Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) ciry válasza gabipaci (#7448) üzenetére


ciry
őstag

Nem is neked válaszoltam, hanem Voyage-nak, nem értem mi a gond ebben.

Voyage: jó, de ott nincs.Gondolom nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7452) aram01 válasza ciry (#7449) üzenetére


aram01
nagyúr

a csórás az még oké én arra gondoltam ha befészkeli oda magát és az éledőket aprítja szerintem az nem oké

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7453) madgie válasza _Voyage_ (#7450) üzenetére


madgie
titán

Havas pálya eleje, rettenet mennyiségben dolgoztam a UAV-vel, közben továbbjutottunk, majd le is lőtték a UAV-t és fél kilométernyi "fekete területbe" kerültem így (persze nem értem ki belőle 10 mp alatt). Szerintem jó kis ordas bug...

(#7454) ciry válasza aram01 (#7452) üzenetére


ciry
őstag

Nézd, ha védők beülnek a helijükbe, akkor egy akkora területen kell mozogniuk, mint a Dalian Planton a kínai bázis (különben jön a feketehalál 10 mp múlva), akkor nem nagyon válogathatnak, hogy éppen éledőre vagy sniperre lőnek, különösen, ha a többiek az utolsó M-com-ot védik és ezen áll vagy bukik minden.
A spawn kemp meg piszkos ritka, engem még csak 2-szer lőtt le gl-el egymás után valami élelmes/pofátlan gyilkos, de a többiek lekapták.
Azonban, ha ez gyakorivá válna, akkor érdemes lenne elgondolkodni a dolgokon.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7455) Joe-T válasza aram01 (#7447) üzenetére


Joe-T
tag

Tudom! :D

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7456) Joe-T válasza aram01 (#7452) üzenetére


Joe-T
tag

Sok esetben sajnos pont ezt csinálják! :((

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7457) aram01 válasza ciry (#7454) üzenetére


aram01
nagyúr

mondjuk nálatok ez nem nagyon divat szerencsére
Joe-T: honnan? ;]
megyek melózni :O
sziasztok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7458) ciry válasza aram01 (#7457) üzenetére


ciry
őstag

Jó munkát,szeva.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7459) Joe-T válasza aram01 (#7457) üzenetére


Joe-T
tag

Láttalak a killcamomban! :Y

Jó munkát!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7460) D1Rect


D1Rect
félisten

Még mindig lagzik?
Hol a legközelebbi szeró?

(#7461) _Voyage_ válasza D1Rect (#7460) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Anglia ha jól sejtem, legalábbis a PH szerverek ott vannak.

Egyébként a játékosok nagy részének nem lagzik, tegnap is írta 2-3 ember chatbe, hogy mindenkinek laggol? És kb 10-en visszaírták, hogy egyáltalán nem. Nekem sem. :N

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7462) D1Rect válasza _Voyage_ (#7461) üzenetére


D1Rect
félisten

A BETA-ben nekem még anglia nagyon lagzott. :(
Milyen pinek vannak?

(#7463) _Voyage_ válasza D1Rect (#7462) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Pingek hülyeségek, amiket legalábbis a játék ír, nekem 160 körül ír, más játékokban, kivétel nélkül 100 alatt van mindig, de 20-50 az általános. :)

Más:

Egyébként az az aranyos, hogy 7870 találatból M60-al 848 kill jött csak össze. De már csak kb 40-50 kill, és megvan M60-al a platina csillagom. :))

Ja és a 848killből 110 headshot volt.... :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7464) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Ugyan egy szerverhasználatért sem fizetek,és sosem szoktam védő oldalon kirush-olni de egyet kell értsek ciry-vel.

Ugyebár a védelem célja, hogy megpróbálják bevédeni az "A" és "B" pontot.
Amennyiben a hegyen kempelnek úgy elég nehéz bevédeni azokat a pontokat.
R-go ha én megkerülöm őket sokkal könnyebb dolgom van megsemmisíteni a célt.

Engem is idegesít ha ki sem tudok jönni a bázisunkról már golyózápor fogad és fekszem, de ezt lehetővé teszi a játék.

Alkalmazkodni kell az ellenséghez!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7465) mackosajt válasza ciry (#7437) üzenetére


mackosajt
addikt

A védőknek is van csipása? Van Mortar? Van gránát? Oké, tévedjél fel, mert teszem azt, senki nem bírja őket kiszedni. Viszont azt már azért mégse kéne, hogy páran amikor felmennek, és a terepet kitakarítják, máris a támadók kiindulási pontjára lőnek. Na most akkor hol is van a határ?

A másik, hogy nem csak port valdez létezik.

A határok érdekes mozognak, vagy állva maradnak némelyik pályán.
Azon a havason érdemes figyelnie az UAV-os csókának, hogy miként áll a csapat, mert a kolléga is írta, hogy elhalt. Más pályán asszem nem is mozdul el a hátsó vonala a támadóknak, csak ott.

más: nemrég voltam fent az 1-esen.
Alig voltunk néhányan, de beindult. Tele is lett. Aztán az egyik oldal úgy nézett ki, hogy 25-ös volt a legkisebb rangú ember, a másikon meg talán 25-ös a legnagyobb. Természetesen a balansz szépen eltolódott. Felszólítás megtörtént, 1-2 ember át is állt, de az arány nem akart javulni. Pár idegen kick-elődött az elit oldalról. Utána érdekes mód élvezetesebb harcok voltak. Valahogy kiegyenlítettebb lett a küzdelem.

Ja, és a @say és társai nem mennek az 1-esen

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7466) WhiteWalker válasza mackosajt (#7465) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezt már én is irtam egy pár kommentel ezelőtt... elég bosszantó ,mert így nem élvezetes a játék :(((

(#7467) Doki-HUN1978 válasza mackosajt (#7465) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az milyen volt mikor a BF2-ben a spawn-pontnál feküdtek ravasszal az újjukon és várták, hogy megszülessen az ellen?!

Ez ahhoz képest ez korrekt módja a támadásnak. (vagyis a védekezésnek :) )

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7468) aram01 válasza Joe-T (#7459) üzenetére


aram01
nagyúr

na kidolgoztam magam ;]
mikor játszunk?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7469) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#7464) üzenetére


gabipaci
addikt

Majd egy alkalmas pillanatban mutasd mar meg legyszi, ha a vedok masszivan tamadnak a hegyre, hog kerulod meg az ellenseget tamadokent. Eleg szukos ott a hely.

Ciry: januar 28an beszeltunk privatban a szerverberlesrol, es mar akkor leszogezted, hogy bazistamadas ne legyen, es jarmulopast se engedjuk...

Macko: nem tudom mi a gond, hazamegyek megnezem.

Logitech hardware tester

(#7470) BalaNce87


BalaNce87
addikt

aram, madgie mi a nevetek a játékban?
A Vehicle füstöt nem vágjátok hogyan működik?
Helikoptert vezetni valaki megtaníthatna :B

(#7471) DieHard


DieHard
senior tag

egyre inkább úgy látom, hogy nem lehet itt megegyezni dolgokon. mindenkinek más jó, mindenki mást akar(na).
paci: oldd meg a teambalance dologot valahogyan, én teljesen rád bizom, nem szólok bele. teszteljük és meglátjuk.
én adminként egyet nagyon be fogok tartani: hogy conqest pályákon ne legyen baserape. kidobálom az embert legyen az akár admintárs is.
többi szabályt egyelőre betartatni nem lehet.
véleményem szerint sok az admin, igy vagy paci dönt (ami véleményem szerint jogában áll) vagy csak viták lesznek.

BalaNce87: utolsó oszlopos spcecializációnak beteszed, és nyomod az istentudja melyik gombot :) . megnézed a configba :)

[ Szerkesztve ]

(#7472) antikomcsi válasza _Voyage_ (#7461) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én (is)kérdeztem, mert nem lehetett irányítani sem annyira rossz volt. És 3-an írtak, hogy nálluk nincs ilyen gond, illetve 2-en azt, hogy Ők is cumiznak emiatt.

Máskor meg viszonylag normális, tegnap nem volt. És, hogy állandóan ledobál az meg a zsírba visz.

(#7453) madgie

Ezt én is benyaltam. Pedig már régen a 3. bázispárt támadtuk, mikor odalett a uav-om és addig semmi gond nem is volt. Viszont mikor elléptem az irányítópulttól, már írta is az okosságot. Persze ott pusztultam, mert nem volt lehetőségem sem eljutni a "világos" területre. Pedig úgy emlékszem a legutóbbi frissítés előtt ilyen gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#7473) DieHard válasza antikomcsi (#7472) üzenetére


DieHard
senior tag

tegnap este nekem valószinü hogy a netemmel volt baj, mert semmit nem tudtam csinálni este. igy most nem ea-ra fogom kivételesen.

(#7474) aram01 válasza BalaNce87 (#7470) üzenetére


aram01
nagyúr

sshentes a nevem
helivel addig jutottam hogy nagy nehezen eljutok a-b-be

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7475) antikomcsi válasza DieHard (#7473) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért szerintem van mit rájuk fogni. :D

Mert, hogy számolni példáúl nem mindíg sikerül az tuti. ;] Sokszor képtelen összeadni a játékos pontokat az érmekkel. Kaptam én már 500+500+7x100-ra 1200 pontot. A legjobb az volt, mikor egyszer szintet váltottam, kb. 200 ponttal meghaladta a kellő mennyiséget. Aztán kiléptem, és akkor meg azt írta, még 107 pont kell a következő szinthez, és le is voltam fokozva. :U :DDD

(#7476) Target78hu


Target78hu
aktív tag

A port valdezen van szinte csak ilyen ,hogy feljönnek kempelni és részben jogos ,ha csipa gruppen és állóháborúsdi van ,de 2 helyen lehet csak elmenni és ahol a "jóemberek" tanyáznak simán leszednek minden betörni próbálót!
A házikóban lévő m-com-ot néhány mortar vagy rpg vagy tanklövéssel ki lehet iktatni(nem teszik csak potya killeznek általában) ,oda be sem kell menni ,de a másik nehezebb ,de nem lehetetlen csak ugye ,ha nem mozdulnak meg ,akkor nincs esély továbbjutni sajnos! De ,ha elindulok rögtön leszednek ,mert lekempelen van... ez csak a kezdésnél van (persze ilyenkor szoktak átállni vagy kilépni és csodálkozik a védő ,hogy ménemjönnek?? azé!) .

Ezt meg egy másik fórumon találtam : fegyverhasználat.. Genya reconos cuccok VSS,SVU,M93r +mortar/c4 amiket többnyire használok majdnem elől vannak és a gl és m60 sehol sincs huj juj :W

hkv.hu

(#7477) Joe-T válasza aram01 (#7468) üzenetére


Joe-T
tag

Gyors meló volt! Mint a zsírozott villám! :DDD
Én este 10 után leszek fent valamelyik szerveren! (Általában az egyesre próbálok bejutni!)
Melegíted már a mortart? :)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7478) ciry válasza gabipaci (#7469) üzenetére


ciry
őstag

Ezt írtam pontosan:
Nekem a 32-esek jöttek be a Bf2-ben a legjobban, ez is ideális lehet, persze normális szabályokkal.
Ötlet:
-no tk, de ff be legyen kapcsolva, akna, clay ne válogasson
-no bc, de lopni lophasson a suttyó, ha nem öl meg senkit ott bent érte(kissé izgibb lenne, nem az a történet menne, hogy ha van fix base akkor király vagyok, ha nincs szopógép)

majd ezt:
A lopásos dolog így belegondolva nem túl jó ötlet.

Bf-ben gondolkodtam, még a béta se jött ki akkor.
Ez viszont marhára nem BF, Rush modban bázis sincs!

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7479) mackosajt válasza DieHard (#7471) üzenetére


mackosajt
addikt

izéke... pont ezt, illetve ilyesmit írtam én is ma kezdetnek, hogy Gabi szavát súlyozottan kéne figyelembe venni. ;)

Ciry: hát éppen lehetne annak nevezni a támadók aktuális indulási részét, mivel spawn-nak ki lehet választani, és éppúgy nincs feltűntetve a térképen, mint a konkáv pályákon.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7480) aram01 válasza Joe-T (#7477) üzenetére


aram01
nagyúr

igen ma rövid re fogtam :D
pár embert már megsütöttem az elöbb ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7481) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#7469) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Csináljak róla videót, vagy amikor egyszer együtt játszunk rám spawn-olsz? :B

Egy-két ellent elég kibontani, utána meg már van egy kis kapu.

Szerinted ha masszívan védekeznek akkor az áttörhetetlen?

Csapatként kell viselkedni nem Rambózni...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7482) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Bőven elég ha 4-5 fő tud együtt játszani.
Egy ilyen osztagot nehéz megállítani akármilyen is a védekezés.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7483) Joe-T


Joe-T
tag

Valakinek tapasztalat az új rush pályával kapcsolatban?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7484) aram01 válasza Joe-T (#7483) üzenetére


aram01
nagyúr

mentünk rajta egy kört,jó nehéz lesz :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7485) ciry válasza mackosajt (#7479) üzenetére


ciry
őstag

A védőkét is lehetne annak venni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7486) Bavid válasza BalaNce87 (#7470) üzenetére


Bavid
senior tag

Az is egy külön választható cucc a legjobboldalibb sávban asszem v smoke a neve. Beállítható külön hogy mivel aktiváld ha jól emlékszem.

Más: Ez a szabályozás dolog szerintem hülyeség, rushban igenis lehessen felmenni a hegyoldalra és késelni a csipákat, mivel ha volt ennyi ezsük hogy nem figyeltek ere meg is érdemlik. És járművet is had lopjon csak mondjuk a respawnolókat ne azzal ölje emr az szemétség, de egyébként meg mennyi ideig él egy tank ha átmegy az ellenségen? BF2 ben is tele nyomták a hülye szabályokal a no ss-től kezdve hogy nem lehetett repülni az anyahajó fölött, nagyon élvezetes volt hogy minden láma fogta és bevitte fölé rögtön a gépet ha becéloztam engem meg kidobott a szerver... Szóval nem kell ide ennyi szabály, autobalance is max. úgy ha átrakja a másik csapatba, most minek kickelkessünk? Legtöbbször nem tudunk átállni az a baj, meghogy esetleg megvárnánk a halást a switchel. Szóval szerintem egy ilyesmi szerver sokkal szívesebben látott lenne a magyar közösségben. Uff ennyi.

Új pálya támadóként nagyon nehéz, és igen elég darálós televan házakkal, de nekem tetszik:D

[ Szerkesztve ]

(#7487) Joe-T válasza aram01 (#7484) üzenetére


Joe-T
tag

A jó nehéz az mit jelent? Nagyon darálós?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7488) Neoteric


Neoteric
addikt

Én azt a véleményt osztom, hogy conquestbe no baserape, rushba meg ha képesek vagyunk portvaldezen felmenni hegyre akkor menjünk, sokáig úgyse bírod mert leszednek. Mellesleg nem is tud a védő olyan messze elmenni a támadók kezdőjére mert már egyből jön az elhagyod a battlefieldet szöveg, szal szerintem az jól megvan csinálva ahogy van.
Továbbá ha működni fog a balance cucc, akkor kötve hiszem hogy általános lenne a védők hegyen való kempelése.. max olyan esetekbe fordulhat elő mikor a játékosok skilljébe van hatalmas difi és nem a létszámában. Meg pl szerintem asse büntetendő, ha pl a támadó jön a bradleyvel de már a tank a robbanás szélén áll, erre kiszáll, a védő meg a helyére ül és megjavítják.. egyszerűen a támadó volt bamba, a védő meg kapott az alkalmon.. ezt mi is szoktuk csinálni, helivel is akár.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#7489) aram01 válasza Joe-T (#7487) üzenetére


aram01
nagyúr

aham,főleg a szigetes nagyon nehéz átmenni ha támadó vagy ha meg védő a szemedbe süt a nap :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7490) ForRedGlory válasza madgie (#7436) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én meg idegbajt kapok, ha RPG-vel emberre lőnek, de ez is csak magánvélemény :)

(#7491) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#7463) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem M416-al van hasonló statom, mint Neked :DDD
Nekem egyszerűen más fegyver nem vált be. Mediccel (M60) nem toltam még, only assault :K

(#7492) mackosajt válasza ciry (#7485) üzenetére


mackosajt
addikt

ahham, csak a cél náluk van.

Nem értem, miért olyan nehéz megérteni, hogy úgyis vesztesek lesznek, ha nem mennek le a hegyről... Egy csubakka különítményre meg lehet mortart is küldeni. A felmászással még nem is lenne gondom amúgy, de amit egyesek csinálnak, hogy onnan a kezdőt lövik, na az már enyhén szólva is bunkó dolog. Sokan nem veszik észre, hogy mennyire bunkó dolog, csak amikor elfogy a támadó csapat... akkor meg jön a "haha núbok" szöveg. Az, hogy talán jobb meccsek lehetnének, ha nem a kemp, nem a stat, hanem a JÁTÉK élményéért játszana mindenki, az le van sz@rva? Én azt se tudom, milyen a statom... BF2-ben sem érdekelt. Akit az érdekel, menjen esl-re meg ahova akar. Én játszani szeretek, és nem azt, amikor köcsög módra kempelnek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7493) Doki-HUN1978 válasza mackosajt (#7492) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

"csubakka különítmény" Ez nagyon jó! :C :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7494) ciry válasza mackosajt (#7492) üzenetére


ciry
őstag

Már irtam: akit támadóként kempelnek az meg is érdemli.
Neoteric véleményét maximálisan osztom a Rush-al kapcsolatban.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7495) BandiHUN válasza mackosajt (#7492) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez nem fog könnyen változni...mert a jó szerkóhoz mindenkinek kell a kill még most.talán akkor lesz már jobb a helyzet,ha már 1-2 hónap múlva az emberek nagy része ki lesz kasztügyileg maxolva/addigra úgyis ráun,aki igy harcol.
De most nem mondhatod,hogy nyomják már az objektivát...hisz elég jelentős hátrányban vannak a kisszintűek az alap cuccokkal.
Elég,ha csak arra gondolsz,hogy pl.a medic m60-a milyen,avagy a Magnum lőszerrel már nem fejre is lehet 1lövéses kill a sniperrel,fejre tuti halál,anélkül meg tuti nem elég egy egy egészséges emberbe,bárhová lősz.De mondhatnám a Gusztibácsit is,mint eléggé gonosz cuccot :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7496) madgie válasza BalaNce87 (#7470) üzenetére


madgie
titán

moonofsoul a nevem.

ForRedGlory: én meg attól kapok idegbajt, amikor 200-300 méterről simán kilő az assault az M16-tal... pont az a mesterlövész fajta fegyver...

[ Szerkesztve ]

(#7497) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Áh b@ssza meg. 60/15-ös statnál kidobott az asztalra...persze visszamenni nem tudtam már a szerverre, mert egyből betelt. :(((

Jó pár PH!-s arcot elkaszáltam(sshentes, neoteric ;] ). De nagyon kiegyenlített volt néha, hogy 4-5 fővel több volt a másik oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#7498) Cangooroo


Cangooroo
csendes tag

6496 score jött össze az előbb (award score-t nem beleszámítva) :)) (GL-esek miatt nem lett meg a 7ezer :DDD )

F_Zolee néztem is hogy hovatűntél a végén a stat tábláról. Tényleg kiegyenlítettlen volt néha. Futottam és nem jött velem szembe ellenség -> nem gyűlt a pont :N :D

szerk.: nem tudjátok hogy mi lehet a baj? print screen-t akartam nyomni a végén játék közben, de amikor a paint-ba beraknám, csak fehér képet ad.(win7 64bit - ezzel lehet a baj? :F )

[ Szerkesztve ]

(#7499) F_Zolee válasza Cangooroo (#7498) üzenetére


F_Zolee
veterán

Fraps-ot használd képlopónak.

(#7500) BandiHUN válasza F_Zolee (#7499) üzenetére


BandiHUN
veterán

vagy az ati tray tools-t,ha használsz olyat.én azzal mentem minden gémben a shotokat.ráadásul már eleve remek jpg-ben gyűjti,nem kell konvertálni sem,max ha a méret nem felel meg.Megadsz neki egy mappát,és szépen elnevezi,melyik progiban készült a shot,stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.