Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) gabipaci


gabipaci
addikt

Tudtommal a hármason csak annyi szabály van, ami a többin, plusz no gl, no m60.
Tankot azért szerettük volna kihagyni délután, mert 6v6-ban marha nagy értelme nincs. Nem is beszélve az UAV lámulásról.
A leggusztustalanabb, mivel ott sem vagy, ahova lőni tudsz.
HC-ben én biztos nem engedném az UAV-ot sem.
De ez nem az én dolgom, Voyage a főrészvényes.

Logitech hardware tester

(#8902) r-chee


r-chee
őstag

Van admin, aki tud valamit FireFoxR (game nick) kidobálásairól? Szerintem autobalance dobálja ki, de nem biztos, így gondoltam megkérdezem. Ő maga nem érti a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8903) _Voyage_ válasza r-chee (#8902) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Délben kidobtam kerek 2 órára. Kb 3 óra fele kellett volna lejárni a banánnak, de ezek szerint még sem járt le? :F

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8904) Rebirth II. válasza ForRedGlory (#8898) üzenetére


Rebirth II.
tag

Értelek én, de az hogy kinek hány %-so a fegyvere semmit nem mond, mert lehet full idióta is aki ide oda lövöldözik vagy precíz és csak akkor lő amikor biztos öl. Mellesleg itt a CG-m:

(#8905) DieHard válasza r-chee (#8902) üzenetére


DieHard
senior tag

nem hinném hogy mi dobálnánk. láttam már benn párszor, nem csinált semmit részermől.

(#8906) r-chee válasza _Voyage_ (#8903) üzenetére


r-chee
őstag

I-II szerón nincs ban alatt, megnéztem.

Ezt írta du-n 2 felé : "Szeretném megkérdezni mégis miért kickeltek egyfolytában, ha megpróbálok fellépni a szerverre ? Alig léptem be ma és kb 5 perc múlva kickeltek is.. azután vissza már nem tudtam menni."

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8907) _Voyage_ válasza r-chee (#8906) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

1-esről penderítettem ki, 2-esre be se tudtam ma lépni, mert elfelejtettem a portot, és lusta voltam megnézni.
1-esen nem tudom, hogy él-e a ban, de se a kettesről, se a hármasról nem tettem ki, egyesről is úgy, hogy kb 3 fele lejárjon. :F

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8908) gabipaci válasza r-chee (#8906) üzenetére


gabipaci
addikt

Megnéztem, senki sehol nincs banolva.
Gyorsan ki is banoltam BUKSAGe komát az első két szerverről.

Logitech hardware tester

(#8909) _Voyage_ válasza gabipaci (#8908) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ő mind a 3-ról lehet banolva. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8910) gabipaci válasza ForRedGlory (#8898) üzenetére


gabipaci
addikt


Nem tudom, ez jónak számít?

Logitech hardware tester

(#8911) ForRedGlory válasza Rebirth II. (#8904) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"lehet full idióta is aki ide oda lövöldözik vagy precíz és csak akkor lő amikor biztos öl."

Ebben a játékban semmi sem biztos, csak a halál ;]

gabipaci: nem tudom, nagyjából hasonló az enyém is (mármint a shot hit / Kill arány) :)

[ Szerkesztve ]

(#8912) BandiHUN válasza gabipaci (#8901) üzenetére


BandiHUN
veterán

inkább emberre guszti ne legyen mint gl,szerintem...de hát olymindegy,alig van admin ott.most jöttem pl.le,az ellen kedvenc opénja az volt,hogy a végén hagyta az m-comot,cserébe elvitte a tankjainkat,rosszabb esetben a kezdőnkön randalirozva vele...igaz én cserébe adtam nekik uav-val...nomeg kipróbáltam a tegnap beszerzett GOL-t is,egész sikeres lett a kör(hozzám képest...)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8913) Bavid válasza ForRedGlory (#8898) üzenetére


Bavid
senior tag

az hogy midnen 3. talál csak az nem a gl-en múlik... Nekem pl az arányom kb minden 2. talál és 30% körül van a kill/ találat míg nálad ez csak 23%.. A gusztival meg nemtudod rendesen összehasonlítani mert ugye azzal járműveket szokás ölni és ált. akkor 1 lövés nem 1 kill.
De amúgy érdekes gusztinál nekem:
106 Kills
536 Shots fired
575 Shots hit (! ezt hogy?)

A 3-as szeróen meg megáll az ész mikor ezerrel lövi az idiótája a gusztit, azt se tudom honnan (ugye nincs kill cam) Meg jönnek az appachal-sok esélyem van gyalog, szerintem is jó lenne a 16 fő miatt egy no vehicles szabályt hozni (max qvad, meg a kocsik)

[ Szerkesztve ]

(#8914) _Voyage_ válasza BandiHUN (#8912) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

A hármason 2 admin van összesen.

Amúgy nem gyenge kör! :Y

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8915) gabipaci válasza ForRedGlory (#8911) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem tudom, én nem mondanám hasonlónak a kettőnkét.
Az egyetlen fegyver, amit igazán magaménak érzek, de nem használom, mert csak az a kaszt van fullon.
Én 17-el többet öltem, és ezt majdnem 1250 lövéssel kevesebbből.
Mira azt még kilövöm, kicsit fentebb leszek mint 450 kill, szerintem.
Félre ne értsd, ezen kívül biztosan minden mással lenyomsz, de ebben tutti nem.

Logitech hardware tester

(#8916) ForRedGlory válasza Bavid (#8913) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"536 Shots fired
575 Shots hit (! ezt hogy?)"

Csíter gané vagy, azért, hát ezt sem tudod? ;]

gabipaci:
Mondom, shot hit / Kill arány:
Te: 0.272 %
Én: 0.236 %
;]

[ Szerkesztve ]

(#8917) Rebirth II. válasza Bavid (#8913) üzenetére


Rebirth II.
tag

mert nem egy embert sebeztél meg hanem van amikor többet és azt több hit nek számít

(#8918) Bavid válasza ForRedGlory (#8916) üzenetére


Bavid
senior tag

De legalább jó csítet használok, a pb soha nem kap el ;]

Amúgy az milyen durva hogy az origo meg az index is olyan rohadt lassú lett...Fele ország szerintem őket nézi (kivéve akik bc2-znek:D)

(#8919) gabipaci válasza ForRedGlory (#8916) üzenetére


gabipaci
addikt

Az valójában 27,2% a 0,272 elég szánalmas lenne.
Viszont ha megnézed, én nem puffogtatok a levegőbe.
Nálam nincs figyelmeztető lövés minden bokorra, hátha van benne valaki :))

Logitech hardware tester

(#8920) PaJa1 válasza Rebirth II. (#8896) üzenetére


PaJa1
őstag

"Mindig csak az egyik mcomot lehet ledönteni"

Egy példa: Port Valdezen A második MCOM párosra simán rá lehet bontani az épületeket.

"536 Shots fired
575 Shots hit (! ezt hogy?)"

Úgy, hogy egy lövéssel 1nél több ember sebzett.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8921) Źşë' válasza Bavid (#8913) üzenetére


Źşë'
addikt

tele van buggal :/ engem a lagok kergetnek az őrületbe :S nem hiszem el h ennyire fos módon kellett ezt a multit is összerakniuk! mi az h csak bizonyos országokba engednek szervereket!? meg nem tom h hogyan lehet elérni az 50 es szintet?! kell oda vagy 50k kill lol ha nem több :/ szinte mind1ik plecsni megvan meg 7000 kill és még mindig csak 33on vok, elég érdekes --> a legszarabb az h 10k pontra is kb 1-2 mm-t megy fel a csúszka :/

(#8920) PaJa1 azon sem lepődnék meg ha bug lenne, csak mert ebben a játékban iszonyat sok van

akarom behajítani a granyót az ablakon, be is dobom, erre olyan mintha valaki visszadobná az ablakon keresztül és magamat nyirom ki, ezt kipróbáltam 2x, 1.re meghaltam 2.ra már odafigyeltem :D arika harboron tapasztaltam ezt sdm-ben, meg az is szánalom h a fa mögött levő ellenfelet nem lehet kiszedni mert 100!% biztonságot nyújt neki omg

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8922) BandiHUN válasza Źşë' (#8921) üzenetére


BandiHUN
veterán

ha mindened megvan,mit számit a szint? virti péniszhosszabbitás? :D lehet pihenned kéne egy kicsit,ha ezzel a sz@r játékkal ilyen ótvar körülmények között eddig jutottál,eszerint valamit csak jól csináltak.
és számold hozzá,hogy itt nincs prestige meg a többi marhaság,ha igy nyomod,nyárig meglesz az 50,és akkor pl.mi lesz?dobod a gémet? :D jogosan akartak a kockábbaknak is adni fél év "munkát"...én lvl19 vagyok,és igazán már szerintem nekem sincs miért gyűrni a gémet,hogy unlockoljak valamit,mert m60,GOL,stb megvan,innentől nem használnék olyat,amit ezután kapok meg,mint ahogy az emberek 99%-a sem a jelenlegi helyzetben,ha eredményesen akar játszani. :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8923) Fortissimus válasza Źşë' (#8921) üzenetére


Fortissimus
őstag

en nem banom, h ilyen lassan halad felfele a szintem, de a lagg az tenyleg gaz.
olyan a vilagon nincs, hogy folyamatosan egyszerre lojuk le egymast az ellennel es nem gl-puska parosnal, hanem puska-puskanal. ritkan nem mondom megtortenhet, de nem tiz percenkent

ps: ami meg nagyon idegesit, hogy miert nem lehet megnezni az statomat mikor halott vagyok? mikor nezegessem, ha nem akkor :F ffs

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8924) PaJa1 válasza Fortissimus (#8923) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor nyomsz egy ESC billentyűt, ott látni a ponttáblázatot.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8925) BandiHUN válasza Fortissimus (#8923) üzenetére


BandiHUN
veterán

nagyobb marhaság,hogy amikor halott vagy,akkor nem látod a beirásokat,és te magad sem irhatsz,pl.a csapatna,hol,mivel lőttek le/támadnak adott esetben(bár jó pont,hogy igy pár cifra anyázás is kimarad,mert mire mehet a delikvens újra harcolni,"elszámol 10-ig" :DDD,és akkor már inkább megy vissza lőni....),szerintem ez nagyobb hátrány,mint a stat,mert az végülis akár tárcere közben mint holtidő is megpislantható,de szövegelni menet közben,ha nem a kezdőn áll az ember(bár néha az se garancia... :W támadóként se),akkor jó eséllyel kiszúrja valaki,és kampec.
Nem mondom,hogy a közösbe firkálásnak hive lennék,de a teamchat mehetne bármikor,nem mindenki ts-képes...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8926) aram01


aram01
nagyúr

ezeknél a szeróknál nem lehet szelektálni a fegyókat? jó lenne egy m14 hétvége ;]
mindenki megmutathatná mekkora nagykirály

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8927) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Erről a chates dologról ne is beszélj, kurvára idegesít, hogy nm tudok írni!!!!!!!!!!!!!!
Abban is egyetértek, hogy a később feloldható fegyók csak szarabbak. Kivétel az M16, mert azzal lehet a legjobban zúzni az assult rifle kategóriából. Ja meg persze az AN-94-el, ami kettes sorozatokat ereszt el. Viszont az csak távolra jó, mert közelre telipumpálnak.
Amúgy azt se értem, hogy nekem általában mindig túlélik a sniper lövéseimet, viszont engem mindig leterítenek vele.
Arra a Nemesises pinre már régóta fáj a fogam. Az a baj, hogy engem csak ritkán öl le egy ember annyiszor, hogy nemesis legyen, általában akkor szokott ez lenni, amikor egyedül próbálok támadni és 34es szintűek védik Port Valdezt :DD De olyankor meg esélytelen visszavágni neki...

(#8928) BandiHUN válasza aram01 (#8926) üzenetére


BandiHUN
veterán

most béreltem épp egy 18-asat én is,TS3-al...épp készül. kiderül,mit lehet alkotni...én benne vagyok egyébként.. :Dcod4-ben szerettem ezt a fegyót,bár itt azt se tudom,van-e már nekem :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8929) JamesHun válasza BandiHUN (#8925) üzenetére


JamesHun
addikt

miért nem csetelhetek loading közben a többiekkel pl?
de halottként a halottakkal kéne csetelni és hadd lássam már az élők kommentjét, csak az élők ne lássák a hullák kommentjét
ez alap lenne szerintem

meg miért nincs a szerverválasztásnál egy automatikus csatlakozás
10 mp ként próbálna csatlakozzni és nem nekem kelljen már refreshelnem folyamatosan és nézni kilépett-e valaki :S

SeriesX: JamesSHun

(#8930) lala42 válasza aram01 (#8926) üzenetére


lala42
őstag

Ebben benne vagyok. :))
Esetleg egy Garandos?

Tegnap este, sajna olyan voltam mint aki részeg. Estem-keltem :O :DDD Nem láttam az ellent, csak forogtam, mint egy fejetlen csírke. (Biztos csiterek voltak körülöttem ;] :DDD )
De ma már kipihent leszek és akkor jajjjjj nektek! ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8931) madgie válasza BalaNce87 (#8927) üzenetére


madgie
titán

Nekem egyáltalán nem jön be az Abakan, viszont például az M416 igen (bár majdnem ugyanaz, mint az XM8). M16-om még nincs, de közel járok, már csak az, meg az MG3 hiányzik és megvan minden fegyver a játékban :)
(reconnál is megérte M95-re gyúrni, tegnap óta van meg, de imádom)

aram01: az jó kis fegyver, vagy negyedórát mentem vele, de úgy lehet osztani vele a headshot-okat, hogy ihajj... jó, hogy nincs rá red dot, túl erős lenne már úgy :))

L4D1K: Saiga túl erős? Tegnap volt egy srác NS2000 + Magnum ammo kombóval, brutálisan osztotta a killeket. Én is kipróbáltam, csak és a 12 Gauge+dupla tár kombóval. Tényleg kegyetlen fegyver, sokkal erősebb, mint a Saiga, de nem lehet vele hibázni, mert míg újra lősz vele, ledarálnak (a Saiga-val meg lehet gyorsan pumpálni a söréteket, gondolom azért szeretik inkább azt)

[ Szerkesztve ]

(#8932) L4D1K válasza aram01 (#8926) üzenetére


L4D1K
őstag

Akkor már legyen benne SPAS-12 Combat, meg NS2000 is ;] . Illetve, csak olyan fegyverek amit non class-spec ek, bár lehet h a Saiga túl erős lenne. :))

# ANTAL Tuning #

(#8933) BandiHUN válasza BalaNce87 (#8927) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem mint látod a shotot,sikerült pár embernek a Nemesise lennem :D ezek nálam nem azt jelentik,hogy megöltem,aki engem 5-ször lelőtt,hanem ÉN öltem a kép alapján 3 külömböző embert is 5-ször le :DDD nem mindegy...egyébként a jó sniperkedés titka sajna az,hogy HC-n kell elkövetni a dolgot(PH 3-as,de a 4-es,az enyém is az lesz),berakod a GOL-t,mellé a Magnum ammo,és akit eltalálsz szerintem bárhol,az kifekszik.a lentebbi kép az első GOL próbálkozásom volt,és előtte vért izzadtam az SVU-ig,ami ugyan nem öl elsőre testre magnummal sem,de viszont sorozatlövő,lehet vele közelharcolni is jobban,de azzal értem el végre 1/1-nél jobb köröket sniperkedéssel...vagyis eszerint ég és föld,hogy ki mivel megy itt is,minimum olyan viszony,ha nem durvább,mint az m60 vs. egyéb LMG a medicnél.
Meghát a csipához hozzátartozik a kreativ kukkolás,ha jól helyezkedsz,nem az egyenhelyekre,és addig látszol csak ki,hogy ráláss az ellenre,lehet durvulni...ha ritka helyet talál az ember,ott általában nem szúrják ki könnyen,tegnap pl.a havas tankos pályán az A összedőlt romjai között,egy faldarab mellett kikandikálva kukkoltam a B-t,amig a többiek támadtak,tuti lett vagy 8 killem csak ott,ki se szúrt senki,pedig ott mászkáltak mellettem... ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8934) BandiHUN válasza L4D1K (#8932) üzenetére


BandiHUN
veterán

hááát a SPAS12 szerintem durvább,ahogy próbáltam,főleg spécizve...ráadásul akár egy snipert kiszedek vele Valdezen a hegyoldalból,irtó bug szerintem...nem csak youtube...ki is próbáltam :Y elvisz a halál f..áig,és úgy rémlik,még felé sem kellett célozni külön,csak simán fejre,igaz nem olyan pontos,mint a csipa,dehát nincs is zoom,de másodikra beadta hc-n killre,elsőre találatjelzés nem volt,igy nyilván mellément...vagyis 1 lövés csipatávból is,ha találsz.persze ez csak a tunningos cuccok bekapcsolásával.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8935) madgie válasza BandiHUN (#8933) üzenetére


madgie
titán

Tegnap szemét voltam a sok M60-as magnum ammo-s rambócskákkal és gusztihuszárokkal: sivatagi pályán folyamatosan leszedtek, a két M-Com is ledőlt, én meg elbújtam az ex-M-Com épületbe, ami összedőlt. Megindultak lefelé a dombon, én előjöttem, bepattantam a Humvee-be és átgázoltam rajtuk :DDD

(#8936) L4D1K válasza BandiHUN (#8933) üzenetére


L4D1K
őstag

Lol azért elég feltűnő ha a pályán keresztül süvít egy fehér csík. Szépen vissza kell követni hogy honnan indult a lövés, fedezékből meg kell közelíteni, és ha megint ugat a fegyver akkor a hang irányába mehet a gránát, utána a recon már könnyű célpont, feltéve ha megugrott a bokorban. Előző deathmatch pályán csak recon ra vadásztam shotgun-nal. Szemtől szemben általában nincs esélye.

# ANTAL Tuning #

(#8937) L4D1K válasza BandiHUN (#8934) üzenetére


L4D1K
őstag

Ja a SPAS az egy elborult fegyver...2.9 es K/D-m lett isla inocentes HC SDM-en. 2 nemesis, 2 db 8as kill streak stb...

# ANTAL Tuning #

(#8938) aram01


aram01
nagyúr

én általában pp-2000-el megyek imádom azt a fegyót

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8939) madgie válasza aram01 (#8938) üzenetére


madgie
titán

Jaja, tényleg jó cucc, egyszer véletlenül az Uzi-ra nyomtam helyette, azóta azt is csípem :)

(#8940) BandiHUN


BandiHUN
veterán

majd kéretne hozzáadni a listához...
jelen pillanatban HC Conquest fut rajta,olyan úgysincs most... a gametracker-en aktiváltam a statot is hozzá.
ami extra,hogy ez a szeró nem angol,hanem Frankfurtban van,annó jók voltak pingügyben a tapasztalatok a Cod széeriában a frankfurti szerverekkel...ott kábé egyforma 50 körüli ping volt max mindenkinek,persze a németeknek kicsit jobb...de az angolokhoz képest sokkal jobb volt,az tény.remélem itt is hozza a formáját,végülis 1 mozdulat a világ akármelyik kontinensére áttenni,akár Ausztráliát vagy USA-t is választhatok :DDD de sajna EU ennél közelebb nincs.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8941) mackosajt válasza BandiHUN (#8934) üzenetére


mackosajt
addikt

én a 870-el nyomulok manapság. Felvértezve a távjavító tulajdonsággal+magnum lőszer.

Közelről van olyan jó, mint a GL, távolból meg kiszedi a csipát, csak gyorsabbnak kell lenni. (tudom, ez olyan núbos a részemről, de mi abban a kihívás, ha nem kell figyelni a tárra, nehogy kiürüljön)
Amúgy szerintem hihető a sebzése ilyen távolságból is. Elvégre van egyfajta terítése, és azért a lőszer nem 50 méterre repül.
Egy piszok hátránya van, hogy alig van töltény. (nem lehet vele csípőből kilőni a fél csapatot, miközben a tár fele még meg is marad)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#8942) Mrdevil válasza BandiHUN (#8940) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na jólvan tuti,kiváncsi vagyok. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8943) BandiHUN válasza mackosajt (#8941) üzenetére


BandiHUN
veterán

én az xm8-at utálom a kis tár miatt...red dottal tudok olyat lőni vele,mintha m60-am lenne,kis sorozatokban hasonlóan hamar fekszik az ellen,csak állandóan tárazni kell,és ha valami gixer van,és mellémegy pár golyó,pl.m-com mellett,több ellenfélnél,akkor már akár a második alatt kiürül,könnyen cumi.de elvileg lehet hasonló hatásossággal kezelni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8944) ciry válasza BandiHUN (#8940) üzenetére


ciry
őstag

"a gametracker-en aktiváltam a statot is hozzá."
Ha a top 10 player-t, akkor annak módja engem is érdekelne :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8945) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

skacok az UAV-t hogy a retekbe kell irányítani,nálam elég furcsán megy: balra húzom jobbra,ha felfelé lefelé,nem is tudtam felrepülni vele,teljesen fordított az irányítása,kipróbáltam de többet mentem hátra mint előre :(((

(#8946) lala42 válasza WhiteWalker (#8945) üzenetére


lala42
őstag

R-fel, F-le W-S-A-D + cincogi.
Ne legyen joy bedugva. :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8947) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

A mai napon beléptem a klubba egy húsvéti akciós gyűjtői kiadással :C

Telepítésnél van valami különleges dolog?
Holnap délután ki ér rá "pátyolgatni" egy kezdőt valamelyik szerveren? :D

(#8948) lala42 válasza Blaise (#8947) üzenetére


lala42
őstag

grat :C :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8949) BandiHUN válasza ciry (#8944) üzenetére


BandiHUN
veterán

irtam pm-ben...de még csak 2-en voltunk az enyémen és óránként frissül...vagyis nem tudom,megy-e.a gametracker szerint sikerült aktiválni rendben,bár a query port lehet nem jól lett beállitva.de néztem a többit,azok még nem lettek.annyi,hogy átnevezed,majd a gametrackeren claim,jön is a Congratulations :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8950) Target78hu válasza Blaise (#8947) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Szia!

Telepítéskor 1 dolog fontos szerintem ,hogy lehet választani ,hogy lemezzel vagy neten keresztül azonosítsa az eredetiségét a játék!
Ha lemezest választod ,akkor bent kell lenni a dvd-nek mikor játszol ,ez kényelmetlen szerintem ,így a másikat válaszd ,ahol neten ellenőrzi!
Pátyolgatni nem fog szerintem senki kb durr bele a közepébe effekt ,de ha pl a single részét kipróbálod ,akkor nagyjából kapsz egy kis betekintést a fegyverek és pályakörnyezet terén ;)
Ha multizol ne add fel hamar ,tuti sokat halsz először(mindenki így kezdi ált.) ,de idővel belejössz és jönnek a jobbnál -jobb fegyverek ,amivel revansot vehetsz könnyedén ! ;)
Lépj squadba ,kövesd a társaid s figyelt mit csinálnak ,persze sajnos legtöbben a killre mennek így lehet rossz minta is :W

hkv.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.