üzenetére


Źşë'
addikt

ha van másik bf játékod tudod regisztrálni azt, és megkapod azt a puskát amivel a játék elején mentél sp ben, mondjuk nem lehet rossz :P ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7852) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Úgy látom a mai napra is jutott egy ügyeletes hülyegyerek... :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7853) BalaNce87 válasza Target78hu (#7848) üzenetére


BalaNce87
addikt

A low beállításokra, sajna tökmind1 hogy low med vagy high nekem ugyanúgy fut, ezt azért megcsinálhatták volna, nah meg a másik hogy sok különbség nincs látványilag a 3 opció között és nem is tölt semmit amikor átváltod, fura. Azért jobban is optimalizálhatták volna a játékot, mert a fizikán kivül nincs egy kiemelkedő grafikája, amihez nagy gép kéne, érdekelne hogy az ajánlott gépen hogy fut pl 4870 vagy GTX260, elviekben ott pl 1280-ba megkéne lennie a fix 80 fps-nek.

(#7854) ciry válasza Target78hu (#7836) üzenetére


ciry
őstag

Told is azzal, amivel jól esik és mortarozz csak a bokorból nyugodtan, hisz azért találták ki ;)
A Gustavot amúgy nem lehet irányitani, azzal ne próbáld majd, azt a az M136 AT4 tudja :P
A flashbang viszont elférne itt is.
Gondolom sokan nyavajogtak, azért maradt ki :((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7855) Target78hu válasza ciry (#7854) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nekem bejön az AT4 is főleg ,mert lehet korrigálni picit ,de tuti ha megjelölnek egy tankot vagy valamit ,hogy nem rpg vagy cg van nálam..
Ha assaultal megyek épp ,akkor az f2000 -rel természetesen ,még ha itt nem olyan hatékony ,mint bf2ben :D

BalaNce87 : Nekem 1152x864 ben fut stabil 30 fps-el a c2d E6300 1.8ghz+nv8600gt silent(passzívhűtéses) 256mb+2gb ram gépemen és a vidkari memó miatt nem rakhatom feljebb pl a texturákat meg a felbontást ,mert besülne (majd kísérletezek hátha) :D

hkv.hu

(#7856) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

zsivágó sztem ne keresd a baj itt,menj szépen játsszál a nyomorék haverjaiddal a Bf2 EA hun debil szerveren!!!
BF2 topicot ugyan így elrontottad!
nem tudom mit vered magad itt!! :F :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7857) r-chee válasza }{3@Đ$}{0ot (#7856) üzenetére


r-chee
őstag

Zárjátok le a zsivágó-s témát, ne reagáljatok rá. Jelentve lett, intézkedett a moderátor, vége :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7858) ciry válasza Target78hu (#7855) üzenetére


ciry
őstag

Ha a normál módban annyira nem is, HC-ban viszont jó az F2000. :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7859) Doki-HUN1978 válasza ciry (#7858) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

HC-ban minden jó :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7860) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez egy játék és úgy csinálták, hogy ami gyorsan köpködi a golyót, az keveset sebez. Ami meg lassan az nagyobbat. Alap...
Nézzétek meg a Czukor Show-t! Új magyar film. Szombat estig ingyen az indavideón. Nagyon jó és tanulságos, néha még vicces is! :DDD

(#7861) DieHard


DieHard
senior tag

na játszottam egy keveset ebben a hc-ban. nem is tudom. sebzés tiszta ügy, de a többi. én szeretem minimapot, spotot. mivel ez egy csapatjáték, véleményem szerint gondolkodni sem ártana néha, ezek a dolgok szükségesek. látni hol az ellen, igy lehetne taktikázni. ezek nélkül kb arról szól, hogy aki a másikat észreveszi hamarabb, az öl. ezt látom benne.

(#7862) HS 2142 válasza csana (#7846) üzenetére


HS 2142
őstag

Igazából engem is csak a UAV meg a Helicopter vezérlése kerget az őrületbe, úgyhogy felszállás előtt egy gyors esc, option, vertical fly-pipa ki/be és csak utána jön a repülés :)
(Szerintem épp ezért nemtudnád még konfigba se beállítani, mert pont ellentétei egymásnak)

Még az lenne a jó, ha a mások kitének felvételét ráraknák külön billentyűre, mert nemhiszem, hogy olyan ördöngős feladat lenne, viszont így nemegyszer halálos szituációkba kerülök..

A VIP pályák PC-n MINDENKINEK ingyenesek, a konzolosok meg ha nem használtan veszik kapnak egy VIP kódos cetlit beírják a kódot, kapják a DLC-t, amúgymeg 15 dollár.

(#7859) Doki-HUN1978: Én is ezt szoktam mondani :D

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7863) aram01


aram01
nagyúr

jó a HC de ha leveszitek 16-ra a slotot soha nem lehet majd bejutni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7864) Neoteric válasza DieHard (#7861) üzenetére


Neoteric
addikt

Pontosan. Ezért nem is szeretem a HC-t.
Úgyhogy megyek majd rushra, csak most még megy az időmérő.. Ferrari jól megszívta :(

PSN: ne0teric_sAN

(#7865) aram01 válasza DieHard (#7861) üzenetére


aram01
nagyúr

erre találták ki a ts-t és egyből hatékonyabban megy a gyilok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7866) gabipaci válasza aram01 (#7865) üzenetére


gabipaci
addikt

Apropó TS!
Tegnap felpumpálták 50 férőhelyre.
Én nem szívesen megyek be egy szobába, ahol 10+ ember van fent, mert tegnap is fele az egyik, fele a másik szerveren volt fent. és akkor még a különböző csapatokat nem is említem.
Viszont ha valaki meglát játszani ugyanazon a szerveren (esetleg ugyanazon az oldalon) amin Ő maga is tevékenykedik, nyugodtan jöjjön be a helycsinálós szobába.
Mert nagyon jó szokott lenni, ha véletlenül összejön a TS banda egy csapatba a harcmezőn is.

r-chee, a dolog korántsem ért ezzel véget, majd meglátod... :(

Logitech hardware tester

(#7867) aram01 válasza gabipaci (#7866) üzenetére


aram01
nagyúr

ja,jó lenne valami rendszert vinni bele

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7868) F_Zolee válasza aram01 (#7813) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah. Jó helyen bevédtem a hátad. Aztán a saját bicskájába dőlt. ;]

(#7869) Zolás


Zolás
addikt

Ez a megjelölök egy tankot ez hogy müködik? Már rányomtam mindenre de ha nem célzom be pontosan a tankot akkor mellémegy. Kell még unlockolni valamit hogy házhoz menjen a guszti?
Ja és a játékon belül a beállitásokba ahol a felszerelést adod a számokat (1-5ig) hogy 5-laser. De minek a lasere? Nyomom egy ideje de valahogy még ezekre nem jöttem rá.
Teamspeak: Én pont azért nem megyek fel mert inditás előtt nem tudod hogy melyik oldalra tudsz állni utána meg ha Alt-Tabbal kimegyek akkor ledob-lefagy. az meg hogy 20 embert egyszerre halljak nem jön be.
Autobalance: Pont tegnap felmegyek a szeróra beállok és rögtön kickelt is mert a 15-12es állásnál berakott 16iknak :W Miért nem odarak ahol a kevesebb ember van? Vagy csak bennem van a hiba?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7870) aram01 válasza Zolás (#7869) üzenetére


aram01
nagyúr

rohadt dolog ez az autobalance, ahelyett hogy áttenne inkább kib@sz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7871) HS 2142 válasza aram01 (#7870) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem inkább ott van a baj, ha már intézkednie kell mert elfajultak a dolgok, bár tény, hogy nem tökéletes (a kézi switch team elég sokszor nem működik), amikorra jönnél vissza meg már teli az egész

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7872) Target78hu válasza Zolás (#7869) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Tracer gun kell hozzá (pisztoly helyett lehet választani -miután unlockoltad) ,hogy célkövetős legyen a raksi ,de elég ha valaki más már rálött egy ilyen bigyót!
Ha pl friends listből valakire ráböksz ,akkor mellé tesz be függetlenül ,hogy hányan vannak épp az oldalon (egyébként engem eddig mindig a kevesebb létszámhoz adott ,ha simán joinoltam).

hkv.hu

(#7873) Zolás válasza aram01 (#7870) üzenetére


Zolás
addikt

Nem is áttenne. Rögtön odatesz ahol a többen vannak? Miért? Erősek a védők és nem kell nekik az ember? Legalább egy választóképernyő lenne ahol kiirja hogy melyik csapatban mennyien vannak és választhatnál hova lépsz be. De rámész a szerverre és automatikusan berak egy csapatba. Akárhányan legyenek benne. Ha meg átállsz és később megint át kéne állnod nem engedi még ha pályaváltás is volt azóta akkor sem. Elég idegesitő.
Target78hu rányomom a tracert szépen kiirja hogy rajta van mikor célzok gusztival kis piros kockával jelzi a tankot de ha rálövök és hátramozog a tank akkor előtte robban. Akárhogy nyomom ha nem célzok pontosan szart se ér mert nem követi a célt a rakéta.
Friends listem meg üres mert akárhogy irkálom be a neveket nem küldi el a cimzettekhez.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7874) aram01 válasza Zolás (#7873) üzenetére


aram01
nagyúr

volt hogy barátlistából mentem fel,látom hogy többen vagyunk átállok,erre közben átáll más is erre kirak,na ilyenkor felmegy a pumpa.Alapból be sem kéne engednie az erősebb csapatba,hátha tolnak ki erre valami javítást Más: ez a célkövetés nekem se működik hiába van már megjelölve a cél :F

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7875) gabipaci válasza aram01 (#7874) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne menjen fel a pumpa, az autobalance marad ebben a formában.
Jövőhéten elvileg jön ki az R9-es szerverpatch, és az javít ezen a dolgon. Akkor kikapcsolom ezt a kirúgósdit. Addig kibírjuk.
Engem is kidobott tegnap, aztán újrajoinoltam.
A HC-t kezdik megszeretni az emberek, így a két szerver nem nagyon szokott full tele lenni, vissza lehet menni.

Ami a tracert illeti, meg kell várni, amíg a guszti felfogja, hol a cél.
A négyzet alatt megjelenik, hány méterre van a cél, és utána lehet tüzelni. Akár úgy is, hogy becélzod, aztán felrántod, és ellövöd felfelé az égnek. Erdőben kifejezetten a legjobb így. Illetve becélozni falon, vagy dombon keresztül is lehet, aztán tűz az égre.

Logitech hardware tester

(#7876) mackosajt válasza Zolás (#7869) üzenetére


mackosajt
addikt

15-12-nél, ha ezt te is láttad, és 16-dik lettél, akkor ha megjelenik az üzi, van egy olyan lehetőség, hogy switch team. A PH-s szerókon a legutoljára a nagyobb csapatba csatlakozót kickeli. (tudtommal). Ergo, ha ez ott történt meg veled, akkor ezért jártál így.
Ha nem ott, akkor is lehet ezért.
Erre érdemes figyelni csatlakozás után, hogy ha sokan vannak az oldalán az embernek, és az ellen kevesebb, akkor switch team.

Target: tegnap friends alapján mentem fel, pont rád klikkelve... mégis kapásból ellenség lettem. Szal ez sem az igazi.

EA bácsiéknak kéne valódi autobalance-t csinálni, olyat, mint bf2-ben.
Aki lonewolf, vagy csak squad member(nem ő hozta létre), azt pakolja át.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7877) nszero


nszero
csendes tag

Hello

Hogyan lehet fellépni a Hungarian sun II. szerverre ?
A szerverkeresőben teljesen szürke a link.

nevem :nszero BC2 nic:Szenorb(HUN)

(#7878) gabipaci válasza Zolás (#7869) üzenetére


gabipaci
addikt

Gyere fel nyugodtan TS-re, bejössz a helycsinálósba, aztán megmondod, hogy kihez takjalak át TS-ben, és odapakollak.

Logitech hardware tester

(#7879) gabipaci válasza nszero (#7877) üzenetére


gabipaci
addikt

A szerver fut (legalábbis azt írja a clanforge).
Szerintem be van állítva valamilyen szűrő, és akkor a kedvencekben sem látszik csak szürkén.
Ja, megnéztem, fut a szerver, van is rajta egy ember.

Logitech hardware tester

(#7880) aram01 válasza gabipaci (#7875) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy nem tartottam sokáig a célon,majd még tesztelem,csak az a baj hogy a tankosoknak is viszket ám a mutató ujjuk ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7881) nszero válasza gabipaci (#7879) üzenetére


nszero
csendes tag

Minden szűrő ki van kapcsolva akkor sem lehet rá fellépni.
A szerver információ sem elérhető.

(#7882) ciry válasza KVamikaze (#7776) üzenetére


ciry
őstag

Már nekem is :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7883) lala42


lala42
őstag

Nos tegnap este jó volt a menet. Kellett ez a HC-s dolog. Így (mivel öreg és gyengénlátó vagyok olykor-olykor :DDD :O ) könnyebb az ölés. ;]
Szóval-én meg vagyok elégedve. :C

Aki ott zsidózott, az meg megérdemelte a kirúgást. :K A büdösnépművészeti szilvalekvártárolócserépedény ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#7884) aram01 válasza nszero (#7881) üzenetére


aram01
nagyúr

barátlistáról lépj be aztán meg mentsd el a history-ból a favoritokba.nekem bejött

gabipaci jól tetted nem ide valók az ilyenek

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7885) gabipaci válasza lala42 (#7883) üzenetére


gabipaci
addikt

Azt az embert utólag mindkét szerverről végleg bannoltam.

Logitech hardware tester

(#7886) PaJa1


PaJa1
őstag

Azt hiszem Balance kérdezte:
Nekem volt 4850 is a gépben, most 260as GTX van. Utóbbival az nem meglepő, hogy jobban fut a game, hanem az, hogy sokkal gyorsabban betölti a pályát. Havernál is kipróbáltam, neki E8400 van 4870es Atival és nekem a fele akkora L2 cache-es procival és a GTXel hamarabb betölti a pályákat.
Most kb 1 hétig nem tudok játszani, mert nem vagyok a PC közelében, de ha leszek akkor majd csinálok egy fraps benchmarkot az egyik pályán. Én 60FPS es korlátba ütközök, fölé nem megy a mutató.

Mindkét PHs szerver HC ban megy?
A szerverek kihasználtságáról hol tudok infót nézni? A HC szeró érdekelne.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7887) aram01 válasza PaJa1 (#7886) üzenetére


aram01
nagyúr

csak a 2-es megy HC-ba

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7888) Źşë' válasza ciry (#7882) üzenetére


Źşë'
addikt

wáá most látok először az életben arany dögtagot :D nem gondoltam volna h van benne, milyen szinttől kap az ember?

am ha az ember haver mellé joinol tényleg mellé rakja, tojva a balancera!

Zolás: tracer gunnal rálősz a kiszemelt áldozatra, majd pl gustavval rázoomlsz és akkor fogsz látni egy kis piros négyzetet, ha megjelenik alatta egy szám azaz távolság akkor máris tudsz lőni a raksival, csak fontos hogy a szöget határozd be jól, mert ha pl túl nagy az elkerülési szöge akkor nem fog pontosan ráállni és célt téveszt, mivel nem tud olyan gyorsan kanyarodni a missle az áldozatra

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7889) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Akit értem, késeltem... ;]

aram01: ha jól tudom 40 felett

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7890) aram01 válasza ciry (#7882) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is kell arany dögcédula,mennyitől is adja?Már csak azért is hogy tudjam kire kell vadászni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7891) PaJa1


PaJa1
őstag

Gametrackeren megtaláltam a szervereket :)
Ahogy látom vannak szerverek Magyarországról is.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7892) Pierre75 válasza PaJa1 (#7886) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nekem E8400, 4850 és valóban, mire új pályára bejelentkezek, addigra a járműpark elvágtatott és caplathatok gyalog. Viszont a 260 jó 15E ft.-tal több, így reális hogy gyorsabb is.
Viszont 4850-nel is pöpecül fut 1650-ben, így el lehet lenni.

(#7893) DieHard válasza Pierre75 (#7892) üzenetére


DieHard
senior tag

nembaj. kijön az uj nv. lesz ócsó 5850, 5870, csinálom bele a bátyám gépébe :)

(#7894) ciry válasza aram01 (#7890) üzenetére


ciry
őstag

40-es rangúnál nagyobbat kell leszúrni.
Leböktem ma egy PH-st a vitatott hegyoldalon, aki minket RPG-zett.
Lett is belőle "bázisozás".
Gondolom, ha GOL-al vagy Gusztival lőttem volna le, akkor az sokkal szebben nézett volna ki.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7895) PaJa1 válasza Pierre75 (#7892) üzenetére


PaJa1
őstag

6megás L2 társaságában jól megy a 4850 is, de nekem nem szuperált a 7400esemmel, 3M L2.
Viszont a 260assal szépen megy a játék. És csak 11 ezerrel került többe mint az ati.

Érdekes, hogy a VGA határozza meg milyen gyorsan tölt be a játék, nekem ez új.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7896) Gripper válasza ciry (#7894) üzenetére


Gripper
tag

Én voltam az a PH!-s illető. Elnézésed kérem, hogy akkor kissé nyers voltam. Viszont nem titeket RPG-ztem hanem az A-t rejtő épületet. Előtte beírtam a csapatomnak hogy döntsétek A-t fiuk. Persze tojtak rá. Így kénytelen voltam én lövöldözni a házat amikor jöttél te meg a késed :N . Így is majdnem elvéreztünk a második bázisnál, ha én nem rombolom ott is le a B házát. Béna volt a csapat na. :( Amúgy meg késelgess csak nyugodtan, én is szoktam (már amikor nem durrant valaki hátba egy Gustavval heh :U ), csak ne a kezdő bázison. Cserébe - ahogy eddig is - én sem teszem. Ennyi a kérésem.
Esélyegyenlőség vagy mi :K Elvégre ez egy játék, így az a dolga hogy MINDENKIT EGYFORMÁN szórakoztasson.

(#7897) HS 2142 válasza Gripper (#7896) üzenetére


HS 2142
őstag

Ha arról a helyről van szó, amire gondolok, akkor az nem a kezdőbázis része.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7899) ciry válasza Gripper (#7896) üzenetére


ciry
őstag

A kezdő bázisotok nem a domboldalnál ér véget, hanem a fekete halálnál.
Ha meg ti lövöldözhetitek a pontunkat, miért ne védhetném meg?
Meg kellene várnunk amig szanaszét lövitek vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.