Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24451) Xaels válasza Def26 (#24450) üzenetére


Xaels
félisten

Igen:D Legalább is Opera 11 alatt 2 van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24452) Źşë' válasza madgie (#24438) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor lassan fenn is lesz nv oldalon gondolom, ma nagyon jól ment a game. egyik kört kapásból 3 dogtaggal kezdtem :P meg rengeteg mine killt szereztem, sokan bele tudnak még sétálni :)) megvannak a jól megszokott helyek ahova teszem őket, tutihalááál! :D

(#24447) sith7 azért ez nem gyenge! :D méghogy a pc haldoklik! most éli fénykorááát !:D

(#24449) Def26 mekkora csiter vagy hallode :((( :C :R :DDD

azért amd most vagy ennyire béna vagy szimplán direkt csinálja... cpuinál is és most vgaknál is :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24453) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Lőttem egy 20-0 át erre nem menti el a statot :W

(#24454) gergo0328 válasza sith7 (#24447) üzenetére


gergo0328
senior tag

Na ennek én is örülök(egy linket kaphatok mert a régit elhagytam :DDD)
Más:A proci megvétele elmarad sajna amíg nem lesz pénzem egy új lapra mivel AM2-es a lapom és a proci AM3-as -.-'

(#24455) Def26 válasza v!ct0y (#24453) üzenetére


Def26
félisten

:P (piskóta) :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24456) Xaels válasza gergo0328 (#24454) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a lapod vagy a processzor topikjában kérdezz rá. AMD cpu-k kompatibilisek sokszor visszafelé is mert a tokozás ugyanaz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24457) sith7 válasza Xaels (#24448) üzenetére


sith7
nagyúr

:K :K :K

Def26
Cheater :DDD

gergo0328
link

[ Szerkesztve ]

(#24458) gergo0328 válasza sith7 (#24457) üzenetére


gergo0328
senior tag

köszi :R Belehúztak a srácok :D

(#24459) sith7 válasza gergo0328 (#24458) üzenetére


sith7
nagyúr

Nincs mit

Más

Dragon Mgc Clan Server - en játszottam, a végén már csak 3 - an voltunk, mi 2 - en, az ellen egyedül

Nevek:
Vietnam
Sith7
(Addut) Jaska3 /MEDIC/

USA
(Addut) The Betrayal

Szerintetek ??? :W

Az egyik megölt, a másik élesztett :(((
De nyertünk ... ill. nyertem
Ez a f@sz olyat is megcsinált, hogy elvitte a tankot a haverjának, de már késő volt, mert win lett. Irtotta a dzsungelt, hogy ne legyen rejtekhelyem, direkt lövöldözött, hogy elárulja hol vagyok, meg ilyenek :o
Közbe nyomtam nekik, hogy buzik vagytok, a válasz mindenre aha ...
Rajtam akartak pontot szerezni :W

[ Szerkesztve ]

(#24460) Neoteric


Neoteric
addikt

Én IRAM-on toltam most vagy másfél órát, és kurv@ jó volt a játék.
Összedolgozott a csapat rendesen, assaulttal toltam, füstöltem mcomot mint állat, egyből mentek plantolni, azt bekempeltük. Conquestnél is egyből rush, elfoglalni minél többet és védeni. Engik alá dobáltam a lőszeres ládákat, azok meg földig döngöltek rpgvel mindent. enemyk orra elé jó sok füst, hogy kevés legyen az fpsük ill h ne lássanak semmit, aztán hullt rájuk a gránát eső meg a golyóár. Hullottak mint a legyek. :DDD
3 mapot megnyertünk így zsinórban mind2 oldalon..
Rég játszottam ilyen jót. :) :R

PSN: ne0teric_sAN

(#24461) Źşë' válasza sith7 (#24459) üzenetére


Źşë'
addikt

engemet ma saját csapattársam ölt meg defivel többször egymás után (először azt hittem h csak véletlen nem találja az életet, aztán jöttem rá h direktbe megy a dolog és nem csupán balfaszság), gondolom azt hitte h így gyűjthet rá killeket... azt ahányszor megláttam futva felém a defivel le is lőttem.. mint akinek totál elgurult a gyógyszere

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24462) Illusion1010 válasza Źşë' (#24461) üzenetére


Illusion1010
senior tag

(#24463) sith7 válasza Źşë' (#24461) üzenetére


sith7
nagyúr

hogyan tud a saját csapattársad megölni ? :F
nekem nem sikerült ezt a majmot :W

(#24464) Kakaduku válasza madgie (#24446) üzenetére


Kakaduku
senior tag

DX9 nem jó mert nálam olyan van, hogy például a fal ahol be van robbantva a tégla darabok a falból a levegőben vannak. DX10 és 11-ben nincs ilyen probléma. Azt én is észrevettem, hogy dx 9-ben többet tölt mint 10-11-ben. Majd kipróbálom 11-ben is.

(#24465) Def26


Def26
félisten

Ez sem volt éppen rossz. :DDD


Volt egy srác (squadban) aki olyan helyekre mászott/esett le a heliből, hogy az nem igaz. Sokat lehetett tanulni tőle.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24466) Illusion1010 válasza sith7 (#24463) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Hardcore szervereken van bekapcsolva a friendlyfire. Team Demage -25 pont,team kill -100 pont.

A nem hc szervereken is lehet teamkillt szerezni, ha ráborítod a házat a csapattársaidra. Azt nem szokták túlélni.

[ Szerkesztve ]

(#24467) gabipaci válasza Illusion1010 (#24466) üzenetére


gabipaci
addikt

Egészen pontosan a hardcore szerver azt jelenti, hogy minden segítség (3d spot, 3rd vehicle, minimap, stb) ki van kapcsolva, és minden nehezítés be (megnövelt sebzés, csapattárs sebzáse - teamkill)
Vannak olyan szerverek is, amik nem HC-k, de néhány dolog meg van változtatva. Mondjuk a Teamkill be van kapcsolva, de azért a 3d spot is meg van hagyva.
Ezeket lehet variálni, csak egy dolog a fix, a sebzés.
Ha azt HC-re teszed (egy golyó egy ember tulajdonképp) akkor minden más is HC lesz.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#24468) madgie válasza Illusion1010 (#24466) üzenetére


madgie
titán

Ó, hány házat ráborítottam már a csapattársakra :D
( mit mászkál ott ,mikor látja, hogy oldalról bontom? :)) )

(#24469) Illusion1010 válasza gabipaci (#24467) üzenetére


Illusion1010
senior tag

igen tudom hogy vannak variációk, de nem akartam bonyolítani a választ :)

(#24470) Źşë' válasza Illusion1010 (#24462) üzenetére


Źşë'
addikt

ennyire hogy lehet valaki idióta mint ez a srác is :W és még magának örül h mennyire hülye :U

(#24468) madgie én azt utálom mikor látja h benn vok, de csak azért is bedob a házba egy granyót! tegnap is, ott lövöm a házban a fószert, egyet sima magazinnal másikat meg 40mmshotival... hang eltorzul, bumm... csapattársam gránátot dobott oda ahol én voltam.. a legjobb h bocsánatot sem kér!

megjött a vietnámom :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24471) gabipaci válasza Źşë' (#24470) üzenetére


gabipaci
addikt

Az ilyeneket kellene valahogy karanténba zárni!
Tényleg azt hiszi, milyen jópofa, pedig akinek szétcseszi a játékát, lehet hogy épp egy komoly taktikát tesz tönkre. Vagy egy olyan ember játékkedvét veszi el, aki napi fél-egy órát tud játszani időhiány miatt. :W

Logitech hardware tester

(#24472) sith7 válasza Illusion1010 (#24466) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi

(#24473) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

mekkora egy patkány ez a játék, megcsinálok minden fegyvert bronza,beadja a plecsnit is,megvárom mig lefut a kör, erre baszik elmenteni a statot :W MIÉRT ???? :F
már harmadszor kezdem el.... :W

(#24474) Balika23hun válasza sith7 (#24459) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ilyenkor írd be chat-be hogy mi a gond, mert abból hogy buzik vagytok nem tudom kitalálni, és ki tudok osztani nekik egy perm ban-t nehogy véletlen visszataláljanak a Dragon-ra.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24475) r-chee


r-chee
őstag

Aki tud magyar BC2 Vietnam szerókat (hozzá esetleg weboldalt, TS3 elérhetőséget stb-t), ossza meg nevüket a közönséggel ide, és hozzáírom a többihez :) .

Köcce.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24476) Źşë'


Źşë'
addikt

szépen adta vietnám :DD jó lett, csak lehetne több map is, ezeket még hamarabb megunja a nép!

azt nem értem h ugyan az a motor, de mégis jobban megy mint a bc2, sztem tuti h a pályákat optimalizálták le! ahogy a viskókat szét lehet rombolni, meg a bambusz ahogy szétesik :D komoly

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24477) sith7 válasza Balika23hun (#24474) üzenetére


sith7
nagyúr

Amennyire tudtam 2 élesztés/kill között írtam, mindent

- egy csapat
- ban
- kick
stb.

A buzik vagytok csak a végén volt, mikor 3451251 volt a vérnyomásom :DDD
először azt hittem nem magyarok ...

de komolyan ilyenkor mit kell beírni ?
mert azt, hogy megöl , feléleszt, egy csapatban vannak, szivatnak, ezt nem tudom beírni olyan gyorsan :B

így a nevük alapján nem lehet bant osztani utólag ? :F
nem értek hozzá, csak kérdezem

Źşë'
jó az, nekem talán 1 map van ami nem tetszik, de a többi bejön, meg amit unlockolunk, pár napon belül az állítólag nagyon jó pálya :))

[ Szerkesztve ]

(#24478) Balika23hun válasza sith7 (#24477) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

de, ha tudod a pontos nevüket akkor utólag is tudom őket végleg bannolni
sajna én sem tudok mindig fenn lenni és ilyenkor sajna az egyetlen megoldás hogy lelépsz
ill hogy megjegyzed a nevüket és pl beirod ide (úgyis mindig olvasom a friss hsz-ket) vagy a játékban chat-be (de azt csak akkor tudom elolvasni ha benne vagyok procon-ban) aztán utólag meglepem őket egy perm ban-al

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24479) sith7 válasza Balika23hun (#24478) üzenetére


sith7
nagyúr

Király, oké persze, késő is volt már,talán éjfél is elmúlt már

Leírtam már, de leírom megint semmi gond :R

(Addut) Jaska3 /a "j" lehet, hogy kisbetű , az gond lehet ? :F /
(Addut) The Betrayal

Legközelebb nyomok egy Print Screen - t :K

(#24480) harry3 válasza sith7 (#24479) üzenetére


harry3
őstag

Inkább Xfire vagy Fraps. :)

Éreztétek már, hogy túl nagy a szabadság, amit a BC2 ad?
Tegnap hogy játszottam a Heavy Metal pályán conquest-et. Ha nincs egyetlen jármű sem, akkor egy végtelennek tűnik, mire egyik zászlótól a másikig érek, ekkora távolságokban még sniperként sem tudtam egy embert sem megölni, viszont Abakannal 4x-es zoommal nagyon jól lehetett célozni.
A másik nagyon nagy pálya a Harvest Day. A CoD sorozatok meg olyanok, mintha kalitkában játszanánk. Az új pályáknál szerintem túlzásba estek, a többi pont jó.

(#24481) sith7 válasza harry3 (#24480) üzenetére


sith7
nagyúr

Fraps - re gondoltam

Heavy Metal - t nem szeretem, sose jászom rajta , a többi tetszik

(#24482) madgie válasza sith7 (#24481) üzenetére


madgie
titán

Dettó. Heavy Metal nekem sem elég pörgős (helivel az lenne, de nem vagyok jó pilóta)

(#24483) Źşë' válasza harry3 (#24480) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is, Heavy Metal csak akkor jó ha járművel vagy, épp ezért kellett volna bele több quad

piszkos mód tetszik ez a vietnám :DD volt egy olyan flessem h csak néztem, azon a templomos pályán, megkerültem a sárgákat és hátulról elkezdtem őket késelni egyesével! :DDD 5 kés lement zsinórban egymás után! :C egy squadot tuti kifektettem a bicskámmal :DDD

dARA :D

terrorista az égből! :D

egy kis cirkuszi mutatvány :))

egyik mapon meg 655nél állt meg a pontszerzés : ) az ilyen is ritkaság

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24484) Xaels válasza Źşë' (#24483) üzenetére


Xaels
félisten

Cao Son Temple :D Jó kis pálya szerintem is. Egyedül a rohadt PBR-el nem vagyok kibékülve, nagyon könnyű vele a partot tisztogatni. Szép az a dögcédula sorminta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24485) Źşë' válasza Xaels (#24484) üzenetére


Źşë'
addikt

az biztos, egy gyerek kihajózott vele, és lehorganyzott majd nekiáll lőni a terepet... hullottunk mint a legyek.. rakétával könnyű célpont ha áll, de ha vezeti is még valaki, nagyon nehéz kiszedni

am volt egy szerver amin voltak azért lagok is! keményen visszahúzott, futok, megy a játék, erre visszakerültem kb 5 másodpercet az időben, és újból onnan kellett kifutnom ahol épp voltam akkor, egy házban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24486) sith7 válasza Źşë' (#24483) üzenetére


sith7
nagyúr

" - Szólíts csak késesnek ..." /Szakaszvezető/ :C

(#24487) Xaels válasza Źşë' (#24485) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt szokták csinálni. Egyedül kihajózik messze a parttól és lő mindent ami mozog, ha kell akkor állást vált. Egy jó csipa egy fejessel könnyen elintézheti, meg egy kis gyakorlás után ha tudja az ember, hogy hova kell lőni mással is ki lehet csak jó fedezéket kell találni mert hamar kapja az ember az áldást...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24488) robyg


robyg
senior tag

Üdv mindenkinek.

Remélem tudtok segíteni.Következő a problémám:

Hogy lehet a Bad Company2-ben veteránná válni? Megvettem a Battlefield 1942 játékot.
A game hivatalos oldalán a veterán státusznál próbáltam beírni a kódot de egyszerűen nem akarja elfogadni.Két dolgot ír vagy azt,hogy ezt a kódot már használták (csak nem hogy használhatták mikor bontatlan csomagolásból szedtem ki) vagy a kód érvénytelen. :W

Please Help me

(#24489) lala42 válasza robyg (#24488) üzenetére


lala42
őstag

Nekem egyszer 7-es statuszom volt. (Megvan az összes EA-s ilyen játék) De jelenleg csak 4-es veterán vagyok. Az 1942-t nem fogadja el.( a kiegeket sem. ) :(

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24490) robyg válasza lala42 (#24489) üzenetére


robyg
senior tag

Köszi a választ. :R

Nem tudod véletlenül melyik játékokat fogadja el?

(#24491) Źşë' válasza robyg (#24490) üzenetére


Źşë'
addikt

oda nem cd kulcsot kell beírni hanem asszem email címet meg jelszót.... és egy email cím alá kell regelni lenni az összes játéknak... csak egy a bibi h az a vacak sztem bugos, és nem fogad el sok mindent :D pl nekem és még sokaknak csak az EA helpdesk segítségével lett meg a veterán rang

itt van a róla szóló link, a sok közül :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24492) lala42 válasza robyg (#24490) üzenetére


lala42
őstag

Regelj a Bf Heroes-re. Az ingyenes. Valamint elfogadja a Bf 2, Bf 2142-t Talán nálam elfogadta a Bf Vietnamot is.
De annyira nem lényeges ez, szerintem :U
Lexarom az egészet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#24493) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Tegnap játszottam HC szerveren. Nagyon pró voltam. Uzival ki tudtam szedni tankot lövés nélkül. :F Panama canalon egyik zászlót húztuk volna le, jött egy csapattárs T80-al...begördült mellém erre kiírja, hogy temakill uzival. :N

(#24494) Xaels válasza F_Zolee (#24493) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem mostanában olyan szokott lenni, hogy agyonlőnek tankkal és kiírja, hogy "Roadkill". A lényegen nem változtat, de vicces szokott lenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24495) robyg válasza Źşë' (#24491) üzenetére


robyg
senior tag

Csövi.

Írtam én is a EA-nak kiváncsi leszek az eredményre.
Mindenesetre köszönöm a segítségedet. :R

(#24496) robyg válasza lala42 (#24492) üzenetére


robyg
senior tag

Az egyik fórumtárs mondta hogy írjak az EA-nak.Majd kiderül az eredmény.
Köszi a helpet azért.

(#24497) Źşë' válasza lala42 (#24492) üzenetére


Źşë'
addikt

azért jó ha megvan az m1 garand :))

épp rushról jövök, sun temple vagy mi, kivágtak mert kellett a hely egy vipnak, azt ki is léptem :/ azért érdekelt volna h mennyit lőttem :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24498) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Újabb beszólással bővült a repertoár. Szemtől szembe lelövöm a srácot és erre beírja wallhack. :C

(#24499) Źşë' válasza F_Zolee (#24498) üzenetére


Źşë'
addikt

komoly :D elképzelve a szituációt! :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24500) F_Zolee válasza Źşë' (#24499) üzenetére


F_Zolee
veterán

Annyi volt, hogy Arica harbour-on az UAV közelében kúsztam a téglafal mellett, hogy ne lássák a fejemet se véletlen. És ekkor találkoztunk össze a sarkon. Aztán következő spawnakor meg a levegőben szedtem le sotival míg leugrott az első emeletről. ;] Aztán meg jött a csíter de az ilyet már észre se veszem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.