Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23701) Neoteric


Neoteric
addikt

Bad Company 2 a beírt promo codedal ("2010ignbest") csak £10.36 ~ 3450Ft

PSN: ne0teric_sAN

(#23702) sith7 válasza Neoteric (#23701) üzenetére


sith7
nagyúr

Best Buy ! :Y

(#23703) megint én


megint én
őstag

Ezek buzik...
Kapcsolatba léptem velük...
Episode 1.
-Vevő
Jó napot!
Az EAstoren akartam rendelni egy kiegészítőt a bc2hőz, a Specact-ot. Nem engedte, ezért az öcsémmel vetettem meg. Viszont nem tudjuk, hogyan ruházható át az én accomra. Az ő accountján nincs is semmi játék, csak a vásárlás kedvéért csinálta, mivel úgy gondoltuk, hogy serialnumbert kapunk... Mi a teendő?
-Válasz Marian 12/15/2010 12:06 de.
Üdvözlöm, köszönjük hogy a terméktámogatással kapcsolatba lépett.
Sajnos az nem lehetséges, mert maguk egy bizonyos Email címre vásárolták a specact-ot. Nem lehetséges át írni egy másik Email címre.
Elnézést kérünk a elõfordult problémákért
Episode 2
-Vevő
Jó napot, megint!
Engem nem érdekel hogyan, de kérem oldják meg... Megadom az ő regisztrációját jelszóval mindennel, és akár meg is szüntethetik, mert neki nem kell, nekem meg igen. Fizettünk érte, szóval oldják meg...
Episode 3
-Vevő
Megint!
Kezdjük az elejétől.
Bfbc2vel játszom a kollégámmal együtt akartam venni magamnak, és neki is 1-1 specact kiegészítőt. Az én kártyámmal nem lehetett rendelni neten, mert nincs ilyen lehetősége. Erre azt találtam ki, hogy az öcsémmel vetetem meg. Ő nemhogy battlefieldel hanem eleve nem szokott játszani a gépen, mert csak munkára használja. És most ott van az ő accján egy rohadt kiegészítő amit semmire az égegyadta világon nem fog és nem is tud használni. Az enyémen meg nincs ott. Szóval elnézést a kifejezésért de leszarom, hogy maguk hogyan akarják megoldani, de erre az Emailra kerüljön föl szépen a kiegészítő. Ha gondolják kérdezzék meg az alábbi Email tulajdonosát (az öcsémet). Mire is szánta azt a kiegészítőt ha nincs is Bad company 2 játék az EA profilján...
-Válasz Marian 12/15/2010 03:51 de.
Üdvözlöm, köszönjük hogy a terméktámogatással kapcsolatba lépett.
Tisztelt uram/hölgyem
Már 3x leírtam hogy ez nem lehetséges. Mert hogy ha ki lesz törölve a profil amelyikre vásárolták a specactot, akkor minden ki lesz törölve. És egy megvásárolt játék, kiegészítő, tartalmat nem lehetséges át írni egy másik Email címre. És miért nem engedte vásárolni a maga profiljára? Miért vásárolta egy tiszta más Email címre?
Elnézést kérünk a elõfordult problémákért
Episode 4
-Vevő
Már írtam, AZÉRT, MERT az én kártyámra NEM lehet, nincs ilyen funkciója.... NINCS!!! ÉS mint azt is leírtam már az sem lenne gond ha törölnék azt a regisztrációt... Kenjék a hajukba, nekem az a szaros kiegészítő kell, és ha nem kapom meg a következő levelet a fogyasztóvédelemnek írom...
..... Mariantól nem jön több válasz... :C

(#23704) madgie válasza megint én (#23703) üzenetére


madgie
titán

Episode X: megveszed a te accountodra, kifizeted akárki Paypaljával, odaadod neki a kezébe a zsugát, örülsz. Csak egy kicsit kellett volna előre gondolkodni. egyébként sajnálom, hogy ennyire nehezen oldják meg :(

(#23705) megint én válasza madgie (#23704) üzenetére


megint én
őstag

De figy... Ennyire bolnyolult??? 2-3 klikkel meg tudnák csinálni... Ez nemakarás. Nem az a szaros 4.9 eurót sajnálom, ez elvi kérdés...
És szerintem igencsak perelhető, feltüntetve csak az van, hogy alap játék szükséges... Nekem van, ezért akarom én, nem pedig az öcsém aki azt sem tudja mi ez... Érted, és ha anyuci veszi ezt ajándékba, vagy pl mint én a kollégámnak is akarok... akkor mi a pöcsöm van?

[ Szerkesztve ]

(#23706) madgie válasza megint én (#23705) üzenetére


madgie
titán

az lenne a logikus, ha lenne "as a gift" pipa valahol, és akkor a megadott email címre elküldene valami aktiválós linket, oszt csók.

(#23707) Balika23hun válasza megint én (#23705) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ne haragudj nem akarok kötekedni de az EAstore-on ez van:
Your Battlefield account will be granted the SPECACT kit upgrade. No download or codes required. SPECACT kits will now be available from the kit selection screen after joining a server. *Please note that you must use the same email address as Your Battlefield account to ensure entitlement is delivered to the correct account.
Nem a legjobb az angol tudásom de én azt olvasom ki ebből hogy ugyanazon az e-mail címen kell megvenni amin a játék is regisztrálva van.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#23708) Illusion1010 válasza megint én (#23705) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Elméletileg van GIFT lehetőség, de gyakorlatilag nincs.
Mi pont ugyanígy jártunk egy fórumtárssal. Az lett a megoldás hogy belépett az én accountommal és megvette nekem.

Balika23hun

Igen de elvileg vásárolhatsz ajándékot is az EAStore-on. Egy Gift jelőlésű checkbox "létezik" a megrendelésnél. Vagy épp nem létezik.
De lehet hogy csak teljes játékot lehet ajándékozni, és kiegészítőket nem :F

[ Szerkesztve ]

(#23709) ciry


ciry
őstag

Ha valakit érdekelne
Jó volna megnyerni, így legalább ingyen hozná a Jézuska a meglepit :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23710) madgie válasza ciry (#23709) üzenetére


madgie
titán

Öt perccel azután vettem észre, hogy megrendeltem a Vietnam-ot :D
Sebaj, úgyse nyerném meg...

(#23711) Xaels válasza ciry (#23709) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos December utolsó hetét végig gályázom, így nekem kimarad :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23712) Neoteric válasza ciry (#23709) üzenetére


Neoteric
addikt

Jelentkeztem, remélem nem jön közbe semmi. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#23713) ciry válasza madgie (#23710) üzenetére


ciry
őstag

Nem baj, ha nyersz legfeljebb nekem adod :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23714) Zsozsooooo válasza megint én (#23705) üzenetére


Zsozsooooo
tag

És mi lenne akkor ha a BC2 accodat átraknád arra az e-mailre ahol a kiegészítő is van, mivel azt meg lehet csinálni tutira én is átraktam a hotmailesről a gmailesre a bc2met.

(#23715) megint én válasza Zsozsooooo (#23714) üzenetére


megint én
őstag

Na mindenki... Re!
Drága kedves Marian az EAnál aki nem tudta elintézni azt, hogy átírják... Bekaphatja... öcsém írt az angol EAnak, és azonnal meg is csinálták. Azt írták semmi probléma. A másik, de valamit még aktiválni kell. Csak azt még nem vágom, de ez a Marian dögöljön meg...

Ja és még1 kérdés. Hogyan adom hozzá steamhoz a gamét? De nem add nonsteam game, hanem hogy totál steamos legyen...

[ Szerkesztve ]

(#23716) Xaels válasza megint én (#23715) üzenetére


Xaels
félisten

Nem gondolod, hogy lehet csak nem volt teljesen képben a kérdéseddel és miután durva hangnemmel válaszoltál el is ment a kedve, hogy egyáltalán megpróbáljon segíteni?! Lehet 2 normális szóval ezerszer többet elértél volna, mint a fenyegetőzéssel? Már bocs, de miután a saját hibádból pórul jártál és még neked állt feljebb én sem segítettem volna...
Öcséd biztos normális hangnemben írt a support-nak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23717) Xaels válasza eugabesz (#23697) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi ma a játékot. Bocsi, hogy nem mentem TS-re, de nehéz napom volt és így senkit sem zavartam a hangoskodásommal :DDD 1 Ace Pin-t csak sikerült bezsebelni azért.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23718) megint én válasza Xaels (#23716) üzenetére


megint én
őstag

De az első 2 totál normális hangnemben volt, a 3. sem volt olyan nagyon vészes, de ha egy ilyen alap dolgot képtelen megérteni akkor még hülye is... De szerintem simán leszarta...

(#23719) Neoteric válasza megint én (#23715) üzenetére


Neoteric
addikt

EA Storebe vásárolt BC2-t nem lehet aktiválni steamen.

PSN: ne0teric_sAN

(#23720) gergo0328


gergo0328
senior tag

vki nem tudja h az idei BECUP-os public vs BECUP videó hol van? mikor teszik fel vmilyen oldalra? :R

(#23721) lala42 válasza megint én (#23718) üzenetére


lala42
őstag

Mert Cseh a lelkem. :K Ismerem. Prágában székel. :K
Nálam egy eredeti cd kulcs volt hibás. A legújabb MOHA. Beszkenneltem mindent, a megbeszéltek szerint. Erre kérte a számla képét is. Az nem volt, mivel csak egy pénztári blokkot adtak. Akkor kérte,hogy a beszkennel boritó mellé írjam az e-mail. címemet kézzel és azt is szkenneljem be. megvolt. Erre baszott válaszolni. :F Mellé külön ment a fénykép is, az egész hóbelevancról. Kérte,hogy küldjem el a játékot Prágába. A saját költségemre. :Y , amit már megvettem. Na ekkor küldtem el a fenébe, majd a játékot visszavitettem Pestre, ahonnan hozta a haver. Ott elküldték az EA -hoz, majd kaptam egy másikat. Cirka egy hónap. Akkor írtam nekik, hogy ez volt az utolsó EA-s vásárlásom, no meg a baráti körömnek is. :K
Lexarták. :O :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#23722) Neoteric


Neoteric
addikt

Toltam megint 4-5 kört IRAM-on.
Nemtom mér de így estefele mintha jobb lenne a csapatmunka mint napközben.. :)) Most nem volt olyan érzésem, h szarnak a fejemre.
Meg is lett az eredménye ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#23723) eugabesz válasza Neoteric (#23722) üzenetére


eugabesz
őstag

Ott kérlek mindig olyan....vagy nem.. :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23724) Źşë' válasza Xaels (#23716) üzenetére


Źşë'
addikt

ez az alak, mert ki tudja h ki lehet ott fenn aki válaszolgat, ha ilyen hozzáállással lenne telefonos helpdesk munkaerő asszem elküldenék a jó büdös p*csába! Ilyet nem lehet megcsinálni, ha valakinek van valami gondja azt meg kell oldania, hisz ezért van ott. Csak gondolom picit lehet elege a melóból és magyarán b*szik mindenkire és mindenre, de akkor meg megérdemelne egy pá! -t

Gondolom lehet deaktiválni a cuccot, arról az emil címről, és aktiválni egy másikra, ennyi lenne. De ennek a szerencsétlen alaknak még egy ki****szott veterán rang is gondot okoz, akkor minek van ott?

ahogy (#23721) lala42 is írta, mintha direkt lenne ennyire alap az illető, vagy csupán direkt csinálhatja :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23725) sith7 válasza lala42 (#23721) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem éppen ügyfélcentrikus hozzáállás :(

(#23726) megint én


megint én
őstag

Hát kár, hogy nem lehet hozzáadni steamhoz...
De ezt a nagyon kedves értelmileg fogyatékos, nem éppen jó indulatú személyt ki kéne rúgni az EAtól, mert ez degecen született.

(#23727) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv.
Találkozott már valaki olyannal. hogy "login" után kéri a Serial codot!!!???
Megjelenése óta eredeti játékom van és soha nem volt gondom most meg szerettem volna felmenni és kéri a serialt majd beírtam (kb 3.-ra fogadta el) utána meg utána meg nem volt jó
neki az accountom , ezt is többszöri próbálkozásra engedte majd miután mindent elfogadott
és csatlakozik a szerverre a pálya betöltés után kidob.
:F :F :F :F :Y :Y :Y :Y

(#23728) ciry válasza Roland06 (#23727) üzenetére


ciry
őstag

Volt ilyen legutóbb, mikor a peccs jött.
Javaslom vár cseppet.
Ha nem segít passzolom.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23729) bonat válasza ciry (#23728) üzenetére


bonat
senior tag

találkozott már valaki ezzel a buggal last update óta??

Heavy Metal pályán:
DX9-ben XP-ben a fű bugzik.....ferdén van beállítva a földbe minden egyes fű grafika
olyan mintha valami 2m-es fűben mászkálnék és nem látok semmit....

Dx11 Win7 alatt meg megy rendesen és nincs ilyen gond....

(#23730) eugabesz válasza bonat (#23729) üzenetére


eugabesz
őstag

Tudtommal a BC2 nem használ DX11-et,de javítsatok ki,ha tévednék...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23731) haly válasza eugabesz (#23730) üzenetére


haly
őstag

Én úgy tudom, hogy használ dx9-dx10-dx11

(#23732) Xaels válasza eugabesz (#23730) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem úgy rémlik, hogy tud Dx11-et. .ini-ben nálam auto helyett 11-re van állítva. Gyakorlatilag, hogy az csak Dx10-e passzolom. Dx9-hez képest szebb a növényzet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23733) madgie válasza Xaels (#23732) üzenetére


madgie
titán

Mindhárom van BC2-ben, újabb Ati kártyákon például Dx11-ben messze a leggyorsabb a betöltési idő (driverfüggő persze, mennyi).

(#23734) bonat


bonat
senior tag

nem ez volt alapból a kérdésem h dx9 vagy dx11 :DDD

(#23735) eugabesz válasza bonat (#23734) üzenetére


eugabesz
őstag

Igen,de akkor félrevezető a kérdés,ugyanis a dx11 technológiát majdan a BF3 fog használni,attól hogy te be tudod állítani arra,még nem azt jelenti,hogy használja is.
Ugyanis maga a játék még nem arra van írva,amit te írtál az csak egy apró driver hiba.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23736) bonat válasza eugabesz (#23735) üzenetére


bonat
senior tag

hát XP-ben az MSI Afterburn osd kijelzője dx9-t ír...win7 alatt meg dx11-et...nem állítottam át semmit alapból így megy

(#23737) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Na megvan a Vietnam kieg.
Lassan indulnak a szerverek és kezdődhet a bánzáááááááááj !!! :DDD

(#23738) Kakaduku válasza WhiteWalker (#23737) üzenetére


Kakaduku
senior tag

De jó már neked! :DD
Jó szórakozást hozzá!

Egyébként jön valaki téli kupára?

[ Szerkesztve ]

(#23739) Neoteric válasza Kakaduku (#23738) üzenetére


Neoteric
addikt

battlefield.hu-s?
Arra megyek ha minden oké és nem jön közbe semmi.

PSN: ne0teric_sAN

(#23740) sith7 válasza WhiteWalker (#23737) üzenetére


sith7
nagyúr

Még 2 nap ... :U

(#23741) Monochrome


Monochrome
csendes tag

Azt meg lehet nézni, hogy ki honnan játszik? Csak ország érdekelne... :U

szerk:
[link]
Ja most látom a staton, hogy SVK a név előtt, akkor jó volt a kérdésem, utána nem írogatott :B

[ Szerkesztve ]

(#23742) BalaNce87 válasza Monochrome (#23741) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah jah az ilyen jobb ha kussba marad.
Hogy merészel egy ilyet írni? kettőtök közül nem te élsz elvett területen, ezek után tényleg mit képzel magáról?
Ezeknek a fejében nagy baj van, úgy születnek és arra nevelik őket hogy magyarok gonoszak? de komolyan, nemhiszem el hogy mind1ik ilyen, csak mert nekem nem jut eszembe leszólni, azért mert szlovák az illető. Az esetek 90%-ában mindig nekik van valami bajuk, ők kezdik az ellenségeskedést, nem mondom biztos magyarok között is van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#23743) eugabesz


eugabesz
őstag

Aki még gondolkodik,én innen rendeltem,a haverom átveszi személyesen,egy lépést sem kell tennem érte...
a kódot a barátom elküldi mailben és kész is.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23744) Kakaduku válasza eugabesz (#23743) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszi!
Én erősen gondolkodom rajta, de egy kicsit bizalmatlan vagyok ilyen dolgokban, de majd még meglátjuk. Hátha megkapom karácsonyra :C

(#23745) Kakaduku válasza Neoteric (#23739) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Igne a Battlefield.hu-sra. Leszünk egy páran!

(#23746) HEMP


HEMP
aktív tag

Mennyire rühellitek :F
az ügyes helipilótát, aki másodikként fejezi be a mapot, 0-0val, de csak azért második, mert a lövésze az első 27-1el! :((( Nagyon komolyan csinálták, folyamatosan szedték a tracert, meg is nyerték Isla Rush-t pikkpakk...
Kicsit voltam csak beborulva a 7. Blackhawk géppuska-halál után, de akkor még nem is tudtam, hogy ezt követően még kapok hármat UAV-tól is ráadásul, nem is láttam ellent, csak haltam instant, na ott kimentem cigizni... :W
Másodszorra éppen lerakott a mapra, amikor is uav telibekapott, nem értem hogyan, mikor ő nyírt ki előtte én meg rá 10secre jöttem?! 10sec alatt újratöltötte az uavját? Csak furcsa.
Legalább találkoztam Mr. Norriszszal.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#23747) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Nálatok működik a játék? Én nem tudok beloggolni, EA szerver hibát ír.

(#23748) Zolás válasza kacsyx (#23747) üzenetére


Zolás
addikt

Engem most dobott ki a rohadék. És nem is tudtam felcsatlakozni sehova....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#23749) bonat


bonat
senior tag

én Ipon-ban rendeltem a Vietnam-ot...olcsóbb mint a CDgalaxisban..és holnap mehetek érte 10h-tól :D

(#23750) Zolás válasza bonat (#23749) üzenetére


Zolás
addikt

Rákerestem most de valószinüleg elfogyott mert nem találom. :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.