Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) _Voyage_ válasza L4D1K (#8296) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

c hoz képest túl sok az ember a pályán(8-8 bőven elég lenne)

Ugyanígy gondolkodtam, ezért is jött létre a 3-as szerver, ahol összesen 16, azaz 8-8 ember fér el. ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8302) L4D1K válasza Joe-T (#8297) üzenetére


L4D1K
őstag

3mast nekem szürkén jelezte, na majd mindjárt rálesek. :K

Más. Assault nak meik a must have fegyver? Barakan már megvan, de az m14 sztem eddig mind1iket veri.

# ANTAL Tuning #

(#8303) L4D1K válasza _Voyage_ (#8301) üzenetére


L4D1K
őstag

+1.

Köszönöm hogy gondoltál rám, mint egyszerű halandóra :R

# ANTAL Tuning #

(#8304) HS 2142 válasza L4D1K (#8302) üzenetére


HS 2142
őstag

Utolsó 2 az jó, bár ha a stílusodnak jobban fekszik az m14, akkor úgyse fognak tetszeni : P

Nekem is szürke a III-as szerver, epdig tudtommal nem állítottam be semmilyen szűrőt, de maikor tegnap ciryre mentem friendből, akkor meg felengedett..

Nekem jó a hétvégi conquest party

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8305) Joe-T válasza _Voyage_ (#8301) üzenetére


Joe-T
tag

Szerintem, ha egy jó csapat jön össze, akkor a HC rettentő pörgős tud lenni!
Nincs ám rambózás! :N

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8306) _Voyage_ válasza L4D1K (#8302) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem Barakan, hanem Abakan. ;)
M416 szerintem a legjobb assault fegyver, M16A2 a pötyögtetése miatt nem jön be.
Medic-nél ugye M60, Recon-nál GOL, Engineer-nél UMP45 vagy PP2000. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8307) BandiHUN válasza Bavid (#8283) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem csak igy van bug,én ugye sokat helizek,és ott volt olyan jópárszor,hogy látom a rakétát,akkorát kap a gép,hogy alig tudom megfogni,hátralök,stb,és mégis 100-on marad az életereje.egyszerűen olyan,mintha csak bizonyos számú lövést kezelne le,a másik velejárója ennek az is,hogy pl.az m60-nal vagy más fegyóval iszonyatosan jobban sebez az 1-2 golyónként "puttyogtatás",ha húzod a ravaszt,alig talál valami,de 2m-ről is.ez főleg hc-n jön ki,ahol 2-3 golyó simán öl,de folyamatban 15-20 sem okoz közelről sem halált.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8308) Joe-T válasza L4D1K (#8303) üzenetére


Joe-T
tag

Ha nem csal az emlékezetem, akkor múlt héten nem HC-ben toltuk az új dzsugeles pályát? Csak hárman voltunk fent! Te, egy másik srác aki feszt a tankkal ment meg én! Jól emlékszem? :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8309) Joe-T válasza _Voyage_ (#8306) üzenetére


Joe-T
tag

És a shoti? :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8310) L4D1K válasza HS 2142 (#8304) üzenetére


L4D1K
őstag

Néha néha azért átváltok aug ra, azért az nagyon jó érzés amikor csupán szemre bemérve tudok kilőni nagy távolságból emberkéket az ablakból gl -el. Ezért is nem értem miért rohangál mindenki csőre töltött gl -el, az assaultnak az adja meg a varázsát kis pályákon, hogy megfelelő helyezkedéssel úgy lehet terelni a célpontokat a hatalmas tűzerő miatt mint semeik más class.

Btw m14 meg a tipikus 1 lövés 1 ember fegyver, ha jókor látom meg a célt, ha nem, akkor bonat mellbe tol defibrillátorral :)

# ANTAL Tuning #

(#8311) L4D1K válasza Joe-T (#8308) üzenetére


L4D1K
őstag

Ha a squad deathmatch re gondolsz, akkor elvileg te, én(Roden) és Player(HUN) voltunk együtt. De lehet h nem te voltál.

# ANTAL Tuning #

(#8312) _Voyage_ válasza Joe-T (#8309) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Az mindegyiknek elérhető. :K :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8313) Joe-T válasza L4D1K (#8311) üzenetére


Joe-T
tag

Rush volt, ha jól emlékszem.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8314) Joe-T válasza _Voyage_ (#8312) üzenetére


Joe-T
tag

És meglepően hatásos! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8315) bonat válasza Mrdevil (#8293) üzenetére


bonat
senior tag

csak már látnám :DDD

(#8316) F_Zolee válasza L4D1K (#8296) üzenetére


F_Zolee
veterán

HC-ban nem a legjobb, hogy a védekezőknek nincs semmi járművük azon a pályán. Bonat-ék benyomultak a Bradley-el és már a spawnolás után már újra várhatta az ember, hogy kezdhessen.

(#8317) aram01 válasza L4D1K (#8310) üzenetére


aram01
nagyúr

mostanában én is egyre többet nyomom m14-el zsír fegyó csak nemtom miért nem enged távcsövet rárakni :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8318) mackosajt válasza F_Zolee (#8316) üzenetére


mackosajt
addikt

Na az ilyen esetek miatt kellene alkalmazni a rugalmas szabályt.

Gondolom élmény volt játszani.

Az meg külön öröm, hogy ha olyan név kerül említésre ilyennel kapcsolatban, aki "helybéli lakos".

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#8319) F_Zolee válasza mackosajt (#8318) üzenetére


F_Zolee
veterán

HC módban sokkal érzékenyebb az ember az ilyenre, mert még fedezékbe se tud szaladni...

(#8320) mackosajt válasza F_Zolee (#8319) üzenetére


mackosajt
addikt

meg killcam és spot sincs.

Így igen nehéz kilőni az "ügyeskedőt"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#8321) L4D1K válasza aram01 (#8317) üzenetére


L4D1K
őstag

Gondolom azért mert nem class -spec fegyver...ettől függetlenül kaphatna egy 4x zoomot, bár sztem már így is brutálisan erős. Zártabb pályákon még reconnak is erősen meggondolandó fegyver. Közepes távolságra sztem egyértelműen a legjobb, de gyakorlással még a dombi snipa (Collinus Sniperus) sem akadály.

# ANTAL Tuning #

(#8322) Bavid


Bavid
senior tag

Ne meglett összes assault fegyóra az aran csillagocska ;] Jöhetnek a medicek már csak 3 ra kell közülük:D
A 100. killre igazából összes fegyverre rá lehet szokni, alapból nagyon nem tetszett az f2000 azt a végére úgy osztottam a headshotokat:D A másik kedvenc meg az Abakan (tegnap még itt panaszkodtam hogy milyen rossz) és az m16a1 lett. Szerintem mindenki próbálja ki az m16-ot mert ha megszokja, sokkal eredményesebb lehet vele mint m416-al vagy xm8al (legalábbis én kb mindenkit leszedtem akár közel akár távól hiába volt nála az m416.

Más: Ma kidobtak egy szerverről:D Azt hiszem nem tetszet nekik hogy volt 2 elég jó köröm (32/6 és 43/8-as) Igazából ezt megtiszteltetésnek veszem :C

(#8323) aram01 válasza L4D1K (#8321) üzenetére


aram01
nagyúr

tökélyre akarom fejleszteni a tudásom vele ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8324) Target78hu válasza Bavid (#8322) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Gratu ;) !

Nekem assaultnál f2000 ,enginél ak valami és reconnál a helyzettől függően szinte az összes fegyvert váltogatom (GOl,SV98,SVU,VSS vagy allkit) - medicet sosenem választok már :P
Mostanában közbeszól a lagg és teljesen mindegy mivel próbálok ölni simán tovább szalad a lövéseim után az ellen ,máskor meg rögtön megmurdal :S (normal rush/conquest only)
Pl. bétában f2000-el szinte olyan pontosan lőttem ,mint a csipával most mákoslecsós inkább valamiért..

hkv.hu

(#8325) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez a Hc gyilkos szar :( Azt hittem jó lesz, de kíméletlen :(((
Reconnal nagyon egyszerű, mindenbe halnak.
Pisztolyból egyet kapok halok, de puskából (M14) nem elég egy :D Maga a mod jó lenne, de sajnos ehhez a játékmenethez felesleges.
Mesterlövészek bekemplenek kezdőnkre és aprítanak.
Tankról nem is beszélek :C

Aram01: M14 el már asszem arany csillagnál járok. Egyetlen nevetséges dolog benne, hogy nem sebez eleget annak ellenére, hogy csak single shot tehát nem lehet vele rotálni. Én Engivel használom.

[ Szerkesztve ]

(#8326) Mrdevil válasza bonat (#8315) üzenetére


Mrdevil
addikt

Futólépés katona....én már itt csücsülök TS-en. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8327) L4D1K válasza BalaNce87 (#8325) üzenetére


L4D1K
őstag

Hc ban testre 2 lövés, fejre 1 lövéssel öl az m14.

# ANTAL Tuning #

(#8328) PaJa1 válasza BalaNce87 (#8325) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem is 2 lövéses volt az M14 HCban.
Meg nem tudom, hogyan kell a stukkerekkel célozni, hova lövi a golyót. Van ugye középen az a pöcök de sose tudom, hogy a csúcsára vagy egy kicsit fölé lövi a golyeszt.

Nekem az M416 nagyon nem jött be, túlságosan szór.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8329) aram01 válasza BalaNce87 (#8325) üzenetére


aram01
nagyúr

olyan egerem van amin van 3x-os tűzgomb ez m14-nél 2 lövés,ami elég is szokott lenni ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8330) Mrdevil válasza L4D1K (#8327) üzenetére


Mrdevil
addikt

"Egy lövés a fejbe, öt a testbe" :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8331) Chris78


Chris78
aktív tag

Ma is jol forgott a "bökö". Sun 2 HC-ban ;] (ja és 1 lemaradt mert nem fért bele a képbe )

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#8332) L4D1K válasza Mrdevil (#8330) üzenetére


L4D1K
őstag

A biztonság kedvéért :DDD .

1:46 tól

# ANTAL Tuning #

(#8333) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Srácok, az mitől van, hogy egy büdös szervert sem látok?

A tűzfal kilőve, az 1. hsz.ben lévő router akármit portforwardinghoz nem értek, mi a fenét csináljak? :O

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8334) aram01 válasza Mrdevil (#8330) üzenetére


aram01
nagyúr

túlsok maffiás filmet nézel :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8335) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

PLATINA GUSTAV STAR INCOMING!

(#8336) L4D1K válasza Rebirth II. (#8335) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszönjük Emese.

# ANTAL Tuning #

(#8337) Zolás


Zolás
addikt

Grat a sok kis balfasznak a PH2es szeróra. Bevallja hogy neki arra áll fel hogy az ellen spawnja mögé befekszik és a születő embereket kaszálja és dagad a melle mert dejó statja van. Ja és még admin is!!!
Köszönöm Voyage és HS 2142 kollégáknak felejthetelen volt. Legyél rá büszke. Igy tovább és szép üres szerver lesz a jutalom.
Nemrég olvastam hogy a spawnon lelőtt admin kidobta az őt lelövöt mert nem birt tőle megmozdulni. Remélem az az admin nem mászik az ellen seggébe hogy hátbalőve verje a f@szát a statra.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8338) Gl4diator


Gl4diator
tag

Hogy kell ezt a Vip Map Pack 2-őt aktiválni?

Vagy hol van leírva a topikban? Linkelje már légyszi be nekem valaki, mert nem találom :)

(#8339) Def26 válasza Gl4diator (#8338) üzenetére


Def26
félisten

[link] :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8340) bonat válasza Mrdevil (#8326) üzenetére


bonat
senior tag

én meg nézem a filmet itten
Hős Alakulatot :DDD
majd lehet utána megyek

(#8341) Mrdevil válasza bonat (#8340) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én meg most hozom a tékából,majd hónap nézzük barinőmmel. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8342) bonat válasza Mrdevil (#8341) üzenetére


bonat
senior tag

töltsed le..:D
mind a 4-et..:D

(#8343) Mrdevil válasza bonat (#8342) üzenetére


Mrdevil
addikt

Olyantat nem lehet tittya a szobály. :(
Mögaztán csak a négyesset nöm láttam. :))

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8344) Tivish


Tivish
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Eladtam a pc-mel együtt a játékot saját ea-s accountommal együtt. Az új tulaj megvétel után még tudott vele játszani, de megbeszéltük, h ea.com-on majd megváltoztatja sajátjára az emailcímét..

Miután megváltoztatta e-mail címemet azóta játékindításnál nem engedi be őt. Azt írja cd kulcs használatban van.

Valaki találkozott már ilyennel? S.O.S! köszönöm

(#8345) v!ct0y válasza gabipaci (#8225) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ember te miről beszélsz ??
Fegyvereket kiválasztani nem tudta és kidobta.

(#8346) BandiHUN válasza bonat (#8342) üzenetére


BandiHUN
veterán

én most estem neki :) jókat hallottam róla egy kollégámtól,neki úgyis kéne,majd belekukkantok én is

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8347) 용 Bob


용 Bob
senior tag

De rég játszottam ilyen jót, SUN II köszi :R

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#8348) Mrdevil válasza Zolás (#8337) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is ott voltam,szerintem itt a fő gond a stílusoddal volt (ugyebár ki szereti,ha le faszláma gecizik),amit nem értek hiszen nem először játszunk együtt veled,hol egymással hol egymás ellen.Egyébként egyikünk stílusa sem a spawn mögül lőni az ellent.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8349) _Voyage_ válasza Zolás (#8337) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Grat a sok kis balf#sznak, aki M60-al spawncampel HC-n, meg nem tud normálisan chatre írni.
Egyébként látom sikerült felfogni a lényeget, arra írtam, azt, hogy IGEN!!!!!!!!!!, hogy te írtál két sort végig nagybetűvel 60000 kérdőjellel, erre meg válaszoltam nagybetűvel, 6000 felkiáltó jellel.
Nem tudom, terjedt-e odáig a figyelmed, hogy kb 0mp-ig sem ültem egy helyben, ráadásul Valparaiso-nál, mikor ti mentetek védőként a harmadik helyre, elég nehéz is spawncampelni(mikor te írtad, még be se tudtunk menni arra a területere).
Jah, kurvajó statom volt, 7/16 volt akkor, combat recon-ként, kb 3szor téged öltelek le, mert mint írtam is fentebb, direkt a HC-n M60-al közlekedőkre fogok vadászni. Ha nem vetted volna észre, rajtad kívül senki nem tolta M60-al, pedig volt jópár medic is. :U

Ezelőtt oltogattál valakit chatbe, nem kickelt senki. Mégegyszer oltottál, még mindig nem kickelt senki. Ezután természetesen kickeltelek. Nem azért, mert M60-al toltad, nem azért, mert azt mondtad, hogy spawncampelek(miközben kb 0mp-et sem ültem egy helyben, combat recon-ként), hanem a stílusod miatt.

Ja és voltunk 4-5-en TS-en, mindenki olvasta, abszolút nekem adott igazat, pláne úgy, hogy mind egy squadban voltunk, folyamatos mozgásban.

Egyébként meg részemről ezentúl nem kívánatos személynek vagy nyilvánítva a szervereken.

Mellesleg megsúgom, hogy Te, és egy assault ültetek laguna presa-n kint baloldalt, védőként, és daráltatok be a kezdő szigetre.

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8350) Audifan


Audifan
tag

Hali
ma megvettem a játékot :D Így elsőre nagyon tetszik.
r-chee:
Vegyél fel pls a PH! játékosok listájára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.