Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) Hell


Hell
tag

Köszi "megnyugodtam" :(
Minden hiba ellenére nagyon ott van a játék. Nem csalódtam. Már 2 napja játszom! :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#8502) BandiHUN válasza Bavid (#8492) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem jó a hc,jobb tud lenni,mint a sima,márcsak a gusztik és gl-ek kisebb száma miatt is...mondjuk ott meg az m60-as medic-ek tarolnak :) szerintem a spotolás nagyon nem való a gémbe,esetleg csak az UAV-val látom reálisnak,de azt HC-ben is meghagytam volna.meghát jó,hogy oda kell figyelni,a csapattársak végülis látszódnak,a medik meg ha hatókörön belül van,látja is általában a killt,ha nem,max rápróbál az ember az ellenség hullájára is :D
viszont pont a gusztihiány miatt nagy kinlódás a tank,hiába jelölöm meg,sose akaródzik senkinek kilőnie,és sokkal több killt ki lehet tankkal hc-n osztani,az m-com is sérülékenyebb.nincs rosszabb,mint amikor a béna ellenfél,akit amúgy szétgyaknak a védők,tankkal bont m-comot messziről+ugye az elengedhetetlen mortar,és a védők nem sokat tudnak tenni,ha bújik az ember,ugye halott ügy,ha kimozdul,leszedik a sniperek.
de összességében végülis jobbszeretem amiatt is,mert sokkal több kill van általában,és rém nudli pont jár az objektivákért sajna...nomeg hc-n sok élesztenivaló is akad,ami szintén kill pontértékű :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8503) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Tippeket kérek hány év alatt lesz meg NS2000-el a platina. Eddig ~80 killem van :D

(#8504) sutyi^ válasza Hell (#8501) üzenetére


sutyi^
senior tag

Csak kérdés hogy az elvileg régebbi build betaról indulva hogy kúródott el a retail verzióig... hovatovább hogy ment át QA teszteken.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#8505) r-chee válasza Rebirth II. (#8503) üzenetére


r-chee
őstag

Majd 20 év múlva visszatérünk rá :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8506) BandiHUN válasza sutyi^ (#8504) üzenetére


BandiHUN
veterán

no ez jó kérdés...még jó,hogy a heliből kilátni :DDD viszont emiatt nem is használják sokan a burkolt lövészállást,ami talán nem is kár,mert pl.a havas-erdős pályán támadóként elég nehéz dolog van az m-comnál,ha épp a védők közül valaki kilát,és használja,sniperrel se sikerült még sose betalálni a kis lyukon,ami van rajta,azt se tudom,egyáltalán meg lehet-e csinálni...de akkor már inkább az autobalance működjön,nomeg a "semmibe" tűnő lövedékeket oldják meg

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8507) Joe-T válasza r-chee (#8505) üzenetére


Joe-T
tag

Szia r-chee!

Csak engem dobott le az 1-es szerver vagy elszált amikor játszottunk? Egyszer csak kimerevedett a kép aztán főmenü! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8508) csana válasza BandiHUN (#8506) üzenetére


csana
senior tag

Csipával valóban nehéz kilőni szemből a páncélozott géppuska mögül a népet, viszont rpg-vel sima liba.

(#8509) r-chee válasza Joe-T (#8507) üzenetére


r-chee
őstag

Szétfagyott sajnos :( . Pedig egész jó volt az a kör.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8510) mackosajt válasza r-chee (#8509) üzenetére


mackosajt
addikt

jah, kár azért a körért.

Valahogy abban a körben kevesebbet haltam GL-CG párostól.
Kár érte.
Viszont a GL-CG nemesis-em megkóstolta a bicskám.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#8511) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nilyen fura...fél 12-kor 1 szerveren tolja vagy 16 ember és kész,mostanára elolvadt a nép 2v2-re és kifújt :Y :F sose volt még ilyen pangás ilyen korán :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8512) Gonz0 válasza BandiHUN (#8506) üzenetére


Gonz0
tag

A lyukon nem is lehet belőni, a lábait kell lőni vagy arrébb menni és oldalba kapni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#8513) BandiHUN válasza Gonz0 (#8512) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,de a téli mapon homokzsák van előtte :O én meg nem szoktam gosztit vagy gl-t nyomni,medicelek,igy jobbhiján ha a ház oldalát,hátulját is jól védik,kénytelen vagyok kivárni,amig valaki felrobbantja...bár mostanában megelőzöm a bajt UAV-val :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8514) ToxLee


ToxLee
őstag

Ma két szerverről vágott ki az admin. Az elsőn azért, mert nem áltam át. Tudtommal annak kell átállni, aki leghátul van a legkevesebb pontszámmal, én meg toronymagasan első voltam... Másodikról meg azzal az indokkal ,hogy "aimbot". ;] 35/7-es arányom volt assaultal.

(#8515) Yany


Yany
addikt

Tegnap valaki Arica Harbor-on kiszállt megjavítani a tankját hátul én meg szemből vagy 100m-ről kilőttem a bokáját a tank alatt. Azon jót mulattam, de gondolom nem örült ennyire az áldozatom. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#8516) aram01 válasza WhiteWalker (#8495) üzenetére


aram01
nagyúr

nagyon komoly meccs volt,kár hogy a vége nem jött össze :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8517) madgie válasza Yany (#8515) üzenetére


madgie
titán

Erről az a tegnapi esetem jut eszembe, mikor sniper fegyverrel, magnum lőszerrel (!) telibe kaptam jó 250 méterről a medicet (nem fej volt valszeg, "csak" test), erre azalatt a fél másodperc alatt, míg visszabújtam a fedezékbe, kiszedett az M249-cel. Nem PH szerón volt, de tökmindegy, néhány ilyen X-aktának nagyon bírok örülni, mikor egy nyavalyás órácskám van a játékra egy-két nap alatt...

(#8518) Gonz0 válasza ToxLee (#8514) üzenetére


Gonz0
tag

Azt hol olvastad, hogy az utolsónak kell átállni? Ha kevesebben vannak és az ellenség legjobb játékosa átáll talán még esélyük is van, ha másra nem egy jó játékra. Egy -10 pontos csirke nem valószínü, hogy kisegíti őket. Ha meg kiegyenlített a küzdelem, úgyse sír senki 1-2 ember különbségért.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#8519) petymeg


petymeg
addikt

szaisztok!
az mér van hogy akármelyik szerveren (aminek a szerverkereső szerint pl. 30 a pingje) 150-200 közti a ping, de nem csak nekem hanem a többi játékosnak is...
viszont más online játéknál nincs ez így, pl mw 2 vagy avp 3 simán 40-50-es pingek vannak...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8520) Joe-T válasza Bavid (#8488) üzenetére


Joe-T
tag

Valószínűleg azért használják a GL-t az egyes szerveren futó SC Rush pályakon, mert az szinte egyböl hazavágja az ellent, nem kell mókolgatni a puskákkal! Sajnos a sebzés sima SC-n nem realisztikus,még nem is közelít feléje!
Érdemes kipróbálni a két másik szervert amelyek HC-ben futnak, mert ott már nem kell egy tárat beleengedni az ellenfélbe! Már egy-két találattól megfekszenek és mire lőne az ellenfél már rég lelőtted!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8521) Joe-T válasza r-chee (#8509) üzenetére


Joe-T
tag

Én nagyon élveztem, kár, hogy szétfagyott! Jó csapat jött össze és nem voltunk sokan! :C
A város közepén az "A" m-comot nagyon jól védték, de az utolsó pillanatban sikerült elpukkantanunk! A "B" pont az nagyon hamar megvolt!
Nagyon jó menet volt a fagyásik, köszönet a csapatnak érte! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8522) gabipaci válasza petymeg (#8519) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez nálam is így van, de ettől függetlenül nem lagol a game.

Szerver oldalon még mindíg nincs R9 patch.
Pedig jó lenne.

Kicsit el vagyok veszve, de azért amennyire lehet, nyitva tartom a szemem.
Holnaptól 3 nap pihi, akkor majd utolérem magam.

Logitech hardware tester

(#8523) Gonz0 válasza petymeg (#8519) üzenetére


Gonz0
tag

High pings even on local game servers.

We're actually showing game latency instead of ping.
This is basically how far behind the client is compared to the server. We try to keep the server a small portion in front of the clients so they in most cases can use replicated data until they get the next ghost update from the server. If they get a lag spike they will start predicting the state when they run out of information, however, the basic idea is to smooth out the experience compared to everything having to be corrected when the predictions are slightly off.

[forrás]

Azaz a játékon belül nem a pinget mutatja, hanem hogy mennyivel vagy késésben a szerverhez képest. A szerver browser viszont tényleg a pinget mutatja.

Szerk: R9-et hétfőre igérik.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#8524) petymeg válasza gabipaci (#8522) üzenetére


petymeg
addikt

+ GonzO

értem. én mintha éreznék egy kis laggot. "visszacsúszik" emberem, futok vagy 100 m-t, megállok és lassan csúszik hátra, mintha jégen állna és ez nem csak a havas pályákon van hanem a trópusin is. tehát nem a realisztikus feelinget emelő játékba épített effektről van szó.
szerintem ekkor hozhatja össze a késéseket vagy valami ilyesmi.
egyébként az én 150-200-as pingem nem számít nagynak mert a többieké is ilyen vagy nagyobb, igazából 100 alatt még egy embert se láttam, érdekes.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8525) Joe-T válasza petymeg (#8524) üzenetére


Joe-T
tag

Sajnos ezt a fajta "csúszást" én is tapasztalom és néha nagyon kiakasztó tud lenni, főleg, ha fedezékbe húzódok majd egyszercsak hopp kint vagyok a fedezék előtt!
Vagy amikor kinézek egy épület sarkán és harcolok a programmal, mert feszt csúszok visszafelé!
Az én pingem általában 160 környékén van, de már volt példa 400-as pingre is!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8526) petymeg


petymeg
addikt

az életerőről van vmi indikátor hogy hány %?
ha visszavonulok miután meglőttek az életerő visszanő vagy a szanitécekre vagyok végképp utalva, h adnak e elsősegély dobozt vagy sem?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8527) madgie válasza petymeg (#8526) üzenetére


madgie
titán

Úgy tudom, szép lassan gyógyulsz, kivéve HC-ben, ahol csak a Medic segíthet rajtad.

(#8528) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Kezd nekem is elegem lenni az asztalra kidobásból. Eddigi legjobb teljesítményemet nyújtottam kb. Durván 40/10 volt a K/D durván olyan 15000 pontom lett volna a végén, (Játékban első voltam, olyan 5000-6000 pontom volt) mert kaptam vmi pineket is, plusz csillagokat is.
Erre a kör végén mikor töltené be a kövit kidob asztalra. Nemtudom, hogy jóvá írja e ilyenkor, de kurvára felbaszott.
Rohadtul igénytelenre sikeredett ez a program! :((( :((( :((( :(((

(#8529) Def26


Def26
félisten

Hát nem szép...?

Olvasni való, hátha érdekel valaki.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8530) Mrdevil válasza petymeg (#8524) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is pont ezzel a gondal küzdök,amikor így belaggol akkor nézd meg gyorsan tabbal a pingeket,én már láttam ott csodákat.Szinte nincs is nekem lag nélküli meccs. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8531) Źşë' válasza Def26 (#8529) üzenetére


Źşë'
addikt

csak a hatásfoka a gémben = 0val egy gol sniper ezerszer többet ér, ráadásul lassan táraz be

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8532) Pedro78 válasza BalaNce87 (#8528) üzenetére


Pedro78
senior tag

Elvileg jovairja, pl ha kilepsz egy szerverrol akkor is csinal egy "stat upgrade-t".

Te vagy az a Balance nevu jatekos aki szoktal jonni hozzank a -tRs- szerora?

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8533) Pedro78 válasza petymeg (#8524) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nekem "mikros netem" van ezzel kesz szivas a jatek sokszor, en is tapasztalom a csuszast is. Persze elofordul, hogy a pingem jo, folyamatosan nezem ha lagot erzek, es megis teleportalgatnak az emberek vagy epp akad az egesz. Valami olyasmit olvastam, hogy a pc-s verzio netkodjat elszartak mocskosul, boxon sokkal jobb es nem kell egy tar egy emberbe, ez a hc mod is rohej, levettek a hp-t 50-re, kiszedtek par elemet aztan nesztek ez a hc...vicc

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8534) F_Zolee válasza BalaNce87 (#8528) üzenetére


F_Zolee
veterán

Húzott gépnél előfordul, hogy ilyen gondok vannak. Én is tapasztaltam, miután próbából feljebb piszkáltam a procit...Akkor valahogy sűrűbben előjöttek ezek. De most alapon meg már nekem kellett most kilépni, mert balfasz bagázsba voltam már egy jó ideje...

(#8535) Gonz0 válasza Pedro78 (#8533) üzenetére


Gonz0
tag

Meséld el inkább, te hogy csinálnád a HC-t? Szerintem, a HC mód pont, hogy jó lett, a normál az ami idegesítő tud lenni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#8536) Pedro78 válasza Gonz0 (#8535) üzenetére


Pedro78
senior tag

Jo is lehet akar, ha megtalalod azt a szervert ahol komolyan veszik a gamat es valljuk be ez ritka publikon.HC-n javareszt meg tobb csipalama jatszik mint az alap szervereken, mivel hc-ben mindegy hol talalod el az ellenseget, az meghal, koszonhetoen az 50-re csokkentett HP-nek. Parasztvakitas az egesz a Dicetol, ugyanugy mint ez a VIP map pack 2, eleve benne volt a jatekban csak nem volt feloldva, nem volt jatszhato...

Mint mondtam, mi pont egy olyan szervert probalunk letrehozni ahol csapatjatek viszonylag mukodik es nem GL/m60 nubok futkoznak es szorjak a szarjaikat es nem lonek pofan CG-vel ha befordulsz egy sarkon. Csipakat is probaljuk beszabalyozni, (oldalankent 1-2 max).Persze ez nehez, es nem tudunk mindent eszrevenni elbol, de eddig akik feljottek javareszt azt mondjak tetszik nekik es ehhez nem kell hc mod.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8537) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Csúszik az R9 update

Friss hír, hogy a hétre beharangozott Battlfeield Bad Company 2 R9- es szerver és kliens oldali frissítés várhatóan egy hetet késik. Továbbra is tesztüzemben az új update. Arról, hogy mi szerepel majd benne kevés infó van. Várhatóan az autobalance bekerül a játékba, így felélegezhetnek végre a szerver adminok.

www.battlefield.hu

(#8538) Habib[HUN] válasza Pedro78 (#8536) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Teljesen egyetértünk. Viszont a csipa szabályozás necces. Mert ugyebár lehet vele egy domboldalról puffogtatni, illetve közelharcolni. Mozgásérzékelőket dobálni, shotgunnal aprítani a népet. Ez a része nehéz eset.
Tegnap a PH egyes szeró akkor volt a legjobb, amikor nem volt még tömve. Kb 16 ember volt fenn a havas mapon. Élvezetes volt, és próbáltunk csapatként előre törni. Amikor már tele volt akkor csak ment a hent.

(#8539) Joe-T válasza Gonz0 (#8535) üzenetére


Joe-T
tag

Osztom a véleményed a HC sokkal jobb mint az SC!!! :C

Pont azok a dolgok egyenlítődnek ki amik sokmindenkit zavarnak a sima mód alatt (sebzés, egy tár egy elenfél, állandó GL és Guszti)!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8540) hommeros válasza Pedro78 (#8536) üzenetére


hommeros
őstag

Tehát akkor úgy alakítjátok a szervert, hogy csak úgy lehet játszani, ahogy nektek tetszik, és a ti elveitekkel egyezik. Felesleges belekötni, ezt írtad le. Erre is van igény biztosan.

Sose értettem egyébként, egyeseknek a játékhoz adott fegyverek egy része miért noob kiegészítés. Szerintem az a noob, aki elrontja más játékát, és azt hiszi, csak az a játék, ahogy ő megszokta (vagy populárisan megszokott), vagy ahogy neki tetszik. :) A BF bizonyosan csapajáték lenne, de sajnos ez nem mindig valósul meg. Ez van.

Zsozsooooo:
Nah, ez egy jó hír. Előfordult velem olyan, hogy 4 / 10 csapatelosztásban harcoltunk. Vicces volt.
Főleg, hogy még azért se akart senki átállni hozzánk.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8541) Yany válasza Joe-T (#8539) üzenetére


Yany
addikt

HC-n pont hogy a Guszti a legkomolyabb cuccli. A GL-en ugye nincs célzó, a Guszti viszont nem ritkán triple meg multikillezik, mert ha az becsapódik, ott minden-ki-fekszik... :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#8542) medvezsolt válasza hommeros (#8540) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Egyébként nem mindig az van, hogy "nem akar átállni". Hanem pl. velem is előfordult már, hogy nem engedett átállni.
Az szerintem is gyerekes és nevetséges, hogy egyesek sirnak hogy miért lövöm le avval, meg amavval, ...hát azért mert a játék része és ha van akkor használom,nem?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#8543) Joe-T válasza Yany (#8541) üzenetére


Joe-T
tag

Igazad van, de HC-ben már a többi fegyver is igen-igen hatékony és nem kell belepumpálni senkibe egy egész tárat, hogy megfeködjön! A Gusztival meg csípőböl tüzelve nem túl jó a találati arány, így mindig célozni kell vele. Arról nem is beszélve, hogy tovább tart (nem sokkal!) míg a csóka a szeméhez emeli és céloz mint a többi fegyvernél! Ez idő alatt sokminden történhet! :D

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8545) Bavid válasza Pedro78 (#8533) üzenetére


Bavid
senior tag

Ebben lehet valami, néztem boxos vidiket és tök szarul célzott meg minden de simán megfeküdt az ellen, lehet az scben ez a netkód dolog a ludas hogy nyomathatod bele a tárat.

(#8546) Pedro78 válasza hommeros (#8540) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nem, mielott meghoztunk par szabalyt, olvasgattunk par forumot es folyamatosan ezek ellen a fegyverek ellen ment a rinyalas, ami valahol ertheto is. Mellesleg ez nem a mi szank ize szerint alakult igy (azert is de nem kizarolag) hanem pl ezek a szabalyok lesznek a Running altal hirdetett waron is.

Azt meg, hogy miert noob kiegeszites azt mar leirtam/leirtak millioszor, azert mert OP es sokkal erosebb mint a kaszton beluli tarsai. Az, hogy egyeseknek ezt nehez felfogni az mar mas kerdes, es ha csak ezekkel tud ervenyesulni akkor lehet menni oda ahol nincs korlatozas es lodozni egymast GL-el...az nagyon taktikus :)

Azert engedd meg, hogy egy ismert magyar klan es a magyar BF scene egyik elismert tagjat, Runningot idezzem,aki ezt a valaszt adta arra, hogy miert ilyenek a szerverszabalyok :

"Megpróbálom elmagyarázni. Szerintem azért, mert igyekeznek egy olyan szervert létrehozni, ahova olyan emberek járnak, akik adnak valamit magukra és a tudásukra, és nem m60/gl-el faszlámáskodnak, meg sniperral bénáskodnak a pálya széléről és kérik másodpercenként kétszer a mortart a fejedre, mert még m24-el is képtelen lelőni.
Miért ilyenek? Mert a DICE-nak nem tűnt fel, hogy az m60-as sebzése cirka 45%-al erősebb mint a többi fegyver ereje, kb olyan mint egy automata 100 töltényes m24.
GL: A fejlesztők arra találták ki, hogy színezzék a játékot, épületbontásra, távoli célpontok megsemmisítésére. Sajnos a vérpisták ezt kihasználják, és a szerverek nagy része gl núbok-ból áll, akik állnak egy ammo-s tobozon és szét gl-eznek mindent. Óriási élmény.
Recon: Már a neve sem sniper, de a sok nyomorék, úgy alkalmazza. Ha tehetnék, a fél szerver reconként a pálya széléről mortarozna, lődöznee. Mert nyomorék egy Rush módon támadni és védeni.
Összefoglalva: Sajnos a játékosok kihasználják ezeket az apróságokat, sok értelmes ember játékát és hangulatát lerombolva, amit a tRs szabályok felállításával próbál leküzdeni addig, ameddig a DICE nem lép valamit, és valszeg nem fog.
Küzdenek az árral, az emberi ostobasággal, amihez nekik rettentő kitartás kell. Sajnos nem vagyok biztos benne, hogy hosszú távon megéri nekik és elérik a céljuka, hogy egy értelmesebb-skillesebb állandó társaság alakuljon ki a szerverükön.
Szerintem nem fog sikerülni nekik, ahogy eddig senkinek sem, mivel a magyarok képtelenek egy helyre járni, képtelenek egymás mellett játszani normálisan. Egy külföldi közösségben értékelnék, elismernék a munkájukat és támogatnák. Nálunk fika, irigykedés, nem megértés és sértődés mérgezi meg a munkájukat.
Természetesen én örülnék a legjobban, ha csoda történne és tévednék, de eddig oly ritkán sikerült felülemelkedni a magyar mentalitásunkon."

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8547) aram01 válasza Pedro78 (#8536) üzenetére


aram01
nagyúr

magyarán ha bemegyek m60-al hozzátok,akkor bannoltok?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8548) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

TOTALBF BFBC2
Szabályok és irányelvek

Örömmel tapasztaltuk, hogy a magyar játékosok megtisztelnek minket és a TotalBF szerveren játszanak. Először is szeretnénk ezt megköszönni. Azonban nem hunyhatunk szemet afellett, hogy néha a játékosok modora és viselkedése hagy némi kívánnivalót maga után. Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára. Így szeretnénk, ha a következő néhány szabályt és irányelvet követnétek, amikor a szerveren játszottok.

* Mivel a játékban nincs még működőképes autobalance, ezért megkérnék mindenkit, hogy ha látja, hogy a csapatok létszáma között drasztikus a különbség, akkor ne legyen rest és álljon át a kisebb létszámú csapatba. Mindenki számára élvezhetőbb egy legalább létszámban egyenlő csapatjáték.
* A járművek lopása tilos. Ez vonatkozik azokra a járművekre, amelyek az ellenfél csapat bázisán vannak, azon a helyen ahová respawnolnak. A "közlekedési eszköznek" használt vagy 10 hpval a csatatéren hagyott járművek bárki által birtokba vehetőek. (A járművek szándékos "átruházása" külön jutalomban részesül.)
* A pont/zászló körüli C4-ezés tilos.
* A bázisok kempelése tilos. A védők feladata a védés, nem pedig a támadó csapat kezdőpontról való kijutásának meggátolása. Ugyanez igaz a támadókra is, az M-COM/zászló a játék célja, nem pedig a védő csapat módszeres irtása.
* Ügyeljünk a csapat megfelelő eloszlására. Nem feltétlenül szükséges, hogy a 12 főből 7 Recon kaszban álljon egy domb tetején várva a célpontra.
* Tiszteld a csapattársaidat, tiszteld az ellenfeled. Nem hiszem, hogy szükséges a magyar vulgáris szókincs teljes és visszatérő felvonultatása a csevegés közben. Ha lelőttek, így jártál, attól hogy káromkodsz, nem lesz egy halállal kevesebb a statodban.

Ezeknek a szabályoknak nem betartása következményekkel járhat. Nem ismerete NEM mentesít a büntetés alól. Remélem ezek a szabályok nem vették el senkinek sem a kedvét, célunk csupán egy mindenki számára játszaható szerver megteremtése. Köszönjük.

(#8549) aram01 válasza Zsozsooooo (#8548) üzenetére


aram01
nagyúr

"* A pont/zászló körüli C4-ezés tilos."
már elnézést de akkor mi a f@szra használjuk? kutat ásni? vicc ez a sok szabály,lassan ebbe hülyül bele mindenki :W Nekem a cod4-ben 3 szabály van:1 ne csalj,2 ne sk-z ne tk-z,3ne beszélj csúnyán és kész.mindig dugig vannak a szerverek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8550) Zsozsooooo válasza aram01 (#8549) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Egyet értek veled, a C4-t én sem értem a többi viszont betartható szerintem ! Na meg még ezt ha persze rushra is él ez a szabály "A járművek lopása tilos." mivel ha elvesztettük a pontot és megjelenik pl a tank akkor nem igen akarnám otthagyni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.