Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) r-chee válasza _Voyage_ (#8846) üzenetére


r-chee
őstag

Én valahova meglapulva kilőttem volna a tankot és UAV-os is újra meg újra. Vagy beváltottam volna recon-be, és C4-et a tanknak, Motion Sensorokat pedig a terület figylésére.
De ha nagyon felhuztam volna magam valamin, csak simán kiléptem volna.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8852) F_Zolee válasza r-chee (#8823) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én se lopom el más tankját. Inkább javítom míg gépészkedik az ellennel. De nálam is sokszor van, hogy padlógázzal lelép azt megy a halálba. ;] Van azért olyan is aki bevár ha már javítom.

Más...utóbbi napokban többször is előfordult, hogy quaddal mentem. Gondoltam hátranézek V-vel. Ekkor ért a meglepetés. Úgy ültem rajta, mintha a földön guggolnék. :DDD Fraps egyszer se futott, hogy megörökítsem...a printscreen meg nem ér kalap sz@rt se.

(#8853) BandiHUN válasza r-chee (#8851) üzenetére


BandiHUN
veterán

idegenekkel szerintem eleve esélytelen jó 2v2-t,3v3-at is tolni még...mindegy,mivel,csak kinlódás.talán akkor jó,ha nincs jármű,és pl.nagyrészt csipás-bújkálós,az jó tud lenni :)de ahhoz olyan hozzáállás kell,tök felesleges killre is menni,végigrohanni is a helyszineken,mert időarányosan igyis-úgyis kevés kill/pont,inkább érdemes "szép" játékra menni.meghát még a járművezés is egy dolog,ha olyan a map,hogy nem lehet omlasztani az m-comot,pár lerakott anti-tank mine vagy egy jó guszti csodákra képes :) ha meg kiszáll a delikvens javitani/m-comot élesiteni,már jöhet is a kill :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8854) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Tegnap toltunk egy Squad Rush war-t a Speed-Link ellen, hoztunk vad 2 kört

(#8855) _Voyage_ válasza r-chee (#8851) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Aki GL-ezett, ment fedezékbe, lőtte ki a tank közelében lévőket.
Fogtam magam, kiléptem... :U
Kickelni ezért még nem fogok, de akkoris. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8856) BandiHUN válasza F_Zolee (#8852) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ati Tray Tools-t nem használsz?Márcsak a karid Winben leórajelezése miatt sem rossz,hogy nem melegedjen,de azzal egyszerűen lehet screenshotozni is,ráadásul Jpeg-ben ment eleve,jó minőség/kicsi hely,és működik minden progiban,akármikor shotolhatsz,ráadásul több játéknál is ugye 1 mappába teszi a shotokat...csak olyan gombra kell tenni,amit a gémek nem használnak.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8857) F_Zolee válasza BandiHUN (#8856) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kipróbálom majd akkor. Az "oc" része különösebben nem gond, mert eléggé visszaveszi magától is az órajelet. De rálesek mit tud, kösz.

(#8858) Zolás válasza BandiHUN (#8856) üzenetére


Zolás
addikt

Evga precisiont is lehet ugyanerre használni. Irja az fps-t a vga hömérsékletét a vga terhelését és még az időt is mutatja :DDD Ja és lehet vele tunigolni is ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8859) BandiHUN válasza F_Zolee (#8857) üzenetére


BandiHUN
veterán

viszont a magfeszültséget is le lehet venni,stb...és alapból a 4xxx-es kártyák fel-felváltogatnak amúgyis,ha netezel,ablakot váltasz,stb...ezzel fixálhatod a gémbeli és a winsebességeket,órajeleket is.nekem pl.160/250megán megy win alatt a kari,az elméleti legkisebb magfesz felett 1 lépcsővel,de itt egy full HD filmet is simán,gond nélkül gyorsit,29C a mag hőfok 22 fokos szobában... :U az egész gép konnektorból vesz 95w körül net alatt,2 winyó,2 ODD,3.2 húzott proci...azért nem mindegy.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8860) F_Zolee válasza BandiHUN (#8859) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen láttam, hogy sok mindent lehet állítani de próbálkoztam alul hajtani és erre sokkal magasabb értékre állítja. :F Na majd még rá kell érezni. :)

(#8861) HS 2142 válasza BalaNce87 (#8836) üzenetére


HS 2142
őstag

Én legtöbbször a dokik sorát erősítem és SC-n szinte mindig úgy megyek hogy ugrok guggolok állandóan fejre célzok és kb 25-50 lőszer egy ember.
Hát nemtudom kint a frontot ez a mai hadviselésbe hogy nézhet ki [azért remélem nem így, érdekes lenne háborús film bunny hoppos amerikai katonákról], de ha van sün alakzat, akkor ez simán elmehet békának harcmodornak
Annyira nem is eredménytelen, megzavarja az ellenfelet :DD (meg néha még engem is)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8862) F_Zolee válasza BandiHUN (#8859) üzenetére


F_Zolee
veterán

Inkább áttérek privátra ezt kitárgyalni...

(#8863) Bavid válasza HS 2142 (#8861) üzenetére


Bavid
senior tag

Akkor valamit rosszul csinálsz:D max mg3-ból kell 25-50 lőszer, összes többi medic fegyverből elég egy 10-15 (magnum amoval)

(#8864) r-chee


r-chee
őstag

Nah, túl a két X-en, megyek gémelni :) .

ingame admin parancsok nekem nem mennek. Biztos csak béna vagyok hozzá. Marad a jól bevált admin progi.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8865) Allien válasza creedszl (#8848) üzenetére


Allien
veterán

OP rendszer kérdése, írtam. Több totyikban is le vín írva, de egy [link] pár cikkel.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8866) _Voyage_ válasza r-chee (#8864) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem mennek, minden szerveren. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8867) gabipaci válasza _Voyage_ (#8866) üzenetére


gabipaci
addikt

nekem is, pedig mindenki ugyanúgy van beállítva

Logitech hardware tester

(#8868) Def26


Def26
félisten

Végre találtam egy szervert ahol bannal jutalmazták a 40mm és a respawn killereket. Felemelő érzés volt így játszani, tisztára mint az egész multi legelején. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8869) ciry


ciry
őstag

Ezek a fagyások az agyamra mennek: ülünk heliben Neoteric-el, erre kirak menübe, majd connection fail felirat fogad :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8870) Neoteric válasza ciry (#8869) üzenetére


Neoteric
addikt

Az érdekes volt jah.. 1x csak sipol minden de 100on a hp, azt látom nem vagy benn.. átülni meg már késő volt szal suicideoltam 1et.. :)) eza kör amúgy is egy rakás kaki volt, le is léptem.

PSN: ne0teric_sAN

(#8871) r-chee


r-chee
őstag

II-es szeró. Ezen majd behaltam:

-Hogy lehet légitámogatást kérni?
-Sms-ben. :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8872) _Voyage_ válasza r-chee (#8871) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ilyenekre én is simán írok ilyen választ. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8873) PaJa1 válasza Neoteric (#8870) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem pár helis próbálkozásom rossz gomb megnyomása miatt ideje korán véget ért :D E betűt nyomtam levegőben, erre nem kiugrott a manus.... :D De kettőből egyszer sikerült visszaugrani a zuhanó helibe és megfogtam a gépet :)
Valószínűleg emelkedni akartam és az UAV Rje felé botorkált az ujjam azért hagytam el a gépet.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8874) rankesz válasza Allien (#8838) üzenetére


rankesz
veterán

Razer Copperhead-em, meg egy alap Logitech Slim bill, a konfigomon is szépen megy fullHD-ben, szóval a technikai feltétel adott, egyszerűen csak nehezen jön a rutin, de a 2 naponta 2-3 óra game nem is nagyon segíti elő...

(#8875) ADAM1337 válasza r-chee (#8871) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Bocs de kihagyhatatlan volt. :DDD
(Túlságosan magas labda volt.)

Lassan de biztosan haladok:

[ Szerkesztve ]

(#8876) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#8872) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó volt nemrég a játék a III-as HC szerveren :D
Csak nem tudom miért jöttél olyan ritkán a szigetre :D
Nemsokára megyek vissza kicsit tolni még

(#8877) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Lecsúsztam az editről :(((

Assault Forever And Ever ;] (AFAE :D )

[ Szerkesztve ]

(#8878) BandiHUN


BandiHUN
veterán

"UAV capable of lasing targets for air strikes or monitoring battlefield operations. It can be armed with either a .50 HMG or Smoke Dispenser." ez a smoke mit takar?és hogy lehet ezt kérni?a tankos füsttel?ez is füstöl,mint a tank(amit ahogy próbáltam,pokolba kivánnak a lövészek,mert nem látni semmit szinte ki a tankból...),avagy esetleg lehet füstöt lőni?
egyébként nagy marhaságnak tartom,hogy a füstért nem jár semmi...ugyanúgy adhatna a gém kis pontot,mint a spotért vagy a motion mine assistért...de igy nem használja vegyes játékban senki...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8879) Rebirth II. válasza BandiHUN (#8878) üzenetére


Rebirth II.
tag

csak én mert arcon lehet vele lőni őket a csipákat

(#8880) Zolás válasza BandiHUN (#8878) üzenetére


Zolás
addikt

És hogy kapcsolod be a füstöt? Vagy csak én nem látom hogy füstölgök :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8881) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Kérdés:
A ma délután a PH kettes szerveren voltam. Van ezen szabályozás valami? Tehát M60, CG, GL tilalom? Vagy csupán a jó érzésünkre hagyatkozik a szerver. Tehát aki akarja nem használja. Viszont egy idő után kezdett idegesíteni, hogy csak gl-el öltek meg egymás után tucatszor... lehet rászokok a hármasra, a hc-n nem volt jellemző.

(#8882) F_Zolee válasza Habib[HUN] (#8881) üzenetére


F_Zolee
veterán

Engem egy másik kedves PH-s társ állandóan CG-vel ölt. Mire elhagyja 1 golyó a fegyverem ő már lőtt is. Ugye mennyire esélyes... Nem sajnálom ezentúl a GL-t én se. ;]

(#8883) BandiHUN válasza Zolás (#8880) üzenetére


BandiHUN
veterán

a járgányok extrái között van egy ilyen füstpamacsos izé,azzal..."elvileg" lövéskor bónusz füst is lepi el a tankot vagy mi,ami persze nem sokat ér,cserébe nem látni ki rendesen :DDD majd valami UAV-os pályán kipróbálom,hogy ez kell-e az UAV-hoz is,és megnézem külső nézetben,mit is csinál.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8884) r-chee válasza Habib[HUN] (#8881) üzenetére


r-chee
őstag

Én is csak fejetlenséget láttam ma délután az egyes és kettes szervereinken. Nem lehetett élvezhető köröket nyomatni. Sokszor ment az állóháború gránátszórással, GL és RPG záporral vegyítve, plusz védők állandóan előrerohantak támadókhoz. Próbáltam követni a stílust, de gyengén nyomtam. Beírások színvonala sem felfelé megy.
Átmenekültem külföldi szerverekre, azokon is csak ész nélküli darálás, fejetlenség.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8885) Bavid válasza BandiHUN (#8883) üzenetére


Bavid
senior tag

Uav is füstöt nyom ki magából, hasznos lehet ha eléggé lövik, de inkább 2. fegyót szoktam használni.

(#8886) PaJa1 válasza BandiHUN (#8878) üzenetére


PaJa1
őstag

Az UAV füsttel másodlagos tüzeléskor ha jól emlékszem akkor 3 füst gránátot bocsájt ki, így egész jó füstfalat lehet létrehozni vele. Hatalmas taktikai fegyver.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8887) Locutus


Locutus
veterán

Fasza meccs volt a PH III-on :)

Remélem mostmár a többiek is belátják, hogy túl sok a ticket a támadóknál. Védőből lehetetlen megnyerni a meccset, mert sosem pörög le a támadók ticketje, és előbb utóbb úgyis beveszik az mcomokat.

A tank ügyből ma is a szokásos kavarodás volt, az egyik csapat felrúgja a megállapodást hogy nincs tank, utána meg ők vannak felháborodva, ha mi is azzal vágunk vissza... egyértelmű szabályt kell hozni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8888) aram01 válasza Locutus (#8887) üzenetére


aram01
nagyúr

van valami új szabály a 3-ason?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8889) BandiHUN válasza aram01 (#8888) üzenetére


BandiHUN
veterán

elvileg tankmentesség lenne...meg volt tegnap morgás a gl miatt is.de akkor már inkább guszti ne legyen...ha nincs jármű,úgyse kell az se nagyon.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8890) Habib[HUN] válasza BandiHUN (#8889) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Akkor a töltő képernyőre, ha lehet rá kell írni hogy no tank, vagy mittomén. Tudják az emberek.

(#8891) aram01 válasza BandiHUN (#8889) üzenetére


aram01
nagyúr

és miért lett tank mentes?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8892) ForRedGlory válasza aram01 (#8891) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miért lett GL mentes egyáltalán? Ez a legnagyobb baromság. a GL-t tudtommal sokkal inkább elfogadható emberek ellen, mint az a fostalicska Guszti... :U
Inkább azt kéne kiírni (nem neked szól), hogy "játsszál bazzeg ahogy KELL, ne sunyiz". A faxom kivan azokkal akik a III-as szerveren tolták nemrég. Rendben van hogy van rá lehetőség, de akkor is mekkora egy gusztustalan dolog már morározni meg 6 kilométerről lőni az M-COM-ot tankkal és UAV-val. Mi védők csak álltunk és néztük amint éppen így robbantják az M-COM-ot. Mert a sunyi disznó nem meri odatolni a képét, mert meghal... (bocs a kirohanásért, de ki kellett jönnie)

[ Szerkesztve ]

(#8893) aram01 válasza ForRedGlory (#8892) üzenetére


aram01
nagyúr

Értelek,meg igazad is van :K
de ez a sok hülye szabály :(
nincs is kedvem így felmenni egyikre sem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8894) ciry


ciry
őstag

Nagy szar volt ma a 3-ason.
Nem csak azért, mert nem ment, hanem nem jön be, hogy ha valaki kivárja egy bokorban, mig hátbalőhet, hátbagusztizhat valakit.
Elég tré, no.

szerk.: ForRedGlory: nem mortar vágta szét az utolsó M-Com-ot, hanem antitank.
Sajnos nem én tettem.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8895) HS 2142 válasza ForRedGlory (#8892) üzenetére


HS 2142
őstag

Én csak megkértem a 12-13 kill után, hogy legyen szíves eltenn a GL-t, mert nem vagyok admin, csak a két kék szememért, szép szóval. Úgyis kevesen vagyunk, szerintem meg lehet állapodni.
Bár lehet hogy túl kevesen is szerintem 10vs10-el még nem borulna fel a balance, de mindegy nem voltak azért rossz mecccsek csak kifagytam közbe..

ÉS sajnálom, ha ezzel elindítottam egy nem kívánt vitát a GL VS CG-ről igazán nem volt szándékomban és én is meguntam már az ilyesfajta hozzászolásokat

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8896) Rebirth II. válasza ForRedGlory (#8892) üzenetére


Rebirth II.
tag

Már nem azért de gusztival tudni is kell bánni... Gl-t akárhova kurod be felrobban a fél világ és meghal bárki ha véletlen nem akkor 2mp alatt újra tudsz lőni és lövöd a következőt. Az meg hogy az mcom ot hogy pusztítja el a támadó csapat az az ő dolga. Mindig csak az egyik mcomot lehet ledönteni

(#8897) Zolás válasza BandiHUN (#8883) üzenetére


Zolás
addikt

Hát én kipróbáltam és sehol semmi füst.
Elleneben ha lövök valahova tankkal olyan porfelhő lesz hogy nem látom a célt rendesen. De ez az extra füstizé nélkül is megy. Sokszor igylonek le megy a porfelleg és szart se látok tole. Másnak nincs ilyen? Főleg sivatagos pályán nem látom az ellent a porfelhőtől.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8898) ForRedGlory válasza Rebirth II. (#8896) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hülyeség. GL-el is tudni kell bánni... Nekem nem azzal van bajom, ha valaki Gusztizik, azzal van a bajom, hogy embereket lő vele. És azért Gusztival kis túlzással át lehet lőni a fél pályát, a GL-el meg sokkal nehezebb jól célozni. Nem is lehet vele távolra lőni pontosan, max 20-30 méterre. Sokkal közelebb kell lenni az emberhez, mint Gusztival.

Nem beszélve arról hogy sokkal nagyobb a hatásfoka találat esetén, vagy el sem kell találni az embert, elég ha mellette robban, nincs az az Isten, ayki megmenti a haláltól. Elég ha ezt megnézed:

Minden 3. talál, és a találatok közül is csak a harmada halálos. Vagyis GL-el (én) nagyjából csak 10%-os halálozási aránnyal bírok. Kíváncsi lennék egy Gusztis statra.

[ Szerkesztve ]

(#8899) madgie


madgie
titán

Nekem a fagyással van tele a tököm, de azzal istentelenül. Napok óta a Barrett-re hajtok, de mindig akkor fagy le, ha jól megy a recon-nal :(((

(#8900) Locutus válasza ciry (#8894) üzenetére


Locutus
veterán

Én vótam :) Meg is lett a csillag az M134-re.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.