Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) _Voyage_ válasza Audifan (#8350) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ja, találkoztunk is veled párszor. :)
Üdv köztünk. ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8352) Audifan válasza _Voyage_ (#8351) üzenetére


Audifan
tag

Köszi
Csak még a CoD hoz vagyok hozzászokva. ÉS ez teljesen más :K Sajna ez a statomon is látszik:B

[ Szerkesztve ]

(#8353) BandiHUN válasza _Voyage_ (#8349) üzenetére


BandiHUN
veterán

hülye kérdés,de mostmár számolhat,aki m60-nal megy,a kifejezett ellenszenvre? :DDD persze gondolok itt a "normál" játékra,nem szokásom sem campelni,sem spawnkillerkedni...de még mindig többre tartom,mint a gl-t vagy a gusztis embervadászatot...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8354) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Sziasztok!

Van aki Xfier-t használ BC2-nél?
Mert amint kilépek BC2-ből, az xfire továbbra is jelzi, hogy játszom vele. Sőt Steambe se rakhatom be, mert valahogy oda is beszorul a bc2, és jelzi annál is, hogy játszom vele, ha kilépek.

(#8355) _Voyage_ válasza BandiHUN (#8353) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

1-es szerveren természetes az M60, kettesen is elmegy, ha sokan nyomják azzal. De mikor 1 ember van, és semmi másra nem használja medic-et, csak M60 miatt megy vele, néha-néha, ha belebotlik egy-egy hullába, véletlen éleszti, az már nagy szám. Na, az ilyen embereket üldözöm HC-n. :)
Nem kell ellenszenvvel számolni, csak azoknak, akik úgy használják a medic-et, mint az assaultot. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8356) BandiHUN válasza bishoplogan (#8354) üzenetére


BandiHUN
veterán

szia!nem lehet,hogy ténylegesen futva marad a háttérben az exe,valami nem látszó hibaüzi leokézására várva,kifagyva leálláskor?próbáld meg megkeresni a programok között,hátha rá kattintva/bezárni próbálva kidob egy hibaüzit,ha ott lenne.lehet,hogy összeakad valamivel,vidkaridriver,directx...és megszivat,mert kifagyva mondjuk nem használ erőforrást,viszont a steam és az xfire látja.egyébként az xfire maga is lehet ludas a dologban,nekem pl.annak ellenére,hogy mindenkinek ment szépen,sosem sikerült használni cod4 alatt az xfire ingame-t,mertha bekapcsoltam,nem indult a játék.és furamód semmivel semmi baj,stb,csak ez az egy...gőzöm sincs,miért jött elő,nem függött sem driveről,sem directx-től,tettem újra a játékot...de egy pöpec op-ot nem húztam újra esetleges sikerért.a cod4 már régi gém,rég nem tolom,az op azótais ugyanaz a Vista a legkisebb gond nélkül,talány...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8357) BandiHUN válasza _Voyage_ (#8355) üzenetére


BandiHUN
veterán

akkor engem szeretni fogtok...mint eddig :DDD bár én használom a medicet rendesen.viszont tegnap örömteli volt nézni a szigetes mapon,hogy 3 heli full személyzetét pucoltam ki egymásután pilótástól,és többet abban a körben nem jöttek a támadók helivel ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8358) _Voyage_ válasza BandiHUN (#8357) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Tegnap mi páran voltunk Isla-n, direkt úgy toltuk, hogy mindenki recon-nal, 90%-ban TS-es csapat. Feljött egy ember, M60-al, ledarálta a fél csapatot, megkértük 2-3szor, hogy álljon át, de nem tette. Egy idő után inkább lelépett. Semmi másra nem volt jó, megölt jópár embert, aztán annyi. :( :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8359) Zolás válasza _Voyage_ (#8349) üzenetére


Zolás
addikt

Magamtól mentem el mert a nagy hátbakempelésbe nem jutottál el odáig hogy kickelni tudj.
Az hogy mivel tolom csak rám tartozik. A sok medic azért nem volt m60al mert még defi cucc se volt náluk de azért legyél okos.
Jaj te akkor mentem fel a szerverre és 3 percen eblül 6x hátbalőttél itt meg fényezed magad. Az egyetlen nemkivánatos személy te vagy meg a marhaságaid amivel próbálod fedezni magad. Az hogy felbaszod az agyam és nem tudom normálisan beirni meg talán annak tudható be hogy milyen csudajó hátbakemper vagy.
Mindegy felslegesen idegesitem magam olyasmin ami más hülyesége. Ha adminként csak hátbalövöd az embereket spawnkor és még engem fenyegetsz kickkel akkor talán nem velem van a baj.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8360) simi762


simi762
tag

Na hali mindenki!
A mai nap is sikerült játszanom, eme "gyöngyszemmel"!
Bár ne tettem volna! :O
Sajna annyir felb@szta az agyam ez a gagyi gamma, hogy konkrétan a földön vertem szét a G15-öm. :W
Nem vagyok egy agyaelszállós tipus, sőt, kifejezetten nyugott természet vagyok, de sajna ez a játék annyira gagyi, hogy ennek sikerült kihoznia belőlem az állatot :B
Mikor konkrétan egy teljes tár sem elég az embernek hogy megmennyen, na ott kezd elmenni a gyógyszerem.
Na mindegy, már úgy is akartam venni egy G19-et, de akkor sanszos hogy ezt a játékot inkább kidobom a kukába, annyit már ez nem ér meg!
További jó játékot, akinek ez bejön!
simi

(#8361) BandiHUN válasza Zolás (#8359) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaaaj ne vesszetek már össze egy vacak körön...mindenkinek van rossz pillanata...van,amikor mindenkiből kibújik kicsit a kisördög,ha épp olyan helyzetben van,ezt nem is lehet tagadni.de akkoris egy jó csapat szokott fent lenni,kár ilyesmivel rombolni...mindenki megjegyezhetne mindenkinek valami olyat,amit jogosan dörzsöl az orra alá.vegyétek rugalmasabban kicsit :R ez csak egy játék...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8362) _Voyage_ válasza Zolás (#8359) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hátba?
Ahha, kb 3-szor öltelek meg, akkor is futás közbe, mindketten futottunk. Nem kempeléskor, hanem Laguna Presa-n, mikor mi védtünk, akkor téged, támadóként öltelek le a mi területünkön. Ha valakire spawnoltál, hát sorry, azzal együtt öltelek meg.
Nekem van rá jópár tanúm, neked meg a nagy semmi.
Az az aranyos, hogy Laguna Presa-n toltuk védőként-támadóként, Valparaiso-n védőként, és mikor Valparaiso-n voltunk támadók, akkor keltél így ki magadból. Akárhogy számolom, az sehogysem 3 perc, hanem inkább 23 perc.

Magadtól mentél el, mert valóban, mire ClanForge betöltött, addig egy bázissal előrébb haladt a csapat.
Bárki, aki látott már játék közben, tudja, hogy sosem campelek, mindig általában a csata elején vagyok, vagy ha valahova hátulra tudok csak spawnolni, hátul vagyok. De sosem campelek, főleg nem spawncampelek. Ha valakire te spawnolsz, akkor mind a kettőt megölöm. :U

Az meg a másik, hogy eddig senki nem panaszkodott rám, max az ötleteimre, senkinek nem volt azzal baja, hogy spawncampelek, sőt, hogy egyáltalán campelek. :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8363) BandiHUN válasza simi762 (#8360) üzenetére


BandiHUN
veterán

nono...én is G15-ön tolom már 4 éve,és egy karc sincs rajta :DDD itt konkrétan több megoldás van:1.szokni kell a cod után,főleg ha hc-ztél is...2.jó pont,mert TE is nehezen halsz :D 3.ha ide beleolvasol,találtál volna róla infót,hogy ez bug sajna,ennél a játéknál akkor jársz a legrosszabbul,ha húzod a ravaszt folyamatosan.kis sorozatokkal operálj,pár golyónként,csökken nagyon a recoil is,és hirtelen 3 ember is jut majd 1 tárra...4.ott van a ph HC szerver,ahol már eléggé valósághű a sebzés.
hidd el,ezt lehet szeretni a hibáival együtt,amik később szerintem javitva is lesznek...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8364) _Voyage_ válasza simi762 (#8360) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Gagyi? :)
Maximum a szerverkereső a gagyi benne, meg az, hogy 2-3 fegyver túl erősre sikeredett, ezen kívül bárki, aki megvette, meg az összes tesztelő dícséri. Érdekes, nekem még shotgunnal(amivel a nagytöbbség lőni se tud) sikerül elsőre eltalálnom egy-egy embert.
Arra nem gondoltál, hogy egy kis gyakorlás kéne? Illetve, hogy te nem vagy elég pontos? :)
Testbe 2-3 golyó kell, alapfegyverrel lehet, hogy több is, assaulttal meg főleg, fejre viszont azokkal is elég 2-3 golyó. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8365) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

Végre megkaptam! Nehezen telt le a hónap.
r-chee pls vegyél fel a PH! játékosok listájára engem is. WarthogHell.

Üdv,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#8366) bishoplogan válasza simi762 (#8360) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Lehet az a fegyó, amivel toltad, nagyon gyenge a sebzése. nekem is volt ilyen, az AK meg UMP eléggé jól sebez. na meg az X18 (vagy mi) meg M4-es karabélyok.

[ Szerkesztve ]

(#8367) BalaNce87 válasza _Voyage_ (#8364) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem itt nem ő a béna szimplán egy szar a sebzés, elbaszták de még sok jellemző illeti ezt a részét. A szerverkeresőt meg már igazán megcsinálhatnák hogy ne kelljen mindig betennem hogy not full, not epmty és ha ezek bevannak x-elve akkor ne dobjon ki olyan szerót ami tele van...
Én is idegeskedtem eleget ezen hogy mibe nem halnak bele, fejes az nincs is lehet valamivel hamarabb meghalnak de az minimális különbség. Azt bírom amikor én már belelőttem 5 golyót aztán sniper lelő két golyó pisztollyal... A HC és normál között kéne valamit kialakítani, cod4-be is anno ez volt, hc brutál, alap meg 1 tár 1 ember, igaz hc jobb is volt legalább meghaltak egy fejesbe, ugyanis kimaradt az a fogalom hogy 1 golyós fejes, de itt BC2-be a 2-3 golyós fejes van csak érvényben. Szóval alapvetően itt az a gáz hogy ha te kezded el előbb lőni az ellent egyáltalán nem biztos hogy te fogod megölni, sőt esetek többségében az hal meg aki előbb kezdett lőni, ez ugye meg mi, miután elkezdem lőni ő ne tudjon lövöldözni már nekem, rángasson be a fegyója, mert ugye ha lőnek berángat a fegyó és nem lehet pontosan lőni. Mag amikor már fal mögött vagyok de olyan érzés mintha visszarántanának a golyók a fedezék mögül és így meghalok...vannak furcsaságok az biztos, kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#8368) v!ct0y válasza BalaNce87 (#8367) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem nem céloztok olyan jól, hogy 1 tárat belelőttetek volna egy emberbe :)

(#8369) PaJa1 válasza simi762 (#8360) üzenetére


PaJa1
őstag

Asszem megyek majd turkálni :D

ÁÁÁ legyen már szombat, jó kis paintball aztán utazás Pestre ahol végre tudok megint BC2zni.

Nekem múlt héten semmi bajom nem volt a szerverkeresővel. Csak annyit, hogy mikor szóra keresek akkor számít a kis- és nagybetű.

Igen is van 1 lövéses fejes, amibe bele is hal a delikvens.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8370) BalaNce87 válasza v!ct0y (#8368) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jó lehet túlzás az 1 tár 1 ember de volták már olyan esetek, sorozatokba lövök akkor is kell neki 3 sorozat míg meghal az illető. Meg nem célzok szarul mivel mutatja az x-et hogy beadta találatot, nah mind1 szerintem nem jó a sebzés kifejezetten el lett baszarintva.
Persze mondhatni megszoktam az ilyen eseteket de még így is megtud lepni mik vannak.
Tank gépfegyójával is sorozom villog az x az ellenen, azt nem halna meg, pedig azok a golyók nem lehetnek kicsik:)

(#8371) HyP3b0y válasza Tivish (#8344) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ne reménykedj építő jellegű válaszban, csak azt tudják irogatni, hogy ők milyen jót játszottak vagy milyen gyökerek trágárkodnak stb.

Hasonló helyzetben vagyok én is, nem akarja elfogadni a cd-keyt, pedig regisztráltam egy emailre és újra kéri rá a kódot...persze azt írja hogy használatban van.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8372) gabipaci


gabipaci
addikt

Gabor uzeni, hogy ma nem lesz, mert vizhutest szerel.

Kriszta

Logitech hardware tester

(#8373) Mrdevil válasza gabipaci (#8372) üzenetére


Mrdevil
addikt

Köszi vettük,javítja a csőtörést. :K
Bonat:ma oriásit játszottunk mi?

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8374) feka007


feka007
nagyúr

Elmúlt 1-2 héten el se indítottam a játékot a gép érdekében :DDD, várok a patchekre. Jobb lett vmivel a 2 héttel ezelőtti állapotokhoz képest?
Amúgy a HC szerókat hogy tudom megkeresni?

(#8375) HS 2142 válasza HyP3b0y (#8371) üzenetére


HS 2142
őstag

Vagí csak azért, mert nekik sincs lövésük arról, hogy mit javasolhatnának. Láthatod, nem túl gyakori ezen probléma, valószínűleg csak a supporton keresztül juthattok előrébb.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8376) HyP3b0y válasza HS 2142 (#8375) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

már írtam én is nekik, hogy a kulcsról fénykép+egyéb amit kell adok(mondják meg pontosan mi kell) és akkor mondják meg az adatbázisukból, hogy milyen account és jelszó alatt van, mert ez így nem kóser.(igazából nem is az enyém, haveré, én most regiztem be sikeresen, nem tudom ő micsinált...viszont nem értem, hogy magától miért nem updatelt, azért nem találtam servert egyet se)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8377) bul07


bul07
nagyúr

valaki linkelne egy oldalt ahol megtudhatnám hogy a
fegyverek beállításánál spec1 spec2 spec3 pontosan melyik mire jó
és ha lehet magyar fordítva (nem tudok angolul)

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8378) PaJa1 válasza feka007 (#8374) üzenetére


PaJa1
őstag

Szerintem jobb lett a helyzet. A szerverkereső előnyére változott, persze van még mit foltozni, hozzáadni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8379) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

(#8380) drachos válasza Rebirth II. (#8379) üzenetére


drachos
tag

Ügyes vagy, köszönjük, hogy megosztottad ezt velünk, ráadásul mindenféle sallang nélkül :)

(#8381) simi762 válasza Tivish (#8344) üzenetére


simi762
tag

Hali!
Az új tulaj, nem fogja tudni megváltoztatni a mailcimet!
Már Én is próbáltam, de csak a régeivel fog menni!
Ha már megakarja változtatni, akkor azt valami új felhasználónak fogja venni.
Sajna ez van!
simi

(#8382) simi762 válasza HyP3b0y (#8371) üzenetére


simi762
tag

Neked mi a gondod?
Nem nyeli a mailcimet?

(#8383) feka007 válasza PaJa1 (#8378) üzenetére


feka007
nagyúr

Na akkor jó.

A HC szerverekre külön hol lehet rákeresni?

(#8384) _Voyage_ válasza feka007 (#8383) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Beírod, hogy Hun, megkeresed a három PH szervert(Hungarian Sun I, Hungarian Sun II, Hun Sun III), és ebből a kettes, meg a hármas HC, az egyes pedig sima. ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8385) PaJa1 válasza feka007 (#8383) üzenetére


PaJa1
őstag

Általában a szerverek nevében benne van ha HC módban futnak.
HC, hc, hardcore, HardCore

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8386) Bavid válasza bul07 (#8377) üzenetére


Bavid
senior tag

http://battlefield.clanwar.hu/bad-company-2/bc2-fegyverek-es-kiegeszitk/bc2-assault.html
Itt ugyan angolul van de próbáld meg a google translatetel egész jól meg lehet szerintem érteni (mondjuk én angolt is értem szval más..)

(#8387) Zolás válasza _Voyage_ (#8362) üzenetére


Zolás
addikt

Neked sincs semmid csak a nagy dumád.
Szar dolog mikor valaki orrára koppintanak és nem tud vele mit csinálni mi? Igy jártál. Az meg hogy melyik haverod áll melyik meséd mellé pont leszarom. Én védtem és a saját bázisomra spawnolva nem tudtam mozogni tőled. Rögtön lelőttél. Nem a haverod nem a szomszéd tejesember. Ennyi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8388) ciry


ciry
őstag

Azt igértem ma, hogy hagyom a Gusztit a fenébe, de annyira nem jött össze semmi, hogy kénytelen voltam időnként elővenni :(
Bocsesz :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8389) 용 Bob


용 Bob
senior tag

UAV-al hogyan lehet pergetni?vki?
a rakéta megy jobb egérgombbal, de tüzelni nem bírok vele, pedig 2.-lagos tüzelésnek space-t ír, de azzal csak lerakja a négyzetet.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#8390) Bavid válasza 용 Bob (#8389) üzenetére


Bavid
senior tag

Az is egy megszerezhető fejlesztés (azt hiszem a legutolsó) és mindig be kell rakni ha azt akarod hogy legyen géppuska.

(#8391) Target78hu válasza HyP3b0y (#8371) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja nem segítünk senkinek.. istenem bejössz elolvasod az utolsó hozzászólásokat és véleményt alkotsz rólunk! :R
Ha valaki tudná a választ biztos leírná ,bármilyen hihetetlen is!

Egyébként meg milyen jót játszottam és nem voltak gy*kerek trágározósok :D
HC-n most először voltam (a másik tele volt) ilyen hosszan és hihetetlen számomra ,hogy mennyire könnyű ölni a normálhoz képest! 4 es arány is vót ,de nem arra hajtottam ,csak a végén nézem ,hogy azta hozét észre se vettem ,hogy akit eltaláltam az meg is döglött (fura volt no) :D
Persze csipával voltam úgy könnyű ,de nem annyira távol ,mert svu és vss el haladtam így ugyan annyi esélye volt annak akit lelőttem ,hogy ő öljön meg ,csak ugye ki veszi észre előbb a másikat :P
A motion sensor is jó ,mert pittyeg ,ha elhalad mellette valaki ,bár a spott hiányzott ill. nyomtam folyamatosan megszokásból csak hiába..
Azért a sima rush jobban bejön ,valahogy mozgalmasabb nekem!

hkv.hu

(#8392) ciry válasza Target78hu (#8391) üzenetére


ciry
őstag

Én viszont hc-n nagyon gyengén tolom, igaz, nekem kasztok közül csak a mérnök megy úgy-ahogy, de az se valami fényes.
RPG-t még azért tutira megcsinálom platinára :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8393) BandiHUN válasza ciry (#8388) üzenetére


BandiHUN
veterán

meg van bocsátva.

sajna a gusztiddal kicsit többször futottam össze,mint szerettem volna :P

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8394) r-chee válasza ciry (#8392) üzenetére


r-chee
őstag

Csináld meg, de inkább járművekre lövöldözzél vele ;) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8395) PaJa1 válasza r-chee (#8394) üzenetére


PaJa1
őstag

Arra való.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8396) bul07 válasza Bavid (#8386) üzenetére


bul07
nagyúr

ezekre gondoltam

találtam leírást hogy melyik mire jó igaz angolul

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8397) BalaNce87 válasza bul07 (#8396) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezekből az első oszlop elsője teljesen faszság, senki nem használja, a 2. jó mert többet sebzel, alatta lévők nem érdekelnek nem szoktam járművezni, csak néha néha ha nagyon láma a csapat akkor kell, meg ha nehéz betámadni mert nagy a szabad terület.
2. oszlop: első teljesen felesleges, pláne ha értelmes a csapat és dobja a municiót de így is rengeteg lőszer van max ha fogy dobsz magadnak, alatta lévők: nagyobbat sebeznek a robbanás által okozott sérülések, jármű armor, az alatt meg füstöt tudsz tankkal csinálni magad körül sok értelme annak sincs.
3. oszlop: 2 gránát és 4 40mm-es cucc azaz gl, smoke és shoti ebből a gl-nek van értelme, shoti közelre nem öl elsőre, smoke meg hát max ha lerakóra lövöd akkor jó. A második dolog az több lőszered lesz rakétavetőhöz vagy c4-hez, azaz azokhoz amik robbantanak. Utóbbi kettőt nem ismerem asszem utsó az hogy messzebre pontosabb a tank gépfegyverrel való lövése.
4. oszlop: Armor hát ezt nem igazán érezni hogy van, felesleges dolog. Shotgunnal több lőszer, aztán ugyanúgy shotgunnal pontosabb messzebbre, az alattit nemtudom.

(#8398) _Voyage_ válasza Zolás (#8387) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mért, neked mid van?
Talán túl nagy dumád.
Ezentúl bármelyik szerveren is bukkannál fel, repülsz, kérdés nélkül.
Ha nem írom be hatalmas nagy betűkkel, hogy IGEN!!!!, akkor eszedbe nem jut, hogy én lettem volna, szóval ne szánalmaskodj itt. Különben is hogy a tökömbe lőttelek volna le, hogyha be se tudunk menni a területetekre, nagyokos. :(((

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8399) Def26 válasza BalaNce87 (#8397) üzenetére


Def26
félisten

4. sor legalsó:

Ezzel pl. UAV -re kapsz gépágyú kiegészítést. De pl. tankokra is ad, ha mondjuk te vezeted a tankot akkor az ágyút is te használod és ekkor működik a plusz gépágyú is (jobb egérgomb) Hasznos tud lenni, én mindig kiválasztom ezt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8400) Joe-T válasza BalaNce87 (#8370) üzenetére


Joe-T
tag

A legegyszerűbben úgy lehet kipróbálni a sorozatlövést, ha beállsz egy fal elé és húzod a stukinak amíg tart a tár! Hát van szórás olyankor rendesen! A falon látni az eredményt! :K
Ezután érdemes kipróbálni a rövid sorozatokat! Látványosan javulni fog a pontosság! Én is szívtam ezzel rendesen, főleg szemtől-szemben akció esetén! Egy teljes tárat beleeresztettem az ellenbe! Legalábbis én azt gondoltam! Persze sosem én jöttem ki győztesen, mert úgy rettentően pontatlan a fegyver! Mostmár én is rövid sorozatokkal operálok!
Még egy példa! Lőjjetek fel a levegőbe! Ott nyomjelzősek a lövedékek és jól látszik, hogy egy teljes táras sorozat esetén mekkora a szórása a fegyvernek!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.