Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24601) r-chee válasza Illusion1010 (#24595) üzenetére


r-chee
őstag

Poénos videó, de nem szép dolog. UAV-os és medic is egy ganéj, főleg, ha netán összedolgoztak, vagy ha medic kiszúrta az UAV-ot és annak ellenére élesztgetett.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24602) kacsyx válasza hopimix (#24600) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ugye nem eredeti? :U :)

(#24603) r-chee válasza hopimix (#24600) üzenetére


r-chee
őstag

Lehetőségek:

1, Vedd meg eredetiben a játékot.
2, Csipkebokor vessző.
3, BFBC2Updater.exe-t elindítva töltsd le a legújabb frissítést a játékhoz.
4, Bezavart a gépre dugott joystick vagy kontroller - bár ez kevésbé valószínű.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24604) WhiteWalker válasza Illusion1010 (#24595) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez oltári :C , a droid medic sem kutya ,annak sem esik le hogy mi a retek egér van ,ez hihetetlen :DDD ,vagy haverokkal megbeszélték hogy ki legyen a szenvedő alany :U de
mindent visz ez a video mint a makk hetes :DD

[ Szerkesztve ]

(#24605) kacsyx válasza Illusion1010 (#24595) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nem létezik, hogy ez nem megrendezett videó :DDD :W :O

(#24606) Źşë'


Źşë'
addikt

mai utolsó pár vietnám meccsem elég trére sikeredett... nagyon gyenge volt a csapat, írtam nekik h támadjanak már mert veszíteni fogunk, azt hiszitek mentek volna?! áá egy helyben guggoltak azt lőttek akik csak értek :s aztán nem kellett több vérszagra gyűltek a baseraperek... mondhatni kurvára elegem lett... lement 2-3 kör így azt otthagytam őket kezdjenek azt ami akarnak magukkal, láma banda :U de nem csak a saját hanem az ellenfél is

kíváncsiságból megnéztem a csapat pontot, íme: 65 255 498 team actions :D ez kb délre meg is lesz :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24607) Illusion1010 válasza kacsyx (#24605) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Biztosan összedolgoztak páran, mert az érkező ellenséges medic is a csubit lövi.

(#24608) sith7 válasza Źşë' (#24606) üzenetére


sith7
nagyúr

És most :

68 004 866 team actions so far

:C :C :C

(#24609) gergo0328 válasza sith7 (#24608) üzenetére


gergo0328
senior tag

én szerencsétlen meg pont most mek el és vasárnapig nincs is viátnám xD :O

(#24610) Laraxior


Laraxior
titán

sikerült összevadásznom egy 10/5ös statot...még mindig kell 3000 pont hogy szintet léphessek :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#24611) Illusion1010 válasza Laraxior (#24610) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Elmész egy 1000 ticketes szerverre és egy menet alatt megvan. :)

(#24608) sith7

Ez miez?

[ Szerkesztve ]

(#24612) Zoli1222 válasza Laraxior (#24610) üzenetére


Zoli1222
őstag

Elárulod, h itt milyen néven futsz?

Ahan. Na most már ezt is tudom.

[ Szerkesztve ]

(#24613) Laraxior válasza Zoli1222 (#24612) üzenetére


Laraxior
titán

mindenhol LaraXioR néven vagyok =)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#24614) ciry válasza r-chee (#24603) üzenetére


ciry
őstag

A 2. a helyes :K

kacsyx: az UAV-os es a medikek(a később odaérő enemy is) összedolgoztak, ez nyilvánvaló, viszont a sniper nem volt beavatva ez tuti. Imádtam, mikor nekiállt menekülni, a medik meg utána, hogy felszedhesse :C
Szar reggelem volt, de ez nagyon feldobott :D
Laraxior: ne rohangálj esz nélkül és egyenlőre kerüld a nagy létszámú szervereket, mert valószínűleg jobbak az ott levők(erősebb fegyverekkel), akik még ráadásul sokan is vannak.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24615) Zoli1222 válasza megint én (#24596) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ezzel a videóval több gond is van.
Mint védő, nem mindegy, h h írtja az ellent? Főleg, ha az első ponton az A m-com-juk is megvan? Így még azt se lehet mondani, h hátba lövi a támadókat. :U

[ Szerkesztve ]

(#24616) Źşë' válasza sith7 (#24608) üzenetére


Źşë'
addikt

68 612 402 team actions ez nagyon közel van mán!! :C :Y

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24617) Neoteric válasza Źşë' (#24616) üzenetére


Neoteric
addikt

Már 68 828 988 team actions so far

De tökre zsír új mapot kapunk vagy megint az lesz, hogy egy conquestes mapon mehetünk rushba is ezentúl (v fordítva)?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#24618) Źşë' válasza Neoteric (#24617) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon dicsérik azt a pályát, ha jól tudom akkor valami óriási méretekkel megáldott térkép lesz

videóban rengeteg jármű volt

ez délre tényleg meg is lesz! :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24619) v!ct0y válasza Neoteric (#24617) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nyomjátok, nyomjátok mire hazaérek meglegyen :)

(#24620) mackosajt válasza Neoteric (#24617) üzenetére


mackosajt
addikt

Érdekes, hogy most is ennyin áll a számláló, de teljesen pontosan...

Közben meg eltelt 30 perc.
Szerintem már rég megvan, csak szokás szerint jó a rendszer.
Aki a pályára kíváncsi, keresse a sima BFVietnám Operation Hastings videókat.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24621) mackosajt


mackosajt
addikt

lejárt a szerkesztési idő:

"Community
Congratulations, Operation Hastings has been unlocked"

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24622) Neoteric válasza mackosajt (#24621) üzenetére


Neoteric
addikt

De most akkor ez csak a Vietnam-ba lesz?
"Battlefield: Bad Company 2 has a fifth multiplayer map waiting for you! To unlock it..." - mer én ebből arra következtetek h a sima BC2-be lesz unlock.

PSN: ne0teric_sAN

(#24623) mackosajt válasza Neoteric (#24622) üzenetére


mackosajt
addikt

Vietkong map

a legjobb, hogy mióta megvan nekem is a vietnám, még nem is játszottam vele.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24624) sith7 válasza Illusion1010 (#24611) üzenetére


sith7
nagyúr

69 milliónál unlock - ol egy új pályát, ami állítólag nagyon jó pálya

minden jármű van rajta, helikopter, motorcsónak , tank, és a pálya közepén van egy nagy híd, azon lehet a túlpartra menni. ott állítólag nagy harcok alakulhatnak ki

Congratulations, Operation Hastings has been unlocked

:C :C :C :C :C :C :C

(#24625) Źşë' válasza sith7 (#24624) üzenetére


Źşë'
addikt

aazaz ) gondolom fél óránként frissülhetett, délre csak meglett :DDD ne nézzük csak mijez)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24626) sith7 válasza Źşë' (#24625) üzenetére


sith7
nagyúr

kimerítő, részletes tesztet kérek :R

én sajnos csak 9 fele tudok leülni :O

(#24627) r-chee válasza sith7 (#24624) üzenetére


r-chee
őstag

Remek :). Bár akkor lenne még remekebb, ha játszanék is a játékkal :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24628) Neoteric válasza sith7 (#24626) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem tetszik. Jó pörgős. Van heli, tank, csónak, jeep de mindenből csak 1-1, szal nincs túlzásba véve, de nem is baj mert kell ember gyalogságra is. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#24629) Xaels válasza Neoteric (#24628) üzenetére


Xaels
félisten

Én is megnéztem, de őszintén nekem annyira azért nem tetszett. Minden jármű van rajta, de például a PBR sokat nem ér a tankokkal szemben és helyük nem nagyon van manőverezni a kis csatornákban. Méretre viszont hízott a többi Vietnam-os maphoz képest. 4 pont van rajta CQ-ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24630) sith7 válasza Neoteric (#24628) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :R :C :R

(#24631) Źşë' válasza sith7 (#24626) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem nem tetszik annyira, 4 pont van cqban... lehet idővel megszeretem, picit kezd zavaró lenni h túlzottan nyíl egyenesen lehet lőni a fegyverekkel :S

azért sem tetszik, mert nagy a terep, sok a pálmafa, semmi komolyabb fedezék ahova el lehetne bújni... valaki véd egy pontot simán lelát a terepre és onnantól kezdve spot+hcban 2-3 golyó és halott vagy... nem látok benne taktikát... gyalogosan sztem kamikaze akció az egész, és még van egy két ilyen konkrétan rush pálya... amin néha elgondolkozok hogy ezt most komolyan gondolták a fejlesztők?!

rush mód nekem annyira nem jön be, sok mapnál idióta módon van megcsinálva, pici zsákutcából támadsz ahova úgy be lehet szorítani az ellenfelet mint az állat...

legjobb mapjai vietnamnak sztem a Hill137, és a templomos Cao Son Temple

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24632) Xaels válasza Źşë' (#24631) üzenetére


Xaels
félisten

Egyetértek. Hill137 mindkét módban jó kis pálya lett. Cao Son Temple sem rossz. Vantage Point elég szar lett játék szempontjából. Rush módban ugye a támadók teljesen be vannak szorítva a patakmederbe és a védőknek semmi dolguk nincs csak kotlani az ammo box-okon és dobálni a gránátokat. Conquest-ben meg hamar beszorul az a csapat aki bukja B-t a hegy tetején. Rendszerint mindig az van, hogy tele lesz csipással a pálya egyből akik a hegyről spotolnak meg lőnek és a tank sem csinál mást csak lövi a kezdőn a spotokat...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24633) Neoteric válasza Źşë' (#24631) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát én rushban játszottam az új mappal, nem conquestben. Rushban rusholni kell és sztem ez tökéletesen kivitelezhető. Legalábbis nekünk sikerült végig menni.
Sziklák mögött, dombokon simán lehet "kommandózni".

PSN: ne0teric_sAN

(#24634) Źşë' válasza Neoteric (#24633) üzenetére


Źşë'
addikt

hát de mire átfutsz az úton (és mellett semmi fedezék) ezer meg egy ember rád szegezi a figyelmét és lelőnek, ott van túloldalt a megsemmisítendő pont (lehet szimplán erős csapatot fogtál ki, ill az ellenfél szart előre jönni valamit csinálni, csak a spawnhelyről lődözött kifelé

sztem ez egy tipikusan járműves pálya, ha az ember el akar valamit érni akkor be kell pattanni tankba nincs mese

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24635) Neoteric válasza Źşë' (#24634) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem ott kell átmenni hanem lenn a völgyben és akkor nem szednek ki. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#24636) Zolás


Zolás
addikt

Mivel kiváncsi voltam az uj pályára gondoltam felmegyek és megnézem milyen lett. Sajna az uj csittel is sikerült összefutnom. Kiscsóka beugrott a PBR-be és bement a texturák alá!!! Szépen a pálya alatt hátraúszott vele a kezdőnkre és nem lehetett kilőni semmivel. Természetesen neki sikerült átlőni csak visszafele nem müködött. Kb 5percig kerestem mire rájöttem hogy alulról van a kis mocsok suttyója. Lvl2es kis .uzeráns. Sikerült felb.sznom magam és ki is léptem.
Szóval ha lelőnek és furán látod a tájat az ellen körül akkor inkább lépj ki.
A nevét meg se jegyeztem pedig kellett volna.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24637) Illusion1010 válasza Zolás (#24636) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ez inkább bugnak hangzik mint csítnek :U

(#24638) Źşë' válasza Illusion1010 (#24637) üzenetére


Źşë'
addikt

a cheat neve noclip, minden játéknál van ilyen.. bele tudsz menni a falba és onnan ugye át tudsz látni/lőni, de mivel a te feledről aktív az adott elem (brush) így felfogja a "föld" a te lövésed...

mapszerkesztésnél egy alap dolog az optimalizáció érdekében hogy az egyik brush oldalt (amit nem látsz) átlátszóvá kell tenni, így fele annyit számol a gép

az ilyen domborzat dolgoknál meg sztem alap lehet hogy csak egy oldalról átlátszó (gta4ben a fizikát kihasználva be lehet jutni több olyan épületbe amin nincs semmi bejárat hanem csak fal

am ezek az eszközök mind az egyéb más hibákat hivatottak kijavítani, azért vannak mert bugkeresési/megoldási funkcióval bírnak a fejlesztés során

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24639) Illusion1010 válasza Źşë' (#24638) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Hát, ma is tanultam valamit. Remélem nem futok össze ilyenekkel :)

(#24640) Monochrome


Monochrome
csendes tag

A C4 miért nem robban néha? Nehezen odafutok a tankhoz miközben lő engem, c4 feltapad, látom, térképen is villog....és semmi robbanás :(((

(#24641) F_Zolee válasza Monochrome (#24640) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez is egy áldás. Nemrég olyan volt, hogy telibe lőttem 1 méterről sotival az ellent és 100%-al leszedett... Nem lőttem mellé.

(#24642) sith7 válasza Źşë' (#24631) üzenetére


sith7
nagyúr

Sajnálattal hallom, na majd este megnézem :U

(#24643) madgie válasza Monochrome (#24640) üzenetére


madgie
titán

Néha beakad, sőt, detonálás helyett végtelen számú újabb C4-et dobál jobb klikkre. Jó buli :(

(#24644) Źşë' válasza sith7 (#24642) üzenetére


Źşë'
addikt

ettől független neked még tetszhet, én nem látok benne taktikát, csak járművekkel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24645) sith7 válasza Źşë' (#24644) üzenetére


sith7
nagyúr

meglátjuk ... még gyenge 2 óra :W

(#24646) Źşë'


Źşë'
addikt

milyen jó helyed van hogy munka közben netezhetsz is :))

csináltam még du pár képet játékban, gondoltam megosztom veletek, uis most csak nézek ki a fejemből, semmihez nincs kedvem, meg a fejem is fáj picit :s

pilóta kipottyant a heliből : ) többi leesett és felrobbant a helivel :DD

sasszem

szegény foglalta a pontot erre rakétával orvul leszedték!

erre lettem figyelmes: "Hell Sucks, Born to kill!"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24647) F_Zolee válasza Źşë' (#24646) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amúgy te is napi 20 órában tolod? ;]

(#24648) Źşë' válasza F_Zolee (#24647) üzenetére


Źşë'
addikt

á dehogy :D miből gondolod? :)

hozzáteszem nem mid1ik kép ma készült : )) asszem csak az első)) ezeket szedtem össze xről ami érdemleges :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24649) robyg


robyg
senior tag

Üdvözletem az uraknak.

Érdeklőknék,hogy másnál is van-e ilyen probléma mint nálam?

Az utóbbi pár napban egyszerűen az EA-val megszakad a kapcsolatban játék közben.
Plusz teljesen meghülyül a szintem , 33as vagyok majd kiírja hogy 0 a szintem.
Nagy nehezen újra belébek,szint rendben de mit ad isten nem tudok fegyvert választani.
Mindegyik kaszt alap fegyvereit engedi a többit fegyót nem is látom teljes fehérség van ott.

Nem tudom,hogy a Karácsony miatt lenne ez hogy az EA szervere teljesen meghülyül.
Április óta játszok vele hébe hóba volt olyan,hogy csak az EA szerverével szakadt meg a kapcsolat de a szintem az mindig megmaradt.
De most nagyon sokszor csinálja ezt az anomáliát.

[ Szerkesztve ]

(#24650) r-chee válasza Illusion1010 (#24595) üzenetére


r-chee
őstag

Ma áldozatául is estem kétszer hasonló esetnek. Pálya Heavy Metal, conquest. Egyik squad társam és egy srác az ellenből össze voltak szerintem állva, mert előbbi szépen gubbasztott egy rom mögött, utóbbi pedig a rá spawn-oló embereket szedte ki csipával. Srácot azt nem, de az meg sem mozdult, csak guggolt ott. Következő map: Panama Canal cq. Egy enemy lelőtt vagy 6-szor, csapattársam meg élesztgetett. Faxa volt látni hogyan buliznak a placcon :(((. Utóbbi esetnél kilépni sem tudtam, mert nem értem el az Exit gombig...

robyg: Nekem is szakadt a kapcsolat úgy 5 perce, aztán újra. Rangom is egyesen áll, de majd vissszaáll. Már megszoktam az ilyet :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.