Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Jakesz válasza mackosajt (#7249) üzenetére


Jakesz
őstag

A CD Galaxis mindig ezt csinálja, hogy "az akció, csak x ideig érvényes", de a termék, utána is annyiba kerül legtöbbször :)

(#7252) gabipaci válasza antikomcsi (#7244) üzenetére


gabipaci
addikt

Azzal a névvel én biztos nem raktalak ki.
Már magamnak se csinálok helyet, ha nincs fent "idegen".

Logitech hardware tester

(#7253) }{3@Đ$}{0ot válasza mackosajt (#7249) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

kicsit ha visszaolvasnál,akkor igen húsvétra beszerzem magamnak egyet(húsvéti ajándék) ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7254) antikomcsi válasza gabipaci (#7252) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, te nem kiraksz, hanem kiborítasz! ;] :DDD

Tegnap pl. nagyon sz@r volt a ping, és 80 skulóval a fejedben vígan vágtattál felém vagy 10 métert és lekéseltél. :DDD

Egyébként a TS-t hogy állítsam majd be. Nekem amikor nem volt fent, akkor is halottam azt aki beszélt. Ehhez melyik csatornára lépjek? Simán a lobby? Berak magától ahova kell, vagy nekem kell manuálisan belépni az adott szobába? És ha azt akarom, hogy ne csak a szakaszom hallja amit mondok, hanem az egész csapat? És mi van ha támadó szobában vagyok, de vált a map, és védekező leszek? Át kell lépnem, vagy megcsinálja magától amit kell? Eddig TS2-t használtam, az kicsit más volt.

Kezdetnek elég ennyi kérdés? :B

(#7255) HS 2142 válasza antikomcsi (#7254) üzenetére


HS 2142
őstag

TS-re belépsz akkor berak egy előszobába, onnan általába átmegyünk valamelyik al-szobába. Amúgy nemszoktunk külön channelre menni támadok és védők, mert legalább be lehet szólni a másiknak, hogy ne lőj le vagy hehe nem robbant a gl-ed stb.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7256) JamesHun


JamesHun
addikt

tele mindkét szerver :P
meg szinte minden magyar szerver :D

valaki nem akar kilépni, hogy bejöhessek medikelni? :P

SeriesX: JamesSHun

(#7257) madgie válasza JamesHun (#7256) üzenetére


madgie
titán

És fagy és fagy és fagy, grrrrr... :(((

(#7258) gabipaci válasza HS 2142 (#7255) üzenetére


gabipaci
addikt

Pedig milyen marha jó lenne, ha legalább valamilyen szinten szétválna csatornákra a társulat.
Én többnyire azért nem megyek be, mert semmit sem értek abból, ha valaki mondja hogy: jöjjön már valaki utánam?
De ki? Melyik csapatból? Ki után?
Szóval ennek semmi értelmét nem látom.
Pár napja elkezdődött valami rendeződés, akkor jó volt, de ez így az előszobában kaki.
Mi lesz, ha esetleg elterjed a TS-ünk?űMost fogom kibővíteni 50 fősre.
Mekkora okossaág lenne 50 ember egy szobában. Kb 3 ember hangját tudom megkülönböztetni a tömegből.

Logitech hardware tester

(#7259) r-chee


r-chee
őstag

Játszottam egyesen, de az én szemszögemből inkább darálás volt, mint játék, támadókként majd védőkként nem tudtunk egyről a kettőre jutni... Védőként túl előrejött mindig az ellen, támadóként meg jöttek, mint a tatár és daráltak minket halomra :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7260) gabipaci válasza madgie (#7257) üzenetére


gabipaci
addikt

Será! Jön a nyár!

Logitech hardware tester

(#7261) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sracok! Az sp-ben a celkeresztet hol lehet kivenni ha egyaltalan ki lehet?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7262) r-chee válasza JamesHun (#7256) üzenetére


r-chee
őstag

Legyenek is csak tele. Engem személy szerint nem izgat, ha nem tudok belépni, mert tele van. Legalább javulnak szerver statok :) .

TS-t szerencse, hogy nem használok, mert tuti sokszor mondanám a magamét ezerrel, az meg ugyebár nem lenne szép dolog :) .

gamerkiller: Ragaszd le szigszalaggal a képernyő közepét :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7263) gamerkiller válasza r-chee (#7262) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Koszonom az igen hasznos hozzaszolast.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7264) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na megint kezdi a szarakodást az EA... Nem lehet csatlakozni :W

(#7265) JamesHun


JamesHun
addikt

bassza meg
kapok egy 10.000.es cuccost erre failed to connect EA
ha elbuktam morcos leszek
és megint pálya végénél és megint 10 kor
tegnap is ugyan ezt csinálták
végre jól ment és kevésbé hülyék voltak a szerveren (többség rájött már, hogy a medkit segít életben maradni és a enginer javítja a tankot :P )

SeriesX: JamesSHun

(#7266) 용 Bob válasza ForRedGlory (#7264) üzenetére


용 Bob
senior tag

Nem tudsz csatlakozni, én meg buktam kb 3000 pontot, b@ssza meg az EA. Utolsó játék volt amit tőlük vettem. :(((

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#7267) Mrdevil válasza gabipaci (#7258) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jogos,a számból vetted ki.Néha nehéz érteni mi zajlik.Tényleg mi lenne,ha 50 katona lenne fent TS-en. :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7268) r-chee válasza Mrdevil (#7267) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, hogy rá kéne vezetni a népet, hogy tömörüljenek squad-okba, úgy társalogjanak.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7269) DieHard


DieHard
senior tag

a belső push to talk nem müxik? mármint a game-n belüli.

(#7270) Neoteric


Neoteric
addikt

Most is mikor fenn voltam 1 órára kb, voltunk vagy 10en fenn, de igazából csak a"törzs PH!-soknak" ismerem a hangjait, ő rajtuk kívül sose tudtam, hogy ki beszél épp.

PSN: ne0teric_sAN

(#7271) Mrdevil válasza Neoteric (#7270) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen,ráadásul ahogy elmentél még többen lettünk TS-en.Már már nem is merek szidni valakit,mert lehet ő is fent van.Előbb meg kell kérdezni,hogy xy itt van ts-en,ha nincs akkor mehet az áldás. :DD
A mai game-nek az EA vetett véget,de nem is baj megyünk szunya. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7272) G4NXST4 válasza gabipaci (#7258) üzenetére


G4NXST4
tag

Amikor vagyunk 10-11-en, akkor én simán értem, hogy ki mit mond, de szerintem a többiek is. Mert ha pl HS 2142-vel vagyok egy csapatba és azt mondja, ha assault vagyok, hogy dobjak le egy töltényes ládát, akkor tudom énrám gondolt és nem rád. 50-en meg úgysem leszünk soha, meg a bővítés is felesleges szerintem.

nagyonromlik

(#7273) Axel 007


Axel 007
tag

Az új update óta rendszeresen laggolok,kihalok a szerverről...annyira örülök :DD :W

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#7274) mackosajt válasza antikomcsi (#7254) üzenetére


mackosajt
addikt

Legucsó körben, mikor még bent voltam, sokszor futottunk össze. :)

Dögcetlid megvan. :)

Heccsat... addig remélem nem is írsz. Ha utána sem, az se baj. :P

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7275) G4NXST4


G4NXST4
tag

Ja azt szerettem volna kérdezni, hogy szerintetek melyik szolgáltatótól érdemes venni mikrohullámú internet? Mert ami nekem van most az egy kalap sz@r. Kábeles internetet meg nem lehet. Vagyis lehetne csak az gond, hogy az utcánkba ami van hálózat (T-com az Magyarországon azt hiszem T-online vagy T-home, vagy nem tom) az már full és hiába szeretnék ő tőlük a netet egyszerűen nem lehet :( Újítani meg nem nagyon akarnak, hogy vegyék tőlük a netet, nekik jó ez így. Úgyhogy marad a mikrohullámú internet, csak valami jobb szolgáltatótól.

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#7276) }{3@Đ$}{0ot válasza mackosajt (#7274) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hogy érted hogy nem írok?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7277) gabipaci válasza G4NXST4 (#7272) üzenetére


gabipaci
addikt

És honnan tudod hogy én nem assault vagyok?
Bővíteni meg sosem felesleges.

Logitech hardware tester

(#7278) r-chee válasza G4NXST4 (#7275) üzenetére


r-chee
őstag

A májkrohullámról én eddig nem sok jót hallottam. Zavarja minden, ami létezik a földön :) .
Esetleg kábeltévé hálózaton keresztül lenne még lehetőség netre. T-Home-nál van pár cumó (IPTV, miegymás). Esetleg UPC, DIGI ha van még...
Amúgy zaklatni kéne T-Com-ot, szerintem az utcán elég lenne egy osztlopon kicserélni egy dobozt, és máis több embernek lenne lehetősége.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7279) mackosajt válasza }{3@Đ$}{0ot (#7276) üzenetére


mackosajt
addikt

Úgy. Nem így.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7280) gabipaci válasza mackosajt (#7279) üzenetére


gabipaci
addikt

aluggyá, mert azé nem jáccol!

Logitech hardware tester

(#7281) }{3@Đ$}{0ot válasza gabipaci (#7280) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7282) Joe-T


Joe-T
tag

Felmentem az egyes szerverre játszani, elég jól ment most meg úgy kidobott a tálcára mint a huzat! Ágyő pontok! Hogy az a .......! :W
Más is tapasztalt ilyet vagy megint csak én szívtam vele?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7283) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#7282) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Próbáld frissíteni a Punkbustert!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7284) Źşë' válasza Joe-T (#7282) üzenetére


Źşë'
addikt

én is tapasztaltam :s 33kill oda :/ nagyon jól ment és kirakott, bár ritkán csinálja :s
visszaléptem és egy másik szeróra felmentem, aztán ott olyan statot csináltam h az csak na :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7285) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Most jöttem le a I. szerverről és volt fent egy igazi hamisítatlan vérpityú : Elevens
Nem írom milyeneket írt ,mert max gabipaci meglesi ,de pl amikor ők voltak jóval többen nem fröcsögött a drága.. jó le kell toi-toi ,de eléggé zavaró volt a hablatyolása!
A gta :sa szerónk logját néztem naponta annó és hasonló színvonalú megnyilvánulásokat olvastam ,de ott az vicces ,mert kitudtam dobni a embört sec-perc ;)
Amúgy jók voltak a menetek eltekintve egytől ,ahol beszabadult egy magyar klán és legyakták a pubikat beleértve engem is ,bár túlerőben is voltak stb ,de nem happy a ilyen akkorsenemse hörr!

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#7286) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Beta-val nem lehet már játszani,mert próbáltam de állandóan Ea connection failed volt?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#7287) r-chee válasza }{3@Đ$}{0ot (#7286) üzenetére


r-chee
őstag

Beta-val nem lehet nyomni kb. febr. 25 óta. Meg kéne már venned a játékot. Csak gyötröd itt magad :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7288) mackosajt válasza gabipaci (#7280) üzenetére


mackosajt
addikt

Szkjúúzmííí. Csak azé vótam fent, me Trógim béla állapotban lévő modját néztem, gyilkoltam stb.
Most végre "sikerült" pihennem egy jót, ma este tuti nem lécelek le korán (kivéve, ha az asszony közbeszól valami jobb dologgal)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7289) gabipaci válasza mackosajt (#7288) üzenetére


gabipaci
addikt

Intézzétek el napközben, csatatérről nincs kinenő. :N
TS-en talélkozunk!

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#7290) Mrdevil válasza Axel 007 (#7273) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is pont ez a gondom,tegnap játszhatatlanul laggoltam a srácokkal és vagy háromszor ki is dobott.Már azt hittem lopják a netem és valaki tölt vele. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7291) :_Lajoska_:


:_Lajoska_:
csendes tag

Szevasztok!

Sajnos elérkezett az oprendszer "szokásos" újrarakása. A vinyóm 2 részre van osztva. Az egyik a windows+programoké, a másik a többi. A többi között van a BC2 is. Namost, uninstalláljam a gammát és a friss vindózra rakjam fel, vagy hagyhatom aztán majd beírja magát a regisztribe meg ahova kell? Ha uninst, akkor kell valami különös dologra figyelnem? A statot ugye internetes adatbázisban menti? Valaki végrehajtotta már ezt a műveletet? Tapasztalat?

Köszi!

(#7292) _Voyage_ válasza Neoteric (#7270) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Van pár ember, akinek a hangját már ismerem(HS, ciry, devil, csontos, diehard, gabipaci), de van, akivel már régóta tolom TS-en, de még a hangját mindig nem ismerem, pl a Tiedet se... :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7293) ciry válasza _Voyage_ (#7292) üzenetére


ciry
őstag

Én Bledi és Lifespirit hangját nem tudom megkülönböztetni csak,a fő gondo, hogy a többiekét meg sokszor nem értem, tekintve, hogy a ts-t még mindig nem állítottam be rendesen :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7294) _Voyage_ válasza ciry (#7293) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Bledi-t felismerem bármikor, Lifespirit meg nekem még túl új tag, Őt abszolút nem ismerem. :B
TS-be nekem +20db van téve a felvételre, lejátszásra, szóval bömböl rendesen. :D

Tényleg, DLC-vel mi a helyzet? :F

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7295) antikomcsi válasza mackosajt (#7274) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, emlékszem, olyan lassan, még soha nem váltott fegyvert, mint amikor lekéseltél. :DDD Aztán, mivel tudtam, hogy merről jössz, mondtam is magamban, hogy "na kezdhetsz brummogni". ;]

_______
Lett volna tegnap pár egésszen jó menet, ha nem dobál ki a szerver. Meg volt pár nagyon könnyű is, mert a támadóknál sok felderítő volt. Bár nem tudom Őket hibáztatni, hisz a játék hibája az egész. Amíg feladatokat kell teljesíteni addig az a csapatjáték rovására megy. Nem lehet dobálni a szenzort, amikor 100 fejlövésre hajt az ember 100 méternél nagyobb távolságból.

Tegnap bemérgeltem magam, és elérhetővé tettem magamnak az M60-at, meg azt a keresztes kiegészítőt. Mert bosszantott, hogy állandóan azzal szednek le. Én meg gondoltam, ha Ti is, akkor majd én is. Amúgy meg milyen már, hogy a szanitéc, akinek a társai mögött kéne menni egy lépéssel, és gyógyítani figyelni, az rohanhat előre, mert ő a legkegyetlenebb gyilkológép, és neki vannak a legdurvább "ágyúi".

A TS-el kapcsolatban én meg úgy gondolom, hogy nem jó, ha mindenki egy szobában van, mert nem jó az, ha hallja az ellen, amikor megkéred a társad, hogy ide meg ide tegyen aknát az útra, a sniperes, pedig menjen amoda és szedje le az uav-ot, és stb. Ha nem is szakasz szinten, de legalább csapat szinten kéne tömörülni. Ha már van ugye ez a lehetőség, és mindenki kiélte a pontgyűjtési kényszerét.

(#7296) Borostás válasza Locutus (#7050) üzenetére


Borostás
tag

Erre csak azt tudom mndani hogy lényegesen jobb lenne tényleg úgy a játék ha nem ölnének meg azonnal spawn után viszont így még nehezebb lenne bekerülni a szeróra. TS en tudnék szolni ha menne az az átkozott mikrofon, még mindig nem találtam megoldást arra hogyan hangosítsam feljebb. Mindenhol ahol tudtam maxra raktam a mikrofon hangerejét de ígyis ha ordítok akkor lehet minimálisan hallani a hangom és ez már enyhén szolva dühít. (Esetleg ha valaki tud megoldást erre azt örömmel venném (privátba)

antikomcsi : Én már nagyon fel se emrek lépni mer szinte azonnal kidpb a szerver, multkor is 3. után már vissza se léptem. EA nagyon összeszedhetné magát.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7297) _Voyage_ válasza Borostás (#7296) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

500ft a boltban egy új, normális mikrofon.
Genius pl tökéletes.
Vettem hétvégén egy fejhallgatót, mikrofonnal, 9k volt, Genius. Borzalmas. Tegnap lenyomtam a némítót, fél óráig senki nem hallott, utána meg elvileg sokáig szar volt. Inkább az asztalit használom tovább. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7298) Borostás válasza _Voyage_ (#7297) üzenetére


Borostás
tag

2 mikrofonom van a 2. at most vettem mer az előzőnél is ez volt a gond, úgyhogy nem a mikrofonnal van baj. Amúgy én is az olcsóbra esküszöm, nekem is van egy 7-8 K-s fejhalgatóm mikrofonnal úgy 2 hét után már nekem kellett darabokra szednem és megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#7299) Mrdevil válasza :_Lajoska_: (#7291) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én mostanában háromszor raktam ujra a Win7-et és mindig uninstalláltam elötte a játékot.Nem kell semmire figyelni a statot menti neten keresztül. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7300) Borostás válasza Mrdevil (#7299) üzenetére


Borostás
tag

Nekem XP vel több gondom volt Win 7 et (hála isten) még nem keleltt újratelepíteni. Strapabírobb mint az XP (eddig)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.