Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23651) ciry válasza madgie (#23650) üzenetére


ciry
őstag

Nem is lesz mivel nem ad rá.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23652) gergo0328 válasza madgie (#23650) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én általában kamikaze módon bemegyek a ponthoz élesítem és a mumblén levő társaimra bízom a védelmet mert én úgyis belehalok az élesítésbe...néha sikerül.... azt én se csípem amikor vinnyog a pont és egyedül megyek oda és húzom már majdnem megvan és bumm lelőnek mert nem segít senki se...ok várok X sec-et leéledéshez...megpróbálom újra mert nem szedte le senki se és megyek lelőnek és bumm felrobban az a szutyok.És ilyenkor anyázom a szerencsétlen havert mumblén amikor nem is az ő hibája xD olyan is volt h egymás után kb 4X tettem le a pontot és nem védte senki se.(vesztettünk) :R

(#23653) madgie válasza ciry (#23651) üzenetére


madgie
titán

Jó, akkor nem is erőltetem a fejlövéseket. Mondjuk elég alázó, mikor a M60-as ratata fiú azt látja a képernyőn, hogy füstgránáttal ölték le :D

(#23654) Balika23hun válasza madgie (#23653) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

És elég pontosan is lehet lőni a smoke garnyó-val, csak akkor van szopacs ha mellé megy.Akkor aztán jöhet a fegyverváltás + ugri-bugri.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#23655) r-chee válasza gergo0328 (#23652) üzenetére


r-chee
őstag

Ez most miért lett dupla :F :F Hülye ez a fórum :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23656) r-chee válasza gergo0328 (#23652) üzenetére


r-chee
őstag

Ezért kell conquest-ben játszani. Ugyan ott sem csak tökéletes szituációk vannak, de támadó és védő szerepet is kell egyszerre játszanod, s kevesebb az olyan eset, hogy a társaid zombulnak egy domb tettején vagy tövében, mert nem mernek előre menni.
Említettem a füstgránátot, de ugyanolyan fontos a motion sensor, hogy ne feltétlen darálóba fusson be az ember.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23657) madgie válasza r-chee (#23655) üzenetére


madgie
titán

Franc tudja, nem vagyok konkávmester, de ott meg főleg azt látni, hogy az assault/csipa ott áll az X zászló melletti házban/háztetőn, oszt negyedórán keresztül csak lövi az arra tévedőt. Rushnál legalább ki lesz pucolva onnan, ha úgyis az egész csapat arra az M-com-ra megy rá.

[ Szerkesztve ]

(#23658) gergo0328 válasza r-chee (#23656) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem vannak időszakaim amikor vagy RUSH vagy CQ megy. Most a rush megy nálam .Csak az :D Most voltam Harvest Day-en Védőben nem volt olyan rossz ha kaptam tankot.Első lettem 3500 ponttal a 2. pedig 1900-al jött mögöttem...tiszta szánalom h nem lövik a tracerezett tankot.Támadóba meg az 1. kettő pont meglett szerencsére egy másik magyar kollégának hála. a kövi kettőben mi ketten mentünk előre ő lelépett én meg maradtam egyedül és csipaként rohantam előre a pontra...esélytelen. Mintha a pont előtt lenne egy fal amin túl nem mehetnek a támadók :R hát ennyi a mostani játék-élménybeszámolóm:D Még annyi h elkezdek pofázni a srácnak angolul h hozza a tankot meg minden erre visszaír ha lesz, viszek...nah bazzeg én meg írok neki angolul :D

(#23659) sith7 válasza madgie (#23646) üzenetére


sith7
nagyúr

Sajnos rátapintottál a lényegre, de akkor inkább menjenek pl. Quake - zni, aztán toljon Deathmatch - et ... de ez csapatjáték ... :W

Lehet a 4 emberből 1 - et leszednek, de akkor a többi 3 látja, hogy hol az ellen, kilövik, mcom lekapcsol , mindenki örül ... csak persze az a K/D arány ... hihetetlen ... én van olyan meccs, hogy meg sem nézem ... én a játékélményért játszom , de biztos bennem van a hiba :))

(#23660) gergo0328 válasza sith7 (#23659) üzenetére


gergo0328
senior tag

csak megszokott társaságban tudsz csapatban játszani...egyedül esélytelen mert nem hangolódik senki se a csapatmunkára...felülnek a dombra és puff...puff ezaz 22/1-es a K/D-m mert csipáztam és nem vettek észre -.-' szánalom. :R

(#23661) madgie válasza sith7 (#23659) üzenetére


madgie
titán

Én tegnap nagyon estem-keltem, megnéztem egy meccs végén, valami 5/19-em volt. Végig tankokat javítottam, nyertünk is (egyébként a sok javítás miatt így is a lista elején voltam). Egyébként tök fura, hogy előfordul még olyan játékos, aki meg is köszöni, hogy féltucatszor lepuffantanak javítás közben, de csak nem tágítok mögüle :))

(#23662) HEMP válasza r-chee (#23656) üzenetére


HEMP
aktív tag

A conquest-tel is ugyanaz a bibi: odamész foglalni a zászlót, haverjaid körülötted, de csak nem jönnének közelebb és húznánk a zászlót közösen, ami jóval gyorsabb is lenne hozzáteszem, neeem, ők éppen vmi fontosabbat csinálnak! :((( Semmivel sem jobb vagy rosszabb mint a rush... azaz talán picit jobb a helyzet, mivel itt nem csak egyszer lehet zászlót huzigálni, viszont m-com csak 2 van.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#23663) WhiteWalker válasza BalaNce87 (#23642) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen én is tudom hogy mik a hibái,de ennek ellenére továbbra is tartom hogy ez az utóbbi évek egyik legjobb fps-e...visszaolvastam elég sok kommented és nem nagyon találtam dicsérő hozzászólást....de biztos bennem van a hiba... :U

(#23664) gergo0328 válasza WhiteWalker (#23663) üzenetére


gergo0328
senior tag

Igen Döme benned van a hiba :D Hétvégén megint üres a szoba és újra game?

(#23665) Balika23hun válasza WhiteWalker (#23663) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Egyetértek.Vannak hibái a bc2-nek de cod7 után egyáltalán nem zavarnak (bár azelőtt se nagyon akadtam fenn rajtuk).Én inkább a játékosok hozzáállásán (vagy a játékhoz való hozzá nemértésén) szoktam kiakadni, de ez is ritka.Ez egy jó játék, és ha betartja amit ígér a DICE akkor a BF3 még jobb lesz(sajnos ott egy nagy HA, szerencsére lesz beta amihez lesz kulcsom) .

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#23666) gergo0328 válasza Balika23hun (#23665) üzenetére


gergo0328
senior tag

bétához sztem mindenkinek lesz kulcsa aki akar:D Nekem ez az első BF játékom de tetszik szval várom a kövi részt...más játékstílust adott mint a Cod:D

(#23667) Neoteric válasza Balika23hun (#23665) üzenetére


Neoteric
addikt

Kulcsot csak akkor kapok BF3hoz ha megveszem azt a hányadék MoH-t?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#23668) gergo0328 válasza Neoteric (#23667) üzenetére


gergo0328
senior tag

mindig ez van...de aztán vmelyik PC-s újság szerez nekünk vagy maga a DICE ad egyet :R

(#23669) Balika23hun válasza gergo0328 (#23668) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Igen válszeg ez most sem lesz másképp.Én sem azért vettem a MoH-t mert volt hozzá kulcs (az csak plusz) hanem mert többen is megvették a klánból.A MoH sem rossz játék csak még dolgozni kellett volna rajta(a cod7-ben túl sok a csilli-villi cucc az MoH-ban meg túl kevés).De a BF3 még messze van úgyis.
Viszont szombaton jön a Vietnam, 21.én meg indul a számláló az új pályához úgyhogy ezerrel kell dobálni a ládákat, éleszteni a holtakat, javítani a tankokat és spotolni, spotolni, spotolni.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#23670) r-chee válasza Balika23hun (#23665) üzenetére


r-chee
őstag

A játékosok hozzáállásával több baj van, mint magával a játékkal. Épp ezért, ha valaki szidja a játékot, lehet, hogy közvetetten a játékosok hozzáállása miatt teszi.

Ma délelőtt vot egy jó fél-köröm (melóba kell menni sajna) egy 1000+ ticketes Heavy Metal pályán. Volt pár jó pillanatom, amiért megérte játszani, pl. kevés fedezékkel bíró terepen tankra vadászni gyalogosan, és sikeresen :), vagy pálya másik szélén a hegyen kissé cikkcakkozva futó sniperest kiszedni 4 lövésből. Nem is az, hogy lelőni, hanem hogy hova célozzak elé és fölé mikor nem egyvonalba fut. Pár ilyen szitu után már megéri az adott játékidő, stattól függetlenül. A változatos kaszthasználat csak plusz ráadás :) .

Sokan fel sem szedik a lelőtt ellen cuccát. Pedig ha enginerként rihangászok az említett pályán és lelövök egy Assault-ot vagy Recon-t, jól jön kicsit felvenni a cuccukat lőszerért vagy távcsövezni egy gyorsat a túloldalon lévő enemyre, aztán vissza engibe :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23671) sith7 válasza madgie (#23661) üzenetére


sith7
nagyúr

Így kell játszani, a csapatcél, a végcél a lényeg, nem a K/D :C

(#23672) Xaels válasza Neoteric (#23667) üzenetére


Xaels
félisten

Ja én is szeretnék Beta kulcsot, de a MOH-t nem akarom megvenni. Reméljük kapunk mi is kulcsot majd.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23673) Xaels válasza r-chee (#23670) üzenetére


Xaels
félisten

Jól mondod. Nem szabad görcsösen ragaszkodni egy kaszthoz. Rengetegszer járok úgy, hogyha ellövök egy enemy medic-et akkor gyorsba dobok ládát és ha van csapattárs a közelben akkor sokkolom a kedélyét a defibrillátorral majd visszaveszem az eredeti cumómat. Van amikor még 10perc múlva is kapom az üzenetet, hogy +10/20 Heal pedig már rég nem arra járok. Engineer-ként meg alap, hogy assault cumó felkap és láda ledob mert Tracer-el nehéz embert ölni amikor kifogyott a rendes lőszer.

Amúgy az mitől lehetett, hogy nekem Vietnam és a Specact kit is akciós volt EAStore-on? Most vettem meg Vietnam-ot 11.69 Eur lett a vége, havernak meg 12.99-be került.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23674) r-chee válasza madgie (#23661) üzenetére


r-chee
őstag

Sokszor én is megköszönöm a javítást vagy épp azt, ha már vörös az egész képernyő és odasprintel hozzám 50 métert egy medic az életmentő medic kit-tel.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23675) madgie válasza r-chee (#23674) üzenetére


madgie
titán

Hja, csak én alig járok magyar szerverekre, mivel a nagy része konkáv és/vagy hc.

(#23676) eugabesz válasza r-chee (#23674) üzenetére


eugabesz
őstag

Azt az egy "köcce" gombot igazán betehették volna,mint a bf2-ben volt,nem szakadtak volna bele..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23677) bonat


bonat
senior tag

most elővettem a CG-t mint a régi szép időkben ;]
nem is emlékeztem h ez ennyire jól megy :DDD ;]

(#23678) WhiteWalker válasza gergo0328 (#23664) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom :DDD !!
Aszem vasárnap ráérek....egymagam leszek asszony nélkül :DD ,nincs aki basztasson oldalról vagy szóljon ha káromkodok :DDD ,addig csak lightosan tolom...

ment egy PÜ!!! is közbe....

[ Szerkesztve ]

(#23679) sith7 válasza eugabesz (#23676) üzenetére


sith7
nagyúr

Tegnap voltam a szervereteken, jó game volt, megyek még máskor is :))

(#23680) Illusion1010 válasza sith7 (#23679) üzenetére


Illusion1010
senior tag

kezd már ez az egész játék egyre szánalmasabb lenni.....minden tele van bundásokkal....lehetetlen így játszani....kellene egy olyan szerver ahol van recon limit....és legalább 1000 ticketes.

Ja, ez nem válasz akart lenni, csak félre klikkeltem :)

[ Szerkesztve ]

(#23681) sith7 válasza Illusion1010 (#23680) üzenetére


sith7
nagyúr

Semmi gond, igazad van ... de azért vannak jó szerverek is :K ... meg majd szombattól .... Vietnam !!!!!! :Y

(#23682) gergo0328 válasza WhiteWalker (#23678) üzenetére


gergo0328
senior tag

jah szombat nekem is kilőve mert verseny Veszprémben de majd vasárnap már mehet a Vietnám is.:D :R

(#23683) r-chee válasza gergo0328 (#23682) üzenetére


r-chee
őstag

Vietnamhoz külön xeró kell, v. mehet eddig bérelteken?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23684) Neoteric válasza r-chee (#23683) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem nem kell külön szeró.
Ha Call of Duty 1-UO-2-4-nél megtudták oldani nem egy helyen, hogy gombnyomással válts egyetlen hozzáféréssel, akkor itt sem kéne gondoknak lenni.

PSN: ne0teric_sAN

(#23685) gabipaci válasza r-chee (#23683) üzenetére


gabipaci
addikt

Többnyire a szerverek lefelé kompatibilisek.
A miénk BC2-re lett bérelve, de autómatikusan adták hozzá az összes BF játék lehetőséget.
Ha most rendelsz vietnamot, abban benne van a BC2, de a régi szervereket csak akkor tudod áttenni, ha felveszed a kapcsolatot a supportal. De pénzbe nem kerül.
99%

Logitech hardware tester

(#23686) megint én


megint én
őstag

Megint elakadtam ennél a kiegészítőnél... Megrendelte az öcsém, és nem tudjuk hogyan lehet átadni 1ik emailról a másikra... Őneki nincs is BFje, csak beregelt az EAra, hogy meg tudja venni, mert úgy tudtuk, h ad egy kódot amit majd be kell írni a gameban.... De akkor most mivan??? Hogyan lehet átdobni???

(#23687) Neoteric válasza megint én (#23686) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem kapsz egy serialt, amit beregisztrálhatsz a saját accountotba, és akkor probléma megoldva. :)
Legalábbis nagyon remélem, mert én meg a d2d-ről rendeltem, mer 20%al olcsóbb volt.. :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#23688) eugabesz válasza gabipaci (#23685) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem a Hosters-nél azt írták,hogy csak egy kattintás és már mehet is a vietnam...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23689) eugabesz válasza sith7 (#23679) üzenetére


eugabesz
őstag

Örülök...gyere... :U :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23690) gabipaci válasza eugabesz (#23688) üzenetére


gabipaci
addikt

Tehát akkor egy kattintással veszed fel a kapcsolatot a supportal :))

Logitech hardware tester

(#23691) bul07


bul07
nagyúr

Sziasztok rég jártam ere és lenne egy kérdésem

kaptam emailbe egy kódot Battlefield Play4Free BETA -hoz
csak már nem tudom hogy mi is ez pontosan

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23692) bul07 válasza bul07 (#23691) üzenetére


bul07
nagyúr

már megvan hogy mi is ez olyan mint a battlefield heroes kipróbálom majd törlöm is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23693) Xaels válasza Neoteric (#23687) üzenetére


Xaels
félisten

EAstore-on nem kapsz kódot szerintem. Specact-ot is megvettem, ugye a vàsárlásnál meg kell adni az EA account-ot amin egyből aktiválják a kieget, gondolom a Vietnam-nál is így működik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23694) sith7 válasza eugabesz (#23689) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi az invitálást :R

(#23695) megint én válasza Neoteric (#23687) üzenetére


megint én
őstag

a-a Az eastoreban azt írta, hogy már hozzá van adva az accounthoz, és azon az accon nincs is bfbc2, azt csak azért csinálta az öcsém, hogy meg tudja rendelni. És semmi serial... PLS VALAKI HELP!!!

[ Szerkesztve ]

(#23696) Neoteric


Neoteric
addikt

[IRAM] szerveren szoktatok menni?

Tegnap este toltam pár órát, nehezen indult be a játék mert elég szar csapatba kerültem, de aztán jó lett a végére. Azért kérdem csak, mert ha vagyunk többen, akkor mehetnénk együtt is, vmi TS szeróra is akár és akkor jóval nagyobb eséllyel tudunk összedolgozni. :U

megint én: Akkor passz.. lehet megszoptad. :F 3napon belül kiderül.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#23697) eugabesz válasza Neoteric (#23696) üzenetére


eugabesz
őstag

vps228.nlg.hu:9987 "[IRAM] szerver játékosok" szoba.Nincs passw.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23698) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Most próbálgatom ezt a Play4Free dolgot. Háááát......látszik hogy ingyenes, meg hogy béta :)
Valahogy minden olyan lassan történik, ráadásul nem működik az egér azon a részen ahol a fegyvereket lehet rendezgetni, így nem tudom nekem megfelelő sorrendbe rakni, ehhez meg lusta vagyok új profilt csinálni a vezérlőhöz. :)
Egyébként a találatokat szépen adja, de sok minden szokatlan a BC2höz képest.
Dobnám az ammoboxot, de nem repül. Ott van ahol megnyomtam a gombot.

Már ez is tele van M24 el :D

(#23699) Xaels válasza eugabesz (#23697) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet ma felkukkantok. ;-)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23700) madgie válasza Xaels (#23693) üzenetére


madgie
titán

Jól mondod, most vettem meg a Vietnam-ot, csak az accountot kellett megadni, meg Paypal-lal fizettem, oszt csók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.