Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) Gonz0 válasza Zsozsooooo (#8548) üzenetére


Gonz0
tag

Több szerver szabályzatában is olvasom, hogy a bázisok kempelése tilos. Alapvetően egyet is értenék a dologgak, viszont vannak olyan kedves játékostársaim akik próbálnak emögé elbújni.
Nem egyszer fordult elő, hogy csipa megáll a bázison, felmászik valami magaslatra és onnan szórja a népet. Ha meg valaki lelövi, akkor rögtön megy a chat hogy baserape meg ilyenek. Kiváncsi lennék az adminok véleményére a dologról (úgy látom többen is képviselik itt magukat).
A kempelés tilos ez oké. A bázisról kempelőkkel mi a helyzet?

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#8552) gabipaci


gabipaci
addikt

Lol, es meg egyesek azt mondjak, hogy nalunk vannak ertelmetlen szabalyok.
Ezeken most jot rohogtem, kellett mar, mert eleg lapos napom van. Koszi!

Logitech hardware tester

(#8553) aram01 válasza Zsozsooooo (#8550) üzenetére


aram01
nagyúr

azért is a c4-et emeltem ki én is ,ha meg beragadok és ott van egy tank vagy akármi,hát én simán elviszem vagy telerakom c4-el ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8554) gabipaci válasza Gonz0 (#8551) üzenetére


gabipaci
addikt

a mi allaspontun az, hogy el kell vagni a torkat.
De beljebb menni pl a hegytetonel nem kell.

Logitech hardware tester

(#8555) madgie válasza aram01 (#8553) üzenetére


madgie
titán

A C4-et én is főleg tankirtásra használom, jó lövészek kiszednek, ha rpg-zni próbál az ember, de a sunyin lerakott C4 hegyek + gránáttal odacsalogatás majdnem mindig bejön :))

Ez olyan, mint támadóként az, dzsungeles új pályán lenni... elmegy egy teli motorcsónak, vársz egy kicsit, megfigyeled, merre megy, majd tőlük egy dombnyival odébb odasunnyogsz egy jetski-vel... ott fognak tömörülni a népek a dombon, hogy a motorcsónakosokat leszedjék... mehet a dogtag-gyűjtés :D

(#8556) aram01 válasza madgie (#8555) üzenetére


aram01
nagyúr

látom kezdesz te is ráérezni az izére a dolognak,lehet a végén mégy egy squad-ot kéne alkotnunk ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8557) BandiHUN válasza Pedro78 (#8536) üzenetére


BandiHUN
veterán

szépek és jók ezek az álmok...de amig az ilyen kontrollt nem lehet vagy magán a szerveren beállitani,hogy valami ne legyen/nem lehet valamilyen kontrollprogival szólni az ezt választóknak,hogy tilos,és pl.kick automatán,addig nem ér sokat a dolog,vagy adminkodtok,vagy játszotok...sokan tolják,gyakaran cserélődik a csapat,nehéz összeszoktatni 1 szervernyi embert,és még akkoris ottvan a "betérők" problémája,akik tulképp lesz...ják,mi lesz velük,felmennek,képenlőnek minden izével,nem érdeklik őket szabályok,sok esetben a meccs közepén letaposnak,ha kicsitis szorul a hurok/átállnak a nyerőkhöz.ezeket pedig a kick se hatja meg,nem kötődik sehová az ilyen,rombol mindenhol.és a normálisokat meg nem vigasztalja a kick,mert ha bejön a meccs alatt pár ilyen,hiába tűnnek el a végére,a kör már el van cseszve,és egyet kiraksz,ott a másik.csak automatával van esélye keményebb szankcióknak,de ahhoz az kell,hogy legyen

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8558) madgie válasza aram01 (#8556) üzenetére


madgie
titán

Ha menne végre az a nyüves TS... :(
(ezért meg nem veszek külön mikrofonos gagyifülest)

(#8559) aram01 válasza madgie (#8558) üzenetére


aram01
nagyúr

én vettem egyet ezernyócé direkt erre,semmi másra ;]
mi a nicked? felveszlek a válogatott orvgyilkosok közé ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8560) Terkk


Terkk
tag

sziasztok
nos énis kipróbáltam BF Bad Company 2-t és kifejezetten lekötött ez a játék a grafikája szuper a single mód is elég jó lett, az online módra vagyok még kíváncsi nemsokára meglesem ;)

~~~~~~ UK

(#8561) creedszl


creedszl
aktív tag

megvan a személyre szabott tökéletes összeállítás a számomra:igazság szerint bármely sniper, amelyikhez kedvem szottyan, és a plána za egészben hogy red dot-tal:)a többi spec részlet kérdése de ez az egy tuti:)

Hulligaaan

(#8562) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ment a jó menet az egyes szerveren de aztán a menüben kötöttem ki, mert megszakadt a kapcsolat. :(((

Balance: kösz a javításokat. Nélküled nehezebb lett volna elérni a 20/0-ás statot. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8563) Allien válasza F_Zolee (#8562) üzenetére


Allien
veterán

Gondolom tankkal! :K Sajna, sok a láma, és agy nélkül gangol az ellenfél felé, minél közelebb hozzájuk! :W De, amikor sérülnek, akkor is ott maradnak táncikálni, na, ez is lámaság. :B De ez van! :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8564) F_Zolee válasza Allien (#8563) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah, T90-el voltam védőben.

Balance: nem jött semmilyen meghívó tőled.

(#8565) gabipaci


gabipaci
addikt

News
Battlefield Bad Company 2 - Updated to R9
Apr 08 2010 16:12:55 by Killing
All Bad Company 2 servers have been updated to version R9 this build includes a number of crash fixes, so we hope all servers will be even more stable now.

Logitech hardware tester

(#8566) HS 2142 válasza gabipaci (#8565) üzenetére


HS 2142
őstag

Nemrég még azt olvastam késik vagy most mi van?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8567) BalaNce87 válasza F_Zolee (#8562) üzenetére


BalaNce87
addikt

Kurva jól toltunk a tankban :D Védőben is meg támadóban is.
Egy tankkal lenyomtunk vagy 20 percet ketten :P
Hát ezt sokan mondják, hogy nem küldi el a meghívókat. Rányomtam vagy háromszor a nevedre, hogy felvegyelek. Te is küldj nekem meghívást, a nevem Balance ugyebár.

Amúgy szerintem az, hogy RPGvel nem lehet emberre lőni az nevetséges szabály. Arra van, hogy rombolj vele, illetve távoli célpontokat szedj ki fedezékből.
A GL-t meg úgy kéne megcsinálni, hogy csak bizonyos távolságban robban, mivel az életben is van benne egy biztonsági vmi, ami megakadályozza a robbanást ha túl közelre lövöd ki (nyilván a saját biztonságod érdekében).

[ Szerkesztve ]

(#8568) Neoteric válasza gabipaci (#8565) üzenetére


Neoteric
addikt

Óje. És akkor most lesz normális auto-balance?

PSN: ne0teric_sAN

(#8569) F_Zolee válasza BalaNce87 (#8567) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ok. Nemsokára repül egy...

(#8568) Neoteric: elvileg. Ma már feltűnt, hogy van másik balance-ra felhívó üzenet a képen. Vagy ez csak itt volt? :U

[ Szerkesztve ]

(#8570) Zolás válasza gabipaci (#8565) üzenetére


Zolás
addikt

Karaj peccs rögtön akadni kezdtem mindenhol. Meg minden szerver leállt :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8571) gabipaci válasza Neoteric (#8568) üzenetére


gabipaci
addikt

Azt a progit, ami az autobalance-ot és az ingame adminkodást csinálta, kikapcsoltam.
Aki játszik, kövesse figyelemmel, hogy az R9 patch-ben szereplő balance mit csinál, csinál-e valamit.
Este tudok én is ránézni.
Ha működik, akkor lesz dolgom éjjel, mert teljesen más alapokra helyezem az adminparancsokat.
Nem baj, veszek ki egy nap szabit holnapra.

Logitech hardware tester

(#8572) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

annyira jó hogy non stop baserape van...

(#8573) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Jáj ,de jókat játszottam majdnem ,ha nem szól közbe a hatalmas lagg ,vagy 4-5 szerveren voltam(sunról kifagytam , utána megtelt fejsze) és borzalmas volt hujuj! Senkit nem találtam el ill. azt hittem igen ,de nöm adott be semmit.. friss windúz és ezt kell csinálnie?? :W
Remélem ez valami herver oldali dolog ,mert így opovicsos rendesen :(

hkv.hu

(#8574) PaJa1 válasza BandiHUN (#8499) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem a 4850essel semmi baj nem volt a sötét plexivel, mert nem volt ott :)
9.8as Xtreme-G driver volt fent, ezzel faszán ment a Dirt2 is, nem szaggatott a menü sem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8575) drachos


drachos
tag

Valaki egyszer megsemmisítette a saját UAV-unkat rögtön elején, merthogy az milyen szar. Én elég morcos lettem, mert szeretek UAV-al menni, meg is említettem, de csak az volt a válasz, hogy menjek harcolni... örülök, hogy más dönti el egyébként, hogy mivel menjek, na mindegy, itt egy kép, hogy mennyire szar az UAV ;]

[link]

Ja, és mindezt egyetlen UAV-al, sajna lelőttek a végén, és mire a startról elfutottam a harcig, pont vesztettünk:( Pedig utolsó objektíva is élesítve volt már, de elfogyott a ticket.

[ Szerkesztve ]

(#8576) ciry


ciry
őstag

Nem tudtam semmit adminkodni az egyesen csak a kettesen. :U
A live control beszart.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8577) BandiHUN válasza drachos (#8575) üzenetére


BandiHUN
veterán

:Y bakker,azt hittem,hogy hűdejó vagyok a rekord 4 killemmel+mindkét m-com-nak az UAV-val vetettem véget(közben persze volt más robbanócucc is,nem csak az UAV érdeme) :C mondjuk mindig lusta vagyok a tükör irányitást áttenni.egyébként poén,hogy sokszor elvszi az is a helit,UAV-ot,akinek f...ngja sincs róla...legalább menne egy üres szeróra gyakorolni inkább sok emberke.amúgysincs szebb dolog a megtelt helivel 50méteren belül sziklának vagy földbe csapódó pilótáknál... :(((

atiketre meg:néha nagyon alakul neccesen a meccs,megvan az élesités az utolsó m-com-on,és jó poén tud lenni,amikor pár nem figyelő rambó miatt 5mp-el az m-com robbanása előtt elfogy az uccsó'pár ticket...pedig annyira felesleges kockáztatni 1 vacak killért....tegnap volt olyan körünk,hogy 2!!!!mp volt hátra a robbanásig,mire kifogytunk :W

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8578) drachos válasza BandiHUN (#8577) üzenetére


drachos
tag

Nekem az UAV van normális irányításon, mert helivel béna vagyok, próbáltam, hogy arra rakom a sima irányítást, de úgyse ment valami jól, kb ugyanúgy mint inverttel. Ellenben UAV-ot képtelen vagyok invert egérrel vezetni, úgyhogy azért van így, na meg esélyem nincs beülni helikopterekbe (mire betölt már sehol nincsenek), csak a csapatszállítókba, azzal meg cinkes lezuhanni :P
Egyébként én is meglepődtem, hogy mindenki letojta, hogy UAV-al az áldásomat osztogatom rájuk. M-COM-okat én is szoktam UAV-al fedezni, ellenben nem nagyon sebzi az az észrevételem, hiába célzok pontosan a kis ládikára. De mindegy, annak fáj, aki hatástalanítani akar ;]

Igen, asszem még olyan 8 ticket volt vagy tán több is, mikor itt is uccsó ládikát beélesítették, és amikor láttam, hogy már csak egy, ott szuggeráltam, hogy nehogy haljon valaki, de nem jött be :(((
És ilyen tényleg egész sűrűn előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#8579) BandiHUN válasza drachos (#8578) üzenetére


BandiHUN
veterán

m-comot nem is szétlőni érdemes,hanem ráomlasztani a házat ;] persze ahol lehet... konkrétan a ládát lőni felesleges...de érdemes falat bontani,stb,mert mégha ki is lőnek,lehet nem lesz 1 killed se vele,viszont egy kirobbantott lyuk többet fog érni támadáskor a falon... :U egyébként ráomlasztani úgy lehet,hogy minden falat kilősz,nem "energiacsikra" megy,hanem ha nem marad az épületnek oldalfala,összedől,természetesen ilyen célnál nem érdemes 2x ugyanoda lőni,mert nem vagy előrébb vele.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8580) Bavid


Bavid
senior tag

Aki akar látni egy igazi noob klánt tessék:

Counqesten láttam őket, 1 helyen álltak volt 1 medik aki élesztgette őket ők emg gl és gránát dobálás, semmi más! Kb. mind a 7 halál valamelyiküktől volt, így elég sokat néztem őket killcamon, tényleg nyomott egy gl-t, dobott egy gránátot és így tovább semmi más nagyon gázak voltak, és elcseszték a játékot, tisztára beszaggatott a csomó robbanás miatt :((( következő körben viszont megbosszultam és kaptak mindeketten egy egy bökőt ;]

(#8581) F_Zolee válasza Bavid (#8580) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma Atacama Desert-en volt két lámának mondható ember. Egyik csipa másik engineer. És egymás mögött guggoltak nyílt terepen. Talán ha egy kisebb szikladarab ha volt a közelünkben. Egyiket lekaszaboltam, másikat meg kilyukasztottam. Nem tudom mit akartak ezek ketten ott. Középső zászló közelében...ahhoz messze voltak, hogy elfoglalják a pontot. :N

(#8582) WhiteWalker válasza F_Zolee (#8562) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez mentette meg a csirke életed :DDD ugyanis 2x rámküldted a mortart ,mikor én a kezdőkörben beszálltam a helibe... mire kiszurtam a kill camon hol lehetsz....mondom megvagy - szigetes pályán egy oldalsó szigetnél portyáztál,pont rálátni a bázisra- odaiszkoltam mőgéd és már dőftem volna , erre " server lost connection..."
a mázlista :DDD :DDD

(#8583) drachos válasza F_Zolee (#8581) üzenetére


drachos
tag

De gonosz vagy, szerintem csak kiesett a kontaktlencséje a csipának, az engi meg segített neki keresni, te meg lelövöd őket :(

(#8584) mackosajt


mackosajt
addikt

Kissé elszomorít, amikor olyanok kezdik "megszegni" a szabályokat, akik itt igen sokat írnak, és valószínüleg tisztában is vannak azzal a kevéssel is, hogy mit illik, és mit nem a PH szerókon.
Igen, szomorú volt látni, a killcam-ből, hogy valaki oson a támadók mögé, aztán mivel a mozgási irányból végül több társam is már "visszafelé" jött, azt gondoltam, hogy az illető meghalt, csak rambozott egyet. Kb. 20 másodperc múlva viszont azt láttam, hogy ő ölt meg, a hátunk mögül. Én nevet nem említek, de felhívnám a delikvens figyelmét, hogy legközelebb a játékban feltett kérdésem helyett inkább a kick-et fogom alkalmazni. Pláne, hogy válaszra sem méltatott. (ha gondolja, PÜ-ben várom a magyarázatot és akkor spongyát rá)

A másik, hogy nem kell egymást szidni gyerekek. Pláne nem olyan hangnemben.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#8585) F_Zolee válasza WhiteWalker (#8582) üzenetére


F_Zolee
veterán

Te valamit keversz. Azon a pályán én nem szoktam csipával lenni, ugyanis az hódítós pálya nem rush. :) Ha a Ph-s szerverre gondolsz ma akkor ott már voltam vele de nem rémlik, hogy én mortaroztam volna a bázisotok. Csak lőttem arra párat max.

[ Szerkesztve ]

(#8586) WhiteWalker válasza F_Zolee (#8585) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a PH-s volt pedig :K ,de én ezért nem haragszom, ugyanis béláztam a helivel,jó hogy nem a vízbe fulladtam :DDD

(#8587) F_Zolee válasza WhiteWalker (#8586) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valakivel keversz. Én nem szoktam az ellen bázisát bombázni... Akkor állok be csipának ha már sokszor szednek le csipák.

(#8588) gabipaci válasza ciry (#8576) üzenetére


gabipaci
addikt

R9 még nem kompatibilis sem az adminprogramokkal, sem a clanforge-al.
Azt írják, rajta vannak az ügyön.
Unfortunately R9 seems to have cause a few issues with a number of remote admin tools including Live Control. We are currently working on fixes for these issues.

Logitech hardware tester

(#8589) r-chee válasza Pedro78 (#8546) üzenetére


r-chee
őstag

Csak gratulálni tudok Running-nak és a többieknek, akik lef*szlámázzák, lenyomorékozzák a játékostársaikat az eltérő játékmódjuk miatt, hogy egyáltalán használni merik a játék által biztosított fegyvereket. :(
Valószínű, hogy a DICE majd lépni fog a túlzottan szabálymániás emberek érdekében, és saját sátékát majd átszabdalja, lekorlátozza, beszabályozza. :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8590) BandiHUN válasza r-chee (#8589) üzenetére


BandiHUN
veterán

én azt nem értem,miért kell egyáltalán bármit is mondani a chaten a gémben?ha valami nem szabály,akkor semmi indok nincs felhördülni ellene...senkinek nem jobb vele,ráadásul az egymásnak irogatók is kiesnek addig a játékból,mert bőszen anyázzák egymást,duplán rontva a többi játékát... :W főleghogy sok embernek tulképp olymindegy,mivel mész,leszeded/késeled 3x,és már qvaanyád jön...de az persze kizárt,hogy ő a béna....

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8591) aram01


aram01
nagyúr

zajlik az élet :D
megvan a 4. csillagom gol-ra

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8592) WhiteWalker válasza aram01 (#8591) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a headshot nevében ámen :C

(#8593) aram01 válasza WhiteWalker (#8592) üzenetére


aram01
nagyúr

láttam,ma te is egyszer kétszer bokorként mozogtál :K
megyek aludni mert holnap délelőtt MEG KELL szereznem az 5. csillagocskát ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8594) DieHard válasza gabipaci (#8571) üzenetére


DieHard
senior tag

map végére csak 4en voltunk többen csapatba. autobalance failed :(

ui: ezek a fszlámázók mér nem mennek gl-el és m60-nal? menjen oda játszani ahogy ez tilos és verjed oda... mindig a rinya megy. szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#8595) WhiteWalker válasza aram01 (#8593) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az csak a farsangi jelmezem :DDD
bakker én 2 napig száműzetésben leszek, rokonoknál, gép nuku :(((,mire visszajövök le leszek maradva, még a tracer darts is platina csillagos lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8596) ToxLee


ToxLee
őstag

Nem tudom, hogy az R9 hibája vagy sem, de ma 2 perc alatt háromszor dobott ki az asztalra. Gondoltam megosztom tapasztalataimat.

(#8597) ToxLee válasza ToxLee (#8596) üzenetére


ToxLee
őstag

Nem lehet játszani, most dobott ki nyolcadszorra 1 órán belül...

(#8598) Target78hu válasza ToxLee (#8597) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nekem délután volt fagyis ,de nem rég fejeztem abba a játékot és kopp-kopp nem volt gond most!

hkv.hu

(#8599) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Tegnapi nap valamiért büntetve voltam, mert hatszor próbáltam meg játékba csatlakozni és mindig csak 4-5 perc volt hátra és vesztésre álltunk persze. Az újrakezdéskor meg az ellenfél mindig klasszisokkal jobb volt, egy rakás hülyével voltam egy csapatban. :O
A szigetes pályán pl. a csapat nagy része sniper volt. Nem csináltak semmi, csak lövöldöztek támadás helyett. Egy vagy két srác volt nem-sniperrel, de azok meg egyéni akciókban támadtak, persze esélytelenül. Most egy kicsit elegem lett...
Ja, ez Playstation Networkön volt, nem tudom a PC játékosok között is ennyi hülye van e.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#8600) Źşë'


Źşë'
addikt

sokszor attól kapok hülyét h lövöm a gyereket és a falevél totál felfogja a golyót... meg 100% rajta van a célkereszt és nohit :F vannak olyan érdekes dolgok benne lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.