Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) Bavid válasza ciry (#7350) üzenetére


Bavid
senior tag

Ne is mond utálom a recont, most késre gyúrok, kéne a platina csillag:DD

(#7352) _Voyage_ válasza Bavid (#7349) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

[link]

Elsőre megmondtam, hogy HC felejtős, mert szar 32-esben, sok hiányosság van. Nem hittetek nekem. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7353) gabipaci


gabipaci
addikt

Baraktam az Új mapokat, lépek, majd jövök.

Logitech hardware tester

(#7354) AMATŐR válasza _Voyage_ (#7345) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#7355) _Voyage_ válasza AMATŐR (#7354) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:F :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7356) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Felmentem kicsit HC-zni.
Eléggé szokni kell a dolgot.
Néztem jobbra, néztem balra, azt se tudtam honnan jön az áldás.

Mindenki csak kempel mint egy buzi.
Ez sem jó igazán.

Egy csomó képesség érvényét veszíti.
Valahol a kettő között van az igazság.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7357) _Voyage_ válasza Doki-HUN1978 (#7356) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K
Minimap, lőszer, élesztésre váró emberke nélkül szart se ér.
Az, hogyha 2-3 golyó megöl valakit, de ezt leszámítva minden segítség marad a többi(igen, killcam is), akkor jó. Az SC-be csak a sebzés kevés, a többi jó. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7358) tgulyas


tgulyas
senior tag

Hali egy segitség kelene ujra raktam a gépem de nem tom a jeszóm honat tudom le kérni a jelszóm.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#7359) HS 2142 válasza tgulyas (#7358) üzenetére


HS 2142
őstag

EA accounttal jelentkezel be a BF-be ezért szerintem az EA hivatalos oldalán kell kérned jelszó-emlékeztetőt.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7360) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Na nem lehet esetleg, hogy a bazi nagy laggért a teamspeak a felelős??

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#7361) HS 2142 válasza 용 Bob (#7360) üzenetére


HS 2142
őstag

Részemről kizártnak tartom, nekem kb. ugyanolyan pingem van TS-el mint anélkül.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7362) gabipaci válasza 용 Bob (#7360) üzenetére


gabipaci
addikt

Külön szerverről fut

Szerk: ja hogy a Te gépeden? Ki van zárva, minimális forgalmat csinál.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#7363) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Beszarás.... a PH szerveren 3-an voltunk, természetesen én voltam egyedül. Erre a másik két muksó két tankkal jött nekem... Jó mondom akkor fair play, és leléptem. :U
(assaultal voltam, esélyem sem lett volna).
De legalább 1 ölés, 0 halállal megúsztam :D

(#7364) 용 Bob válasza gabipaci (#7362) üzenetére


용 Bob
senior tag

Én nem használom egyáltalán, csak érdeklődttem. Csak szokatlan ez az állandó 100 feletti ping.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#7365) r-chee


r-chee
őstag

Mindenki szidja az autobalance hiányát, de senki sem képes arra, hogy átálljon a másik oldalra, vagy ha át is áll, vasvillával kell böködni, hogy tegye meg...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7366) zolaas


zolaas
senior tag

Tisztelt adminok!

Kérdésem lenne felétek.

eleinte sokat jártunk fel hozzátok, de mostanság keveset, ha Hc-t futtattok, még kevesebbet:) A Pb miért nem fut nálatok? Ez a legfontosabb dolog sztm. Voltunk tegnap olyan szerón ahol futott és dolgozott is rendesen, kb fél óra alatt vagy 30 muksót kapott el, ilyen olyan cuccal...aimbot, multihack, stb...

Üdv, [TudatLAN Team]

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#7367) aram01


aram01
nagyúr

jó volt ez a mai gém,főleg ts-el igazi csapatmunka ment :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7368) 용 Bob válasza r-chee (#7365) üzenetére


용 Bob
senior tag

Ne általánosítsunk. Nézdd meg a k/d arányomat,látszik rajta, hogy nem érdekel, ha többször halok meg.
Azonnal átállok, ha kiegyenlítetlen a 2 csapat. A fairplay mindenek felett!

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#7369) gabipaci válasza zolaas (#7366) üzenetére


gabipaci
addikt

Tisztelt zolaas!

Gyertek nyugodtam továbbra is, az egyes szerveren sosem lesz HC futtatva.
Ha az érdeklődés nem lesz meg a kettes (jelenleg HC-n futó) szerver felé, visszarakjuk azt is. (szerintem pár napig hagyjuk most így, mert ha összevissza kapcsolgatjuk, fel sem fogják az emberek)
Tisztelettel jelentem, a PB be van kapcsolva, de amit Te láttál az a PBBans. Az is be van kapcsolva, de nekünk nem írkálja be amiket olvastál játék közben. Megnyugtatlak, hogy csak azért láttál percenként felugró PBBans információt, mert nem az adott szerverre vonatkozóan írja ki, hanem az összes PBBans által támogatott játék összes olyan szerverén történt ban-t jelzi, ahol futtatva van.
Ezt az üzenetet kikapcsolta, mert teljesen felesleges.
Attól függetlenül nálunk is dolgozik, csak csendben.

Várunk szeretettel!

Üdv: gabipaci

Logitech hardware tester

(#7370) }{3@Đ$}{0ot válasza madgie (#7344) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

ilyen mozgó micsodát hogy lehet csinálni?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7371) Motoxxx


Motoxxx
tag

Üdv! egy kérdés lenne, mi a HC szerveretek neve, hogy tudom felvenni?

Köszi előre is!

(#7372) medvezsolt válasza _Voyage_ (#7357) üzenetére


medvezsolt
senior tag

én úgy vélekedek erről, hogy a HC módhoz igenis hozzá tartozzon a minimap hiánya, az életben se feltétlen lesz veled egy digitális kis térkép a terepen. És ha a Squad képes összetartóan együtt dolgozni, akkor a Medic is megfogja minimap nélkül is találni az elhult társát. Nehezebb,de ezért kell jobban oda figyelni. A Hc mód szerintem sokkal jobban összetartásra sarkall, bár az igaz, hogy sok hülye láma ezt nem képes egyébként se felfogni.
Szerintem akik szeretnek kempelni, azok a nem HC szervereken is kempelnek.

Csak egy vélemény,de szerintem azért nem vagyok egyedül

Üdv.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7373) kmarton


kmarton
tag

légyszives vegyetek fel barátlistára mert sehogy se találja a kereső az egyes szervert. A kettes meg mindig üres pedig pár napja fullon volt az is majdnem mindig. Próbáltam bemásolni is de úgysem megy.

Masina_hun a név

köszönöm

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#7374) Siiiiix


Siiiiix
tag

hatalmas off:

D-LAN 6

Mi az első zene címe? :O

(#7376) drachos


drachos
tag

Látom bekerült a "nagy" map pack, a vicc, hogy az ég világon semmit nem töltött le a kliens :)

ennek örömére második menetben kis is vágott asztalra.... örülök, eddig talán egyszer csinálta, még régebben, úgy látszik már ha szerver oldali változás van, az is kihat kliens oldalra, és hibákat okoz....

(#7377) gabipaci válasza drachos (#7376) üzenetére


gabipaci
addikt

Minek töltött volna le bármit is? Egy Rush pályát betettek conquestbe, és fordítva.
Sokat nem dolgoztak vele, tutti :)

Logitech hardware tester

(#7379) BalaNce87 válasza medvezsolt (#7372) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen ott a pont.
Amúgy jó is hogy nem jelzi a hullát a medicnek, vagy legalább le lenne korlátozva a számuk mert az kissé nevetséges amikor 3 medic kószál leszedek kettőt azt folyamatosan élesztgedik fel egymást. Másik bug hogy amikor feléleszti akkor nemtudom sebezni azt akit épp éleszt csak miután lement a script....
Amúgy siralmas hogy kell a hc a játékhoz, ahelyett hogy alapból megcsinálták volna normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#7381) aram01


aram01
nagyúr

érdekes még az is hogy ma egy égő tankon álltam a tűz közepén és semmi bajom nem volt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7382) PaJa1


PaJa1
őstag

A HC minimap ügyileg pont úgy jó ahogy van!
Nyomsz egy TABot és látod ki szorul segítségre körülötted.
HCban ugyan annyira kempelnek mint nonHCban. A védők védenek, a támadók támadnak itt is ha minden kóser.

Hoopppááááááá, hogy a 2es szeró HCban fut :Y tekerek oda!

(#7378) ciry,
ez legalább emlékezetes lett :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7383) r-chee válasza aram01 (#7381) üzenetére


r-chee
őstag

Tűz és hőálló a felszerelés :D .

Ma délután aludtam egy fél órát, és mikor felébredtem, negyed óráig homályosan láttam, monitoron nem is láttam a betűket. Azt hittem megvakulok és soha többet nem játszhatok BC2-t :U :D . Durva volt.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7384) Borostás


Borostás
tag

Szeró felét megin kidobta az EA ( gg EA ) De mára ennyi elég is volt, végigkockultam az egész napot pihennem is kell. Holnap valószínüleg már 11-12 fele hazaérek úgyhogy kell az enerdzsi. :))

Amúgy most nézem 169 killem van M95 el. Legalábbis tegnap annyit olvastam, ma egész nap csipáztam és nem is ment rosszul erre most megnézem és ugyan annyi... Hogy én mennyire szeretem ezt a játékot...

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7385) DieHard válasza Borostás (#7384) üzenetére


DieHard
senior tag

jah, és kétszer léptem be private 1es ranggal. ez a játék kész röhej tényleg. eszméletlen.

(#7386) HS 2142 válasza r-chee (#7383) üzenetére


HS 2142
őstag

Alvás után nekem is volt már ilyen, nem rögtön a géphez kell menni miután kinyílik a csipám :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7387) PaJa1 válasza PaJa1 (#7382) üzenetére


PaJa1
őstag

A 2es szeró üres.... nem is HCban van :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7388) Locutus


Locutus
veterán

Üres lesz a többi is ha ez így megy tovább...

Fél órát nyomtuk 20vs10, meg 18vs14-ben, erre mikor meg mertünk megint szólalni, hogy akkor végre kirak e valakit az admin a másik csapatból (mivel senki se állt át), ki lett kicked a szerverről? Naná, hogy én, a kisebbik csapatból.

Semmi gond, ahogy mondani szokták van ezer másik szerver. Én többet biztos nem idegesítem magam azon PH-n, hogy 2x annyian jönnek ellenem...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7389) Borostás válasza HS 2142 (#7386) üzenetére


Borostás
tag

Neked könnyü de nekem 6 kor kelés mer még 1-2 évig suli van.

Amúgy most hogy végignéztem pár fegyót tegnap óta szinte semmit se adott meg. De ha haverok kérdezik milyen a game akkor semmi ilyet nem mondok mer akkor azonnal fujj BC hajrá MW2, tehát inkább csak a jó tulajdonságait mondom ennek és a rosszat annak :D (hamár ezt választottam lássák hogy jól döntöttem)

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7390) ciry válasza PaJa1 (#7387) üzenetére


ciry
őstag

Maj megóggya Paci, csak lefürgyik.

Locutus: ha várnátok 2 percet amig valaki átmegy és lőnétek a sok irgatás helyett lehet többet érnétek vele.
De mi szokott lenni? A fél csapat(ahol kevesebben vannak) beszarik és lelép ill. átáll.
Mi, ha beledöglünk akkor se tudunk átmenni, ha nem enged, akár adminok vagyunk akár nem.
El van lőve, a BF-ben az autóbalance ezt a problémát orvosolta, itt még nem.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7391) HS 2142 válasza Borostás (#7389) üzenetére


HS 2142
őstag

Úgymondod, mintha én nem 6kor kelnék, hogy elinduljak a suliba :)

A nagy megoldás az égető problémára. Köszönjük EA Games!

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7392) Siiiiix


Siiiiix
tag

(#7393) Borostás válasza HS 2142 (#7391) üzenetére


Borostás
tag

Nekem mondjuk a szerdai nap (holnapi) az gyorsan elmegy mer szerdánként 4 óra és ráadásul most csak fél órásak valami értekezlet miatt (csütörtök 8 óra ne irigyelj). Amúgy az új mapp sztem a legjobb ami per pill a játékba van, legalábbis nekem nagyon bejön. Mapváltásokkal kicsit felidegesíthettük a teli szeró játékosait de ez van.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7394) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Gapipaci,köszönöm a megtisztelő figyelmedet és a nemválaszodat a privát üzire...nem fontos nekem foglalkozni veletek...de akkor ezt mondhattad volna hamarabb is. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7395) r-chee válasza Locutus (#7388) üzenetére


r-chee
őstag

Akár ki is dobott ki, elnézést kérek a nevében is. Kérlek, ez az eset ne adjon okot, hogy távol maradj a szervereinktől.
Sajnos az autobalance nem működőképes (vagy nincs is). Ezzel együtt kell élnünk még várhatóan egy ideig, de ne feledje senki, hogy csapategyenlőtlenség esetén bármelyik játékosnak csak egy elhatározásába kerül, és javítani tud az arányon. Nem kell arra várni, hogy majd más megteszi, mert a végén mindenki a másikra fog várni és nem történik semmi. Én nem egyszer léptem át másik csapatba úgy, hogy gránát eldob, ráál és ég veled, majd switch team.
Jah, 15/17-es arányért kérem, ne bosszankodjunk, 14/18-ért viszont már jogos.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7396) PaJa1 válasza Siiiiix (#7392) üzenetére


PaJa1
őstag

Miért lettél volna tank? Simán rádnyomták a tracert, nem csak tankra lehet.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7397) gabipaci válasza ciry (#7390) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem nagyon van rajta mit megoldani, ketten voltak rajta, én is felmentem megnézni, azóta jöttek még fel, és ráadásul HC.
PaJa1 esetleg mást ért HC alatt, de az már 18+.

Lorenzo9, ne haragudj, hogy nem válaszoltam. Egész nap melózok, privátokra melóban nem nagyon van időm válaszolni, de elolvasni el tudtam. Egyébként hivatalosan be sem vihetem a telefonomat.
Mindegy, 6-kor hazaértem, addig ültem le a gép elé, amíg beraktam az új mapokat a szerverre, a TS-en fent lévők tudják tanusítani mennyire voltam rohanásban. Elmentem a kocsiért a szerelőhöz a legnagyobb belvárosi dugóban furikázott el Lajos barátom.
Háromnegyed nyolckor hazaértem, letusoltam, kajáltam. Gondoltam rossz néven venné a Kislányom, ha nem játszanék vele egy kicsit pancsi előtt. Negyed 10-kor megcsináltam a fürdővizet Napsinak, Kriszta fürdette, mesét mondott Neki.
Én lehuppantam ide, és az fogadott, hogy a szerver nem HC, felmentem megnézni, be akartam írni Cirynek az üzenetet, mikor is a Te felelősségre vonásod fogadott.
Gondoltam Ciry nem veszi zokon, ha kiegészítem a Neked szánt monológgal.
És most itt vagyok.
A válaszom a privátodra, nem adom ki a szerver adatait, ez nem bizalom és pénz kérdése, ha csak én tudom, nincs kit hibáztatnom ha bekakál.
Ha regisztrálni kell valahova, megcsinálom úgyanúgy mint a TS3 esetén, de ki nem adom. Az ingame parancsokra EA oldalról még nincs hivatalos megoldás, így azon biztosan nem segítene amit említettél.
Az itteni kifakadásodra pedig csak annyit, hogy szívesen veszem ha megcsinálod az oldalt, de nem kötelező. Lenne egy biztos pont, de nem élet-halál kérdés.

Megjegyzés: az időpontok magyar idő szerint értendőek, de csak tájékoztató jellegűek.

Logitech hardware tester

(#7398) BandiHUN válasza gabipaci (#7397) üzenetére


BandiHUN
veterán

márpedig rcon nélkül ne várj szerverstatot semmilyen formában...akkor ennyi.regizni regizett 5 ember velem együtt.erre elég,ami most fent van,az is.úgyse szarja le se senki.nem is tudom,hogy gondoltad ezt a honlaposdit...egyébként genyó leszek,de ha volt időd válaszolni itt hsz-ekre,akkor nekem is irhattál volna pár szót,felnőtt emberek vagyunk mindaketten,nem kell mentegetőzés,kész. :R legalább ne lett volna ennyi lelkesedés az elején,pazaroltam az időm és a pénzem feleslegesen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7399) gabipaci válasza BandiHUN (#7398) üzenetére


gabipaci
addikt

"nem is tudom,hogy gondoltad ezt a honlaposdit..."
Én úgy emlékszem, hogy a Te ötleted volt Ts-en, én meg azt mondtam hogy jó.
Szerverstartot meg nem nagyon kell várni rcon-al sem, mert csak a játékot tudja elindítani jelenleg, a szerverre nem lép fel, mivel a login még nem támogatott :Y

Logitech hardware tester

(#7400) ciry válasza gabipaci (#7397) üzenetére


ciry
őstag

Az egyes szerveren volt amit irtam, 30-32 főnél olykor 13-19-es aránnyal.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.