Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23801) Xaels válasza lala42 (#23797) üzenetére


Xaels
félisten

EAStore-os vásárlásról volt szó. Ha CDG-nél, Iponnál stb, veszed akkor kapsz egy tokot benne a kaparós sorsjeggyel. Specact esetében úgy működött EAStore-on a vásárlás, hogy kaptam egy e-mailt a vásárlásról és a játékon belül egyből elérhető volt az account-on a kiegészítő mindennemű kód beírása nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23802) gergo0328


gergo0328
senior tag

szval akkor ha én 576-ból veszem meg mikor tok vele játszani? 20.-ától mert 576 oldalán az van h 20-án jelenik meg :R

(#23803) sith7 válasza gergo0328 (#23802) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem az 21. - e lesz ... én csak 18 -ról, és 21 - ről tudok :U

(#23804) gergo0328 válasza sith7 (#23803) üzenetére


gergo0328
senior tag

kik játszhatnak 18-ától?

(#23805) madgie válasza Źşë' (#23799) üzenetére


madgie
titán

Mi még most is a játéknak örülünk, pedig nem vagyunk már kölkök :D

Egyébként legszívesebben én is olyan dolgot csinálnék a kis százkilós anyjával, idióta nővérével és kárörvendő bratyójával, hogy az nem tűr nyomdafestéket...

(#23806) gergo0328 válasza sith7 (#23803) üzenetére


gergo0328
senior tag

2X küldte el -.-'

[ Szerkesztve ]

(#23807) Neoteric válasza Źşë' (#23799) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, gec-ről származhatnak valszeg ők is. :))

Amúgy én nem vagyok egy kifejezetten atomkocka típus, de most asszem bevermelem magam énis a bunkerembe így az ünnepek alatt, aztán megy a mákos+diós bejgli Vietnammal orrvérzésig.

PSN: ne0teric_sAN

(#23808) Źşë' válasza Neoteric (#23807) üzenetére


Źşë'
addikt

:D most lehet ezerrel lődözni, itt a csúnya hideg idő, jobb benn mint kinn : ) nekem még meg kell rendelnem, azt hittem h ráérek vele, uis csak jöv héten hoznák, erre már ma leszállították sok embernek, ha ezt tudom, megrendelem a héten :( mind1 addig elleszek a bc2vel : ) én nem tudom megunni, új fegyver új taktika, stb :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23809) sith7 válasza gergo0328 (#23804) üzenetére


sith7
nagyúr

elvileg azok akik előrendelték EA store - ról, vagy máshonnan

(#23810) Źşë' válasza madgie (#23805) üzenetére


Źşë'
addikt

mindegyik felnőttben ott lakozik a gyerek, szokták mondani : ) ami nagyon igaz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23811) bonat válasza Źşë' (#23810) üzenetére


bonat
senior tag

igen ez az utolsó 20 hozzászólásból pontosan kiderül :)) :C :DDD

(#23812) sith7 válasza bonat (#23811) üzenetére


sith7
nagyúr

valami örömforrás, kikapcsolódás nekünk is kell :))

(#23813) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nah visszatértem kicsit játszani erre kidobnak indok nélkül. Egy jelentéktelen német szerver volt. Biztos csípte a szemüket, hogy nem tudták felrobbantani az mcomokat, mert ott voltam és védtem. :F

(#23814) Neoteric válasza F_Zolee (#23813) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát akkor ne védd wazze :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#23815) hege01


hege01
tag

Sziasztok,

Ha za EA account-omnál megváltoztatom az email címem, akkor bukom a statomat a BC2-nél, vagy nincs hatása rá?

Köszi

(#23816) megint én


megint én
őstag

Hali!
xD Ilyet vazze...
Kikickeltek basecampért... Repkedtem helivel, már vagy 5 perce, és az ellen bázisáról egyfolytában lőtt a légvédelem, mondtam TSen a lövészemnek, hogy másra semmiképpen sem lőjjön, de azért átsuhanok a bázis fölött, és szedje már ki azt a sz@rt... Puff, és repültünk is a szeróról... :C

F_Zolee
Ne is mond... A kollégámmal mindíg azt toljuk, hogy ő a lövész én meg a pilóta, mert nem nagyon tudnak kilőni (azért hozzáteszem ki is kell fogni egy low ellent). Múltkor 32/0nát megunták, és kick... xD
Ebben csak az a szar, hogy neki megy mindíg föl a KD-ja, mert hát a lövész többet öl... :O

[ Szerkesztve ]

(#23817) lala42 válasza gergo0328 (#23804) üzenetére


lala42
őstag

A csókosok ;] :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23818) sith7 válasza megint én (#23816) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem most magyar szerveren szóltak be, hogy kicsit hihetetlen vagyok ... :U

9/5 - ös K/D , 1045 pont ... :F
A meccs felénél jártunk, 3. voltam a csapatunkon belül a listán ...tehát 2 jobb is volt nálam ... most akkor ? :U

(#23819) Źşë'


Źşë'
addikt

engem picit felhúzott a játék most, úgy érzem mióta itt vannak az új térképek visszatért a lag, de kegyetlen mód! lövöm a gyereket hc-n és kb 5-6 sec mire meghalt! hc! engemet meg, rámnéz, lő és kb 1 sec alatt meghalok, a tökömet eldobom az ilyen szaroktól... késelni akarom erre megfordul, fél sec és halott voltam azt a kés már ott volt az orra előtt... kurvára kiborított ez a dolog :s az ilyenekre vagyok marhára allergiás... egy dologra azonban kiv lennék, az ellenségnél vajon mennyi idő telhet el mire lelő :U :W

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23820) eugabesz válasza sith7 (#23818) üzenetére


eugabesz
őstag

A hihetetlen nem biztos hogy jót jelent...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23821) sith7 válasza eugabesz (#23820) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt értem, de ezen mi a hihetetlen ? :F
nem 32/0 a K/D - m ...

(#23822) r-chee válasza sith7 (#23821) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, hogy csak elnézte a nevet az illető, aki írta :). Amúgy tényleg hihetetlen, milyen gyér ;] :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#23823) Xaels


Xaels
félisten

Megnéztem és kódot kér a Vietnam, de az még nem jött meg az e-mail címemre :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23824) madgie válasza Xaels (#23823) üzenetére


madgie
titán

Én már reggel hatkor a gép előtt kuksoltam meló előtt, de hiába, "csak" egy kis cseh szerveres mókázás jött össze, a Vietnam még odébb van :(

(#23825) sith7 válasza r-chee (#23822) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :B

(#23826) Xaels válasza madgie (#23824) üzenetére


Xaels
félisten

Megjött a kulcs :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23827) sith7 válasza Xaels (#23826) üzenetére


sith7
nagyúr

mázlista ... és működik ? Tudsz játszani ?

(#23828) madgie válasza Xaels (#23826) üzenetére


madgie
titán

Nekem ne is jöjjön, míg dolgozom, mert megmarom magam :D

(#23829) Xaels válasza sith7 (#23827) üzenetére


Xaels
félisten

Faszán müxik. Nagyon bejön a látvány. A félszemű Viet recon +1 :DDD Egy Rush-t toltam le gyorsan mert sajnos öltözni kell, de tetszik. Ezt kiadhatták volna külön játékként is sztem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23830) sith7 válasza Xaels (#23829) üzenetére


sith7
nagyúr

most fejezd be ... ;] ... nekem még nem jött kód :(
Én az EA store - n rendeltem meg, Te is ?

(#23831) sith7


sith7
nagyúr

Nekem is megjött a kód, működik, hangulata nagyon ott van :)) :K

(#23832) Neoteric válasza sith7 (#23831) üzenetére


Neoteric
addikt

fákk jú ól ;]

Nekem csak 21ikén lesz :O

PSN: ne0teric_sAN

(#23833) sith7 válasza Neoteric (#23832) üzenetére


sith7
nagyúr

Együttérzek veled ... :) ... tudod mit, nem is olyan jó ... :U

(#23834) Allien


Allien
veterán

Nekem is megjött! Heuréka! Igaz, játszani csak később fogok tudni, de igyexem minél előbb gép elé ülni. Amúgy, EA store-n keresztül vettem én is. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#23835) F_Zolee válasza sith7 (#23818) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha azon a szerveren voltál ahol én régebben akkor onnan kinézik a jó játékosokat szóval nem kell magadra venni az ilyeneket.

(#23836) sith7 válasza F_Zolee (#23835) üzenetére


sith7
nagyúr

A vicc az egészben, hogy én nem vagyok jó játékos, csak szerencsém volt ...

Egy emberre respawnolt a squad többi tagja, én ott voltam, és levadásztam őket, erre jött a megjegyzés :B

(#23837) Neoteric válasza sith7 (#23836) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja.. sokszor nem is aza bajuk, hanem, hogy van eszed és mögéjük mész és oda spawnolnak a csapattagok. Kaptam párszor ezért kicket mer bekerültem őket rushba aztán hátulról osztottuk őket :))

PSN: ne0teric_sAN

(#23838) Erdei88


Erdei88
veterán

Megvettem a Vietnamot, ez volt az a játék, amiért nem sajnáltam a pénzt. Nekem ez a kieg is nagyon tetszik, a lángszóró igen mókás :D

(#23839) Źşë' válasza sith7 (#23836) üzenetére


Źşë'
addikt

Arica Harboron, Squad Deathmatchen rámterem a társam, én egy garázsban bujkáltam a tank elől, erre a barom kirohan a garázsból és elkezdi lőni gl-el a tankot... mondom NEEEE visszafut és vajon kit szed ki először a tank, persze h engem... pedig próbáltam túlélni a dolgot...

sokszor volt ilyen, rámterem és miatta halok meg... ha tehetném úgy bezárnám magam hogy ne tudjanak rámspawnolni... bah

ezzel amúgy mindig szívás van, az esetek 80%ban tuti szvsz, tegnap Cold Waron gyerekre termett +2 fő... leszedtem a gyereket, jött a következő... aztán a következő... örültem mert amúgy is nagyon gyérül ment a lag miatt, ezért sem értem h én pötyögtetek a fenéből és kb 5-10 sec mire leszedek valakit, erre ő nem telt el 2 sec sőt legtöbb esetben sztem fél másodperc sem, és halott voltam... na ez annyira kiborított

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23840) Pierre75 válasza Źşë' (#23839) üzenetére


Pierre75
senior tag

De téged legalább az ellenség intézett el, 3x volt már olyan tehetséges csapattársam, aki látva, hogy célba vettem a tankot, rám születve a lövés pillanatában elémrohant, így én pusztultam a robbanástól, mivel FF nem volt, ő rohangált tovább, amíg tehette.

(#23841) madgie válasza sith7 (#23831) üzenetére


madgie
titán

Ja, csak ugyanolyan utálatos dolog játszani rajta, mint néha a BC2-n. Miért? Mert stathuszárokkal van tele, ülnek a szikla tetején az M60-nal, oszt odapillanatragasztózzák a jobb mutatóujjat a bal egérgombra. Hangulat jó, zene jó, de amúgy eddig arra volt jó, hogy a vérnyomásom rendben legyen :D

(#23842) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na fasza lett a vietnam megérte megvenni :)

(#23843) madgie válasza v!ct0y (#23842) üzenetére


madgie
titán

Aha, az 12:40-kor leültem elé, még egyszer nem nyert csapat, ahol voltam. Megérte megvenni... fákk :D

Ki is lépetem a p*csába, ennél még akkor is nagyobb sikerélményem lesz, ha elballagunk az asszonnyal a karácsonyi vásárra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23844) F_Zolee válasza sith7 (#23836) üzenetére


F_Zolee
veterán

De ha ezek valamit a fejükbe vesznek akkor nem tudod őket lebeszélni arról szóval a legegyszerűbb dolog ha keresel a több ezer szerver közül egy másikat...

(#23845) v!ct0y válasza madgie (#23843) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát sajnos a játékosok nem változtak :)

(#23846) ADAM1337 válasza v!ct0y (#23842) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jaja, annyit hozzátennék erősen HC szagu az egész.
De attól függetlenül tényleg adja a feeling.

(#23847) Źşë'


Źşë'
addikt

nektek nem volt ma több connection lost to ea hiba, játék közben 3x csinálta nekem... :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23848) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sikerült az uh-1 ből kiszednem a pilótát és a mögötte ülő lövészt egy lövéssel :)

(#23849) eugabesz válasza v!ct0y (#23848) üzenetére


eugabesz
őstag

ki látta?.. :P :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23850) v!ct0y válasza eugabesz (#23849) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én a két szép szememmel :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.