Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) madgie válasza Def26 (#8199) üzenetére


madgie
titán

Kösz, de eleve keveset HC-zem, most is csak azért kerültem oda, mert az egyes szeró üres volt, nekem meg csak egy sovány órácskám volt ratatázni :)

F_Zolee: egyetértek, én is alap recon fegyvert használom, mert a többi elég sovánka. Abban a körben nekem is volt egy triple kill-em, meguntam a sok bokronülőt, bevágtam közéjük egyet a GL-lel. Tudom, nem túl elegáns megoldás, de háború van :))

[ Szerkesztve ]

(#8202) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

A játék megvásárlása előtt lenne pár kérdésem:

Mennyi időbe tellik 'újoncként' beleszokni a multiba? A Battlefield sorozat előző részei sajna kimaradtak az életemből, de most bepótolnám :)

A single-t végigtoltam, nagyon bejött. Mennyire jellemzőek még driver inkompatibilitások/fagyások/szerverhibák?

(#8203) Def26 válasza Blaise (#8202) üzenetére


Def26
félisten

kb egy perc alatt ráérzel az "izére" és nem menekülsz. :DDD Kezdésnek a Magyar szervereket használd, mert ott tuti segítenek neked, talán még fel is húznak egy pár szintet.

Most már össze sem lehet hasonlítani a szerver problémákat azzal ahogy kezdődött az egész. Szépen haladnak a srácok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8204) F_Zolee válasza Blaise (#8202) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most már alig akad gond. Nekem igazán nem is volt. A beleszokás meg rajtad múlik. Milyenek a reflexeid és hogyan célzol. :)

(#8205) Blaise válasza Def26 (#8203) üzenetére


Blaise
veterán

Kösz, igazából az egész kasztrendszer + taktikai dolgok átláthatatlannak tűnnek, ezelőtt leginkább a COD első két részével nyomtam online sokat :)

szerk: A gyűjtői kiadással való kezdés tényleg előnyösebb az elején?

[ Szerkesztve ]

(#8206) ForRedGlory válasza Blaise (#8202) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Mennyi időbe tellik 'újoncként' beleszokni a multiba?"

Kaszt függő. Assaultként én megszenvedtem az első normális fegyverig, két okból: én sem toltam az előző BF részekkel, és meg kellett tanulnom, hogy Rambo csak a filmvásznon halhatatlan :DDD

"Mennyire jellemzőek még driver inkompatibilitások/fagyások/szerverhibák?"

Sajnos még eléggé jellemző... de majd kijavítják. Azonban 1-1 jó játék feledtet minden hibát :K

F_Zolee: Szerencsés ember vagy, bár szólj, ha tévedek, de van még pár tízezer ember rajtad kívül ;]

[ Szerkesztve ]

(#8207) F_Zolee válasza ForRedGlory (#8206) üzenetére


F_Zolee
veterán

"Sajnos még eléggé jellemző..."

Én csak a PH szerveren szenvedek el sűrűn gondokat. Más helyen szinte nincs is...
szerk+: nem tudom, akkor biztos kiválasztott vagyok. :DDD

(#8205) Blaise: ha nem akarsz nagyon megizzadni akkor lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8208) Blaise válasza F_Zolee (#8207) üzenetére


Blaise
veterán

Ok :D

Egy gyűjtői kiadást befoglaltam a cdgalaxisban :C

Már csak a szigorlattól fosok, amit májusban meg kéne csinálnom :D

[ Szerkesztve ]

(#8209) madgie válasza F_Zolee (#8204) üzenetére


madgie
titán

Célzásról jut eszembe; tegnap lett meg a red dot az assault-hoz, kellett, mint egy falat kenyér, szerintem többet aprítok azóta az XM8-cal, mint előtte összesen :)

(#8210) F_Zolee válasza madgie (#8209) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az kellett nekem is. Azóta szárnyalok mióta megvan. Akabannal párosítva ne kerüljenek elém az emberek. ;] HC-n meg egyenesen élvezetes. :)

[ Szerkesztve ]

(#8211) r-chee


r-chee
őstag

Na, még egy okkal több, hogy a véremet követeljék páran. Felléptem a 2-es PH! HC Rush szerverre, mivel első tele volt, és Nelson Bay-en (havas pálya) a második kiindulópontnál (emeletes ház) kezdve 4 lépés után kinyúvaszt egy sniperes. "Újraszületek", pár lépés után megint. Harmadszorra nem sikerült meglesnem a nevét az illetőnek, aki lelőtt, de negyedszerre már sikerült, és ment a ban húsvéti ajándékként, mert hogy én szívesen ajándékozok e jeles napon is. Nem érdekel sem klántársa sem más nyafogása, nem engedek meg ilyet, hogy "újraszületőkre" vadásszon valaki. Keressen nehezebb célpontot. Máshol.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8212) rankesz válasza r-chee (#8211) üzenetére


rankesz
veterán

Úgy látom te nem sz@rolsz, ha nyomni kell a BANán gombot, de szerintem is így kell ezt, keménykezűen adminkodni különben ideszokik a "söpredék".

(#8213) ciry válasza rankesz (#8212) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk az a nagy szivás ha az első 3-at más követte el ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8214) r-chee válasza ciry (#8213) üzenetére


r-chee
őstag

Durva lett volna, ha kidobom a többi 3 klántársát is :D . Amúgy tuti egyazon illető volt, mert ugyanoda fókuszált mind a négyszer.
Ha meg nem jönnek ők többet hozzánk, nem aggódom, mert ha közel tele vannak a szerók, ha van üresedés, azonnal jön új ember a kilépők helyett (chat log fel/le lépés-e is igazolja ezt).

BalaNce87: Totál a kezdőponton, nem spawn ponton, mind a négyszer.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8215) BalaNce87 válasza r-chee (#8211) üzenetére


BalaNce87
addikt

De mi beállt kezdőre és várta hogy ott szülessél újra, szerintem talált egy jó helyet ahol mindig bespawnoltak a többiek a társak mögé, vagy másik hogy kezdőn campelt valahol és kezdőn spawnoltatok, akkor jogos, máshogy nem igazán.
Sniperrel kell campelni valamennyire, azzal nem lehet rohangálni, mert épp fegyvere nincs a sniperen kivül, így bújkálni kell, én igazából változtatom a helyem mindig, de úgy hogy rálássak a lerakóra ahol szoktak lenni, persze van amikor egy helybe vagyok több ideig, mert találtam egy jó helyet ahol jól rálatok az útvonalakra ahol jöhetnek, nézve mind2 oldalt.
Igazából mondhatni ez az alap hogy meghalsz elsőre a sniperbe, mert a kettő lövés az már vicc kategória, mivel addigra elbújsz a sarokba és ha medic vagy dobod magadnak a medkitet....

(#8216) zH.


zH.
senior tag

én is megvettem a gamet. :C eddigi tapasztalataim alapján k**vajó a multi ,csak még gyakorolni kell. :B

just be

(#8217) r-chee


r-chee
őstag

Csipetnyi cooltúra az egyesről:

Vibri > ti gl-es faszlamak ugy szaporodtok mint a ciganyok 8)
BUKSAGe > cida-zd le a kurva anyadat
ZsozSi > Balanszoljatok, vagy kibaszok mindenkit
=ReLaX= > a kurva anyad
headbanger66 > CHANEL HACKER NOOB !!!!!!
Norbesz > anyadat elezgessed mar huyle
Norbesz > hogy lonenek pofan GLl-el te GL noob
Vogelpapa > nekem meg 30 as farkam van
=ReLaX= > cigany geci

Log. Bizonyíték, nem ígéret :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8218) Neoteric válasza r-chee (#8217) üzenetére


Neoteric
addikt

a második asszem bannolva is lett miután többször elhangzott hasonló szöveg a szájából

PSN: ne0teric_sAN

(#8219) Target78hu válasza r-chee (#8217) üzenetére


Target78hu
aktív tag

bfbc2 celebek :D Ez a stílus általános a "profik" körében ,bár inkább más jellemzés illene rájuk ;)

hkv.hu

(#8220) aram01 válasza r-chee (#8217) üzenetére


aram01
nagyúr

na ez komoly beszélgetés lehetett :(((
remélem kivágtad őket

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8221) v!ct0y válasza r-chee (#8214) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ma sikerült egy havert is 2x kivágni csak nem tudjuk miért 10mp-e volt a szerveren.

(#8222) aram01 válasza v!ct0y (#8221) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem az az autoadmin volt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8223) Zolás válasza r-chee (#8217) üzenetére


Zolás
addikt

Jaj már ez semmi.
Az előbb lef@szlámáztak és le@nyáztak a 2es szerón mert védtem az M-comot és le mertem lőni. sshentes is fent volt jót röhögtünk rajta. Ennyi. Majd megunod kidobálni a szemetjét és csak röhögsz rajta.

aram01: a 2es szerón elég érdekesen megy. Észrevettem hogy kevesebb az ellen és átálltam pedig meg se nyikkant a program.

Voyage: ezer hála ő tegnap anyázott le meg szar szerver meg mindenki köcsög aztán csak visszajött mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8224) _Voyage_ válasza Neoteric (#8218) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K
BUKSAGe asszem nekem szólt be talán, de nem biztos már, felejtek, de repült. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8225) gabipaci válasza v!ct0y (#8221) üzenetére


gabipaci
addikt

A nagy fehér felbukkanó szöveget el kell olvasni a játékban. Aszonta hogy Teambalance or auto kick. ;)

Logitech hardware tester

(#8226) r-chee válasza Zolás (#8223) üzenetére


r-chee
őstag

Párszor megy a figyelmeztetés, és ha nem nyugszanak, jöhet a többi. Közülük csak BUKSAGe lett bannolva. Jelentem, kivételesen nem én voltam :N .
Na, nem offolok tovább.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8227) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

(#8228) gabipaci válasza r-chee (#8226) üzenetére


gabipaci
addikt

Én azt a ZsozSi komát is lapátra tenném, mert nem komálom, ha valaki adminnak adja ki magát a szerveren. Majd kicsit ráfókuszálom a figyelmem. Az ilyen úgyis elbukik megint.

Logitech hardware tester

(#8229) ciry válasza r-chee (#8217) üzenetére


ciry
őstag

Relax jó lesz ha figyel, mert egy ban befigyel.
Szóltam neki, szóltak neki, ez az alja szöveg nagyon nem jön be, még ha jó gyerek ismerőse akkor se.
Következő ilyenre 24 órás pihit javaslok minimum.

v!ctory: engem csak ma 2-szer is kirakott az autoadmin, balance miatt. Ha bejönnek a komáid, csak pár perc után rendeződjetek, mert a rendszer kicsapkodja az utolsó csatlakozót, rossz balance esetén.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8230) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Ejj ,de laggoltam az előbb ,alig találtam el valakit meg késelni se lehetett ,mire megmozdultam már rég megdöglöttem :(

hkv.hu

(#8231) alph4


alph4
tag

Azt nem tudjátok miért van hogy mindig egy csomó ideig tölti a mapot?? Mert vicces hogy mire be tudok lépni már az ellenség rég a kezdőnkön tanyázik. És már az egyik M-com bázis kb fel van robbantva.

Berakhattak volna vmennyi várakozási időt az elején, legalább egy fél percet.

Azt meg végképp nem értem hogy térfél cserélnél is mi a picsának tölti újra a mapot? :W

(#8232) ciry válasza alph4 (#8231) üzenetére


ciry
őstag

Nekem kb. 5mp amig betölt ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8233) Def26 válasza BalaNce87 (#8215) üzenetére


Def26
félisten

"persze van amikor egy helybe vagyok több ideig, mert találtam egy jó helyet ahol jól rálatok az útvonalakra ahol jöhetnek, nézve mind2 oldalt."

Ilyenkor az a qrva jó, ha squad -ban vagy és ott "születnek" újra a többiek. Persze egyből rám talál az ellen is. Na ekkor is fel tudom magam idegesíteni.

Meg megy a nagy bájcsevej, hogy kinek milyen vga -val hány fps -t produkál. Kinek van erre ideje játék közben? :U :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8234) Mrdevil válasza r-chee (#8217) üzenetére


Mrdevil
addikt

Rendesen kidőlt a szájukon a kultúra,jól ki kéne mosni szappanos vizzel. :N
Relax ha jól tudom Max barátunk haverja nem?Mi is hányszor ordíthatnánk,(pl mikor F_Zolee már a nemesis-em,vagy peero tizedszerre szed ki csipával)de általában csak ts-en megy a duma. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8235) Neoteric válasza ciry (#8232) üzenetére


Neoteric
addikt

nekem 6 :O

PSN: ne0teric_sAN

(#8236) ciry válasza Mrdevil (#8234) üzenetére


ciry
őstag

Igen, ez az ami nem mindegy :( :((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8237) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!
vannak magyar szerverek? mert a serverkeresőben nem nagyon látni. németet meg osztrákot azt találok de mindig magas (150+) a ping és így elég zavaró játszani.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8238) HS 2142 válasza petymeg (#8237) üzenetére


HS 2142
őstag

Hungarian Sun / PH! Ranked
Hungarian Sun / PH! Ranked II
Hun Sun / PH! III HC Rush
TOTALBF BFBC2 Server [HUN][RANKED]
DIRTY DOZEN CONQUEST [RANKED]
Battlefield.hu [HUN][RANKED]
Multiplay.co.uk :: HUN4CE Server
Multiplay.co.uk :: HUN[H4K]
Infinity - [HUN] - Rush
Hungarian Steam Group [HC]
HUF Hungarian Forces
Multiplay.co.uk :: VeNY Clan HUN Server
=BHP= Hungarian Clan Server [MAGYAR][HUN][RANKED]

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8239) rankesz válasza petymeg (#8237) üzenetére


rankesz
veterán

HS megelőzött :B

[ Szerkesztve ]

(#8240) Jazzy válasza gabipaci (#7773) üzenetére


Jazzy
tag

:))) Jaja nagyon jó volt az a tankozás, sokáig bírtuk! :)) Nekem meg a killekből és a spotokból lett egy csomó pontom! :D

J@zzy

(#8241) Locutus válasza r-chee (#8226) üzenetére


Locutus
veterán

Remélem előbb utóbb nekiálltok a cg/gl/m60 lámákat is bannolgatni, mint már egyre több szerveren.
Tegnap már voltak olyan mapok, amikor az ellenséges csapatból MINDENKI cg-vel meg m60-al lődözött, semmi más nem volt...
De ami igazán szégyen, hogy a sok balfasz még a HC szerveren is ezekkel nyomul...

Átmentem TRS-re, ott ugye ezek tiltottak, és bizony kurvajó a játékmenet, nincs anyázás, nyugalom van és fairplay. Meg is csináltam életem első 24 ezres roundját :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8242) madgie válasza Locutus (#8241) üzenetére


madgie
titán

Aztán majd a csipákat is, aztán majd azt is, aki gránátozik, meg aki késel... :DD

(#8243) _Voyage_ válasza Locutus (#8241) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

TRS? :F
Az wtf?

Amúgy jah, sc-be nagyívbe lekakilom, hogy mivel tolják, de mikor hc-be látom a sok ....-ot GL-el, M60-al, akkor agyfaszt kapok, és csak azért is azokra az emberekre vadászok, aki azzal tolja. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8244) rankesz válasza madgie (#8242) üzenetére


rankesz
veterán

Aztán meg azt is aki rám lő, miközben az M-Comot élesítem... :DD

(#8245) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Tegnap éjjel amúgy egy nagyon jót toltunk Joe-T kollégával, rengeteg ponty is összejött, szuper volt. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8246) drachos válasza Locutus (#8241) üzenetére


drachos
tag

Szerintem kéne egy mod, ami fegyver helyett virágokat ad a katonák kezébe, és az lesz a cél BC2-ben, hogy virágot adj az ellenségnek.
Egyébként jó játékot a TRS-en, ha visszaolvasol, ki lett vesézve a fegyver téma, és mindenki azzal megy, amivel akar.
Persze nekem semmi befolyásom nincs, majd az adminok eldöntik, hoznak e szabályt a kérésed végett :K

(#8247) Locutus


Locutus
veterán

Na megszólaltak a profi cg-sek :)
Nincs is több hozzáfűzni való...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8248) madgie válasza Locutus (#8247) üzenetére


madgie
titán

Profi a fene. Egyébként szégyelljem magam, mert ha a szikla tetején sunyít három csipa, akkor közéjük vágok GL-lel, HC-ben, SC-ben, akármiben? Bocs, hogy nem lövetem le magam velük hatszor :)

(#8249) Egonyolc válasza alph4 (#8231) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Próbáld meg dx9 ben inditani, úgy fényévekkel gyorsabb.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#8250) gabipaci válasza Locutus (#8241) üzenetére


gabipaci
addikt

persze, majd ott figyelem mindket szervert 0-24ig a logfile-on keresztul, hogy ki mivel...
Vagy egyszeruen legyen fent mindig admin, es bemondasra jatek becsuk, log megnyit, ellenoriz, kirug?
Esetleg minden kis buigris beszolasara kickeljunk ellenorzes nelkul? Gondolok itt azokra akik igy is adminnak adjak ki magukat.
Ez sajna nem kivitelezheto, de ha az lenne sem csinalnank meg.
Remelem korlatozva lesznek egyszer a kasztok, es akkor megoldodik ez is.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.