Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) zH.


zH.
senior tag

Nem elég ,hogy a sebzés valami ótvar távolról és közelről is ,de hogy magától kikúr a game az :(((

just be

(#8702) Fortissimus válasza zH. (#8701) üzenetére


Fortissimus
őstag

ma nekem is oda lett egy ace pin-em emiatt :(((

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8703) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma jött meg a game.
4óra alatt ennyire telett:

(#8704) Fortissimus válasza ADAM1337 (#8703) üzenetére


Fortissimus
őstag

kezdesnek nem rossz, de lesz ez meg jobb is :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8705) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Toltam kicsit a Modern Warefare 2-vel, mert ingyen hétvége van, bárki játszhat... Háááát... tartott kb 1 órát a játék, aztán elindítottam a Bad Company 2-t és éjfél óta toltam, egészen eddig... Talán ez mindent elmond, ég és föld a különbségj :U

(#8706) ADAM1337 válasza ForRedGlory (#8705) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát igen. :)
Én is mw2-ről tértem át.
Sajnos a codok a mw2 óta csak egyre romlanak színvonalban.

(#8707) ForRedGlory válasza ADAM1337 (#8706) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt vettem észre, hogy rohadt gyors abban a játékmenet, ami már túllép minden realitást, persze az is lehet, hogy csak a BC2 után érzem gyorsnak, mert hát a BC2 minden csak nem futok-lövök-futok-lövök játék :)

(#8708) ciry


ciry
őstag

Most látom csak:engem az Isten is snipernek teremtett :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8709) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

Nekem is kurvára bejön a game multi és single része ,de multiban az zavar, hogy néha kurva magas pingem van, és nem lehet normálisan játszani. :((( Valami tanácsotok van? Felveszek pár emberkét közületek friendsbe, ha nem bánjátok...

(#8710) F_Zolee válasza 7600 GS (#8709) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nincs mit tenni a magas ping ellen. A szerverkeresőben a találatokat rendezd ping szerint és úgy talán kevesebb gondod lesz. Nekem átlag 150 körül szokott lenni de észre se venni, hogy ilyen magas. Ha csak nem valami gond van, mert olyankor beakad...szóval azt észreveszem ha túl magas.

(#8711) aram01 válasza F_Zolee (#8687) üzenetére


aram01
nagyúr

tegnap egy kicsit sok volt :B

én cfos-t használok jó kis progi a magas ping ellen és olcsó

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8712) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Eladtam egyik haveromnak a Bad company 2-t. Az lenne a kérdésem, ha multizni szeretne és átadom neki a profilt az lehetséges? Meg, hogy az ő nevére és emailjára nevezzük át.

(#8713) drachos válasza ciry (#8708) üzenetére


drachos
tag

Látom te se vitted végig a single kampányt :N

(#8714) Def26


Def26
félisten

Most egy olyan csalóba futottunk bele aki mindig az ellenséges bázison "született" újra.

A neve: crazy8ball

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8715) Ghostface


Ghostface
senior tag

Már a Battletrackeren is figyelemmel kísérhetitek a statjaitokat, és választhattok magatoknak új, a Sigg-O-Matic-hoz hasonló, bannereket.

PSN: Nifty_Ghostface

(#8716) ciry válasza drachos (#8713) üzenetére


ciry
őstag

Nem hát :P
Valaki a gametrackerhez nem ért?
Más szervereknál mutatja a top játékosokat is, de én nem tudom beállitani a miénken :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8717) ciry


ciry
őstag

Elfelejtettem megkérdezni: lesz conquest vagy nem?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8718) _Voyage_ válasza ciry (#8717) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8719) gabipaci válasza ciry (#8716) üzenetére


gabipaci
addikt

Mert nálunk nincsenek top játékosok... :)

Adminprogramok be lettek állítva, ha a Lányom elalszik, megcsinálom a leírást, és elküldöm minden adminnak.

Üdv.

Logitech hardware tester

(#8720) gabipaci válasza ciry (#8717) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem legyen, és akkor délután átkapcsolom.
Clanforge-ot erre ne használjuk, mert sok jót nem szül, ha két különböző programmal állítjuk be egyszerre a szervert.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#8721) gabipaci válasza gabipaci (#8720) üzenetére


gabipaci
addikt

Délután van, átkapcsoltam.

Logitech hardware tester

(#8722) madgie


madgie
titán

Töredelmesen bevallom, hogy a korábbi hozzáállásommal teljesen szembefordulva (mindenki azzal megy, amivel akar) ma egy párszor kiborult a bili, amikor pár M60-as medic-fiú még magnum lőszert is odarittyentett a puffogójára, okos kis rambó-squadokat alkotva ezen Supermanekkel :(

(#8723) DieHard válasza F_Zolee (#8710) üzenetére


DieHard
senior tag

logitech billentyüzet jól irja a pingeket.

(#8724) _Voyage_ válasza madgie (#8722) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ugye, minden szabadakaratú, aki eddig azt szajkózta(nem csak te, sokan vannak rajtad kívül), hogy mindenki azzal megy, amivel akar, ha belefut egy-egy olyan körbe, ahol az ellenség 99%-a vagy M60-al, vagy GL-el, vagy CG-vel tolja, akkor bizony habzani fog a szája, és eljön az idő, hogy ők is idejönnek, és csapkodják majd az asztalt, hogy m60-as embereket tiltsák be. :U :DDD
Saját magamból kiindulva tudom, hogy milyen imba cucc az M60, 1100+ killem van vele, de csak platinára gyúrtam, de már nagyon meguntam, utálom, én se használom, inkább kispisztollyal tolom akár. :K

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8725) _Voyage_ válasza gabipaci (#8720) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

2-es akkor conquest sc vagy conquest hc? :)
Én utóbbira szavaznék. :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8726) lala42 válasza madgie (#8722) üzenetére


lala42
őstag

Nos szerintem is mindenki azzal nyomul, amivel akar. Ha összejön egy csapat, akik mellé, még össze is játszanak és jól is, ugye megbeszélhetik a taktikát. :K Nos ha a többiek (értve itt az ellent,) nem tudnak összejátszani, (mellékesen megjegyzem ez a fajta játék csapatmunkát igényel) akkor magukra vessenek. Az M60 ellenszere, ha 4-5 csipa jól összedolgozva felváltva nyomja a mortal-t közben jól is lő, és folyamatosan spottol. nincs az az M50-as brigád, aki ezt túléli. ;] :DDD Közben a támadó banda beoson, robbant, lapul. ;] ;)

Tegnap (ma éjszaka ;] )egy külföldi szerón csináltuk ezt a technikát. Arattunk. ;]

Csak az a baj sok helyen, hogy mindenki (nálam is megesik :DDD ) hallhatatlannak képzeli magát. Egyedül akar mindent megoldani. Ha valaki Il-2-vel AirforceWar-ozik, akkor megtanulja, hogy egy ember mit sem ér. :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8727) F_Zolee válasza DieHard (#8723) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az mit jelent? :F

(#8728) r-chee válasza lala42 (#8726) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem is a lényeg a csapatjáték. Múltkor páran (asszem 6v6-ban) nyomtunk egy jót Arica Harbor-on, első két M-COM simán megvolt, második kettő viszont kész skínszenveddéssel lett meg. Aztán befagyott a szerver :) . Ellen között volt M60-nal nyomuló srác, aki engem is lelőtt jópárszor, de nem idegesített, a lényeg az volt, hogy a csapatunkban igazi összefogás volt, segítettük egymást mindenben az előrejutás érdekében, és ezért élmény volt játszani. Több volt az elhalálozásom mint a killem, de akkor nem tudott érdekelni.

Na, megyek játszani, már több napja nem toltam. Remélem menni fog a célzás, a mai fűnyírástól már fájnak a kezeim.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8729) Target78hu válasza lala42 (#8726) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Tegnap is csak GL-CG és természetesen m60-tól haltam ,no nem bosszant (annyira) csak érdekességképpen! Az assault nem tud lőni se a rendes fegyverével se pisztollyal ,az enginer nem a házat-tankot lövi a rakétával ,hanem közvetlen közelről emberre "mer épp az volt nála" ,há' hogyne - m60 meg divatfegyó ,mert easy kill cucc ,ezért is használják sokan ,de ez csak helyzetjelentés nem hőzöngök ;)

hkv.hu

(#8730) _Voyage_ válasza Target78hu (#8729) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én viszont most jövök hőzöngeni.
2-es szerver conquestbe volt, HC-n, volt 1 ember M60-al, mindenkit ő ölt le, aztán átváltott assaultra, onnantól kezdve alig ölt.

Áttette gabipaci sc-re, minden ellenfél vagy gl-el, vagy m60-al tolta, esélyünk nem volt. Én is átváltottam m60-ra, de egy fecske nem csinál nyarat, szóval a jó .......... apjuk .........-ja. 3-ason meglátok egyszer valakit gl-el, m60-al, cg-vel, rögtön repül. CG-vel hogyha emberre lő. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8731) F_Zolee válasza F_Zolee (#8727) üzenetére


F_Zolee
veterán

Közben utána néztem...

(#8732) lala42 válasza _Voyage_ (#8730) üzenetére


lala42
őstag

Nálam is volt, van és lesz olyan, hogy ha a CG, vagy hasonló van a kezemben és előttem terem egy ellen, azt minden szívfájdalom nélkül szemen küldöm vele. ;] Mert ha elkezdek vakarózni másik célszerszám után, akkor már régen halott vagyok. Ez így természetes. Hajdanában azt tanították nekem, hogy az az ellenfél aki a földön van, azt kell igazán ütni. Ui. az még ellenséggé válhat. ;] A valóságban sem vált a katona a harctéren fegyvert, mert az ellenségnél csak pisztoly van, akkor én is elteszem a gépkarabélyt. :N
Ez egy ilyen játék. Szerintem csapatban kell ölni, nyomulni. Azért van a Ts., hogy kommunikáljunk.
Egy kis epizód. Tegnap este a fiam (Gripen95) összedolgozott egy Peeroo nevű sráccal. Heliztek, nem volt ellenfelük. Amikor nagy nehezen leszedték őket, vagy lezuhantak, akkor mindketten megvárták egymást, újra és újra, egymást keresték, kommunikáltak és magasan vitték a prímet. Senki nem csíterezte le nem noobozta le őket, mert jól tolták. Látszott,hogy együtt dolgoznak és emiatt sikeresek. Szóvan tessék kérem csapatban dolgozni :C :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8733) belaazallat válasza _Voyage_ (#8730) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

A jobb szervereken tiltják a gl-t, ezt megértem. De ne tiltsátok már az M60-ast, vannak számotokra noob-nak nevezett egyének, akik nem olyan ügyesek, mint ti, nincs olyan reflexük, mint nektek ők még M60-nal sem igazán tudnak őlni. Pl ilyen vagyok én is(nem véletlenül Celpont a nevem az összes FPS-ben), egyetlen fegyó, amivel van esélyem az az M60.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#8734) r-chee válasza _Voyage_ (#8730) üzenetére


r-chee
őstag

Na elég legyen már a siránkozásaitokból. Aki legjobban hőbörög itt M60 meg GL stb. miatt, szerintem az legnagyobb képviselője annak, ami ellen tiltakozik :((( :((( .

Ezek a printscreenek az elmúlt 20 percben készültek a 2-es, jelenleg Conquest-ben futó szerverünkön:

egy,
kettő.

A fő bázisról kivonulókra sortüzet nyitó kedves PH!-s társaimról nem kívánok hasonló képeket betenni, melyekről helyzetük beazonosítható. Túl nagy égés lenne már.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8735) medvezsolt válasza lala42 (#8732) üzenetére


medvezsolt
senior tag

A heli egyébként egy nem éppen szerencsés eszköz a játékban, az ellenfélnek szinte nincs esélye ellene szerintem. Ha egy jó pilota és egy jó lövész van a gépen akkor verhetetlen. A tracerrel alig lehet eltalálni, a rakéták igy mellé mennek, sok az életereje és mindenki rá koncentrál, addig szárazföldön szét szednek minket.. Nem csipálom a repcsiket:D

Amig egy tankot könnyen lehet szedni mind tracerrel mind aknával, addig egy heli megfoghatatlan

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#8736) Target78hu válasza lala42 (#8732) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Néha kifogok egy-egy jó squadot ,ahol csapatként megyünk úgyhogy ,ez csak hozzáállás kérdése szerintem :P
Ha bokor csipázni akarok ,akkor nem lépek squadba ,mert hasztalan a squadnak (bár spottolok ezerrel meg szedem akit tudok+m-com ot pucolok mortallal) és csak foglalom a helyet a "tímworkosok" elől ,de ha roham csubakka módban megyek ,akkor próbálok tevékenyen segíteni. Csak általában ,ha kell medic nincs vagy csak ől és nem éleszt ,vagy lőszer kéne inkább jihadolok ,mint megvárom ,hogy az assault magán kívül másnak is ad ammo-t ,ha minden klappol az ritka ,de annál élvezetesebb!
No és ,ha cg/rpg van épp nálam azzal lövők akár gyalogosra is ,de ezzel nincs is gond ,csak azzal ,ha mindig az van valakinél - ez más játékban elfogadható ,de az nem a bf szerintem!

Egy külföldi szerveren voltam ,ahol no gl és no cg emberre felírat villogott ,persze egy admin sem volt fent és ment ezerrel ezekkel a hent.. nem ezért mentem fel csak ,ha ez szabály ott ,akkor csak azért is felfogás rulz benézett rendesen!

hkv.hu

(#8737) BalaNce87


BalaNce87
addikt

M60 tényleg nevetséges. Főleg magnum ammoval. Két lövés és kész.
Ma kipróbáltam és 3 fejest lőttem a gyereknek M9 pisztollyal és még mindig élt :F (hallani ahogy koppan a sisakján) SZÁNALOM!!!!
Arról nem is beszélve, hogy ezeket már gondolom a készítők is észrevették és mégsem javítanak rajta. Mi az, hogy az M60 ilyen pontos és ennyit sebez? Egy ekkora hibát miért nem lehet kijavítani? Kicsat nagy falat volt a Dicenak ez a játék...

De hogy legyen valami jó is: 12

[ Szerkesztve ]

(#8738) _Voyage_ válasza r-chee (#8734) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Olvasni tudol-e?

Én is átváltottam m60-ra, de egy fecske nem csinál nyarat,

Abból a hsz-ből, amire válaszoltál.
Igen, M60-al toltam, mert sok noob is azzal tolta, és 5-6 M60-al noob ellen egyedül egyetlen shotgunnal mit érek? :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8739) Mr.Jerk


Mr.Jerk
csendes tag

Ha marad a kettes Conquesten, akkor valószínű, hogy gyakran fellépek rá, a rush valahogy nem igazán jött be. A rush pályák mind egy nagy folyosó elvre épülnek, ahol csőstül kell berontani, sokkal kevesebb esély van arra, hogy flankelni vagy közrefogni lehessen az ellent.
Ugye nem kell mondani, hogy így a rushból mennyi taktikai elem kimarad.

M60-nal gyakran sikerült összefutni, GL-el már kevésbé, pedig a White Pass tipikus GL mágnes, viszont az is igaz, hogy sikerült késelni nem egy ammoboxot sámlinak használó emberkét.

TS-re nem ártana majd azért felnéznem, mert sokszor beragad a socialize gomb és egyszerűen nem tudok dobozt kérni a medicekektől (egyébként ahogy látom, a revive az természetesnek hat, de a medpackeket senki nem spameli).

A heli pedig lazán fogható lévén, hogy mind a két csapatnak van egy-egy. Atacama Deserten 3 tank várja még szeretettel a heliket (vehicle alt fire + gunner illetve ott van még a main gun rengeteg helit szedtem már le azzal / én is megannyiszor szenvedtem már miatta). Ha ez még nem lenne elég van még stationary AT + AA gun + M95-ös sniperhad.

(#8740) belaazallat válasza BalaNce87 (#8737) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha eltalálod akkor kiírja hogy Head shot +20, én egy mesterlövészt kétszer lőttem fejen, ki is írta fejlövés +40, és elszaladt, akkorát lestem, mérgemben hozzávágtam egy gránátot, na akkor végre elterült.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#8741) Allien válasza Mr.Jerk (#8739) üzenetére


Allien
veterán

A Conquest v. Rush részben igazad van, de ez nem jelenti azt, hogy a Rush-ba nem lehet, és nem is kellene taktikázni. Pont, hogy ott még jobban kell. :K Pont azért, mert elvileg kevesebb a lehetőség! A Rush előnye pl, hogy tovább tart, mint a Conq. Már elvileg persze, ha nem agyatlanul ront a támadó a védőknek. Mivel, ugye a támadóknak megszabott mennyiségű ticketjük van, ezért nekik nagyon nem mindegy, hogyan támadnak. természetesen, a védőkre is igaz ez, tehát pl Arica Harbor, első rész tipikus. Ha a védők a két tankkal beállnak védekezni, NEM középen, hanem a bal szélen, és kapnak gyalogsági támogatást, oda nem nagyon tudnak bejönni a támadók! :K Igaz, szerintem nem is kell, végül is, nem időre megy. Tehát, ha eleinte beássák magukat, és távolról próbálják rombolni a védők állásait, van esélyük. De az esetek nagy részében mennek ész nélkül előre. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8742) Allien válasza BalaNce87 (#8737) üzenetére


Allien
veterán

Már máskor is leírtam. Nézd meg az előző BF részeket. Rá fogsz jönni, hogy NEM érdekük korrekten megírni egy programot se! Igaziból, nem is kellene sokat ezzel foglalkozniuk, hiszen ott van a BF2, simán nagy részt át tudnák hozni azt, és abból kellett volna fejleszteniük, meg egy kicsit a BF2142-ből. De természetesen ez NEM történhet meg. Nehogymá! :B :(

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8743) Mr.Jerk


Mr.Jerk
csendes tag

@Allien

Nyilván csak azért tűnik nekem annyira kaotikusnak az egész, mert játszottam pár meccset és elkönyvletem szarnak az egészet. A conquest csak 32 player esetén olyan gyors lefolyású ám, az ideális létszámnál 8v8 ill. 10v10 már elég sokáig tud tartani. 32 player és akörül igazából csak a dara megy, white pass / arica harbor remek példa arra, hogy nem ennyi emberre lettek ezek a pályák tervezve.
Azt nem mondtam, hogy nem lehet taktikázni rushban, de sajnos nem az a jellemző, conquestben mintha nagyobb divat lenne. És akárki akármit mond a flankelni akkoris a legnagyobb élmény taktikai shooterben.

@belaazallat

Nem tudom te melyik játékkal játszol, de nálam csak akkor írja ki, hogy headshot, ha abba az ellenfél bele is hal, ráadásul szemét módon nekem csak 10 pontot ad érte.

(#8744) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Most jöttem a conquest szerverről. Oda nem jön senki se. Már két menetet lenyomtam de 5-nél többen nem voltunk.

(#8745) belaazallat válasza F_Zolee (#8744) üzenetére


belaazallat
addikt

Voltunk ott 6 an is, csak hát úgy érdekes játszani, ha kijön az ember a bázisáról és rögtön egy páncélos fogadja üdvözlésképpen. Párszor összefutottunk. Celpont néven voltam.

Mr.Jerk:

Lehet, hogy a pontszámra nem jól emlékszem, és a két 10 pont miatt emlékszem 20 pontra, de azt tuti, hogy kétszer lőttem fejbe és simán elszaladt.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#8746) F_Zolee válasza belaazallat (#8745) üzenetére


F_Zolee
veterán

Láttalak meg öltelek is. ;] Atacama Desert-es pályán hiába írtam a "csapattagoknak", hogy jöjjenek vissza de, mint ha egy analfabéta elé tettem volna. :)

(#8747) aram01 válasza medvezsolt (#8735) üzenetére


aram01
nagyúr

én m95-el szoktam leszedni a heliket,hatásos ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8748) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Egy kérdés.
Van egy olyan hibám hogy ha multizok és simán kilépnék a játékból befagy a főmenű képe a játéknak csak ctrl+alt+del segít.(de a háttérbe ott marad a folyamatoknál az exe-je 300mb ram használattal)
Viszont ha csak elindítom a game-t belogolok aztán kilépek minden fasza.
Nem tud valaki egy megoldást rá hogy ne ctrl+alt+del és folyamat bezárásával kelljen kilépnem ?

[ Szerkesztve ]

(#8749) Target78hu válasza ADAM1337 (#8748) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Közhely ,de pl friss vidkari driver hasznos lehet ,nálam pl kevesebbszer fagy azóta ,de ez ilyen random feature a játékban sajnos
Most játszottam egy kicsit egy valamilyen szerveren és megint "senkit" nem találtam el effekt ,olyan lövések is "mellé" mentek amik máskor tuti találat.. sőt a szerveren nem volt 3d spot meg killcam ,de FF off stb -ez szerintem így nem faja ,akkor legalább FF on vagy eleve HC legyen ne ilyen bolond keverék! A "ping" meg általában a szervereken nekem 160-170 körüli ,de van ,hogy laggol máskor meg teljesen jó ,a browserben meg 30-40 esekre megyek :F

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#8750) Def26 válasza r-chee (#8734) üzenetére


Def26
félisten

Mi az a GL? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.