Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) lala42


lala42
őstag

Nektek megy ez a veterán program?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8102) PaJa1 válasza BandiHUN (#8084) üzenetére


PaJa1
őstag

Jaaa, hogy BC1hez van... azzal még annyit se játszottam mint a 2142vel :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8103) Fortissimus válasza lala42 (#8101) üzenetére


Fortissimus
őstag

en ma lettem veteran 1-es :)
csinalsz egy karaktert bf heroes-ban, aztan itt hozzaadod a bc2-es karakterhez es voila (+a tobbi bf jatekot is ha van)

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8104) Zolás válasza Fortissimus (#8103) üzenetére


Zolás
addikt

Kösz a tippet megvan a garand :R
Még játszani se kellett elég volt neki a karaktert megcsinálni. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8105) lala42 válasza Fortissimus (#8103) üzenetére


lala42
őstag

:C :R
De hogy a Bf 1942-t, az összeset. (road to Rome, secret wapons) a Bf Vietnam-ot, miért nem fogadja el? :U
Kiírja, hogy alreday cd key claimed

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8106) csana válasza Fortissimus (#8103) üzenetére


csana
senior tag

:R Korábban nem volt még képbe a veteran rész, de most hogy írtad én is ráreppentem, és hozzáadtam a bf2-t a listához. Egyből megkaptam a rank1-et, és miután beléptem a bc2-be, ott figyelt az m1 garand a fegyók között. Zsír!

[ Szerkesztve ]

(#8107) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nah szóval Gabipaci. Ez a hülye cset moderálta a "külön" szót. Nem káromkodtam mielőtt azt gondolnád. Azt nem kell TS-en megvitatni, hogy a kis vezérlőnél álló embert egyszerűbb lelőni, mint az UAV-t. Azt hittem, hogy ez már alap "tudás".

(#8108) aram01 válasza Fortissimus (#8103) üzenetére


aram01
nagyúr

semmi,azt hiszem sikerült :B

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8109) Borostás


Borostás
tag

Örömmel állíthatom (ennek legfőként Ciry fog örülni) de még 1 arany csillag és megvan a platina M95-re. Most hogy így belegondolok azt se tudom mit csinálok utánna, egyedül a recon amibe nagyából tudok mit kezdeni. Hmm szerintem maradok Recon és C4 re gyüjtök egy platinát, vagy késre. Minden esetre valószínüleg maradok recon, statomnak jót tesz hirnevemnem nem annyira de vele jár.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#8110) gabipaci válasza F_Zolee (#8107) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha vetsz egy futó pillantást a szánalmas statomra, könnyen rádöbbenhetsz, hogy ez igenis említésre méltó utasításnak számít esetemben. (hülye, a konzolt lődd!) Az utóbbi időben többet töltöttem a szerverek beállításávl, mint játékkal. Azt sem tudom, melyik pályán mi hol van.
Arról nem is beszélve, hogy én is tudtam volna mondani, hogy menj egy picit hátrébb, mert nem tudok a tankra lőni rendesen.
Mindezek ellenére igazán jó volt, és ha kiiktattam volna az UAV-ot, mégjobb lett volna.

Logitech hardware tester

(#8111) Borostás


Borostás
tag

Nem tom ez még mennyire érdekel titeket vagy hogy hányan tudnak róla de azér mégis itt van Hitman statja. Erre én nem mondok semmit de azér a róla folyó vitákba ezt is bele knée számítani. Ja és azt még nézzétek meg hogy ott a Insiginias-ek között van az a játékidős cucc és ott mennyi időt mutat.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#8112) Borostás


Borostás
tag

Hopp utólag elnézést de rosszat linkeltem ill néztem ez a rendes Fáradt vagyok már ehhez de lényeg ami lényeg kicsit necces a srác, ráadásul megszerezte a dögcédulámat ami bosszut kiált.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#8113) Fortissimus válasza Borostás (#8111) üzenetére


Fortissimus
őstag

Last Update:
2010-03-27 01:18 (legalabbis nalam)

amugy egyre kevesbe hiszek ezekben a statokban

ime egy anomalia

times called: 14536 :Y ki van zarva...

szerk; ja latom javitottad

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8114) ciry válasza Borostás (#8109) üzenetére


ciry
őstag

Hát, ja :K
Tegnap már nem gyengén vertem az asztalt időnként miattad :( :P

más: a HC mégis csak oda vonzotta a kongó 2.-esre a népet, csak idő kellett hozzá.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8115) Neoteric válasza ciry (#8114) üzenetére


Neoteric
addikt

ja mer egyes szervernek K.O. volt tegnap elég sokáig :U

PSN: ne0teric_sAN

(#8116) aram01


aram01
nagyúr

nekem itt csak 13-as szintet mutat :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8117) Neoteric válasza aram01 (#8116) üzenetére


Neoteric
addikt

én meg benn se vagyok az adatbázisba :/

PSN: ne0teric_sAN

(#8118) aram01 válasza Neoteric (#8117) üzenetére


aram01
nagyúr

az se rossz :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8119) ciry válasza Neoteric (#8115) üzenetére


ciry
őstag

[link] [link] Hiába volt szinte tömve az 1-es szeró, maradt magasan a 2-es kihasználtsága.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8120) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kellemes Húsvétet Minden Harcosnak! Legyenek Pirosak a Tojásaitok! ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8121) lala42 válasza BandiHUN (#8120) üzenetére


lala42
őstag

Köszönjük.
Mert ugye köztudott, hogy a legjobb tojásfesték a rúzs. ;] :DDD

Szemi82
Ne idegeskedj. Én sem vagyok a világon szerintük :N :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8122) Szemi82 válasza aram01 (#8116) üzenetére


Szemi82
tag

Hát nekem meg azt mondja hogy nem léteznek adataim. :N

(#8123) Szemi82


Szemi82
tag

Hagy kérdezzem meg hogy másnál is fenn áll az a probléma hogy szervereket nem tud a favoritokhoz adni de még a historyban sem jelennek meg?
Rendszergazdaként indítom a játékot de hiába.
Így szvsz. teljesen használhatatlannak minősítem a server browsert.
Még annyi hogy ez a gond a legutóbbi frissítéssel érkezett.
Másnak hasonló tapasztalat?
Esetleg külső progit lehet e használni erre a célra? (x-fire nem látja)
:R

(#8124) lala42 válasza Szemi82 (#8123) üzenetére


lala42
őstag

Amikor bejelentkezem ( a legutóbbi frissítés óta áll fent ) nekem sem ír ki semmilyen szervert. De ha full refrens-re kattintok, akkor behozza az összes létezőt. A kedvenceket a listában tartja és ott is van. Azt közvetlenül látom.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8125) F_Zolee válasza gabipaci (#8110) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem azt mondtam, hogy reménytelen volt az menet. Csak ezt az egy részt hamar meg lehetett volna oldani. Emellett azért sikerült jól kaszálnod. Elég volt ha a tankból kirohanókat egyből leszedted.

(#8116) aram01: ezen az oldalon meddig kéne várni, hogy megjelenjen az én statom is? Azt látom, hogy van egy sor...de egész addig frissíteni kell míg meg nem jelenik? :F

[ Szerkesztve ]

(#8126) Ghostface válasza F_Zolee (#8125) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nekem mindig azt írta ki hogy tele van a 100-as sor és nem szerepelek az adatbázisban. Naponta többször írogattam be a nevem aztán egyszer bekerültem a 100 frissítésre váró közé. Pár óra múlva már benne voltam az adatbázisban.

PSN: Nifty_Ghostface

(#8127) F_Zolee válasza Ghostface (#8126) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most eljutottam odáig, hogy volt 500as sor. Ez lement..de most azt írja, hogy várjak 20 percet. :N

Szerk: na most, hogy visszaléptem már kiírta. Hülye ez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8128) HS 2142 válasza F_Zolee (#8125) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát igen, folyamatosan nyomkodni kell a gombot :) Nekem 1 órámba került, beraktam egy filmet és 2 percenként rányomtam és nagy nehezen hozzáadta. Utána nem is érdekelt, azthiszem ha frissíteni akarod akkor is queue-olni kell...

Ezért szeretem jobban a Sigg-o-maticot, bár kevésbbé átlátható, gyakrabban frissül.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8129) Bavid válasza F_Zolee (#8125) üzenetére


Bavid
senior tag

Beírod a neved, rákattintasz felül az updatere, ált, kiírja hogy queu is full with 500 fogod és kattintgatsz rá előbb utóbb (kb fél perc max) kiírja hogy 500/500 majd 498/500 ilyenkor csak megnyitva hagyod az oldalt és magától megy le (néha azért érdemes az updatere rányomni, majd lemegy 0-ra akkor nyomj F5-öt és tádám.

(#8130) gabipaci válasza F_Zolee (#8125) üzenetére


gabipaci
addikt

Van középen a neved felett egy sor, ott katt az update gombra párszor, még ki nem írja, hogy valamennyi/500. Aztán fél óra múlva megnézed, és kész.
Amúgy nem tudom, mi alapján mérik ezeket a statokat, mert pl nekem tracer darts ból nulla találat van, pedig párszor már célbataltam, úgy is, hogy én irtottam ki utána a célt, meg úgy is hogy más. Akkor kaptam is assisstot rá.
szerk: beírtuk páran :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#8131) F_Zolee


F_Zolee
veterán

HS 2142, Bavid, Gabipaci: írtam már, hogy sikerült. Csak azt a 20 percet nem tudom akkor mire írta.

[ Szerkesztve ]

(#8132) simi762


simi762
tag

Hát fiuk!
Biztos Én vagyok a béna, de ez a játék, frankón beidegel!
Ez vakami ritka gagyi!
Már játszottam egy pár Online játékkal, de ilyet még nem b@sztam, hogy egy meccs alat, egy embert sem nyirtam volna ki.
Lövöm az ellen ezerrel, fejlövés 1000,erre Ő meg előkapja a kispisztolyt, és egy lövéssel leszed! :W
Ettől már egy kicsit kezdek megmenni.
Ettől a cégtől, tutira nemveszek több játékot.
Sajna a grafikai élménnyel nemtudják kárpótolni, a gagyi játék álltal nyujtotta szenvedést!
Ennyi!
Most biztos sokan negköveznek, de Én birom a kritikát!
Köszike!
simi

[ Szerkesztve ]

(#8133) lala42 válasza F_Zolee (#8127) üzenetére


lala42
őstag

Én most kerültem be. 348-tól nyomkodtam az updat-ot 0-ig :DDD Akkor nyomtam egy F5-öt és lám bekerültem. 20 perc alatt :Y :DDD

Csak némi türelem kellett hozzá :Y :W

MesserHUN

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8134) gabipaci válasza F_Zolee (#8131) üzenetére


gabipaci
addikt

Jól van, de válasz gomb után kimentem hamit adni a lányomnak, és nem láttam a közben történt hozzászólásokat :(

Logitech hardware tester

(#8135) F_Zolee válasza lala42 (#8133) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kivártam végül, mert már egyszer néztem ezt az oldalt és ez a sorban állást nem így gondoltam, hogy na majd nyomkodom, mint valami hülye. :DDD Azt hittem, hogy elég leadni a voksot és majd megjelenik, bezártam a lapot és utána ápdételtem, aztán furcsa volt, hogy megint elölről kezdi. :F ;] De így akkor tiszta már. Attól félek, hogy ha frissíteni akarja az ember ugyanígy pötyögni kell. :N[link]

[ Szerkesztve ]

(#8136) Bavid válasza simi762 (#8132) üzenetére


Bavid
senior tag

1) próbáld ki a hc modot ott biztos nem lesz ilyen élményed
2) annyira szerintme nem vészes a sebzés hülyeségei, megszokás kérdése én 1 tárral akár már 3 embert is leszedek (néha) annyi hogy ne egybe nyomd ki a tárat, mert akkor max minden2. golyó talál (próbáld ki egy faldarabon hány lyukat látsz...)

(#8137) lala42 válasza F_Zolee (#8135) üzenetére


lala42
őstag

Te is pötyögtettél? ;]

Hát igen! Akinek van ideje játtszani :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8138) F_Zolee válasza lala42 (#8137) üzenetére


F_Zolee
veterán

Közben azért megnéztem a dolgaimat és csak időnként néztem rá az oldalra. Szerintem 10 perc se kellett, hogy 0ra redukáljam a sorbaállásom. :)

(#8139) r-chee válasza Borostás (#8111) üzenetére


r-chee
őstag

Salalala.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8140) gabipaci válasza r-chee (#8139) üzenetére


gabipaci
addikt

Gondoltam... már előre mosolyogtam :DDD

Logitech hardware tester

(#8141) Target78hu válasza r-chee (#8139) üzenetére


Target78hu
aktív tag

:C

hkv.hu

(#8142) beni3d


beni3d
aktív tag

Sziasztok!
nekem egy olyan problémám lenne, hogy ha az egeret balra vagy jobbra húzom, mindkét esetben úgy érzékeli, mintha jobbra húztam volna, és ugyanígy, ha fel/le húzom, mindenképp felfele néz...
ezen kívül nincs másképp a billentyűzettel sem, tehát kizárólag előre tudok menni, mert visz ki jobbra mint az állat... :W
joystickem nincs, ami elhúzná, és nem tudom mi lehet a hiba...(a menüben még rendesen működik minden)
Kérlek segítsetek! :O

[ Szerkesztve ]

(#8143) gabipaci válasza beni3d (#8142) üzenetére


gabipaci
addikt

Vedd meg eredetiben, és ha akkor is lesznek problémáid, gyere vissza, segíteni fogunk.

Logitech hardware tester

(#8144) simi762 válasza Bavid (#8136) üzenetére


simi762
tag

Köszike a tanácsot!
Ki fogom próbálni. Az tárral kapcsolatban, meg hogy néha egy tár sem elég, hogy megpusztuljon az ellen.
Gondolom, itt még nincs annyi cheater, mint a konkurens játékban, de ez nekem azért elég furcsa. :U

(#8145) Bavid


Bavid
senior tag

Na jó tököm kivan az m60-al most nyomtunk egy kört port valdezen támadóként 16-6os k/d-m lett :W 16ból 15ször m60 ölt meg, hihetetlen álljatok már le vele emberek! :W :W

(#8146) aram01


aram01
nagyúr

he he jó lett

Bavid meg gránátot se dobjanak ugye? amerre mész ne is lőjön senki,ugyan már

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8147) Bavid válasza aram01 (#8146) üzenetére


Bavid
senior tag

jó lenne ;] de komolyan a dice nagyon gyorsan csináljon vele valamit mert ez így tré.

(#8148) Ghostface válasza Bavid (#8147) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha belegondolsz minden kasztnak van egy "brutális" fegyvere. Assaultnak ott a 40mm-es gránátvető, reconnak a mortar strike, engineernek a Carl Gustav, míg a medicnek az M60. Én is utálom hogy sokan rohangálnak medic-kel csak az M60-as miatt, de attól függetlenül ha előbb veszem észre őket, simán pofán lövöm gránát vetővel akár 4-5 méterről is. Gondolom ilyenkor ők panaszkodnak hogy a sok "gl-es noob", de ez a játék erről szól. Ezek a fegyverek vannak benne, neked is van lehetőséged ezt használni, vágj vissza ahogy tudsz.

PSN: Nifty_Ghostface

(#8149) Madn!ght válasza simi762 (#8144) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ugyanilyen élményem volt a játék elején (kb 12. szintig) Előtte CoD-ban megszoktam, hogy kevés lőszerrel levadászható az enemy, itt meg 2 tár kell egy ellenben. Meg rohanok előre, és akár egyedül megnyerek egy TDM-et.

(A bfbc2.ben) Kb. 12. szint környékén, mikor már van pár korrektebb csúzlid, akkor már könnyebben fragelsz.

Továbbá itt nem vezet eredményre, ha futsz előre egyedül, (ellenben a CoD sorozattal), mert vagy a sok csipa, vagy a közelharcban jobb fegyverrel rendelkező ellenség könnyűszerrel levadász.

Javaslom, míg nincsenek táposabb fegyvereid, csak a többi csapattársaddal együtt mozogj, különben hamar elhalálozol, és csak a negativ statot gyűjtöd. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#8150) gabipaci válasza Ghostface (#8148) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne is mondd, alig várom, hogy azt az ócska recon kasztot is meg az engit/medicet is végigtolja. Aztán mehetek vissza a 40mm-eshez. Nem lámulok vele, és simán kiszedem a hegytetőről az építkezésen lévő telepített géppuskást.
Nem is beszélve arról, szedtem már ki az m-com állomástól a világítótorony ablakából a megilletődött snipert.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.