Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) Bavid válasza Ghostface (#8148) üzenetére


Bavid
senior tag

Jójó de én msot összes fegyóból az arany csillagra gyűjtökxd így nincs sok esélyem néha

(#8152) creedszl


creedszl
aktív tag

hali emberek!

friss BC2 játékos vagyok és kéne pár tipp, pl szerók ahova érdemes menni, hogyan lehet gyorsabban rankot lépni...ilyesmi.
Előre is köszi

Hulligaaan

(#8153) r-chee válasza gabipaci (#8150) üzenetére


r-chee
őstag

Nem említettem tegnap, de Te nagyon életveszélyes vagy harci helikopterek pilótájaként :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8154) gabipaci válasza creedszl (#8152) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

Logitech hardware tester

(#8155) r-chee válasza creedszl (#8152) üzenetére


r-chee
őstag

Gabipaci által linkelteken kívül még magyar szerók:

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8156) gabipaci válasza r-chee (#8153) üzenetére


gabipaci
addikt

Melyik momentumra gondolsz?
Mikor le akartalak ütni a helivel?
Az azért volt, mert nem volt gunnerem, és azzal a helivel nem lehet lőni pilótaként.

Szerk: azért a blogodat linkeltem, mert úgy kérdezte, ahova érdemes menni... :))

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#8157) rankesz


rankesz
veterán

Jó lenne most nagyon veletek nyomulni, csak sajna itt vagyok a világ végén rokonozásban, notiról pötyögve... :O

(#8158) r-chee válasza gabipaci (#8156) üzenetére


r-chee
őstag

Ja, bocs, tényleg, ahová érdemes menni, azaz jönni :D .
Heli az vagy AH-64 Apache, vagy az MI-24 HInd volt tegnap este (link).

rankesz: Én sem játszom, mert rokonvárás van folyamatban. Utálom az ünnepeket, mert menni kell, jönni kell, enni kell, inni kell, jópofizni kell.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8159) aram01 válasza rankesz (#8157) üzenetére


aram01
nagyúr

nyomjad kisebb felbontásban :P ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8160) ciry válasza aram01 (#8146) üzenetére


ciry
őstag

Ott a pont :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8161) rankesz válasza r-chee (#8158) üzenetére


rankesz
veterán

Na asszem ebből az inni kell még ha nagyon duzzogva is de tartható számomra... :D

sshentes: Nincs itt a dvd se, meg a legjobb gép ami itt van az a64 3500+, 8500gt passzív,
és ezt is én raktam össze az anyósnak ajándékba... :N

(#8162) aram01 válasza rankesz (#8161) üzenetére


aram01
nagyúr

nálunk is itt vannak a rokonok alig várom már hogy húzzanak :B Bár jól elvannak ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8163) lala42


lala42
őstag

A TS-ben van olyan lehetőség, mert nem akarok állandóan írni, hogy több szervert is betegyek valami kedvencekbe? Pl. Il-2 zöm, Bf-ezek, de más-más szerveren. Nos, ha csatlakozok, akkor csak ki kelljen választani, hogy melyikre akarok csatlakozni és ennyi. Oda klikk, és mehet. nem tudom érthetően fogalmaztam-e? :U :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8164) r-chee válasza aram01 (#8162) üzenetére


r-chee
őstag

Mindenki azt várja, mikor húznak el a rokonok :) ? Én is azt várom, csak még nem értek ide :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8165) lala42 válasza r-chee (#8164) üzenetére


lala42
őstag

Én megúsztam, mert melózok :DDD :))

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8166) gabipaci válasza lala42 (#8163) üzenetére


gabipaci
addikt

TS3 esetében a második fül, Bookmarks
Ha fent vagy egy ts szerveren, ide el tudod menteni, vagy akár manuálisan is ki tudod tölteni.

Logitech hardware tester

(#8167) aram01 válasza lala42 (#8165) üzenetére


aram01
nagyúr

:Y te vagy a húsvéti nyuszi? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8168) lala42 válasza gabipaci (#8166) üzenetére


lala42
őstag

:Y :R Elkerülte a figyelmemet. A kölök azt mondta,hogy nem lehet. Hazamegyek, kivégzem. :DDD

Nem vagyok nyúl!!!!!!!!!!!! ( persze nem lenne rossz ;] )

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8169) creedszl


creedszl
aktív tag

hali

csak egy két kérdés:az unlockok sorrendje adott?valamint a fegyó kiegészítőket hol lehet felpakolni?vagy hogy van ez a BC2-ben?
Bocsi de zöldfülű vagyok(o_O) :DDD

Hulligaaan

(#8170) HS 2142 válasza creedszl (#8169) üzenetére


HS 2142
őstag

Minden kasztnál adva van a sor, nem lehet válogatni.
A lényeg miután megvan a kiegészítő, a kasztválasztó képernyőnél lehet bepakolni (enter az alapbillentyű), felnyitod a panelt kiválaszthatsz főfegyvert, oldalfegyvert (pisztoly vagy tracer) egy kasztfüggő cuccot (mortar/c4/gl stb.) 2 perket emberre és 1et járműre.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8171) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

húsvéti nyuszi meghozta gustav ra a 4. csillagot

(#8172) Locutus


Locutus
veterán

Némelyik fegyvernél hogyan lehet 3shot/burst között váltani?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8173) Locutus válasza Rebirth II. (#8171) üzenetére


Locutus
veterán

Akkor remélem innentől hozzá se nyúlsz.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8174) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Sziasztok!
Egy E4500, Hd4850, 2gb ramon 1440x900 as felbontásba találnék olyan beállítást amin élvezhetően tudnák játszani multiba? min.40fps kb

(#8175) Bavid válasza Locutus (#8172) üzenetére


Bavid
senior tag

Sehogy, m16a1 csak 3shottal megy, a legtöbb meg burst.

(#8176) BalaNce87 válasza Locutus (#8172) üzenetére


BalaNce87
addikt

Sajnos ez tényleg gáz, alap lett volna hogy beleteszik.

(#8177) BandiHUN válasza Akos2110 (#8174) üzenetére


BandiHUN
veterán

a procidat érdemes húzni,3.2-3.5 körülre,de mivel én full hd-n tolom 4850-nel,más akadályod nem lehet... ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8178) aram01


aram01
nagyúr

ass-nál az m16 az utcsó unlock?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8179) rankesz válasza aram01 (#8178) üzenetére


rankesz
veterán

igen

(#8180) ciry válasza Rebirth II. (#8171) üzenetére


ciry
őstag

Nekem meg a platinát :P
Most rámegyek a g3-ra :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8181) madgie válasza ciry (#8180) üzenetére


madgie
titán

De sok időtök van :DD

Nekem miért nem frissül ez a fajta lista? Nem mintha a sigg-o-matic félében ne lenne benne minden :)

(#8182) F_Zolee válasza madgie (#8181) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mert ezt is úgy kell frissíteni, mint ahogy először sikerült elővarázsolnod. :)

(#8183) aram01 válasza rankesz (#8179) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor nemsokára megvagyok mindennel ;]

lala42 :P :B

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8184) lala42 válasza aram01 (#8183) üzenetére


lala42
őstag

A kis stréber :DDD ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8185) Locutus válasza Bavid (#8175) üzenetére


Locutus
veterán

Akkor nekem bugzik az XM8 LMG vagy nemtom, de egy csomószor kerülök olyan helyzetbe, hogy csak 3-at tudok lőni vele egyszerre...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8186) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Amit a CD galaxisban lehet veni bc2[link] ezt belehet regelni steamre?

(#8187) HS 2142 válasza Zefír (#8186) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem, konkrét dobozosat nem, csak akkor lehet steames ha ott veszed meg. (amúgy csak nem steames játékba veheted fel a listára)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8188) Zefír válasza HS 2142 (#8187) üzenetére


Zefír
őstag

Rendben!
Köszön a gyors választ! :R :R

(#8189) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

még 22 kill és 6. csillag CG re

(#8190) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Arica Harbor, 2es szerver. 34/3-as stat. De még tart a Taft hatás. :DDD Szóval kemény menet volt. Igaz mindvégig tankban ücsörögtem. Muhaha ;]

(#8191) PaJa1 válasza Locutus (#8172) üzenetére


PaJa1
őstag

a 3shot és a burst tudtommal ugyan az.

Minden fegyvernek adott, hogy milyen tüzelési módja van, nem lehet állítani. A legtöbb automata, de van félautomata, burst meg "elfelejtettem a nevét amikor egyesével lehet csak lőni és mindig be kell tolni a kövi golyót a csőbe" fajta. Az Abakan megy kettesével lő.

Én nem Gusztávozok, vannak elég sokan vele így is. Most azon fáradozok, hogy meglegyen a bronz csillag minden stukkerre.
Bár úgy vettem észre, hogy a Garandon kívül még a Tracert se számolja.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8192) HS 2142 válasza PaJa1 (#8191) üzenetére


HS 2142
őstag

A Tracerrel nehéz ölni :)
Nekem már csak két sniperre kell de igazi szenvedés :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8193) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Sziasztok!

Egy gondom lenne!

2.-án megvettem a játékot, játszottam vele online is.

Azóta újraraktam a gépet, felraktam a játékot de hiába adom meg a beregisztált e-mailt és jelszót, elfogadja és utána kéri a cd-keyt amit ha megadok használnak mutatja.

Mi lehet a probléma?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8194) Bavid válasza HS 2142 (#8192) üzenetére


Bavid
senior tag

Szerelővel megvan (annak a hangja tök vicces szerintem, olyan mintha fogorvosnál lennénk:D)? Meg defivel?

[ Szerkesztve ]

(#8195) Źşë' válasza PaJa1 (#8191) üzenetére


Źşë'
addikt

én is azért hajtok, már csak 6 fegyó maradt, tracer ill. füst gl re sztem nem lehet szerezni csillagot, és tracerrel sem lehet ölni csak bejelölni : D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8196) Zolás válasza HS 2142 (#8192) üzenetére


Zolás
addikt

Én is ma reggel szedtem ki az utsó két sniper cuccot. Marha nehéz mert mig a medic meg a recon kap pontot a kistáskáért addig a snipernek semmi se jut. Még az engineer is többet ér a gusztival :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8197) Bavid válasza Zolás (#8196) üzenetére


Bavid
senior tag

Sniper kap csomót a spottért, a motion mine-ért (nem csak dísznek van dobáld rendesen!) A mortárral is lehet rendesen aprítani.

(#8198) madgie válasza F_Zolee (#8190) üzenetére


madgie
titán

Ott voltam mögötted, igaz, gyalog vótam. Erről jut eszembe, de utálom, hogy a HC-ben 16 emberből minimum 8-10 recon.

Amúgy csak lesek, itt mindenki összes arany, meg platinacsillagozik, nekem meg még egy normális assault fegyóm sincs, reconként is kellene párszáz pont a GOL sniperhez, de ennyi csipa mellett nincs gusztusom nekem is annak állni.

(#8199) Def26 válasza madgie (#8198) üzenetére


Def26
félisten

Játsszál 24/24 vagy kisebb szerveren. Azt vettem észre, hogy a sok sniper a 32/32 mapokon van.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8200) F_Zolee válasza madgie (#8198) üzenetére


F_Zolee
veterán

HC-ba nem kell a legjobb fegyver. Ezért jó ez a mód ha nincs meg minden. :) Én elég sokáig az alap recon fegyverrel mentem addig amíg nem kaptam meg a GOL-t. Többi az elég töketlennek tűnik számomra. Egyedül az M95 amit még használok... Amúgy nyugodtan legyenek csipák, pont abban a körben kiszedtem vagy 3at a dombtetőről egy lövéssel. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.