Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Gripper válasza HS 2142 (#7897) üzenetére


Gripper
tag

Akkor oszd meg velem mire gondolsz, hátha nem is az amire gondolsz. Amúgy Port Waldez orosz kezdőről beszélek. A hegy oldalsó részéről beszéltem, nem a csipa spotról a tetején.

(#7902) Bavid válasza ForRedGlory (#7889) üzenetére


Bavid
senior tag

Ilyenkor irígykedek azokra akiknek nem csak 25-30 fpsük van:( én csomószor odamegyek az emberkéhez kb 10 centire vagyok rányomok a késre látom hogy vérzik és semmi :W meg fordul és fejbelő :W Ezért is szoktam le a késről inkább pisztollyal fejbelövöm, vagy defivel, vagy hegesztővel:D

(#7903) Gripper válasza ciry (#7899) üzenetére


Gripper
tag

Haha. Csakhogy te le sem szarod hogy ki támad. Csak mész és késelgetsz meg gustavozol világba, meg rontod a másik ember játékélményét. Kicsi fragvadász statbuzi. Kérem bannoljanak ki, mert trágár fasz vagyok. Részemről végeztem a magyar szerverekkel, meg a magyar "játékosokal".Az egész szarral Kommentet nem kérek úgysem válaszolok.

(#7904) gabipaci


gabipaci
addikt

Látod Ciry, így is lehet elhajtani a szerverről embereket, és nem is kellett betartanod semmiféle szabályt.

Felmentem a hegyre, és kipróbáltam, mit enged a map, ha védő vagyok. Na, azt el lehet felejteni. A hegytetőn lévő recon bagázs miatt indult el a hepciáskodás, azt meg is lett engedve, fel lehet menni, kivágni a nyakát, de attól tovább nem kell bemenni. Sajnos Valdezen nincs spawnpont, ernyővel esnek le az emberek. De ha felmégy a hegygerincre, onnan már szemüveg nélkül is le lehet szedni a potyogó embereket, akármilyen fegyverrel.
Erre semmi szükség.

Szerintem ezt a két napot, amíg admin vagy, bírd ki. Aztán úgyis úgy játszol, ahogy akarsz. Amíg valaki meg nem unja. Nem én leszek az, megnyugtatlak.

Logitech hardware tester

(#7905) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok
Lenne egy problémám, pénteken felraktam a win 7-et a gépemre (előtte Xp-volt), azóta meg folyamatosan kapcsolatbeli problémám van. Folyamatosan kilépeget a szerverekről mondván megszakadt a kapcsolat. Xp-n simán tudtam vele játszani sose lépett ki.
Azért írtam ide hátha valaki találkozott már ezzel a problémával win7-en és tudna nekem segíteni. Egyébként még a Gridet is tolom neten és ott is kilépeget a szerverekről :S

ja és routerem van

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#7906) gabipaci válasza nemeth989 (#7905) üzenetére


gabipaci
addikt

A routereknek saját tűzfala van, pusz van a win7-nek is, és ha esetleg valami egyéb védelmed van a gépen, az pulsz.
Mindegyiken engedd át a játékokat, bár én az egyszerűbb megoldást választottam, és minden tűzfalat kikapcsoltam.

Logitech hardware tester

(#7907) nemeth989 válasza gabipaci (#7906) üzenetére


nemeth989
senior tag

Kösz a gyors választ :K
Mindjárt meg is nézem, remélem most már nem fog 10 perc után kilépegetni :N

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#7908) mackosajt válasza Źşë' (#7888) üzenetére


mackosajt
addikt

Tegnap este Target mellé akartam menni Friends listből... természetesen ellen lettem... tojt a játék mindenre.
Iram kabóca mellé rakott be szkvadba is.

Amúgy itt meg mi zajlik? 24 óra alatt több hozzászólás tűnik el, mint szürke szamár a ködben.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7909) aram01 válasza Gripper (#7903) üzenetére


aram01
nagyúr

hiába hisztizel,máshol is felmennek a hegyre,és átvágják a nyakad ugyanúgy

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7910) ciry válasza Gripper (#7903) üzenetére


ciry
őstag

Ti támadtatok minket, rpg-vel, tankkal, meg minden szarral, nekünk gondolom semmit se lett volna szabad tennünk, csak kerülgetni a lövedékeket mi? :C
Felmentem, leszúrtalak, aztán meg Hitman meg kilőtt tankkal, nagy kemp volt :C
Kb.15/30 volt az arányom a végére, de nyertünk egy sokkal erősebb csapat ellen.
Gabipaci: késsel még ejtőernyőst nem késeltem és ez még csak nem is a hegyen volt.
Tiszta rosszindulatú a hozzászólásod felém, eddig is, ezután is jó gyereknek tartalak, de nem keresem a társaságod tovább semmilyen formában, úgyhogy engem ne fenyegess fos bannokkal, felesleges.
Felmenni fel megyek ezután is játszani, amigy lesz értelme.

Azt hiszem nem én vagyok aki elzavarja az embereket a szerverről ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7911) siriq


siriq
őstag

Hali!

Gyors kerdes! Favoritba hogyan rakom be a magyar servert? Probalnam de nalam csak waiting for data... van aztan ennyi.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#7912) F_Zolee válasza mackosajt (#7908) üzenetére


F_Zolee
veterán

Túl sok a személyeskedés már. Nem is a játék a lényeg. Igazából külön topik kéne a szabályzatok végett ahogy elnézem, mert ez csak a "mi" szerverünkre vonatkozna nem az egész játékra.

(#7913) Fortissimus válasza Bavid (#7902) üzenetére


Fortissimus
őstag

hiaba van 80 fps-em, a keseles akkor is ilyen, neha ugy erzem csak fenem a bicskamat a hatan :)

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#7914) woker válasza PaJa1 (#7891) üzenetére


woker
aktív tag

Nem is tudtam, hogy elfoglaltuk Németországot (de legalább is Frankfurtot) meg Angliát :DDD
El kell keserítselek, azok a szerverek egyáltalán nincsenek itthon (ellenőrizd csak le az IP-t, hogy ki birtokolja a tartományt), viszont öröm az ürömben, hogy van amelyik Frankfurtban van ami meg ugye európai internet központ...

(#7915) gabipaci válasza ciry (#7910) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, belátom, hogy bunkó voltam, felesleges trollkodás volt részemrő egy olyan ügyben, ahol ott jelen sem voltam.
Ha hiszed, ha nem, most döntöttem épp el, hogy kiszedetem a modikkal azt a hsz-em, de már sajna elolvastad.
Kb 10 perce írtam mackónak, hogy beszóltam Neked, de már meg is bántam.
Elismerem, valódi hülye voltam most.
Itt jegyzem meg, hogy a társaságom nem mostantól nem keresed, de ez a szived joga.
A hegyrejárást azután sem fogom büntetni, ha már nem adminkodsz, de befelé nem kell jönni tovább.
Bocsesz

Logitech hardware tester

(#7916) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Szerintem nyugodjon meg mindenki,egy játék sem ér ennyit,ráadásul ez tényleg csak egy JÁTÉK. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7917) nszero


nszero
csendes tag

Hello

Sajnos még mindig nem tudom elérni a Hungarian Sun II. szerverét.
A BC2 nic : Szenorb(HUN) . Felvennétek a barátlistába ?
Köszi.

(#7918) lala42 válasza gabipaci (#7904) üzenetére


lala42
őstag

Hallod!
Nem értem az embereket. A háborúban is vannak szabotázsakciók. :K Én soha nem pampogtam, mert valaki az ellen közül beosont a bázisunkra és sunyiban elkezdett ölni. Sőt élveztem, (minden más játékban is), hogy arra vadászhattam és megelégedettséggel töltött el, ha kinyuvasztottam az illetőt. ;] Külön presztízskérdést csináltam belőle, no meg jót tett az egómnak. :K :DDD Más haszna nem volt.
Viszont megértem a védőket is, hogy felmennek a hegyoldalra és elkezdik leamortizálni az ellent, mert pl. van fent a hegyoldalban 5-6 csipa, felváltva mortál, nos nincs nagy értelme hagyni őket. Meg kell tanítani, hogy ne üljenek a seggükön.
Pl. a tegnap esti téli pályán. A csapatunkban a hegyoldalon van 4-5 csipa, és mortalozza az épületeket, az előtte lévő tank meg szedegeti egyesével le az embereket. Egyedől próbálom lemortalozni a tankot, de semmi összjáték.
Alig tudtunk előre menni. :F
Hiába osztottam az észt. ;] :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#7919) aram01 válasza Mrdevil (#7916) üzenetére


aram01
nagyúr

ez nem játék hanem háború,viszont egy oldalon állunk ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7920) Cangooroo válasza lala42 (#7918) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

lala42: egyetértek veled base rape ügyben. Pl. nemrég amikor spawnoltam a bázisra egy csomó ellen közé kerültem egyből, csak az tűnt fel, hogy a csávó neve piros.. na mindegy összejött pár dögcédula :DD

viszont az összjáték az, amin múlik, főleg ha támadó oldalon állunk. Rossz azt nézni, hogy teli van M60 huszárral a csapatunk, viszont csak én vagyok, aki használja a defibrillátort, és teli van hullával a pálya :(

aMúgy szerintem is meg kéne nyugodnia mindenkinek, hiszen van látogatottsága a szervereknek, főleg az 1esnek, és én nagyon jól érzem magam, ha felmegyek rá, az hogy néha lelőnek zsinórban 4szer úgy hogy meg se tudok szólalni, az azon múlik, akivel történik. Ha kiakad rajta, vagy változtat a játékmódján és lelövi azt, aki eddig 4szer már lelőtte

[ Szerkesztve ]

(#7921) gabipaci válasza Cangooroo (#7920) üzenetére


gabipaci
addikt

Én viszont egyet értek saját magammal.
Ez majd akkor lesz háború, amikor 15mp múlva nem éledsz újra, hanem minimum eltörlik a cd kulcsodat, vagy kinyúl egy kéz a monitorból, és kalapáccsal eltöri a jobb kezedet.
Amíg ez nem így van, addig első a szórakozás, és nem egy emberé, hanem harminckettőé.
Éppen ezért lehet felmenni a hegyre, hogy a sniperek ne tudják elrontani a védők szórakozását, és ezért nem lehet beljebb menni a hegyen, hogy az egy hős ne rontase el a támadókét.
Mi ezen a bonyolult? :F :W

Logitech hardware tester

(#7922) BandiHUN


BandiHUN
veterán

igazán nem belevau...de annyit hozzátennék a hegyremenés ügyében...a támadók részéről a csipás jelenlét a hegyen nem csak a potyakill miatt veszélyes dolog,hanem mert az m-com-okat a bázisra bemenetel NÉLKÜL IS meg tusják vele oldani+nem is beszélve a domboldal mögül,elbújt tankkal való rásegitésről...tehát szerintem a védők hegyre menésének tiltása ilyen esetben nem logikus,hiszen nem csak kill szempontból jelentenek veszélyt az itteni csipák...de a hegyen túlmenés büntetését logikusnak tartom persze,de én nem látok nagy bűnt abban,hogy a védők nem hagyják szétbombázni magukat. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7923) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Istenem, hagyjátok már Port Valdez hegyes témáját!!!

Ha senki nem bír kiegyezni egymással, akkor ki kell venni a pályát, és kész!
De már nagyon unalmas ezt olvasni... :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7924) Pierre75 válasza PaJa1 (#7895) üzenetére


Pierre75
senior tag

Előbb meg kellett lesnem a virágboltit, hogy hogyan megy a gépen, mert a béta kapcsán nagyon sírtak a 4 magért. Na mondom, ez necces is lehet. Szerencsére optimalizálták, így multiban sincs gondom.

Már a Mafia is ilyen volt, öregecske procim volt, annak plusz128MB ram adott szárnyakat, ennél meg megúsztad egy vga cserével. Legalább nem kell az Ati driver-val kínlódnod.

(#7925) gabipaci válasza _Voyage_ (#7923) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez mondjuk nem rossz ötlet, meg azt a nyomi éjszakai havas pályát is.
Ezt a kettőt nagyon utálom.

Logitech hardware tester

(#7926) lala42


lala42
őstag

Majd jön a MOHA és ezt is elfelejtjük :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#7927) Cangooroo válasza gabipaci (#7925) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

akk az összes havas pályát rush-ban :DDD

nem csoda, eleget esett télen (meg márciusban) a hó.. :D

[ Szerkesztve ]

(#7928) Bavid válasza gabipaci (#7921) üzenetére


Bavid
senior tag

Így van! Én is nyugodtan felmegyek a hegyre és kinyírom akit ott találok de nem kezdek el befelé lövöldözni 1) mert paréjság 2) mert 1 kill után nyakamon az ellen csapata és döglök:D
Amúgy meg ha ennyire nagy probléma akkor tényleg vegyétek ki a mapot azt csá.

(#7929) Screamer84 válasza nszero (#7917) üzenetére


Screamer84
tag

Keress rá újból, nálam is szürke miután betettem a favoritok közé, különben meg egész nap üres volt, legalább is amikor ránéztem.

(#7930) PaJa1 válasza woker (#7914) üzenetére


PaJa1
őstag

Magyar IPnek jelzi, legalábbis gondolom az alapján tette ki a zászlót a gametracker.
Na mindegy, csak nekem az angliai Sun szerverekre nem a legjobb a pingem, legalábbis a szerverkeresőben oda 40 felett írja, ahova csatlakozni szoktam azoknak meg 15-30 közöttiek. Bár ezek az értékek a játékban így is 140 köré csoportosulnak sajnos.

Port Valdez maradjon, bétában is szerettem és nem untam még meg. Pár napja tök jót heliztem rajta. Csak a 2. felvonásban egy lámpaoszlop szabotálta a műveletet :D

Bad Company 2ben fognak kialakulni csapatok/klánok amik majd egymás ellen komoly küzdelmet vívnak. Taktikusan szépen lassan nyomulva egymást segítve úgy, hogy mindenkinek megvan a feladata és azt csinálják ami a csapatnak jó?
Mert eddig csak publikus szerveren való ökörködést láttam, kisebb nagyobb csapatjátékkal.

gabipaci,
ha a kettes szerver marad HCban (amit nagyon remélek), akkor nem lehetne ezt a nevébe is beleírni?

Hey Scr3am, már találkoztunk a csatamezőn :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7931) aram01


aram01
nagyúr

mi van a szerókkal? kifagynak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7932) Screamer84


Screamer84
tag

Nah hát volt szerencsém gamelni a Sun II szerón 1 órácskát, hát itt sem fogja fel sok ember a lényeget, csapatomban 7 sniper ebből 5 kempel és meg sem mozdul hogy plantoljon nagy nehezen lerakjuk 2-3an erre saját team lebombáz.... jah de lőni azt nem tud a sniperral a nagytudású, sok értelme van az ilyen embereknek, csak a helyet foglalja az olyanok elöl akik játszanának normálisan idióta népség..... :(( Kár hogy nem lehet beállítani csapatonként csak max 3-4 fő használhasson sniper-t.

PaJa1: Hol, mikor? mire nem emlékszel te :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7933) BandiHUN válasza Screamer84 (#7932) üzenetére


BandiHUN
veterán

ide is kellene a teamkillre a reflect...akkor odafigyelnének.tényleg,ebben a játékban nincs ilyesmi esetleg?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7934) Bavid


Bavid
senior tag

Counqesten könyű késelni:D

(#7935) Screamer84


Screamer84
tag

Most meg átállt a Sun II normál modra, oda a HC :((( , sehogysem jó ez így.

Lorenzo9: Jah ez lenne a legjobb és egyből figyelne mindenki, amúgy jó kis meccs volt csak kár hol féúton behalt a szeró.

(#7936) Źşë'


Źşë'
addikt

csináltam egy kevés pontot :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7937) BandiHUN válasza Screamer84 (#7935) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,lehetne ilyen.avagy esetleg ha van ilyen,akkor figyelni a teamkillereket valami progival,és kickelni,mint az autobalance-nál...a pontlevonás nem ér sokat,asszem'csak valami -15 pont a teamkill...
nekem egyébként tetszett a hc,kicsit megoldja az ember pingproblémáját,hogy itt nem kell annyi golyó,a simában sokszor cumizik az ember,hiába céloz jól,könnyen belefut vagy az egyszerrekillbe vagy olyanba,hogy ő lő előbb,és mégis akár szembekéselik.itt akit megküldtem valamivel,ki is purcant,ha eltaláltam...a cod:mw2-t is ezért tolom only hc-ban,amióta multizok,ott is kábé az van,hogy 1 tár/ellen,és ha valaki mozog,már irtó nehéz kicsinálni a nagy ping miatt.a cod szériának ráadásul betegsége a közelharc,szintén furán alakul néha akár valaki hátbatámadása is,de ott legalább a kés működik rögtön :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7938) simi762


simi762
tag

Halihó!
Nagy nehezen sikerült beregelnem a játékom, mivel már az elején nem akart beengedni az online-ba, mivel állandóan azt irta ki, hogy nem megfelelő a jelszavam, de Én tutira jól irtam be :W
Na szal az a gond, hogy motmeg nemtalál szervert.
Mi a lófütykös lehet ezzel a cuccal?
Azt hallottam hogy nemigazán áll a helyzet magaslstán az EA, de hogy ennyire!? :U
Köszike!
simi

(#7939) Screamer84 válasza simi762 (#7938) üzenetére


Screamer84
tag

A szerver gondok a X-box360 tulajokat érintette , ott voltak gondok, profil vesztés, szerver hibák és sokakanak lenullázódott a rang. mielőtt elindítod a játékot megpróbáltad updatelni? Különben simán kell mennie mindennek.

(#7940) Rotyóóka válasza Źşë' (#7936) üzenetére


Rotyóóka
csendes tag

ja te raj vagy :D

(#7941) simi762 válasza Screamer84 (#7939) üzenetére


simi762
tag

Igen a frissitéseket ma töltöttem le, és fel is telepitettem!
Az elején, amikor a klánt kérdezi, oda be kell irni valamit?
simi

(#7942) HS 2142 válasza Źşë' (#7936) üzenetére


HS 2142
őstag

Gartula, hány fegyverre kaptál aranycsillagot?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7943) v!ct0y válasza simi762 (#7941) üzenetére


v!ct0y
veterán

Oda nem kell semmit írni az álltalában csak klánoknak van oda lehet írni a prefixet.
Frissítsd a pb-t is

[ Szerkesztve ]

(#7944) gabipaci válasza Screamer84 (#7935) üzenetére


gabipaci
addikt

Valaki jól belenyúlt, alig tudtam visszarakni.
Most megint HC.

Logitech hardware tester

(#7945) woker válasza PaJa1 (#7930) üzenetére


woker
aktív tag

Legfeljebb csak a HUN/Hungarian szavak miatt vagy külön az állította be aki hozzáadta az adatbázisukhoz. Ha dobsz egy traceroute-ot az ip-kre rögtön látni fogod majd, hogy nem magyarok.
Itt egy példa (online traceroute-al csináltam egy angol szolgáltatótól mivel valamiért a gépemen nem megy normálisan):
Szerver: TRS - Squad of Traitors - BFBC2 HUN (ip: 85.236.100.200)
1 www-gw (217.14.129.1) 0.347 ms 0.309 ms 0.241 ms
2 ge-0-1-0.me-julie-thn.hotlinks.co.uk (217.14.130.65) 0.488 ms 0.476 ms 0.492 ms
3 linx1.multiplay.co.uk (195.66.224.224) 0.740 ms 0.729 ms 0.742 ms
4 dc12.multiplay.co.uk (85.236.100.200) 0.619 ms 0.604 ms 0.618 ms

Ha Magyarországon lenne akkor Angliából bajosan érném el a szervert 4 ugrásból.

[ Szerkesztve ]

(#7946) simi762 válasza v!ct0y (#7943) üzenetére


simi762
tag

Most raktam fel ismét a gammát, és frissitettem a játékot.
Állandóan azt irja ki, hogy nemtalál szervert.
Már egy kicsit kezd kilenni a bakancsom! :U

(#7947) Rotyóóka válasza simi762 (#7946) üzenetére


Rotyóóka
csendes tag

tűzfalon engedd ki

(#7948) simi762 válasza Rotyóóka (#7947) üzenetére


simi762
tag

Sajna már azon is tulvagyok! :O
we coluldn't find eny game, please try again
Ezt irja ki álendölon! :W

[ Szerkesztve ]

(#7949) Rotyóóka válasza simi762 (#7948) üzenetére


Rotyóóka
csendes tag

biztos a legfrissebb kliensel vagy? Meg frissítés után indítsad újra azért a gépet

(#7950) simi762 válasza Rotyóóka (#7949) üzenetére


simi762
tag

Másodszorra is újrainditottam a szekeret!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.