Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) _Voyage_ válasza gabipaci (#7548) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én tartom magam, káromkodásért kick, nagyon extrém dologért kick, és csak akkor kick, ha kell a hely egy TS-es kollégának, és valaki 99%, hogy nem magyar.

Anno ez lett leírva:

A támadók bázisán elkövetett sorozatos késelésért, hátbatámadásért, a bázis/kiindulópont folyamatos kempeléséért, valamint a támadók bázisáról történő járműlopásért.

Ezzel egyetértek. Bár én emiatt nem osztok kick-et, megemlítem, ha visszaszól, csak akkor kick.

Én addig továbbra is fizetem a szervert, ameddig normális emberekkel vagyok körülvéve, és nincs az, hogy megengedünk olyanokat pl, hogy bárki szidjon bárkit, illetve nem jár kick minden apróságért(jajjj, lelőtt a csúnya gonosz medic M60-al, vagy alámlőttek GL-el, vagy gusztáv bácsi leölt, TS-en így is mondjuk, hogy mivel öltek meg, de ez természetes kommunikáció, én azért biztos soha nem kickelek).
Ha ez nem lesz meg, azonnal kilépek, addig maradok. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7552) _Voyage_ válasza WhiteWalker (#7549) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

[link]

balcsy: Itt ez a kérdés tiltott, itt mindenki eredetivel játszik, kivétel nélkül.
Egyébként meg nincs hozzá, és reméljük, nem is lesz soha.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7553) gabipaci válasza balcsy (#7550) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, ha elolvasod a topik címét, rájössz, ezt a hozzászólásodat meg reportra küldöm, mert én ilyen vagyok.

Logitech hardware tester

(#7554) Zolás válasza gabipaci (#7553) üzenetére


Zolás
addikt

Juj ha lesz tört szerója ezért biztos bannolni fog. Ne tedd mekkora veszteség fog érni :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7555) HS 2142 válasza BalaNce87 (#7544) üzenetére


HS 2142
őstag

Úgyértettem, hogy csak közelre spotol auton, amúgy marad a q, ergo használhatatlan

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7556) Jim Tonic válasza balcsy (#7550) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

LOL. Ezeken mindig beborulok. :DDD

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7557) Neoteric válasza gabipaci (#7548) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor most tényleg nem tudom miről szól a dolog..
Ha már egyszer elfogadta mindenki az előző szabályokat, akkor mi a kérdés?
Nekem semmi bajom nincsen Veled, szerintem lelkiismeretesen törődsz a szerverekkel és próbálod ki elégíteni az igényeket.. Csak mint már mondtam kicsit túl van lihegve a szabályozás, ami lehet kicsit már a játékélmény rovására megy. Nem azt mondom, hogy nem kell szabály, hanem hogy nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Természetesen utalom a következő havi zsetont is.

Voyage: Igen. Ezt mondtam én is, hogy nem kell szó nélkül hagyni a durván sértegető embereket, nem csak ha Téged, de akkor sem ha a másikat illeti azokkal a szavakkal. Az meg rohadtul nem érdekel, hogy ki gondolja ezt admin-erő-fitogtatásnak, mer sztem nem az.

PSN: ne0teric_sAN

(#7558) _Voyage_ válasza Neoteric (#7557) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem azt mondom, hogy nem kell szabály, hanem hogy nem kell átesni a ló túlsó oldalára.

101%-osan egyetértek. :)

Én nem szoktam amúgy sem kickelni, sőt, felőlem bármilyen jogot el lehet tőlem nyugodtan venni, ha valaki úgy érzi, visszaélek a "hatalommal".
Első pillanatban megjegyeztem, hogy én nem akarok ezzel semmilyen terhet magamra vállalni, pláne, hogyha be is szólnak érte.
Ha valaki kifogásolja, amit csinálok és ha káromkodással fűszerezi azt, akkor el fog durranni az agyam legközelebb.

Szóval ha bárkinek is szúrja a szemét, hogy admin vagyok, vagy valaki szerint visszaélek vele, akkor nyugodtan elveheti gabipaci, mikor játszani akarok, nagyrészt úgy is van fent valaki TS-en, és csinál helyet. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7559) gabipaci válasza Neoteric (#7557) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezért is van a szabályban a rugalmasan kifelyezés.
Én két embert rúgtam ki Valdezen, az egyik védőként a számára bal oldalon egy sarokban kuporgott, és onnan lőtt befelé, a másik felmászott a hegyre és leszedte a sniper bagázst. A másodikat nem biztos hogy kicsapnám ezek után, főleg ha utána lekotródik a hegyről.

Most megiszom a söröm, aztán felmegyek játszani

szerk:
_Voyage_: gabipaci majd akkor veszi el az adminjogot, ha én azt mondom, nem ha bárki más. Marad aki akar, senkivel nincs gond, kicsit csiszolódunk.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#7560) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na azt az autokicket el kellene felejteni, de sürgősen :W :W :W
3vs1-ben nyomtuk, én a 3-ban voltam, át AKARTAM állni, DE nem ENGEDETT... :W
Kiírta hogy később próbáljam. Erre meg kibaszott a játékból.... Bocs a nem éppen irodalmi kifejezésért, de nagyon felment a pumpa :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#7561) WhiteWalker válasza _Voyage_ (#7552) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köszi,beállítottam,holnap beszállnék én is :R

(#7562) gabipaci válasza ForRedGlory (#7560) üzenetére


gabipaci
addikt

Na jó elmagyarázom, de utoljára:
Olyan hogy autóadmin, nincs.
Elméletileg van, de a DICE kifelejtette.
Van egy külső program, ami annyit tud, hogy figyelmeztet, ha nem áll át senki, akkor az utoljára abba a csapatba csatlakozott embert kirúgja.
Ez a program nem tud semmiféle extra csatornát megnyitni a szerveren, nem tud áthelyezni, nem tud lehetőséget csinálni hogy mégegyszer átálj.
Úgyhogy nem lesz elfelejtve sürgősen, akármennyi kattintható arcocskát teszel be.

Logitech hardware tester

(#7563) _Voyage_ válasza ForRedGlory (#7560) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Kidob, majd újra belépsz.
Ennyi.
Nem fogjuk elfelejteni, mert 20 vs 12 eléggé kiegyenlítetlen... :U

Giinos: Várunk. :K

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7564) BalaNce87 válasza ciry (#7545) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát m60 is jogos mivel így értelmét veszti a sniper ha kiszedik messziről is, mondjuk a sniper így alapból gyenge kaszt a sniper se öl elsőre, neki az az egyetlen fegyvere, nemtud rotálni, mint m60-al ahogy ugye szokták. Snipernek az lenne a lényege hogy támogatja a csapatot hátulról, de mivel kétszer kell minimmum meglőni valakit, így ez nehéz. Meg az az elé fölé célzás is hát én örültem hogy figyeltek erre, de utólag azt mondom kár volt beletenni, mert többször próbáltam hogy egyre feljebb céloztam ugyanarra az emberre és még csak találatot se adott, nagyon messzi embereket meg képtelenség mozgás közbe eltalálni, m60-al meg pofon egyszerű.
Én nem írok be nekik semmit csak elég gáz hogy ugyanaz az ember egymás után 3x gl-el öl meg, mert mással nemtud.

(#7565) ciry válasza gabipaci (#7548) üzenetére


ciry
őstag

Következő hónapot még utalom, de nekem ez a tanárbácsis dolog nagyon nem jön be, úgyhogy lehet utoljára.
Hiába magyarázzuk páran adminok, hogy ez egy hülyeség, ha tojsz ránk, igy nem ér semmit az egész.
Ott van 2 szerver, az egyikre mehetnének a szabálymániás adminok, a másikra a normálisok, de úgy látom, falra hányt borsó a véleményünk és 1-2 sirós ember véleménye a mérvadó.
Nem esik jól ezt mondanom, de ez nagy csalódás nekem.

Jóccakát.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7566) G4NXST4 válasza gabipaci (#7559) üzenetére


G4NXST4
tag

á ilyen nincs :(
Most olyanokat is kidobtok aki kempel, meg aki felmászik a hegyre. Szerintem ha a map megengedi, hogy felmehessek és ha már tudom, hogy ott sniperozik, akkor senki se szabályozza, hogy hova megyek. A kempet meg tiltani a BC2ben hát hülyeség, mert azért csináltak rombolható környezetet, meg olyan fegyvereket (AN-94, M16A2), amivel a pálya másik feléről ha már tudom, hogy ott kempel, akkor ki tudjam szedni.
Ez csak az én véleményem.

Ja és szerintem a mostani adminok nagyon jól végzik a dolgukat és jó fejek is, ezt onnan tudom, hogy én is feljárok a ts-re és csak a ti szervereiteken játszom.
Apropó szerverek a tietek a 186. most [link]

nagyonromlik

(#7567) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Én a helyetekben , nem kötekednék az adminokkal! :D

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#7568) G4NXST4 válasza ciry (#7565) üzenetére


G4NXST4
tag

Hülyeség lenne a szabályok miatt, ha szétesne ez a remek társaság.

nagyonromlik

(#7569) _Voyage_ válasza ciry (#7565) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:Y

Pedig Te nálam benne vagy a top 5 kedvenc emberembe(Mrdevil, HS, Csontos, Bledi, Te), azok közül, akik sűrűn járnak TS-re. :K

Kár lenne, ha kiszállnál. :K

Egyébként kik a 2-es PH adminjai? :)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7570) gabipaci válasza ciry (#7565) üzenetére


gabipaci
addikt

Ki az aki magyarázza? Olvass már vissza légyszíves, Te kezdtél el megint agonizálni, és ez azóta van, mióta kibukott a szigetes mapon, hogy lőttél rám a bázisra. Csak azt nem tudom, hogy milyen veszélyt jelenthettem rád nézve enginerként a helit várva.
Az meg végképp nem értem, miért kellett adminként befelé lövöldöznöd.
Azért kezdtem el pontosítani a szabályt, hogy neked is megfeleljen,mindenki más rég elfogadta.
"egyikre mehetnének a szabálymániás adminok, a másikra a normálisok" Akkor mi totál idióta rendszerető adminok menjünk a kettesre, amit beraktunk HC-be.
Alkalmasint jelezze az aki úgy érzi, hogy tojok az egészre, és nem viselem a szívemen a szerverek sorsát.
A dolgot lezártam, a kettes szervernek adok még egy napot HC-ben, ha nem megy senki, visszakapcsolom.
Ha stílust említünk itt a példa.

Logitech hardware tester

(#7571) ForRedGlory válasza gabipaci (#7562) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem érted a lényeget. Nem azzal van bajom, hogy bannol valakit, hanem hogy nem FAIR az eljárás.
Mi az hogy kidob, amikor én át akarok állni? És mi van ha nekem mondjuk 58-3-as éppen az átlagom és 15000 pontom van már? Nem én mentem be utoljára a szerverre és nem is én voltam a leggyengébb... Felőlem aztán maradhat ez a megoldás, viszont arra számíts hogy nagyon gyorsan sok-sok ember mérges lesz és soha nem lép fel. Márpedig egy kis matekkal kiszámolható, hogy meccsenként 1-2 embert ki fog bannolni, és ha csak meccsenként 1-2 ember dönt úgy hogy nem lép fel többet, akkor számold ki hogy mennyi idő kell ahhoz hogy a kutya se lépjen fel rá többet. Azért én sem vagyok hülye, sok mindent tudok tolerálni, de azt nem, hogy igazságtalanul kidob a rendszer (ez most nem ellened irányul, félre ne értsd!)

Voyage: na ja, amíg meg nem unja az ember.

(#7572) Target78hu válasza ciry (#7565) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Normális nem normális ,síros nem síros ,kinek mi ugye ,de ez is nézőpont kérdése..
Ha ennyire nincs egyetértés ,miért nem szavazzátok meg ,hogy melyiken mi legyen vagy ne legyen , lehet akár az "adminok" között vagy a játékosokat is bevonva!
Egy honlapra fel a vote cuccot oszt jól van!
Nekem8 mi lesz ,mert ahhoz tartom magam a lényeg ,hogy van lehetőség együtt tolni pár jó fej magyarral a játékot és ez leginkább gabipaci érdeme :R !

hkv.hu

(#7573) _Voyage_ válasza ForRedGlory (#7571) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

El kell magyarázni a csapatodban a többinek, hogy álljanak át. Vagy csak egyszerűen nem kell átállni az erősebb csapatba. A játékba úgy tesz be, hogyha az egyik csapatban többen vannak, akkor te a másikba kerülsz, alapból.
Ha 15000 pontod van, szívtad, nem kell átállni. Ha meg közben állnak át, nem te voltál, akkor meg azonnal vissza kell állítani őket. 1 perc áll rendelkezésedre(tekre). :K

Egyelőre nincs jobb megoldás. Az se fair, hogyha az egyikbe 31 ember van, a másikba pedig 1. Annál jobb a kickelős módszer. ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7574) mackosajt válasza ForRedGlory (#7571) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem ban, csak kick.
Gabit ismerve meg biztos, hogy úgy van belőve, amit ide leírt. Vagyis a legutoljára a túltengő csapatba belépő egyént dobja ki.
Ha a program másképp cselekszik, akkor csak abban bízhatunk, hogy majd az EA megoldja a baalnce gondot, és nem lesz szükség a programra. Amúgy meg eltolódik könnyen a balance.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7575) gabipaci válasza _Voyage_ (#7573) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha valakit kirúg a szerver, nem veszik el a pontja, ezt felejtsük már el. Akkor veszik el a pont, ha lefagy a szerver.

Logitech hardware tester

(#7576) _Voyage_ válasza gabipaci (#7575) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Engem már ért meglepetés nem is egyszer, hogy kickelve lettem, pontot buktam, illetve connection lost, többiek közbe vígan játszanak tovább, pontot buktam, de a net nem ment el, mert pl TS aktív volt. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7577) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

_Voyage_, mackosajt
Ez csak saját vélemény, így gondolom, de szerintem hagyjuk, nem akarok én itt senkivel sem vitázni. egyébként is minden tiszteletem Gabié, mert látszik hogy szívvel-lélekkel törődik a szerverrel, arról meg nem tehet senki ha másként látja a dolgot.
Minden esetre, ha még párszor ki leszek kickelve (szerintem) igazságtalanul, akkor többet nem lépek fel. Peace

antikomcsi: üdv a klubban :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7578) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Sikerült feljutnom a sun szerverre, abba a csapatba, ahova a gép tett, nem én választottam. Játszok vagy 5 percet, erre kapok egy kicket. Köszöntem a lehetőséget, és további jó szórakozást.

(#7579) _Voyage_ válasza antikomcsi (#7578) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Persze, hogyha a te csapatodban csak 10-en vagytok, a másikba meg 20-an vannak, és meg se tudsz(tok) mozdulni, akkor azért jön a sírás.... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7580) antikomcsi válasza _Voyage_ (#7579) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem, azért nem jön, mert mint mondtam, engem nem érdekel, ha a másik csapatban többen vannak. Ilyen sarkalatos 10vs20 biztos nagyon gyakran van. EZ JÁTÉK! Ha 5-el kevesebben vagyunk mi lesz? Max nem nyerünk meg egy kört. Éééés?
Semmi gond, kickelgessetek csak, játszottam egy jót máshol. Nem fogom állandóan azt nézni, hogy mikor fog kirúgni a szerver.

Ja igen, és 10vs20-nál mi lesz? Utolsó 10 kick?

[ Szerkesztve ]

(#7581) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Viszont én meg vagyok elégedve a HC móddal. Végre elég 2 rövid sorozat és leterítek bárkit bármilyen messziről.

Nem lehet valahogy a HC-t elegyíteni a simával? Úgy értem hogy csak a sebzés legyen HC, a többi ne :)

(#7582) _Voyage_ válasza antikomcsi (#7580) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ok, nem 10vs 20, de 12 vs 18 már jópárszor volt, tegnap is akár.
Lehet, hogy te nem, de elég végignézni az elmúlt 1 hét hsz.-eit, hányan sírtak amiatt, hogy nincs balance, és hogy valamelyik oldalon mindig többen vannak

Nem mi kickelünk, hanem a program. Ha nem képesek arról az oldalról átállni, ahol többen vannak, igenis legyen kick. TAB gomb megnyomása semmibe nem telik, és lehet látni, hogy milyen a felhozatal.

Szerintem ezzel le is zárhatjuk a témát, ha valaki balance miatt jön panaszkodni, egyből dobom a modkerbe a hsz.-t. :U

ForRedGlory: Nem, nem lehet. De ez is ki lett beszélve, N+1-szer.

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7583) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok! Engem megint kidobott az 1-es szerver, most meg szinte tök üres!
Mi történt? Amikor ledobott már szinte fullon volt!
Viszont átmentem a 2-es szerverre ami HC-ben fut és Robe-val nagyon jót játszottunk!
Nem rossz a HC, lehet taktikázni rendesen és nem összevissza rohangálás!
Köszi gabipaci a HC-t, nekem bejött! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#7584) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#7582) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bocs hogy nem olvasom minden nap el az összes hszt, azt a napi nagyjából 200-at. Lehet furán hangzik, de van ezeregy dolgom a munka mellett, elnézést hogy elkerülte a figyelmem... Nem kell rákontrázni, biztos van aki munka mellett elég időt tud szakítani hogy elolvasson mindent, nekem nincs időm.

"Szerintem ezzel le is zárhatjuk a témát, ha valaki balance miatt jön panaszkodni, egyből dobom a modkerbe a hsz.-t. :U"

Azért visszavehetnél kicsit, tudtommal nem állsz senki felett és még csak Isten sem vagy :U

[ Szerkesztve ]

(#7585) r-chee válasza antikomcsi (#7580) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem ezt a kickelgetést ki fogja kapcsolni gabipaci, mert tényleg sokaknak okoz bosszúságot. De utána meg az fog sokaknak bosszúságot okozni, hogy 14/18 lesz a balance. Lesznek ugyan, akik önként átállnak kevesebbek táborába, de szerintem többen lesznek, akik szitkozodnak a kevesek táborából. És beindul a visszabeszélés, jönnek az admintársaim, hogy kiruglak, és csak még jobban megy a vita. Általánosítva, a legtöbb magyar szerveren - legyen bármilyen játékról szó - mindig egymás csesztetése, hőbörgés, a másikkal és a csapattársakkal való k*bas*ás megy. Külföldiek érdekes módon kultúráltabban tudnak viselkedni, mint mi magyarok. Nekünk muszály mindig egymást tépnünk??

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7586) _Voyage_ válasza ForRedGlory (#7584) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem állok senki felett, Isten se vagyok, pont ezért szólok a "helyi Isteneknek", hogy rakjanak rendet. ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7587) gabipaci válasza r-chee (#7585) üzenetére


gabipaci
addikt

Mindíg ez van mindennel. Az egyik csapat védeni akarja a bázist, a másik támadni védőként. Az egyik a teambalance miatt hápog, a másik a random kick miatt.
Nem tudok igazságot tenni, marad a teambalance program, folyamatosan olvasom a külföldi fórumokat, amint lesz jobb megoldás, azt fogjuk használni.

Logitech hardware tester

(#7588) Źşë' válasza ForRedGlory (#7571) üzenetére


Źşë'
addikt

igaza van, a játék részéről tényleg nem fer, nem értem miért de utána nem enged csapatot váltani... én is jártam hasonlóképp! igaz engem nem rúgott ki senki/semmi. csak átálltam abba a csapatba ahol kevesen voltak, és rajtam kívül még 3an odaálltak gondolván ők is besegítenek... nem is kell mondanom h mi lett a vége, cant switch team so often v milyen felirat, és unbalanced game amit nem lehet megoldani! és igen aki épp szerzett jó sok killt, na meg awardot az beszopta... bennem is felmenne a pumpa ha a nehezen megszerzett xp-t csak úgy elvesztem, pl kilép a gém és megfontolnám erősen h arra a szerverre felmegyek e a továbbiakban az előzőeket figyelembe véve (közel egy óra verejtékes/lagos munka gyümölcse kárba veszne)

erre az esetre kellene az admin, hogy oldja meg a gondot, vagy egy patch ami talán már készül

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7589) mackosajt válasza Źşë' (#7588) üzenetére


mackosajt
addikt

ne üljetek mellé a WC-nek, és nem megy fel a pumpa

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7590) gabipaci válasza _Voyage_ (#7576) üzenetére


gabipaci
addikt

Felmentem, kipróbáltam, kick után jóváírja a pontokat. Úgyhogy ez ne legyen visszatartó erő senkinél.

Joe-T: Pont akkor volt egy fagyás, sajna előfordul. Utána már nem telt meg a szerver, csak bohóckodtunk kicsit.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#7591) Źşë' válasza mackosajt (#7589) üzenetére


Źşë'
addikt

hihi, látom humor az van

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7592) Target78hu válasza gabipaci (#7590) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ja bohóckodtunk +kipróbáltam a frapsot kemény 30 fps ultra low beállításnál 50mb néma múvi : GLementáli vs 2 csubakka :D

hkv.hu

(#7593) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Haversrác leparkolt a ház tetején :DDD

_Voyage_: :R

mackosajt: Te beteg állat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7594) ForRedGlory válasza Target78hu (#7592) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha jól látom mackósajtos lett a bökőd :D
Na jó8 mindenkinek, 6-kor kelnem kell :U

(#7595) mackosajt válasza ForRedGlory (#7594) üzenetére


mackosajt
addikt

Ne aggódj, nekem meg az ő vérük kente össze később a késem.

A GL-el amúgy nem is lenne gond, ha pl olyan távolságokból, mint az a videó végén van, úgy használnánk. Viszont sokszor 1-2 méterről eléggé mókás tud lenni, hogy az ellen kinyiffan, a GLező meg nem. Pont, mint a rakétások.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7596) ciry válasza _Voyage_ (#7569) üzenetére


ciry
őstag

Én is bírlak titeket, úgy zusammen.

Gabipaci: Ki az aki magyarázza?
[link] [link]
[link]
Ők adminok.
A mezei felhasználókat nem linkelem, mert szerintem a kickkelgetések ellen van a többség, de ha megkérdezzük őket, megmondják.
Belövöldözés a szigetre: előtted lőttem le az épp elköszönő Multikill-t, egy szava nem volt, amikor meg mondtad, hogy téged is lőnek, jeleztem azonnal, hogy én voltam, nem pedig "kibukott"a dolog.
Tegnap amint lespawnoltam a szigetre, mint támadó, már lőttek is oda azonnal és az egyik csapattársam kihúzódott az UAV-tól 5 méterre balra és elővette a GOL-t.
Igaza volt mindkettőnek.
Agónia: rosszul emlékszel, mert előtte már volt eszmecsere a kell-e szabály vagy nem dologról és akkor is azt mondtam, mint most: ez a szervert elrontani lehet csak. Egy fullon futó szerveren, az emberek többségét irrítáló dolgok csak nagyon elenyésző számban történhetnek(azt meg ezek szerint a túlnyomó többség kibírja), hisz vagy 12000 szerver van ahol játszhatnának(magyarokból is sok).A javát nem az bosszantja fel, hogy sniperezés közben megölik, hanem, ha minden szarért kirúgják.
A nagy kérdés nem az, hogy szíveden viseled-e a szerverek sorsát, hanem, hogy jóhiszemüségedben hibázol-e ill. kinek az érdekében cselekszel?
Ha a PH!-sokért, akkor hallgass rájuk és ezúton kérek mindenkit, akit érdekel a téma,hogy nyilatkozzanak: kell-e büntetni valakit alpinizmusért ill. fontos-e a támadókat jobban védeni, mint a védőket.
Ahogy dönt a többség, azt elfogadom, de ha valami minidiktatúra van kialakulóban azt nem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7597) petymeg


petymeg
addikt

üdv!
ha végigcsinálom a singlet akkor is ad plusz fegyvereket a multiba? illetve hogy lehet gyógyítani meg javítani? vagy az ehhez szükséges eszközöket is ki kell nyitni?

bocs a láma kérdésekért de még nagyon kezdő vagyok. tegnaptól játszom csak.
eddig nagyon bejön, cod fan voltam tegnapig... mondhatni hibátlan a bc2.
kíváncsi leszek az 1943-ra. bc dobozában van egy reklám a 1943-ról az van rajta h csak 13 euro lesz az ára... nem rossz

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#7598) Target78hu válasza ciry (#7596) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Mint mezei földi halandó ,tudom nem érdekel a véleményem Ciry (bár nem így ismertelek meg) ,de szerintem nem kell sok szabály elég egy és egy "fél" -rushra ;)
Az egyik a csúnya beszéd ez szerintem elég alapvető dolog ,bár néha röhögséges a vérpistik kirohanása (Elevens rulz) :D
A másika a balansz ,mert általában ,ha 4-5 fő a különbség ,akkor van gond -bár gondolom ,hogy nehéz játék közben figyelni a történésekre (ha már admin valaki) ,de ha progi nem menne legalább 1-2mp a tabellára nézni ,hogy ja azért nem támadnak mert fele annyian vannak ..
Vagy még egy apróság ,ha valaki váltja a mapot ,akkor egy apró üzivel tisztelje meg a többi játékost legalább ,hogy pályaváltás skacok -mert van aki türelmesen megvárja ,de vannak akik kilépnek ,hogy mi a ... van már!
Nekem8 mi lesz ,mert ha tehetem ott játszok ,mert nem laggol a szeró (más miatt is ,de az már nem aktuális sajnos)!

petymeg
Szia!
A singleből nem jönnek át fegyók a multiba! A lőszeres dobozt és a medikes cumót stb unlockolni (kinyitni) kell ,de egyedül a pl a defibrit(kenyérpirítót) a medicknek tart viszonylag sokáig feloldani ,a többit hamar meglehet szerezni csak az adott kasztot kell erőltetned! ;)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#7599) petymeg válasza Target78hu (#7598) üzenetére


petymeg
addikt

köszi, akkor megyek is vissza gyakorlatozni egy kis rush-ra mert rám fér

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#7600) antikomcsi válasza _Voyage_ (#7582) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem ez a megyek a modkerbe és megmondalak kissé gyerekes dolog. :U

Lezárhatjuk a dolgot persze. Nem én fizetek a szerverért, így nincs beleszólásom, ez természetes. Ti úgy játszotok ahogy akartok, én meg megyek máshova. És mindenki boldog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.