Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24129) Xaels válasza Źşë' (#24104) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is mond. A játék bug-jain nem húzom fel magam, de azokon a csapattársakon akik még a szép szóból sem értenek és csak a frag-re/pontra mennek nagyon fel tudom magam idegesíteni.

Tegnap alap BC2-ben medic feléleszt, mire eltűnt a képről a "fel lettél élesztve" felirat lekéseltek. Iszonyatosan pipa lettem. Ha egy sniper lőtt volna el messziről leszarom, de a csávó ott kellett mellettem legyen amikor kaptam a defibrillátorral. Ilyenkor ha én vagyok a medic és a kezemben már a D van akkor előbb az ellent szoktam kisütni.

Akkor a sok béna engineer-ről ne is beszéljünk akiknek fingja nincs arról, hogy a tracer mire való. Megjelölöm a tankot, de ahhoz már kevés vagyok, hogy egy szerelő engineer mellett egyedül kilőjem azt. Arról nem is beszélve, hogy használni sem tudják...

Heliben én vezetek és a lövész kiugrik amikor épp a harc közepén vagyok egy másik helivel vagy spotolom a másik helit az meg lő minden mást ész nélkül...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.