Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) gabipaci válasza ciry (#7596) üzenetére


gabipaci
addikt

Ajánlom figyelmedbe ezt a hozzászólásomat, ami talán válasz az alpinist kérdésre.
Ebből is kiderül, hogy nem a sniperért felmenőket szeretném kiszűrni.
Nem tudom, hogy ezt miért nem tudod elfogadni? Ettől nagyobb teret mit szeretnél még?
Írjam át a játékot, hogy bemehess a tankért?

Logitech hardware tester

(#7602) Bavid válasza ciry (#7596) üzenetére


Bavid
senior tag

Mondjuk eléggé meglepődtem, nem tudtam addig hogy ne lehet oda lőni (fizikailag, nem elvileg) de ha nem állok egy helyben mert írok akkor nem is tudsz kiszedni, szóval ált. nem jelenthet igazi veszélyt. És egyet értek hogy felesleges ez a szabály kényszer, a balancera kell figyelni és kész (az is szinte csak itt ilyen nagy probléma, valaki kicsit is rosszul áll már lépnek le\át, nem akarnak rossz statot a haverok előtt... Ez a legnagyobb baj)

(#7603) mackosajt válasza ciry (#7596) üzenetére


mackosajt
addikt

Linkeltél ide 3 hozzászólást.

3 admin a 10-ből.

A 3 hozzászólóból DieHard azt írta, Gabi döntsön, egyébként csak a konkveszten fog addig is büntizni répelésért. (Ha jól értelmezem)
Vagyis akkor csökkentsük le 2-re a határozott véleménnyel a védők jogaiért kiálló linkeket.

r-chee eme jogok ellen van, ha jól értelmezem, mint ahogy én is, na de nem radikálisan.
Menj fel, szedd le a csubakkát, aztán kotrás.
Ha te oda felülsz, ugyanolyan kemper vagy, mint akit "féreg"-nek nevez a kolléga.

A 2-es szeró címét illetőne viszont nagyot csalódtam benned Ciry. Nem ilyennek ismertelek meg. Hidd el, nem csak én lepődtem meg az utóbbi időben a megnyílvánulásaidon.

písz

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7604) ciry válasza gabipaci (#7601) üzenetére


ciry
őstag

Elsősorban nem magam miatt írogatok elhiheted, hanem az átlag felhasználók védelmében.
Bejön, lelő egy snipert, meg egy őt tápláló admint és repül, mert a játékot úgy írták át(a béta verzióból), hogy fel lehessen menni.
Ha nem az lett volna a cél, hogy felmehessen, nem így csinálták volna meg a gémet.
Én sajnos nem nagyon szoktam hegyet mászni, mert tériszonyom van, így az esetek túlnyomó többségénél inkább lent várom mérnökkel a tankokat, támadókat.
Mackósajt: +1 fő, az meg én volnék.
Nem változtam én meg semennyire, csak ha fizetek valamiért, akkor az tetszen is.
Biztos nem fogom azt írni, "igen Mackó, ha bántottak a nem létező főbézen, akkor igazad van, ha kickkelsz", ha nem ez a véleményem.
Az igazi játékosok csak balance esetén szorulnak segítségre és az ONLY NOOBS tökéletesen jó név egy olyan szerverre, ahol a támadókat kell védeni.
Ha komolyan gondoljátok ez az erőlködést, keressetek más bérlőt, mert én olyan szerver szabályokat úgy sem fogok betartatni, amik 3-4 ember játékát segítik, míg a többségét elbasszák.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7605) Target78hu válasza Bavid (#7602) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A le/át lépkedés elég gyakori és már bétában is volt ,persze annak aki a nagyobb oldalon van nem feltűnő ill. nem zavarja! De ez csak a játékosok hozzáállása miatt van "nekem jó legyen a többi 31 le van pottyantva hő" ,ha több meneten át ez van ,akkor én is keresek egy másik szervert (csak ugye ,arra a szerverre nem megyek többet inkább ,mert ott jellemzőbb)
A szerver keresés külön felér egy játékkal ,mert vagy 20-30 nem fullos szervert végig kattogtatok ,hogy HC nem HC s közben van mikor kifagy ,de ha meg beférek tuti laggtanya fogad :D

hkv.hu

(#7606) Joe-T válasza Bavid (#7602) üzenetére


Joe-T
tag

Engem a legkevésbé sem érdekel a statom így akkor is maradok a gyengébb oldalon, ha nagyon kiegyenlítetlen a küzdelem!
A játékért játszom és nem a stst miatt!
Szomorú is vagyok amiatt amikor jönnek a kemper bajnokok és minden mindegy alapon csak a statjukat fényesítik! Tisztelet a kivételnek! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7607) Target78hu válasza Joe-T (#7606) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Engem se hajt a stat ,de vagy 4330 motion bogyót elszórtam (bf2 ben nem lett meg még a 7000 flashbang csak 6933 amiben smoke is van sajna :D) ,kár hogy nem maradnak ott a pályán esne-kellne mindenki + sípúna mind ,tiszta dizsi lenne :D

hkv.hu

(#7608) Joe-T válasza Target78hu (#7607) üzenetére


Joe-T
tag

A BC2-ben van flashbang?
Ha lenne néha nem lenne rossz! Azt tudom, hogy smoke van, azt használom is néha!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7609) Target78hu válasza Joe-T (#7608) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A nincs ,de lehetne paprika spray vagy tazer az ellenfél bosszantására :D

hkv.hu

(#7610) Joe-T válasza Target78hu (#7609) üzenetére


Joe-T
tag

Van még mit fejleszteni ezen a játékon! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7611) ciry válasza mackosajt (#7603) üzenetére


ciry
őstag

Kihagytam 1-2 dolgot:
1.te nem vagy bérlő az 1-es szerveren, ergo a te véleményed csak a felhasználóékhoz számítandó.Én se szólok bele a 2.-es dolgaiba, hasonlóan tehetnéd ezt te is.
2.DieHard ezt írta: "én adminként egyet nagyon be fogok tartani: hogy conqest pályákon ne legyen baserape. kidobálom az embert legyen az akár admintárs is.
többi szabályt egyelőre betartatni nem lehet."
Tehát ne csökkent le semmit.
r-chee és DieHard is elfogadja amit Gabipaci dönt,erről van szó, nem feltétlen arról, hogy nekik is ez minden vágyuk.
A többiek meg már leírták párszor.
Tehát eddig 4/2 vagy 3/3, ahogy vesszük.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7612) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Szépen elkezdtem tolni a Single kampányt. Szomorúan tapasztaltam, hogy a korántsem friss konfigomat megette kenyér nélkül. :O

Igaz elég régi vidkari driver van fent, hátha egy frissebb segít, de sajnos elég borúlátó vagyok ebben a kérdésben is. :(

MOD: csakhogy magáról s játékról is szóljak: még az első "pályát" tolom, de tetszetős a dolog, csak hát a szar gép kicsit lenyomja az élményt. :U

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7613) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Az mondjuk tényleg érdekes, hogy jogtalanul kidob a szeró. És hogyan dönti el, hogy kit dob ki? Aki utoljára lépett be?
Amúgy számomra iszonyat nagy csalódás, hogy egy alapvetően többjátékos módra fejlesztett címnél ilyen alapvető dolgokra nem figyelnek, mint az autoteambalance. De az is érdekes, hogy nem tudták kijavítani azt, hogy kilássak az Mg-ből. Ez már többször az életembe került :DDD
Vagy pl ez a kimegyek a pályáról és 10 sec után commited suicide. Egy fokkal jobb, mint az, hogy láthatatlan falba ütközöl, de mikor heliből ugrok ki vagy véletlen túl magasra emelkedem helikopterrel akkor is berobban az egész heli és a társaim is szopnak mind emiatt. Nem beszélve a UAVről, mikor sokáig tolod és kezdőn állsz végig. :O
Azért valljuk be, hogy ezek mind-mind igénytelenséget sugároznak. :F
Nem beszélve a sebzésmodellről. Volt, hogy engem azzal a kis szar smgvel terítettek le távolról én meg sniperrel nem tudom ellőni. Olyan, mintha a fizika csak a mesterlövész által leadott lövésekre vonatkozna. :(((
Tegnap Panamán 5 golyót lőttem ki egy egyhelyben álldogáló engineer bácsira. Egy sem talált. És nem bennem van a hiba, mert máskor meg 10 sec alatt 5 embert terítek le fejessel.

[ Szerkesztve ]

(#7614) PaJa1 válasza gabipaci (#7570) üzenetére


PaJa1
őstag

Én örülnék neki, ha lenne pár admin a 2es HC rush szerón :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7615) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Engedjétek meg, hogy kicsit beleszóljak,mert rossz nézni ahogy vitatkoztok...

Nemhogy élveznétek a játékot!

A balance-ra visszatérve, ha csak nektek -adminoknak- van annyi eszetek, hogy kompenzáljátok a csapatonkénti létszámot (mivel vagytok néhányan), már meg van oldva a probléma.

A csúnya beszédre meg egyszerű a válasz: Kick, szintén megoldva.

A kempelgetés-hez meg alkalmazkodni kell!
3-4 emberrel meg kell indulni és áttörni a kempelőkön, miután megbomlik az "egyensúly"
már egyszerűbbé válik a dolog.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7616) Doki-HUN1978 válasza Kareszovics (#7612) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A gépeden pedig -elvileg-jól kéne fusson a játék?! :F

Szedd le a legújabb vga driver-t!

Ha értesz a tuninghoz, akkor a procidat kicsit húzd feljebb egy jó hűtő kíséretében!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7617) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#7615) üzenetére


gabipaci
addikt

Én már itt állást foglaltam, ezen nem változtatok.
Ezek a szabályok eddig is jók voltak, ezután is maradnak, a kulcsszó a "rugalmas".
Nem kívánok ez ügyben további vitát indítani, és reagálni sem fogok rá.

Logitech hardware tester

(#7618) elbandy2


elbandy2
csendes tag

Hali HUN =cBc= szerver NO RULES.Akit idegesítenek a szabályok jöjjön nyugottan.Csak a trágár dumáért jár bann.

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#7619) PaJa1 válasza BalaNce87 (#7564) üzenetére


PaJa1
őstag

Engem a nem sorozatlövős mesterlövészpuskák mindig 1 golyóból szednek le. Volt olyan menet, hogy támadóként nem tudtam 10 métert előre menni mert a védőknél hátul ment a kempingsajt 3-4 csombos Chewbakaval, nekem meg esélyem nem volt még észrevenni sem honnan lőnek, nem hogy kiszedni őket.

Az miért nem jó megoldás, hogy ha valami nem tetszik az éppen online adminnak akkor szól előtte, figyelmeztet majd utána cselekszik? Persze ez személyes ítélőképességen, vérmérsékleten múlik. De egy szabályt nem lehet ráhúzni mindenkire mert különbözőek vagyunk. Bár ekkor a szerver veszítené el egy "egységességét", de szerintem még mindig jobb mint itt civakodni. Ha meg több admin is fent van akkor majd megbeszélik mi legyen.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7620) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Ez már kicsit nevetséges. Gondoltam nem szólok bele a vitába döntsék el az okosok de úgy látom nem nagyon megy. Ha érdekel valakit az én véleményem : 1. akik tsen vannak mindkét csapatba álljanak (támadó-védő), akár ts-en is ( de ez nem fontos) és így nem lesz probléma abból, hogy az egyik csapat mindig fix 12-14 emberből áll és onnan nincs kit kitenni a balance érdekében. 2. ami a legnagyobb gond volt a balance kérdés az megoldódott nem tudom mi ezzel a gond úgy kell bellitani, hogy egy ember különbség felett dobja ki a faszt aki nem a kevesebb létszámú csapatba állt és akkor nem veszít pontot mivel akkor jött be. 3.én nem szoktam felmenni a hegyre viszont nagyon gáz ha várom az ellent és a csapattársaimnak már 10 killje van és én még nem láttam egy embert sem mivel én az MCOMok körül vagyok és ugye odáig nem jutnak el. Viszont mint támadó olyannal sem találkoztam, hogy ne lehetett volna visszaverni a védőket a hegyről és környékéről az MCOmok környékére. 4. engem az sem tud nagyon érdekelni ha valaki beszól max jót kacagok rajta, majd abbahagyja. A többit majd Ts-en

(#7621) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Aszem Balance írta feljebb a fizikát és én is a sniper-t hozom fel példának, gubbasztok egy bokorba M95-össel a kézbe 12X zoom én "alig" látom , rálövök a medicre ,talán nem is sebződött,erre visszalő lmgM60-nal és két-három lövésből kampec nekem :Y kérdezem WTF ??? , elég kamu :(((

[ Szerkesztve ]

(#7622) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Két videjót találtam ,hátha oldódnak a fászültégek és a csűlátás :
[link] és [link] ;)

hkv.hu

(#7623) antikomcsi válasza Zsozsooooo (#7620) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

"dobja ki a faszt" ?

Kicsit visszavehetnél a véleményedből.

(#7624) ciry válasza gabipaci (#7617) üzenetére


ciry
őstag

Jó, akkor majd rugalmasan kezeljük.
E hót fizetem, a következőt még nem tudom megmondani, majd meglátom mennyire rugalmas a beton.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7625) DieHard


DieHard
senior tag

1. dobom a káromkodót, csunyán beszélőt. természetesen figyelmeztetés után.
2. bf2-ből kicsit beuntam tv2 szervereken a hajó bombázást, kempelést. aki tudja miről beszélek érti. ezért tartom magam a no bc-hez conqesten. egy figyelmeztetés után sorkick, legyen az akár a csapatomba lévő, vagy akár admin.
3. a hegyre felmenőket nem fogom kidobni, eddig sem tettem, megyek hátra fát dönteni,
meg keritést késelni meg dobni csomikat a betonfalnál lévőknek. aki akar másszon hegyet, gyüjtse a pontokat, én ezt igy tartom fairplaynek. másik körben ugyis mi támadunk. azután meg mapchange.
4. azonnal átállok a gyengébbik, kevesebben lévő csapatba. ha nem teszem szemrehányást dobálhattok rám. anyázhattok érte, persze nem játékban :)
5. és most pacinak: ha ez igy megfelel, szivesen adminoskodok, ha nem jó igy szólj. eddig mindenkivel megvoltam, jó kis csapat, nem vitatkoztam senkivel, ezután sem akarok, inkább nem leszek admin.

nem szabály, de hagyjuk már abba pls a : "fszom kivan a gl-el, gl-es köcsögök, gusztávos köcsögök, sniperes köcsögök stb dumát" ezen a dolgokon ugyem tudunk változtatni felesleges ilyeneket irkálni. szabad fegyverválasztás van. teamspeaken persze jó muri hallgatni ezeket, de nem erről beszélek.

én ezzel be is fejeztem ezt a témát.

(#7626) mackosajt válasza ciry (#7624) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát Ciry, te nem látod, de megváltoztál. Sajnos.

Én nem vagdalkóztam azzal, hogy ki hol bérlő.
Te vagdalkózol ezzel, és még javaslod is, hogy mi legyen a szerver neve...
... de te nem szólsz bele a 2-es dolgába.

Azért majd gondolkozz el azon, hogy milyen voltál BC2 előtt, és milyen vagy most.
És szerintem hanyagold ezt a ki hol bérlő dolgot. Meg lehet nézni, kik akarták a nem túl menő HC rást a 2-esre.

Szerintem én itt részemről lezártam.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7627) gabipaci válasza DieHard (#7625) üzenetére


gabipaci
addikt

Maximálisan egyetértek a hozzáállásoddal (de buzi szó, ezt tényleg így kell írni?).
Nekem sokkal többet ér az, hogy Te nem mégy be a bázisra, hegyre kempelni, mint az, hogy ezt betartasd valakivel is. Te megérted, hogy adminként nem a büntetés, hanem a jó példával való elöljárás a fő feladat.
Sokkal célravezetőbb mint bármi.
Mindenképp szeretném ha maradnál!

Logitech hardware tester

(#7628) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Egyik szerver sem megy. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7629) gabipaci válasza _Voyage_ (#7628) üzenetére


gabipaci
addikt

Megy mindkettő, nem tudom mi volt. log file.ban nincs semmi.

Logitech hardware tester

(#7630) PaJa1 válasza gabipaci (#7629) üzenetére


PaJa1
őstag

Hogy ha már HCban van a kettes akkor a nevébe nem lehetne ezt beleírni?
Keresőben csak ez alapján látszik nézem, hogy melyik szerverre megyek, meg szerintem mások is, hogy HC v HardCore benne van e a nevében.
Lehet, hogy ha tudnák az emberek, hogy ez is HC akkor többen lennének.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7631) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

"figyelmeztetés után sorkick, legyen az akár a csapatomba lévő, vagy akár admin"

Na gyorsan játszunk sokat, mert -ha így alakul- ez a szerver nem lesz sokáig életképes! :)

Biztosan ismeritek a mondást: "Közös lónak túros a háta"

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7632) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#7631) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem értem mi ezzel a bajod, maximálisan támogatom, hogy az adminokat is ki kell rugni, ha úgy viselkedik.
Ja, az egyes szerver június 1-ig, a kettes július 16-ig ki van fizetve.
Addig biztos nem lesz semmi gáz vele. Minden marad a régiben.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#7633) ciry válasza mackosajt (#7626) üzenetére


ciry
őstag

1.Kösz a bíztató szavakat.
2.A 2-es szervert sosem kértem, hogy HC legyen, csak írtam, hogy jelezték, lenne rá igény.
Legutóbb mikor kértem, hogy 1 hétre próbáljuk ki az 1-est, nem jött be a többieknek a nagy ötletem, tudomásul vettem és annyi. Gondolom most meg én hoztam a szerveretekre a bajt, azért kong.
Az ONLY NOOBS-on meg nyugodtan rágódj csak, hisz alig-alig volt aki kempelésre, meg a baj tudja milyen csúnyaságra hivatkozott itt rajtad kívül.

Unom a sok vitát, meg szabályt, átállást, felelősségrevonást, főnökösdit, személyemben való turkálást, úgyhogy ha nem gond a ts-en való jelenlétem( a fiúkat nem hagynám szívesen ott) átadnám a helyem valami rendmániásnak, mert így is-úgy is úgy játszom majd ahogy tetszik, nehogy baj legyen, hogy adminként.
Legfeljebb majd máshol, mással, ha minden kötél szakad.
Uff.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7634) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A PB ledob punkbuster failure-el....
Amúgy cod2 futtatásakor ment a punbuster A és B is, itt egyik se fut, persze ebből eddig nem is volt gond, imádob a pb-t hogy minden szarságért kidob, cod-ba kb azért kidobott, mert színes volt a neved....

[ Szerkesztve ]

(#7635) DieHard válasza Doki-HUN1978 (#7631) üzenetére


DieHard
senior tag

sztem nem kivételezhetünk. nem akarom hallgatni a gamerektől hogy : bezzeg az adminnak lehet. a szabályok mindenkire vonatkoznak. és ha az admintársaknak nincs annyi eszük hogy betartsák.... :F

(#7636) }{3@Đ$}{0ot válasza Target78hu (#7622) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

az első az király,paródia szerűség!! :D

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7637) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Jut eszembe: Tegnap felmentem a 2-es szerverre (ami akkor még üres volt), hogy játszunk egy jót.

Egy-két srác csatlakozott hozzám néhány perc múlva, de kb. 10 perc múlva ők is leléptek.
Pár nappal ezelőtt ugyanígy sitty-sutty tele lett a szeró, tegnap meg senki, de még ha jól emlékszem este sem lettek.

Nem jön be a HC a nagy többségnek, vagy csak akkor nincsenek mikor én nézem?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7638) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#7632) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Semmi bajom ezzel, csak elég mókás lesz, mikor másnap megy itt a fórumon az adminok között az anyázás, miután előző este rugdaljátok ki egymást a szerveretekről... :B

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7639) Target78hu válasza }{3@Đ$}{0ot (#7636) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Röhögtem rajta én is ,nagyon ötletes és ami még érdekes ,hogy tényleg előferdül egy-egy ilyen szitu ;)

DieHard -szerintem kb ilyen egy igazi admin ,aki így gondolkodik és vélekedik!
( nálam a "mindenki hüJe csak én vagyok helikopter" és "nekem jogom van hozzá és megtehetem ,kuss halandó vagy kick ban reset stornó" felfogású admin , az minden csak nem admin a szememben! pl.: mint bf2 ben egy-két szerveren admin kempel ,ha lelövik-szólnak hozzá-ránéznek kickel vagy netalántán csítel nyugott szívvel és totál nem foglalkozik azzal ,hogy rendet tegyen ,mert megteheti)

hkv.hu

(#7640) DieHard válasza Doki-HUN1978 (#7638) üzenetére


DieHard
senior tag

ezt én nem fogom megvárni. ha jogosan kapta akkor nincs miről vitázni. ha meg élesedik a helyzet akkor léptem. nekem az adminkodás nem lételemem.

Target78hu: köszi, igyexem ugy csinálni hogy jó legyen. :R

más: általában aki bérel egy szervert az ismerősökkel teszi, akiknek valszeg már egy rugóra jár az agyuk. paci beleesett abba a helyzetbe(előfordul hogy hibába) hogy minden admintársának más a gondolata. igy nagyon nehéz. legalább annyira mint anyagilag egymaga bérelni egy szervert.
mert akkor ő a jani és kész. ha tetszik tetszik, ha nem lehet menni máshova. és le a kalappal előtte hogy a másik 10 adminnal egyáltalában eljutott eddig is. én már tuti meggondoltam volna magam az egészről.
félreértés ne essék. minden admin jófej, csak néha másképp gondolkodunk. néha mindig :D és igy ezt csinálni nagyon nehezen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7641) gabipaci


gabipaci
addikt

Akit esetleg érdekel, az autobalance-ot átállítottam.
Kétpercenként nézi az állást, és3 ember különbségnél szól/kickel.
Vélemény?
Vissza két különbségre, vagy maradjon?

Logitech hardware tester

(#7642) Cangooroo válasza Target78hu (#7622) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

Jók a videók nagyon :C És ha én pl. enemy lőszerét veszem fel, akkor ő kap a pontot?

(#7643) Target78hu válasza Cangooroo (#7642) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ezen én is filóztam :D
De pl bf2ben fejbe lehetett dobni gránáttal az ellent és volt mikor meghalt tőle ,no nem a robbanástól - itt a motion hozéval próbáltam még múltkor ,de nem ment ,pedig muris lenne fordulatból kobakon dobni vele és kiírná killed by motion sensor :D

hkv.hu

(#7644) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#7637) üzenetére


Joe-T
tag

Én tegnap éjszak fent voltam a kettes szerveren! Tizenegytől kb. éjfélig! Négyen voltunk, majd az egyik srác lelépett és hárman maradtunk! De jót játszottunk! :D

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7645) kennyke válasza BalaNce87 (#7470) üzenetére


kennyke
aktív tag

Ezt a smoke dolgot kipróbáltam:
egyszerűen jobb klikk és hatalmas füst kerekedik körülötted :)

(#7646) NiTRoV6


NiTRoV6
tag

Nekem sincs semmi közöm hozzá, viszont ha valaki szervert akar bérelni akkor azt max 2 baráttal érdemes, és előre tisztázni mit is akarnak! Az anyagi része meg megoldható, mert már bf2-be is volt hogy helyeket adtak el, ami nem jelentett admin jogot csak azt hogy ha be akar menni akkor be tud még akkor is ha tele a szerver, és van akinek megér ez havonta pár száz forintot.

[ Szerkesztve ]

(#7647) Joe-T válasza kennyke (#7645) üzenetére


Joe-T
tag

De gondolom nem látsz tőle semmit sem! :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7649) Mrdevil válasza gabipaci (#7641) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem így jobb lesz,majd teszteljük. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7650) Joe-T válasza #16877568 (#7648) üzenetére


Joe-T
tag

A Laguna Presa rushban nagyon darálós! :Y

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.