Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23551) Źşë' válasza sith7 (#23550) üzenetére


Źşë'
addikt

ha gondolod lőhetünk pár alient együtt :)) ha felőled ok, akk privben adok egy steam nikket :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23552) Illusion1010 válasza r-chee (#23543) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Azért a hétköznapokban még nem jött így elő :N

Viszont pár napja, mióta beteg vagyok nem sokat játszottam, mert köhögés közben marha nehéz célozni :D És egyébként is le vagyok lassúlva, látom az enemyt az ablakban, látom hogy céloz és már mozdulnék, de mindig elkések. Így nem lehet ezt nyomni.

Azért közel 39 fokos lázzal érdekes dolgokat produkál az ember agya.....most éppen hangfal szett teszt volt az Oasis mapon. (ott játszottam utoljára, és házimozi rendszert akarok venni) A házakban más-más cucc volt, mindenből más szólt, mint egy hi-fi shown. Az igazán rémisztő az, hogy olyan a kép mint amikor photoshopban lehúzod a színeket, és megspékeled erős motion blurrel. Nem tudok tájékozódni, nem tudom mi merre van, nem tudom merre van előre. Nem látok senkit, de mindenki hozzám beszél, és érzem hogy körülöttem vannak......amikor egy pillantra fölébredek, körül nézek a szobában és everything all right, de máris visszazuhanok. Kiderül hogy vettem is vagy 8 szettet, de mindből csak egy darab hangfal van nálam.
Ráadásul nincs időérzékem, percenként változik az ébrenlét és az álom...úgytűnik mintha már egy hete éjjel lenne, pedig még csak 2 óra van.

Remélem az a zsák gyógyszer hamar helyrehoz :)

[ Szerkesztve ]

(#23553) Xaels válasza Źşë' (#23546) üzenetére


Xaels
félisten

Én még néha, de csak jó kis Survivor mód. Kár, hogy ritkán van kivel játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23554) Kr/\toS válasza v!ct0y (#23545) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ha nyomott volna még 24et jó lett volna ne bántsd már! :D

(#23555) Neoteric válasza Illusion1010 (#23552) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem te szívtál valamit.. :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#23556) ciry válasza m4akill (#23538) üzenetére


ciry
őstag

Ja.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23557) sith7 válasza Źşë' (#23551) üzenetére


sith7
nagyúr

Az a helyzet, hogy én alien szoktam lenni ... :U ... a másik meg, hogy én még csak most kezdtem a BC2 - t, meg jön a Vietnam is ... közbe SC2 - ben is küzdök, a 2 gyerek miatt meg csak este tudok játszani :F ... szóval sok időm nincsen most más játékra, de észben tartom, ha mégis AVP - hez lenne kedvem, akkor dobok pü -t :R

(#23558) Źşë' válasza sith7 (#23557) üzenetére


Źşë'
addikt

oksa ;) én is kül azért nem nagyon játszom vele mert nincs kivel, ill van/volt egy cseh csaj, csak most picit eltűnt, meg azért jó is lenne olyanokkal akiket értek is, saját nemzetből

a survivor mód elég jó, csak az a baj h kevés a térkép, ezzel a játékkal nem foglalkoztak valami sokat :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23559) gergo0328


gergo0328
senior tag

Nem tudom h írták-e már de én csak most jöttem rá miért 2.6 GB volt a patch....Már a vietnám is a gépünkön van csak a kód kell mint a VIP-es fegyvereknél h engedélyezze...tiszta butaság...

(#23560) F_Zolee válasza gergo0328 (#23559) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na igen. Minek rezeljen itt az ember egy friss telepítésénél ha nincs is rá szüksége. Nem mindenhol van 15mbit-es net, hogy pár perc alatt lejöjjön. Ráadásul csinálhattak volna valami offline patchelési lehetőséget. Tiszta erőforrás pazarlás, hogy mindig le kell tölteni... Nem tudom más játéknál miért jó, hogy külön leszeded és ott lesz ha kell pikkpakk és itt mi volt az akadálya.

(#23561) zH.


zH.
senior tag

rossztopic. :C bocsi.

[ Szerkesztve ]

just be

(#23562) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Összefutottam egy hatalmas IQ-val rendelkező emberrel. Összvissz 5 embert lőttem le bakhcha-val.

(#23563) gergo0328 válasza F_Zolee (#23562) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ehhez már lassan mindenki hozzá szokott...azt szeretem a legjobban amikor mínuszos a statom 1/9 és lecsalóznak...mivan? :Y

(#23564) F_Zolee válasza gergo0328 (#23563) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor erre varrjál gombot. Itt meg sem mukkantak 1x se. :Y :)

Mellesleg kipróbáltam a VSS-t. De közel se vagyok ilyen jó, mint amit az ábra mutat. Szinte csak álló embert lőttem. White pass, rush. Lehet túl jó volt a csapat. Én nem is rohantam előre csak távolba pötyögtettem, meg egyszer élesítettem és 2x szúrtam mellette. ;]

(#23565) gergo0328 válasza F_Zolee (#23564) üzenetére


gergo0328
senior tag

csalóóóóóóó :DDD

(#23566) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Egy-két napja ilyen ablakokat dobál fel nekem a windows a játék indításakor. Természetesen High Performance van beállítva a Power Optionsben, és arra nyomok hogy tartsa meg a jelenlegi sémát és kopjon le rólam, de nem teszi. Hogy lehet erről leszoktatni?

(#23567) gergo0328 válasza Illusion1010 (#23566) üzenetére


gergo0328
senior tag

furcsa nekem ilyet még sose csinált... :F

(#23568) eugabesz válasza Illusion1010 (#23566) üzenetére


eugabesz
őstag

Ebben a windows aero a ludas... :K :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#23569) Illusion1010 válasza eugabesz (#23568) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Az ok, de eddig nem volt ilyen nyűgje......annyira nem akarom újra telepíteni emiatt....

(#23571) Illusion1010 válasza haly (#23570) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Köszi, bedobtam már oda is :B

(#23572) madgie válasza eugabesz (#23568) üzenetére


madgie
titán

Csak ATI VGA-val csinálja, legalábbis nekem megszűnt, amióta nV-re váltottam.

Szerk: most nézem, GTX 460-ad van, mint nekem. Akkor nemtom, mi van :D

[ Szerkesztve ]

(#23573) sith7 válasza Źşë' (#23558) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is egy sráccal toltam az SG - ről, de ő is eltünt ... :(

Én 6 eur - ért megvettem a DLC mappokat, elég jók lettek szerintem :K

(#23574) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok melyik volt az a videó ami bemutatta a bad company 2 -őt ilyen rajzfilmes szellemes kis szösszenetben? Be volt ide linkelve de nem találom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23575) Illusion1010 válasza Def26 (#23574) üzenetére


Illusion1010
senior tag

[link]

Esetleg erre gondolsz?

(#23576) Def26 válasza Illusion1010 (#23575) üzenetére


Def26
félisten

Nem. Teljesen rajzfilm volt. Kiparodizálta az összes kasztot, pl. amikor a medic "órákig" cserél tárat, amikor a sniperek egymás mögött várnak a domboldalon egy halomban stb... a késelés bakit...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23577) v!ct0y válasza F_Zolee (#23564) üzenetére


v!ct0y
veterán

Engem se szoktak lecsalózni

3 mcomot robbantottam fel :)

Def26: Bad Copy2 ?

[ Szerkesztve ]

(#23578) sith7 válasza v!ct0y (#23577) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y nem gyenge ... :Y

(#23579) Ashooka válasza madgie (#23572) üzenetére


Ashooka
tag

nekem is hasonló a gondom egy gtx 740 el! Annó 5770 volt bent és semmi gondom nem volt!

(#23580) Def26 válasza v!ct0y (#23577) üzenetére


Def26
félisten

Ez az. Köszi. :DD Nem állat?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23581) Illusion1010 válasza Def26 (#23580) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Tényleg nem rossz videó :C

(#23582) Petya2900XT válasza Ashooka (#23579) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Te már a jövőben élsz?:O....én még a gtx470-es korszakomat élem :P ;]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#23583) madgie válasza Ashooka (#23579) üzenetére


madgie
titán

Mondom, nekem meg fordítva volt, 5770-nel mindig ezt az üzenetet nézegettem, GTX 460-nal meg már nem.

(#23584) Źşë' válasza Ashooka (#23579) üzenetére


Źşë'
addikt

470eknek sok gondjuk van/volt, pont ezért nem vettem azt, hanem inkább egy 460at

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23585) BalaNce87 válasza Def26 (#23580) üzenetére


BalaNce87
addikt

És mennyire igaz:D van egy left 4 dead-es is, az is iszonyat jó lett.

(#23586) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Toltam én is egy művészi képet heli csatáról. [link]

(#23587) Def26 válasza ADAM1337 (#23586) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, ez tényleg szép. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23588) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#23586) üzenetére


BalaNce87
addikt

Látom nem bírtál ellenállni, azt megvetted specactot. :)

[ Szerkesztve ]

(#23589) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#23588) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen. :B
Igazából aprópénz ahhoz képest, hogy a legjobb fps játék ami kint van jelenleg.
Vietnammal együtt 4500ft volt az ea store-on mert kedvezményt kaptam még arra is hogy 2 dolgot rendeltem.

(#23590) WhiteWalker válasza Def26 (#23580) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kuvva jó :DDD ,volt egy két ismerős szituáció :D

(#23591) Neoteric válasza ADAM1337 (#23589) üzenetére


Neoteric
addikt

Kaptál kedvezményt? A vietnamra??
Nekem nem rakta be a 50%os cuccot rá, csak ha ilyen régebbi játékokat pakoltam be :F

PSN: ne0teric_sAN

(#23592) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Vki esetleg megtudná nekem rendelni a SAkitet és a vietnámot az eastore-on? Sajna nincs olyan bankkártyám, amivel lehetséges lenne. Természetesen átutalom neki az összeget, csak forintban. Ha lenne vki, akkor légyszi priviben.
Ezer köszi, még ha nem is lesz bátor jelentkező! :R

Egyelőre jegelve! :)

[ Szerkesztve ]

(#23593) Źşë' válasza v!ct0y (#23577) üzenetére


Źşë'
addikt

és akkor ezt a filmet még ki lehetne egészíteni azzal hogy:

- késelésnél 3 méterről csak úgy ránk repül és lebök
- halálunk előtt nem sokkal kilőtt rakéta/eldobott gránát ereje sokszor nulla (ma volt egy olyan jelenetem hogy a gyerek lövi az rpg7et rám, én benn álltam egy épületben az ablak mögött, erre lelövöm gyorsan miután ellőtte a rakétát, de az már kb fél úton volt, és a ház fala felfogta :DDD én és a ház fala meg sem éreztük a detonációt!! semmi tégla széthullás, meg is könnyebbültem!
- ellősz az ellenségre egy tárat ; úgy hogy lövöd erre eltűnik fedezékbe, azt előjön ismét lövöd, erre kifogy a tárad és ő lő le 2-3 golyóval : )
- melléd dobott gránát hangját nem hallod meg, erre mikor mennél arrébb pár métert látod hogy a földön fekszik egy élesített gránát, és már ara sincs időd hogy elmondj egy miatyánkat!
- fedezékbe rohanáskor elakadsz valami ici pici dologba, és csupán ezen múlt volna az h nem halsz meg -.-''
- mikor már fedezékben vagy még mindig sebződsz, és egyszer csak azon kapod magad h meghalsz!
- az elhullott társadat nem tudod feléleszteni defivel, akárhogy is erőlködsz, nem jön össze... persze aztán rájössz hogy miért, mert elmondja h nem is ott feküdt hanem 3 méterrel arrébb!!
- egy emeletes házból szeretnél minél előbb kijutni, így a menekülési útnak az ablakot választod, kitöröd, mire ugranál jössz rá h csapdába estél, mert beragadtál az ablaktokba, és nem tudsz kiszabadulni mivel nem tudod szétlőni azt (persze ezt javították alighanem az 1. peccsel); squadtársam látom h lő valamit bőszen az ablakban mire kapcsolok h beragadt aztán én is segítek neki, SV98as csipával egy lövéssel kiszabadítottam, mire ő meg is köszönte azt :D
- megszereled a járművedet Atakama Desert pályán és mikor meghallod a csörömpölő hangot először azt hiszed ott helyben szívrohamot kapsz, mert nem tudod mi az a kegyetlen hangos csörömpölés!
- Tankkal a harci helikoptert telibe találod és nem történik semmi, vígan repül tovább!
- Megpillantasz egy ellenséget miközben kempel egy ablak mögött, erre odaosonsz, és megpróbálod lekéselni, de meghallja a neszt és téged meg lelő, mivel annyira lassan bök a késsel miközben a az már majdnem célba ért!
- Mortar Strikkal próbálod semlegesíteni az adott területet az ellenségektől, de mivel picit közel céloztad be egy falevélhez a helyet ezért kb 100 méterrel célt téveszt a légitámadásod!
- próbálsz fegyverrel célra tartani de a szkóp hirtelen eltávolodik a szemedtől, mintha rendesen látnál holott a szkóp az ott van de szart sem látsz vele : ) (ez nálam sokszor volt már, és még van is)

na jó több hibát nem keresek mert egyrészt meguntam, másrészt meg már amúgy is sokat írtam :DDD

sikerült megszereznem a 40mm shotira a platinát :D jó cucc az! :K SC-n nagyon is helyt álló! + az új mapok nagyon jók ám, csak nem mind1ik módban, pl squad deathmatchben faja mind!! :R
am ezen a képen ki találja meg a hibát?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#23594) onereborn válasza Źşë' (#23584) üzenetére


onereborn
tag

giga gtx 480-on próbáltam húzva - elég jól megy a kicsike. Sajna még mindig nincs időm játszani - majd ... majd.. :DDD

(#23595) sith7 válasza Źşë' (#23593) üzenetére


sith7
nagyúr

"sikerült megszereznem a 40mm shotira a platinát jó cucc "

Számít, hogy milyen a fegyver "csillaga" ?
Nagyobbat sebez ? :F

(#23596) v!ct0y válasza sith7 (#23595) üzenetére


v!ct0y
veterán

Attól nem lesz erősebb.:)

(#23597) sith7 válasza v!ct0y (#23596) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor az is csak egy "acsi"

(#23598) Def26


Def26
félisten

Meglepődtem, hogy 48 és 49 szint között csak 200000 pontot kell összehozni. 49 és 50 szint között mennyit kell? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23599) ciry


ciry
őstag

Valaki okoskodja már ki, hogy itt miért én kaptam az Ace pint:

Mi alapján rangsorol pontegyenlőség esetén?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#23600) sith7 válasza ciry (#23599) üzenetére


sith7
nagyúr

Kevesebbszer haltál meg ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.