Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) Joe-T válasza Target78hu (#7285) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap este jól toltad csipába! :K Egy jónéhányszor benne voltál a killcam-omban!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7302) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#7283) üzenetére


Joe-T
tag

Segítenél miként tegyem?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7303) madgie válasza Borostás (#7296) üzenetére


madgie
titán

Én meg fel sem merek menni, egyszer próbálkoztam, az egész TS visszhangzott tőlem, mint a nyű. Pedig skype-olni is szoktam a motyóval, ott meg jó.

Tegnap a kettes szeró végre néha tele volt, de jellemzően nem PH!-sokkal, hanem olyanokkal, akik ha kétszer nem nyertek, vagy csak elakadt a támadás, akkor egyből eltolták a biciklit, így volt olyan kör, hogy 2 vs 2 maradt a végére (ott meg hiába írtam a társamra, hogy vazze, várj meg, mert külön-külön nem fogjuk lenyomni az M-Com-okat). Mindegy, jóvót a', a Saiga 20K - M39R Burst - Carl Gustav trió nagyon bejön nekem mostanában :)

Szerk: nekem tegnap négyszer fagyott, és bármilyen furcsa, abból háromszor Port Valdezen. Érdekes...

Borostás: a 24-es kedvemre való volna, nem szeretem a 32-es csihi-puhikat.

[ Szerkesztve ]

(#7304) Borostás válasza madgie (#7303) üzenetére


Borostás
tag

Én erre csak azt mondom hogy a 2-es szerót vagy 24 esre vagy teljesen be kéne szüntetni.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7305) mackosajt válasza Borostás (#7304) üzenetére


mackosajt
addikt

statisztika szerint azért este 7-8-tól hajnali 1-ig volt rajta intenzív élet. Nem biztos, hogy be kéne szüntetni. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7306) gabipaci válasza Borostás (#7304) üzenetére


gabipaci
addikt

LOL! Beszüntetni...
Ezen jót derültem. Most, hogy végre vagyunk is rajta. Nagy ötlet. Miért nem jutott még eszünkbe??
Aztán lekapcsolhatnánk az egyest is. Utána beirhatnánk ide az EA account adatainkat, hogy más is tudja használni. Nem?
Ha van még ilyen Jó ötleted, inkább érleld még egy kicsit.
De köszi az építő kritikát.

Logitech hardware tester

(#7307) ciry válasza Borostás (#7300) üzenetére


ciry
őstag

Mikrofonerősítés be van kapcsolva?
Ez a 24-es szerverre kapcsolásos dolgot meg nem kell erőltetni senkinek se.
Sokszor annyian sem vagyunk(főleg a 2.-es szerver pang), mégse jobb a játékélmény.
A HC-s dolgot viszont többen is pedzegették tegnap.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7308) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#7306) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezen a bölcsességen én is jót mulattam... :D :)) :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7309) Mrdevil válasza gabipaci (#7306) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nehogy beszüntessétek mán a 2-est,tegnap is elég sokan tolták rajta.Inkább tényleg a HC-s dolgot próbálhatnánk ki majd egyszer. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7310) gabipaci válasza ciry (#7307) üzenetére


gabipaci
addikt

A Hc-ben szerintem mindenki benne lenne, mivel hogy az osszes adminnak van kick joga mindket helyre, igy nincs az, hogy valamelyikonknek HC-ra kell menni, pedig nem akar.
Ha tevednek szoljatok.
Par kerdes:
HC-ben ki lehet kapcsolni a csapattarsak sebzeset?
Valaki latott mar valahol tobb soros udvozlo szoveget a szerver banner alatt?
A honlaphoz senkinek nincs epito jellegu otlete?
Miert piros a majom feneke?

Logitech hardware tester

(#7311) mackosajt válasza gabipaci (#7310) üzenetére


mackosajt
addikt

Melyik volt előbb? A tyúk vagy a tojás?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7312) PaJa1 válasza gabipaci (#7310) üzenetére


PaJa1
őstag

Nagyon örülnék ha az 1ik PHs szeró HC Rushban menne, főleg ha teambalance is lenne, ha másképp nem akkor adminok pakolgatnák az embereket.

FF szerintem a HC hozza magával hogy ON, nem emlékszem, hogy lettem volna FF offos HC szerón.
A több soros üdvözlő meg rémlik, de nem vagyok benne biztos, lehet megcsalnak az emlékeim.
Mert lekopott a szőr róla :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7313) Joe-T válasza PaJa1 (#7312) üzenetére


Joe-T
tag

A HC Rusht én is kipróbálnám! Én támogatom az ötletet, igaz nem vagyok egy terminátor, de szívesen kipróbálnám! Talán nem lenne azaz őrült futkosás mint sima rushba, hanem egy kicsit taktikázósabb lenne! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7314) _Voyage_ válasza Joe-T (#7313) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ha ki akarod próbálni, menj egy másik szerverre, ahol HC van. :U
32-esbe mindenki rájön, hogy HC annak jó, aki elsőre be tud lépni a játékba, az ellen bázisán jól bekempeli magát, és sorra darálja az ellent. Senki másnak. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7315) JamesHun


JamesHun
addikt

valaki használ itt 5770-es ATI kártyát?
aki igen az milyen grafikán játszik és milyen proci memória kombója van
a 4 magos procikat mikor fogják szerintetek jobban kihasználni?
mert nem tudom hogy core2duo-t vegyek, vagy 4 magosat de kicsit lasabb kivitelben, de több belső cache-vel :S

SeriesX: JamesSHun

(#7316) ciry válasza gabipaci (#7310) üzenetére


ciry
őstag

Bizony, egy szerveren az összes admin elfér(mindkettő sc rush), ha meg nem válik be lehet váltani.
Igaz, úgy jött le lenne rá igény.
Hány éves a norvég király?
JamesHun: a 4 magos a tuti.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7317) madgie válasza JamesHun (#7315) üzenetére


madgie
titán

HD 5770, Phenom II X3 720, 4 giga ram, minden alapon, semmi tuning és így is full HD felbontáson szépen elzötyög a játék. Persze nem High-on, átlag közepes a részletesség, de az Objects például High, míg az árnyékokat a multi miatt minimálra vettem (AA, Aniso asszem 2X illetve 4X)

szerk: ja igen, négy magost vegyél már, ne kettőt. Egyre több játék és alkalmazás ki fogja használni.

[ Szerkesztve ]

(#7318) Joe-T válasza _Voyage_ (#7314) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet, hogy túl idealista voltam a taktikázós kijelentésemmel! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7319) _Voyage_ válasza Joe-T (#7318) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K
Sok kemper beállna az ellen helyére, és mindenkit szarrálőne M60-al, miközben ülne a medkiten.... :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7320) Joe-T válasza _Voyage_ (#7319) üzenetére


Joe-T
tag

Tökéletesen igazad van!!!! :R
Én sem csípem a rohamjózsi medickeket! Nem az lenne a szerepük a játékban, hogy elöl rohamoznak a kéziágyújukkal (M60)! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7321) Gonz0 válasza _Voyage_ (#7319) üzenetére


Gonz0
tag

Vannak néhányan, akik azt hiszik csak killcam-ból lehet rájönni, hogy hova vették be magukat. Aztán amikor egy 20 centis acélpenge vége áll ki a koponyájukból rájönnek mekkorát is tévedtek. Ha valaki nem mozog csak puffogtat, azt általában elkapják hamar.

Igazságszerint a campelés szerintem sokkal működőképesebb SC-ben mint HC-ben. Medkit nem igazán segít semmit HC-ben, ha tűz alatt vagy. Ha túléled a lövöldözést akkor hasznos, de HC-ben ha már elkezdenek rád lőni, akkor nagyjából halott is vagy.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#7322) Zsozsooooo válasza _Voyage_ (#7314) üzenetére


Zsozsooooo
tag

"Én is ezen a párton vagyok 32 slotnál PL: VALPARASO (Rush) ISLA INOCENTES (Rush) szűkebb szakaszain csak a halálba futnak a támadók vagy csipa parti lesz mortarstrikeval.

Van egy tippem, ha meg lehetne valósítani vegyes mappok HC-ben Conquest: Panama Canal és Rush: ARICA HARBOR váltogatva egymást, ez a két mapp élvezhető szerintem a nagyobb távok miatt 32 embernél."

[ Szerkesztve ]

(#7323) gabipaci válasza Zsozsooooo (#7322) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem is nagyon sok tippem lenne, ha meg lehetne valósítani.
Például biztos nagyon raj lenne szárnyakat növeszteni, és repkedni az égen. De nem lehet.
A váltott mod-ot sem lehet megoldani.
Illetve egy lehetőség van rá.
Nem a repkedésre, a váltott mapokra mod-tól függetlenül.
Van egy program, ami ezt meg tudja csinálni, de folyamatosan futnia kell egy számítógépen.
Mivel én az enyémet nem fogom csak ezért 24/7-ben járatni, gondoltam bérlek egy virtuális szervert.
Sehol nem adnak akkorát ami nekem kéne. A legolcsóbb éves szinten 40ezer forint lenne. Kihagyom. Egyszerűen nem tudom bebeszélni a szolgáltatónak, hogy bontsa a szervert felhasználókra, és adjon oda egy kis darabot. Összesen 15mega hely kéne egy windows-os szerveren.
Ha valaki ebben esetleg tud használható ötlettel előállni, ne habozzon.
Orvosok kiméljenek, pls.

Vagy vegyek egy netbook-ot?

Logitech hardware tester

(#7324) Mrdevil válasza gabipaci (#7310) üzenetére


Mrdevil
addikt

Merre hány méter?
Hányas lába van a söfőrnek?

HC-ben biztos sokkal több lenne a kemp,illetve sokkal több a csaló,mert ugyebár nincs killcam.MW2-ben pl szinte játszhatatlan a HC,ki lehetne prószálni itt hogy működik.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7325) Zsozsooooo válasza gabipaci (#7323) üzenetére


Zsozsooooo
tag

"Van egy program, ami ezt meg tudja csinálni, de folyamatosan futnia kell egy számítógépen." Ebben valószínűleg tudnák segíteni. Van egy szervergép amire rá lehetne pakolni és távoli asztalról tudnánk irányítani viszont ehez csak én tudnák hozzáférni. Ha így megfelelne akkor valószínű megoldható lenne !

(#7326) Siiiiix


Siiiiix
tag

Szabadság! :D

(#7327) gabipaci válasza Zsozsooooo (#7325) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a baj, hogy a program idításához az összes belső adat kell. Rcon password, stb. Ezeket nem szívesen adnám ki. Nem tudsz nekem távoli asztalt biztosítani?

Logitech hardware tester

(#7328) elbandy2


elbandy2
csendes tag

Sziasztok HUN =cBc= néven indítottunk egy NO RULES serot.Mindenkit szeretettel várunk.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#7329) Zolás válasza gabipaci (#7327) üzenetére


Zolás
addikt

Szia.
Tegnap este felmentem egy francia szeróra és valami autobalance 0.5 müködött rajta. Ahogy 2 emberrel több volt egyik csapatnál rögtön kirakta a képernyő közepére hogy Balance Teams és ha nem állt át valaki 15mp alatt akkor már nem átlátszó volt a felirat hanem szart se láttál tőle :DDD Habár elég ovis dolog hogy akkor vakuljon mindenki de megoldható lenne a Sun szerókon is egy ilyen? Oké hogy aki épp lőne az hirtelen egy feliratot lát a célkereszt helyett de legalább nagyon gyorsan meglenne a balance és nem onnan vennénk észre hogy többen vagyunk hogy senki se lő ránk.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7330) r-chee válasza elbandy2 (#7328) üzenetére


r-chee
őstag

Na, ezt a linket bogozza ki valaki :D . Linkeld helyesen.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7331) PaJa1 válasza _Voyage_ (#7314) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem csak az egyik csapatban tölt be valaki gyorsan. Aztán a többiek ráspawnolnak és senkinek se lesz jó...
Ha ki vannak egyenlítve a csapatok akkor ritkán fordul elő ilyesmi kemping.

gabipaci,
Találtam olyan HC szervert ahol nem volt FriendlyFire.
De csak egysoros üzeneteket láttam ma banner alatt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7332) BandiHUN válasza Zolás (#7329) üzenetére


BandiHUN
veterán

elvileg megoldható a dolog...de egyenlőre bétás miden ilyen próbálkozás.sajnos az igazi gond,hogy a saját balance nem megy,minden más szerverbirizgálást külsőleg kell csinálni,vagy weboldalon keresztül,vagy valaki gépén futtatva.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7333) Siiiiix


Siiiiix
tag

Hurrá! Xfire végre normálisan támogatja a Dx10 ill. a Dx11-et

(#7334) HS 2142


HS 2142
őstag

Igaz nem a legjobb mindenki egyszobában (bár én peero hangján kívül minden régebbi tagét felszoktam ismerni), tegnap pl annyi volt a keverés aztmondtam " dobj el egy diehardot" :)
Legtöbbször viszont egy csapatba sikerül kerülni, csak a balance fenntartása miatt szoktunk egymás ellen játszani. De ma megbeszélhetünk egy közös megoldást max fél óra és leszek,

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7335) Siiiiix válasza HS 2142 (#7334) üzenetére


Siiiiix
tag

fogadjátok majd el a friends invitet bf en belül mert tegnap felvettem elméletileg 1-2 embert :R

(#7336) Borostás válasza HS 2142 (#7334) üzenetére


Borostás
tag

Mikrofonon dolgozok de elég szokásos hangom van rendszerint mindig kevernek engem másokkal. De így kezd unalmas lenni a játék hogy csak hallak titeket de akármit akarok mondani nehezen tudom veletek közölni, max bepötyögöm de az alatt 2x kinyírnak.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7337) HS 2142 válasza Borostás (#7336) üzenetére


HS 2142
őstag

Aztmondod nem a mikrofon a ludas, akkor valószínűleg szoftver hiba (bár aztmondod már mindent beálítottál és szerintem ezzel nem mondtam újatl)
Amúgy tegnap voyage is recsegett nemtudom miért.
Six nekem nem jött semmi, nehéz eset ez a frendliszt.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7338) madgie válasza Borostás (#7336) üzenetére


madgie
titán

Legyél jó katona: ne beszélj, csak hajtsd végre az utasításokat :D

Lehet ki kéne lőnöm a TS-ben a mikrofont? Úgy nem hallanátok engem, de legalább nem gerjed és én meg hallom, ti mit beszéltek :)

(#7339) Borostás válasza HS 2142 (#7337) üzenetére


Borostás
tag

Valami programot kell leszednem ahol feljebb tudom hangosítani mer most lehet olyan -20db-n vagy lejjebb.

madgie Ez tetszett :D de nem olyan jó csak halgatni. Jó katona csapatba dolgozik és ahoz kommunikálnom is kell de így nehéz.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7340) _Voyage_ válasza HS 2142 (#7337) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ja, az új mikrofos szar volt. :DDD
Visszatettem ma a régi Geniust, szerintem most jól hallotok... :))
Legalábbis dél óta még nem volt panasz. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7341) aram01


aram01
nagyúr

sziasztok
mi újság a két új mappal?
hogy van ez a ts? én is csatlakoznék valaki linkelné?
köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7342) _Voyage_ válasza aram01 (#7341) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

TS3 IP: 85.236.100.27:11097

TeamSpeak 3-at letöltöd, telepíted, bal felül Connections fül, Connect, address-t beírod(85.236.100.27), mellé beírod a portot, azaz ezt: 11097, majd connect.
Szinte mindig van fent valaki.
Én mától 1 hétig folyamatosan fent leszek... :)

Két új map már van, mi szerónkra is majd be lesz téve. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7343) aram01 válasza _Voyage_ (#7342) üzenetére


aram01
nagyúr

ne röhögj ;] de honnan töltöm le? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7344) madgie válasza aram01 (#7343) üzenetére


madgie
titán

Te se röhögj (és nehogy megsértődj) :))

(#7345) _Voyage_ válasza aram01 (#7343) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Most gonosz leszek:

;]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7346) aram01 válasza madgie (#7344) üzenetére


aram01
nagyúr

_Voyage_ ezért mind a ketten kaptok egy kést a tarkótokba ;]
amúgy köszi az infót és a képet :C

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7347) Siiiiix válasza _Voyage_ (#7345) üzenetére


Siiiiix
tag

bang

(#7348) ciry válasza madgie (#7344) üzenetére


ciry
őstag

:DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7349) Bavid


Bavid
senior tag

Na jó emberek ez a hc rush nem az én világom, nagyon zavar a minimap hiánya, tiszta értelmetlen medikként menni, mivel nem tudsz éleszteni mer nem is látod hol a hulla. nem lehet spottolni, ami nagyon a csapatmunka kárára megy. A sebzés bejövős viszont.

(#7350) ciry válasza Bavid (#7349) üzenetére


ciry
őstag

Akkor ne medikként menj és sasolj.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.